» »

Iščem določen komad in ne poznam naslova oziroma izvajalca

Iščem določen komad in ne poznam naslova oziroma izvajalca

««
70 / 118
»»

QuickShot ::

Jap pravi je, hvala ;)

fabrskd ::

Mene pa zanima pa ne vem glih če bom pravilno povedal. Neki komad z mešanico SLO rap pa CRO ali BOS rap in ciganska muzika. Komad se začne na isto foro k Djogani - Znam ja??. Vrti se po Salomonu. Hvala LP.
Screw you guys i'm going home!!!

Manchy007 ::

Mene pa zanima pa ne vem glih če bom pravilno povedal. Neki komad z mešanico SLO rap pa CRO ali BOS rap in ciganska muzika. Komad se začne na isto foro k Djogani - Znam ja??. Vrti se po Salomonu. Hvala LP.


Mogoče od Djogani "Čekaj me kod kolima"?

mit3k ::

Za katero slovensko gre?

Refren: "sem svojo bajto požgal in vse vragu poslal"

Okapi ::

anziii ::

Prosli bi vas če mi kdo pove naslov in izvajalca pesmi ki gre nekako takole:

V morju sonca se predaja in dotikov si želiš...

Je pa ta pesem slišana dostikrat po radiu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: anziii ()

aljazh ::

anziii ::

Hvala ti!

fabrskd ::

Mene pa zanima pa ne vem glih če bom pravilno povedal. Neki komad z mešanico SLO rap pa CRO ali BOS rap in ciganska muzika. Komad se začne na isto foro k Djogani - Znam ja??. Vrti se po Salomonu. Hvala LP.


Mogoče od Djogani "Čekaj me kod kolima"?


Evo mi je ratal najdt - Kosta ft Koko & Mandovi - Sreča pride. Hvala za trud:))
Screw you guys i'm going home!!!

bompsi ::

Mene pa tale komad žre pa ga ne morem najti sem ga prejšnjič slišal...upam da bo lajhko kdo pomago...

Gre nekako takole:

one, two, three nekaj poje...zožaga s kitaro...four, five...pa tak dalje

mislim, da poje nekaj one two three.... makig me fell so good. Ali nekaj takega...

Hvala

biokill ::

tole?

bompsi ::

Ne ni ta...poje moški pa je bolj taka rockerska

Manchy007 ::

Ker komad se vrti v reklami za SiMobil k en moški glas poje

..you spin me around round round round baby..

al neki tacga?

r5r ::

Morda Dead Or Alive - You Spin Me Round (Like A Record) ?
And it makes me wonder.

Jok3r ::

Mene pa tale komad žre pa ga ne morem najti sem ga prejšnjič slišal...upam da bo lajhko kdo pomago...

Gre nekako takole:

one, two, three nekaj poje...zožaga s kitaro...four, five...pa tak dalje

mislim, da poje nekaj one two three.... makig me fell so good. Ali nekaj takega...

Hvala



to?

Manchy007 ::

Morda Dead Or Alive - You Spin Me Round (Like A Record) ?



Ja ta bo taprav, HVALA!!

mit3k ::



tnx :)

imallears ::

Mene pa zanima, če kdo pozna komad, k se vrti v eni reklami, sej ne vem keri, k jo nism vidu že par dni (al je za en francosk avto al pa za simobil al pa čist neki tretga). Gre pa za francoski rock (al je bolj punk rock) pa se na konc derejo neki ui uuuiiii,...

Sej zihr vete kira reklama je k se je zadne cajte skos rolala.

Hvala. :D

Looney ::

Če se pa "skos rola", pol pa res lahko poveš vsaj za kaj je.
"#define QUESTION ((bb) || !(bb)) - Shakespeare."

echo ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: echo ()

imallears ::

Ja super, hvala. Nism mislu d je ze tolk staro, sm sou sam 1 stran nazaj gledat :).

;-) ::

enega je že zanimalo v drugi temi:

Mene zanima katera pesem je v TV reklami za simobil Paketi zame ( kjer pravi da so 100€ manjši računi). Hvala za odgovor :D

zej pa še je mene prevzela

darkolord ::

Dej poglej sam POL strani gor, no (1x PgUp stisn).

Tea Time ::

LP,

mene pa zanima pesem iz te reklame za Renault Megane II.

http://www2.renault.si/aktualno/BB_novi...

Hvala.
Have a break!

r5r ::

Točno ta komad sem danes slišal po radiu, pa sem se tudi spraševal. :)
And it makes me wonder.

DimmniBurek ::

Iščem videospota:
V obeh je muzika bolj štanc-like.
V prvem nastopa medved, nekaj lazi okrog po snegu, al beži al nekaj laufa okrog. Mogoče je kaka druga žival:D . Spot je v bistvu risanka.

V drugem, je pa cel spot eno in isto drevo, in se potem samo okolica spreminja ko grejo letni časi mimo, dež pada, veter piha...

Ve kdo še unga ko nastopa v spotu tetrapak mleka, ki skače po enem mestu. Realno mesto, mleko je pa animirano.:D
There Is No Stronger Drug Than Reality

alsb ::

Manchy007 ::

Mene pa zanimata dva komada iz dveh reklam in sicer:

prvi je iz reklame za signal white now kjer moški poje "and my feet begin to crumble..." ženska v oglasu s smehom pripravi moške da ji nesejo pohištvo in ostale stvari v novo stanovanje ;)

drugi pa je iz reklame renault "karkoli že bo renault ima rešitev" grem pa nekako takole: "never seen the sky so blu, the birds are singing..."

Tea Time ::

alsb! Svetovno, hvala!
Lep začetek dneva vsem (morda s to pesmijo :) ).
Have a break!

PrimozR ::

Mene pa zanimata dva komada iz dveh reklam in sicer:

prvi je iz reklame za signal white now kjer moški poje "and my feet begin to crumble..." ženska v oglasu s smehom pripravi moške da ji nesejo pohištvo in ostale stvari v novo stanovanje ;)

drugi pa je iz reklame renault "karkoli že bo renault ima rešitev" grem pa nekako takole: "never seen the sky so blu, the birds are singing..."


Za Megane reklamo poglej en post nad svojim.

Manchy007 ::

Mene pa zanimata dva komada iz dveh reklam in sicer:

prvi je iz reklame za signal white now kjer moški poje "and my feet begin to crumble..." ženska v oglasu s smehom pripravi moške da ji nesejo pohištvo in ostale stvari v novo stanovanje ;)

drugi pa je iz reklame renault "karkoli že bo renault ima rešitev" grem pa nekako takole: "never seen the sky so blu, the birds are singing..."


Za Megane reklamo poglej en post nad svojim.


Spot k ga jst išm ni za Megane, na splošno za renault je. Ni taprav komad, žal. Unga poje ženska :) pa u reklami je običajno drevo pa ptič gor k se sesuje.

PineApple ::

Mene pa zanimata dva komada iz dveh reklam in sicer:

prvi je iz reklame za signal white now kjer moški poje "and my feet begin to crumble..." ženska v oglasu s smehom pripravi moške da ji nesejo pohištvo in ostale stvari v novo stanovanje ;)

drugi pa je iz reklame renault "karkoli že bo renault ima rešitev" grem pa nekako takole: "never seen the sky so blu, the birds are singing..."

Prvi je "Concrete and clay" od "Unit four plus two".

PineApple ::

A kdo ve naslov in izvajalko pesmi v tem promo videu za Audi Q5?

dukedl ::

Iščem pa še komad in izvajalca k se je izvaju na radiu hit 3.1.2009 ob približno 17:51 uri.


17:46:12 Anthony Marc : Tragedy
17:51:09 Busted : Year 3000
17:54:25 Three Amigos : Louie Louie
17:57:59 King : King Of The Road

http://www.radiohit.si/si/zvocni_arhiv/
lp dukedl

dukedl ::

Živjo,

Zanima me katera skladba se predvaja (se je predvajala) ob 'trailerju' Gospodar prstanov: Bratovščina prstana ?

V naprej se vam zahvaljujem,

Anarchy


lp dukedl

PrimozR ::

Tole je iz trailerja za Stolpa, če se ne motim. On išče tole:

dukedl ::

par uporabnih povezav

http://www.soundtrack.net/resources/
http://www.soundtrackcollector.com/

***************

http://www.soundtrack.net/trailers/?cid...




Edit: Tile linki ne bojo šli vsi skozi. //Looney
lp dukedl

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: Looney ()

Steinkauz ::

Saladin ::

Dobro je kar nosi največ svobodne koristi/najmanj bolečine čim več sentientom
na najhitrejši, najvarnejši in najbolj moralen način za najdaljše obdobje.
"Utilitarianizem po Saladinovo"

sajko ::

Okey jest spet iščem en komad... Tle sm na hitrco posnel kako zadeva gre.. Je pa en balkanski (poje ženska) pa recimo, da je bil aktualen od enga leta nazaj po diskacih :)

Klik do fajla

Upam, da kdo ve..

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sajko ()

aaaa13 ::

iščem naslov pesmi men se zdi sicer dost vrten komad mal bl rockerski

nevem natančn kwa reče sam dons mi je stopu v glavu in zdej ga morm dobit
začne se tko nekak:
"run and running, run and running..." (zlo hitr izgovarja)
loh tud "run and run" (ni nujn da to reče na hitr si izgovorte pa boste dobil prbližn kwa jz mislem)
loh je tud "drun and drunen..."
neki cajta to zlo živahno poje bl govori pol pa še k da bi DJ začel vrtet plato ampak poje pa še zmer isto k prej

urkov ::

iščem naslov pesmi men se zdi sicer dost vrten komad mal bl rockerski

nevem natančn kwa reče sam dons mi je stopu v glavu in zdej ga morm dobit
začne se tko nekak:
"run and running, run and running..." (zlo hitr izgovarja)
loh tud "run and run" (ni nujn da to reče na hitr si izgovorte pa boste dobil prbližn kwa jz mislem)
loh je tud "drun and drunen..."
neki cajta to zlo živahno poje bl govori pol pa še k da bi DJ začel vrtet plato ampak poje pa še zmer isto k prej

mogoče to?

urkov ::

Iščem videospota:
V obeh je muzika bolj štanc-like.
V prvem nastopa medved, nekaj lazi okrog po snegu, al beži al nekaj laufa okrog. Mogoče je kaka druga žival:D . Spot je v bistvu risanka.

V drugem, je pa cel spot eno in isto drevo, in se potem samo okolica spreminja ko grejo letni časi mimo, dež pada, veter piha...

Ve kdo še unga ko nastopa v spotu tetrapak mleka, ki skače po enem mestu. Realno mesto, mleko je pa animirano.:D

Za drugega vem : William Orbit Barbers Adagio For Strings
prvega pa žal ne..

PrimozR ::



Mleko?

aaaa13 ::

iščem naslov pesmi men se zdi sicer dost vrten komad mal bl rockerski

nevem natančn kwa reče sam dons mi je stopu v glavu in zdej ga morm dobit
začne se tko nekak:
"run and running, run and running..." (zlo hitr izgovarja)
loh tud "run and run" (ni nujn da to reče na hitr si izgovorte pa boste dobil prbližn kwa jz mislem)
loh je tud "drun and drunen..."
neki cajta to zlo živahno poje bl govori pol pa še k da bi DJ začel vrtet plato ampak poje pa še zmer isto k prej


rešitev: Black Eyed Peas - Lets get it started

Manchy007 ::

Mene pa ful peče ker komad se zdj vrti pr napovedniku raznih filmov na POP TV. Sliš se kt eden izmed X-Ray Dog remixov v reklami pa predvajajo film "njeni tastari", "podli fantje" pa še par drugih filmov.

puka ::

Jaz pa iščem komad iz reklame Calgonit Quantum, ki se zdaj vrti po televiziji. Link:

Zelo mi je všeč, prosim pomagajte :)

puka ::

Mene pa tale komad žre pa ga ne morem najti sem ga prejšnjič slišal...upam da bo lajhko kdo pomago...

Gre nekako takole:

one, two, three nekaj poje...zožaga s kitaro...four, five...pa tak dalje

mislim, da poje nekaj one two three.... makig me fell so good. Ali nekaj takega...

Hvala


Tale mogoče?

urkov ::

Jaz pa iščem komad iz reklame Calgonit Quantum, ki se zdaj vrti po televiziji. Link:

Zelo mi je všeč, prosim pomagajte :)

tole bo- Gotan Project - Epoca

dary ::

zanima me naslov te pesmi: http://www.mikec.si/2008/01/skrivnostne...

Hvala¨¨

««
70 / 118
»»