» »

Ukrajina Part IV

Ukrajina Part IV

««
94 / 123
»»

l0g1t3ch ::

VladarP je izjavil:



Vojvoda astmaticar in njegovi podrepniki bi rekli, da je olje v Luksemburgu tako drago zato, ker so v Luksemburgu povecali place in zaceli na polno zaposlovati. :))



To olje je res slavno :)) Dej že najdi kaj boljšega no, nobenega ne briga če bo vsake 3 mesce dal evro več za liter olja.

P.S. Tudi olje ti kupim :)

Za kadirovce pa svinsko mast. Sm slišal da je najbolša v kombinaciji z naboji :))

Nekaj ga tišči. Je mar pojedel preveč sladkarij ?

ccc, ti ti putin

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: l0g1t3ch ()

D3m ::

TezkoDihanje je izjavil:

D3m je izjavil:


Točno tebi, ker tebi pomeni večji ror ima boljši je.


Spelj se že nekam idiot.
Ob že tako obremenjeni logistiki, morajo zdaj skrbet še za dva tipa municije... ;((


Pa kaj pol.

Ukrajinci še več.
|HP EliteBook|R5 6650U|

l0g1t3ch ::

Putin ravno potičko dela za mizo :)
Smldi, smldi kako smldi :))


l0g1t3ch je izjavil:




Mu kupimo WC al pamperske ?

Moj najmlajši je ravno izven plenic, skoraj ziher sem da jih imam še kak paket v kleti.

Torej
VladarP -> kupim mu WC
Putin -> pošljem preostale plenice

Ja ?

TezkoDihanje ::

https://www.newsweek.com/exclusive-puti...
Exclusive: Putin Treated for Cancer in April, U.S. Intelligence Report Says

D3m je izjavil:

Pa kaj pol.

S tem si povedal vse, yep. Če ne razumeš, potem ni problema, ane.

Ukrajinci še več.[


Ukrajinci so doma z linijo neomejenih dobav iz tujine.

Zgodovina sprememb…

D3m ::

Domače, kot tuje.
|HP EliteBook|R5 6650U|

PrimoZ_ ::

Samega si me pustil :/

TezkoDihanje ::

D3m ::

Nice wallpaper.
|HP EliteBook|R5 6650U|

l0g1t3ch ::

Pac-Man ::

Po novem si Orlane sposojajo pri EMERCOM

https://twitter.com/raging545/status/15...
IMAGES of downed Russian Orlan-10 drone in E. Ukraine belonging to the Russian Ministry of Emergency Situations (EMERCOM) responsible for Natural Disasters.

The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.

Akira_ ::

Kaj zdej Rusi, danes vam ne plačajo nočne?

coffeetime12 ::

Se še kdo spomni, kako je pred začetkom vojne zahodni MSM vlakec govoril o Ukrajini? Zelo grdo, nespoštljivo, lažnivo ...



Sledil je t.i. 'The Churchill' fenomen, za nekatere kar preobrat. V katerem grmu tiči zajec?

D3m ::

Akira_ je izjavil:

Kaj zdej Rusi, danes vam ne plačajo nočne?


???
|HP EliteBook|R5 6650U|

Utk ::

coffeetime12 je izjavil:

Se še kdo spomni, kako je pred začetkom vojne zahodni MSM vlakec govoril o Ukrajini? Zelo grdo, nespoštljivo, lažnivo ...



Sledil je t.i. 'The Churchill' fenomen, za nekatere kar preobrat. V katerem grmu tiči zajec?

Kaj je tu čudnega? Če se dva cigana stepeta, jih je treba ločit, pritisnit na močnejšega napadalca da neha, preden se pobijeta. Potem se pa lahko oba oklofuta.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

koyotee ::

Akira_ je izjavil:

Kaj zdej Rusi, danes vam ne plačajo nočne?


Bo slo za narocilo s hobbykinga. :D
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

VladarP ::

Kamiševa je prešla pod nadzor ruskih čet, kotel v Zoloti je praktično zaprt.

https://t.me/ratnenovosti



Ragu omaka

Raketni napadi na Harkov in Dnepropetrovsk

https://t.me/ratnenovosti


Se ena ragu omaka
Akhmat sila

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: VladarP ()

VladarP ::

Za vašo pozornost na videoposnetku so junaško evakuirani junaki Azovstala, ki zdaj živijo v zaporu v Yelenovki v regiji Donetsk.

Skrbni zdravniki, tople postelje, fikcija, trije topli obroki na dan in vse to, samo nasmeh jim manjka.

Nacist dragi evakuiraj se tudi ti k nam v ujetništvo, naša vrata so odprta. Nacistom, ki so že tu je to všeč, vsi so zadovoljni, nihče se ne pritožuje.

Videoposnetek:
https://t.me/intelslava/30666


Evakuirana naciteroristicna banda v zaporu :))
Akhmat sila

l0g1t3ch ::

l0g1t3ch je izjavil:

Včeraj tako



Jutri tako

coffeetime12 ::

'Ljudje, ki branijo zgodbe o imperiju, branijo le svoj svetovni nazor pred uničenjem'

bbbbbb2015 ::

fur80 je izjavil:

Kolegica dela v Luksenburgu, pa ti veš sploh kake plače imajo tam gor, pojdi si pogledat, katera država ima največje plače na svetu in BDP na prebivalca! :D

GDP per Capita by Country 2022
Ranking Country GDP per Capita
1 Luxembourg $118,001
2 Singapore $97,057
3 Ireland $94,392
4 Qatar $93,508


Majstore, počasi. Luksemburžani so mojstri v legalni optimizaciji davkov. Vse svetovne banke in večina internetnih velikanov (da ne bom z imeni) ima sedež v ... Luxemburgu. Seveda imajo tam v glavnem samo papirnati sedež, z 10+ zaposlenimi. Zato se zdi, da se miljarde stekajo v Luxemburg, pa je realnost ta, da je večina stvari papirnatih. Davki na take firme so skoraj 0. Nenazadnje je moj naročnik... ...iz Luksemburga!

Na tisem aslovu je dobesedno 100 firm, pa je stavba morda sedem nadstropna. Eni bi rekli poštni nabiralnik firme.

Stanovanja in plače so seveda visoke, samo ne toliko, kot kaže BDP/prebivalca. Recimo za 50% več, kot v Bruslju.

Zapovrh dosti zaposlencev (sploh Nemcev) uporablja trik, da imajo stanovanje v Nemčiji in se v Luksemburg vozijo samo na delo.

Tako da Luksemburg je fake, da dol padeš. Če bi EU razpadla - bi Luksemburžanci šli nazaj molzt krave na roko in delat sir.

l0g1t3ch ::

coffeetime12 je izjavil:

'Ljudje, ki branijo zgodbe o imperiju, branijo le svoj svetovni nazor pred uničenjem'




O Boh pomagi, kake bedarije.

VladarP ::

Zahod se mora pripraviti na dolgotrajno vojno.
-Stoltenberg-


U prevodu we want total war
Akhmat sila

coffeetime12 ::

Veteran CIA in ministrstva za zunanje zadeve, Larry C. Johnson, o Ukrajini, Donbasu in RF

l0g1t3ch ::

Ojej. Še več neumnosti :/

Truga ::

l0g1t3ch je izjavil:

O Boh pomagi, kake bedarije.

zgleda je kr dobr video, glede na to da se obe strani v tem konfliktu tako obnasata

VladarP ::

Nevem kaj tocno ima Putin v planu vidimo lahko le da ima veliko potrpljenja in da gre za humanega cloveka, da Kijeva se zmeraj ni zasul z takticnim nuklearnim orozjem. Jaz bi ga namrec zravnal kot Nagasaki.
Akhmat sila

coffeetime12 ::

Svet se zaenkrat zaradi zanesljive, neizmerne, brezkompromisne, požrtvovalne humanitarne pomoči ZDA Ukrajini, počuti pomirjenjega. Naj se tak način pomoči nadaljuje in upa, da se vojna čimprej konča. V dobro vseh ekip.

endelin ::

Če bi kdo rad prebral malo o ruskih pomorščakih na zacetku 20. stoletja.

https://www.businessinsider.com/surpris...

Zanimivo branje:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

mackilla ::

VladarP je izjavil:

Nevem kaj tocno ima Putin v planu vidimo lahko le da ima veliko potrpljenja in da gre za humanega cloveka, da Kijeva se zmeraj ni zasul z takticnim nuklearnim orozjem. Jaz bi ga namrec zravnal kot Nagasaki.

Kaj bi rekel komandir,če bi videl kakšne pišeš tu gor? :D

AvtoR ::

VladarP je izjavil:

Nevem kaj tocno ima Putin v planu vidimo lahko le da ima veliko potrpljenja in da gre za humanega cloveka, da Kijeva se zmeraj ni zasul z takticnim nuklearnim orozjem. Jaz bi ga namrec zravnal kot Nagasaki.


Ti si resen bolnik. Poišči pomoč v ustrezni ustanovi preden bo prepozno!

marjanmb ::

l0g1t3ch je izjavil:

l0g1t3ch je izjavil:

Včeraj tako



Jutri tako


sds ::

AvtoR je izjavil:

VladarP je izjavil:

Nevem kaj tocno ima Putin v planu vidimo lahko le da ima veliko potrpljenja in da gre za humanega cloveka, da Kijeva se zmeraj ni zasul z takticnim nuklearnim orozjem. Jaz bi ga namrec zravnal kot Nagasaki.


Ti si resen bolnik. Poišči pomoč v ustrezni ustanovi preden bo prepozno!


Zakaj, saj govori samo enako kot vi. Samo pac iz druge strani. To, da navijate za cimvec pobitih Ukrajincev je dejansko enako kot je povedal on. Samo, da vi porivate Ukrajince v nesmiselen boj do zadnjega moza, zato, da zascitijo svoje korumpirane politike (Zelenskya in ostale kriminalce), on pa je samo povedal kako vam lahko izpolni zeljo.

Rezultat je pa v obeh primerih enak, veliko pobitih Ukrajincev in porusena drzava. Tako, da karkoli si ze mislis o njemu, si ti enak.
I have no mouth, and I must scream

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sds ()

gozdar1 ::

sds je izjavil:

AvtoR je izjavil:

VladarP je izjavil:

Nevem kaj tocno ima Putin v planu vidimo lahko le da ima veliko potrpljenja in da gre za humanega cloveka, da Kijeva se zmeraj ni zasul z takticnim nuklearnim orozjem. Jaz bi ga namrec zravnal kot Nagasaki.


Ti si resen bolnik. Poišči pomoč v ustrezni ustanovi preden bo prepozno!


Zakaj, saj govori samo enako kot vi. Samo pac iz druge strani. To, da navijate za cimvec pobitih Ukrajincev je dejansko enako kot je povedal on. Samo, da vi porivate Ukrajince v nesmiselen boj do zadnjega moza, zato, da zascitijo svoje korumpirane politike (Zelenskya in ostale kriminalce), on pa je samo povedal kako vam lahko izpolni zeljo.

Rezultat je pa v obeh primerih enak, veliko pobitih Ukrajincev in porusena drzava. Tako, da karkoli si ze mislis o njemu, si ti enak.


Za to navijate rusofili oz. ruski troli, ostali navijamo za ruski umik in konec vojne. Očitno je to za ukrajince boljša opcija kot pa ponovna ruska nadoblast, kar pove veliko o ruski nadoblasti in zakaj vsi bežijo od nje.

fikus_ ::

tomlin je izjavil:

BTW,Larry Elliott, avtor članka je velik nasprotnik politike EU, bil je agitator za brexit, s tega zornega kota

se bere ta njegov "privoščljiv prispevek". Ima pa, kar se podatkov tiče in njih razlage precej prav, samo precej

skozi očala anti EU-zagovornika.

gazibo je izjavil:

Russia is winning the economic war - and Putin is no closer to withdrawing troops


dobr devajo te sankcije matr :D


Kaj če bi dal konstruktiven komentar, ne pa da znaš samo srati po avtorju in ga s tem poskusiti deskreditirati!
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

mackilla ::

sds je izjavil:

AvtoR je izjavil:

VladarP je izjavil:

Nevem kaj tocno ima Putin v planu vidimo lahko le da ima veliko potrpljenja in da gre za humanega cloveka, da Kijeva se zmeraj ni zasul z takticnim nuklearnim orozjem. Jaz bi ga namrec zravnal kot Nagasaki.


Ti si resen bolnik. Poišči pomoč v ustrezni ustanovi preden bo prepozno!


Zakaj, saj govori samo enako kot vi. Samo pac iz druge strani. To, da navijate za cimvec pobitih Ukrajincev je dejansko enako kot je povedal on. Samo, da vi porivate Ukrajince v nesmiselen boj do zadnjega moza, zato, da zascitijo svoje korumpirane politike (Zelenskya in ostale kriminalce), on pa je samo povedal kako vam lahko izpolni zeljo.

Rezultat je pa v obeh primerih enak, veliko pobitih Ukrajincev in porusena drzava. Tako, da karkoli si ze mislis o njemu, si ti enak.

Tip navija,da se Kijev zravna z zemljo kot Nagasaki ti pa govoriš,da je nasprotna stran enaka? Nihče ne pravi,da je potrebno skurit Moskvo kot Hirošimo. -vx- pezde staro vem,da te je strah kaj bo prinesla prihodnost. Če bi hudo javi in ti bom zrihtal paleto konzerv. Pa ne Mercatorjevih ampak dobro robo. :D

fikus_ ::

koyotee je izjavil:


Hrast ima 100% vlažnost tudi po 30 letih ležanja v vodi, si vedel to?

1 leto za topol in smreko,
1,5 leta za lipo, jelšo, brezo,
2 leti za bukev, jesen, sadno drevje,
2 do 3 leta hrast.

Vidim da ste sami izobraženi gozdarji pri hiši.


"Blokovci" ne vedo, koliko suh mora biti les in marsikdo bo kuril, kar bo dobil.
Jaz delam drva iz jesena in bresta, ki se suši stoje (bolezen), tako da samo podrem in scepim, pa so drva pod 20% vlage. Kaže da bo letos šlo v promet najmanj 120 nm drv. Cena pa najmanj 70 € za nm, za dostavo se pa še nisem odločil, ali bo všteta ali ne.
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

PrimoZ_ ::

Čakal sem te, ti pa takole :(

PrimoZ_ je izjavil:

Samega si me pustil :/

fikus_ ::

Utk je izjavil:

coffeetime12 je izjavil:

Se še kdo spomni, kako je pred začetkom vojne zahodni MSM vlakec govoril o Ukrajini? Zelo grdo, nespoštljivo, lažnivo ...



Sledil je t.i. 'The Churchill' fenomen, za nekatere kar preobrat. V katerem grmu tiči zajec?

Kaj je tu čudnega? Če se dva cigana stepeta, jih je treba ločit, pritisnit na močnejšega napadalca da neha, preden se pobijeta. Potem se pa lahko oba oklofuta.



Jp, "Ukraine´s neo-nazi problem" pa kar izgine?!
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

Pac-Man ::

endelin je izjavil:

Če bi kdo rad prebral malo o ruskih pomorščakih na zacetku 20. stoletja.

https://www.businessinsider.com/surpris...

Zanimivo branje:)


Satirično, v video obliki

The Dumbest Russian Voyage Nobody Talks About
The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.

redtech ::

l0g1t3ch je izjavil:



Parkrat sem zasledil slike grobov, ki jih limate iz NVO LGBTIQ grupe...

Tukaj so pokopani ljudje od katerih so se svojci lahko dostojno poslovili.

Ukrajinci nimajo grobov, ker ležijo trupla po fabrkah in jih nočejo sprejemat, če si toliko fer prižgi za vsakega eno čajno svečko, ti bo hvaležen, da se je kdo spomnil nanj.

l0g1t3ch ::

fikus_ je izjavil:

Utk je izjavil:

coffeetime12 je izjavil:

Se še kdo spomni, kako je pred začetkom vojne zahodni MSM vlakec govoril o Ukrajini? Zelo grdo, nespoštljivo, lažnivo ...



Sledil je t.i. 'The Churchill' fenomen, za nekatere kar preobrat. V katerem grmu tiči zajec?

Kaj je tu čudnega? Če se dva cigana stepeta, jih je treba ločit, pritisnit na močnejšega napadalca da neha, preden se pobijeta. Potem se pa lahko oba oklofuta.



Jp, "Ukraine´s neo-nazi problem" pa kar izgine?!


Poglej še za vse članke o o ruskem naci problemu :))

marjanmb je izjavil:

l0g1t3ch je izjavil:

l0g1t3ch je izjavil:

Včeraj tako



Jutri tako



.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: l0g1t3ch ()

fikus_ ::

l0g1t3ch je izjavil:

fikus_ je izjavil:

Utk je izjavil:

coffeetime12 je izjavil:

Se še kdo spomni, kako je pred začetkom vojne zahodni MSM vlakec govoril o Ukrajini? Zelo grdo, nespoštljivo, lažnivo ...



Sledil je t.i. 'The Churchill' fenomen, za nekatere kar preobrat. V katerem grmu tiči zajec?

Kaj je tu čudnega? Če se dva cigana stepeta, jih je treba ločit, pritisnit na močnejšega napadalca da neha, preden se pobijeta. Potem se pa lahko oba oklofuta.



Jp, "Ukraine´s neo-nazi problem" pa kar izgine?!


Poglej še za vse članke o o ruskem naci problemu :))

marjanmb je izjavil:

l0g1t3ch je izjavil:

l0g1t3ch je izjavil:

Včeraj tako



Jutri tako



.



Deluješ kot razvajen otrok.
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

mackilla ::

fikus_ je izjavil:

Utk je izjavil:

coffeetime12 je izjavil:

Se še kdo spomni, kako je pred začetkom vojne zahodni MSM vlakec govoril o Ukrajini? Zelo grdo, nespoštljivo, lažnivo ...



Sledil je t.i. 'The Churchill' fenomen, za nekatere kar preobrat. V katerem grmu tiči zajec?

Kaj je tu čudnega? Če se dva cigana stepeta, jih je treba ločit, pritisnit na močnejšega napadalca da neha, preden se pobijeta. Potem se pa lahko oba oklofuta.



Jp, "Ukraine´s neo-nazi problem" pa kar izgine?!

Ko MSN poroča o nacijih jim verjamete ko pa korona virusu pa ne. Ma gonte se u pm.

dronyx ::

Moram reči da jaz EU čedalje težje razumem. Odločili smo (so) se za ekonomsko in proxy vojno z rusijo, zaradi invazije na Ukrajino. V tem priemru bi morali po moje takoj sprejeti tudi zavezujočo direktivo za vse članice EU, po kateri je vsaj prekršek, če že ne kaznivo dejanje vsako simpatiziranje in poveličevanje ruskih vojaških dosežkov. Ko si z nekom v vojni je zadnje kar si želiš, da sovražnik zganja propagando in zaneti notranje spore. Ampak EU se obnaša kot kokoš brez glave. Ali pa še ne razumejo, da smo v vojni?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dronyx ()

l0g1t3ch ::

fikus_ je izjavil:


Deluješ kot razvajen otrok.


Preberi si članke o ruskem naci problemu. Potem pa pametuj.

D3m ::

l0g1t3ch je izjavil:

fikus_ je izjavil:


Deluješ kot razvajen otrok.


Preberi si članke o ruskem naci problemu. Potem pa pametuj.


O wow....whataboutizem much. :D
|HP EliteBook|R5 6650U|

l0g1t3ch ::

D3m je izjavil:

l0g1t3ch je izjavil:

fikus_ je izjavil:


Deluješ kot razvajen otrok.


Preberi si članke o ruskem naci problemu. Potem pa pametuj.


O wow....whataboutizem much. :D


Od vas ruskotov se učim :)

l0g1t3ch je izjavil:

Putin ravno potičko dela za mizo :)
Smldi, smldi kako smldi :))


l0g1t3ch je izjavil:




Mu kupimo WC al pamperske ?

Moj najmlajši je ravno izven plenic, skoraj ziher sem da jih imam še kak paket v kleti.

Torej
VladarP -> kupim mu WC
Putin -> pošljem preostale plenice

Ja ?

VladarP ::

dronyx je izjavil:

Moram reči da jaz EU čedalje težje razumem. Odločili smo (so) se za ekonomsko in proxy vojno z rusijo, zaradi invazije na Ukrajino. V tem priemru bi morali po moje takoj sprejeti tudi zavezujočo direktivo za vse članice EU, po kateri je vsaj prekršek, če že ne kaznivo dejanje vsako simpatiziranje in poveličevanje ruskih vojaških dosežkov. Ko si z nekom v vojni je zadnje kar si želiš, da sovražnik zganja propagando in zaneti notranje spore. Ampak EU se obnaša kot kokoš brez glave. Ali pa še ne razumejo, da smo v vojni?



Torej ti si v vojni in bi se obracunaval z nasprotno mislecimi raje tako povej. Ce si ti v vojni, si tudi legitimna tarca.
Akhmat sila

l0g1t3ch ::

VladarP je izjavil:

dronyx je izjavil:

Moram reči da jaz EU čedalje težje razumem. Odločili smo (so) se za ekonomsko in proxy vojno z rusijo, zaradi invazije na Ukrajino. V tem priemru bi morali po moje takoj sprejeti tudi zavezujočo direktivo za vse članice EU, po kateri je vsaj prekršek, če že ne kaznivo dejanje vsako simpatiziranje in poveličevanje ruskih vojaških dosežkov. Ko si z nekom v vojni je zadnje kar si želiš, da sovražnik zganja propagando in zaneti notranje spore. Ampak EU se obnaša kot kokoš brez glave. Ali pa še ne razumejo, da smo v vojni?



Torej ti si v vojni in bi se obracunaval z nasprotno mislecimi raje tako povej. Ce si ti v vojni, si tudi legitimna tarca.


Hotel je reči, da bi moral tako kot čehi, vas ruske simpatizerje zapirat :)

Sej veš, moramo se zgledovati po rusiji, ki je oh in sploh in pošilja v zapor ljudi ki držijo prazno tablo v zrak :))

primoz4p ::

Ukraine. Military Summary And Analysis 02.06.2022
««
94 / 123
»»