» »

Vlada 2022-? aka. "Ali Golob kompenzira?"

Vlada 2022-? aka. "Ali Golob kompenzira?"

Temo vidijo: vsi
««
167 / 190
»»

ripmork ::

cenzuraš je izjavil:

ripmork je izjavil:


Zaposleni v JS morajo tut davke plačevat, ja. Denar za njihove (v povprečju višje) plače pa ne pride iz lufta, ampak od dela drugih ljudi, ki preko raznoraznih davkov vplačujejo v državno blagajno. So torej neto porabniki in ne ustvarjalci, kakorkoli obračaš.

Slovenija je po številu diplomantov na prebivalca zelo visoko v svetu, tehnično bi morali živet v raju. Sam (pre)številni diplomirani filozofi in sociologi pač ne pomagajo ustvarjat več v družbi, ne postavljajo visoko-naprednih tovarn ali ustvarjajo dodane vrednosti v državi. Zato pa je JS vedno bolj številčen (v dobi digitalizacije), na račun vseh. Smo žrtev pretekle indoktrinacije, kako je najbolj pomembna stvar v življenju bit fejst naštudiran (kar samo po sebi v resnici ne pomeni nič, če tega znanja ni moč aplicirat v praksi).


To je totalno otročji in omejen pogled. Privatnik, ki od države dobi dnar v zameno za 78000 krvavo potrebnih kulijev, zihr trdo dela in je hud ustvarjalec (pa takih ni malo), ta dnar ne pride iz lufta. Zdravnik v državnem sistemu je pa parazit in porabnik, dela pa nič, dobi dnar na lepe oči. Samo v drugo pravno obliko dejavnosti se morš pretvorit, pa lahko dnar pride po isti poti do tebe, pa si lahko iz parazita v ustvarjalca. To pa nardi avtizem iz možganov, pa pomanjkanje širine, mogoče tudi izobrazbe.

In kako ni možno tega znanja uporabit v praksi? Ti se cmeriš, da ti teoretično "vleče" JS dnar iz žepov ali ti vleče v praksi?

Delavci v JU so neto porabniki, to je dejstvo. To je vredno izpostavit, ko kdo omeni, kako tudi v JU plačujejo davke. Kar pa seveda ne pomeni, da so vsi v JU paraziti (posploševanje in podtikanje). Izpostavljam t.i. nezaposljiv kader - imamo številne diplomirane filozofe, ipd kot rezultat "sam nekaj študiraj, da bo boljš plača". Ker na realnem trgu dela ni dovolj potrebe za take profile izobrazbe, potem marsikateri preko nepotizma in vez zasedajo pozicije v NVO-jih in številnih državnih sistemih, kjer špilajo fikuse. Kar poguglaj, zaradi kake afere je odstopila Ajanovič Hojnik (pa je to verjetno le vrh ledene gore). Javni sektor (predvsem pa nevladne organizacije, kamor se tudi kanalizira državni denar) raste ko gobe po dežju, dobesedno kreiranje službic iz nič (ja, na račun nas vseh).

feryz ::

A so že ustvarili agencijo za nadzor kakovosti v zdravstvu?
Baje bodo zaposlili vsaj 150 ultra kvalitetnih strokovnjakov, od teh bo vsaj 8 direktorjev.

Ko iščeš mujota za lopato, ne moreš najti niti enega.
Ko iščeš ultra diplomirane stručkote, s šestimi diplomami, tremi magisteriji in 22 leti delovnih izkušenj na tem področju, jih imaš v momentu vsaj par sto na voljo.

Wrop ::

Moraš gledati iz druge smeri. To bo 150 ljudi, ki bodo plačevali več davkov kot kmet. Ne smeš pozabiti, da tu pridejo še zunanji izvajalci in še nadzorniki v obliki raznoraznih NVO in preko ostalih političnih zvezah. Sam bi predlagal Jenula. :)) Le za tega zagotovo vemo, da bo potrdil, da je izključno državno zdravstvo najboljše in najcenejše.

Invictus ::

To bo 150 folka, ki ne bodo delali nič, denar bo šel pa iz malhe kamor vplačujejo vsi državljani...

Oni bodo samo nekaj denarja prekanalizirali nazaj v proračun...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

feryz ::

In sedež bo, čisto slučajno seveda, v Ljubljani.
Čas je že za obvoznico okoli obvoznice. Ampak rabimo agencijo za nadzor obvoznice, da pride do te ugotovitve.

Wrop ::

Še tretjega pasa ne bo, ti bi pa obvoznico okoli obvoznice. :)) Napovedana je samo hitra cesta do demokratičnega socializma. Bolj drugo kot prvo.

Medtem, organizacija ki ne obstaja, lobira za energetsko odrast.



Ima tudi poseben stolček pri vladni mizi in pri Tini Dejstva3 Seršen.



Njihovo obvezno čtivo je "EKOSOCIALIZEM & ODRAST". Lubenice, ki vam pripravljajo lepo prihodnost. :))

Invictus ::

Ukinejo naj potne stroške, pa ne bo okoli Ljubljane nobene gužve več...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

feryz ::

Saj veš, da je to laž.
Plače in samo delo (nedelo pravzaprav) je preveč mamljivo, da bi tistih 100 evrov bilo neki faktor.
Če se pa dva iz Murske ne pripeljeta več, ne bo ac zaradi tega nič bolj fraj.

Z ukinitvijo potnih, boš naredil zgolj to, da bo povprečna hitrost primorcev, ki po primorki vsak dan drvijo s hitrostjo 105 km/h proti Ljubljani, padla na 90 km/h.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: feryz ()

StarMafijec ::

Invictus je izjavil:

Ukinejo naj potne stroške, pa ne bo okoli Ljubljane nobene gužve več...

To ne, bi se pa povprečna bruto plača dvignila. Končno bi bili potni stroški del bruto plače, kar je tudi prav.

StarMafijec ::

Wrop je izjavil:

Sam bi predlagal Jenula. :)) Le za tega zagotovo vemo, da bo potrdil, da je izključno državno zdravstvo najboljše in najcenejše.

Kako je lepo v tej državi, kjer se imajo posamezniki, ki niso bili nikoli izvoljeni, za glasnike volje ljudstva.
Všeč mi je njihova samovšečnost, ti posamezniki nimajo kakih referenc v življenju, ne neke odlično izobrazbe, ne nekih resnih delovnih izkušenj, niti ne izkušenj z ljudmi, pa vseeno zase menijo, da so poklicani, da nam lahko solijo pamet s svojimi prepričanji.

bbbbbb2015 ::

StarMafijec je izjavil:

Wrop je izjavil:

Sam bi predlagal Jenula. :)) Le za tega zagotovo vemo, da bo potrdil, da je izključno državno zdravstvo najboljše in najcenejše.

Kako je lepo v tej državi, kjer se imajo posamezniki, ki niso bili nikoli izvoljeni, za glasnike volje ljudstva.
Všeč mi je njihova samovšečnost, ti posamezniki nimajo kakih referenc v življenju, ne neke odlično izobrazbe, ne nekih resnih delovnih izkušenj, niti ne izkušenj z ljudmi, pa vseeno zase menijo, da so poklicani, da nam lahko solijo pamet s svojimi prepričanji.


Saj takih je polno, da ne rečem večina "vladnih" organizacij. Kot rečeno, volitve bodo lakmusov papir, koliko se bo tako ljudskanje nadaljevalo.

fikus_ ::

NVO-je bi bilo potrebno prevetriti, še posebej tiste oz. začeti pri tistih, ki se večinsko financirajo iz državnih jasli.
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

bbbbbb2015 ::

fikus_ je izjavil:

NVO-je bi bilo potrebno prevetriti, še posebej tiste oz. začeti pri tistih, ki se večinsko financirajo iz državnih jasli.


Nobeno vetrenje ni potrebno. Državno (vladno) financiranje vseh teh je treba ukiniti, razen koliko ljudje direktno prispevajo. Iz dohodnine in iz denarnic. Da se skine mešalke megle ala Primorčeva, ki furajo "opolnomočenje" projekte in podobne.

feryz ::

StarMafijec je izjavil:

Invictus je izjavil:

Ukinejo naj potne stroške, pa ne bo okoli Ljubljane nobene gužve več...

To ne, bi se pa povprečna bruto plača dvignila. Končno bi bili potni stroški del bruto plače, kar je tudi prav.
Ker? Zdaj so jih delodajalci zakonsko obvezni plačevati, potem bi bilo obvezno izplačevati samo še minimalca.

WizzardOfOZ ::

Zakaj slo-tech ne naredi Ministrstva za merjenje ukrivljenosti banan in ne pobira sredstev od države, pa zaposli večino trolov tukaj gor?
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

paradajzos ::

feryz je izjavil:

Saj veš, da je to laž.
Plače in samo delo (nedelo pravzaprav) je preveč mamljivo, da bi tistih 100 evrov bilo neki faktor.
Če se pa dva iz Murske ne pripeljeta več, ne bo ac zaradi tega nič bolj fraj.

Z ukinitvijo potnih, boš naredil zgolj to, da bo povprečna hitrost primorcev, ki po primorki vsak dan drvijo s hitrostjo 105 km/h proti Ljubljani, padla na 90 km/h.

Če se ukinejo potni stroški, se bo zagotovo optimiziralo število potnikov na avto in se bo promet zmanjšal.

feryz ::

WizzardOfOZ je izjavil:

Zakaj slo-tech ne naredi Ministrstva za merjenje ukrivljenosti banan in ne pobira sredstev od države, pa zaposli večino trolov tukaj gor?

Zakaj bi pa plačeval trole, če delajo pro bono? Nisi preveč bister.

paradajzos je izjavil:

Če se ukinejo potni stroški, se bo zagotovo optimiziralo število potnikov na avto in se bo promet zmanjšal.
Ja, 5 avtov se bo manj peljalo. Če.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: feryz ()

paradajzos ::

Potem pa kar v to. Če se večini jebe, potem ne vem zakaj morajo delodajalci to financirat.

cenzuraš ::

ripmork je izjavil:

cenzuraš je izjavil:

ripmork je izjavil:


Zaposleni v JS morajo tut davke plačevat, ja. Denar za njihove (v povprečju višje) plače pa ne pride iz lufta, ampak od dela drugih ljudi, ki preko raznoraznih davkov vplačujejo v državno blagajno. So torej neto porabniki in ne ustvarjalci, kakorkoli obračaš.

Slovenija je po številu diplomantov na prebivalca zelo visoko v svetu, tehnično bi morali živet v raju. Sam (pre)številni diplomirani filozofi in sociologi pač ne pomagajo ustvarjat več v družbi, ne postavljajo visoko-naprednih tovarn ali ustvarjajo dodane vrednosti v državi. Zato pa je JS vedno bolj številčen (v dobi digitalizacije), na račun vseh. Smo žrtev pretekle indoktrinacije, kako je najbolj pomembna stvar v življenju bit fejst naštudiran (kar samo po sebi v resnici ne pomeni nič, če tega znanja ni moč aplicirat v praksi).


To je totalno otročji in omejen pogled. Privatnik, ki od države dobi dnar v zameno za 78000 krvavo potrebnih kulijev, zihr trdo dela in je hud ustvarjalec (pa takih ni malo), ta dnar ne pride iz lufta. Zdravnik v državnem sistemu je pa parazit in porabnik, dela pa nič, dobi dnar na lepe oči. Samo v drugo pravno obliko dejavnosti se morš pretvorit, pa lahko dnar pride po isti poti do tebe, pa si lahko iz parazita v ustvarjalca. To pa nardi avtizem iz možganov, pa pomanjkanje širine, mogoče tudi izobrazbe.

In kako ni možno tega znanja uporabit v praksi? Ti se cmeriš, da ti teoretično "vleče" JS dnar iz žepov ali ti vleče v praksi?

Delavci v JU so neto porabniki, to je dejstvo. To je vredno izpostavit, ko kdo omeni, kako tudi v JU plačujejo davke. Kar pa seveda ne pomeni, da so vsi v JU paraziti (posploševanje in podtikanje). Izpostavljam t.i. nezaposljiv kader - imamo številne diplomirane filozofe, ipd kot rezultat "sam nekaj študiraj, da bo boljš plača". Ker na realnem trgu dela ni dovolj potrebe za take profile izobrazbe, potem marsikateri preko nepotizma in vez zasedajo pozicije v NVO-jih in številnih državnih sistemih, kjer špilajo fikuse. Kar poguglaj, zaradi kake afere je odstopila Ajanovič Hojnik (pa je to verjetno le vrh ledene gore). Javni sektor (predvsem pa nevladne organizacije, kamor se tudi kanalizira državni denar) raste ko gobe po dežju, dobesedno kreiranje službic iz nič (ja, na račun nas vseh).


Ja, saj proti koncu si spotoma omenil, kako mimo je obešanje na neko neto porabništvo, samo do zavesti je vprašanje, če ti pride. To je črkobralska avtistična kategorija. NVO niso neto porabniki, ker niso del javnega sektorja, tako kot noben drug privatnik, ki prodaja precenjene storitve, ni neto porabnik. Korupcija je pa metoda, kako jih nafilaš z javnim denarjem, pa ne glede na to, al so del javnega sektorja ali ne - pravzaprav izplen vedno gre v privat žepe, tako da sta vedno udeležena javni in zasebni, ne samo prvi.

cenzuraš ::

111111111111 je izjavil:

cenzuraš je izjavil:

a, če podatke bereš po "SDSovsko". Še višjo ima med srednje izobraženimi, Še višjo ima med osnovnošolsko izobraženimi. To razmerje je najbolj zgovorno, dokaj unikatno. Če zbrišeš "osnovnošolce", ki prevladujejo, potem je SDS stranka visoke oz. vsaj povprečne izobrazbe.

Eni ne žalimo volilcev določenih strank, na podlagi izobrazbe in druge ozmerjamo, da berejo statistiko politično. Če imaš boljšo razlago statistike od UKT-ja, prosim na plano z njo. :D


Sm jo že dal, takoj za tistim piše, nad čimer si se zataknil in jokaš.

Še višjo (podporo kot med visokoizobraženimi) ima (SDS) med srednje izobraženimi, Še višjo (najvišjo) ima med osnovnošolsko izobraženimi. To razmerje je najbolj zgovorno, dokaj unikatno. Če zbrišeš "osnovnošolce", ki prevladujejo, potem je SDS stranka visoke oz. vsaj povprečne izobrazbe.

Zato pol utk ni več naprej nič glede tega, ampak je raje menjaval temo. Ti si se pa zataknil pri prvem stavku, pa cmeraš nad njem, kako je zlobno, da se pove dejstvo, da je večina volivcev SDS osnovnošolsko izobraženih.

Ti si pr branju tk ko povprečni SDSovec pri izobrazbi - pri prvem stavku oz. pri prvi stopnje izobrazbe se ustavi. :)):))

Utk ::

Kako sem menjaval temo? Napisal sem, da ima tudi med visokoizobraženimi SDS najvišjo podporo in predvsem, da visokoizobražene, ki volijo Levico, pač jaz štejem med idiote, ne glede na število diplom in doktoratov. Ker če predpostavimo, da visokoizobraženi zaslužijo več in hočejo plačevat več davkov, in to ljudem, revežom, ki Levice sploh ne volijo, potem so pač to idioti. Druga varianta je, da ti strašno visokoizobražni v resnici zaslužijo bolj malo, si pa mislijo, da so upravičeni do ne vem česa vse iz proračuna, ker so sami nesposobni zaslužit.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

cenzuraš ::

Utk je izjavil:

Kako sem menjaval temo? Napisal sem, da ima tudi med visokoizobraženimi SDS najvišjo podporo in predvsem, da visokoizobražene, ki volijo Levico, pač jaz štejem med idiote, ne glede na število diplom in doktoratov.


Po tem, ko sem ti napisal, da ima med srednje izobraženimi pa še višjo podporo, med osnovnošolsko izobraženimi pa še višjo (najvišjo) podporo, si menjal temo. Seveda nisi menjal teme pred tem, preden sem ti na to odgovoril. Enostavnih stavkov ne razumete, buh vam pomagaj. Ni čudno, da ti izobrazba vsaj pri srcu ni, če mogoče ravno nisi SDS "osnovnošolec", čeprav prepričan nisem :)):))

Zgodovina sprememb…

Utk ::

Ne vem kake veze ima to. Med visokoizobraženimi ima 17%, kar ni daleč od tega kar ima med celo populacijo.

Če osnovnošolci radi jejo makarone, to pomeni, da so neumni vsi, ki jejo makarone? Ne, neumni ste volilci Levice, SD-ja in Svobode (oz. katergakoli novega, ki bo naslednji prišel mimo). Tega ne more niti cela vojska osnovnošolcev spremenit.

Ni čudno, da ti izobrazba vsaj pri srcu ni

Izobrazba mi je pri srcu. Samo ne mešaj v izobrazbo razne fdvje in podobne.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

WizzardOfOZ ::

feryz je izjavil:

WizzardOfOZ je izjavil:

Zakaj slo-tech ne naredi Ministrstva za merjenje ukrivljenosti banan in ne pobira sredstev od države, pa zaposli večino trolov tukaj gor?

Zakaj bi pa plačeval trole, če delajo pro bono? Nisi preveč bister.


Ti očitno nisi. To je zastonj denar. Saj ga zdaj že vsak, tudi uni, ki imajo ministrstvo za razprave o plimi in oseki (Mesec) dobivajo zastonj.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

cenzuraš ::

Utk je izjavil:

Ne vem kake veze ima to. Med visokoizobraženimi ima 17%, kar ni daleč od tega kar ima med celo populacijo.


Med osnovnonošolsko izobraženimi ima pa 33 %, kar je več od tega, kar ima med visokoizobraženimi in več kot od tega, kar ima med celo populacijo

Utk je izjavil:


Izobrazba mi je pri srcu. Samo ne mešaj v izobrazbo razne fdvje in podobne.


Saj korelacija med nizko izobrazbo in SDS podporo se ne začne na faks nivoju, ampak se vidi že pri preskoku iz osnovne na srednjo šolo. Za vodstvo SDSa je pa FDV čist dober. :)):))

Utk ::

In potem sem jaz tisti, ki menja temo...

Za vodstvo SDSa je pa FDV čist dober.

Vodstvo SDS-a ima school of life. Volilci Levice se morajo pa vsakih 20 let znova prepričat, da komunizem še zmeraj ne deluje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

WizzardOfOZ ::

Oboje je pa kup nesposobnih idiotov.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

cenzuraš ::

A menjam temo, ko ti direkt odgovarjam na tvoje zablode, stavek po stavek?

A FDV pa 95 % delovne dobe v JS je school of life za SDSovce, za druge pa parazitstvo? :))

Zgodovina sprememb…

Utk ::

No vidiš, zate je Janša parazit, Mesec pa ne.
Moti vas, da je Janša kao šiptar, ne moti vas pa ostalih 10,000 šiptarjev.
Tako dvolični ste, vi visokoizobraženi intelektualci.

cenzuraš ::

School of life jih je nauču, da delajo tk.



cenzuraš ::

Utk je izjavil:

No vidiš, zate je Janša parazit, Mesec pa ne.
Moti vas, da je Janša kao šiptar, ne moti vas pa ostalih 10,000 šiptarjev.
Tako dvolični ste, vi visokoizobraženi intelektualci.


A zj po spodleteli obrambi SDS bomo pa začeli o dvoličnosti? Ja fak, ne mormo bit vsi tako načelni kot SDSovci, no.

Utk ::

Jaz ne branim SDS-a, samo pravim kakšen kreten si ti in ostali, ki volite Levico, SD in Svobodo.
Ker ni težko za nobeno stvar rečt kaj vse je narobe z njo, težje je najt boljšo.

cenzuraš ::

Če ne bi branil SDS, bi že zdavnaj tema šla nazaj na kritiziranje vlade in neiskanje alternativ. Jaz sicer tud ne jamram nad obsežnim javnim sektorjem, je lahko tudi komot Janša not. Saj je tudi koristen za levico na koncu.

Zgodovina sprememb…

111111111111 ::

cenzuraš je izjavil:

Utk je izjavil:

Kako sem menjaval temo? Napisal sem, da ima tudi med visokoizobraženimi SDS najvišjo podporo in predvsem, da visokoizobražene, ki volijo Levico, pač jaz štejem med idiote, ne glede na število diplom in doktoratov.


Po tem, ko sem ti napisal, da ima med srednje izobraženimi pa še višjo podporo, med osnovnošolsko izobraženimi pa še višjo (najvišjo) podporo, si menjal temo. Seveda nisi menjal teme pred tem, preden sem ti na to odgovoril. Enostavnih stavkov ne razumete, buh vam pomagaj. Ni čudno, da ti izobrazba vsaj pri srcu ni, če mogoče ravno nisi SDS "osnovnošolec", čeprav prepričan nisem :)):))

Ni lepšega kot ziritiran levičar.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

feryz ::

paradajzos je izjavil:

Potem pa kar v to. Če se večini jebe, potem ne vem zakaj morajo delodajalci to financirat.
Zato da ima srednji sloj vsaj še nekaj od plače.
Če vzameš stran malico in prevoz (tudi dodatek za delovno dobo se nekaj omenja) je izplačilo neka žalost.

Invictus ::

ČE ukinejo malico in prevoz, kot jke normalno po celi zahodni Evropi, bodo naši vozači videli, da se ne splača vozit nikamor.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

bbbbbb2015 ::

V grobem, to je tema o Svobodi, Levici, SD in vladi. Levi troli se trudijo na vse kriplje temo speljati stran, na kar hočete, Janšo, SDS, Šarca.

Predlagam, da ta del "speljevanja" kar ignorirate. Evo, kirurgi gredo delat v Hofer:

https://www.delo.si/novice/slovenija/od...

Naučite se nabirati zelišča in izdelovati žavbe. Ker ste gotovi drugače. Doktorjev pri nas ne bo.

cenzuraš ::

111111111111 je izjavil:

cenzuraš je izjavil:

Utk je izjavil:

Kako sem menjaval temo? Napisal sem, da ima tudi med visokoizobraženimi SDS najvišjo podporo in predvsem, da visokoizobražene, ki volijo Levico, pač jaz štejem med idiote, ne glede na število diplom in doktoratov.


Po tem, ko sem ti napisal, da ima med srednje izobraženimi pa še višjo podporo, med osnovnošolsko izobraženimi pa še višjo (najvišjo) podporo, si menjal temo. Seveda nisi menjal teme pred tem, preden sem ti na to odgovoril. Enostavnih stavkov ne razumete, buh vam pomagaj. Ni čudno, da ti izobrazba vsaj pri srcu ni, če mogoče ravno nisi SDS "osnovnošolec", čeprav prepričan nisem :)):))

Ni lepšega kot ziritiran levičar.


Ja, to me pa res iritira, d se trudite dokazat, da ma SDS simpatizerstvo tud korelacijo s slabšim bralnim razumevanjem, ne samo z nižjo izobrazbo. :))

feryz ::

Invictus je izjavil:

ČE ukinejo malico in prevoz, kot jke normalno po celi zahodni Evropi, bodo naši vozači videli, da se ne splača vozit nikamor.
O tem smo že govorili. Težko bo fata iz Grosuplja parlament počistila od doma. Okrog parlamenta pa fate ne rastejo kakor gobe po dežju.

MojsterX ::

prevoz ni obdavčen, kakor tudi malica, ne pozabit na to, da to je čisti dohodek. Če boste to skompeziral z višjo plačo, računajte da boste prvič padli v višji dohodninski razred in drugič plačali boste še davek po vrhu na to. Tako da namesto npr 200EUR bruto višje plače namesto prevoza, bi dobil sam realno tam 130EUR.

Tako nas bi nategnil, kot vse tiste, ki imajo plačo pod minimalno, da jih delodajalci nategujejo in imajo posledično zaradi plače pod minimalno
dodatke za nočno/izmensko manjše.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: MojsterX ()

cenzuraš ::

bbbbbb2015 je izjavil:



https://www.delo.si/novice/slovenija/od...

Naučite se nabirati zelišča in izdelovati žavbe. Ker ste gotovi drugače. Doktorjev pri nas ne bo.


Maš naročeno? Ker v dostopnem delu članka piše, da sta odšla lani 2, letos pa ena. Ti si že cel v žavbah verjetno :))

Zgodovina sprememb…

feryz ::

Morela in ostali so pobrali, kar so rabili, ostali pa gredo lahko s klinike na ... zavod za zaposlovanje.

bbbbbb2015 ::

cenzuraš je izjavil:

bbbbbb2015 je izjavil:



https://www.delo.si/novice/slovenija/od...

Naučite se nabirati zelišča in izdelovati žavbe. Ker ste gotovi drugače. Doktorjev pri nas ne bo.


Maš naročeno? Ker v dostopnem delu članka piše, da sta odšla lani 2, letos pa ena. Ti si že cel v žavbah verjetno :))


Razumem. Ostalih 5647346534647 doktorjev v Sloveniji pa vrti palce, to verjetno tudi govori članek. Trije gor ali dol.

cenzuraš ::

bbbbbb2015 je izjavil:

cenzuraš je izjavil:

bbbbbb2015 je izjavil:



https://www.delo.si/novice/slovenija/od...

Naučite se nabirati zelišča in izdelovati žavbe. Ker ste gotovi drugače. Doktorjev pri nas ne bo.


Maš naročeno? Ker v dostopnem delu članka piše, da sta odšla lani 2, letos pa ena. Ti si že cel v žavbah verjetno :))


Razumem. Ostalih 5647346534647 doktorjev v Sloveniji pa vrti palce, to verjetno tudi govori članek. Trije gor ali dol.


Ostalih 5647346534647 doktorjev še mora spizdit, da se bo uresničilo tvoje jamranje o žavbah. Ob tem pa noben drug prit al se izobrazit. To so dejstva.

Wrop ::

Saj bosta Jenul in Keber zavihtela z čarobno paličico in odpravila tržne zakonitosti, da bodo zdravniki delali še naprej za pol promila Golobove letne nagrade ali pa drugače povedano 200 mesecev za enoletno Golobovo nagrado.
Sem pa razočaran, ker se nobeden ne hoduje, da če so se zastonj šolali, bi morali tudi 20 let delati v državnih kolhozih, ne pa da delajo samo za svoj žep ter jim odvzeti potne liste, da ne bodo hodili delat v tujino.

feryz ::

Ok, a resno nihče ne rabi vsaj par 100 prenosnikov gratis?
Da vsaj malo odrešite uno bogo makedonko, ki se jih ne more rešiti.

paradajzos ::

feryz je izjavil:

paradajzos je izjavil:

Potem pa kar v to. Če se večini jebe, potem ne vem zakaj morajo delodajalci to financirat.
Zato da ima srednji sloj vsaj še nekaj od plače.
Če vzameš stran malico in prevoz (tudi dodatek za delovno dobo se nekaj omenja) je izplačilo neka žalost.

A nisi rekel, da bi blo samo 5 avtov manj?

bbbbbb2015 je izjavil:

V grobem, to je tema o Svobodi, Levici, SD in vladi. Levi troli se trudijo na vse kriplje temo speljati stran, na kar hočete, Janšo, SDS, Šarca.

Predlagam, da ta del "speljevanja" kar ignorirate. Evo, kirurgi gredo delat v Hofer:

https://www.delo.si/novice/slovenija/od...

Naučite se nabirati zelišča in izdelovati žavbe. Ker ste gotovi drugače. Doktorjev pri nas ne bo.

Uf, feryz je imel prav, plače v švicarskem Hofru so pa res dobre, pol milijona na leto, kul.

Zgodovina sprememb…

chucki ::

Pri nas je komunizem. Mislijo, da lahko pogoje postavljajo dobrim zdravnikom.
AMD Ryzen 5 5600/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 32gb/1TB SSD
Gigabyte RTX 3060 Ti /SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + ASUS TUF A17 with RTX 3070 Ti

111111111111 ::

cenzuraš je izjavil:

Ja, to me pa res iritira, d se trudite dokazat, da ma SDS simpatizerstvo tud korelacijo s slabšim bralnim razumevanjem, ne samo z nižjo izobrazbo. :))

Narobe. POpolnoma se strinjam s tabo. To da je trenutna vlada zavozila praktično vse, je vsekakor kriva SDS. Pa tudi ti si nisi sam kriv, da si tako zavožen. Kriva sta starša, ki sta verjetno bila volilca SDS, tako da je vsekakor na koncu kriva SDS. In vsekakor, če ti nisi astronavt, so vsekakor krivi SDS, ker zaradi njih nisi nikoli dobil prilike.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

111111111111 ::

cenzuraš je izjavil:

Maš naročeno? Ker v dostopnem delu članka piše, da sta odšla lani 2, letos pa ena. Ti si že cel v žavbah verjetno :))

Ker verjetno je specialistov za okulistiko, najamanj 200. Pa še to samo v Ljubljani. :D

feryz je izjavil:

Ok, a resno nihče ne rabi vsaj par 100 prenosnikov gratis?
Da vsaj malo odrešite uno bogo makedonko, ki se jih ne more rešiti.

Ej, to da omenjaš njeno državljanstvo je izredno pritlehno. ZAto laptopi ne gredo v promet. Ker je iz Juga. Če bi bil minister klen Slovenec bi se to takoj pograbilo.

chucki je izjavil:

Pri nas je komunizem. Mislijo, da lahko pogoje postavljajo dobrim zdravnikom.

Nahuje je da so še rajo naščuval proti dohtarjem, ker narod je pač butast. Bere MSM-je in so trenutno zdravniki največji lopovi. Golob pa poserje vse česar se dotakne, je pa rešenik Slovenije.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

««
167 / 190
»»