» »

Globinsko čiščenje avtomobila

Globinsko čiščenje avtomobila

GregiB ::

Alo... iščem dobrega, kvalitetnega ponudnika globinskega čiščenja notranjosti avtomobila... takšnega, ki zna kaj narediti tudi glede neprijetnega vonja v avtu... Po možnosti na Celjskem... pozna kdo? Thx...
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

fikus_ ::

Najdi koga, ki uporablja ozon, če hočeš odstraniti vonjave.
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

kixs ::

Poznam enega dobrega. Vendar je v okolici Krskega. Tudi vprasanje kako je s casom oz. kako se tebi mudi.

donvito ::

Po čem bi rad odstranil vonj? ;)

99sonne77 ::

Čista igra. Najdeš na FB.

chucki ::

Fb so nateguni. Pazi komu daš, da ti naredi tako kot treba. Sem že videl primer, ko sedeže dajo ven in jih z vapom perejo. Tudi čistila so pomembna, da ti ne bodo z meglijem prali.
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

mikhaair ::

Kaj pa rentanje globinskega sesalca in sam narediš? Al ne gre to tako?

Pithlit ::

mikhaair je izjavil:

Kaj pa rentanje globinskega sesalca in sam narediš? Al ne gre to tako?

Zakaj bi se matral?

V gorici ti nudijo notranje čiščenje (ne vem kako to točno zgleda, ziher ni globinsko) za 10€. Za 10€ ti niti sesalca na bodo rental.

Je pač bolj ugodno če ti nekdo to profi zrihtat. Edin mogoče če ti cajt ostaja pa maš frenda k ti lahko pameten sesalci zrihta pa čistila.
Life is as complicated as we make it...

mikhaair ::

Ja če rentas za 1 dan, lahko posesas več avtomobilov ne. 10 Eur je običajno čiščenje notranjosti. Globinsko je ponavadi okrog 80 Eur?
Torej če je najem npr. 30-50 na dan, plus čistila?, in veš kaj in kako, ter ovistis 4,5 kos avtomobilov...

Pithlit ::

mikhaair je izjavil:

Ja če rentas za 1 dan, lahko posesas več avtomobilov ne. 10 Eur je običajno čiščenje notranjosti. Globinsko je ponavadi okrog 80 Eur?
Torej če je najem npr. 30-50 na dan, plus čistila?, in veš kaj in kako, ter ovistis 4,5 kos avtomobilov...

Aja ti bi drugim to delal? Jaz sem mislila da Op išče nekoga da mu njegov avto spuca...
Life is as complicated as we make it...

2dark ::

mikhaair je izjavil:

Globinsko je ponavadi okrog 80 Eur?


ZA 50€ predrago.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: FireSnake ()

donvito ::

Pithlit je izjavil:

Zakaj bi se matral?

V gorici ti nudijo notranje čiščenje (ne vem kako to točno zgleda, ziher ni globinsko) za 10€. Za 10€ ti niti sesalca na bodo rental.

Je pač bolj ugodno če ti nekdo to profi zrihtat. Edin mogoče če ti cajt ostaja pa maš frenda k ti lahko pameten sesalci zrihta pa čistila.

Za 10€ bo bolj težka ...?
https://www.talimar.si/assets/avtopraln...
https://emilfrey.si/wp-content/uploads/...

mikhaair ::

Pithlit je izjavil:

mikhaair je izjavil:

Ja če rentas za 1 dan, lahko posesas več avtomobilov ne. 10 Eur je običajno čiščenje notranjosti. Globinsko je ponavadi okrog 80 Eur?
Torej če je najem npr. 30-50 na dan, plus čistila?, in veš kaj in kako, ter ovistis 4,5 kos avtomobilov...

Aja ti bi drugim to delal? Jaz sem mislila da Op išče nekoga da mu njegov avto spuca...

Ne, sebi 3 kos avte, pa se kolega npr 2.
Torej, ima kdo izkušnje v lastni režiji?

PINki ::

1x sem si v OBIju sposodil globinca za 15€/dan (med tednom) z 150€ kavcije. To je bilo pred korono. Še čistilo kupiš. Sem pucal doma kavč in tepihe. Za avto bi pa samo poleti delal ker rabijo čas sedeži da se posušijo, drugače lahko plesen nastane. Profiji uporabljajo nek razvlažilec kolikor mi je razlagal fant iz avtopralnice.

klinker ::

2dark je izjavil:

mikhaair je izjavil:

Globinsko je ponavadi okrog 80 Eur?


ZA 50€ predrago.


Lol.
Ce bi ti delal pa verjetno 50€ prepoceni, a :))


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Čiščenje tapisona

Oddelek: Loža
71008 (891) wcpapir
»

vonj v avtu

Oddelek: Na cesti
333866 (2349) yoco
»

Sesalec za posteljo/pršice

Oddelek: Loža
466062 (5142) Kvinta
»

Čiščenje bruhanja

Oddelek: Na cesti
438549 (6672) m0LN4r
»

Vodni sesalec (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6833392 (29263) energetik

Več podobnih tem