» »

Iščem določen komad in ne poznam naslova oziroma izvajalca

Iščem določen komad in ne poznam naslova oziroma izvajalca

««
74 / 118
»»

jeggybl ::

Kdo v originalu poje pesem "Zlati časi kam hitite se gotovo spremenite. Star sem dvajset let, pa moram it po svet, domovina hoče me imet..." ?


Hm, glede na to, da je to slovenska narodna pesem, boš to težko ugotovil.:)

alsb ::

Renault Scenic - The Fratellis: Chelsea Dagger?

Steinkauz ::

urkov ::

uredi da bo sploh delala zadeva : Please contact the billing/support department as soon as possible. 8-O

Steinkauz ::

Ah še prej je delal, glih neki prenavljajo očitno.
http://www.wikiupload.com/download_page...

Sm že najdu:
Black Machine How Gee

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Steinkauz ()

Manchy007 ::

Renault Scenic - The Fratellis: Chelsea Dagger?



jaaaa to je ta :D ful ful hvala!!

joker16_7 ::

Danes sem na radi slišal en slovenski rap komad, v duetu sta moški in ženska, zapomnil sem si pa samo to, da ženska reče v besedilu: ''Jst ti ne dam ker ti ne znam...'' A veste mogoče kdo je izvajalec?

p.s. V odsekih se mi celo zazdi, da povleče na stil Nikolovskega, če ni morda celo kje noter vmešan...
"Ambition is the path to success. Persistence is the vehicle you arrive in."
Bill Bradley

sequAn ::

Zanima me izvajalec in naslov teh dveh komadov:

KOMAD 1
KOMAD 2

Hvala za odgovore!

Looney ::

Kdo ve naslov inštrumentalnega komada iz reklame za King? Tista reklama, kjer imajo nek kult, kjer so vsi v maskah...
"#define QUESTION ((bb) || !(bb)) - Shakespeare."

gzibret ::

sequAn - tadrugi komad je neki remix on Nirvane - Smells like ten spirits. Samo čigav je remix, pa nimam pojma. Upam, da bo kaj pomagalo.
Vse je za neki dobr!

sequAn ::

Hvala! Zdaj pa rabim samo še 1. :)

Manchy007 ::

Evo spet iščem ene par komadov :)

prvi je precej star mix, podoben tistim "jungle is Massive" in "Follow the Leader" gre pa nekak tkole: "ooo like it like it oooo like it like it.." Nism stoprocentna d tko dejansko poje ampak se pa sliši tko.

drugi je komad iz reklame za Grandissimo sladoled.Izvajalec je zelo podoben Louisu Armstrongu ali pa Tom Waitsu gre pa nekako tako: "oooh when you look at me that way.."

tretji je pa iz reklame za renault: Sm nekje najšla d je izvajalec Offenbach sam si ga pa po naslovu, ki je tam napisan nikjer ne najdm za zloudat :( Naslov v angleščini naj bi bil "Waltz of the Snowflakes", samo ta komad že imam in ni pravi..


Za vse tri sem že iskala kot nora po stricu Googlu vendar brez kakšne posebne sreče tako, da bom hvaležna za vsako informacijo :)

iNooby ::

Geo da silva-ill do ya like a truck?
Haters gonna hate...

Manchy007 ::

Geo da silva-ill do ya like a truck?


jajaja ta je ta prvi ja! ful hvala :)))

mat3jc3k ::

Hvala! Zdaj pa rabim samo še 1. :)


You got it.

Evo, se vid da se spoznam na house :)



Tale bo taprav ;)

dejanslo ::

iščem komad, ki ga poje ženski glas (morda pevka od LeeLooJamais); stil: R&B (nekaj takega)

refren gre nekako takole:
poglej me,
nasmej se,
uzivaj.
sprosti se,
naj odnese te,
cel svet premika se.

en verz nekje vmes: "zapri oči, naj ritem vodi te"

več pa žal nimam..
There`s More Than One Way To Do It

sequAn ::

Hvala! Zdaj pa rabim samo še 1. :)


You got it.

Evo, se vid da se spoznam na house :)



Tale bo taprav ;)


Car.si :) Hvala!

Hooligan#1 ::

yo.

1x sem se srečal z kolegom in pokazal mi je komad ki gre takole... Eni vzamejo kolo da gredo po mamila drugi vzamejo mamila da gredo na kolo to ni to ... js ne vem več ka je kaj in kdo je kdo! točn tak je pa nevem izvajalca pa naslova. frend pa je zgubu baje fon pa ga zdaj nikjer več ne vidim da bi ga vprašo. ma kdo ta komad? prosim da mi ga pošlje na patrick.archlord@gmail.com hvala
No One Likes Us But We Dont Care
No One Likes A Hardcore Hooligan!

iNooby ::

Geo da silva-ill do ya like a truck?


jajaja ta je ta prvi ja! ful hvala :)))

Malenkost;)
Haters gonna hate...

dejanslo ::

komad, ki sem ga iskal, je Maya - UUUU
There`s More Than One Way To Do It

AmokRun ::

klik
Morda kdo ve kaj je to za en komad v ozadju?
V komentajih je omenjena neka Simonida, vendar google nič pametnega ne najde na to temo.

tomaz- ::

mogoče mi bo pa lahko kdo pomagal, čeprav malo dvomim, ker nima glih nevemkaj podatkov.

Včeraj zvečer je bila na A-kanalu nanizanka CSI in so v nanizanki zavrteli del starega komada, tam, kjer en CSI-jevec v laboratoriju dela poskuse. Nimam pojma, kero besedilo je, ker je bilo komada samo za vzorec. Če je slučajno kdo gledal in se spomni tega komada, bom zlo vesel.

HVALA

Timmah ::

zdravo Tomaz

Komade CSI nanizank najlazje najdes na http://csi.wetpaint.com/page/CSI+Music+...

lp
donde esta francesca

PrimozR ::

Poglej številko serije in epizode in poglej na internet. Sem že našel tako komad.

tomaz- ::

FANTJE, LEGENDE STE

ja ja, vem, da sem zavpil, pa si zaslužite!

LP, Tomaž

tomaz- ::

sem tolk not padu, da sem pozabil napisat:

Depeche mode- precious

še enkrat hvala poet-u in PIPI-ju

PrimozR ::

A so na strehi, kjer rešujejo problem prijateljic noči?

Alexius Heristalski ::

yo.

1x sem se srečal z kolegom in pokazal mi je komad ki gre takole... Eni vzamejo kolo da gredo po mamila drugi vzamejo mamila da gredo na kolo to ni to ... js ne vem več ka je kaj in kdo je kdo! točn tak je pa nevem izvajalca pa naslova. frend pa je zgubu baje fon pa ga zdaj nikjer več ne vidim da bi ga vprašo. ma kdo ta komad? prosim da mi ga pošlje na patrick.archlord@gmail.com hvala

Megi - To ni to
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

gzibret ::

AmokRun - google najde, samo vprašat ga je treba pravilno

Vse je za neki dobr!

AmokRun ::

Izgleda da sem prehitro obupal, že youtube takoj najde.:D
Hvala.

SmeskoSnezak ::

Jaz pa iščem eno bolj staro zadevico. Dekle pa pevec sedita na isti klopci, on pa poje to pesem. Besedila nimam pojma, edino kar se mi zdi, da se omenita besedici smile, eyes. Nimam pa pojma, keri izvajalec je to. Dajte mi pomagat, kr si glavo "razbijam" že celo uro.
@ Pusti soncu v srce... @

SmeskoSnezak ::

Če vam kaj pomaga, je nekaj v obdobju Marc Anthonyja, Robie Williamsa, se mi zdi... sam če vseh totih pevcev se pa res človek ne spomni.

Mogoče je kje kakšen seznam vseh pevcev (po letnicah? bi blo super)? Že to bi mi pomagalo pri iskanju.
@ Pusti soncu v srce... @

Zgodovina sprememb…

urkov ::

tole ?
when you say nothing at all- Ronan Keating

SmeskoSnezak ::

IIiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, gracie ;) To ja.
@ Pusti soncu v srce... @

MMarko ::

Lepo pozdravljeni

zanima me, če mogoče kdo pozna naslov komada, ki je na začetku v filmu Extreme movie (2008), gre pa nekako tako: O darlin' I love you in the mornin', I love you in the afternoon...
link do videa z muziko..video
MMarko™

iNooby ::

haha zgleda zakon film se že vlači dol :D žal pa muzike ne poznam :(
Haters gonna hate...

sequAn ::

Mogoče pozna kdo TALE komad? Hvala!

PrimozR ::

A mogoče kdo ve naslov komada, kjer sta v videu (večinoma) dve bejbi, ki sinhronizirano plavata, posneto je pa pod vodo. Ali v imenu skupine ali pa komada je IIRC beseda pool.

tx-z ::

A pozna kdo ta komad?

Pa če kdo ve naslov originalne pesmi tegale(ne Vorwerk - Vietnam (Jumpstyle), ampak neka oldies varianta): klik :\ ;)
tx-z

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tx-z ()

prevetrena ::

Kdo ve izvajalca komada v simobilovem spotu ZAKAJ BI SE VEZALI?

TNX

PrimozR ::

http://vimeo.com/5063933

Če mogoče pozna kdo komad, ki se začne pri 3:15. Pa še vedno iščem prejšni komad.

iNooby ::

A pozna kdo ta komad?

Pa če kdo ve naslov originalne pesmi tegale(ne Vorwerk - Vietnam (Jumpstyle), ampak neka oldies varianta): klik :\ ;)


Tom Pulse - Cuando
Haters gonna hate...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: iNooby ()

alexxxx ::

Hmm pesem gre nekako takole "hey das get up wir fahren die ganze nacht" nekak tak samo nisem 100% ker je moja nemščina v pi,... :) Vrtijo jo pa na technobase.fm če kdo posluša :)

amacar ::



mislim, da bo tole

alexxxx ::

ja hvala amacar :)

__Devil__ ::

kje naj dobim skladbo "FRANCI NA BALANCI" ?

EDIT: Sandi jaz poslušam. TechnoBase.Fm FTW !! :D

Zgodovina sprememb…

Looney ::

Kupiš CD.
"#define QUESTION ((bb) || !(bb)) - Shakespeare."

r5r ::

Ali greš v knjižnico. 8-)
And it makes me wonder.

slovencl ::

Kater komad je to...sem posnel iz radia, ampak ne vem kdo izvaja. Posnetek: Klik

urkov ::

@slovencl drugič prosim za bolši posnetek pa malo se nauč uporabljat strička googla on vse pove:)
Kelly Rowland ft Travis Mccoy - Daylight
««
74 / 118
»»