» »

Odločitev o otroku

Odločitev o otroku

««
«
1 / 8
»»

River0123 ::

Enostavno vprašanje, zelo kompleksna tema.
Zanima, kako vedeti, če si pripravljen na otroke.
Kaj so tisti znaki, da to ni zate.
In kaj so tisti znaki, da je to odločitev v pravo smer?

Utk ::

Kaj so tisti znaki, da to ni zate.

Če odpreš temo na slo-tech glede tega, je kar močan znak...

Bostjan_321 ::

Bi se strinjal z zgornjim.

Scaramouche3 ::

River0123 je izjavil:

Enostavno vprašanje, zelo kompleksna tema.
Zanima, kako vedeti, če si pripravljen na otroke.
Kaj so tisti znaki, da to ni zate.
In kaj so tisti znaki, da je to odločitev v pravo smer?


Ne vzeti nasvet od mladih ljudi, ki so apatični, brez denarja ali pa feminiziranih ljudi!

Imej otroke, če le imaš to možnost, večina mladih,99%, ki so proti temu, v večini, obžalujejo da so brez, ko so sami in stari!
Ko prideš tam nad 40plus naenkrat začnejo ljudje okol tebe izginjati! In to so prijatelji, ki se odselijo, ali pa so preveč zasedeni s svojimi otroki, svojci in športni kolegi, ki pač ne športajo več!

Ko je življenje težko in nima več smisla, je smisel živeti za njih!

Mato989 ::

Scaramouche3 je izjavil:

River0123 je izjavil:

Enostavno vprašanje, zelo kompleksna tema.
Zanima, kako vedeti, če si pripravljen na otroke.
Kaj so tisti znaki, da to ni zate.
In kaj so tisti znaki, da je to odločitev v pravo smer?


Ne vzeti nasvet od mladih ljudi, ki so apatični, brez denarja ali pa feminiziranih ljudi!

Imej otroke, če le imaš to možnost, večina mladih,99%, ki so proti temu, v večini, obžalujejo da so brez, ko so sami in stari!
Ko prideš tam nad 40plus naenkrat začnejo ljudje okol tebe izginjati! In to so prijatelji, ki se odselijo, ali pa so preveč zasedeni s svojimi otroki, svojci in športni kolegi, ki pač ne športajo več!

Ko je življenje težko in nima več smisla, je smisel živeti za njih!



A ni to dokaj žalostno če je edini smisel življenja za otroke?
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

gort ::

River0123 je izjavil:

Enostavno vprašanje, zelo kompleksna tema.

V resnici ni tako zelo kompleksna tema :D

Smo zadovoljni, da imamo otroke? Ja!
Je kdaj težko? Prvo leto najbolj.
Smo naredili vse prav? Ne, žal ne, naučiš se post festum.
Bi še enkrat se odločili in za koliko? Bi, za 3, če ne 6.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: gort ()

matic492 ::

Z mojo nimava še otrok (ko bo, pač bo), ampak bi rekel da je stabilnost odnosa najbolj pomemebna. Ker potem ljudje ostanejo skup "samo zaradi otrok", sami pa trpijo.

TL:DR Ne nardit otroka namesto terapije. Mogoče se ti zdi terapija draga, ampak na dolgi rok ceneje kot otrok.
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

forplan ::

Tako kot v filmu "Idiocracy"

Dokler se ti odločiš za enega otroka, našteješ vse + in -, izračunaš vse stroške, izrišeš njegov načrt do 18-leta...

Bo povprečni c*gan imel že n potomcev :D
da se strinjam

Scaramouche3 ::

Mato989 je izjavil:




A ni to dokaj žalostno če je edini smisel življenja za otroke?


Ni edino,samo po določenih letih ima večina krizo identitete, in zelo težko je živeti za smešne cilje,ki so ti bili zelo pomembni ko si bil mlajši,kot je samopotrjevanje ega v tekmovanju v športu,firmi ali narcistični lepoti!

Poglej kaj ljudje obžalujejo ko so stari, večina da ni imela dovolj časa z svojci,otroki in da niso delali preveč!

Utk ::

forplan je izjavil:

Tako kot v filmu "Idiocracy"

Dokler se ti odločiš za enega otroka, našteješ vse + in -, izračunaš vse stroške, izrišeš njegov načrt do 18-leta...

Bo povprečni c*gan imel že n potomcev :D

Ja...nekateri pa še kar verjamejo v evolucijo.

gort ::

forplan je izjavil:

Bo povprečni c*gan imel že n potomcev :D

Prednosti sociale :D

A niso pri Mato989 že uspešno naročili v pekarni?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: gort ()

link_up ::

enostavno se zgodi, ce si spolno aktiven in ne jemljes kontracepcije(ki ti unicuje lajf in ga na koncu tudi unici).

Da je pa prvo leto najtezje je pa smeh. :) Mali otroci, mali problemi...saj poznate pregovor.

Otrok je dar.
In and Out

Mato989 ::

Scaramouche3 je izjavil:

Mato989 je izjavil:




A ni to dokaj žalostno če je edini smisel življenja za otroke?


Ni edino,samo po določenih letih ima večina krizo identitete, in zelo težko je živeti za smešne cilje,ki so ti bili zelo pomembni ko si bil mlajši,kot je samopotrjevanje ega v tekmovanju v športu,firmi ali narcistični lepoti!

Poglej kaj ljudje obžalujejo ko so stari, večina da ni imela dovolj časa z svojci,otroki in da niso delali preveč!


Ampak ti si napisal

Ko je življenje težko in nima več smisla, je smisel živeti za njih!


To implicira da ko življenje več nima smisla je edini smisel še samo živet za otroke... meni je to izredno žalostno.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

feryz ::

Vtakneš ga v luknjo in če trebuh čez čas naraste, si pripravljen na otroke, drugače ne.
Tako nekako je narava to uredila.

Psihično ni nihče pripravljen. Mu bo to zelo hitro jasno.
Ampak nekako zguraš tudi to.

IL_DIAVOLO ::

Občudujem pare, ki so skupaj brez otrok. Videti so tudi precej bolj mladostni.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

darksamurai ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Občudujem pare, ki so skupaj brez otrok. Videti so tudi precej bolj mladostni.

Ne gledat 25-40 let starih parov brez otrok. Poglej +65let stare pare brez otork. Večinoma so najbolj zateženi sosedje, ki jih moti čisto vse.

Mato989 ::

darksamurai je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:

Občudujem pare, ki so skupaj brez otrok. Videti so tudi precej bolj mladostni.

Ne gledat 25-40 let starih parov brez otrok. Poglej +65let stare pare brez otork. Večinoma so najbolj zateženi sosedje, ki jih moti čisto vse.


Zakaj pa ne gledat 40 letnih? Ker ne paše v narative tvoj?

Dejstvo je da par pri 40tih brez otrok je bolj spočit, manj našponan itd... kot par z 2-3 otroci...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

gort ::

link_up je izjavil:

Da je pa prvo leto najtezje je pa smeh. :) Mali otroci, mali problemi...saj poznate pregovor.

Ja ne vem, meni se zdi, da stvari pri nas kar delujejo, je pa res, da ne morem reči za ostale familije, priznati je potrebno sicer, da ne gre za ekstremno skromnost in da smo vsi s precej jasnimi cilji :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: gort ()

Vice ::

darksamurai je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:

Občudujem pare, ki so skupaj brez otrok. Videti so tudi precej bolj mladostni.

Ne gledat 25-40 let starih parov brez otrok. Poglej +65let stare pare brez otork. Večinoma so najbolj zateženi sosedje, ki jih moti čisto vse.


Prej kontra, starčki ki cel lajf poslušajo dretje otrok... si želijo vsaj 5 min miru.

Scaramouche3 ::

Mato989 je izjavil:



To implicira da ko življenje več nima smisla je edini smisel še samo živet za otroke... meni je to izredno žalostno.


Večina ljudi niso znanstveniki ali zelo produktivni ljudje ampak delajo za preživetje!

In da, življenje je žalostno in težko za večino!
Meni je pa bolj žalostno da si čisto sam!
Vse ki jih poznam ki imajo otroke, ko so stari so bolj srečni, ker so obkroženi z življenjem!

Bi se strinjal z njim!

Zgodovina sprememb…

Mato989 ::

Scaramouche3 je izjavil:

Mato989 je izjavil:



To implicira da ko življenje več nima smisla je edini smisel še samo živet za otroke... meni je to izredno žalostno.


Večina ljudi niso znanstveniki ali zelo produktivni ljudje ampak delajo za preživetje!

In da, življenje je žalostno in težko za večino!
Meni je pa bolj žalostno da si čisto sam!
Vse ki jih poznam ki imajo otroke, ko so stari so bolj srečni, ker so obkroženi z življenjem!



Ampak važno je kakšni so pri 30-55... kako si čisto sam če imaš partnerja...

To da so stari in bolj srečni ker imajo otroke verajmem... važno je če so bolj srečni med 30 in 55 če imajo otroke... to je prava primerjava, ne tista po 65...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Utk ::

To implicira da ko življenje več nima smisla je edini smisel še samo živet za otroke... meni je to izredno žalostno.

Meni je veliko bolj izredno žalostno, če pri 40ih še zmeraj misliš, da je smisel življenja v nekih oblekah, potovanjih, uživanju in ne vem čemu (brez otrok).

River0123 ::

Seveda, če odprem temo na Slotech, je to zagotovo jasni pomislek, da imam močne dvome v to, ali hočem otroke ali ne.
To mi je kristalno jasno.

Glede ostalega.
Finančno sva z mojo stabilna oz. bi lahko otrok normalno živel, ne ravno luksuz, ampak povsem ok, dopusti, smučanje ipd.
Duševnih bolezni nimava, se ne drogirava in nisva odvisna od alkohola, nisva še bila v Polju ali na Forenziki v MB. :)
Tako da stabilnost je.

Zame je malo pritisk, ker si moja želi in je že stara nad 30 let, jaz pa sem že krepko čez 30 in je situacija "now or never", ker pri 40 oz. 40 plus se mi ne zdi ok imet otroka, da boš za njegov 18. rojstni dan imel 70 let plus.

Ne vem pa, kaj naj bo ključno pri sprejemanju te odločitve.
Težko, ko se odločaš pod pogojniki (ne met otroka verjetno pomeni konec veze, prestar boš kasneje ipd.).
Ni to enako temu, kot če se svobodno odločiš brez pritiskov.
In v tej situaciji nočem, da pritisk izkrivi realno stanje oz. da se pod pritiskom odločim drugače, kot bi se sicer.

Otrok prinaša ogromno veselja. Hkrati pa tudi težke trenutke, kjer pač moraš znat nekoga dati na prvo mesto.
Najbolj me je strah, če zmorem to zadnje.
Ker bit slabi foter pa ne nudit otroku tega kar rabi, se mi zdi grozljiva odločitev oz. se raje dam na štrik, kot da sem tak človek.

Zgodovina sprememb…

Mato989 ::

Utk je izjavil:

To implicira da ko življenje več nima smisla je edini smisel še samo živet za otroke... meni je to izredno žalostno.

Meni je veliko bolj izredno žalostno, če pri 40ih še zmeraj misliš, da je smisel življenja v nekih oblekah, potovanjih, uživanju in ne vem čemu (brez otrok).


To polagaš besede k meni... tega nisem rekel... jaz samo pravim da če je edini smisel lajfa otrok, je to overall FAIL...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

gort ::

Utk je izjavil:

Meni je veliko bolj izredno žalostno, če pri 40ih še zmeraj misliš, da je smisel življenja v nekih oblekah, potovanjih, uživanju in ne vem čemu (brez otrok).

Si prav preskočil FB, IG, OF in kaj-še-ne? Sicer pa se generacijski primankljaj hitro zapolni s sekundarnim, samo ne se čudit razpletom zadnjih X letom in posledično stopnji idiokracije :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: gort ()

hojnikb ::

OPju priporočam vazektomijo. Bo odločitev potem bistveno bolj enostavna.
#brezpodpisa

Matejjjjj ::

River0123 je izjavil:

Enostavno vprašanje, zelo kompleksna tema.
Zanima, kako vedeti, če si pripravljen na otroke.
Kaj so tisti znaki, da to ni zate.
In kaj so tisti znaki, da je to odločitev v pravo smer?


En nasvet od očeta treh otrok. Pri dobrih 40 imam 10 letnico, 8 letnika in 4 letnico. So briljantno zabavni, dobri v športu, glasbi in tudi v šoli jim gre.
Dlje ko se pripravljaš za imeti otroke, manj si pripravljen. Ker mlajši kot si, bolj si flegma, bolj si potrpežljiv, bolj si zdrav, bolj si optimističen...
Ne gre za to, kako boš prestal neprespane noči, gre za to, da boš otrokom lahko frend, z njimi športal itd. To pa ne gre zlahka, če bo 15 ti pa 50...

V življenju je najpomembnejši ČAS!
TIME IN THE MARKET NOT TIMING THE MARKET velja tudi za otroke!
in vsi tisti, ki ste proti 40 pa brez, lahko vam je žal. Hudo žal. bolj iskren ne morem biti.

Zgodovina sprememb…

Utk ::

In v tej situaciji nočem, da pritisk izkrivi realno stanje oz. da se pod pritiskom odločim drugače, kot bi se sicer.

Uuuu pritisk...ne vem kolk časa sta skupaj, ampak verjetno je že bilo rečeno kaj na to temo. Če ne misliš imet, bi bilo prav, da ji to čim prej poveš, da si najde drugega.
Ampak brez pritiska...
Pritisk je res grozen...
Dej, ne ga imet.

Mato989 ::

Scaramouche3 je izjavil:

Mato989 je izjavil:



To implicira da ko življenje več nima smisla je edini smisel še samo živet za otroke... meni je to izredno žalostno.


Večina ljudi niso znanstveniki ali zelo produktivni ljudje ampak delajo za preživetje!

In da, življenje je žalostno in težko za večino!
Meni je pa bolj žalostno da si čisto sam!
Vse ki jih poznam ki imajo otroke, ko so stari so bolj srečni, ker so obkroženi z življenjem!

Bi se strinjal z njim!





Prvi komentar pod tem videom je

Well.... Got married, had kids, built a nice home, had three kids.............and....... Here I sit, by myself! No friends, ex wife, family, nothing! Paying child support!


All of us, even your children, will eventually be forgotten. Most wealth doesn't last 4 generations. Everything you do will fade away, family or not. Enjoy life while you have it.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

mojsterleo ::

Scaramouche3 je izjavil:


Ne vzeti nasvet od mladih ljudi, ki so apatični, brez denarja ali pa feminiziranih ljudi!

Imej otroke, če le imaš to možnost, večina mladih,99%, ki so proti temu, v večini, obžalujejo da so brez, ko so sami in stari!

Ko je življenje težko in nima več smisla, je smisel živeti za njih!

Zato pa je v dsojih polno osamljenih starih ljudi ki jim otroci niti za pooblaščenca - skrbnika nočejo biti.

mtosev ::

Če si želiš imeti otroke jih pač imej. Kaj drugega ni za rečti.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Scaramouche3 ::

Mato989 je izjavil:



Well.... Got married, had kids, built a nice home, had three kids.............and....... Here I sit, by myself! No friends, ex wife, family, nothing! Paying child support!


In to misliš da je za večino?
Sej imaš ljudi,ki zgubijo svoje otroke, imajo genetske probleme, tako je, veliko slabega se lahko zgodi!
To da pa iščeš negativno pove, da je to v tebi!

Kayzon ::

Scaramouche3 je izjavil:

River0123 je izjavil:

Enostavno vprašanje, zelo kompleksna tema.
Zanima, kako vedeti, če si pripravljen na otroke.
Kaj so tisti znaki, da to ni zate.
In kaj so tisti znaki, da je to odločitev v pravo smer?


Ne vzeti nasvet od mladih ljudi, ki so apatični, brez denarja ali pa feminiziranih ljudi!

Imej otroke, če le imaš to možnost, večina mladih,99%, ki so proti temu, v večini, obžalujejo da so brez, ko so sami in stari!
Ko prideš tam nad 40plus naenkrat začnejo ljudje okol tebe izginjati! In to so prijatelji, ki se odselijo, ali pa so preveč zasedeni s svojimi otroki, svojci in športni kolegi, ki pač ne športajo več!

Ko je življenje težko in nima več smisla, je smisel živeti za njih!


1+

Cim vec belih otrok prosim. Sam jih bom mel sest!8-)

gort ::

mojsterleo je izjavil:

Zato pa je v dsojih polno osamljenih starih ljudi ki jim otroci niti za pooblaščenca - skrbnika nočejo biti.

To ne vem ampak mogoče je vzrok stroški v kombinaciji z (delno) nepokretnostjo in morda dementnostjo. Takšne starosti si jaz ne želim in grem raje v suicide chamber odposlušat 4 letne čase.

Utk ::

Mato989 je izjavil:

Utk je izjavil:

To implicira da ko življenje več nima smisla je edini smisel še samo živet za otroke... meni je to izredno žalostno.

Meni je veliko bolj izredno žalostno, če pri 40ih še zmeraj misliš, da je smisel življenja v nekih oblekah, potovanjih, uživanju in ne vem čemu (brez otrok).


To polagaš besede k meni... tega nisem rekel... jaz samo pravim da če je edini smisel lajfa otrok, je to overall FAIL...

Mah, "edini smisel"...kdo pa o tem razmišlja vsak dan? Pač živiš, kak smisel pa rabiš?

mtosev je izjavil:

Če si želiš imeti otroke jih pač imej. Kaj drugega ni za rečti.

Če ne pa ne.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

Mato989 ::

Scaramouche3 je izjavil:

Mato989 je izjavil:



Well.... Got married, had kids, built a nice home, had three kids.............and....... Here I sit, by myself! No friends, ex wife, family, nothing! Paying child support!


In to misliš da je za večino?
Sej imaš ljudi,ki zgubijo svoje otroke, imajo genetske probleme, tako je, veliko slabega se lahko zgodi!
To da pa iščeš negativno pove, da je to v tebi!


Kaj mislim da je za večno? Nič takega ne mislim samo izpostavljam da je zelo žalostno in problematično če so edini smisel lajfa otroci... to je vse.

Poznam ogromno samih ljudi navkljub temu da imajo otroke...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

matobeli ::

River0123 je izjavil:


Najbolj me je strah, če zmorem to zadnje.


Zmogel boš, to kar verjemi, izbire itak ne boš imel, če ti bo v tistem trenutko to izjemno všeč je pa druga zadeva. :))

Če imaš nepremičninski prostor definitivno priporočam celo dva, enega za drugim.

Invictus ::

Mato989 je izjavil:

Zakaj pa ne gledat 40 letnih? Ker ne paše v narative tvoj?

Dejstvo je da par pri 40tih brez otrok je bolj spočit, manj našponan itd... kot par z 2-3 otroci...

Pa bolj zoprn, ker je že naveličan ene in iste babe, ali baba dedca..

Meni se zdi zveza brez otrok nekaj najbolj butastega, zakaj bi bil z eno, če si pa lahko z večimi?????

No, razen za tiste mamine sinke, ki jim je partnerka nova mamica plus mal seksa...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Invictus ()

Mato989 ::

Invictus je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Zakaj pa ne gledat 40 letnih? Ker ne paše v narative tvoj?

Dejstvo je da par pri 40tih brez otrok je bolj spočit, manj našponan itd... kot par z 2-3 otroci...

Pa bolj zoprn, ker je že naveličan ene in iste babe, ali baba dedca..

Meni se zdi zveza brez otrok nekaj najbolj butastega, zakaj bi bil z eno, če si pa lahko z večimi?????

No, razen za tiste mamine sinke, ki jim je partnerka nova mamica plus mal seksa...


Jah, če ti partner ni tudi best friend pol to kar pišeš absolutno drži...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

FireSnake ::

Scaramouche3 je izjavil:

River0123 je izjavil:

Enostavno vprašanje, zelo kompleksna tema.
Zanima, kako vedeti, če si pripravljen na otroke.
Kaj so tisti znaki, da to ni zate.
In kaj so tisti znaki, da je to odločitev v pravo smer?


Ne vzeti nasvet od mladih ljudi, ki so apatični, brez denarja ali pa feminiziranih ljudi!

Imej otroke, če le imaš to možnost, večina mladih,99%, ki so proti temu, v večini, obžalujejo da so brez, ko so sami in stari!
Ko prideš tam nad 40plus naenkrat začnejo ljudje okol tebe izginjati! In to so prijatelji, ki se odselijo, ali pa so preveč zasedeni s svojimi otroki, svojci in športni kolegi, ki pač ne športajo več!

Ko je življenje težko in nima več smisla, je smisel živeti za njih!


Lepo napisano!

Otroški smeh je blagoslov.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Invictus ::

Partner best friend? Malo morgen. A pol s partnerjem loviš nove?

Se vidi, da imajo mamini sinki čudne predstave o partnerstvu...

Drugače pa samo toliko...

Odraslih, ki nočejo otrok, je tam 5%. Dostikrat zatežijo ženske, ki jih potem tipi, če so normalni, ne mamini sinki, odfukajo in najdejo eno ki jim rodi otroke. Nekateri tipi tudi nočejo otrok, pa jih naj nimajo. Kot tudi ženske...

Samo tako jalovo pizdovje potem gradi kvazi kariero, zaradi inercije in po možnosti fukarjenja, postane enkrat šefica in to najbolj zafukana šefica ever, ker drugje kot v službi , zaradi pozicije moči, svojih frustracij ne more sproščati. Ker so jo že vse normalne kolegive odfukale, ali pa ona njih, ker jim je fovš za otroke. To se zgodi tam nekje po 45tem, ko marsikatera že pade v meno...

Na stara leta pa jok in stok...

Seveda so tudi ženske, ki otrok ne morejo imeti in jih ne moremo metati v isti koš. Pač igra/zajeb/zloba narave... Ali pa njihov lasten, ko so šle delat splav pri 17, 18 letu. Tudi take poznam...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

River0123 ::

Najboljše, da se temo zapre.
Vidim da na slotech enostavno ni možno imeti neke resne, argumentirane in koristne debate.

matic492 ::

Damn, enim v tej temi neke travme očitno prihajajo ven na polno lol...
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

Kayzon ::

matobeli ::

River0123 je izjavil:

ni možno imeti neke resne, argumentirane in koristne debate.


Že res, ampak točno za tvoj primer je izjemno koristna, iz prve roke se lahko seznaniš kaj te približno lahko čaka ko si izbereš eno izmed možnih poti.

Bi bilo sicer fino da fantje obenem tudi omenijo kdo nima otrok in kdo je ločen, da bi bilo lažje ustvariti vzorec, ampak če prebereš 2x se tudi to vidi.

Aja, še ena zadeva ki ti lahko izjemno pomaga pri odločitvi, kakšna je tvoja družba in okolica, imajo ta trenutek vsi majhne otroke ali pa morda že starejše? Mogoče še nihče nima pa bodo "vsak čas" imeli?
Ker moraš vedet da ni najtežji del ne-imet svojih otrok, ampak prenašat ljudi ki jih imajo.

Magic1 ::

Pri OPju ni le problem ali on hoče otroke. Tvoje vprašanje je tudi ali hočeš trenutno partnerico. Če jih ona hoče, ti pa ne, potem moraš ti hitro razčistit. Če jo le imaš vsaj malo rad.
Magic

fur80 ::

FireSnake je izjavil:

Scaramouche3 je izjavil:

River0123 je izjavil:

Enostavno vprašanje, zelo kompleksna tema.
Zanima, kako vedeti, če si pripravljen na otroke.
Kaj so tisti znaki, da to ni zate.
In kaj so tisti znaki, da je to odločitev v pravo smer?


Ne vzeti nasvet od mladih ljudi, ki so apatični, brez denarja ali pa feminiziranih ljudi!

Imej otroke, če le imaš to možnost, večina mladih,99%, ki so proti temu, v večini, obžalujejo da so brez, ko so sami in stari!
Ko prideš tam nad 40plus naenkrat začnejo ljudje okol tebe izginjati! In to so prijatelji, ki se odselijo, ali pa so preveč zasedeni s svojimi otroki, svojci in športni kolegi, ki pač ne športajo več!

Ko je življenje težko in nima več smisla, je smisel živeti za njih!


Lepo napisano!

Otroški smeh je blagoslov.


Točno to!

Ni primerjave z ničemer durgim, nekaj kar imaš tako rad, kot do takrat še nisi čutil ali doživel in nima smisla razmišljati v naprej, ker za njih boš dal takrat vse in še več.

Mato989 ::

Invictus je izjavil:

Partner best friend? Malo morgen. A pol s partnerjem loviš nove?

Se vidi, da imajo mamini sinki čudne predstave o partnerstvu...

Drugače pa samo toliko...

Odraslih, ki nočejo otrok, je tam 5%. Dostikrat zatežijo ženske, ki jih potem tipi, če so normalni, ne mamini sinki, odfukajo in najdejo eno ki jim rodi otroke. Nekateri tipi tudi nočejo otrok, pa jih naj nimajo. Kot tudi ženske...

Samo tako jalovo pizdovje potem gradi kvazi kariero, zaradi inercije in po možnosti fukarjenja, postane enkrat šefica in to najbolj zafukana šefica ever, ker drugje kot v službi , zaradi pozicije moči, svojih frustracij ne more sproščati. Ker so jo že vse normalne kolegive odfukale, ali pa ona njih, ker jim je fovš za otroke. To se zgodi tam nekje po 45tem, ko marsikatera že pade v meno...

Na stara leta pa jok in stok...

Seveda so tudi ženske, ki otrok ne morejo imeti in jih ne moremo metati v isti koš. Pač igra/zajeb/zloba narave... Ali pa njihov lasten, ko so šle delat splav pri 17, 18 letu. Tudi take poznam...



A best friend je lahko samo tisti s katerim loviš nove? Se vidi da imaš ti edini čudne predstave o partnerstvu.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Kayzon ::

Mato989 je izjavil:

darksamurai je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:

Občudujem pare, ki so skupaj brez otrok. Videti so tudi precej bolj mladostni.

Ne gledat 25-40 let starih parov brez otrok. Poglej +65let stare pare brez otork. Večinoma so najbolj zateženi sosedje, ki jih moti čisto vse.


Zakaj pa ne gledat 40 letnih? Ker ne paše v narative tvoj?

Dejstvo je da par pri 40tih brez otrok je bolj spočit, manj našponan itd... kot par z 2-3 otroci...


Zakaj se tako upiras proti naravi? To da si v zvezi in si ne zelis otrok meni samo kaze da nimata prave ljubezni s svojo partnerko.

Miki N ::

OP napumpaj jo, zahvali se nam kasneje! Da ne bosta na koncu ugotovila, da sploh ne gre!
««
«
1 / 8
»»