» »

Mali oglasi na S-T: nateg #2

Mali oglasi na S-T: nateg #2

MadMax ::

V sledečem oglasu hoče prodajalec zavestno dobesedno nategnit kupca.
Kot izhodišče za ceno predlaga cenik iz časov PC100 SD-RAMov, GF2 in Ati xPert 2000 grafičnih, skratka iz časov, ko je navadna CD-ROM enota stala cca 10.000 SIT, ko so bili navadni 15" monitorji 35÷40kSIT.

Mar ne gre tu za kršenje poslovne etike v smislu zavajanja kupca?
Je to v skladu z politiko Slo-Tech-a?

Morda ni pravi oddelek (naj moderator prestavi po potrebi), a vseeno predlagam eno sticky temo za shitlisto prodajalcev.

Lp!
  • zaklenil: boštjan ()

ginekolog ::

Meni se zdi vse ok, saj nič ne laže. Na ceniku pa se tako vidi, kako star je. Plus tega pa UPS cena niti ni kaj prida padla.. in če se ti zdi 15 preveč, pač zdilaš na manj ali pa ne kupiš.
Divers do it deeper.

frenk ::

to bi mogl moderatorji pod oglas dat link do realne cene...to bi jest večkrat rad naredu, pa pač ne morem...tazga nategovanja vsaj na slo-techu nebi smelo bit, bolha.com in salomonc je pa čist druga zadeva:D

Dr_M ::

fantje, da bi vas kr za jajca obesu nekam. tale UPS pride v tujini $110. kdo zdej koga nateguje? on vas ali vi druge?
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dr_M ()

Matek ::

160 dolarjev je 30 tisoč tolarjev, ne pa 50...

On ga torej prodaja po polovični ceni, ne pa tri in pol krat ceneje
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Dr_M ::

no ja, res bi lohk uporabu ksn novejsi cenik. pa najdu sm 2 verziji tega upsa. en pride $160 en pa $110
(kar sm popravu v prejsnjem postu)

mors pa na to ceno pri nas pristet se najmn 50% gor.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Wox ::

LOL, LOL, LOL :D :D :D Če mal pogledaš ameriške cene in cene naših prodajalcev, boš hitro ugotovil, da so cene za isti produkt pri nas od 20% pa tudi do 40% višje. Smo pač v Evropi. Sprijazni se s tem.

Zheegec ::

Če pogledaš EU cene so 20% do 40% nižje.
Smo pač v Sloveniji!
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

admiral ::

:D :D ALIEN3001 :D :D


tvoj odg pa je redno redno...dobr

sem se moral kar nasmejat

jeso ::

prodaja 3com etherlink III

Tehle pa ne izdelujejo več :D
Je še vedno isa, tole jest vzamem iz 486-dx 40mhz, ki je usmerjena proti smetem pa dam v kak router...

Je pa dobra mrežna...po tolikih letih še vedno tako pogosta >:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jeso ()

kuglvinkl ::

Ok, meni izgleda zadeva taka, da že iz 1 km vidite, da je cena postavljena previsoko. In zdej morte to še javno obelodatnit. Nope. Na STHu se točno ve kakšne reklame so prepovedane. Če mene piči, da 170× uporabljeno disketo prodajam, za 68k (brez DDV), potem je to moj biznis. Če ne boste kupl, je to prav tako moj biznis oz. manjko le tega.
Your focus determines your reallity

frenk ::

Sej s ceni ni nobenga problema. Problem je v linku, ker zavaja...če bi bil oglas brez linka do tistega zastarelega cenika bi bil za moje pojme čist vredu. IMHO:)

BigWhale ::

Jest bi pa prodal ene pol kilce pokvarjene majoneze... ... zlo pocen...

boštjan ::

čutim,da se iz tega ne bo nič dobrega izteklo.sem istega mnenja kot kuglwinkl,če jaz kaj prodajam,bom jaz postavljal ceno in je moj biznis ali bom ali ne bom prodal., tisti keri bo hotel kupit se bo že pozanimal,če je vredno ali ne.
basta,konec diskusije,ki ne pelje nikamor.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Mali oglasi: NATEG.... SLo-tech oglas 22.2.2004: Nujno prodam zelo dober računalnik D

Oddelek: Kaj kupiti
71582 (1151) OZZY
»

Kaj bi vi spremenili pri tem PCju, če bi zadeli na LOTU-u?? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
794319 (3291) undefined

Več podobnih tem