» »

Nadvratni drog - Kanuf

Nadvratni drog - Kanuf

alienhead ::

Lepo pozdravljeni,

Že nekaj časa si ogledujem nekaj TAKEGA, da ko sem pri punci, da lahko malo treniram - problem pa je ker sva v mansardi in so vse stene iz knaufa, tako da mi kaj drugega kot to ne preostane! Vem, da naprava zdrži 100kg in več (odvisno od tipa), tako da mojih 75 nebi smelo biti problemQ Zanima pa me glede na to, da imajo navadna sobna vrata pri katerih se namontira podboj v širini knavfa, nato pa se notri vtaknejo une tri "okrasne" lajšte na katero pride ta "naprava" naslonjena ali bo zadeva zdržala - ima kdo mogoče izkušnje? Po moje bi zadeva morala funkcionirati saj mislim, da so to nekje standardna vrata, ki jih je 90% slovencev vgrajevalo 25 let nazaj ko so delali hiše in stanovanja! Za vsako pomoč se Vam že v naprej zahvaljujem and lets keep our muscles growing:P

kixs ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kixs ()

c3p0 ::

Knauf konstrukcija tu ne bo kaj dosti nosila, bolj sam podboj vrat.

alienhead ::

kixs je izjavil:

Probaj ;)

https://www.youtube.com/shorts/V4cjTMsI...



Hehe....to je pa ker ni sledil navodilom:P....piše, da se ne smeš impulzivno dvigati, kar je logično...no če se mi bo kej takega zgodilo...no upam da bom edini k bo vedu za to:P

alienhead ::

c3p0 je izjavil:

Knauf konstrukcija tu ne bo kaj dosti nosila, bolj sam podboj vrat.


No sj za podboj me je načeloma zanimal saj kot sem rekel gre za neka najcenejša vrata iz merkurja varianta! No resnično upam, da bo zdržalo:P

c3p0 ::

Zadnja poceni vrata kar sem jih montiral, lahka kot pero, tam si tega ne bi upal :) Pri kakih starejših pa gotovo.

alienhead ::

c3p0 je izjavil:

Zadnja poceni vrata kar sem jih montiral, lahka kot pero, tam si tega ne bi upal :) Pri kakih starejših pa gotovo.


Podboj je nekaj TAKEGA vsaj po sliki sodeč....tako da nič kaj posebnega:P

ZveeZ ::

Po mojem je vseeno kaksen je podboj. Drzal bo vsak, vprasanje je le, ce bo ostal neposkodovan.
Namrec palica je res obesena zgoraj na podboju ampak ko se dvigujes se vecinoma opre na prednji del podboja in potiska podboj not v zid (kot npr kuhinjske omarice).
Zato je pomembna konstruckija. Ce je pravilno narejena (UA profili ali vsaj dvojni navadni okoli luknje vrat, nimas kaj skrbet:)

alienhead ::

Najlepša hvala! Bom naročil pa probal - če bo pa slaba zaščita na mestih kjer se naslanja na podboj bom pa nalepil dodatne gume ali nekaj podobnega, da ne bo ravno porajsano vse!

Hvala še enkrat!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Cat5e kabel ne deluje

Oddelek: Omrežja in internet
222406 (1772) B8S88
»

Drog za dvigovanje trupa

Oddelek: Loža
266757 (3931) Vajenc
»

Drog za dvigovanje telesa

Oddelek: Loža
3313023 (11497) _Enterprise_
»

Telovadni drog

Oddelek: Kaj kupiti
72314 (2133) Kiki1984
»

drog za zgibe (pull-up bar)

Oddelek: Loža
118563 (8280) Steinkauz

Več podobnih tem