» »

Ukrajina Part IV

Ukrajina Part IV

««
96 / 123
»»

redtech ::

Paco vem, tudi ti nimaš pojma, samo to je pač tvoj šiht ;)

PrimoZ_ ::

PacificBlue je izjavil:

PrimoZ_ je izjavil:

PacificBlue je izjavil:

l0g1t3ch je izjavil:

PacificBlue je izjavil:

Leta 2016, so zacele Zda oboroževati Ukrajino za boj proti Rusiji, hkrati pa zacele financirat program biološke raziskav, v sklopu katerih so v Ukraijo prenesli ogromno jedrskega materiala. Rafael Grossi iz Argentine, ki vodi mednarodno agencijo za atomsko energijo je 25. maja na forumu v Davosu dejal, da je Ukrajina v Zaporozji shranila 30 ton plutonija in 40 obogatenega urana in da se njegova afencija sprasuje kaj se je z vso to kolicino snovi zgodilo.
Spomnimo, da 26 februarja je jedrsko elektrarno zavzela ruska vojska, kasneje je v bliznjem laboratoriju izbruhnil pozar. Takrat so ruske enote zacele prenasati jedrske snovi, ukrajnske enote pa so jih napadle.
Zanimivo pri tem je, da bi Ukrajina shranjevala take kolicivne jedrskih snovi, glede na to, da so se po sovjetskem sporazumu morali odpovedati vsemu atomskim zalogam it takratne dobe. Od kod je torej prisel ta material?

In zakaj je te podatke prej organizacija za atomsko energijo skrivala?

Shady, shady..


Saj so rusi že našli vse te bio laboratorije.

Pa zakaj bi nosili jedrski material v UA, če ga imaš tam cele kupe.

A ste lahko še bolj neumni in naivni?


Think again, ce so americani vnasali jedeski material v ukrajino je lahk to dober razlog, da je Putin napadel.


Dej še ti malo pomisli.
UA ima koliko delujočih reaktorjev ? Pa del SZ so bili, če je kje dovolj jedrskega materiala je to UA in ne rabiš nobenega vnašanja dodatnega.

Eni ste pa res naivci da vam ni pomoči.

Da je vse skupaj ena velika mastna laž ti pove že tisto o biolabih, ki so domnevno bili v vzhodni UA. Sedaj pa ko so rusi to zavezli je pa vse tiho o teh biolabih.

Pojdite prodajat pravljice komu drugemu.


Saj pravim shady. Sploh verjeti americanom na lepe oke. You get rekt.

;)


Zanimivo, da nimaš problemov verjeti Rusiji :))

Bom jim še jaz kaj verjel, ko bodo pokazali te zajete ameriške biolabe v UA. Do tedaj so pa samo lažnjivci, še za stopnjo slabši kot ostali.

Rus odpre usta, laže!

mackilla ::

PacificBlue je izjavil:

Leta 2016, so zacele Zda oboroževati Ukrajino za boj proti Rusiji, hkrati pa zacele financirat program biološke raziskav, v sklopu katerih so v Ukraijo prenesli ogromno jedrskega materiala. Rafael Grossi iz Argentine, ki vodi mednarodno agencijo za atomsko energijo je 25. maja na forumu v Davosu dejal, da je Ukrajina v Zaporozji shranila 30 ton plutonija in 40 obogatenega urana in da se njegova afencija sprasuje kaj se je z vso to kolicino snovi zgodilo.
Spomnimo, da 26 februarja je jedrsko elektrarno zavzela ruska vojska, kasneje je v bliznjem laboratoriju izbruhnil pozar. Takrat so ruske enote zacele prenasati jedrske snovi, ukrajnske enote pa so jih napadle.
Zanimivo pri tem je, da bi Ukrajina shranjevala take kolicivne jedrskih snovi, glede na to, da so se po sovjetskem sporazumu morali odpovedati vsemu atomskim zalogam it takratne dobe. Od kod je torej prisel ta material?

In zakaj je te podatke prej organizacija za atomsko energijo skrivala?

Shady, shady..

financirat program biološke raziskav, v sklopu katerih so v Ukraijo prenesli ogromno jedrskega materiala
A ti moram razložiti kako si zabit? A si šel v posebno šolo ko sta se začela biologija in fizika?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: mackilla ()

teslam2 ::

ni enga sposobnega moderatorja na tem forumu, da bi spucal to greznico on potalal par banov?

Geho ::

D3m je izjavil:

Geho je izjavil:

VladarP je izjavil:


Ti je kdo povedu, da kozaki v originalu izvirajo iz Ukrajine? Ne? No zdaj veš...


Hočeš reči Ukrajine in Rusije. >:)

Ne bimbo, rusija takrat še ni obstajala...

l0g1t3ch ::

VladarP ::

Akhmat sila

redtech ::

teslam2 je izjavil:

ni enga sposobnega moderatorja na tem forumu, da bi spucal to greznico on potalal par banov?


ST bi moral imeti za take teme chat varianto, da se vse sproti steka v kanalizacijo :), modom bi privarčevali male sive celice in čas...

VladarP ::

Geho je izjavil:

D3m je izjavil:

Geho je izjavil:

VladarP je izjavil:


Ti je kdo povedu, da kozaki v originalu izvirajo iz Ukrajine? Ne? No zdaj veš...


Hočeš reči Ukrajine in Rusije. >:)

Ne bimbo, rusija takrat še ni obstajala...


A Ukrajina pa je :)) ta tvoja teza potrjuje da gre za isti narod.
Akhmat sila

fur80 ::

bbbbbb2015 je izjavil:

fur80 je izjavil:

Kolegica dela v Luksenburgu, pa ti veš sploh kake plače imajo tam gor, pojdi si pogledat, katera država ima največje plače na svetu in BDP na prebivalca! :D

GDP per Capita by Country 2022
Ranking Country GDP per Capita
1 Luxembourg $118,001
2 Singapore $97,057
3 Ireland $94,392
4 Qatar $93,508


Majstore, počasi. Luksemburžani so mojstri v legalni optimizaciji davkov. Vse svetovne banke in večina internetnih velikanov (da ne bom z imeni) ima sedež v ... Luxemburgu. Seveda imajo tam v glavnem samo papirnati sedež, z 10+ zaposlenimi. Zato se zdi, da se miljarde stekajo v Luxemburg, pa je realnost ta, da je večina stvari papirnatih. Davki na take firme so skoraj 0. Nenazadnje je moj naročnik... ...iz Luksemburga!

Na tisem aslovu je dobesedno 100 firm, pa je stavba morda sedem nadstropna. Eni bi rekli poštni nabiralnik firme.

Stanovanja in plače so seveda visoke, samo ne toliko, kot kaže BDP/prebivalca. Recimo za 50% več, kot v Bruslju.

Zapovrh dosti zaposlencev (sploh Nemcev) uporablja trik, da imajo stanovanje v Nemčiji in se v Luksemburg vozijo samo na delo.

Tako da Luksemburg je fake, da dol padeš. Če bi EU razpadla - bi Luksemburžanci šli nazaj molzt krave na roko in delat sir.


Ampak tam jokat, da pride liter olja 5,8€ je pa joke! Kot, da bi pri nas stal 1€. Čiki od iste firme leta 2020 v Londonu so prišli 13 funtov, v Ukrajini 0,8€. Da si v Luksemburgu ne morejo privoščit olja po 5,8€ na liter me pa ne bo prepričal! :D

l0g1t3ch ::

VladarP je izjavil:





Ojej, kaj bo pa Putin rekel, da lepiš to njegovo sliko? :D

fur80 ::

l0g1t3ch je izjavil:

VladarP je izjavil:





Ojej, kaj bo pa Putin rekel, da lepiš to njegovo sliko? :D


Če bo malo čajčeka!

VladarP ::

l0g1t3ch je izjavil:

VladarP je izjavil:





Ojej, kaj bo pa Putin rekel, da lepiš to njegovo sliko? :D










Akhmat sila
Akhmat sila

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: VladarP ()

l0g1t3ch ::

VladarP je izjavil:

l0g1t3ch je izjavil:

VladarP je izjavil:





Ojej, kaj bo pa Putin rekel, da lepiš to njegovo sliko? :D






Kozlom sila



Torej hočeš reči da Putin noče konkurence?
Da je on en in edini The gay?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: l0g1t3ch ()

redtech ::

Lol LGBT pač ne dojamejo, da pederajsanje ni zaželjeno povsod imajo pa svobodno izbiro na zahodu, nevem kaj silijo tja, zaradi plačila gotovo ... ;)

mackilla ::

VladarP je izjavil:

l0g1t3ch je izjavil:

VladarP je izjavil:





Ojej, kaj bo pa Putin rekel, da lepiš to njegovo sliko? :D










Akhmat sila

Pišeš,da si proti gayem potem pa objaviš skupino največjih pederčin. Prepričan sem,da si prikriti gay.:D

VladarP ::

Akhmat sila

mackilla ::

VladarP je izjavil:


Hehehe vidim,da se je zahodna degenerirana kultura dobro prijela v Rusiji. Rak se že širi. Poti nazaj več ni :D

VladarP ::

Akhmat sila

fikus_ ::

mackilla je izjavil:

fikus_ je izjavil:

Utk je izjavil:

coffeetime12 je izjavil:

Se še kdo spomni, kako je pred začetkom vojne zahodni MSM vlakec govoril o Ukrajini? Zelo grdo, nespoštljivo, lažnivo ...



Sledil je t.i. 'The Churchill' fenomen, za nekatere kar preobrat. V katerem grmu tiči zajec?

Kaj je tu čudnega? Če se dva cigana stepeta, jih je treba ločit, pritisnit na močnejšega napadalca da neha, preden se pobijeta. Potem se pa lahko oba oklofuta.



Jp, "Ukraine´s neo-nazi problem" pa kar izgine?!

Ko MSN poroča o nacijih jim verjamete ko pa korona virusu pa ne. Ma gonte se u pm.


Pojma nimaš, kaj jaz verjamem.
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

l0g1t3ch ::

VladarP je izjavil:






Spet???

VladarP ::

Akhmat sila

mackilla ::

VladarP je izjavil:


Kaj maš to nekega zavaljenega pedrozota? A si to ti?:D

fikus_ ::

dronyx je izjavil:

Moram reči da jaz EU čedalje težje razumem. Odločili smo (so) se za ekonomsko in proxy vojno z rusijo, zaradi invazije na Ukrajino. V tem priemru bi morali po moje takoj sprejeti tudi zavezujočo direktivo za vse članice EU, po kateri je vsaj prekršek, če že ne kaznivo dejanje vsako simpatiziranje in poveličevanje ruskih vojaških dosežkov. Ko si z nekom v vojni je zadnje kar si želiš, da sovražnik zganja propagando in zaneti notranje spore. Ampak EU se obnaša kot kokoš brez glave. Ali pa še ne razumejo, da smo v vojni?


Torej predlagaš, da EU uvede diktatorske prijeme, kot so npr, v RU, CN, NK, . . .
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

Geho ::

VladarP je izjavil:

Geho je izjavil:

D3m je izjavil:

Geho je izjavil:

VladarP je izjavil:


Ti je kdo povedu, da kozaki v originalu izvirajo iz Ukrajine? Ne? No zdaj veš...


Hočeš reči Ukrajine in Rusije. >:)

Ne bimbo, rusija takrat še ni obstajala...


A Ukrajina pa je :)) ta tvoja teza potrjuje da gre za isti narod.

LOL
Kievan Rus%27 @ Wikipedia
Na malo se uči...
Cossacks @ Wikipedia
Velik vpliv so imeli tudi Mongoli.
Early "Proto-Cossack" groups are generally reported to have come into existence within what is now Ukraine in the 13th century as the influence of Cumans grew weaker, although some have ascribed their origins to as early as the mid-8th century

VladarP ::

Akhmat sila

l0g1t3ch ::

VladarP je izjavil:






Res ti je všeč zgleda :D

D3m ::

Geho je izjavil:

VladarP je izjavil:

Geho je izjavil:

D3m je izjavil:

Geho je izjavil:

VladarP je izjavil:


Ti je kdo povedu, da kozaki v originalu izvirajo iz Ukrajine? Ne? No zdaj veš...


Hočeš reči Ukrajine in Rusije. >:)

Ne bimbo, rusija takrat še ni obstajala...


A Ukrajina pa je :)) ta tvoja teza potrjuje da gre za isti narod.

LOL
Kievan Rus%27 @ Wikipedia
Na malo se uči...
Cossacks @ Wikipedia
Velik vpliv so imeli tudi Mongoli.
Early "Proto-Cossack" groups are generally reported to have come into existence within what is now Ukraine in the 13th century as the influence of Cumans grew weaker, although some have ascribed their origins to as early as the mid-8th century


Mhhmmmm

Kievan Rus.

Ne Kyivan Rus.....ampak KIEVAN RUS.
|HP EliteBook|R5 6650U|

VladarP ::

EKSKLUZIVNE NOVICE

Ruske čete izvajajo zračne napade na položaje oboroženih sil Ukrajine na območju avtoceste Bakhmut-Lysichansk. Vojaki se soočajo z nalogo, da blokirajo edini oskrbovalni kanal za ukrajinske čete.

S pomočjo te ceste so militanti, nastanjeni v mestu, povezani z ozemljem, ki je pod nadzorom kijevskega režima.

Dopisnik Izvestij Denis Kulaga.

@izvestia


Lepo jako lepo 8-)
Akhmat sila

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: VladarP ()

l0g1t3ch ::

VladarP je izjavil:



Lepo jako lepo 8-)


Pa le priznaš :)

mackilla ::

l0g1t3ch je izjavil:

VladarP je izjavil:



Lepo jako lepo 8-)


Pa le priznaš :)

Sem vedel,da je vladarP prikriti homoseksualec. Tako sem vesel,da mu je ravno ta forum pomagal,da je stopil iz omare. Tako rad imam srečne konce:D

l0g1t3ch ::

Res je.

Prov robček bom rabil, tako ganljivo je.

Sc0ut ::

Rus gori...... V Rusiji :)

https://tass.com/emergencies/1460039
1231 v3, Z97 A, 16GB ram 1600mhz, 3070 RTX, HX850

Unchancy ::

sds je izjavil:

Rusija je odstranila zahodnim firmam pravico do patentov, copyrightov in trademarkov:

https://www.economist.com/business/2022...

Super, ane? Aja, ti si skrajni levak, makes sense…
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

dronyx ::

fikus_ je izjavil:

Torej predlagaš, da EU uvede diktatorske prijeme, kot so npr, v RU, CN, NK, . . .

Če si z nekom v vojni, potem se mi zdi logično, da se nekatere pravice in svoboščine omeji.

nekikr ::

Ali pa če razsaja prehlad. Ali pa, če se streljajo tam daleč stran. Ali pa, če je možnost, da gre kdo čez rdečo luč na semaforju. Jebiga, nekaj svoboščin bomo dali, ampak samo začasno, majkemi.

sds ::

VladarP je izjavil:

Zmanjkalo mi kaviarja, moram it kupit. Ce je kdo preskocil o mojih prehranjevalnih navadah, rad jem Kamcatka kaviar. Cena ni ovira.

Ruska trgovina na bavarcu Hlebsol:

https://hlebosol.eu/sl/eshop/kaviar-los...


U nice, hvala za tole.
I have no mouth, and I must scream

D3m ::

|HP EliteBook|R5 6650U|

kow ::

Vidim, da si obremenjen s homoseksualci.

Pac-Man ::

PacificBlue je izjavil:

Leta 2016, so zacele Zda oboroževati Ukrajino za boj proti Rusiji, hkrati pa zacele financirat program biološke raziskav, v sklopu katerih so v Ukraijo prenesli ogromno jedrskega materiala. Rafael Grossi iz Argentine, ki vodi mednarodno agencijo za atomsko energijo je 25. maja na forumu v Davosu dejal, da je Ukrajina v Zaporozji shranila 30 ton plutonija in 40 obogatenega urana in da se njegova afencija sprasuje kaj se je z vso to kolicino snovi zgodilo.
Spomnimo, da 26 februarja je jedrsko elektrarno zavzela ruska vojska, kasneje je v bliznjem laboratoriju izbruhnil pozar. Takrat so ruske enote zacele prenasati jedrske snovi, ukrajnske enote pa so jih napadle.
Zanimivo pri tem je, da bi Ukrajina shranjevala take kolicivne jedrskih snovi, glede na to, da so se po sovjetskem sporazumu morali odpovedati vsemu atomskim zalogam it takratne dobe. Od kod je torej prisel ta material?

In zakaj je te podatke prej organizacija za atomsko energijo skrivala?

Shady, shady..


Če teta od PacificBlue zadevo deli na facebooku mora bit že res...
The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.

fikus_ ::

dronyx je izjavil:

fikus_ je izjavil:

Torej predlagaš, da EU uvede diktatorske prijeme, kot so npr, v RU, CN, NK, . . .

Če si z nekom v vojni, potem se mi zdi logično, da se nekatere pravice in svoboščine omeji.


Od kdaj smo v vojni z RU?! Imaš kakšen dokaz za to, uraden dokument,kjer to piše?!
To kar se sedaj dogaja je proxy vojna, EU (vsaj nekatere države) je že pred napadom RU na UA blokirala RT. Tako da se ne bi hvalil z EU cenzuro in pristranskimi novicami.

Če bi bilo res, kot so zahodni MSM mediji poročali, da UAF zmaguje, bi UAF že bila praktično na meji z RU, mogoče celo na Krimu.

In tista novica o dobavi ameriških MRLS je slaba šala, ker jih bodo po nekaterih novicah dostavili 4 komplete. Ima kdo veredostojen vir, da bo več te robe? UAF je pred vojno imela podobnih ruskih okrog 70 kosov. Pa napihovanje o 777 havbicah ter vodenih izstrelkih, Nič od tega ni v posesti UAF, imajo navadne 777, še brez zadnji hit namerilne opreme. Zahod prazni svoja skladišča z opremo, ki mu je ni škoda + dobavljajo moderno orožje samo za testiranje in učenje.
Če hoče zahod res pomagat UAF, mora dostaviti moderno težko orožje in UA vojsko strenirati v uporabi le te, drugače je le malo bolje kot kup železja. Npr. 777 z vodenimi izstrelki, okrog 100 kompletov MRLS (usa imajo okrog toliko delijočih) in drugega težkega orožja.
Pa še to, usa baterija MRLSov šteje 9 vozil z raketami, 12 vozil za podporo in 2 vozili z gorivom, posadka najmanj 100 izurjenih ljudi.
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

VladarP ::

sds je izjavil:

VladarP je izjavil:

Zmanjkalo mi kaviarja, moram it kupit. Ce je kdo preskocil o mojih prehranjevalnih navadah, rad jem Kamcatka kaviar. Cena ni ovira.

Ruska trgovina na bavarcu Hlebsol:

https://hlebosol.eu/sl/eshop/kaviar-los...


U nice, hvala za tole.



Z veseljem. Priporocam tudi drugim, da podprejo ruske trgovine v Sloveniji
Akhmat sila

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: VladarP ()

sds ::

VladarP je izjavil:

sds je izjavil:

VladarP je izjavil:

Zmanjkalo mi kaviarja, moram it kupit. Ce je kdo preskocil o mojih prehranjevalnih navadah, rad jem Kamcatka kaviar. Cena ni ovira.

Ruska trgovina na bavarcu Hlebsol:

https://hlebosol.eu/sl/eshop/kaviar-los...


U nice, hvala za tole.



Z veseljem. Priporocam tudi drugim, da podprejo ruske trgovine v Sloveniji


Ja, samo je treba paziti, precej izdelkov imajo tudi Ukrajinskih.
I have no mouth, and I must scream

Pac-Man ::

Ko ste že pri glasbi in gejih - isti tip.



Alexander Buynov: Putin, Stop Hating Gays! / Олександр Буйнов - інтерв'ю в Мілані
The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.

VladarP ::

sds je izjavil:

VladarP je izjavil:

sds je izjavil:

VladarP je izjavil:

Zmanjkalo mi kaviarja, moram it kupit. Ce je kdo preskocil o mojih prehranjevalnih navadah, rad jem Kamcatka kaviar. Cena ni ovira.

Ruska trgovina na bavarcu Hlebsol:

https://hlebosol.eu/sl/eshop/kaviar-los...


U nice, hvala za tole.



Z veseljem. Priporocam tudi drugim, da podprejo ruske trgovine v Sloveniji


Ja, samo je treba paziti, precej izdelkov imajo tudi Ukrajinskih.



Ja pa iz Gruzije. Jaz kupujem samo ruske in armenske produkte v ruskih trgovinah. Pravkar sem si privoscil ruske ovsene kosmice z domacim kozjim mlekom.
Akhmat sila

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: VladarP ()

D3m ::

Ok boys.

Back on topicZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ.
|HP EliteBook|R5 6650U|

VladarP ::



Čisto proteini brez sladkorja in maščobe. Idealno za vse, ki redno telovadimo.

https://ruskatrgovina.si/index.php?id_p...

Naj vas OH ne zavede. OH je gorivo za telo.
Akhmat sila

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: VladarP ()

Comandante ::

Pravkar sem si privoscil ruske ovsene kosmice z domacim kozjim mlekom.

Dobro zate, ce je to najboljse kar Vzhod premore.

Osebno bom raje pohorski ramsteak za kosilo, ampak vsakemu svoje.

primoz4p ::

teslam2 je izjavil:

ni enga sposobnega moderatorja na tem forumu, da bi spucal to greznico on potalal par banov?

Vprašanje na mestu.

Utk ::

Pravkar sem si privoscil ruske ovsene kosmice z domacim kozjim mlekom.

Sej se mi je zdelo, da si še zmeraj prisesan na mamičino mleko.
««
96 / 123
»»