» »

Izdelovanje lastnih tem (styles) za phpBB forum

Izdelovanje lastnih tem (styles) za phpBB forum

Istvan ::

Malce sem v zadregi, ker dokumentacije za tako osnovno zadevo ne najdem na domači strani od phpbb (www.phpbb.com). Rad bi torej izdelal svojo lastno temo, oziroma samo spremenil nekaj malenkosti v obstoječi. Recimo zamenjava logota. Slednje sem sicer že poskusil in .jpg sličico zamenjal s svojo (enakih dimenzij), ampak mi je potem ni prikazalo. Verjetno bi rabil kaj prevedet, ampak se mi niti sanja ne, kako bi to storil.

Ima kdo kaj izkušenj s tem?

Hvala.

[MYTiX] ::

Poglwj si kodo frugih tem. V bistvu mas header in footer (overall_header.tpl) in ga spreminjas pol pa mors sprement se css in to je v bistvu vse (vsaj osnovno).

celada ::

Pazi slikce morjo bit obvezno shranjene v .gif formatu kej vec ti pa ne morem povedat ker se nevem vsega

Istvan ::

Vem, res sem noob, ampak kako (s cim) pa naj uredim header in footer?

Pa tudi glede .gif slicic nisem preprican. Tiste originalne so v .jpg (vsaj kar se glavnega logota tice).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Istvan ()

Tody ::

JAO! :D

Prvič... z desnim klikom na sliko ugotoviš ime slike in njeno mesto... Potem narediš svojo sliko ji daš enak ime z enako končnico in jo potem prilepiš TOČNO tja... Če te ne vpraša ali hočeš owerwrite si neki zajebov...

Drugič... barvne sheme lahko spreminjaš v admin sekciji kjer se lahko igraš z številkami barv od robov do črk od enega do drugega teksta....

Tretjič... JAO zdej mi boš reku da tok skinov k je tuki ne bo en pravi zate oz ti bo všeč?

Drugače .pl odpira vsaka beležnica... Če si nob tm ne boš mel kej iskat samo pokvaru boš kej :D >:D

Malce ustvarjalnosti pa brskanja nebi škodil....

p.s. phpbb forum je že preveden v slovenščino in ti ga ni treba še teb... poišči datoteko na phpbb in jo naloži na svoj ftp....


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kako iz wordovega dokumenta shraniti 1 stran

Oddelek: Loža
9770 (560) SeMiNeSanja
»

HTML link to properties

Oddelek: Izdelava spletišč
9648 (518) Matek
»

Implementacija phpBB foruma

Oddelek: Izdelava spletišč
101296 (1083) roli
»

Velikost WEB strani

Oddelek: Izdelava spletišč
161626 (1273) njok

Več podobnih tem