» »

Iščem določen komad in ne poznam naslova oziroma izvajalca

Iščem določen komad in ne poznam naslova oziroma izvajalca

««
96 / 117
»»

amacar ::

Mogoče kdo pozna komad v tem videu, pri 6 min 25s

John Doe ::

Iščem pesem z besedilom

Brani, brani, brani, ljubi me
ko se ruši svet in ko pozabim te
Brani, brani, brani, ljubi me
in ko pade dež...

Pogosto jo vrtijo na radio si. Google ne najde nič.

DiaMonDer ::

Pozdravljeni!

Jaz pa tud iščem komad na tem videu:

No upam da bi lahko kako našli naslov bo pa kar težko ker je indijska pesem.

Ps. Cist za dodatek. Lahko se video pogledate ker je video zares EPIC.

Hvala za dogovore.

Zgodovina sprememb…

echo ::

V opisu tvojega videa se skriva tudi naslov pesmi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: echo ()

DiaMonDer ::

hahahahah sem pa res neumen :) priznam :P

extreme5 ::

ok, vem samo delček besedila pesmi ki jo iščem; je techno komad, ki je biu priljublen l. 2004, tist delček pa se glasi: lalalalay
če se ktermo karkol posveti bo fajn

BangBros123 ::

extreme5 je izjavil:

ok, vem samo delček besedila pesmi ki jo iščem; je techno komad, ki je biu priljublen l. 2004, tist delček pa se glasi: lalalalay
če se ktermo karkol posveti bo fajn


ViperR ::

iscem en komad,ki ni ravno nov je pa kar znan
melodija gre nekak: pam pa ram pa ra ram pam pam..

gzibret ::

Misliš ono od Kreslina, Je v šiški še kaj odprtega?
Vse je za neki dobr!

Blum ::

VipeR, poskusi z momljanjem pesmi tu: http://www.midomi.com/

Ve kdo naslov in izvajalca pesmi, ki se vrti v novi reklami od Mobitela? (praznična reklama, sneg, slovenski komad...)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Blum ()

PrimozR ::

TekO ::

Pozna mogoče kdo naslov komada, ki se vrti v reklami za NCIS Los Angeles na tv3 ?
Ideas are bulletproof.

TekO ::

Evo še reklamo:
Klik

Pozna kdo?
Ideas are bulletproof.

Brias ::

poznam naslov in izvajalca, a ne najdem kje bi slisal ali downloadal komad ... :)

help plz ...

Nihad Adrovic Zeljo - Zdravljica (demo)

matonson ::

TekO je izjavil:

Evo še reklamo:
Klik

Pozna kdo?

TekO ::

Ti si car:) Hvala!
Ideas are bulletproof.

fishbone ::

mogoče ve kdo pri kerem komadu je vmes nek delček podoben temle: mari mamboooo, širitikitikitaj?????????????????????????????

YaN-cH ::

Ta širitikitikitaj me je spomnu na Pop Design-Škdm samo vrjetno ni ta.

echo ::

fishbone mogoče Ruslana?

fishbone ::

ne echo ni ta, mislim da se sploh ne poje angleško

Alamar ::

Iščem za nekoga naslednje pesmi (naslov in izvajalec). Ne znam bolj kot po kmečko opisat:(

1. iz tiste mobitelove reklame, ko baletke skačejo, pa s pouštri se obmetavajo.

2. en komad, ki sem ga tudi sam večkrat slišal na val 202 zadnje čase. Tak izi dance, ko se dva vokala menjata, zgleda kot nek remiks... ne morem več opisati. Zapoje refren nekaj v stilu you, me...:D

3. še en tak dance komad se mi zdi. Neka ženska poje v stilu kent rid maj, kent rid maj.

To je to , se sploh ne spoznam na takšno zvrst glasbe, pa bi rabil pomoč.

Alamar ::

No, našel sem prvega in tretjega. Rabim še drugega



Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Alamar ()

urkov ::


Morda to?

Alamar ::

Uf, veš da nisem čisto prepričan. V glavi imam bolj plesno pop glasbo, ta je bolj rokovska. Ampak refren pa je zelo podoben. Možno, da je kakšen remiks tega komada.

xx123 ::

Živjo!
Mene pa zanima, če kdo ve naslov pesmi, ki se vrti za voyo. Izvajalka je ženska ( poje angleško) , njene pesmi sem že večkrat slišala po radiu (popularna je bila oktobra 2010?), še vedno pa ne vem kdo je. Hvala za odgovor.

amacar ::

Adele?

xx123 ::

Ne, ni Adele :( Besedilo pesmi se da težko prepoznat. Nekako takole gre: leger the friver i miss you tu be heart soletz a smallend... - vem, smešno!Nekatere besede sploh nimajo pomena in so napačno razumljene.
Hvala za pomoč!

lucija ::

Oj,
mogoče kdo pozna pesem s tem besedilom: ...čas je, da zapleše in preroku vzame glavo... čas je, da vzameš punci posteljo sanjavo... že zelo dolgo iščem,pa ne najdem:/
hvala :)

Yossarian ::

OK, pa še jaz. V drugi polovici osemdesetih je ena YUrock skupina priredila pesem od Rolling Stones in sicer Paint It Black. Katera skupina je to bila in kako je naslov pesmi v YUjeziku?
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

Okapi ::

Verjetno ne misliš te, ampak je doooobraaa.:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Okapi ()

Yossarian ::

Ne, ni prava.
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

thexfale ::

Pozdravljeni!

Mene pa zanima kater komad je predvajan v reklami za POP TV, januarske premiere.


Hvala!

fishbone ::

a mogoče kdo ve ker komad je telem video??? hvalaaaa

http://www.wipido.com/video/WpMF9f4HBQng

OttoParts ::

Pozdravljeni!

Nikakor ne najdem neke pesmi (ki je tudi ne morem spraviti iz "glave").
Pesem je zelo umirjena (kitare klavir) in se razživi šele proti koncu. Zveni ZELO podobno kot Lambchop oz. njihov frontman Kurt Wagner, ampak na YT ne najdem nič konkretnega -dosti "momljanja" (na začetku, zapomnil sem si vez proti koncu (pred bolj živim delom) :"I woke up with a smile".... (mislim vsaj, da je tako).

Hvala!

kralj samo ::

Brani me - BRO



dober stiklc ni kaj

z3ro ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: z3ro ()

Testman42 ::

Jaz sem pred kratkim na radiu slišal neko mirno predelavo od Guns & Roses - Paradise City, pa poleg tega da je bol umirjena ima še ženski vokal.
Google ni znal kaj dosti pomagati.

Okapi ::

Carrie Underwood, Hole?

O.

Testman42 ::

Ne, nobena od teh dveh. Vokal je bil bol kako naj rečem... kulturen :)
A imajo radijske postaje kakšen spisek predvajanih pesmi za določen dan?

Edit:
našel

Samo po wikipediji je bilo treba pobrskat malo bolj

Zgodovina sprememb…

Qwertoza ::

ve kdo mogoč naslov pesmi od amisove reklame! tule je link:



muska je tedi, ko se zavec boksa !

Hvala!

tx-z ::

Iščem angleško verzijo (najbrž tut original) te pesmi: Čuki - Ta vlak ..oz., vsaj melodija je enaka.

Lp in hvala!
tx-z

stylus39 ::

Iščem naslov pesmi ki v refrenu poje julija,gre za slovensko pesem ,pojejo jo dekleta refren pa neki moški..je takšna bolj "sentiš" izvedba.Hvala

Bob Rock ::

stylus39 je izjavil:

Iščem naslov pesmi ki v refrenu poje julija,gre za slovensko pesem ,pojejo jo dekleta refren pa neki moški..je takšna bolj "sentiš" izvedba.Hvala


Mogoče kaka priredba Julije od Aleksandra Mežka?
___________________________________________________
gance hale ale cuzamen

dexterboy ::

No, pa še jaz bi povprašal za en komad in pa izvajalca. Gre pa za daaaleč nazaj, v moja osnovno šolska leta, od konca 70-ih do polovice 80-ih.
Na radiu se je vrtel slovenski komad, po spominu bi rekel, a je bil solo izvajalec, lahko pa, da je bila skupina, ampak jaz sem si zapomnil zgolj en glas.
Gre pa zgodbica o tem, da on pripoveduje, kako je bil majhen in je imel željo, da si bo zgradil robota, ki mu ne bo ugovarjal in ga po ubogal in ko mu bo presedal, bo samo obrnil stikalo in ga izključil. No, ampak je potlej, ko je odrastel, spoznal punsko, s katero se je oženil in je on sedaj ta robot, ki uboga ženo in naredi to, kar ona reče, zaključi pa stem, da on nima tistega stikala, ki bi ga izključila :D
Deli teksta pa so:
... zgradil si bom robota...ki me bo ubogal...a ko mi bo presedal, bom izključil stikalo...spoznal sem punco...a oženil sem se...sedaj sem jaz robot...le tistega stikala ni, da bi me izključila...

Iskal sem po netu tekste albumov, ker sem mislil, da ga poje Lado Leskovar, ampak ni. Iskal sem še pri drugih izvajalcih, brez uspeha. Razmišljal sem celo, da bi poslal mail na radio slovenija, pa sem se spomnil na to temo :)
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

RockyS ::

Iščem komad katerega besedilo gre nekako tako "i traveled the world to find someone like you" ali i traveled the world searching someone like you"

Yugos ::

RockyS je izjavil:

Iščem komad katerega besedilo gre nekako tako "i traveled the world to find someone like you" ali i traveled the world searching someone like you"


RockyS ::

Ne ni ta, prej sem na radiu slišal in je bolj moderna (kao adele) verzija

Steinkauz ::

Zakaj potem ne napišeš adele someone like you v youtube?

RockyS ::

Ker ni adele, d0h.

amacar ::

Tu poje nekaj podobnega, kar si ti napisal.

««
96 / 117
»»