» »

NBA sezona 2023-2024

NBA sezona 2023-2024

Temo vidijo: vsi
««
53 / 59
»»

Mato989 ::

Likalnik je izjavil:

tudi jaz upam, da ne bo metle...ne morem si predstavljati, da je BOS tako lahko prišel do prstana...praktično so za vse ekipe po rednem delu, imeli metlo ali pa so samo eno izgubili.
je BOS res tako dominanten, boljši kot vse ostale ekipe.


Saj jaz si tudi nisem mogel predstavljat da bo Dallas prišel do finala brez da bi 1x šel v Game 7... so res tako dominantni? Ker proti Bostonu zgledajo na 2 tekmah kot šolarčki in rekreativci...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Groot ()

Likalnik ::

Mato989 je izjavil:

Likalnik je izjavil:

tudi jaz upam, da ne bo metle...ne morem si predstavljati, da je BOS tako lahko prišel do prstana...praktično so za vse ekipe po rednem delu, imeli metlo ali pa so samo eno izgubili.
je BOS res tako dominanten, boljši kot vse ostale ekipe.


Saj jaz si tudi nisem mogel predstavljat da bo Dallas prišel do finala brez da bi 1x šel v Game 7... so res tako dominantni? Ker proti Bostonu zgledajo na 2 tekmah kot šolarčki in rekreativci...


Dallas ni bil dominanten...prej nasprotno. večino tekem je bilo na tesno...če bi gledal ne bi takih bedarij pisal.

Mato989 ::

Likalnik je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Likalnik je izjavil:

tudi jaz upam, da ne bo metle...ne morem si predstavljati, da je BOS tako lahko prišel do prstana...praktično so za vse ekipe po rednem delu, imeli metlo ali pa so samo eno izgubili.
je BOS res tako dominanten, boljši kot vse ostale ekipe.


Saj jaz si tudi nisem mogel predstavljat da bo Dallas prišel do finala brez da bi 1x šel v Game 7... so res tako dominantni? Ker proti Bostonu zgledajo na 2 tekmah kot šolarčki in rekreativci...


Dallas ni bil dominanten...prej nasprotno. večino tekem je bilo na tesno...če bi gledal ne bi takih bedarij pisal.


Sem šel zdaj zanalašč pogledat rezultate...

Proti Pacersom so bile skoraj vse tekme ultra izenačene, skoraj bolj kot pri Dallasovih tekmah...

Cavs : Celtics
93 : 106
Cavs : Celtics
102 : 109
Cavs : Celtics
98 : 113

Celtics : Pacers
133 : 128
Celtics : Pacers
126 : 110
Celtics : Pacers
114 : 111
Celtics : Pacers
105 : 102


To je zadnjih 7 tekem pred finalom z Dallasom... nobena se mi ne zdi nekaj ekstra razlika... Dejansko je od zadnjih 7 tekem imel Dallas več tekem z višjo razliko ob zmagah kot pa Boston...

Recimo Dallas je premagal Timberwolves za 4:1 serijo z 124 : 103 kar je višja razlika kot katerakoli Bostonova tekma (last 7 before finals)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

hamez66 ::

Med Pacersi in Celticsi so bile tekme zelo izenačene, Pacersi so kot po pravilu zafušali v zadnjih nekaj minutah. Anti-clutch gene.

Big_Al ::

The Celtics announced Porzingis suffered a "torn medial retinaculum allowing dislocation of the posterior tibialis tendon in his left leg" during Game 2 of the NBA Finals. In the statement, the team labeled it a "rare" injury and noted that Porzingis' availability for upcoming games will be determined "day-to-day."

kow ::

Sem pogledal drugo tekmo. Dobri so kelti, ni kaj. Prva postava je skoraj gotovo najboljsa postava v zgodovini kosarke. Kaksne Bullse iz 90ih bi verjetno odpihnili z rezultatom 120:60.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

Mato989 ::

Donke pa igra z blokado (to ni neke vrste doping?) in poškodovan...

Porzensteklenitis bo verjetno OUT za game 3, če so pametni ga bodo probali pokrpat za game 4... da dobijo 3:1...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

GodoBoy ::

Lol, blokada neke vrste doping ;)))

Gambino ::

Donki bo pri 30 kripel, no ne samo on. Ampak denarja bo pa na pretek :)
Sem nekaj bral, da naj bi Donki odšel iz Dallasa, ponudbo, ki sem jo videl bi bila pa astronomska, ne vem pa če niso samo buče :)

Groot ::

kow je izjavil:

Sem pogledal drugo tekmo. Dobri so kelti, ni kaj. Prva postava je skoraj gotovo najboljsa postava v zgodovini kosarke. Kaksne Bullse iz 90ih bi verjetno odpihnili z rezultatom 120:60.


Najboljša postava v zgodovini košarke? Tole je pa takšno pretiravanje da še za trol post ni. Že pod košem steklenko in alternativno Horford niti približno nista za kakršnokoli najboljšo postavo. Tudi na zunanjih položajih sta Tatum in Brown sicer vrhunski par, ampak po mojem mnenju sta LD in Irving boljši. Tudi če gremo malo nazaj v bližnjo zgodovino, Curry in Thomson v top sezonah sta bila krepko boljša.

Mato989 ::

Zanimivo da potem ta par Brown/Tatum in Boston premaguje najboljši branilski par na Svetu(eni pravijo kar vseh časov verjetno) Donkeja in Irvinga...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Okapi ::

Ker ne igrajo dva na dva.

codeMonkey ::

Vseeno se mora Irving se dokazati v finalni seriji.

Zgodovina sprememb…

GodoBoy ::

Ja Irwing igra zelo slabo finale, pa če tudi bo igral bolje bo težko. Pri Bostonu več kot ene 7 min na tekmo igra 6 igralcev. Če odstranimo dva najboljša so štirje ki ostanejo za klaso ali celo dve boljši kot vsi od številke 2 naprej pri Dallasu.

IL_DIAVOLO ::

Gambino je izjavil:

Donki bo pri 30 kripel, no ne samo on. Ampak denarja bo pa na pretek :)
Sem nekaj bral, da naj bi Donki odšel iz Dallasa, ponudbo, ki sem jo videl bi bila pa astronomska, ne vem pa če niso samo buče :)


Glede na to, da bo dobil supermax(350M$) zaradi izpoljenega pogojev in je po 6 letih koncno dobil ekipo, ki se je očitno sposobna boriti za vrh, dejansko ni najmanjse moznosti da bi odsel iz Dallasa.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

codeMonkey ::

GodoBoy je izjavil:

Ja Irwing igra zelo slabo finale, pa če tudi bo igral bolje bo težko. Pri Bostonu več kot ene 7 min na tekmo igra 6 igralcev. Če odstranimo dva najboljša so štirje ki ostanejo za klaso ali celo dve boljši kot vsi od številke 2 naprej pri Dallasu.


Vseeno bi bilo precej lazje tudi ob porazu trditi, da sta vrhunski par, ce bi imela skupaj v tej seriji okoli 60-70 pik. Ceprav bi kot ekipa izgubili.

GupeM ::

Gambino je izjavil:

Sem nekaj bral, da naj bi Donki odšel iz Dallasa, ponudbo, ki sem jo videl bi bila pa astronomska, ne vem pa če niso samo buče :)

Če se ne motim, mu lahko samo Dallas ponudi super max, tako da večje ponudbe od tega verjetno nisi videl. Če si jo, so buče.

Okapi ::

Kaj pa če poleg plače, ki je omejena navzgor, kakšen klub ponudi še plačo za ženo, fotra...? Ali kakšno drugo ugodnost, sponzorsko pogodbo...? Imajo v NBA kakšen mehanizem, da preprečijo takšne "dodatke" k plači?

kow ::

Groot je izjavil:

kow je izjavil:

Sem pogledal drugo tekmo. Dobri so kelti, ni kaj. Prva postava je skoraj gotovo najboljsa postava v zgodovini kosarke. Kaksne Bullse iz 90ih bi verjetno odpihnili z rezultatom 120:60.


Najboljša postava v zgodovini košarke? Tole je pa takšno pretiravanje da še za trol post ni. Že pod košem steklenko in alternativno Horford niti približno nista za kakršnokoli najboljšo postavo. Tudi na zunanjih položajih sta Tatum in Brown sicer vrhunski par, ampak po mojem mnenju sta LD in Irving boljši. Tudi če gremo malo nazaj v bližnjo zgodovino, Curry in Thomson v top sezonah sta bila krepko boljša.


Verjamem, da nisi nikoli gledal kosarke iz 90ih ali 2000s. Taksen tempo kot je bil vceraj, bi shaq dozivel infarkt ze konec 1 cetrtine. No, v Orlandu je se bil v formi. Olajuwon, Shaq in ostali legendarni centri bi danes izpadli pateticno slabi, ko bi jim Porzingis cepal 5 trojk zapored.

Prakticno cela peterka + pa se Horford in Pritchard ti lahko nasujeta vec zaporednih trojk, ce jih za trenutek pustis same. Vsi so tudi sposobni iz trice prodreti pod kos in podati navzven.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

kow ::

Okapi je izjavil:

Ker ne igrajo dva na dva.


Jp. Kakrsen Tatum in Brown. V resnici gre za Tatum, Brown, Holiday in White. Luka je bil na 2 tekmi najboljsi igralec. Samo z najboljsim igralcem Dallas ne more zmagati.

Mato989 ::

kow je izjavil:

Okapi je izjavil:

Ker ne igrajo dva na dva.


Jp. Kakrsen Tatum in Brown. V resnici gre za Tatum, Brown, Holiday in White. Luka je bil na 2 tekmi najboljsi igralec. Samo z najboljsim igralcem Dallas ne more zmagati.


To me spominja na Allena Iversona... on je bil tudi "zmeraj" kao najboljši igralec a drugi so zmagovali :)) >:D
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Kodrnusa ::

kow je izjavil:

Groot je izjavil:

kow je izjavil:

Sem pogledal drugo tekmo. Dobri so kelti, ni kaj. Prva postava je skoraj gotovo najboljsa postava v zgodovini kosarke. Kaksne Bullse iz 90ih bi verjetno odpihnili z rezultatom 120:60.


Najboljša postava v zgodovini košarke? Tole je pa takšno pretiravanje da še za trol post ni. Že pod košem steklenko in alternativno Horford niti približno nista za kakršnokoli najboljšo postavo. Tudi na zunanjih položajih sta Tatum in Brown sicer vrhunski par, ampak po mojem mnenju sta LD in Irving boljši. Tudi če gremo malo nazaj v bližnjo zgodovino, Curry in Thomson v top sezonah sta bila krepko boljša.


Verjamem, da nisi nikoli gledal kosarke iz 90ih ali 2000s. Taksen tempo kot je bil vceraj, bi shaq dozivel infarkt ze konec 1 cetrtine. No, v Orlandu je se bil v formi. Olajuwon, Shaq in ostali legendarni centri bi danes izpadli pateticno slabi, ko bi jim Porzingis cepal 5 trojk zapored.

Prakticno cela peterka + pa se Horford in Pritchard ti lahko nasujeta vec zaporednih trojk, ce jih za trenutek pustis same. Vsi so tudi sposobni iz trice prodreti pod kos in podati navzven.

Zdej dem pa vse slišal (prebral) haha. Jokic, Doncic igrata tempo košarko, Shaq pa Olajuwon sta bila pa najpočasnejša na igrišču haha. Pritchard pa Harford bi bila mvp takrat ker znata trojko zadet haha. Tako kot je Mato napisal, je bil Iverson hitrejši od vseh v ligi in tudi trojko je znal zadeti pa ni dobil prstana. Ne primerjajte obdobij prosim. Tale miki mouse košarka brez obrambe danes nima veze s košarko tistih časov. Kot dan in noc...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Kodrnusa ()

Mato989 ::

No, dejstvo je nekaj, če bi se lahko foulalo kot v 90tih in začetku 20tih, bi tisti Bad Boysi z 2004 posilili tale Boston in tudi Dallas... to sem skoraj prepričan... Kaki Lively proti Ben Wallecu ali pa proti O'Nealu... Ne se šalit...

Ampak tiste ekipe bi pa imele velike težave če bi igrali po današnjih soft pravilih... ker bi pač imeli 5 osebnih tam nekje v začetku 2/4 :))
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

kow ::

Boston bi jih zlahka premagal 120:60. To je jasno vsakemu, ki pogleda posnetek tekme v 90ih. In meri hitrost tekanja, podaj, opazuje kaksne so bile blokade takrat in kaksne so danes.

Mato989 ::

Donke pa hitrost sta res 2 pojma lol... Iverson bi švigal mimo njega kot blisk :))
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Groot ()

Kodrnusa ::

kow je izjavil:

Boston bi jih zlahka premagal 120:60. To je jasno vsakemu, ki pogleda posnetek tekme v 90ih. In meri hitrost tekanja, podaj, opazuje kaksne so bile blokade takrat in kaksne so danes.

Eni smo dosti stari da smo gledali v živo tekme na hrt 2 ponoci ob petkih..
Ampak da nekdo to napiše 120:60, je ali nor ali pa trol. Nima smisla komentirat, da bi tale ekipa nabila chicago 120:60..
Epic trol

Legon ::

Predvsem je povsem brezpredmetno delat take primerjave, ker kljub temu da je oboje kosarka, so se vmes pravila do te mere spreminjala, da nima smisla diskutirat. Po pravilih iz leta 1990 bi pol Bostona po prvem prodoru odnesli na nosiluh, po pravilih 2024 bi ta na drugi strani igrali gledalci, ker bi bili ostali izkljuceni zaradi tehnicnih. Potem imas consko obrambo, ki v 90h ni smell igrati, da ne govorimo o hand checkingu. Ze to ubije polovico ofenzivnega naleta modernih NBA ekip.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Legon ()

kow ::

Predvsem je brezpredmetno trditi, da kosarka v 30 letih ni izjemno napredovala in da niso danasnji kosarkarji:
- visji
- hitrejsi
- spretnejsi

Dejansko je to definicija norosti. Trditi taksne neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

Legon ::

Ena od znacilnosti norih ljudi je, da mislijo, da so vsi okrog njih nori.

Da pa malo v perspective postavimo, da res ne ves o cem govoris:

Povprecna visina v NBA leta 1987 je bila 201,2 cm, leta 2022 198,6 cm

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Legon ()

kow ::

Mozno. Samo moje trditve je mozno objektivno preveriti. Poglej si tekmo iz 90ih in meri kako mocno podajo vrze Donko, kaksno je pa takrat vrgel Steve Kerr. Lahko tudi preveris kako je metal takrat Longley in kako danes mece Porzingis.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

Legon ::

Sem jih preveril. Zdaj ali lazes, ali pa res ne ves o vem govoris pa naj vsak presodi zase.

kow ::

Naj vsak presodi zase, je najbolje.

https://runrepeat.com/height-evolution-...

Visina je v povprecju res padla. So pa playmakerji danes rekordno visoki. Poglej si proste mete in trojke. Nor napredek.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

Mato989 ::

Legon je izjavil:

Predvsem je povsem brezpredmetno delat take primerjave, ker kljub temu da je oboje kosarka, so se vmes pravila do te mere spreminjala, da nima smisla diskutirat. Po pravilih iz leta 1990 bi pol Bostona po prvem prodoru odnesli na nosiluh, po pravilih 2024 bi ta na drugi strani igrali gledalci, ker bi bili ostali izkljuceni zaradi tehnicnih. Potem imas consko obrambo, ki v 90h ni smell igrati, da ne govorimo o hand checkingu. Ze to ubije polovico ofenzivnega naleta modernih NBA ekip.


Seveda, saj to jaz govorim... po pravilih 90tih in tja do nekje 2005 cca... bi današnje ekipe imele velike težave zmagovati proti tistim ekipam... igra je bila trša, manj jokanja in manj zaščite...

Ko vidiš pač kako je Shaq ob zabijanju zlomil tablo, je jasno da Lively in Porsteklanitis nimata šans narediti podobno, tudi na materialu z 90tih...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

Samael ::

Jaz mislim, da ima @kow prav.

Kdo, le kdo bi takrat ustavil ekipo, kjer vseh pet igralcev meče in serijsko zadeva trojke?
Kaj ti nuca tank pod košem, pa če je še tako kao mobilen v primerjavi z mobilnostjo današnjih centrov, ki zadevajo trojke in vse ostalih, ki se sprehodijo mimo tega tanka, ki se išče naokoli, v prvem momentu, ko bi se ta odločil pokrivati perimeter.
Samael != Samuel

Mato989 ::

Samael je izjavil:

Jaz mislim, da ima @kow prav.

Kdo, le kdo bi takrat ustavil ekipo, kjer vseh pet igralcev meče in serijsko zadeva trojke?
Kaj ti nuca tank pod košem, pa če je še tako kao mobilen v primerjavi z mobilnostjo današnjih centrov, ki zadevajo trojke in vse ostalih, ki se sprehodijo mimo tega tanka, ki se išče naokoli, v prvem momentu, ko bi se ta odločil pokrivati perimeter.


Problem je da prej ali slej bi prodrli pod koš in odšepali v garderobo po pravilih iz 90tih...

No Porzingisu to uspeva tudi po današnjih pravilih
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

Samael ::

Ja, ker "bolj groba igra" pomeni, da takrat pa niso piskali osebnih, a?
In ko omenjaš Porzingisa in Shaq-a ... daj povej mi, kaj bi Shaq počel danes pod košem, ko pa vsi, s Porzingisom vred zadevajo iz daljave. Ali pa mogoče predlagaš, da bi Shaq pokrival na perimetru? :D
Samael != Samuel

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Samael ()

Utk ::

Poglejte Jokiča. Včasih center ni znal vodit žoge, takoj ko jo je izpustil z rok, je bila izgubljena, konec, danes ti pa center šprinta čez celo igrišče...
20 kil mase tega ne nadoknadi.

kow ::

Poglejte si to "neverjetno" 90s kosarko, ko se je igrala "prava, trda, moska, you name it" kosarka.

Legon ::

Samael je izjavil:

Ja, ker "bolj groba igra" pomeni, da takrat pa niso piskali osebnih, a?
In ko omenjaš Porzingisa in Shaq-a ... daj povej mi, kaj bi Shaq počel danes pod košem, ko pa vsi, s Porzingisom vred zadevajo iz daljave. Ali pa mogoče predlagaš, da bi Shaq pokrival na perimetru? :D


Za začetek se splača pogledat kdaj se je začel uporabljat flagrant foul in kako se je definicija tega spreminjala.

Drugače bi pa Shaq delal točno to kar je takrat. Vsaka posest pod košem bi bila +1, po modernih pravilih pa bi bil v vsakem drugem napadu še flagrant, ker drugače ga ne bi mogli ustavit.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Legon ()

Kodrnusa ::

Samael je izjavil:

Jaz mislim, da ima @kow prav.

Kdo, le kdo bi takrat ustavil ekipo, kjer vseh pet igralcev meče in serijsko zadeva trojke?
Kaj ti nuca tank pod košem, pa če je še tako kao mobilen v primerjavi z mobilnostjo današnjih centrov, ki zadevajo trojke in vse ostalih, ki se sprehodijo mimo tega tanka, ki se išče naokoli, v prvem momentu, ko bi se ta odločil pokrivati perimeter.

A lively pa gafforda zadevata trojke? A je dallas v finalu v veliki meri zarad njiju?
Dej ne bluzite. Vcas je bila fizicna kosarka, danes se ne smes igralca dotaknit. Zato se ne da primerjat obdobij. Vcasih tudi sta se najboljsa igralca pokrivala, danes recimo doncic vedno dela mismatch ker je lazje. Edina stvar danes je vec zmetanih trojk, kot vcasih, pa se to zarad sistema igre in ker je lazje trojko vrzt kot pa se rint pod kos ali pa fadewaye metati in pa ker je statistika na strani trojk...

Samael ::

Rekel je, kako bi jih razbil današnji Boston - če si spregledal.
Samael != Samuel

Utk ::

Ah, Shaq je bil esktrem, ampak če bi bil to optimalen center (tudi) v teh časih, bi imeli več 150 kilskih centrov v NBA, pa jih nekako ni. V obrambi ne bi zaustavil nikogar, vprašanje če bi igral kaj več kot 25 min z današnjim tempom itd.

Legon ::

Pa zakaj primerjat samo z 90imi? Kaj pa recimo 70a? Pa da vidimo kaj trojke pomenijo.

Point je da kosarka se je akozi cas spreminjala in najboljsi v nekem obdobju pomeni da si najboljsi po kriterijih in zahtevah, ki so takrat veljale.

GodoBoy ::

Meni so tudi debilna tale merjenja in te kategorične trditve kako so bili v nekem obdobju boljši igralci pa boljša igra, pa da nekdo ne bi mogel z nekom... So le mnenja, direktne primerjave pa niso mogoče. Bi pa lahko neka zdrava pamet sklepala, da glede na to, da so športniki v direktno merljivih panogah (atletika, plavanje...) z desetletji in napredkom treningov, prehrane, medicine...vedno boljši, da bi lahko to tudi veljalo za košarko. Ampak ja, Kodrnusa, Mato in podobni pač VEDO drugače.

Kodrnusa ::

GodoBoy je izjavil:

Meni so tudi debilna tale merjenja in te kategorične trditve kako so bili v nekem obdobju boljši igralci pa boljša igra, pa da nekdo ne bi mogel z nekom... So le mnenja, direktne primerjave pa niso mogoče. Bi pa lahko neka zdrava pamet sklepala, da glede na to, da so športniki v direktno merljivih panogah (atletika, plavanje...) z desetletji in napredkom treningov, prehrane, medicine...vedno boljši, da bi lahko to tudi veljalo za košarko. Ampak ja, Kodrnusa, Mato in podobni pač VEDO drugače.

Pa dejmo atletiko pogledat. Skok v visino, daljino? Kok so stari rekordi? Aja sej res, danes so vsi hitrejsi visji mocnejsi.
Se strinjam da vse napreduje, po drugi strani pa danes teli igralci v nbaju niso sportniki ampak biznismeni, ki prvo gkedajo na $$$ sele potem na igro. Vcasih so igral za male pare, poskodovani, zagreti .. danes jih boli k.
Ne vem zakaj vedno primerjajo chicago pa wariorse kot best ever ekipe? Bostona noben ni notri dal v primerjavo. Se enkrat bom napisal: jokic ni hitrejsi ali bolj agilen od Shaqua, pa vseeno do neke mere pokriva zunanje igralce. Pa se malo obrambe v danasnjem nba playoffu.. aja tole je kao najboljsi igralec :)

https://www.facebook.com/share/v/sU75dz...

Mavericks starters (besides Luka) are shooting 8.3% on wide open 3PA in the Finals.

Over and out

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Kodrnusa ()

Samael ::

Kodrnusa je izjavil:

A lively pa gafforda zadevata trojke? A je dallas v finalu v veliki meri zarad njiju?

Glede na tvoje preteklo pisanje (po katerem si se potem za nekaj časa potuhnil), kjer se vedno pokroviteljsko tolčeš po prsih s svojimi izkušnjami na domnevno visoki tekmovalni ravni, napram nas "navijačev" Dallas niti v finale ni prišel. Saj se spomneš ane - ali pa ti s strani 44 prilimam tvoje umotvorine - ker kaj bomo mi govorili, ti pa ja veš.
Samael != Samuel

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Samael ()

GodoBoy ::

Bolano Kodrnusa, bolano. Argument ti je tale video? lol. Mah ja, over ni, out si pa definitivno. Pa glede skoka v višino in daljavo. Ja, se je sedaj malo ustavilo ampak če pogledaš je šlo pa z leti navzgor. Je pa potrebno pri posameznih izjemnih dosežkih v zakup vzeti tudi izjemnost kakšnega posameznika in pa dejstvo, da so doping kontrole čedalje boljše. Pa kljub temu povprečna dosežena daljavo/višina na velikih tekmovanjih leze navzgor. Zaradi razlogov, ki sem jih napisal v prejšnjem postu.

Ti pa kar vstrajaj v svojem debilnem prepričanju kako so včasih bili boljši igralci in kako so včasih igrali boljšo košarko. Dokazat nasprotno ti tako noben ne more.

Kodrnusa ::

Samael je izjavil:

Kodrnusa je izjavil:

A lively pa gafforda zadevata trojke? A je dallas v finalu v veliki meri zarad njiju?

Glede na tvoje preteklo pisanje (po katerem si se potem za nekaj časa potuhnil), kjer se vedno pokroviteljsko tolčeš po prsih s svojimi izkušnjami na domnevno visoki tekmovalni ravni, napram nas "navijačev" Dallas niti v finale ni prišel. Saj se spomneš ane - ali pa ti s strani 44 prilimam tvoje umotvorine - ker kaj bomo mi govorili, ti pa ja veš.

Kaj ima veze kaj sem napisal. Nba je loterija napovedovati tekme. Ce je tok simpl pa stavi pa bos obogatel. Nisem se potuhnil, nocem pisat v temo kjer vsi samo navijajo in noben ne gleda objektivno tekme. Ampak ko en napise 120:60 za Boston sem pa vseeno moral napisati nekaj. Se odjavljam ven in vam prepuščam vašo navijaško temo nazaj.

Groot ::

kow je izjavil:

Groot je izjavil:

kow je izjavil:

Sem pogledal drugo tekmo. Dobri so kelti, ni kaj. Prva postava je skoraj gotovo najboljsa postava v zgodovini kosarke. Kaksne Bullse iz 90ih bi verjetno odpihnili z rezultatom 120:60.


Najboljša postava v zgodovini košarke? Tole je pa takšno pretiravanje da še za trol post ni. Že pod košem steklenko in alternativno Horford niti približno nista za kakršnokoli najboljšo postavo. Tudi na zunanjih položajih sta Tatum in Brown sicer vrhunski par, ampak po mojem mnenju sta LD in Irving boljši. Tudi če gremo malo nazaj v bližnjo zgodovino, Curry in Thomson v top sezonah sta bila krepko boljša.


Verjamem, da nisi nikoli gledal kosarke iz 90ih ali 2000s. Taksen tempo kot je bil vceraj, bi shaq dozivel infarkt ze konec 1 cetrtine. No, v Orlandu je se bil v formi. Olajuwon, Shaq in ostali legendarni centri bi danes izpadli pateticno slabi, ko bi jim Porzingis cepal 5 trojk zapored.

Prakticno cela peterka + pa se Horford in Pritchard ti lahko nasujeta vec zaporednih trojk, ce jih za trenutek pustis same. Vsi so tudi sposobni iz trice prodreti pod kos in podati navzven.


No jaz pa verjamem da si ti pregledal precej manj košarke iz 90ih ali pa 2000s kakor jaz. Kaj bova pa sedaj?

Si pa sicer popolnoma zgrešil bistveno komentarja. Jaz nikjer nisem trdil, da današnji Boston ne bi razbil marsikatero ekipo iz 90ih. Niti se nočem spuščati v to debato, ker je pol strani zadnjih postov jazen pokazatelj, da vsak misli svoje. Kar sem jaz trdil in trdim še naprej, je to da postava Bostona niti približno ni najboljša v zgodovini košarke. Zame osebno je precej boljša že prva postava Warriorsov iz prime sezon. Tudi lanska postava Denverja je same osebno bolj kompletna, kot tale Boston. Ja imaš Browna in Holidaya, ampak potem zraven dodaš chocke Tatuma (letos zaenkrat gre, ampak bi moral še marsikaj pokazati v PO, da bo kdo lahko rekel da je clutch igralec) in steklenkota Porzingisa. Težko me prepričaš, da je to top ever postava.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Groot ()

kow ::

Ze to, da uporabljas izraze kot "steklenko" in "choke", mi jasno pove kaj naj si mislim.

Lanska Denver postava je imela v redni sezoni razmerje zmag/porazov: 53:29
Letos Boston: 64:18

Ena najbolj dominantnih sezon vseh casov. Nazadnje so imeli boljso redno sezono Warriorsi leta 2016-17.
««
53 / 59
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

NBA sezona 2021-2022 (strani: 1 2 3 452 53 54 55 )

Oddelek: Šport
2733263326 (56959) mersault

Več podobnih tem