» »

Ameriške volitve 2024

Ameriške volitve 2024

Temo vidijo: vsi
««
4 / 19
»»

DarwiN ::

Lepa priložnost za razumne ljudi med vami, da si izostrite ali pa zgolj izmerite svoj bullshit detektor, če še deluje relativno OK (če je sploh kdaj deloval).

Imamo torej posnetek. Poženite zadevo od prve sekunde in povejte, v kateri sekundi se je sprožil vaš BS detektor in vas opozoril, da najbrž nekaj smrdi. Mogoče govornik laže, morda gre za zblaznelega trumptarda, ki ne operira v tej naši realnosti, propagandno zavajanje, ipd. Kakorkoli že je, v kateri sekundi video prispevka vam je "zavibriralo"???

Meni nekje v 38. sekundi. :) Naprej seveda nisem poslušal.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Kayzon ::

Kaksne neumnosti ti pises clovek bozji :8):))

DarwiN ::

Za tebe razumem, da na to gledaš kot na neumno vajo.

Pa vendar imamo intervju, kjer imaš takoj okrog 38 sekunde prvo teorijo zarote, nemudoma ko trumptard odpre gofljo. Namigne namreč, da naj bi (med drugim?) FBI stal za napadom na Kapitol.. Kar je seveda čista teorija zarote brez vsake podlage v realnosti, seveda pa zelo priljubljeno alternativno dejstvo v desničarskih fake news krogih.

To je bila ta pomembna vaja. V 2023 namreč živimo v svetu, ko je mogoče 30% človeštva takorekoč zblaznelo, skoraj pol Amerike verjame, da je Biden ukradel volitve in skoraj pol Amerike še vedno ne sprejema niti teorije o evoluciji. Medtem v Rusiji ~70% prebivalstva podpira vojno in Putina - in pazi to - mnogi med njimi bodo volili zanj, ker se po njihovih besedah ni pojavila nobena pametna alternativa. !!!!!

In v isti sapi dobimo prispevek "Vivek tells it as it is".. Naravnost šokantno, ljudje. Nobenega razuma, kritičnega razmišljanja, ničesar.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Miki N ::

Darv ... Indijc ti je prišel do živega - zdaj si pa živčen. Samo to je tudi vse kar lahko "narediš". Pusti to igro. :8)

lynxslo5 ::

DarwiN je izjavil:

Pa vendar imamo intervju, kjer imaš takoj okrog 38 sekunde prvo teorijo zarote, nemudoma ko trumptard odpre gofljo. Namigne namreč, da naj bi (med drugim?) FBI stal za napadom na Kapitol.. Kar je seveda čista teorija zarote brez vsake podlage v realnosti, seveda pa zelo priljubljeno alternativno dejstvo v desničarskih fake news krogih.


Če nekaj ne potrdijo na CNN, potem je to zate teorija zarote. Malo preštudiraj ameriško zgodovino, pa boš spoznal koliko svinjarij sta doslej naredila CIA in FBI. Zrežirati vdor v Kapitol je za njih mala malica.

Pa svetujem ti, da si ogledaš del posnetka 3:59 - 4:55 kjer Biden že deset leta nazaj, ko še ni bil predsednik, govori v kamero kako bodo v državo spustili neomejeno število tujcev, da bodo nadomestili belce kot večino. Zraven Bidena pa na posnetku sedi sinonist Mayorkas, ki je danes Sekretar za domovinsko varnost. In ravno ta dva človeka, ki sta sedaj na oblasti, spuščata 15.000 migrantov na dan v ZDA, da spreminjata etnično strukturo države. Še noben predsednik v zgodovini ZDA ni v državo spustil toliko migranotv kot Biden. Kdor pa temu v ZDA nasprotuje ga pa CNN, kateremu zaupate leftardi kot si ti, obtoži, da je "white supremacist", ki širi "white replacement" teorijo zarote.

Vidim pa, da ti je tudi Vivek stopil na žulj. Človek je zelo inteligenten in odličen retorik. Na žalost pa nima šans, da bi postal predsednik ZDA. Je pa paradoks, da sta trenutno dva najbolj poštena politika v ZDA hindujca. Vivek Ramaswamy in Tulsi Gabbard.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: lynxslo5 ()

redtech ::

To bo zanimivo leto, vojna bo še na Twitterju :)

"The people have spoken, and so it shall be," Elon Musk posted on X in reply to a poll on Saturday asking users whether to reinstate Alex Jones' account.

mtosev ::

Lol katerega idiota bodo vrnili na Twitter.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

xseki ::

redtech je izjavil:

To bo zanimivo leto, vojna bo še na Twitterju :)

"The people have spoken, and so it shall be," Elon Musk posted on X in reply to a poll on Saturday asking users whether to reinstate Alex Jones' account.

Meni ni všeč, da je Alex Jones spet aktiven na X.

2dark ::

xseki je izjavil:

redtech je izjavil:

To bo zanimivo leto, vojna bo še na Twitterju :)

"The people have spoken, and so it shall be," Elon Musk posted on X in reply to a poll on Saturday asking users whether to reinstate Alex Jones' account.

Meni ni všeč, da je Alex Jones spet aktiven na X.


Kaj maš proti njemu. Svobodo govora morajo imeti vsi. Levaki bi kar zatirali.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

hendriks ::

DarwiN je izjavil:

V 2023 namreč živimo v svetu, ko je mogoče 30% človeštva takorekoč zblaznelo,


To je pa čista resnica! Nekaj primerov:
- V ZDA Demokrati nimajo pametnega kandidata, Trump (težko verjeti ja) je proti trenutnemu predsedniku fakin modrec.
- V EU je v vse pore javnega sistema vpeta LGBT in feministična narativa, na podlagi katere si 13 letniki sami izbirajo spol.
- V Sloveniji imamo predsednika vlade, ki laže na tedenskem nivoju in ki ima za glavnega svetovalca Instagram vplivnico.

Res, ljudem se je čisto odpeljalo.

Moe_Lester ::

- V ZDA Demokrati nimajo pametnega kandidata, Trump (težko verjeti ja) je proti trenutnemu predsedniku fakin modrec.


V kakšnem smislu? Številke namreč govorijo v prid Bidenu.

- V EU je v vse pore javnega sistema vpeta LGBT in feministična narativa, na podlagi katere si 13 letniki sami izbirajo spol.


Link plz?

- V Sloveniji imamo predsednika vlade, ki laže na tedenskem nivoju in ki ima za glavnega svetovalca Instagram vplivnico.


O ne, politik, ki laže? Nekaj novega. Pri drugih politikih te laganje ne moti?

mtosev ::

Biden je čisto okay oseba. Trump ima s sodišči nonstop težave. In je bil 2x impeached.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

AtaŠtumf ::

Moe_Lester je izjavil:

- V ZDA Demokrati nimajo pametnega kandidata, Trump (težko verjeti ja) je proti trenutnemu predsedniku fakin modrec.


V kakšnem smislu? Številke namreč govorijo v prid Bidenu.


Katere številke?

Popularnosti?
#SlovenijaPrva #SLOVEenianLivesMatter #SlavaGasilcem

Moe_Lester ::

Med drugim tudi, ja.

FireSnake ::

xseki je izjavil:

redtech je izjavil:

To bo zanimivo leto, vojna bo še na Twitterju :)

"The people have spoken, and so it shall be," Elon Musk posted on X in reply to a poll on Saturday asking users whether to reinstate Alex Jones' account.

Meni ni všeč, da je Alex Jones spet aktiven na X.


Preprosto: ne bereš, če ti ni všeč.
To ni opcija, al kako?
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

michael32 ::

DarwiN je izjavil:

Za tebe razumem, da na to gledaš kot na neumno vajo.

Pa vendar imamo intervju, kjer imaš takoj okrog 38 sekunde prvo teorijo zarote, nemudoma ko trumptard odpre gofljo. Namigne namreč, da naj bi (med drugim?) FBI stal za napadom na Kapitol.. Kar je seveda čista teorija zarote brez vsake podlage v realnosti, seveda pa zelo priljubljeno alternativno dejstvo v desničarskih fake news krogih.

To je bila ta pomembna vaja. V 2023 namreč živimo v svetu, ko je mogoče 30% človeštva takorekoč zblaznelo, skoraj pol Amerike verjame, da je Biden ukradel volitve in skoraj pol Amerike še vedno ne sprejema niti teorije o evoluciji. Medtem v Rusiji ~70% prebivalstva podpira vojno in Putina - in pazi to - mnogi med njimi bodo volili zanj, ker se po njihovih besedah ni pojavila nobena pametna alternativa. !!!!!

In v isti sapi dobimo prispevek "Vivek tells it as it is".. Naravnost šokantno, ljudje. Nobenega razuma, kritičnega razmišljanja, ničesar.


If we banned all conspiracy theorists from the internet, CNN, NYTimes, WashingtonPost, MSNBC et would be the first to go.

kuglvinkl ::

FireSnake je izjavil:

xseki je izjavil:

redtech je izjavil:

To bo zanimivo leto, vojna bo še na Twitterju :)

"The people have spoken, and so it shall be," Elon Musk posted on X in reply to a poll on Saturday asking users whether to reinstate Alex Jones' account.

Meni ni všeč, da je Alex Jones spet aktiven na X.


Preprosto: ne bereš, če ti ni všeč.
To ni opcija, al kako?


Čaki, ta model je lagal o Sandy Hooku? Laganje o Sandy Hooku ne sodi v pravico do svobode izražanja, tako da ne, to ni opcija.

Malo bolj resno - je tako, da znatnemu delu volivcev taki false propheti (jasno, da je pizagate čista resnica, kaj so prasci delal dam) čist zmešajo glavo. Plaforme vam z deplaformiranjem sam hočjo pomagat, da se vam čist ne odfuka. Včas je blo vse to omejeno na šank, zdaj pa pride šank k vam domov. In pred tem vas branijo.

Sam Elon je pač kurjač...
Your focus determines your reallity

Zgodovina sprememb…

FireSnake ::

Jaz sploh ne vem kdo to je. Praviš pa, da laže.

OK: golob tudi laže, kot pes teče. So mu že kaj zaklenili? Če ne, zakaj ne?
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

TESKAn ::

FireSnake je izjavil:

Jaz sploh ne vem kdo to je. Praviš pa, da laže.

OK: golob tudi laže, kot pes teče. So mu že kaj zaklenili? Če ne, zakaj ne?

A dokler ne zapremo vseh posiljevalcev, ne smemo nobenega? Al kakšno logiko imaš, da vlečeš goloba sem?
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

gozdar1 ::

hendriks je izjavil:

DarwiN je izjavil:

V 2023 namreč živimo v svetu, ko je mogoče 30% človeštva takorekoč zblaznelo,


To je pa čista resnica! Nekaj primerov:
- V ZDA Demokrati nimajo pametnega kandidata, Trump (težko verjeti ja) je proti trenutnemu predsedniku fakin modrec.
- V EU je v vse pore javnega sistema vpeta LGBT in feministična narativa, na podlagi katere si 13 letniki sami izbirajo spol.
- V Sloveniji imamo predsednika vlade, ki laže na tedenskem nivoju in ki ima za glavnega svetovalca Instagram vplivnico.

Res, ljudem se je čisto odpeljalo.


To je samo odraz volivcev. Resni poitiki, ki bi povedali dejstva nimajo šans, ker jih večina ljudi niti noče slišat.
Poleg tega so nepriljubljeni ukrepi zanesljiva pot v poraz na naslednjih volitvah.

Zato na volitvah vse bolj na plano prihajajo trumpi, ki bi v kakoh drugih časih bolj sodili za šank.
Biden je (če pozabimo na leta), kar se politike in izkušen tiče za trumpa profesor.

FireSnake ::

TESKAn je izjavil:

FireSnake je izjavil:

Jaz sploh ne vem kdo to je. Praviš pa, da laže.

OK: golob tudi laže, kot pes teče. So mu že kaj zaklenili? Če ne, zakaj ne?

A dokler ne zapremo vseh posiljevalcev, ne smemo nobenega? Al kakšno logiko imaš, da vlečeš goloba sem?


Govora je bilo o laganju. Zato sem potegnil vzporednico.
Ni dovolj nazorno napisano?
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

trancer01 ::

Biden je dementna hudobna baraba.

AtaŠtumf ::

Moe_Lester je izjavil:

Med drugim tudi, ja.


Mogoče v tvojih sanjah, v realnosti je bolj nepopularen, kot je bil Trump v istem času.

How unpopular is Joe Biden?
#SlovenijaPrva #SLOVEenianLivesMatter #SlavaGasilcem

AtaŠtumf ::

kuglvinkl je izjavil:


Čaki, ta model je lagal o Sandy Hooku? Laganje o Sandy Hooku ne sodi v pravico do svobode izražanja, tako da ne, to ni opcija.

Malo bolj resno - je tako, da znatnemu delu volivcev taki false propheti (jasno, da je pizagate čista resnica, kaj so prasci delal dam) čist zmešajo glavo. Plaforme vam z deplaformiranjem sam hočjo pomagat, da se vam čist ne odfuka. Včas je blo vse to omejeno na šank, zdaj pa pride šank k vam domov. In pred tem vas branijo.

Sam Elon je pač kurjač...


Koliko politikov in MSM konstantno in dokazno laže ves čas, pa niso banani iz civilne diskusije?

Še celo Joe Biden konstantno laže, da se je nekaj zgodilo, še celo MSM se že norca delajo iz teh laži, samo par laži Bidena, od tega, da je bil aretiran, ker se je srečal z Mandelo, da je bil voznik tovornjaka med poletno službo, kot študent, da ni bilo cepiva, ko je on prevzel službo predsednika, da je bil aretiran, ko se je boril za civilne pravice, da je bil ves čas proti vojni v Afganistanu, da je bil naslednji dan po 9/11 na točki nič, itd.
#SlovenijaPrva #SLOVEenianLivesMatter #SlavaGasilcem

Miki N ::

Dobro, Joe ima precej očitno progresivno demenco ... tako da kar "laže" zadnja leta je stvar debate. Bolj je problematično, da je bil tip vedno ligav tudi ko je bil še v top formi.

Moe_Lester ::

AtaŠtumf je izjavil:

Moe_Lester je izjavil:

Med drugim tudi, ja.


Mogoče v tvojih sanjah, v realnosti je bolj nepopularen, kot je bil Trump v istem času.

How unpopular is Joe Biden?


Direktna primerjava: https://ballotpedia.org/Ballotpedia%27s...

President Biden's termwide approval rating average is 44.3%, with weekly averages ranging from 38.4% to 54.4%.
At this point in President Trump's term, his termwide approval rating average was 42%, with weekly averages ranging from 37.3% to 45.9%

uomostolto ::

Miki N je izjavil:

Dobro, Joe ima precej očitno progresivno demenco ... tako da kar "laže" zadnja leta je stvar debate. Bolj je problematično, da je bil tip vedno ligav tudi ko je bil še v top formi.


Jaz si mislim, da mora samo zmagati, potem pa prevzame podpredsednica. In če Biden kaj zna, zna zmagati, ko marsikdo ne pričakuje. Ko se se borili demokrati kdo bo kandidat na začetku sploh ni deloval zelo zanimiv, potem pa je pometel z vsemi.

Me zanima, če ga lahko pravilno podrogirajo, da zdrži kakšno celo soočenje. Če bodo debate proti Trumpu me zelo zanima kako bo to izgledalo.

Moe_Lester ::

Ko se se borili demokrati kdo bo kandidat na začetku sploh ni deloval zelo zanimiv, potem pa je pometel z vsemi.


Ni ravno on pometel z vsemi, ampak stranka. DNC elita je pač stopila skupaj in določila kandidata neodvisno od volje ljudstva. Enako se je zgodilo 4 leta prej s Hilary, enako se dogaja zdaj, ko je že sama misel na kandidaturo proti Bidenu razlog za križanje.

uomostolto ::

Moe_Lester je izjavil:



Ni ravno on pometel z vsemi, ampak stranka. DNC elita je pač stopila skupaj in določila kandidata neodvisno od volje ljudstva. Enako se je zgodilo 4 leta prej s Hilary, enako se dogaja zdaj, ko je že sama misel na kandidaturo proti Bidenu razlog za križanje.


Potem je čudno, da ni vedno kazalo tako. Poleg tega je indirektno demokratično. Ali imaš kakšen konkreten pomislek, da so morda čudno pridobivali delegate na svojo stran?

xseki ::

2dark je izjavil:

xseki je izjavil:

redtech je izjavil:

To bo zanimivo leto, vojna bo še na Twitterju :)

"The people have spoken, and so it shall be," Elon Musk posted on X in reply to a poll on Saturday asking users whether to reinstate Alex Jones' account.

Meni ni všeč, da je Alex Jones spet aktiven na X.


Kaj maš proti njemu. Svobodo govora morajo imeti vsi. Levaki bi kar zatirali.

Njegove teorije zarote glede Sandy Hook niso bile v redu. To mu zamerim.

Moe_Lester ::

Potem je čudno, da ni vedno kazalo tako. Poleg tega je indirektno demokratično. Ali imaš kakšen konkreten pomislek, da so morda čudno pridobivali delegate na svojo stran?


Saj je vedno kazalo tako, oz. vsaj 2016 in 2020, prej niti nisem spremljal. Tisti, ki smo pričakovali, da bo zmagal Sanders smo bili zelo naivni.

Med "čudno" in "nezakonito" je pa razlika. Nikjer nisem trdil, da je bilo karkoli nezakonitega, definitivno pa so bile zadaj zelo umazane igre. Npr. Elizabet Warren, ki je Bernija obrožila seksizma, Major Pete in Amy Klobuchar, ki sta čez noč odstopila in podprla Bidena v zameno za stolček, media blackouti...

Nič nenavadnega, politika pač. Ampak težko rečeš, da je Biden pometel s konkurenco. Bil je izbran s strani vodstva DNC.

uomostolto ::

Moe_Lester je izjavil:



Nič nenavadnega, politika pač. Ampak težko rečeš, da je Biden pometel s konkurenco. Bil je izbran s strani vodstva DNC.


Ni mi jasno zakaj težko rečeš, da je pometel s konkurenco? Deluje kakor, da imaš nek nabor pogojev, ko pa je važen samo končni rezultat.

Sicer lahko rečeš, da je bil favorit vodstva DNC, ampak kaj ti to pomaga, ker mu to ne garantira zmage. V končni fazi preseneti, kjer ima seveda na svoji strani dosti sredstev. Vključno z vezami, podporo raznih interesnih skupin in seveda vodstva DNC.

AtaŠtumf ::

Res gre dobro Bidenu na anketah, verjetno si zelo ponosen Moe_Lester.

CNN Polls: Trump leads Biden in Michigan and Georgia as broad majorities hold negative views of the current president

Overall, just 35% in Michigan and 39% in Georgia approve of Biden's job performance, the surveys find, and majorities in both states say his policies have worsened economic conditions in the country (54% in Georgia, 56% in Michigan).

Tole so porazne številke v tem času.
#SlovenijaPrva #SLOVEenianLivesMatter #SlavaGasilcem

mtosev ::

No še eno leto je do volitev. Dosti se lahko spremeni do tedaj.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Jarno ::

Tako, kot so nekoč Iranci ZDA in Sovjetsko Zvezo imenovali, Veliki in Mali Hudič, so na podoben način glede republikancev in demokratov razmišljali bolj pro-vzhodno usmerjeni posamezniki (v tem vrstnem redu, Veliki Hudič = GOP, Demokrati = Mali Hudič). Pomnimo: Reagan, Busha, Cheny...

Zanimivo je opazovati, kako sedaj v ZDA podpirajo "Velikega Hudiča" kot Putinovega odrešitelja.
#65W!

Moe_Lester ::

AtaŠtumf je izjavil:

Res gre dobro Bidenu na anketah, verjetno si zelo ponosen Moe_Lester.

CNN Polls: Trump leads Biden in Michigan and Georgia as broad majorities hold negative views of the current president

Overall, just 35% in Michigan and 39% in Georgia approve of Biden's job performance, the surveys find, and majorities in both states say his policies have worsened economic conditions in the country (54% in Georgia, 56% in Michigan).

Tole so porazne številke v tem času.


Na kaj točno naj bi jaz bil ponosen? Si dobil občutek, da sem Bidenov fan ali kaj podobnega?

Samo izpostavil sem, da je Biden objektivno gledano bistveno boljši precednik kot je bil Trump.

hendriks ::

Ja, res je objektivno boljsi predsednik. Zakuhal vojno v Ukrajini, zgradil več zidu na meji z Mehiko kot Trump ipd. Res, demenca par excellence..

Moe_Lester ::

Biden je v polovici mandata, po nesreči zgradil več zidu na meji kot Trump, kateremu je bila to glavna predvolilna obljuba in primarni fokus :) Nuff said.

arnecan1 ::

mtosev je izjavil:

No še eno leto je do volitev. Dosti se lahko spremeni do tedaj.

Absolutno ima dovolj časa.

Ima dovolj časa, da ob tako kakor Holob prišel do 14 % podpore. Ob podpori večine medijev in hollywoodskih zvezd.

Kot npr. Taylor Swift. Večina njenih največjih uspešnic govori o neuspešnih zvezah z moškimi. Potem pa odločno podpre Bidna.8-O

Rambutan ::

Zanimive napovedi Trumpa, če bo zmagal na volitvah.

https://www.reuters.com/world/us/trump-...

Trump will stop aid to Ukraine and make NATO pay if he wins election - Reuters
▪️If he wins, Trump will appoint people loyal to him to key positions in order to dramatically change US foreign policy.
▪️He will cut defense aid to Europe, impose trade tariffs on NATO countries if they do not contribute 2% of their GDP, continue to reduce economic ties with China and stop aid to Ukraine.
▪️Trump intends to radically return to isolationist policies and does not want to be limited by officials, as was the case more than once during his first term.
▪️There will be personnel changes, in particular, in the Pentagon, State Department and CIA.

DarwiN ::

To se tebi zdi zanimivo? Da bo Dumpster posredno priskočil na pomoč Putinu in se postavil proti EU in NATU? The sky is blue, water is wet.

Za moralne in racionalne ljudi na tem planetu je bolj zanimiva ta njegova izjava: Donald Trump paraphrases ADOLF HITLER by telling rally that migrants are 'poisoning the blood of our country': Phrase first appeared in führer book Mein Kampf.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

xseki ::

Upam, da američani ne bodo izvolili skrajno desnega rasista Trumpa.

Rambutan ::

DarwiN je izjavil:

To se tebi zdi zanimivo? Da bo Dumpster posredno priskočil na pomoč Putinu in se postavil proti EU in NATU? The sky is blue, water is wet.

Za moralne in racionalne ljudi na tem planetu je bolj zanimiva ta njegova izjava: Donald Trump paraphrases ADOLF HITLER by telling rally that migrants are 'poisoning the blood of our country': Phrase first appeared in führer book Mein Kampf.


Zanimivo je v smislu, da je pogruntal, da ga je v prvem mandatu deep state prenašal naokoli in da bo v drugem mandatu malo bolj učinkovit v tej smeri. Če se mu posreči razrušiti NATO, bom zelo vesel, Evropa bi se morala osamosvojiti od ZDA, samo probleme pokasiramo od NATO intervencij.

trancer01 ::

NATO bi moral crkniti najkasneje že leta 1991. Bolje pozno kot nikoli.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: trancer01 ()

TESKAn ::

trancer01 je izjavil:

NATO bi moral crkniti najkasneje že leta 1991. Bolje pozno kot nikoli.

Zakaj, da bi razni diktatorčki lažje okupirali 'zgodovinska oemlja'? A mate res tako željo imet spet vojne na evropskih tleh?
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

arnecan1 ::

Ko trdi levičarji nastopijo za NATO in vojno. Neprecenljivo.

TESKAn ::

U a zdej sem že 'trdi levičar', vsak dan kaj novega. Mogoče si pa samo ne delam utvare da so megalomanski diktatorji, ki sanjajo da bodo enaki diktatorjem preteklosti, samo še eno sosednjo državo 'prijazno okupirajo', boljši od trenutnega stanja. In da če jih bomo lepo prosili in jim dali še ta košček neke druge države, bodo pa res imeli dovolj. Če se še razorožimo in izstopimo iz obrambne organizacije, se nam pa res ne bo nič za bat.

Nekateri res spominjajo na antivakse, ki lajnajo kako ošpice, oslovski kašelj in druge otroške bolezni pa res niso razlog da bi se cepili, kdaj pa je nazadnje kdo umrl zaradi njih. In poleg tega so ptroške, sej že po imenu veš da niso problematične...
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

arnecan1 ::

Kako je, a je Trump že povzročil atomsko vojno?

Ali pa je Biden zakuhal kakšno vojno?

2dark ::

TESKAn je izjavil:

trancer01 je izjavil:

NATO bi moral crkniti najkasneje že leta 1991. Bolje pozno kot nikoli.

Zakaj, da bi razni diktatorčki lažje okupirali 'zgodovinska oemlja'? A mate res tako željo imet spet vojne na evropskih tleh?


Sej vojno že imamo. Pa še več je bo. Nič bat. Te bodo vpoklicali v NATo, da boš šel pomagat bratom Ukrajincem, ker si zavedni patriot. :))

TESKAn je izjavil:



Nekateri res spominjajo na antivakse, ki lajnajo kako ošpice, oslovski kašelj in druge otroške bolezni pa res niso razlog da bi se cepili, kdaj pa je nazadnje kdo umrl zaradi njih. In poleg tega so ptroške, sej že po imenu veš da niso problematične...



Niso razlog. Vsak mora imeti svobodo odločanja. Tako vas bo manj na svetu, če se ne boste cepili.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 2dark ()

TESKAn ::

Sej vojno že imamo. Pa še več je bo. Nič bat. Te bodo vpoklicali v NATo, da boš šel pomagat bratom Ukrajincem, ker si zavedni patriot. :))

Ti boš doma čakal, da te pridejo iskat in pošljejo v gulag? Al menda ne boš zbežal kot migrantski moški vojaških let, ki gre v tujo državo cuzat socialo in posiljevat domačinke? In jaz sem za to, da se ukrajincem da kar hočejo in še več, da zbutajo putina za njegovo mejo in da bo mir naslednjih 20 let.

Niso razlog. Vsak mora imeti svobodo odločanja. Tako vas bo manj na svetu, če se ne boste cepili.

Če bi imeli izkušnje iz prve roke, kako pomre 1/2 otrok, bi vsi stali v vrsti za cepiva. Tako je pa že predaleč nazaj in so ljudje pozabili.
Isto z diktatorji, že tolk časa nimamo nobenega v evropi, da so ljudje pozabili, kako 'učinkovito' je dajat diktatorjem, kar hočejo, ker potem bo pa res mir...
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.
««
4 / 19
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Biden ukazal prvi zračni napad v Siriji (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Problemi človeštva
19928469 (20267) ajdov2

Več podobnih tem