» »

Ukrajina Part IV

Ukrajina Part IV

««
110 / 123
»»

fur80 ::

LightBit je izjavil:

To je itak zarota kapitalističnih eko fašistov. De-populacija jim ni uspela z izmišljenim virusom niti z morilskim cepivom. Soroš, Billy, Židi, ... pa take fore.
Vsi se klanjajmo Putinu branitelju starega dobrega tradicionalnega fosilnega hetero sveta!
Putin reši nas!!!


Kadirov bo pa minister za napredek in razvoj! :D Čečeni pa moderna milica, kot FBI! :D Lavrovu pa pripada oddelek za teleportacijo!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fur80 ()

sds ::

LightBit je izjavil:

To je itak zarota kapitalističnih eko fašistov. De-populacija jim ni uspela z izmišljenim virusom niti z morilskim cepivom. Soroš, Billy, Židi, ... pa take fore.
Vsi se klanjajmo Putinu branitelju starega dobrega tradicionalnega fosilnega hetero sveta!
Putin reši nas!!!


Putin ne bo nikogar reseval, se najmanj pa nas. Ampak samim sebi pa res ne rabimo skode delati.
I have no mouth, and I must scream

LightBit ::

Rabimo poceni nafto da si delamo škodo!

VladarP ::

Dokler bos za avto dal 50k+ in z njim opravil samo 300kilometrov ta ideja ne bo zazivela. Potem imas pa problem, da napeljava ne zdrzi in elektrike ni dovolj da bi vsak lahko vozil na elektriko. Bo prej agenda 2030 v zahodnem svetu, da se srednji klasi onemogoci dostop do avtomobilov in se jih spravi na teolejbuse, sinobuse, vlake, trotinete, kolesa, rolarje.... dokler toplarna Ljubljana 1 kilometer od centra Ljubljane proizvaja elektriko tako, da kuri enormne kolicine indonezijskega premoga mi ne govorite o elektriki in okolju. Soncne celice to pa je prevara za sebe, investicija, ki se brez subvencij ne povrne. Edini kar se splaca je solarni kolektor, za toplo vodo poleti. Aja jaz sem predlani in lani uvozil s svojim podjetjem v Evropo Xiaomi HIMO Z20 elektricna kolesa, ko nihce ni mel pojma da to sploh obstaja. Zdaj obstaja samo se HIMO brez Xiaomi.
Akhmat sila

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: VladarP ()

LightBit ::

Zahodni svet 2030:

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LightBit ()

marjanmb ::

VladarP je izjavil:

@sds kle vecina vozi pes hondo ali eventualno ce jim je mamica kupila elektricni trotinet

Nimamo vsi take sreče kakor ti - poglej se spodaj:

VladarP ::

LightBit je izjavil:

Zahodni svet 2030:




Kolo je kul, jaz sem mnenja da bi Unicef kvazihumanitarna organizacija mnogo vec dosegla ce bi v Afriko posiljali kolesa. Smo lani na drazbi na Poljskem odkupili vecje stevilo otroskih poganjalcev po bagatelni ceni, ker je sla firma cugrunt in jih donirali Srbom na Kosovu v enklavah. Vsak bicikl ma vrednost in mu ni mesto na smetiscu tko, da un k ma doma bilokaksno kolo ce ga podari unmu, ki ga je potreben bo naredil zlato delo.
Akhmat sila

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: VladarP ()

Stikalo ::

Danes sem slišal po radiju kako je tisti lažnivec jokal, ko so ga Makedonija, Črna gora in Bulgarija prizemljila. Hahaha.. pa piše da je kao Lavrov preklical obisk. Hehe lopov, kaj preklical, prizemljili so ga.

hehe teli srbi morajo tudi vzeti malo kaklulator v roke, a se jim splača onegavit z rusi ali ne :D

LightBit ::

VladarP je izjavil:

LightBit je izjavil:

Zahodni svet 2030:




Kolo je kul, jaz sem mnenja da bi Unicef kvazihumanitarna organizacija mnogo vec dosegla ce bi v Afriko posiljali kolesa. Smo lani na drazbi na Poljskem odkupili vecje stevilo otroskih poganjalcev po bagatelni ceni, ker je sla firma cugrunt in jih donirali Srbom na Kosovu v enklavah. Vsak bicikl ma vrednost in mu ni mesto na smetiscu tko, da un k ma doma bilokaksno kolo ce ga podari unmu, ki ga je potreben bo naredil zlato delo.

2030 Dostava bio plina za oligarha:


Ameriška vojska 2030:

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LightBit ()

sds ::

LightBit je izjavil:

Ameriška vojska 2030:


:)) :)) Hummer :)) :)) :))
I have no mouth, and I must scream

LightBit ::

Moskva 2030:

gozdar1 ::

LightBit je izjavil:

Moskva 2030:


Potemkin 2.0.

LightBit ::

Srbija 2030:

D3m ::

Mil mi 24 v prihodnosti



;)
|HP EliteBook|R5 6650U|

VladarP ::

LightBit je izjavil:

Srbija 2030:



Mislis Kranjska albanska Republika in Bosnjaska republika Jesenice?



Sicer pa:
Cena drv bo letos sodec po komentarjih v gozdarskih skupinah presegla 100e

https://www.facebook.com/groups/1629954...
Akhmat sila

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: VladarP ()

LightBit ::

VladarP je izjavil:

Mislis Kranjska albanska Republika in Bosnjaska republika Jesenice?

Ne tam ne bo noben živel ker ne bo niti elektrike. Sankcije bodo čisto zjebale zahod.
Srbija bo oaza, ker bodo živeli moderni Srbi (Albanci). Akhmat sila!

Putin 2030 (enkrat 2028 mu raznese glavo):

fikus_ ::

Unchancy je izjavil:

fikus_ je izjavil:

Unchancy je izjavil:

fikus_ je izjavil:

Unchancy je izjavil:

fikus_ je izjavil:

Ker si citiral mojo izjavo, da Rusi lahko zaznajo F-35 in se nekaj zmrdoval, ti dajem vira.

A se bova delala francoza? Napisal si “F-25”. In ne mi z “lapsusi”. Da napišeš, da obstaja letalo "F-25", to je branjevka nivo.

https://slo-tech.com/forum/t800545/p760...


Si občutljiv kot nosečnica, ki jo dajejo hormoni, vse z namenom, da bi imel prav!

Lahko samo zapreš, ker očitno nimaš pojma. Ne vem zakaj ti tega ne bi vrgel pod nos in s tem ovrednotil tvoje ostale “prispevke” na temi.


Bila je tipkarka napaka, Vendar se ti ne mislim opravičevati! Sva že par dni nazaj prišla v podobno situacijo zaradi tvoje predsodkov in prepotentnosti, prepričanja v svoj prav!

LOL, “tipkarska napaka”, namesto fikus te lahko kličemo F-25 :))



Provokator, ki ne more iz svoje kože!
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

VladarP ::

Rusija in Turčija sta dosegli predhodni dogovor o deblokadi dobave ukrajinskih kmetijskih proizvodov preko Črnega morja

Načrt vključuje čiščenje morja pri Odesi in zagotavljanje varnega izstopa ladij iz Črnega morja pod okriljem ZN. Hkrati Ruska federacija zahteva, da njene oborožene sile obvezno pregledajo trgovske ladje glede prisotnosti orožja - ukrajinska stran se s tem pogojem ne strinja. Vendar stališče Kijeva ni veliko pomembno, saj Ukrajina ne sodeluje neposredno v pogajanjih.
t.me/RVvoenkor


Indirektno priznali, da bodo šli osvobajati tudi Odeso 8-)
Akhmat sila

fur80 ::

VladarP je izjavil:

Rusija in Turčija sta dosegli predhodni dogovor o deblokadi dobave ukrajinskih kmetijskih proizvodov preko Črnega morja

Načrt vključuje čiščenje morja pri Odesi in zagotavljanje varnega izstopa ladij iz Črnega morja pod okriljem ZN. Hkrati Ruska federacija zahteva, da njene oborožene sile obvezno pregledajo trgovske ladje glede prisotnosti orožja - ukrajinska stran se s tem pogojem ne strinja. Vendar stališče Kijeva ni veliko pomembno, saj Ukrajina ne sodeluje neposredno v pogajanjih.
t.me/RVvoenkor


Indirektno priznali, da bodo šli osvobajati tudi Odeso 8-)


haha, ti si res pacient, točno to se vidi tu ven! :D

endelin ::

Vladar: si že rezerviral Soči 2024?

VladarP ::

Mehiški predsednik je dejal, da ne bo šel na vrh Amerik, "ker niso bile povabljene vse države Amerike"


Lepo ko ti 100 milijonsko ljudstvo da košarico v sosedstvu 8-)


Popravek 130 milijonsko.

Pa 220 Brazilcev 8-)
Akhmat sila

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: VladarP ()

endelin ::

Baje tut Serbian Advanced Party ni vabljena:D

endelin ::

Germany hesitant to supply tanks to Ukraine over fears it might invade Russia - Bild
:))
Direkt do Moskve z Leopardi :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

VladarP ::

#Hungarian PM Viktor #Orban responding to #Zelensky: "I don't care about the States and #Ukraine. I am a Hungarian by nationality, and I do not want to lose my country because of an idiot who made a massacre in the center of Europe, and with whom, with Russia."



https://www.kurir.rs/planeta/3948127/ma...
Akhmat sila

LightBit ::

Budimpešta 2030:

endelin ::

A favorite of Russian propagandists, a mercenary of PMC Wagner, Vladimir Andanov, with the call sign 'Vakha,' who was of Buryat origin, has been officially denazified and demilitarized," the Ukrainian army command statement said.

:D Vakha je pognojil zemljo
Slava Ukrajini!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

VladarP ::

Ruska vojska završila je oslobađanje grada Svjatogorska i okolne teritorije u Donjeckoj Narodnoj Republici - MoD Ruske Federacije. #FrontUkrajina


Akhmat sila
Akhmat sila

LightBit ::

endelin je izjavil:

A favorite of Russian propagandists, a mercenary of PMC Wagner, Vladimir Andanov, with the call sign 'Vakha,' who was of Buryat origin, has been officially denazified and demilitarized," the Ukrainian army command statement said.

:D Vakha je pognojil zemljo
Slava Ukrajini!

Akhmat sila!

mackilla ::

LightBit je izjavil:

Budimpešta 2030:

Akhmat sila!

LightBit ::

Baje bo Kim vrgel njegov nuklearni dildo na Moskvo, ker se noben ne zmeni zanj.

s1m0n ::

mackilla je izjavil:

LightBit je izjavil:

Budimpešta 2030:

Akhmat sila!


Lepo se delate norca iz Nagasakija... Mislim enim res nekaj v glavi manjka.

LightBit ::

Putin 2023 ko mu zmanjka botoxa:

mackilla ::

s1m0n je izjavil:

mackilla je izjavil:

LightBit je izjavil:

Budimpešta 2030:

Akhmat sila!


Lepo se delate norca iz Nagasakija... Mislim enim res nekaj v glavi manjka.

Atomska bomba je rešila življenja milijonov Japoncev. Če bi prišlo do invazije bi umrli milijoni Japoncev in na desettisoče Američanov. Pa ne obešaj se na nas. Tu imaš tipa,ki zagovarja,da se Kijev zravna kot Hirošima in Nagasaki.

Geho ::

mackilla je izjavil:

s1m0n je izjavil:

mackilla je izjavil:

LightBit je izjavil:

Budimpešta 2030:

Akhmat sila!


Lepo se delate norca iz Nagasakija... Mislim enim res nekaj v glavi manjka.

Atomska bomba je rešila življenja milijonov Japoncev. Če bi prišlo do invazije bi umrli milijoni Japoncev in na desettisoče Američanov. Pa ne obešaj se na nas. Tu imaš tipa,ki zagovarja,da se Kijev zravna kot Hirošima in Nagasaki.

Lahko bi jo vrgli na bolj neposeljen kraj in samo pokazali kaj imajo v arzenalu in dali ultimat: predaja ali pa leti naslednja na naseljeno mesto.

LightBit ::

s1m0n je izjavil:

mackilla je izjavil:

LightBit je izjavil:

Budimpešta 2030:

Akhmat sila!


Lepo se delate norca iz Nagasakija... Mislim enim res nekaj v glavi manjka.

Brez zamere. Poskušal sem se vživeti v retardiranega trola.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LightBit ()

sds ::

mackilla je izjavil:

s1m0n je izjavil:

mackilla je izjavil:

LightBit je izjavil:

Budimpešta 2030:

Akhmat sila!


Lepo se delate norca iz Nagasakija... Mislim enim res nekaj v glavi manjka.

Atomska bomba je rešila življenja milijonov Japoncev. Če bi prišlo do invazije bi umrli milijoni Japoncev in na desettisoče Američanov. Pa ne obešaj se na nas. Tu imaš tipa,ki zagovarja,da se Kijev zravna kot Hirošima in Nagasaki.


Vdaja Ukrajine bi resila zivljenja na tisocim Ukrajincem. Tako pa je prislo do invazije in se kar traja.
I have no mouth, and I must scream

endelin ::

Še malo in sledi napad na Rusijo:)) idemo na kavkaz. Ukrajini 100 let nafte zastonj in plina! Bo treba plačat škodo! Potrebno bo razdelit moskvo na dva dela.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

UkrFTW! ::

sds je izjavil:

Vdaja Ukrajine bi resila zivljenja na tisocim Ukrajincem. Tako pa je prislo do invazije in se kar traja.

Selitev rusije za ural bi rešila življenja miljonov ljudi in večjega števila kozlov.

VladarP ::

mackilla je izjavil:

s1m0n je izjavil:

mackilla je izjavil:

LightBit je izjavil:

Budimpešta 2030:

Akhmat sila!


Lepo se delate norca iz Nagasakija... Mislim enim res nekaj v glavi manjka.

Atomska bomba je rešila življenja milijonov Japoncev. Če bi prišlo do invazije bi umrli milijoni Japoncev in na desettisoče Američanov. Pa ne obešaj se na nas. Tu imaš tipa,ki zagovarja,da se Kijev zravna kot Hirošima in Nagasaki.


Lahko jaz preventivno oplodim tvojo sestro, da ti slucajno ne bo kaksen azijc naredil sorodnike?
Akhmat sila

Scaramouche3 ::

endelin je izjavil:

Še malo in sledi napad na Rusijo:)) idemo na kavkaz. Ukrajini 100 let nafte zastonj in plina! Bo treba plačat škodo! Potrebno bo razdelit moskvo na dva dela.


In to bo naredil kdo? Ti, ki bi se tako kot Amerika rad boril z trupli Ukrajincev, dokler jih ne bo več!
Prej bi rekel da se bo zgodila razdelitev Ukrajine, ki jo Amerika želi,da dobi zemljo,rude in nafto!

UkrFTW! ::

VladarP je izjavil:

Lahko jaz preventivno oplodim tvojo sestro, da ti slucajno ne bo kaksen azijc naredil sorodnike?

Njegova sestra ni kozel, tako da ni težav in lahko nadaljuješ svoje kozje poslanstvo. Čečeni hvalijo azijske kozle, kot že veš.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: fikus_ ()

endelin ::

Scaramouche3 je izjavil:

endelin je izjavil:

Še malo in sledi napad na Rusijo:)) idemo na kavkaz. Ukrajini 100 let nafte zastonj in plina! Bo treba plačat škodo! Potrebno bo razdelit moskvo na dva dela.


In to bo naredil kdo? Ti, ki bi se tako kot Amerika rad boril z trupli Ukrajincev, dokler jih ne bo več!
Prej bi rekel da se bo zgodila razdelitev Ukrajine, ki jo Amerika želi,da dobi zemljo,rude in nafto!

Ukrajinci gredo z Leopardi nad Rusijo. Vsaj to se boji nemški kancler;)

UkrFTW! ::

Scaramouche3 je izjavil:

endelin je izjavil:

Še malo in sledi napad na Rusijo:)) idemo na kavkaz. Ukrajini 100 let nafte zastonj in plina! Bo treba plačat škodo! Potrebno bo razdelit moskvo na dva dela.


In to bo naredil kdo? Ti, ki bi se tako kot Amerika rad boril z trupli Ukrajincev, dokler jih ne bo več!
Prej bi rekel da se bo zgodila razdelitev Ukrajine, ki jo Amerika želi,da dobi zemljo,rude in nafto!

Malo se nam smilijo rusi, ker delajo rusi z njimi kot s smetmi. Je pa forumski kozjerejec rekel, da tgudi to pomeni denacifikacijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: UkrFTW! ()

VladarP ::

Scaramouche3 je izjavil:

endelin je izjavil:

Še malo in sledi napad na Rusijo:)) idemo na kavkaz. Ukrajini 100 let nafte zastonj in plina! Bo treba plačat škodo! Potrebno bo razdelit moskvo na dva dela.


In to bo naredil kdo? Ti, ki bi se tako kot Amerika rad boril z trupli Ukrajincev, dokler jih ne bo več!
Prej bi rekel da se bo zgodila razdelitev Ukrajine, ki jo Amerika želi,da dobi zemljo,rude in nafto!


Ne bo šlo. Zahodni del Začasne nacistične države Ukrajine nima rudnin, samo vzhodni beri ruski. Rusija bo sla do Donave in Harkova, staro Galicijo bodo vzeli nekaj, poljaki, nekaj madzari in belorusi.
Akhmat sila

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: VladarP ()

sds ::

Eno vprasanje, off topic. Kaj je fora teh koz, s katerimi ves cas nabijate? Niti tega mi ni uspelo ugotoviti ali leti na ukrajince ali ruse.
I have no mouth, and I must scream

endelin ::

Da si ne bomo Rusijo jemali ko se vrnejo v čase konjskih vpreg:))

VladarP ::

Veliki čečenski vodja mema naciste iz Mariupola :))

https://t.me/bograta/11858
Akhmat sila

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: VladarP ()

LightBit ::

sds je izjavil:

Eno vprasanje, off topic. Kaj je fora teh koz, s katerimi ves cas nabijate? Niti tega mi ni uspelo ugotoviti ali leti na ukrajince ali ruse.

Vprašaj najbolj "normalnega" Vladarja.

UkrFTW! ::

sds je izjavil:

Eno vprasanje, off topic. Kaj je fora teh koz, s katerimi ves cas nabijate? Niti tega mi ni uspelo ugotoviti ali leti na ukrajince ali ruse.

Na vladarja koz alias vladarja ovc zepter russia leti. On se hvali, da je "kozjeljubec".

Kozel sila!

VladarP ::

sds je izjavil:

Eno vprasanje, off topic. Kaj je fora teh koz, s katerimi ves cas nabijate? Niti tega mi ni uspelo ugotoviti ali leti na ukrajince ali ruse.



Še nisi dojel, da je kle povprečna starost 14 let. Jaz z 31 leti jim kvarim povprečje.
Akhmat sila
««
110 / 123
»»