» »

Katero knjigo s praktičnimi primeri za Flash MX?

Katero knjigo s praktičnimi primeri za Flash MX?

--Switch-- ::

Po internetu že več dni iščem razne knjige in manuale za Flash MX(v pdf obliki), nekaj sem jih sicer našel vendar so ali preveč podrobne ali pa za njihovo uporabo potrebuješ še cd na keterem so slike s katerimi potem delaš. Tako da se odločam za nakup knjige. Lepo bi vas prosil če mi lahko kdo svetuje katera knjiga je primerna za začetnike, lahko je tudi v agnleščini, če ima zraven priložen cd je tudi vredu!
Še neki me zanima, kako ste se sploh vi naučili(tisti ki seveda stvari obvladate)delat v tem dokaj zapletenem programu? S pomočjo katere literature?
Aja ne mi svetovat naj si sprintam pdfje ker se 500 strani ne splača printat!
Hvala!

--Switch-- ::

Malo sm brskal po pasadeni in: "Naučite se Flash MX v 24 urah" kaj pravite je že kdo probal na strani je dobila zelo dobre ocene!

Highlag ::

Jest imam "Naučite se Flash MX v 24 urah". Avtor: Phillip Kerman Založba: Pasadena.
Sem začetnik in se mi zdi knjiga kar v redu. (drugače jo nebi kupil :D7500Sit v Konzorciju )

Tule

NooB ::

Jaz sem z knjigo zadovoljen, dobil sem jo na izobrazevanju (www.b2-ic.si) kot prirocnik za seminar, ker pac nimam casa na pretek, da bi prebiral vse te knige, pa sem raskiral $$$ za seminar in v teh 16 urah kolikor je trajal seminar ogromno pridobil, predvsem prakticnega znanja, nasvetov in pa trikov...

Drugace pa tudi Flash Bible knjiga ni slaba referenca!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

knjige za učenje HTML in PHP&MYSQL

Oddelek: Izdelava spletišč
103756 (3554) BluPhenix
»

Figura, ki prekoraka čez ekran

Oddelek: Izdelava spletišč
71433 (1215) #000000
»

SLO navodila za Macromedia Dreamweaver MX 2004

Oddelek: Izdelava spletišč
81888 (1496) Rafter
»

flash mx

Oddelek: Izdelava spletišč
5983 (928) IceIceBaby
»

Navodila za Flash

Oddelek: Izdelava spletišč
111187 (1094) novi

Več podobnih tem