» »

Iphone obvestila zbudijo zaslon

Iphone obvestila zbudijo zaslon

sinalko ::

Kako naj izklopim na Iphonu, da se mi ne bo zaslon zbujal za vsako prejeto obvestilo. Res nadležno pa neuporabno.

Furbo ::

Open the iPhone Settings app and tap Notifications.

Tap an app in the list for which you want to change the lock screen visibility.

In the Alerts section, tap to clear the circle under Lock Screen to disable notifications from showing up on the lock screen.
i5-13600K, Noctua NH-D15, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO,
Toughpower GF3 1000W, RTX3070, ALIENWARE AW3423DWF, Dell S2722QC

sinalko ::

Hočem, da so mi obvestila prikazana na zaklenjenem zaslonu. Nočem da zbudijo zaslon oz. da zaslon ne zasveti za vsako sporočilo. To ni rešitev kaj si napisal.

Furbo ::

Potem pa puščaj telefon tako, da leži na ekranu in se to ne bo dogajalo.
i5-13600K, Noctua NH-D15, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO,
Toughpower GF3 1000W, RTX3070, ALIENWARE AW3423DWF, Dell S2722QC

sinalko ::

Hahahaha. Super rešitev. Se pravi ne gre. Hvala.

Furbo ::

Gre kot sem ti povedal. Če je obrnjen navzdol, se ekran ne prižiga.
i5-13600K, Noctua NH-D15, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO,
Toughpower GF3 1000W, RTX3070, ALIENWARE AW3423DWF, Dell S2722QC

sinalko ::

Če pa je obrnjen navzgor pa ne gre? To mene zanima.

Furbo ::



Prva metoda
i5-13600K, Noctua NH-D15, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO,
Toughpower GF3 1000W, RTX3070, ALIENWARE AW3423DWF, Dell S2722QC

sinalko ::

Ne gre. Jaz nočem tega. Sem ti že napisal da hočem obvestila na zaklenjenem zaslonu. Kaj ti ni jasno. Nočem da se zbudi zaslon. In edina rešitev je da ga obrnem z zaslonom navzdol. Rešeno. Ne gre drugače. Pač si priznaj.

OutOfTheBox ::

Misliš da boš s takim odnosom res dobil odgovor na vprašanje? Seveda se da izklopit obvestila, to tudi sam uporabljam, boš pa moral sam poiskat ker glede na odnos dvomim da bo kdo pripravljen pomagat.

Zgodovina sprememb…

sinalko ::

OutOfTheBox je izjavil:

Misliš da boš s takim odnosom res dobil odgovor na vprašanje? Seveda se da izklopit obvestila, to tudi sam uporabljam, boš pa moral sam poiskat ker glede na odnos dvomim da bo kdo pripravljen pomagat.


Kje sem napisal, da hočem izklopit obvestila?

no comment ::

Meni telefon ne zasveti ob obvestilih. Ne vem pa kako bi se naj obvestila prikazala na ugasnjenem zaslonu?! Tudi Dnevnik gledaš ob ugasnjenem TV zaslonu?

Mogoče, če bi si vzel 2 sekundi in vprašal tako, da bi te kdo razumel?

OutOfTheBox ::

Ja jaz ga tud nisem štekal kaj želi. Mislim da noče da zasveti zaslon kadar pride obvestilo. To se da in tudi sam uporabljam kadar nočem dodatnih motilcev, pa baterijo kuri če se gre za kakšne messaging appe.

Zgodovina sprememb…

sinalko ::

Tebi Iphone ne zasveti ob prispelem obvestilu?

OutOfTheBox ::

Po defaultu zasveti razen če nastavim da ne zasveti.

sinalko ::

OutOfTheBox je izjavil:

Po defaultu zasveti razen če nastavim da ne zasveti.


Kje to nastaviš? Kako?

OutOfTheBox ::

Če želim videt če sem obvestila dobil, tapnem na zaslon in vidim koliko jih je, če odklenem pa lahko tudi katera obvestila. Lahko pa tudi prvi korak izničim in pokaže celotna obvestila brez odklepanja. Jaz zaradi distrakcij nimam obvestil dokler fizično ne odklenem telefona.

sinalko ::

OutOfTheBox je izjavil:

Če želim videt če sem obvestila dobil, tapnem na zaslon in vidim koliko jih je, če odklenem pa lahko tudi katera obvestila. Lahko pa tudi prvi korak izničim in pokaže celotna obvestila brez odklepanja. Jaz zaradi distrakcij nimam obvestil dokler fizično ne odklenem telefona.



Se pravi imaš izklopljena obvestila na zaklenjenem zaslonu, zato ti tudi telefon ne zasveti,ko dobiš obvestilo. Razumem. Ampak jaz hočem, da vse ostane tako kot je z obvestili, samo da izklopim to, da se mi zaslon ne zasveti. In to očitno ne gre.

severjug ::

Pinturicchio ::

Eni res ne razumete kaj tip hoče povedat. On hoče da dobi obvestilo, samo da se mu zasloni ne zbudi (torej prižge), ko recimo prispe SMS. Sam sicer nimam iphona, ampak to funkcijo ima verjetno vsak telefon. Pixel in Xiaomi preverjeno imata.

Zgodovina sprememb…

sinalko ::

Pinturicchio je izjavil:

Eni res ne razumete kaj tip hoče povedat. On hoče da dobi obvestilo, samo da se mu zasloni ne zbudi (torej prižge), ko recimo prispe SMS. Sam sicer nimam iphona, ampak to funkcijo ima verjetno vsak telefon. Pixel in Xiaomi preverjeno imata.


Too stari. Vidiš, kak ti razumeš. Ovi iphonovci kot da nočejo razumet. Vse druge rešitve mi ponujajo, nobeden pa ne napiše da to pač ne gre. Edina rešitev je obrnjen zaslon navzdol in ni druge. To sem zdaj že sam poguglal.

sinalko ::

S tem, ko ga obrneš navzdol ne zakriješ osvetlitve ampak se zaslon dejansko ne vklaplja ob prispelem obvestilu. Praktično sprobano.

MrStein ::

no comment je izjavil:

Meni telefon ne zasveti ob obvestilih. Ne vem pa kako bi se naj obvestila prikazala na ugasnjenem zaslonu?! Tudi Dnevnik gledaš ob ugasnjenem TV zaslonu?

Mogoče, če bi si vzel 2 sekundi in vprašal tako, da bi te kdo razumel?

Sem takoj razumel. Pa čeprav imam sam ifon.

To je tako če tu vprašaš, takoj dobiš pet neumnih komentarjev. 🤷
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Samsung obvestila

Oddelek: Mobilne tehnologije
303329 (2364) V-i-p
»

Samsung Galaxy A40

Oddelek: Omrežja in internet
5648 (463) Bolt
»

Android obvestila - bug ali strojna napaka?

Oddelek: Mobilne tehnologije
92512 (2281) jukoz
»

Špijonske aplikacije na androidu?

Oddelek: Mobilne tehnologije
122391 (1783) Zaphod_B75

Več podobnih tem