» »

Današnja Srbija

Današnja Srbija

1 2
3
»

Scaramouche3 ::

paradajzos je izjavil:

Scaramouche3 je izjavil:

Bellator je izjavil:

Kakšne so to travme, da vedno omenjaš Albance? :))

On jih je, rekel je da jih hoče več v Sloveniji!

Ti jih vedno omenjaš kot nekakšno imaginarno grožnjo in tudi tokrat si jih.


Glede na to da so Srbe kar lepo ven iz Kosova vrgli in se ne prilagodijo nikjer kamor pridejo, je to bolj logično,kot za Srbe, ki jih ti ne maraš!

Bellator ::

Srbsko avtoriteto so vrgli iz Kosova, ker se je ponavljala zgodba iz Bosne.

Scaramouche3 ::

Bellator je izjavil:

Srbsko avtoriteto so vrgli iz Kosova, ker se je ponavljala zgodba iz Bosne.


Najstarejši sakralni objekti na Kosovu so cerkve, Slovenija pa z politiki lepo sodeluje da se bo celo Kosovo rešilo Srbov, da se potem še tiste cerkve porušijo!
Sej bo za desetletja podobna zgodba tukaj ko se namnožijo, imamo določene tukaj, ki to hočejo!

paradajzos ::

Glede na to da so Srbe kar lepo ven iz Kosova vrgli in se ne prilagodijo nikjer kamor pridejo, je to bolj logično,kot za Srbe, ki jih ti ne maraš!

Albanci v Sloveniji prispevajo k BDP, delajo, otroci hodijo v šole. Nič ni narobe z njimi. Vprašaj se, kaj je narobe s tabo, da jih vedno pljuvaš.

D3m ::

Pravi paradajz. Pol se bo pa spraševal kaj dela v koncentracijskem taborišču. :)
|HP EliteBook|R5 6650U|

Scorpy84 ::

paradajzos je izjavil:

Glede na to da so Srbe kar lepo ven iz Kosova vrgli in se ne prilagodijo nikjer kamor pridejo, je to bolj logično,kot za Srbe, ki jih ti ne maraš!

Albanci v Sloveniji prispevajo k BDP, delajo, otroci hodijo v šole. Nič ni narobe z njimi. Vprašaj se, kaj je narobe s tabo, da jih vedno pljuvaš.


Odvisno, vsakega, ki sem ga spoznal v večini primerov se ne želi integrirati v slovensko kulturo. Še vedno jim je v glavi, da je njihova država najboljša. Prav tako sanjajo o švici.

paradajzos ::

Scorpy84 je izjavil:

paradajzos je izjavil:

Glede na to da so Srbe kar lepo ven iz Kosova vrgli in se ne prilagodijo nikjer kamor pridejo, je to bolj logično,kot za Srbe, ki jih ti ne maraš!

Albanci v Sloveniji prispevajo k BDP, delajo, otroci hodijo v šole. Nič ni narobe z njimi. Vprašaj se, kaj je narobe s tabo, da jih vedno pljuvaš.


Odvisno, vsakega, ki sem ga spoznal v večini primerov se ne želi integrirati v slovensko kulturo. Še vedno jim je v glavi, da je njihova država najboljša. Prav tako sanjajo o švici.

To govoriš o Srbih?

D3m je izjavil:

Pravi paradajz. Pol se bo pa spraševal kaj dela v koncentracijskem taborišču. :)

Jaz se bom izselil od tukaj. Nekam, kjer ne bo kanc lagrov in golobjih kretenoidov.

Zgodovina sprememb…

D3m ::

To piše o tebi podobnih in šiptarjih. :)
|HP EliteBook|R5 6650U|

Scaramouche3 ::

paradajzos je izjavil:

Glede na to da so Srbe kar lepo ven iz Kosova vrgli in se ne prilagodijo nikjer kamor pridejo, je to bolj logično,kot za Srbe, ki jih ti ne maraš!

Albanci v Sloveniji prispevajo k BDP, delajo, otroci hodijo v šole. Nič ni narobe z njimi. Vprašaj se, kaj je narobe s tabo, da jih vedno pljuvaš.


Jaz jih ne pljuvam, vidim pa da je obratno za Srbe na Kosovu, glede integracije pa že vidimo da se morajo določene šole z njimi v albanščini sporazumevati, z avtohtonimi se ne družijo veliko!

Glede nas ki smo srbskega porekla, je pa obratno! Druga generacija je bolj slovenska kot srbska!

paradajzos ::

D3m je izjavil:

To piše o tebi podobnih in šiptarjih. :)

Jaz nikjer nisem govoril, da je naša država (Slovenistan) najboljša. Prej nasprotno.

Scaramouche3 je izjavil:

paradajzos je izjavil:

Glede na to da so Srbe kar lepo ven iz Kosova vrgli in se ne prilagodijo nikjer kamor pridejo, je to bolj logično,kot za Srbe, ki jih ti ne maraš!

Albanci v Sloveniji prispevajo k BDP, delajo, otroci hodijo v šole. Nič ni narobe z njimi. Vprašaj se, kaj je narobe s tabo, da jih vedno pljuvaš.


Jaz jih ne pljuvam, vidim pa da je obratno za Srbe na Kosovu, glede integracije pa že vidimo da se morajo določene šole z njimi v albanščini sporazumevati, z avtohtonimi se ne družijo veliko!

Glede nas ki smo srbskega porekla, je pa obratno! Druga generacija je bolj slovenska kot srbska!

In vendar se da vedno predvideti, na kateri temi se boš oglasil in kakšno bo tvoje stališče. Verjetno sem jasnoviden in nima veze s tabo.

Zgodovina sprememb…

Scaramouche3 ::

paradajzos je izjavil:


In vendar se da vedno predvideti, na kateri temi se boš oglasil in kakšno bo tvoje stališče. Verjetno sem jasnoviden in nima veze s tabo.


Ko nekateri tukaj očitno izkazujete svojo ksenofobijo do Srbov, celo pišejo da ne marajo Srbov, je seveda kontra reakcija, da opozarjaš na to predvidljiva, da pa si ti jasnoviden, to komedija!

paradajzos ::

Scaramouche3 je izjavil:

paradajzos je izjavil:


In vendar se da vedno predvideti, na kateri temi se boš oglasil in kakšno bo tvoje stališče. Verjetno sem jasnoviden in nima veze s tabo.


Ko nekateri tukaj očitno izkazujete svojo ksenofobijo do Srbov, celo pišejo da ne marajo Srbov, je seveda kontra reakcija, da opozarjaš na to predvidljiva, da pa si ti jasnoviden, to komedija!

Ampak…saj ti si “bolj slovenski kot srbski”…:O

Zgodovina sprememb…

Scaramouche3 ::

paradajzos je izjavil:


Ampak…saj ti si “bolj slovenski kot srbski”…:O


Pa mi ne pomaga dosti, kajne? Moj ić gre velikim v nos in bi bilo bolje da Slovenija naredi final solution za Srbe v Sloveniji in da se izselimo, medtem pa refugees welcome, kdo bi to razumel....

Zgodovina sprememb…

paradajzos ::

Scaramouche3 je izjavil:

paradajzos je izjavil:


Ampak…saj ti si “bolj slovenski kot srbski”…:O


Pa mi ne pomaga dosti, kajne? Moj ić gre velikim v nos in bi bilo bolje da lovenija naredi final solution za Srbe v Sloveniji in da se izselimo, medtem pa refugees welcome, kdo bi to razumel....

V tvojem nicku ni -ić.
Pa ja, kok si bogi, le kdo je župan glavnega mesta, verjetno Sadiq Khan, ane?

Zgodovina sprememb…

Scaramouche3 ::

paradajzos je izjavil:

Scaramouche3 je izjavil:

paradajzos je izjavil:


Ampak…saj ti si “bolj slovenski kot srbski”…:O


Pa mi ne pomaga dosti, kajne? Moj ić gre velikim v nos in bi bilo bolje da lovenija naredi final solution za Srbe v Sloveniji in da se izselimo, medtem pa refugees welcome, kdo bi to razumel....

V tvojem nicku ni -ić.
Pa ja, kok si bogi, le kdo je župan glavnega mesta, verjetno Sadiq Khan, ane?


Je pa v mojem imenu in v 90ih sem bil direktno diskriminiran in žaljen, celo s strani učiteljev, pa nič nisem mogel, glede Khana, pa vidim da je naredil London v Londonistan, Janković pa kljub aferam v eno bolj varnih in čistih mest nasvetu! Pa še Srb je!

paradajzos ::

hahaha, Ljubljana, sam mal stran od parih ulic v turističnem centru je pa tretji svet. Dobr je to Zoki zrihtu, le kako mu je ratal postat župan med vsemi temi avtohtonimi, ane?
Res smo Slovenci diskriminatorni...

PS: A je že vrnil odlikovanje Putinu?

Zgodovina sprememb…

Scaramouche3 ::

paradajzos je izjavil:

hahaha, Ljubljana, sam mal stran od parih ulic v turističnem centru je pa tretji svet. Dobr je to Zoki zrihtu, le kako mu je ratal postat župan med vsemi temi avtohtonimi pizduni, ane?


Primerjaj LJ, mesto v katerem živim, z Londonom, Malmo,in ostalimi velikim mesti, ki so bili deležni tako imenovane integracije tretjega sveta, z Srbi ki živimo tukaj in nimaš za burek!

Še se vam bo jokalo za Srbi,Hrvati,Črnogorci, Makedonci, ko Islam enkrat doseže določene številke, je konec!

Ampak ti hočeš ker nisi avtohton, in hočeš več svojih, da to postane Kosovo v2.0

paradajzos ::

Scaramouche3 je izjavil:

paradajzos je izjavil:

hahaha, Ljubljana, sam mal stran od parih ulic v turističnem centru je pa tretji svet. Dobr je to Zoki zrihtu, le kako mu je ratal postat župan med vsemi temi avtohtonimi pizduni, ane?


Primerjaj LJ, mesto v katerem živim, z Londonom, Malmo,in ostalimi velikim mesti, ki so bili deležni tako imenovane integracije tretjega sveta, z Srbi ki živimo tukaj in nimaš za burek!

Še se vam bo jokalo za Srbi,Hrvati,Črnogorci, Makedonci, ko Islam enkrat doseže določene številke, je konec!

Ampak ti hočeš ker nisi avtohton, in hočeš več svojih, da to postane Kosovo v2.0

Hahaha, spet verska nestrpnost. Ti si pravi stereotip.

Scaramouche3 ::

paradajzos je izjavil:

spet verska nestrpnost. Ti si pravi stereotip.


Res je od religije miru, ki očitno ne da mira ostalim !

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: paradajzos ()

paradajzos ::

Scaramouche3 je izjavil:

paradajzos je izjavil:

spet verska nestrpnost. Ti si pravi stereotip.


Res je od religije miru, ki očitno ne da mira ostalim !

Pa glih Zoki je zrihtu džamijo. Kaj pa to? Si mu že oprostil? :))

Scaramouche3 ::

paradajzos je izjavil:

Scaramouche3 je izjavil:

paradajzos je izjavil:

spet verska nestrpnost. Ti si pravi stereotip.


Res je od religije miru, ki očitno ne da mira ostalim !

Pa glih Zoki je zrihtu džamijo. Kaj pa to? Si mu že oprostil? :))


To je res! Tukaj mu nisem! On je pač bl denar je sveta vladar!
Tukaj sta si blizu, si se že šel molit,da pokažeš podporo?

paradajzos ::

Pa odloč se že, enkrat se bom menda joku, če bo več muslimanov tuki, v naslednjem stavku sem pa kar Albanec in hočem to. Kaj od tega?

si se že šel molit,da pokažeš podporo?

Vidiš, pravilno se napiše, "si že šel molit...". Tisti "se" je odveč v slovenščini.
In ne. Ateisti ne molimo, ali kot bi ti napisal "se ne molimo".

Scaramouche3 ::

paradajzos je izjavil:

Pa odloč se že, enkrat se bom menda joku, če bo več muslimanov tuki, v naslednjem stavku sem pa kar Albanec in hočem to. Kaj od tega?

si se že šel molit,da pokažeš podporo?

Vidiš, pravilno se napiše, "si že šel molit...". Tisti "se" je odveč v slovenščini.
In ne. Ateisti ne molimo, ali kot bi ti napisal "se ne molimo".


Napiše se odloči! in jokal, ne joku! in tukaj ne tuki!

paradajzos ::

Scaramouche3 je izjavil:

paradajzos je izjavil:

Pa odloč se že, enkrat se bom menda joku, če bo več muslimanov tuki, v naslednjem stavku sem pa kar Albanec in hočem to. Kaj od tega?

si se že šel molit,da pokažeš podporo?

Vidiš, pravilno se napiše, "si že šel molit...". Tisti "se" je odveč v slovenščini.
In ne. Ateisti ne molimo, ali kot bi ti napisal "se ne molimo".


Napiše se odloči! in jokal, ne joku! in tukaj ne tuki!

Pravi avtohtoni pišemo tudi pogovorno in v narečju pravilno avtohtono 8-)

Zgodovina sprememb…

Scaramouche3 ::

paradajzos je izjavil:

Scaramouche3 je izjavil:

paradajzos je izjavil:

Pa odloč se že, enkrat se bom menda joku, če bo več muslimanov tuki, v naslednjem stavku sem pa kar Albanec in hočem to. Kaj od tega?

si se že šel molit,da pokažeš podporo?

Vidiš, pravilno se napiše, "si že šel molit...". Tisti "se" je odveč v slovenščini.
In ne. Ateisti ne molimo, ali kot bi ti napisal "se ne molimo".


Napiše se odloči! in jokal, ne joku! in tukaj ne tuki!

Pravi avtohtni pišemo tudi pogovrno in v narečji pravilno.8-)


avtohtni ???

paradajzos ::

Scaramouche3 je izjavil:

paradajzos je izjavil:

Scaramouche3 je izjavil:

paradajzos je izjavil:

Pa odloč se že, enkrat se bom menda joku, če bo več muslimanov tuki, v naslednjem stavku sem pa kar Albanec in hočem to. Kaj od tega?

si se že šel molit,da pokažeš podporo?

Vidiš, pravilno se napiše, "si že šel molit...". Tisti "se" je odveč v slovenščini.
In ne. Ateisti ne molimo, ali kot bi ti napisal "se ne molimo".


Napiše se odloči! in jokal, ne joku! in tukaj ne tuki!

Pravi avtohtni pišemo tudi pogovrno in v narečji pravilno.8-)


avtohtni ???

Eno je, če se zatipkaš, drugo je, če slogovno fališ in pišeš slogovno v tujem jeziku.

Bellator ::

Scaramouche3 je izjavil:

paradajzos je izjavil:

Scaramouche3 je izjavil:

paradajzos je izjavil:

Pa odloč se že, enkrat se bom menda joku, če bo več muslimanov tuki, v naslednjem stavku sem pa kar Albanec in hočem to. Kaj od tega?

si se že šel molit,da pokažeš podporo?

Vidiš, pravilno se napiše, "si že šel molit...". Tisti "se" je odveč v slovenščini.
In ne. Ateisti ne molimo, ali kot bi ti napisal "se ne molimo".


Napiše se odloči! in jokal, ne joku! in tukaj ne tuki!

Pravi avtohtni pišemo tudi pogovrno in v narečji pravilno.8-)


avtohtni ???


Psuj ga :))

Scaramouche3 ::

paradajzos je izjavil:


Eno je, če se zatipkaš, drugo je, če slogovno fališ in pišeš slogovno v tujem jeziku.


Seveda je, če kolneš po srbsko, če uporabljaš nemčizme, če se zatipkaš, vse gre, vsi ostali so pa nepopolni!

miha98 ::

paradajzos je izjavil:

Scaramouche3 je izjavil:

paradajzos je izjavil:

Ne vem zakaj potem vedno jokaš, kadarkoli nanese na Srbijo beseda in zakaj tako sovražiš Albance. 2/3?


Pojdi ti živet na Kosovo ali pa v Srbijo, pa povej mi kje te bodo bolje sprejeli!

paradajzos je izjavil:

Ne vem zakaj potem vedno jokaš, kadarkoli nanese na Srbijo beseda in zakaj tako sovražiš Albance. 2/3?
In seveda nas Slovence zmerjaš z "avtohotoni", "slovenceljni" in podobnim sranjem, ki odražata tvojo nizko samopodobo in frustracije.


Avtohton ni zmerljivka, slovencelj pa nikoli nisem uporabljal, spet lažeš!

Jaz živim tam, kjer so živele generacije mojih prednikov - v Sloveniji. Če bom šel živet kam drugam, to ne bo ne Srbija in ne Kosovo. Kamorkoli bom šel, se bom naučil jezika in se zavedal, da sem jaz prišel tja in da se moram jaz prilagoditi okolju, kamor sem se priselil.


A ne znaš srbohrvaško? Cirilico si verjetno pozabil to že...

paradajzos ::

Scaramouche3 je izjavil:

paradajzos je izjavil:


Eno je, če se zatipkaš, drugo je, če slogovno fališ in pišeš slogovno v tujem jeziku.


Seveda je, če kolneš po srbsko, če uporabljaš nemčizme, če se zatipkaš, vse gre, vsi ostali so pa nepopolni!

To so lastnosti nas “avtohtonih”. 8-)

A ne znaš srbohrvaško?

Vjerovatno puno bolje od Skaramuša. Kada on ide u posjetu kod rodjaka u Srbiju, svi ga komšije pozdrave sa "čao Janezu".:))

Zgodovina sprememb…

Colt1911 ::

paradajzos je izjavil:

Vesel sem, da se Albanci priseljujejo v Slovenijo. Joki!


Evo , še en Janshari !:|

miha98 ::

A ni Janša diplomiral v Prištini? Je bilo po internetu to pred časom? Je to bilo res ali je bila kakšna fora to?

FireSnake ::

Scaramouche3 je izjavil:

paradajzos je izjavil:


Dončićeva mama je Slovenka. Ampak v patriarhalnem sistemu vrednot kmetavzarjev samo foter šteje, ajetko skaramuš?


Če to nebi vedel, bi ga hotel ven iz Slo vržti, jaz sem isto kot on, pa to v 90ih ni pomagalo!
Če pa postaneš slaven in se lahko avtohtoni po svetu s tem hvalite, po tem se pa začnejo take igrice in na koncu se ignorira da je na ić,da posluša srbsko muziko, da psuje v NBA po srbsko, ampak on je zdaj praktično avtohton Slovenec?
Taki kot ti, bi mu ime vzeli,samo da lahko skače kot Slovenec po svetu ane....


Kak cviliš ti?
Kakšno državljanstvo ima?
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

paradajzos ::

Colt1911 je izjavil:

paradajzos je izjavil:

Vesel sem, da se Albanci priseljujejo v Slovenijo. Joki!


Evo , še en Janshari !:|

Dej dej, ljubitelj švasanih črk…

Invictus ::

starfotr je izjavil:

Vse je politična igra. Špici itak gredo via njemačka, ko pri nas dobijo papirje.

Vmes pa še pokupijo cele kupe nepremičnin, kar z denarjem v kufrih...

Nemčija že zdaj ni več obljubljena dežela, čez leta bo še manj...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

miha98 ::

Ja seveda ni obljubljena dežela, če je ne znaš izkoristiti. Tisti, ki sedijo doma in čakaj kaj bo priletelo iz neba za take Nemčija nikoli ne bo obljubljena dežela. Ala Šipci, arabci, turki - turki sicer delajo... Jugoslovani tudi...

Colt1911 ::

paradajzos je izjavil:

Colt1911 je izjavil:

paradajzos je izjavil:

Vesel sem, da se Albanci priseljujejo v Slovenijo. Joki!


Evo , še en Janshari !:|

Dej dej, ljubitelj švasanih črk…


Seveda, gotice.:))
Sem pa včasih lovil šiptarje.
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Otroci MORILCI (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Problemi človeštva
53044531 (28084) primoz4p

Republika Srpska (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Problemi človeštva
25356802 (51493) bluefish

Več podobnih tem