» »

Predsedniška debata Trump vs Biden

Predsedniška debata Trump vs Biden

Temo vidijo: vsi
««
42 / 73
»»

kow ::

Ne. Morali bi informirati o napadu. To je vse. Ampak zaradi ideologije, je potrebno zraven se lagati. In vidva, to ocitno podpirata.

no comment ::

kow je izjavil:

In vidva, to ocitno podpirata.

Ponovna laž.

Neverjetno veliko lažeš za zadnjega objektivnega razlagalca dogajanja na svetu.

lynxslo5 ::

kow je izjavil:

Se en fake news skrajne levice:

https://www.rtvslo.si/svet/bliznji-vzho...

Darwin, komentar? Bos obsodil neresnicno porocanje, ali se bos sel whataboutizme ala "desnicarji lazejo bolj". Novico lepim zato, ker si tisto bolnico hotel prikazati kot "izjemo" oz. "napako" pri porocanju. Kar je seveda laz - gre za sistematicno kampanjo proti Izraelu. In to na nasi javni televiziji.


Ne vem, zakaj ravno Darwina pozivaš naj komentira novico o številu mrtvih Palestincev v napadu na šolo?

Nisem še zasledil, da bi Darwin kakšne velike simpatije do Palestincev izražal. Darwin podpira ameriško neokonservativno zunajo politiko, ki je v veliki meri odgovorna za izraelsko izživljanje nad Palestinci.
Core i7-14700F, Kingston DDR5 32GB (2x16GB) 5600MHz,
MSI PRO B760-P, MSI Nvidia RTX 4070 12GB, NVME Samsung 990 PRO 2TB,
Antec DF700 Flux, Win 11 Pro, ASUS PA279CV ProArt

kow ::

Darwina izpostavljam, ker je izpostavil, da se vedno obesam na raketiranje bolnice (pozabil sem ime) pred nekaj meseci. Debata je bila o lazeh v mainstream medijih.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

Kayzon ::

Kamla zasacena da ponareja slike shodov z ai-jem haha:))

no comment ::

Kayzon je izjavil:

Kamla zasacena da ponareja slike shodov z ai-jem haha:))

Evo. To je pravo poročanje!

kow ::

To pa je bil twitter verjetno, hehe.

no comment ::

Pa če gremo na našo tamalo nazaj...

Musk je prijavil, da je problematično dejstvo, da OpenAI ve, da se Kamala se poteguje za predsednika/co ZDA na strani demokratov. Se pa OpenAI hkrati dela, da na Trumpa niso streljali.

Se strinjamo, da je to problematično?

Zgodovina sprememb…

kow ::

Ne vem, ce te razumem. OpenAI "se dela, da na Trumpa niso streljali"? Kaj tocno naj bi to pomenilo?

Trenutno nimam dostopa do OpenAI, ampak konkurencen produkt mi pove:
"As of my last update in October 2023, my knowledge cutoff is up to that point." Torej ne more vedeti, da so streljali na Trumpa. Razen, ce bi imel integrirano komunikacijo z iskalnikom/ki.

Kdaj ima knowledge cutoff date, openAI (in kateri model)?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

nuclear ::

Aipac se igra z ljudmi lol. Ali so IQ statistike v ameriki fejk, ali pa so volitve. Haha.
Asus G14 2023 - Ryzen 7940HS - 32GB DDR5 - GeForce RTX 4080 - 990 PRO 4TB

no comment ::

kow je izjavil:

Ne vem, ce te razumem. OpenAI "se dela, da na Trumpa niso streljali"? Kaj tocno naj bi to pomenilo?

Trenutno nimam dostopa do OpenAI, ampak konkurencen produkt mi pove:
"As of my last update in October 2023, my knowledge cutoff is up to that point." Torej ne more vedeti, da so streljali na Trumpa. Razen, ce bi imel integrirano komunikacijo z iskalnikom/ki.

Kdaj ima knowledge cutoff date, openAI (in kateri model)?

Ja, prav razumeš.

Nekdo pribije, da OpenAI pravi, da na Trumpa niso streljali, pravilno pa pove, da je Kamala kandidatka Demokratov. To se zdi Musku problematično.

Vsa tvoja vprašanja so sicer zelo na mestu. Musk si jih ne zastavi. Samo retvita zgornje in deli s svetom, da je OpenAI "problematičen".

(vsi namreč vemo, da je Kamala postala nominee po streljanju na Trumpa)

Zgodovina sprememb…

kow ::

Problematicno nacelom je, da. Ampak ni nujno, da gre za namensko napako oz. nepravilno delovanje zaradi openAI. Marsikaj je "problematicno" - samo, ta beseda ne pove veliko.
Musk ocitno navija za Trumpa, hkrati pa ima konkurencno firmo xAI. Jaz bi v kontekstu interpretiral njegove izjave.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

no comment ::

Se pravi, najprej moraš nekaj vedet o Musku in nekaj o tem kako deluje ChatGPT, mogoče še celo prebrati debato v niti preden začneš kričati "truth"/"lie", ko vidiš naslov?


Full disclosure...

ChatGPT lepo pove, da ni real-time. Ne ve ne za atentat, ne za Kamalo (zakaj Musk ponavlja to laž, res ne vem?). Zna pa it online in poiskati ažurne informacije, če mu to ukažeš. V obeh primerih ti poda točne informacije. Grok ima (preverjeno) isti problem, ampak Grok ni problematičen. Naj razume kdo ta stavek, če ga more, ampak je baje točno tako kot sem zapisal.

Sicer zelo zelo redko zajadram na twitter, ampak sem danes potem še za hec kliknil na Muska in pogledal nekaj zadnjih twittov. Po grobi oceni bi rekel, da jih je vsaj 50% očitnih laži (če odvzamem tvite o nekih raketah o katerih nimam pojma). A je to zadnje čase njegov redni MO ali pa sem samo slučajno naletel na bolj posrečene tvite? Mugoče sem na twitterju profiliran kot "naivčina" in se mu mi splača prodajati še najbolj prozorne laži?

Zgodovina sprememb…

kow ::

no comment je izjavil:

Se pravi, najprej moraš nekaj vedet o Musku in nekaj o tem kako deluje ChatGPT, mogoče še celo prebrati debato v niti preden začneš kričati "truth"/"lie", ko vidiš naslov?


Ne razumem kaj hoces povedati. Da nimamo uvida v palestinsko propagando? Imamo ga. Skoraj vedno napihnejo stevilo zrtev. To so znana DEJSTVA. Zato je naslov novice zavestna laz. Imamo tudi posnetke prizorisca, satelitske posnetek ipd.

Analogija z openAI je popolnoma nesmiselna.

Zaradi mene se lahko Musk 15x na dan zlaze. Saj ne trdi, da je 4. veja oblasti, mu tudi nisem obvezen nakazati nobenega denarja. Me cudi, da se nisi slisal za novinarski kodeks ipd.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

lynxslo5 ::



V javnost prihajajo nove podrobnosti kako Biden-Harris režim preganja Tulsi Gabbard. Na "domestic terrorist" listi je celo njen mož, ki nima nobene veze s politiko.

Samo predstavljamo si lahko, kaj se bo zgodilo, če na volitvah zmaga Harrisova, ki je še bolj radikalna kot Biden. Verjetno se bo ZDA spremenila v državo podobno Rusiji, kjer bodo Tulsi in ostali kritiki oblasti končali v zaporu kot Navalni.
Core i7-14700F, Kingston DDR5 32GB (2x16GB) 5600MHz,
MSI PRO B760-P, MSI Nvidia RTX 4070 12GB, NVME Samsung 990 PRO 2TB,
Antec DF700 Flux, Win 11 Pro, ASUS PA279CV ProArt

no comment ::

kow je izjavil:

...da se nisi slisal za novinarski kodeks ipd.

Ponovna laž.

Ganon ::

lynxslo5 je izjavil:

Samo predstavljamo si lahko, kaj se bo zgodilo, če na volitvah zmaga Harrisova, ki je še bolj radikalna kot Biden. Verjetno se bo ZDA spremenila v državo podobno Rusiji, kjer bodo Tulsi in ostali kritiki oblasti končali v zaporu kot Navalni.


V to te je prepričal Trumpov režim, ki bi zatrl vsakogar, ki mu ne prikimava? Ahaaam.

kow ::

no comment je izjavil:

kow je izjavil:

...da se nisi slisal za novinarski kodeks ipd.

Ponovna laž.


Poanta je bila, da ne smemo primerjati Muska in novinarjev. Nekaj je lapati za sankom, nekaj pa biti profesionalni novinar. Upam, da se strinjava?

Mimogrede, zadnjic je predsednica izjavila:

"Ženske in moški smo popolnoma enaki po miselnih sposobnostih, fizično pa si bomo vedno različni"

Ocitna in GNUSNA laz. Zenske in moski seveda nismo popolnoma enaki po miselnih sposobnostih, ker se zenski in moski mozgani razlikujejo. Saj pravim, ideologija je mocna droga. Ko se navleces, je tezko...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

kow ::

Bomo sedaj 'outraged', ker se predsednica laze po Twitterju?

no comment ::

To ni laž, kaj šele, da bi bila gnusna. Res ne vem, zakaj danes skoraj z vsakim postom prijaviš kako laž?

Večina testov ne potrjuje, da bi bile intelektualne (verjamem, da je to mislila pod "miselnimi") sposobnosti med ženskami in moškimi različne. Nekateri specializirani testi sicer najdejo razlike, ampak je to težko rebrandati pod "intelektualne" teste (tudi, če si zelo kreativen seksist).

kow ::

Gnusna laz je, ker s takimi informacijami skodis mladim deklicam/puncam. V zivljenju jim bo tezje, ce bodo verjele neumnosti.

A vidis kaksen hinavec si? Njej pa "verjames" kaj tocno je mislila? Ne bos zahteval dodatna pojasnila? Musku bomo pa interpretirali vsako izjavo dobesedno (ki je bila seveda NERESNICA)?

Neverjetno kaksna ideoloska "spranost" preveva medijski prostor.

Zelo enostavno je najti znanstvene raziskave o razlikah med moskimi in zenskimi mozgani. Zenske imajo boljse verbalne rezultate, moski prostorsko vizualizacijo itd. Imamo desetletja raziskav.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

no comment ::

kow je izjavil:

Gnusna laz je, ker s takimi informacijami skodis mladim deklicam/puncam. V zivljenju jim bo tezje, ce bodo verjele neumnosti.

Niti pod razno jim ne bo težje. Imam sina in hčer. Nikoli v življenju hčeri ne bom rekel, da je njen brat pametnejši zato ker je moški. Tudi ji ne bom lagal, da je njena likovna nadarjenost posledica njenega spola.

kow je izjavil:

A vidis kaksen hinavec si? Njej pa "verjames" kaj tocno je mislila? Ne bos zahteval dodatna pojasnila? Musku bomo pa interpretirali vsako izjavo dobesedno (ki je bila seveda NERESNICA)?

"Verjamem" sem napisal v smislu "domnevam", da ne bi bilo potem lovljenja, ko bi ti dokazaval, da ženske niso intelektualno manj(več)vredne od moških. Nesrečno sem izbral izraz, ne gre za nobeno verovanje, da Musarjeva ni sposobna blekniti neumnosti. Samo nisem želel, da bi se mi potem vadil na tehnikalijah, kot je tvoja specialnosti.

kow ::

Ker sem samo omenil znanstveno podprta dejstva o razlikah:

- sem seksist
- sem trdil, da je moski pametnejsi kot zenska
- sem trdil, da je moski vecvrednejsi

Ideoloski norec si.

no comment ::

kow je izjavil:


Zelo enostavno je najti znanstvene raziskave o razlikah med moskimi in zenskimi mozgani. Zenske imajo boljse verbalne rezultate, moski prostorsko vizualizacijo itd. Imamo desetletja raziskav.

Le da Musarjeva ni govorila o razlikah med ženskimi in moškimi možgani. Ampak intelektualnimi sposobnostmi.

Da si jih "možgane" enostavno podtaknil, sploh ni presenetljivo.

bluefish ::

A Musarjeva tudi kandidira za predsednico ZDA ali zakaj debatiramo o tem?

kow ::

Debatiramo o tem, kako se tukaj MAGA hejterji popolnoma enako lazejo, ker verjamejo, da je v ideoloski vojni potrebno zmagati. Je povezano.
Ko Darwin prebere nekaj Trumpovih lazi, ga to tako iztiri, da se bo lahko tudi gladko zlagal. Ker je pac potrebno zmagati vojno proti norcem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

no comment ::

kow je izjavil:

Ker sem samo omenil znanstveno podprta dejstva o razlikah:

- sem seksist
- sem trdil, da je moski pametnejsi kot zenska
- sem trdil, da je moski vecvrednejsi

Ideoloski norec si.

Ti si si pa _sam_ pripel te oznake, da bi nekako poskušal mene narediti nerazumnega.

Ponovno, popolnoma prozorno.

kow je izjavil:

Debatiramo o tem, kako se tukaj MAGA hejterji popolnoma enako lazejo, ker verjamejo, da je v ideoloski vojni potrebno zmagati. Je povezano.

To je ta milijonkrat ponovljena laž, da je resnica vedno na sredini.

Ne NI!

MAGA hejterji lažejo bistveno manj.

Zgodovina sprememb…

kow ::

Resnica seveda ni na sredini. Povej to tistim na MMC, ko v vsakem clanku o rusko-ukrajinski vojni citirajo rusko ministrstvo za obrambo. Ali pa "ministrstvo za Gazo".

Koncno si dojel poanto. Resnica najboljsi mozen priblizen realnosti, ki smo ga sposobni izracunati, ce posteno debatiramo.
Kar ni cilj ne desnice, ne levice.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

no comment ::

Torej se boš popravil in spremenil izjavo, da MAGA hejterji lažejo popolnoma enako kot MAGA verniki?

kow ::

Mislis kolicinsko? Po tem forumu sodec se MAGA verniki veckrat zlazejo, da.

no comment ::

Kaj pa naj bi sicer pomenilo "lažejo popolnoma enako"?

Okapi ::

kow je izjavil:


Ne razumem kaj hoces povedati. Da nimamo uvida v palestinsko propagando? Imamo ga. Skoraj vedno napihnejo stevilo zrtev. To so znana DEJSTVA.

In v čem to spremeni karkoli? A če žrtev v enem napadau ni sto, ampak trideset, je vse lepo in prav, go Izrael?

To je v resnici samo odraz tvoje nizkotnosti - namesto da obsodiš vojni zločin (izraelski, ruski...), rečeš, da oni drugi (Palestinci, Ukrajici...) lažejo.

Tako kot ti tudi holokavst zanikajo. Pa Srebrenico, Jasenovac...

TESKAn ::

Kayzon je izjavil:

Kamla zasacena da ponareja slike shodov z ai-jem haha:))

Repubikanci spet druge obtožajo, kar sami počnejo? Ni prvič. Jih res drma, da ima parkrat tolk udeležencev na vsakem shodu, kot jih uspe nabrat staremu dementnemu donnyju.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

kow ::

no comment je izjavil:

Kaj pa naj bi sicer pomenilo "lažejo popolnoma enako"?


V smislu, da je laz enako laz.

Okapi je izjavil:


In v čem to spremeni karkoli? A če žrtev v enem napadau ni sto, ampak trideset, je vse lepo in prav, go Izrael?
To je v resnici samo odraz tvoje nizkotnosti - namesto da obsodiš vojni zločin (izraelski, ruski...), rečeš, da oni drugi (Palestinci, Ukrajici...) lažejo.


Jaz obsojam vsak vojni zlocin. V tem primeru se mi zdi najbolj verjetno, da so vojni zlocin izvedli Palestinci, ker so vojaski cilj obdali s civilisti. Manj verjetno se mi zdi, da so Izraelci namenoma pobili civiliste. V resnici si nizkoten ti, ker si se odlocil kaj se je zgodilo, se preden si seznanil z dejstvi. ZELO nizkotno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

TESKAn ::

TESKAn je izjavil:

Kayzon je izjavil:

Kamla zasacena da ponareja slike shodov z ai-jem haha:))

Repubikanci spet druge obtožajo, kar sami počnejo? Ni prvič. Jih res drma, da ima parkrat tolk udeležencev na vsakem shodu, kot jih uspe nabrat staremu dementnemu donnyju.

PS je govora o tem shodu?
https://x.com/Shayan86/status/182268067...
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

Kayzon ::

TESKAn je izjavil:

Kayzon je izjavil:

Kamla zasacena da ponareja slike shodov z ai-jem haha:))

Repubikanci spet druge obtožajo, kar sami počnejo? Ni prvič. Jih res drma, da ima parkrat tolk udeležencev na vsakem shodu, kot jih uspe nabrat staremu dementnemu donnyju.


O kaksnem ti republikancu sanjas opranc en? Nisem tako custveno vpleten v tole izprijeno ameriko ampak samo komentiram glede na videne slike ki so jih objavili demokrati.

no comment ::

kow je izjavil:

no comment je izjavil:

Kaj pa naj bi sicer pomenilo "lažejo popolnoma enako"?


V smislu, da je laz enako laz.

To misliš v smislu, da je kruh enako kruh in mleko enako mleko?

Ali pa je to kakšna globja misel? Smo pol dneva filozofirali o anatomiji tavtologije ali pa si res tak simpleton, da dejansko misliš dobesedno "laž je enako laž"? Mogoče misliš "ena laž je enako miljon laži"?

TESKAn ::

Kayzon je izjavil:

TESKAn je izjavil:

Kayzon je izjavil:

Kamla zasacena da ponareja slike shodov z ai-jem haha:))

Repubikanci spet druge obtožajo, kar sami počnejo? Ni prvič. Jih res drma, da ima parkrat tolk udeležencev na vsakem shodu, kot jih uspe nabrat staremu dementnemu donnyju.


O kaksnem ti republikancu sanjas opranc en? Nisem tako custveno vpleten v tole izprijeno ameriko ampak samo komentiram glede na videne slike ki so jih objavili demokrati.

In nekriticno povzemas maga interpteracije? Jep, nisi 'custveno vpleten', tudi tvoj odgovor ne kaze nobene 'custvene vpletenosti'. Si samo malo 'weird'.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

Kayzon ::

Weird si lahko samo ti ki imas zelo omejen pristranski pogled na dogajanje na svetu.

TESKAn ::

Da rečeš da republikanci obtožujejo druge tega, kar sami počnejo ni pristransko, ampak objektivno.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

Zmajc ::

Kayzon je izjavil:

Weird si lahko samo ti ki imas zelo omejen pristranski pogled na dogajanje na svetu.


Tvoj pogled pa je zelo kritičen, preverja vse vire in ni niti malo pristranski?

Pa ti si primer najhujšega opranoglavca, ki živi v svojem echo chamberju, kjer je vse kar prebereš "edina resnica", vse kar pa ni po tvojih prepričanjih in objavi "druga stran" pa je "fake news" in laž.

Tu vas je cel kup, ki ste tako zašli v rabbit hole teorij zarot, da vam res več ni pomoči.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zmajc ()

Pac-Man ::

weird

https://x.com/BadgerStew/status/1822269...

I told my elderly Trump-supporting neighbor that I installed 3 gender neutral bathrooms when I built my house and he was disgusted.

I honestly don't know if he'll ever figure it out.
The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.

arnecan1 ::

Vidim, da ste eni na slotechu že prišli do spoznanja, da bo to največji poraz republikancev zadnjih desetletij.

Sedaj še samo javite v ZDA, da nehajo zapravljati denar in se raje pripravijo na nove volitve čez 4 leta.

P.S.: Septembra se začnejo debate in to brez teleprompterja. Tudi neodločeni se takrat odločijo. Ampak ne, eni že veste, kaj bo. Tako, kakor ste bili prepričani pred 8 leti. Ali, da bo Trump odvrgel atomsko bombo.

Zmajc ::

Nič ni odločeno so pa Demokrati prevzeli iniciativo in se zavedajo da če mobilizirajo dovolj žensk, mladih in swing state neuvrščenih, da Trump nima šanse.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zmajc ()

pegasus ::

En bolj insightful pogovorov zadnje čase:

Fenomenalno dobro ilustrira, kakšni sluzasti blobi so politiki. Vse za glasove ;)

In izgleda, da bo kot zmagovalec tu izšel Musk.

bluefish ::

kow ::

Kje vidis hinavscino? Ne razumem.

Kresnik ::

arnecan1 je izjavil:

Vidim, da ste eni na slotechu že prišli do spoznanja, da bo to največji poraz republikancev zadnjih desetletij.

Sedaj še samo javite v ZDA, da nehajo zapravljati denar in se raje pripravijo na nove volitve čez 4 leta.

P.S.: Septembra se začnejo debate in to brez teleprompterja. Tudi neodločeni se takrat odločijo. Ampak ne, eni že veste, kaj bo. Tako, kakor ste bili prepričani pred 8 leti. Ali, da bo Trump odvrgel atomsko bombo.


Jasno je, da se nic ni doloceno, ampak glede na to, kako se Republikanci eden za drugim streljajo v koleno, medtem ko Kamala k Demokratom vlece vedno vec ljudi, bo treba ali pri Republikancih komplet revidirat in predelat kampanjo, ali pa bodo morali Demokrati naredit kak res hud blunder.

Ker s tako kampanjo, kot jo imajo zdaj, Republikanci nimajo sans. Vance-ov "Childless cat ladies" komentar recimo? Pa kaj hudica je tip razmisljal, ko je to bleknil? Koga je mislil, da bo s tem privabil? Samo pregnal je verjetno en kup volilk. Pa to je dalec od vseh neumnosti, ki jih Republikanci pocnejo... Vcasih imam obcutek, da je situacija, ki jo bodoci predsednik prevzel 2025 preslaba in si bodo raje zminirali sanse, da ne bo treba resevat drka, ker tega itak ne znajo.

Malidelničar ::

mtosev je izjavil:

Res sem happy, ker izgleda, da bo Trump na volitvah izgubil. GOP se rabi znebiti MAGA folka, da spet postanejo normalna stranka.


IMHO po mojem vsi napačno sklepate, da bi Trumpov poraz peljal v staro linijo "normalne" GOP. Poraz je IMHO realno zelo zelo možen. Ampak Trumpizem bo kot filozofija globalno na desnici ostal in usodno zaznamoval konservativne trende.

Zgrešili ste v smislu, da je "normalna" GOP ena takšna konservativno-liberalna stranka, ki malo premakne kakšen davek, malo na financah, ampak kulturno globlje pa "ne sme" tikat.

V smislu klasično-liberalni konservativci bodo v naslednjih 10-15 letih malce modificirali ekonomijo, LGBTQ in socialni progresivizem ter wokizem pa ostanejo in furajo naprej.

V to linijo so se 'zaklali' že britanski Torijci recimo, ki kljub 15-letni vladavini niso upali nasloviti posledic Lew Labour Torysma. In tu je kiksnila Angela Merkel, ki je dobila 40% s tem, da socialno-družbeno ni 'tikala' ama nič.

Globalni progresivci so kvazi pošizili zaradi Trumpovega repeala Roe v. Wade ampak menim, da bo v 21. stoletju tega bistveno več.

Mislim samo poglejmo trende, ki niso nujno vsi nujno iz Amerike: razne online skupine kot so MGTOW ter PUA community, celoten alt-right je zrasel na netu (4chan) med mladimi, potem imaš rastoči tradicionalizem, tradwife/tradlife, single-breadwinner concept/stay-at-home-mom concept, potem desni distributizem, filozofsko se na polno debatira monarhizem (vračajo se ideje od karlizma, do action francaise itd.), ideje rekonkviste, konservativno-tradicionalne debate med študenti in mladimi. Preprosto Pink floydi in Woodstock ter droge niso kul. To je čisti cringe.

Potem ajde recimo politiki, NI samo Trump. Imaš Nigela Faragea, potem Melonijevo, Le Penovo in Bardella, Jaira Bolsonara, Javierja Milleia, Orban, Santiago Abascal potem celo politično konservativno gibanje, ki zavzema komplet Lat. Ameriko - Foro Madrid. Potem poleg politikov recimo imaš za njimi celo plejado mislecev pa ne samo v U.S. (Shapiro, The Joe Rogan experience, ki sta ful znana), imaš globalne mislece, ki delajo mednarodno mrežo ala Jordan Petersen z njegovim Ark movement, recimo za celo rastjo Faragea v UK-ju imaš plejado mislecev (Matt Goodwin,Konstantin Kisin in Francis Foster iz Triggernometry).

To je po mojem fora, da še vedno živite ne vem v letu 1995.
Don't invest like a Joe. Invest like a Simon.

ripmork ::

mtosev je izjavil:

Res sem happy, ker izgleda, da bo Trump na volitvah izgubil.
Ne bi bil tako prepričan. Takele so bile napovedi v 2016 (pa vemo, kako se je izteklo potem)



Tole danes zagledal

««
42 / 73
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Biden zaspal na podnebni konferenci (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Problemi človeštva
14325080 (5436) Ganon

Kognitivne sposbnosti Josepha Bidena (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
6812664 (9843) BigWhale
»

Biden ukazal prvi zračni napad v Siriji (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Problemi človeštva
19932958 (24756) ajdov2

Več podobnih tem