» »

Jst pa iščem eno igrco

Jst pa iščem eno igrco

dolenc ::

Iščem eno igrco ki sem jo igral ko sem bil manjši kot sem zdej. To nekje v času ko je bil še gta(1) in tomb rider 2. Igrca je bila v stilu pretepačine kot Oni al pa fighting forces(pač 3 osebna, skačeš okol pa tepeš ludi ali karkoli)... Mel si na izbiro al si baba al pa dec, pa tepu si se na nekem pokopališču proti zombijem pa vovkodlakom... Nimam pojma kako se ji reče pa druzga tud več ne vem. Aja vem to da če si ga prov udaru si mu odbil glavo ;). No če slučajno kdo ve za kero igrco gre naj prosem tle napiše, k kukr se spomnem je bla specjalna, če kdo ve svaka mu čast.

root987 ::

Tisto odbijanje glave me še najbolj spominja na kakšen mortal combat...
"Myths which are believed in tend to become true."
--- George Orwell

dolenc ::

Ni taka pretepačina da se giblješ levo in desno ter mahaš po zraku, ubistvu je igralnost kot tomb rider samo brez orožja

MRtwister ::

Mogoce bi lahko bila Nightmare Creatures, sam se je ne vec dobro spomnim :).

boych ::

mogoče Alone in the dark 1,2,3, ali pa 4.
AGGRESSIVINLINERULESTHEWORLD

boych ::

ali pa ker del od Resident evil

Poldi112 ::

Ena predelava od Duke nukem je bila taka. Ko si med drugim v cirkusu moral igrati nogomet z glavami. Pa polno enih zombijev cez cel spil. Mislilm da je bil naslov Blood, al pa nekaj v tem smislu.

dolenc ::

Ostale igre poznam pa niso ta ki jo iščem, edin tele nightmare creatures ne poznam pa bom mal poiskov.

dolenc ::

OK igra ki jo iščem je Nightmare creatures, ampak moram rečt da se je zadevca zelooo postarala, mah za stare čase bom saj demo ubrnu ;).

root987 ::

Ne, ni se tolk postarala, pač pa si ti postal tok "razvajen" z grafiko&stuff da se ti zdi špil že mal butasto igrat. [:D]
"Myths which are believed in tend to become true."
--- George Orwell


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Praey for the Gods

Oddelek: Igre
162114 (712) oo7
»

Marvel's Avengers [The Avengers Project]

Oddelek: Igre
362988 (918) oo7
»

Katere PSX, PS2 Igre priporočate?

Oddelek: Igre
9573 (419) Sandi1987
»

Igre z zombiji

Oddelek: Igre
301960 (1599) Poldy
»

Kakšna je po vaše igralna igra?

Oddelek: Igre
171626 (1245) BozidarB

Več podobnih tem