» »

Iščem določen komad in ne poznam naslova oziroma izvajalca

Iščem določen komad in ne poznam naslova oziroma izvajalca

««
94 / 117
»»

anonynino ::

včeraj sem slišal eno pesem in me zanima kako je naslov.
v pesmi poje ženska,
v ozadju igra violina
in v besedilu je "i štejem do 3, 1 2 3.."
Oprostite za grobi opis ampak ne vem več.

amacar ::

Tule nekaj šteje do tri, samo poje v hrvaščini :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: amacar ()

Berserker ::

A pozna kdo ta novejši ameriški komad v katerem med melodijo pevka en čas poje : hello , zadnje čase se komad veliko vrti po radijskih postajah, ampak komada nikakor ne najdem.

amacar ::

Tole?

bdoxx ::

oi
iščem komad nevem naslova pa ne izvajlca, komad je dokaj znan, kao neki muslimaski - turški - arabski. . . oz v tem stilu dance oz house komad...
na začetku kao neke molijo menda :)
neke se derjo v komadu menda ajaja huluhu al neke taiga

Lp :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bdoxx ()

anonynino ::

amacar je izjavil:

Tule nekaj šteje do tri, samo poje v hrvaščini :)


Hvala ti!
Končno! :)

Testman42 ::

Še vedno se išče 'Moja mama je strela' zaigran na harmoniko.
Moje iskanje nikakor ne obrodi sadov.

pijanec ::

Ve kdo naslov tega violina komada od 1:15 naprej? Se mi zdi da je še kr znan.

thor24 ::

pijanec je izjavil:

Ve kdo naslov tega violina komada od 1:15 naprej? Se mi zdi da je še kr znan.

To je Pachelbel's Canon. (verzij tega komada je še pa še, tako da si najdi pravo, :D)

pijanec ::

Tnx za hiter odgovor.

xardas ::

Zdravo,

po radiu se vrti en pop komad, za katerega se mi zdi da ga poje Rihanna, vendar nisem uspel ujeti besedila. Nekaj sem bežno ujel "oh, let me in...mr sex o p"???

urkov ::

@xardas
Morda tole?
Alexandra Stan - Mr Saxobeat

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: urkov ()

xardas ::

To bo to, ja. Najlepša hvala.:)

Mediator ::

živjo..iščem komad, ki se vrti od od 0.50 naprej v tem videu . Če kdo ve, bi bil zelo hvalažen. :)

urkov ::

@Mediator
Alphabeat - Fascination

sskk11 ::

iščem naslov komada, je pa ženski vokal podoben lily allen ali kate nash, pa žvižganje je v refrenu...
HVALA

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sskk11 ()

urkov ::

@sskk11 morda tole?
Eliza Doolittle - Skinny Genes

sskk11 ::

jo, taprava. hvala

Mediator ::

Hvala Urkov!

billgone ::

hello

jaz iščem en komad, ne poznam ne ime komada ne izvajalca ne tekst...skratka nič :)
ima pa dober ritem

edino kar vem je, da je video spot za ta komad posnet v kopališču Laguna v Ljubljani približno en mesec nazaj (mogoče malo več), en tak "reper" zraven njega pa je plesala huda bejba

a mogoče kdo kaj ve?
hvala

Duhec ::

billgone je izjavil:

hello
jaz iščem en komad, ne poznam ne ime komada ne izvajalca ne tekst...skratka nič :)
ima pa dober ritem
edino kar vem je, da je video spot za ta komad posnet v kopališču Laguna v Ljubljani približno en mesec nazaj (mogoče malo več), en tak "reper" zraven njega pa je plesala huda bejba
a mogoče kdo kaj ve?
hvala


Je to ?

BangBros123 ::

Iscem starejši komad v katerem poje ženska.
Gre pa nekako takole .....no redöria,noo redöria
Oprostite za slab opis ampak ne vem več

Zgodovina sprememb…

Duhec ::

BangBros123 je izjavil:

Iscem starejši komad v katerem poje ženska.
Gre pa nekako takole .....no redöria,noo redöria
Oprostite za slab opis ampak ne vem več

Edith Piaf - Non, je ne regrette rien (1961)

BangBros123 ::

Hvala za hiter odgovor!!

mix1 ::

Iščem naslove pesmi, ki se ponavadi predvaja v reklami za moški svet, zadovoljna.si, dom in vrt... Gre pa nekako takole IT's a beautiful day IT's a beautiful day.

Duhec ::

mix1 je izjavil:

Iščem naslove pesmi, ki se ponavadi predvaja v reklami za moški svet, zadovoljna.si, dom in vrt... Gre pa nekako takole IT's a beautiful day IT's a beautiful day.

U2?

mix1 ::

Ne poje neka ženska reklama pa je ponavadi na pop tv ali pa na pop brio.

Jazzie ::

mix1, pesem v reklami je Jan Cyrka & James Graydon - By Your Side. ;)

Racko ::

Neka modernizirana verzija Zvončkov in trobentic.. sem in tja se jo sliši na Val 202. Morda kdo pozna izvajalca?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Racko ()

chanelle123 ::

mene pa zanima komad iz radia ena v reklami za chvrolet...napovedovalec govori zelo hitro (če vam kaj pomaga), komad je bil tudi pri televizijskih reklamah za kakšen avto, mogoče isto chevrolet, kakor se spomnim je vozil po cesti v lepi pokrajini, mogoče je bila družina v avtu, ne vem...
nevem besedila, tudi linka vam ne morem dat, ker nič ne najdem...
bolj je rockerski, bolj vesel...

Zgodovina sprememb…

genesiss ::

Pozna kdo ta komad: ?

PrimozR ::

Se mogoče spomne kdo dance oz. elektronskega komada, ki je imel piskajoč začetek - podobno piskajoč kot Siddhartin Napoj, a z drugačno višino tonov.

Ni nujno, zgolj OCD :)

amigo_no1 ::

tv3, serija prava kri
http://www.tv3.si/serije/prava_kri

Kdo je avtor glasbe v spotu ?

Jazzie ::

@amigo_no1: To pesem so neuspešno iskali tudi po tujih straneh - s strani HBOja je prišel odgovor, da je to njihov original in da ne morejo dati več informacij, hah. Kasneje se je ugotovilo, da je avtor pesmi Dig sam Alan Ball, uglasbil pa jo je Bruno Coon, a je ni nikjer na internetu (le ena druga verzija). Spominja pa na tole.

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: Jazzie ()

SaXsIm ::

Baje da obstoji Lemon Tree od Fools Garden v slovenščini. Kakšen je naslov, kdo izvaja? Hvala!
SaXsIm

Sba ::



Od 0:36 pa do 0:40 se nekaj stopnjuje. To stopnjevanje mi je do 0:40 znano, nato pa se obrne drugače kot imam v glavi. :O Zdej me pa nervira, ker očitno poznam "podoben" komad.
Če kdo ve kater komad imam v glavi, se priporočam. :D

LP
Those that claim that they're not showing off are drowning in denial!

PrimozR ::



Če kdo pozna od 2."5 naprej. Shazam ne najde nič.

numero_10 ::

Hej. Mene pa zanima glede nove reklame Dove na Pop-tvju, ki se vrti te dni. Melodija v reklami me spominja na neko pesem. Mogoče kdo ve, v katero pesem spada ta melodjia? prosim za pomoč :)

Izak ::

Pozna kdo naslov zvoka (baje je od nintenda) iz nove reklame od mobitela?

LINK

Hvala!

numero_10 ::

Zdravo. Mene pa še zanima če mogoče kdo pozna pesem, ki se zadnje dni veliko vrti po radio center. vem samo refren --> show, show, let it show, show what you have to show --> nekaj takega, nevem če je dobro napisano. Poje pa ženska.

urkov ::

@numero 10
Morda tole?

numero_10 ::

Urkov- ne ni to na žalost

nincha ::

hej!

iščem komad za katerega ne poznam naslova, niti malo besedila. no mislim da gre vmes nekak tak "when you turn around I feel alone". ampak nisem sigurna da je točno tak. pesem sem slišala včeraj po radiu SI okoli 20.00, če je slučajno kdo še poslušal takrat ;). me pa po zvrsti spominja na skupino jefferson airplane in pa the mamas&the papas. upam, da komu klikne :)

aja pa prevladuje ženski vokal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nincha ()

ursyursa ::

tudi jaz iščem neko pesem... ubistvu gre bolj za reklamo.

njen del je : prste vn, not ven not ven...

oprostite za nerazločnost

ursyursa ::

nincha: v tem sicer ni ženske ampak a je mogoče ta:




Numero_10 a je ta?


nincha ::

ursyursa ne ni ta. se mi zdi da je komad bolj iz 60-ih.

SLOisk ::

lp.
iščem komad ki sem ga slišal danes na radio salomon okoli 19h. zdi se mi je bila takoj po njem oddaja B-stran..
vse kar vem od besedila je : nice to meet you.. nato pa techno.. poje pa moški/več moških nek bend.

lp. hvala za odgovore v naprej.

amacar ::

Sicer ne reče nice to meet you, ampak pojejo moški. Glede na to, da naj bi bil techno, pa je mogoče tale remix:

SLOisk ::

ne žal ni pravi.. samo je pa nekaj podobnega.

nUUb ::

Testman42 je izjavil:

Še vedno se išče 'Moja mama je strela' zaigran na harmoniko.
Moje iskanje nikakor ne obrodi sadov.

Jaz poznam ta komad kot himno Litostroja (Srednja sola tehniskih strok Siska)... gre pa priblizno tako;
"Moja mama je strela, moj fotr je grom, ce hocs bit siskar, prkljuc se na strom...." Originalna je verjetno drugacna. Najbolje da poklices tja pa vprasas, jaz jih namrec nic ne pogresam. Info: www.ssts.si
i7 2600k@4.8GHz - nV 760 - 850 EVO 250GB - 4TB FreeNAS
ASUS 1920x1080@144Hz
««
94 / 117
»»