» »

Ameriške volitve 2024

Ameriške volitve 2024

Temo vidijo: vsi
««
7 / 19
»»

Vanich ::

hehehe. Seveda se afera Burisma sploh ne tiče Bajdona starejšega, kje pa, hehehe. Ukrajinci so ravno iskali enega random propadlega đankija na cracku, da jim bo menađer, how yes no.

DarwiN ::

Sej pa pravim, da imate trumptardi na tone gradiva na to temo. Ne rabiš tukaj lepit nobenih "dokazov". I'm good, thanks. :D
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DarwiN ()

TESKAn ::

Se ni trump zagovarjal da 8M od kitajcev ni problem, ker prvič je nekaj naredu za to in drugič je 8M itak 'drobiž'...
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

AtaŠtumf ::

Če ljudje ne želijo videti dokazov, bodo trdili, da dokazov ni!

Že večkrat videno.

Obenem pa verjamejo v vse bedarije, a le dokler se skladajo z njihovimi nazori.

ps: Sicer pa za vse Trumpove nasprotnike, kako gre že pravljice iz Steele dosjeja, Peepee filmček, ...
#SlovenijaPrva #SLOVEenianLivesMatter #SlavaGasilcem

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: AtaŠtumf ()

Vanich ::

AtaŠtumf je izjavil:

Če ljudje ne želijo videti dokazov, bodo trdili, da dokazov ni!

Že večkrat videno.

Obenem pa verjamejo v vse bedarije, a le dokler se skladajo z njihovimi nazori.


Ja, dejstev izven njihove echo chamber, se enostavno sploh ne registrira, še več - totalno se jih cenzurira. Poglej recimo samo temo o Ukrajini. I rest my case.

AgJ1 ::

Lejta dečkota, Trump je ta teden povedal, da lahko po njegovem mnenju ameriški predsednik ubije kogarkoli - tudi kongresnike, senatorje, sodnike, kogarkoli in mu za to ni treba odgovarjati nikomur.
Komu ob tem ni svanulo, mu nikoli ne bo.

DarwiN ::

Ja.. In zdaj je Biden pravzaprav prisiljen ubiti Trumpa, saj lahko ta da ubiti Bidena v primeru zmage. Zato nima smisla tvegat.. Shoot first, ask questions later. :D

GG 8-)
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DarwiN ()

AgJ1 ::

:)) V bistvu samoobramba v naprej - itak razlog ni važen po Trumpu.

arnecan1 ::

Če lahko predsednik ZDA ubije bilo koga na svetu, včasih celo na desettisoče ljudi, zakaj ne še nekoga v ZDA?

Za mene iz Slovenije ni neke velike razlike, oz. mene bolj zmoti, če ubijejo Kovača, kakor pa Smitha?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: arnecan1 ()

DarwiN ::

Seveda.. Kdo pri zdravi pameti bi tvegal. Sploh ko govorimo o Trumpu.. Človeku, ki je med drugim svojega svetovalca domnevno vprašal "Why can't we just use nuclear weapons?"

Končno se v nečem strinjam s tabo, arnecan1. Biden enostavno mora ubiti Trumpa. Nima izbire. :D
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DarwiN ()

arnecan1 ::

Saj ga ne rabi dejansko ubiti. Lahko ga medijsko in pravno.

Npr., da se mu prepove kandidirati v Koloradu, Mainu in še kakšni bolj pomebni državi.

P.S.: DOmnevno vprašal? Med kanidaturo je Trump svaril, da Clintonovi ni za zaupati jedrskega orožja, tako da bi me čudilo, da bi potem sam tako ravnal. Jaz sem slišal še bolj strašne stvari, baje je plačal prostitutko in govoril da lahko žensko zgrabiš za pussy. In celo jedel otroke.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: arnecan1 ()

Vanich ::

Bohved, kaj vse je že Bajdon starejši povedal, samo, ko večino časa nihče ne ve, kaj sploh govori. Verjetno ne ve niti on sam.
Se pa zelo dobro spomnim - ko mu je enkrat uspelo izustiti dokaj koherentni stavek - in je takrat povedal, da bodo (USA) sigurno našle način, da bodo prekinili Severni tok. Iskazalo se je, da je bil človek mož beseda.

arnecan1 ::

Ja, ampak je že pozabil, da je to rekel ali da je potrm držal besedo in Severni tok razstrelil, tako da na sodišču pod prisego sploh ne bi krivo pričal, ko bi to zanikal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: arnecan1 ()

Vanich ::

arnecan1 je izjavil:

Ja, ampak je že pozabil, da je to rekel ali da je potrm držal besedo in Severni tok razstrelil, tako da na sodišču pod prisego sploh ne bi krivo pričal, ko bi to zanikal.




Vsakemu drugemu človeku v takem stanju bi že zdavnaj odvzeli vozniški ispit in tudi opravilno sposobnost, kaj šele dovolili, da upravlja z ZDA. (saj vem - to itak ne)

arnecan1 ::

Creepy Joe.

mtosev ::

Ena dobra od Trumpa. Da ne pozabimo kako je iskal dodatne glasove
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

arnecan1 ::

Danes ob 13:45 je Blaz3 odprl zanimivo debato na Slo-techu: Odvzem opravilne sposobnosti Odvzem opravilne sposobnosti

Takoj sem se spomnil na junaka nekaterih tukajšnjih forumašev Joe Bidna.


Poldi112 ::

AgJ1 je izjavil:

Lejta dečkota, Trump je ta teden povedal, da lahko po njegovem mnenju ameriški predsednik ubije kogarkoli - tudi kongresnike, senatorje, sodnike, kogarkoli in mu za to ni treba odgovarjati nikomur.
Komu ob tem ni svanulo, mu nikoli ne bo.


Kolega, Trump je že leta nazaj govoril (2016), da lahko nekoga nekaznovano ubije - zakaj je to danes ponovno spet problem? Pač, še ena provokativna izjava, da se takozvana levica (woke verzija pro war ameriške stranke) onesvešča in napoveduje konec sveta, medtem ko nudi brezplačno super reklamo za Truma.

Da ga lahko ameriški predsednik ubije kogarkoli je itak jasno - oziroma bi moralo biti saj od takrat, ko je Obama de-fakto legaliziral prakso raketiranja američanov.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Poldi112 ()

AtaŠtumf ::

Odlično vprašanje za kritike te izjave.

Kje se konča imuniteta ameriškega predsednika?

Sploh na to, da lahko kadrkoli poda pomilostitev za določene zločine.

Wiki pravi tole:

The president of the United States enjoys absolute immunity from many lawsuits while in office; it is legally untested whether they also enjoy criminal immunity from arrest or prosecution. Neither civil nor criminal immunity is explicitly granted in the Constitution or any federal statute.
#SlovenijaPrva #SLOVEenianLivesMatter #SlavaGasilcem

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: AtaŠtumf ()

Poldi112 ::

DarwiN je izjavil:

Skratka, Biden je takorekoč brez praske preživel največji poskus character assasinationa v zgodovini človeštva, kjer je praktično milijarda ljudi preiskovala, iskala, producirala in širila vse živo o njemu.


A to je bil tisti character assassination, ko so MSM praktično kot usklajeni cenzurirali laptop zgodbo pred volitvami - od Twitterja pa celo do Intercept, kjer so kao levičarji odpustili Glenna Greenwald-a, ker je hotel na to temo napisati novico? Ker novinarstvo je bojda to, da se pozitivno piše o Bidnu, sicer lahko Trump zmaga.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

AgJ1 ::

arnecan1 je izjavil:

Saj ga ne rabi dejansko ubiti. Lahko ga medijsko in pravno.

Npr., da se mu prepove kandidirati v Koloradu, Mainu in še kakšni bolj pomebni državi.

P.S.: DOmnevno vprašal? Med kanidaturo je Trump svaril, da Clintonovi ni za zaupati jedrskega orožja, tako da bi me čudilo, da bi potem sam tako ravnal. Jaz sem slišal še bolj strašne stvari, baje je plačal prostitutko in govoril da lahko žensko zgrabiš za pussy. In celo jedel otroke.

Glede na to, da v ZDA imajo neodvisno sodstvo za razliko od Slovenije, je Bidnova edina ziher opcija to, kar je Trump povedal, da sme predsednik ZDA narediti nekaznovano. A bo to naredil? Ne, ker dejansko ni psihopat, kar Trump je (ali pa vsaj hud narcisist).

Poldi112 je izjavil:

DarwiN je izjavil:

Skratka, Biden je takorekoč brez praske preživel največji poskus character assasinationa v zgodovini človeštva, kjer je praktično milijarda ljudi preiskovala, iskala, producirala in širila vse živo o njemu.


A to je bil tisti character assassination, ko so MSM praktično kot usklajeni cenzurirali laptop zgodbo pred volitvami - od Twitterja pa celo do Intercept, kjer so kao levičarji odpustili Glenna Greenwald-a, ker je hotel na to temo napisati novico? Ker novinarstvo je bojda to, da se pozitivno piše o Bidnu, sicer lahko Trump zmaga.

O Poldi, kako kaj? Še kar na rusko kitajski štipendiji?
https://slo-tech.com/forum/t793871/p812...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: AgJ1 ()

arnecan1 ::

AgJ1 je izjavil:

arnecan1 je izjavil:

Saj ga ne rabi dejansko ubiti. Lahko ga medijsko in pravno.

Npr., da se mu prepove kandidirati v Koloradu, Mainu in še kakšni bolj pomebni državi.

P.S.: DOmnevno vprašal? Med kanidaturo je Trump svaril, da Clintonovi ni za zaupati jedrskega orožja, tako da bi me čudilo, da bi potem sam tako ravnal. Jaz sem slišal še bolj strašne stvari, baje je plačal prostitutko in govoril da lahko žensko zgrabiš za pussy. In celo jedel otroke.

Glede na to, da v ZDA imajo neodvisno sodstvo za razliko od Slovenije, je Bidnova edina ziher opcija to, kar je Trump povedal, da sme predsednik ZDA narediti nekaznovano. A bo to naredil? Ne, ker dejansko ni psihopat, kar Trump je (ali pa vsaj hud narcisist).

Narcis je, znakov psihopata pa nisem opazil.

Vsekakor je populist. Tako je tudi prišel na oblast. Z glaosvi spregledanih, užaljenih, zapostavljenih. Predvsem belih ljudi. Zadnje čase pa se k njemu zatekajo tudi manjšine, saj ni uzakonil segregacije in Ku Klus Klana med prvim mandatom, kakor so ga obtoževali mediji. Izkoristil je samo to, kar mu je ponudila mainstream dvostrankarska politika s svojim slabim dolgoletnim vodenjem države samo za korist elit in določenih segmentov prebivalstva.

Mene bolj zanima, kaj je naredil Trump po tistem, ko je prišel na oblast. In kaj je naredil za svet ter predvsem Evropo, ne toliko, kaj je naredil v ZDA za LGBQT+ in liberalno ter neokonzervativno elito ter njihove woke igralce in pevce.

Za psihopata je začel nenavadno malo vojn. Oziroma jih sploh ni. Če ga samo primerjamo npr. z celo Nobelovim nagrajencem za mir.

Huje je, da je Biden zlizan z jastrebi ameriške politike, katerim je za Evropo malo mar. Pravzaprav nas vidijo kot oviro za dosego njihovih ciljev, zato nas je v zadnjih par letih doletelo vse živo, od migrantskih tokov, dragega ameriškega in arabskega plina, prisluškovanja našim politikom, vojna sredi Evrope, razstrelitev Severnega toka (sicer so ga Ukrajinci, ampak nihče mi ne bo rekel, da ZDA o tem niso vedele, sigurno dale vsaj dovoljenje in najverjetneje celo idejo im mogoče celo operativno pomoč).....

FrRoSt ::

asdf_jklc je izjavil:

edi123 je izjavil:


Ne dopade se mi putin ampak se manj se mi dopade politika zahoda. Vojno je treba koncat ker se ne premakne vec v nobeno smer. In ce bodo ukrajinci izgubili nekaj ozemlja na kateri zivi ogromno rusov in kjer spopadi trajajo ze vec let, ne bo konec sveta. Napadeni so bili izgubili so oz. bodo to je to. Zal.

Te bom spomnil na ta sestavek, cez kako leto ali dve, ko bos poklican v vojsko, ko bodo rusi napadli. Ce mislis da je po Ukrajini konec, se motis. Putin moli boga, da Trump zmaga, ker takrat gre Nato v franze in isto dan bo zravnal Ukrajino, potem pride na vrsto baltik in tako naprej. Podobno bodo naredili se eni klavci - srbi.

Miru v Evropi je konec, ampak ne samo po zaslugi Rusije ampak tudi po zaslugi zahoda, sploh bruseljskih tepcev in ameriskih krvolocnezev. Tu pa imava podobno mnenje.


:)):)):)):)):))

Ti je Videmšek s svojo imerialistično Rusijo stopil v glavo!?? :)):)):))

Da, ukrajincem ni uspelo! :))

Bodo Biden in Jens Stoltemberg zaščitili tvojo ritko! Ti Videmšek ni tega povedal!?? :)):)):))
Noben človek ni otok, popolnoma sam zase; smrt slehernega človeka vzame
del mene, ker pripadam človeški vrsti; in zato nikdar ne pošiljaj poizvedovat,
komu zvoni; zvoni tebi.

FrRoSt ::

AgJ1 je izjavil:


Sej so tete tudi govorile puncam, naj pazijo, kako so oblečene, ker drugače bojo one same krive, če jih bo kakšna primitivna opica posilila.


:)):)):)):)):))

Tetke so še imele male pameti in kompas! ;) Danes pa očitno tega ni več in so ostale pretežno samo opice! :)):)):))

In tudi pravila več ne veljajo! Tako pri oblačenju kakor pri borbi za oblast! 8-)
Osebna svoboda je povozila vse.

Naj živijo opice! :)):)):))
Noben človek ni otok, popolnoma sam zase; smrt slehernega človeka vzame
del mene, ker pripadam človeški vrsti; in zato nikdar ne pošiljaj poizvedovat,
komu zvoni; zvoni tebi.

PovemVfaco ::

arnecan1 je izjavil:


Huje je, da je Biden zlizan z jastrebi ameriške politike, katerim je za Evropo malo mar.


Trump je s sloganom "america first" dal vedeti, da mu je za Evropo zelo mar. Z drekomešalskimi jastrebi pa tud nič ni mel nikol, no ni imel več kot enkrat. Pa to ne pomeni, da je Biden boljši, samo da maš oprane možgane.

arnecan1 ::

mtosev ::

V ponedeljek bodo republikanci v Iowi imeli caucus. Me zanima kdo bo drugi DeSantis ali Haley.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

DarwiN ::

Si predstavljaš, da Haley na koncu porazi Trumpa in postane republikanska kandidatka? Torej zmaga ŽENSKE v konzervativni republikanski stranki, polni Jesus freakov, mizoginistov in samooklicanih alfa samcev. Ha? To pa bi odjeknilo..

Mogoče čez kakšnih 200 let.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DarwiN ()

arnecan1 ::

DarwiN je izjavil:

Si predstavljaš, da Haley na koncu porazi Trumpa in postane republikanska kandidatka? Torej zmaga ŽENSKE v konzervativni republikanski stranki, polni Jesus freakov, mizoginistov in samooklicanih alfa samcev. Ha? To pa bi odjeknilo..

Mogoče čez kakšnih 200 let.

Saj so republikanci pa že imeli Sarah Palin za podpredsednico.

Je pa res, da so demokrati imeli celo žensko kadidatko za predsednico. Mogoče so tudi zaradi tega izgubili.

In jih je to izučilo, da so čez 4 leta dali moškega kandidata. Čeprav je bil le-ta popolnoma dementen, se je izkazal bolje, kakor ženska kandidatka.

Ima pa sedaj Joe Biden žensko podpredsednico. Žalostno pa je, da je on bolj sposoben v tem duetu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: arnecan1 ()

DarwiN ::

Podpredsednice ne izbere ljudstvo.. To ne šteje nič. Mccain je Palinovo pač izbral po tvegani kalkulaciji, da bo na splošnih volitvah s tem morda dobil več glasov (predvsem od neodvisnih volivcev), kot če bi izbral moškega trumptarda za podpredsednika.

p.s.: pozabil si prilepit animacijo Bidenovega padca.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DarwiN ()

arnecan1 ::

DarwiN je izjavil:

Podpredsednice ne izbere ljudstvo.. To ne šteje nič. Mccain je Palinovo pač izbral po tvegani kalkulaciji, da bo na splošnih volitvah s tem morda dobil več glasov (predvsem od neodvisnih volivcev), kot če bi izbral moškega trumptarda za podpredsednika.

p.s.: pozabil si prilepit animacijo Bidenovega padca.

Sem že zgoraj. Tri različne padce sem prilepil.

Ne bi rad pretiraval. Nekateri tako ali tako nikdar ne boste doumeli, kaj hvalite in podpirate.

Evo, tukaj Biden razlaga, kdo je črn in kdo ni črn. Ker tisti, ki so črni, verjetno niso dovolj pametni in razviti, da vedo, da so črni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: arnecan1 ()

AtaŠtumf ::

No republikanci so imeli prve voltive v lastni stranki.

Rezultat je pričakovan.

Iowa Presidential Caucus Election Results 2024: Donald Trump wins

Trump 51%
DeSantis 21,2%
Halley 19,1%
Ramaswamy 7,7%

Ramaswamy je že odstopil iz predsedniškega boja in v celoti podprl Trumpa.

Trump's victory on Monday night was the largest margin in the history of Iowa's Republican presidential caucuses, easily surpassing the previous winning margin of 12.8 percent set in 1988 by the late Sen. Bob Dole.

And with nearly all of the ballots counted by late Monday, Trump stood at 51%, to capture a majority of the vote in the caucuses. Rival campaigns and many political pundits had argued that if Trump failed to top 50% of the vote, he wouldn't meet expectations.
#SlovenijaPrva #SLOVEenianLivesMatter #SlavaGasilcem

xseki ::

DeSantis me je presenetil. Sem mislil, da bo razlika med Trumpom in zasledovalci večja.

arnecan1 ::

Meni pa je všeč Vivek Ramaswamy.

mtosev ::

Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

arnecan1 ::

Škoda, če Nikki Haley ne bo ameriška predsednica.

Svet potrebuje trdo roko jenki policaja in da se Rusijo, Sirijo in ostale stolče nazaj v kameno dobo.

In Nikki Haley to obljublja, medtem ko Trump sanja o nekem miru in trgovanju. Seveda, ko pa so Trumpa leta 2016 izvolili Rusi, skoraj vsi mediji vedo o tem kaj povedati, čeprav so dokaze dobro skrili in jih ni.

Podprimo Nikki Haley in mir na svetu, katerega bodo američani spet prinesli!

xseki ::

mtosev je izjavil:

https://edition.cnn.com/2024/01/17/poli...

Ni prav, da se je tako spravil na Nikki. Napade na DeSantisa še razumem, v tem primeru pa bi lahko Trump kot 'gentleman' imel malo več strpnosti do žensk...

mtosev ::

Trump se spravi na vsakega, ki mu je na poti. Nikki izgleda kot resna nevarnost zato jo napada.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

AtaŠtumf ::

arnecan1 je izjavil:

Škoda, če Nikki Haley ne bo ameriška predsednica.

Svet potrebuje trdo roko jenki policaja in da se Rusijo, Sirijo in ostale stolče nazaj v kameno dobo.

In Nikki Haley to obljublja, medtem ko Trump sanja o nekem miru in trgovanju. Seveda, ko pa so Trumpa leta 2016 izvolili Rusi, skoraj vsi mediji vedo o tem kaj povedati, čeprav so dokaze dobro skrili in jih ni.

Podprimo Nikki Haley in mir na svetu, katerega bodo američani spet prinesli!


Kaj Nimrata Haley obljublja še sama ne ve.

Včeraj nekaj obljublja, danes nekaj popolnoma kontra, jutri pa še sama ne ve, kaj bo obljubila.

Nimrata je Killary Clinton v republikanskih vrstah.

Za ves svet je še vedno bolje, da dobi dementni Biden še en mandat, kot pa, da Nikki Halley dobi ključe od Bele Hiše, pa sta oba en velik drek!

Never Nikki

Verjetno si ves svoj post napisal v sarkazumu sicer.
#SlovenijaPrva #SLOVEenianLivesMatter #SlavaGasilcem

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: AtaŠtumf ()

mtosev ::

In a striking shift from his previous alliance, former New Jersey Governor Chris Christie has hinted at a possible endorsement of President Joe Biden in the face of a Trump nomination for the 2024 presidential race. Christie, a one-time Trump supporter turned critic, has been vocal in expressing his resolve to prevent Donald Trump from returning to the Oval Office.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

Miki N ::

A šit to bo spet kup enega avtističnega vreščanja do novembra, nakar spet drama s štetjem glasov pa neke zdrahe, nakar posel po starem.

Pa jebemti, kako da se ne naveličate - sploh tisti, ki ste "dopisni člani" - pa že za Jenkse je verjetno ta šov v bistvu vedno manj relevanten, enkrat, ko "odzumiraš graf" kam gredo stvari.

PovemVfaco ::

stfu s tem vsegliharstvom, Trump bo zrihtal svetovni mir, Lockheed Martin se bo na vrtnarstvo preusmeril, od Bidna pa itk noben nič ne pričakuje. Ti boš osebno kriv s to diskreditacijo ameriške svete demokracije in posmehovanjem, če s-t avtisti ne bodo dovolj entuziastično volili za svetovni mir, čeprav nben nima v ameriki volilne pravice.

DarkSite ::

Vemo, kdo je proti Haley.

Rusi.

Zakaj?

Ker je edina, ki odkrito pove, da bo dala ukrajincem vse, da zmagajo. Ne tako, kot Biden, ki daje le toliko, da ne izgubijo.

Tako, da tisti, ki so v temi UA/RU za ruse so proti Haley. Simple.

FrRoSt ::

DarkSite je izjavil:

Vemo, kdo je proti Haley.

Rusi.

Zakaj?

Ker je edina, ki odkrito pove, da bo dala ukrajincem vse, da zmagajo. Ne tako, kot Biden, ki daje le toliko, da ne izgubijo.

Tako, da tisti, ki so v temi UA/RU za ruse so proti Haley. Simple.


:)):)):)):)):)) VRHUNSKO!! :)):)):)):)):))

Saj senilni Biden je dal Ukrajini tudi vse! Vključno z vojno!! :))

Ta svet je očitno poven bedakov, ki ne vedo niti, kokiko je 2 + 2 !??? 8-O
Noben človek ni otok, popolnoma sam zase; smrt slehernega človeka vzame
del mene, ker pripadam človeški vrsti; in zato nikdar ne pošiljaj poizvedovat,
komu zvoni; zvoni tebi.

Bellator ::

Vojno je dal Putin ;)

mtosev ::

Vojna v Ukrajini se je začela leta 2014 ko so Rusi Ukrajini vzeli krim in podprli upornike v donbasu
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Poldi112 ::

Vir: CNN
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

mtosev ::

ChatGPT 3.5

User
When did the war in Ukraine start
ChatGPT
The conflict in Ukraine escalated in 2014 when Russia annexed Crimea, and fighting began in Eastern Ukraine between Ukrainian government forces and pro-Russian separatists.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

arnecan1 ::

DarkSite je izjavil:

Vemo, kdo je proti Haley.

Rusi.

Zakaj?

Ker je edina, ki odkrito pove, da bo dala ukrajincem vse, da zmagajo. Ne tako, kot Biden, ki daje le toliko, da ne izgubijo.

Tako, da tisti, ki so v temi UA/RU za ruse so proti Haley. Simple.

Seveda je to simple, če poznaš dve barvi. Črno in belo.

Če poznaš še sivo barvo, to naenkrat ni več tako enostavno.

Ampak za sivo barvo pa je potrebno imeti vsaj malo inteligence.

Npr, kako evropsko gospodarstvo cveti, odkar uvažamo ameriško-alžirski plin. In kako zardi Obano-Bibnovih vojn in njihove arabske pomladi dobivamo na milijone diplomiranih inženirjev v Evropo. Sedaj že imamo spopad emed muslimani in hindujci sredi Evrope. Hvala Obama, nobelov nagrajenec za mir.

Poldi112 ::

DeSantis izstopil iz tekme in podprl Trumpa:

https://www.washingtonpost.com/politics...

He acknowledged "disagreements" with Trump -- he spent the past year effectively calling Trump self-absorbed and ineffective -- but suggested Trump's remaining GOP rival, Nikki Haley, was worse. "We can't go back to the old Republican guard of yesteryear, a repackaged form of warmed over corporatism that Nikki Haley represents," DeSantis said.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.
««
7 / 19
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Biden ukazal prvi zračni napad v Siriji (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Problemi človeštva
19928516 (20314) ajdov2

Več podobnih tem