» »

WinAmp vstal od mrtvih

1
2
»

pegasus ::

PrimozR je izjavil:

Zakaj bi na telefon nalagal glasbo, če jo lahko streamaš z lastnega serverja? :P
Prenašanje podatkov je energijsko najbolj potratna operacija v siliciju, učinkoviteje je če so podatki čimbolj lokalni.

PrimozR ::

Enkrat jih moraš prenesti. Zdaj je samo vprašanje, a boš prenašal tisto, kar potrebuješ, ko potrebuješ, al boš prenašal vse in to nosil s seboj ter nikoli rabil.

LightBit ::

Zmajc je izjavil:

Glasbene zbirke se "gradi" z LPji, ne z piratskimi MP3ji. :))

Kdo pravi da so piratski.

murrieta ::

Zmajc je izjavil:

Tudi linux lahko dandanes uporabljajo brez problem tudi analfabeti, your point?

Da ga ti nimas.

zavajon ::

PrimozR je izjavil:

Zakaj bi na telefon nalagal glasbo, če jo lahko streamaš z lastnega serverja? :P

Da jo lahko poslušaš tam, kjer ni mobilnega signala ;)

ZveeZ ::

zavajon je izjavil:

PrimozR je izjavil:

Zakaj bi na telefon nalagal glasbo, če jo lahko streamaš z lastnega serverja? :P

Da jo lahko poslušaš tam, kjer ni mobilnega signala ;)

Takrat pac poslusas kar je v cacheu:))

WhiteAngel ::

c3p0 je izjavil:

Moj takratni PC ni bil dovolj močan, da bi mp3 bp predvajal.


filip007 je izjavil:

Pentium minimum.

Jaz čakam VLC 4, to bo tisto pravo orodje.


mp3blaster je na linuxu predvajal mp3je brez zatikanja na 486tki. Pa cdje je tudi pekel brez buffer underruna za razliko od Microshita. Oh ti časi ;)

lynxslo5 ::

Uporabljam Spotify kot tudi Winamp 5.666

dexterboy ::

Horas je izjavil:

ka? js winamp uporabljam od 2001. >:D

No, pa sva že dva. Vsa leta je čista zmaga za muziko, še podcaste obvlada.
Res jim želim, da jim rata final verzija :)
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

MrStein ::

WhiteAngel je izjavil:

c3p0 je izjavil:

Moj takratni PC ni bil dovolj močan, da bi mp3 bp predvajal.


filip007 je izjavil:

Pentium minimum.

Jaz čakam VLC 4, to bo tisto pravo orodje.


mp3blaster je na linuxu predvajal mp3je brez zatikanja na 486tki. Pa cdje je tudi pekel brez buffer underruna za razliko od Microshita. Oh ti časi ;)

486DX4 je ravno zmogel 128kbps predvajati (ne vsak player, pač oni bolj optimizirani).
Ali pa si samplerate znižal ali drugače žrtvoval nekaj.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

pegasus ::

Pa če ste že pri mpeg zadevah, te dni me zelo zanima kakšno pot bo ubral MPEG-G.

Homelander ::

Jaz ga še imam inštaliranega doma, ampak sem lansko leto popolnoma nehal poslušati glasbo doma. Ker nekako ni časa in doma ne delam nič več takega med čemer bi lahko vmes poslušal glasbo. Časa za to je precej več na šihtu, tam mi je pa najlažje Youtube, imaš zdaj gor že 99% vseh albumov, 90% legalnih od glasbenih založb.
Ampak ker imam na šihtu več kot preveč časa, si vseeno delam MP3 zbirko. Če ne drugega, rabim za avto. Ko sem ga kupil 2017, sem mislil da je USB MP3 precej sodobna zadeva in bo za vedno ta standard. Drugače je res žalostno koliko časa so rabili, da je USB standard v avtu, tudi 15 let. Prejšnji trije 2005/2008/2015 avtomobili so imeli samo CD MP3 (2005 samo CD, za 2008 nisem siguren) in sem moral kupiti aftermarket radio.
Ampak sem potem ugotovil, da bi imel v avtu lahko tudi že internet s pretočnimi servisi. Ampak mi ni problem, to MP3 zbirko bom imel zgrajeno v roku enega leta, potem sem pa glede glasbe dober skoraj for life.

Zgodovina sprememb…

Phantomeye ::

PlayTheGame je izjavil:

Enako tudi jaz še vedno prisegam na mp3, katerih zbirko dopolnjujem 20+ let. Verjetno je vse skupaj tudi stvar navade, ki se je začela z Napsterjem in potem nadaljevala preko različnih p2p platform. Današnjo mladino, ki je navajena imeti vse na dosegu enega klika si pač ne gre predstavljat, da bodo na enak način vsa leta takole "gradili" svoje glasbene zbirke.

Winamp-a pa vseeno več ne uporabljam, za komp. imam AIMP, za telefon pa Poweramp.



Ja, ta današnja mladina, oni bi kar plačevali za glasbo, namesto da bi piratizirali kot to počnemo mi. /s

marvin42 ::

OracleDev je izjavil:

winamp, it realy wips the lovers ass


llama's ass
Mostly Harmless

SloLord ::

dexterboy je izjavil:

Horas je izjavil:

ka? js winamp uporabljam od 2001. >:D

No, pa sva že dva. Vsa leta je čista zmaga za muziko, še podcaste obvlada.
Res jim želim, da jim rata final verzija :)


Jaz pa dobrih 16 let.
Winamp + DFX Audio Enhancer

:)
It is I, Leclerc!

svecka ::

DFX ni več, zdaj je FxSound, ki privzeta na vseh outputih dela.

PrimozR ::

zavajon je izjavil:

PrimozR je izjavil:

Zakaj bi na telefon nalagal glasbo, če jo lahko streamaš z lastnega serverja? :P

Da jo lahko poslušaš tam, kjer ni mobilnega signala ;)

Touche.

OldSkul ::

Že nekaj časa uporabljam WACUP, ki mi odlično služi. Naj bi bil "neuradni" naslednik Winampa.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

WinAmp vstal od mrtvih (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
6710769 (6855) OldSkul
»

Vrača se WinAmp (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
10221679 (3974) zavajon
»

Adijo, Winamp! (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
576995 (6995) Dragi
»

WinAmp Playlist

Oddelek: Programska oprema
141768 (1597) Krmec

Več podobnih tem