» »

Vlada 2022-? aka. "Ali Golob kompenzira?"

Vlada 2022-? aka. "Ali Golob kompenzira?"

Temo vidijo: vsi
««
179 / 190
»»

paradajzos ::

Levajzeki nimajo drugega kot apetit po tujem denarju.
Levakarski forum. Moderiranje prolevakarsko.
Prikrito so proruski, tako kot naša oblast.

nejclp ::

StarMafijec je izjavil:

nejclp je izjavil:

Zdej ne vem, a ti "nisi gladki" in nimaš stika z realnostjo, ampak Grims in ostali ne nameravajo podpreti Ursule, ampak se povezati z naciji v skupini.

Hja, nekaj se govori, nekaj se dela. Po mojem bodo tile naši štirje glasovali po nareku EPP in bodo tudi člani EPP.
Ali se bo SDS res prestavil pod okrilje ID (Identity and Democracy Party)?

Če hočeš najt taprave nacije, jih išči med tistimi, ki se samoumeščajo k desni sredini. "Skrajna desnica" so bolj ko ne koristni idioti za take. Samo poglej, kako grdo je ravnal jajo s SOSovci.

cenzuraš ::

Sparkxl je izjavil:

cenzuraš je izjavil:

Odvisno od situacije v tistem parlamentu.


Ne, odvisno od jajc in hrbtenice, ki jo pokaže poraženec. Makron to očitno ima, ptičja kuga pa, kot da to že ne vemo, nima nič od tega. Prej nasprotno, živi v vzporednem vesolju, kjer je on zmagovalec


To so bolj mokre sanje larifari od rumene sekte. V Franciji je manjšinjska vlada, to je pravi razlog, k ga vidi vsak, ki ni pripadnik osnovnošolske sekte. :))

karafeka ::

mtosev je izjavil:

Če ne želijo podpreti Ursulo naj je ne podprejo. Ima dovolj podpore s strani EPP, S&D in renew europe

Čk mal, a SDS (EPP do zdaj) in Svoboda (Renew Europe) sta skupaj v koaliciji na evropski ravni?

cenzuraš ::

karafeka je izjavil:

mtosev je izjavil:

Če ne želijo podpreti Ursulo naj je ne podprejo. Ima dovolj podpore s strani EPP, S&D in renew europe

Čk mal, a SDS (EPP do zdaj) in Svoboda (Renew Europe) sta skupaj v koaliciji na evropski ravni?


Ja, zato pa Slovenci ne hodijo lih radi na te klovnovske EU volitve, ker tam vsi skup roke isto dvigujejo v 95 %.

mtosev ::

karafeka je izjavil:

mtosev je izjavil:

Če ne želijo podpreti Ursulo naj je ne podprejo. Ima dovolj podpore s strani EPP, S&D in renew europe

Čk mal, a SDS (EPP do zdaj) in Svoboda (Renew Europe) sta skupaj v koaliciji na evropski ravni?

So ja.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Malidelničar ::

Golob ne razume mednarodne politične dinamike. Sicer debata o pozicioniranju v EU parlamentu spada v drugo temo.
Btw. ko je že tema o vladi, Šarec si je s tem IMHO repko podaljšal politično preživetje, neodvisno od Goloba. Tip pač zna.
Don't invest like a Joe. Invest like a Simon.

cenzuraš ::

ja, golob ne razume, d bi mogu ostopit, ker si rumenjaki to želijo :)):))

fikus_ ::

Vidim da se je povolilna tekma preselila sem.
Včeraj sem slišal IJJ, ki je dejal, da je zmagovalec EU volitev in Goloba, ki je trdil, da je leva stran zmagala. Oba politično trdita in vztrajata pri svoji zmagi, jaz njima priznam zmago, samo da rajo pustita na miru.
Objavljam pa še pisanje JPD:
https://damijan.org/2024/06/10/je-razoc...

Zelo dobro napisano, predvsem o sedanji vladi.
"...naši volilci so pretežno še vedno zelo liberalni, le nad sedanjo vlado so zelo razočarani. "
"Problem pa je, da ta vlada nima potenciala za izboljšanje, zato se celotni levosredinski politični sferi slabo piše na naslednjih parlamentarnih volitvah. Če seveda ne najde novega čudežnega dečka."
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: paradajzos ()

donvito ::

StarMafijec je izjavil:

Po mojem je sedaj čas, da priznamo neodvisno romsko državo.

Ali dokončamo, kar dolfi ni uspel.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: PromeuZ ()

paradajzos ::

fikus_ je izjavil:

Vidim da se je povolilna tekma preselila sem.
Včeraj sem slišal IJJ, ki je dejal, da je zmagovalec EU volitev in Goloba, ki je trdil, da je leva stran zmagala. Oba politično trdita in vztrajata pri svoji zmagi, jaz njima priznam zmago, samo da rajo pustita na miru.
Objavljam pa še pisanje JPD:
https://damijan.org/2024/06/10/je-razoc...

Zelo dobro napisano, predvsem o sedanji vladi.
"...naši volilci so pretežno še vedno zelo liberalni, le nad sedanjo vlado so zelo razočarani. "
"Problem pa je, da ta vlada nima potenciala za izboljšanje, zato se celotni levosredinski politični sferi slabo piše na naslednjih parlamentarnih volitvah. Če seveda ne najde novega čudežnega dečka."

Sorry za izbris.
A spet link na ekonomista, ki je osnovnošolsko zajebal lastne finance?
Levakarski forum. Moderiranje prolevakarsko.
Prikrito so proruski, tako kot naša oblast.

fikus_ ::

Sem pričakoval da boš komentiral njegovo pisanje, ne pa da imaš predsodek do človeka.
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

Invictus ::

Ne zna drugače, poleg tega pa ni zajebal svojih financ. Ne vidim, da bi razglasil osebni stečaj, pol cajta je na svoji jadrnici...

Zadnje čase piše precej dobre bloge, in objavlja tudi druge avtorje, sam zaslepljena levica ga niti pod razno ne bo poslušala.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

paradajzos ::

fikus_ je izjavil:

Sem pričakoval da boš komentiral njegovo pisanje, ne pa da imaš predsodek do človeka.

Glede na to, da je profesor ekonomije, bi pričakoval, da se na to najbolj spozna. In kaj naredi? Vzame kredit v CHF in potem nekaj let joka o tem, kakšna krivica se mu je zgodila.
Nekredibilno.
In zdaj naj bi bral nek njegov zapis o temi, na katero se spozna manj kot na ekonomijo? Ne me smejat.
Levakarski forum. Moderiranje prolevakarsko.
Prikrito so proruski, tako kot naša oblast.

Invictus ::

Cela vzhodna Evropa je priznala, da so bili CHF krediti nateg. Razen Slovenije...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

cenzuraš ::

Invictus je izjavil:

Ne zna drugače, poleg tega pa ni zajebal svojih financ. Ne vidim, da bi razglasil osebni stečaj, pol cajta je na svoji jadrnici...

Zadnje čase piše precej dobre bloge, in objavlja tudi druge avtorje, sam zaslepljena levica ga niti pod razno ne bo poslušala.


Paradajzos je tk močno za goloba, d mora napast JPDja, k napiše neko mainstream mnenje prot perjadi :))

WizzardOfOZ ::

Invictus je izjavil:

Cela vzhodna Evropa je priznala, da so bili CHF krediti nateg. Razen Slovenije...


Samo tisti, ki medvalutnega tveganja niso razložili stranki.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

cenzuraš ::

Gledam anketo na pooptv, če so ljudje zadovoljni z volitvami.
45 procentov jih pravi da ja, 55 procentov jih pravi da ne.

Wtf!? A nihče ni glasoval tako, kot želi?
Ali pa ima poop tv tako zelo različno specifiko gledateljev od splošne populacije.


Pisda, popovci so podkupljeni od DVK. Jez bi reku, da ene 59 % ni zadovoljnih z volitvam, zato se jim ni dal it.

feryz ::

Invictus je izjavil:

Cela vzhodna Evropa je priznala, da so bili CHF krediti nateg. Razen Slovenije...
Viš, jaz tega nikoli in nikdar ne bi priznal.

Prvič zato, ker sem točno takrat vzel puf in sem imel na mizi tudi to opcijo. Seveda se nisem odločil zanjo, kar je bila ena najboljših odločitev. Namesto mnogo več, sem odplačal mnogo manj.

In drugič, četudi res bančniki niso opozorili strank na valutno tveganje (čeprav so jih, razen tistih, ki lažejo, da jih niso), se resnično nikomur v trenutku talanja teh kreditov ni moglo niti sanjati, kaj si bodo Švicarji izmislili. Ampak, pičke kakršne Švicarji so, so tudi tako sranje bili sposobni sproducirati.

StarMafijec ::

Invictus je izjavil:

Cela vzhodna Evropa je priznala, da so bili CHF krediti nateg. Razen Slovenije...

In veliki ekonomist ne ve, da se kreditov praviloma ne jemlje v drugi valuti, kot imaš finančne prilive.

In vse kar piše na blogu, so neke alt-right blodnje.

Upam, da nima javno objavljene svoje telefonske številke. Če ima, bomo morda v medijih nekoč brali, kako so mu sunili 100 tisoč evrov, ker je zaupal številko svoje kreditne, ker so mu obljubili neke donose.

Olajuwon ::

lynxslo5 je izjavil:

Meni ni jasno zakaj SDS tako nasprotuje volitvam s preferenčnim glasom. Na EU volitvah, kjer imamo takšen sistem, SDS zmaguje. Takšen sistem je tudi meni bolj všeč, ko lahko obkroziš svojega najljubšega kandidata.


Po Janševo.

Ker bi se skenslalo volilne okraje kar naj bi privilegiralo izvolitev poslancev iz mest in bi se s tem zapostavilo podeželje.
Bolj pomembno je obstajati, kakor biti opazen.

111111111111 ::

karafeka je izjavil:

To je tista politična kultura v Sloveniji. A resno kdo misli, da bi Janša na Golobovem mestu razpustil vlado?

Sploh ni važno, kaj večina ljudi želi, važno za Goloba je, da Janša ne bo videl tega filma, ha ha ha.
Kje so tega Goloba našli, mi tudi ni jasno.

Noben ne pričakuje, da bo Golob razpustil vse skupaj, se preveč oklepajo stolčkov. In tudi Janša ne bi. :D

cenzuraš je izjavil:

Na podlagi DZ volitev 2022 z udeležbo 71 % in udobne večine stolčkov v DZ. Po moje d oni k odstopijo zarad EU volitev tega pač nimajo. Ene druge volitve z 41 % udeležbo nekk ne morjo tega spremenit. Treba bo naprej jamrat, ni druge. :))

Tiho kolesarček. Ko je Janša imel med korono večino v parlamentu si pa kolesaril in cvilil. Sam imam občutek, da se je tisti čas resno delalo.

cenzuraš je izjavil:



Ja, Jajo bi svojo neoperativno koalicijo s 46 poslanci, k če en kihne, ne more zakona sprejet, fural 20 let, če bi lohk

In to bi bilo za Slovenijo najbolje. Golob lahko, kiha in serje kolikor hoče, pa ga nobeden ne more ustavit.

Janšo so imeli v primežu in ni mogel delat po svoje. To kar imamo trenutno, je najslabše možno. Dejansko nam plenijo državo in nabijajo davke. Uničili so zdravstvo, iz JS bežijo ljudje, ravno tako je izredno salbo stanje v šolah.

mtosev je izjavil:


Ja, ljudje so si dobro zapomnili covid lockdownov in kakšno politiko je vodil.

Ker z drugo vlado bi bilo pa vse drugače. :D

To je kot bi jaz rekel, da je Golob kriv za poplave. :D
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

Hypathia ::

nejclp je izjavil:

StarMafijec je izjavil:

nejclp je izjavil:

Zdej ne vem, a ti "nisi gladki" in nimaš stika z realnostjo, ampak Grims in ostali ne nameravajo podpreti Ursule, ampak se povezati z naciji v skupini.

Hja, nekaj se govori, nekaj se dela. Po mojem bodo tile naši štirje glasovali po nareku EPP in bodo tudi člani EPP.
Ali se bo SDS res prestavil pod okrilje ID (Identity and Democracy Party)?

Če hočeš najt taprave nacije, jih išči med tistimi, ki se samoumeščajo k desni sredini. "Skrajna desnica" so bolj ko ne koristni idioti za take. Samo poglej, kako grdo je ravnal jajo s SOSovci.


A pol praviš, da sta Prebilič in Nemec nacija, ker tudi ne bosta podprla Ursule za predsednico EK?

Fun fact: Vsi izvoljeni poslanci bodo v EU parlamentu v koaliciji, na domačem parketu pa se kregajo ko cigani.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

111111111111 ::

cenzuraš je izjavil:

Ni res. Švedska ni. Pod Šarcem je bla to "malo hujša gripa", Golob je dodal "vitamin D, morsko vodo pa sonček". Tk da vsj neki indici za drugačno ravnanje so.

Eden je gobcal pred krizo, eden pa po krizi.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Hypathia ::

fikus_ je izjavil:


Objavljam pa še pisanje JPD:
https://damijan.org/2024/06/10/je-razoc...

Zelo dobro napisano, predvsem o sedanji vladi.
"...naši volilci so pretežno še vedno zelo liberalni, le nad sedanjo vlado so zelo razočarani. "
"Problem pa je, da ta vlada nima potenciala za izboljšanje, zato se celotni levosredinski politični sferi slabo piše na naslednjih parlamentarnih volitvah. Če seveda ne najde novega čudežnega dečka."


Bralec, ta "čudežni deček" je seveda sam JPD.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

111111111111 ::

Sparkxl je izjavil:



Ne, odvisno od jajc in hrbtenice, ki jo pokaže poraženec. Makron to očitno ima, ptičja kuga pa, kot da to že ne vemo, nima nič od tega. Prej nasprotno, živi v vzporednem vesolju, kjer je on zmagovalec

To se mi zdi da je bolj stvar naše politične drže, ki je v kompletu sluzasta. Noben mandatar pri nas ne bi odstopil zaradi slabih rezultatov na volitvah. Tega Golobu sploh ne zamerim. Zamerim mu pa da gobca kako je zmagal in da je pri nas vse v redu.

donvito je izjavil:

StarMafijec je izjavil:

Po mojem je sedaj čas, da priznamo neodvisno romsko državo.

Ali dokončamo, kar dolfi ni uspel.

Karkoli, samo da se ukrepa.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

arnecan1 ::

cenzuraš je izjavil:

Sparkxl je izjavil:

mtosev je izjavil:


Ja, ljudje so si dobro zapomnili covid lockdownov in kakšno politiko je vodil.


Ja no shit...ampak kaj ima to veze z jajotom? Ali misliš da bi ptičja kuga drugače ravnala? Isto represijo so zganjali vsi, ne glede na politično orientacijo


Ni res. Švedska ni. Pod Šarcem je bla to "malo hujša gripa", Golob je dodal "vitamin D, morsko vodo pa sonček". Tk da vsj neki indici za drugačno ravnanje so.

Švedska je imela manjšo smrtnost kakor Slovenija, ampak večjo smrtnost kakor Danska, Norveška in Finska. Ni tako enoznačno, kakor to poskušaš proti-argumentirati ti. Marsikaj je tudi bilo odvisno od podnebja, gostote prebivalstva, starosti, itd. Če je covid udaril v dom za ostarele je bil kakor črna smrt - kugam, če je udaril v vrtec, je bil navaden prehlad.

Če bi Švedi uvedli strožje ukrepe, bi imeli manj mrtvih kakor sosedi. So se pač odločili drugače in pri tem imeli cleo manj smrti kakor mi v Sloveniji. Še vedno so bili Švedi bolj disciplinirani kakor brezposleni nafiksani čefuri v Ljubljani, kateri so sredi belega dne v jatah vletavali na obvoznico pred nič hudega sluteče vozeče ljudi v službo. Šarec pa je bil zaradi covida bolj prestrašen kakor takrat, ko bi moral govoriti pred Združenimi narodi. na koncu je raje vrgel puško v koruzo, kakor se s tem spoprijel.

V Evropi so volili desnico predvsem zaradi migracij in zelene politike, v Sloveniji zaradi nesposobnosti Holoba. Glede na to, da beležimo napade mohamedanarjev na ljudi z mačetami sredi Ljubljane, nadlegovanje najstnic na avtobusih ter napadi Romov na osnovnošolce in policistke ter reševanje teh problemov z avtistom Poklukarjem namesto z Bobnarjevo, lahko v bodoče tudi v Sloveniji pričakujemo, da se bodo ljudje za desnico odločali tudi zaradi drugih razlogov.

nejclp ::

Hypathia je izjavil:

nejclp je izjavil:

StarMafijec je izjavil:

nejclp je izjavil:

Zdej ne vem, a ti "nisi gladki" in nimaš stika z realnostjo, ampak Grims in ostali ne nameravajo podpreti Ursule, ampak se povezati z naciji v skupini.

Hja, nekaj se govori, nekaj se dela. Po mojem bodo tile naši štirje glasovali po nareku EPP in bodo tudi člani EPP.
Ali se bo SDS res prestavil pod okrilje ID (Identity and Democracy Party)?

Če hočeš najt taprave nacije, jih išči med tistimi, ki se samoumeščajo k desni sredini. "Skrajna desnica" so bolj ko ne koristni idioti za take. Samo poglej, kako grdo je ravnal jajo s SOSovci.


A pol praviš, da sta Prebilič in Nemec nacija, ker tudi ne bosta podprla Ursule za predsednico EK?

Fun fact: Vsi izvoljeni poslanci bodo v EU parlamentu v koaliciji, na domačem parketu pa se kregajo ko cigani.

Fašisti pa res znate razmišljati samo v absolutih, anede? Prebilič in Nemec nista v EPP, o trenjih znotraj EPP sem govoril. Fašizem ni nevaren dokler je marginalen, ko se ga normalizira in rata mainstreaim ga ne moreš več ustaviti.

mtosev ::

Jaz resno upam, da SDS vržejo ven iz EPPja, kot so Orbanovo stranko fidesz.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

arnecan1 ::

Holoba pa iz Renew Europe.

Sicer pa https://www.rtvslo.si/crna-kronika/dan-... Ministrstvo zmotilo navajanje, da je napadalec Rom.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: arnecan1 ()

mtosev ::

Vem. Jaz sem drugače liberalec in mi je njihova politika najbližje. Sem pa tudi centrist in sem tokrat volil za Novakovo. Malo mi je žal, da ona ni dobila še en mandat.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

nejclp ::

arnecan1 je izjavil:

Holoba pa iz Renew Europe.


zakaj pa, saj je liberalec, a ni?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nejclp ()

Hypathia ::

nejclp je izjavil:


Fašisti pa res znate razmišljati samo v absolutih, anede? Prebilič in Nemec nista v EPP, o trenjih znotraj EPP sem govoril. Fašizem ni nevaren dokler je marginalen, ko se ga normalizira in rata mainstreaim ga ne moreš več ustaviti.

V EPP ni nobenih fašistov, da pa leftardi vse, ki se ne strinjajo z vami, etiketirate s fašisti, je pa stvar vaše mentalne bolezni.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

MojsterX ::

Ne vem kaj vi vidite, sam golob bi moral odstopiti že sam zarad tega, ker je uničil pol javne uprave, ampak ker imajo večino stranke v koaliciji in vedo da je to njihov zadnji mandat, bodo rajši požgal Slovenijo in si nakradli denarja, kakor da bi odstopili. Odstaviti pa jih noben ne more, tudi ljudstvo ne, dobra demokracija ane.

Največje točke k me motijo:

- 0 od 300 hiš še ni postavljenih, niti temelja zabitega za poplavljence skoraj 1 leto po poplavah. Med tem se denar za poplavljence steka v privat žepe ala sodna palača. Poplavljenci pa so v tem času prisilno izseljeni in sedaj bodo še razlastninjeni.

- zdravstvo je v razsulu, zdravniki stavkajo, čakalne vrste so se podaljšale, brez zdravnika je še zmeraj 130.000 ljudi, na zdravniški pregled sploh ne prideš več, ampak te preprosto dajo preko telefon na bolniško, oziroma po domače, če se pozdraviš ok, drgač pa crkni.

- upravna enota je bila že tako zanič in se ni držala svojih rokov odločitev, sedaj pa še osebne ne moreš si podaljšati in čakaš v vrsti tudi 8 ur na dan, da lahko karkoli narediš. Golob je v tem času uspel narediti le to, da je podaljšal odlok iz 30 na 45 dni za odmero davka promet anepremičnin.

- katerimikoli ukrepe je naredil, so samo nabijanje novih davkov na vse kar leze in gre. Novi komunalni prispevki na pasjo uto, ograjo, nadstrešek in rastlinjak. Manjše plače zaradi manjših davčnih olajšav. Prihajajo dodatni davki na nepremičnine itd.

- Ustvarili so polno novih ministrstev, učinkovitosti pa nobene. Stanovanjska politika je komaj sedaj začela delati z osnutkom, ko jim voda teče v grlo. A stanovanja ne bodo za mlade družine ali samske ljudi brez strehe nad glavo, ampak za zdravnike, ki si gradijo vilo in politične prijatelje. Ali za migrante.

- nobene migrantske integracijske politike, varnost je na psu v Sloveniji, policije na cestah ni več, pobeglih voznikov je 50% ki jih nikdar ne dobijo, vlomov je raziskanih samo 15% itd. Skratka raj za kriminalce, zadnji mesec, ko se vršijo kazniva dejanja vsak dan drug za drugim to lepo dokazuje.

- ogromno razpisov za NVO, ki kar rasteljo po dežju za prijatelje politikov in njihove družinske člane. A za društva Sonček, pa namenijo drobiž, ki dejansko nekaj delajo, ne samo pišejo papirnate raziskave o spolnih identitetah za 500.000 eurov.

- da ne govori o političnem financiranju medijev (odlazek) in totalni politični polarizaciji, namesto da bi bilo objektivni. MEdijska svoboda je očitno tisto, da če nis z nami si proti nami in boš zato kaznovan.

Skratka ni naredil kot je obljubljal in kaj drugače kot njegov predhodnik, oziroma je naredil vse slabše na kubik, kar bo na dolgi rok pahnilo Slovenijo 10 let za razvojem in nas bodo prehitele oziorma so nas že vse države vzhodnjegraškega bloka. SRAMOTA.

Aja pa prodalo se je vse kar je bilo možno v gospodarstvu, da bi bili samooskrbni, tako bomo jedli samo še uvoženo meso vprašljive kakovosti in jedli pobarvano uvoženo zelenjavo.

nejclp ::

Hypathia je izjavil:

nejclp je izjavil:


Fašisti pa res znate razmišljati samo v absolutih, anede? Prebilič in Nemec nista v EPP, o trenjih znotraj EPP sem govoril. Fašizem ni nevaren dokler je marginalen, ko se ga normalizira in rata mainstreaim ga ne moreš več ustaviti.

V EPP ni nobenih fašistov, da pa leftardi vse, ki se ne strinjajo z vami, etiketirate s fašisti, je pa stvar vaše mentalne bolezni.

seveda so, SDS so notri, torej fašisti.

Sparkxl ::

nejclp je izjavil:

Hypathia je izjavil:

nejclp je izjavil:


Fašisti pa res znate razmišljati samo v absolutih, anede? Prebilič in Nemec nista v EPP, o trenjih znotraj EPP sem govoril. Fašizem ni nevaren dokler je marginalen, ko se ga normalizira in rata mainstreaim ga ne moreš več ustaviti.

V EPP ni nobenih fašistov, da pa leftardi vse, ki se ne strinjajo z vami, etiketirate s fašisti, je pa stvar vaše mentalne bolezni.

seveda so, SDS so notri, torej fašisti.


Ker si ravno vzorčen primer leftarda: kdo po vaši bibliji ni fašist, razen čistokrvnih leftardov seveda?

nejclp ::

pardon, tudi leftardi so lahko fašisti, ponavadi so to tankieji, pa ne vsi. Fašist ni tisti, ki ne ustreza definiciji fašista. Prepoznati fašista pa itak ni posebno težko:
https://www.faena.com/aleph/umberto-eco...

Hypathia ::

nejclp je izjavil:

Hypathia je izjavil:

nejclp je izjavil:


Fašisti pa res znate razmišljati samo v absolutih, anede? Prebilič in Nemec nista v EPP, o trenjih znotraj EPP sem govoril. Fašizem ni nevaren dokler je marginalen, ko se ga normalizira in rata mainstreaim ga ne moreš več ustaviti.

V EPP ni nobenih fašistov, da pa leftardi vse, ki se ne strinjajo z vami, etiketirate s fašisti, je pa stvar vaše mentalne bolezni.

seveda so, SDS so notri, torej fašisti.

In definicija fašista je: vsi, ki mislijo drugače kot jaz.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

nejclp ::

Hypathia je izjavil:

nejclp je izjavil:

Hypathia je izjavil:

nejclp je izjavil:


Fašisti pa res znate razmišljati samo v absolutih, anede? Prebilič in Nemec nista v EPP, o trenjih znotraj EPP sem govoril. Fašizem ni nevaren dokler je marginalen, ko se ga normalizira in rata mainstreaim ga ne moreš več ustaviti.

V EPP ni nobenih fašistov, da pa leftardi vse, ki se ne strinjajo z vami, etiketirate s fašisti, je pa stvar vaše mentalne bolezni.

seveda so, SDS so notri, torej fašisti.

In definicija fašista je: vsi, ki mislijo drugače kot jaz.

No, če maš težave z Umbertom, maš na wikipediji par bolj jedrnatih definicij, lahko tam štartaš.

Plus, če so fuknil ven Orbana, zakaj ne bi tudi Malega Orbana?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nejclp ()

Daniel ::

Glede na to, da se definicija fašizma očitno prilagaja potrebam tistih, ki to oznako največkrat uporabljajo, bi lahko rekli tudi, da so sami največji.

Oziroma smo že prišli do stopnje, kdor ni levo, je fašist ali ekstremni desničar. Pač, ko ni drugih argumentov se pač poslužiš takih floskul, nič novega.

nejclp ::

Daniel je izjavil:

Glede na to, da se definicija fašizma očitno prilagaja potrebam tistih, ki to oznako največkrat uporabljajo, bi lahko rekli tudi, da so sami največji.

Oziroma smo že prišli do stopnje, kdor ni levo, je fašist ali ekstremni desničar. Pač, ko ni drugih argumentov se pač poslužiš takih floskul, nič novega.

no, Uršula je desna, pa ne bi rekel, da je glih fašistka, je pa simptomatično, da je Jajo ne mara. al pa od domačih, Ljudmila tudi ni fašistka, je pa desnjakarka do mozga. Je pojem fašizem dovolj jasno definiran, res ne vem kaj mi kle stresate puhlice izpred desetih let.

WizzardOfOZ ::

Jaz sem pa rad nacist. Vsaj svoje mnenje lahko izrazim. Levi in desni tega namreč ne upajo, ker se bojijo, da jih bo fašistični vrh (levi ali desni) fojbiral, če bodo kaj narobe povedali.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

arnecan1 ::

nejclp je izjavil:

pardon, tudi leftardi so lahko fašisti, ponavadi so to tankieji, pa ne vsi. Fašist ni tisti, ki ne ustreza definiciji fašista. Prepoznati fašista pa itak ni posebno težko:
https://www.faena.com/aleph/umberto-eco...

Evo, kako prepoznaš fašista. Eden je začel kot urednik socialističnega časopisa in je celo življenje bil socialist. Ime mu je bilo Benito Mussolini. Ko so mi jenkiji zrušili socialistično-fašistično državo, je ustanovil kratkotrajno marionetno državo v Severni Italiji pod imenom Repubblica Sociale Italiana. V Sloveniji smo ji tudi rekli Italijanska socialna republika ali krajše Salojska republika.

Drugi je ustanovil Nacionalsocialistično nemško delavsko stranko. Njeni člani so bili Nationalsozialisti. Ljudje so jim pravili tudi nacisti kot okrajšava od National. Le malo ljudi pa ve, da so jim prva leta dali okrajšavo sozi. Od socialistov.8-O To je bil Adolf Hitler.

Tako, da ne bi rekel, da je Holob nek jaki liberalec. Smo videli, kako je odvrgel Bobnarjevo in Lindava ter Paškovo. Kar in kako pa je naredil z Grošljom pa res spominja na fašizem. In to na predlog desnega nationalista Dodika in Vučića ter kleptomana-loverboya farmacevtk gazde Jankovića.

Pa še glavne medije in javno RTVSlo je podkupil.

paradajzos ::

Invictus je izjavil:

Cela vzhodna Evropa je priznala, da so bili CHF krediti nateg. Razen Slovenije...

Ampak en profesor ekonomije ne bi smel pasti na tako enostavno finto, ane? Meni se to zdi res nekredibilno.

cenzuraš je izjavil:

Invictus je izjavil:

Ne zna drugače, poleg tega pa ni zajebal svojih financ. Ne vidim, da bi razglasil osebni stečaj, pol cajta je na svoji jadrnici...

Zadnje čase piše precej dobre bloge, in objavlja tudi druge avtorje, sam zaslepljena levica ga niti pod razno ne bo poslušala.


Paradajzos je tk močno za goloba, d mora napast JPDja, k napiše neko mainstream mnenje prot perjadi :))

Vidiš opranoglavček, jaz mnenj tega tipa enostavno ne berem, ker … kot že napisano, ane? Saj si pismen?

WizzardOfOZ je izjavil:

Invictus je izjavil:

Cela vzhodna Evropa je priznala, da so bili CHF krediti nateg. Razen Slovenije...


Samo tisti, ki medvalutnega tveganja niso razložili stranki.

Ti hudič, en referent na banki je pozabil profesorju na EF razložit pojem medvalutnega tveganja :)
Levakarski forum. Moderiranje prolevakarsko.
Prikrito so proruski, tako kot naša oblast.

Zgodovina sprememb…

T440 ::

Opažate to korelacijo med levakarji in zapohančki? Le krepko dimljeni namreč lahko halucinirajo, da je vse OK, da so v bistvu levosredinske stranke pretehtale na EU volitvah, da je kul če se delamo da se ni nič zgodilo, če plešemo naprej....

karafeka ::

Ima kašno drugo rešitev za naslednje dve leti? Kolesarjenje?
Pa tudi takrat bo ziher kak nov obraz spet.

T440 ::

karafeka je izjavil:

Ima kašno drugo rešitev za naslednje dve leti? Kolesarjenje?
Pa tudi takrat bo ziher kak nov obraz spet.

Bom kar copy-pastal svoj post kak teden, dva nazaj…. Vse namreč še vedno drži. Pri nas namreč nihče noče razumet, da če si politik, potem že samo z gobcanjem pride enaka odgovornost kot pride poklicnemu šoferju z vožnjo kamiona. Če s svojim delovanjem povzročaš merljivo škodo, potem moraš za to odgovarjati. Skratka, Golob mora razumeti, da če sodnikom blekne 600 EUR pa happyend je za to odgovoren. Duhova mora razumeti, da če nabavi 13.000 laptopov je za to odgovorna (pa tudi če ima pravno podlago). Pipanova mora razumeti, da če kupi Litijsko, je za to odgovorna. Janša mora razumeti, da če se financira iz tujine, je za to odgovoren. Boštjančič mora razumeti, da če dviga davke, podjetja odhajajo in bo prilivov v proračun manj, in on je odgovoren za to.

V Sloveniji rabimo en sam referendum z enim samim vprašanjem:
- ali podpirate, da se prepove politično udejstvovanje vsem, ki so bili v zadnjih 20 letih kadarkoli poslanec katerekoli stranke, minister katerekoli vlade, ataše, župan mestne občine, državni sekretar na kateremkoli ministrstvu, član I8M?

Rezultat referenduma zavezujoč, na njem pa volijo le odrasli med 25 in 55 letom, ki niso neto prejemnik iz državnega proračuna.

Potem se razpustijo vsi državni organi, kandidatom pa se da 12 mesecev časa za pripravo programov. Sledijo povsem običajne volitve, kjer pa se volijo programi, ne posamezniki, volitve potekajo tudi digitalno. Posamezniki se potem zaposlijo na vladi za izvajanje programa, ki je dobil večino.

Neizvajanje programa je osnova za materialno odgovornost zaposlenega na vladi.

Potem bo mir, brez tega žal nikoli.

cenzuraš ::

111111111111 je izjavil:


Tiho kolesarček. Ko je Janša imel med korono večino v parlamentu si pa kolesaril in cvilil. Sam imam občutek, da se je tisti čas resno delalo.


Lj trigerirano ovco rumeno. Kje se je men dalo tisto neoperativno vlado bract s 46 poslanci na dober dan, k ni mogla nič resnega sprejemat. Samo pravim, d puklasti ni mel tolk "hrbtenice", d bi razpustu manjšinsko neoperativno vlado, tk kot jo ma Macron baje danes po zatrjevanju rumenjakov. :))

jz ne jemljem politike tk resno, k rumena sekta, k cvili dons. :))

cenzuraš ::

Olajuwon je izjavil:

lynxslo5 je izjavil:

Meni ni jasno zakaj SDS tako nasprotuje volitvam s preferenčnim glasom. Na EU volitvah, kjer imamo takšen sistem, SDS zmaguje. Takšen sistem je tudi meni bolj všeč, ko lahko obkroziš svojega najljubšega kandidata.


Po Janševo.

Ker bi se skenslalo volilne okraje kar naj bi privilegiralo izvolitev poslancev iz mest in bi se s tem zapostavilo podeželje.


Puklasti FDVjevc je probal podeželje nategnit, češ kaj je dobro za njih, samo niti noben podeželski okraj mu ni nasedu

https://volitve.dvk-rs.si/referendum-pr...

Zgodovina sprememb…

c3p0 ::

Lahko rečemo kar želimo o sončnem kralju, ampak elektriko je pa zrihtal najdražjo v Evropi, vsaj nekje vodimo.

https://euenergy.live/
««
179 / 190
»»