» »

Ukrajina Part IV

Ukrajina Part IV

««
92 / 123
»»

l0g1t3ch ::

VladarP je izjavil:

koyotee je izjavil:

VladarP je izjavil:

koyotee je izjavil:

VladarP je izjavil:

Življenje v Sloveniji zadnjih 20 let še ni bilo tako drago
Ljubljana, 02.06.2022, 19:06 | Posodobljeno pred 5 minutami

https://www.24ur.com/novice/slovenija/k...




IDEMOOOOO SE BOLJ JE TREBA PODRAZIT 8-)8-)

Mi smo vecerjal lososa 8-) tudi stari moj bo podrazil drva za kurjavo jeseni. Mesana 80, bukev in gaber po 100 na meterce. Interesa je dovolj, vidim da ga zagajo, cepijo in vezejo meterce, iz dneva v dan posla njemu in njegovim delavcem ne manjka. 8-)


A lososa si ujel prej ko si supal? Metrce za 100€ pa ti nisi v življenju sploh metrce videl, kaj šele da kdo plačal 100€ za 1m3 :)):)):))



Ujel v leklerku divjega za 27e po kilogramu. Bos bos, dal bos 100e al bos pa kuril gume in jelovino.


Mam hrastove, tretje leto se sušijo, rabiš kaj? Gume smo pa kurili 20 let nazaj na kresu za 1.maj, zdej pa se to ne dela več, saj nismo za uralom.


Namesto, da kuriš hrast, ki ma tudi po 3 letih 40% vlažnost ti pripelje Mirsad fotrov delavc traktorsko prikolico bukve se boš grel tako kot treba. Samo denar na sonce, nema dzabe



Aha, aha

naš velesposobni in uspešni vladar je samo očkov sinko. Poklicni sin, ki se kiti s tistim kar je oča gosr spravil.


Ahaha, ker patetičen klovn :))

TezkoDihanje ::

fur80 je izjavil:

Remains of the russian VDV unit.
https://twitter.com/TheDeadDistrict/sta...


sončnice...

Unchancy ::

VladarP se je šolal v Tacnu. Vsaj tako je napisal. Mogoče je imel težave s predpostavljenimi:D


Aha, policajski kolidž, visoko strokovno izobražen človek, je kače in dela drva. To je preveč intelektualno zame...:))
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

VladarP ::



Evo ga astmatičar je že poletel iz aliexpresovega letališča bombardirat Donbas
Akhmat sila

TezkoDihanje ::

VladarP je izjavil:



Evo ga astmatičar je že poletel iz aliexpresovega letališča bombardirat Donbas


Kako inteligenten post. Just WOW!!!!1

fur80 ::

54th Mechanized Brigade. To brigado je zadnjč mimogrede VladarP lepil tu, da nimajo več orožja in bi se radi predali! :D

Video of Ukrainian mortar or artillery strikes on Russian tanks by Ukraine's 54th Mechanized Brigade.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fur80 ()

VladarP ::

Unchancy je izjavil:

VladarP se je šolal v Tacnu. Vsaj tako je napisal. Mogoče je imel težave s predpostavljenimi:D


Aha, policajski kolidž, visoko strokovno izobražen človek, je kače in dela drva. To je preveč intelektualno zame...:))





Na se bos kaj naucil, ker vem da skornjev na marsih po kamnih gulil nisi
Akhmat sila

koyotee ::

Ko zmanjka postov o lososu, supanju, drvih, gumah in ostalih dobrinah, reklama za aliexpress/alibabo. Ima affiliate in od vsakega prodanega f16 dobi 2 plastična zamaška za ruski sklad!
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Truga ::

Unchancy je izjavil:

Ko sem pred mesecem ali dvema omenil, da ste levičarji itak vsi na strani Putina, si pa igral presenečenje in ogorčenje, da odkod meni takšne ideje. LOL
kje sem napisal tam da sem za putina? pls razlozi

mackilla ::

VladarP je izjavil:

Unchancy je izjavil:

VladarP se je šolal v Tacnu. Vsaj tako je napisal. Mogoče je imel težave s predpostavljenimi:D


Aha, policajski kolidž, visoko strokovno izobražen človek, je kače in dela drva. To je preveč intelektualno zame...:))





Na se bos kaj naucil, ker vem da skornjev na marsih po kamnih gulil nisi

A to so vas učili v Tacnu?:D

TezkoDihanje ::

en lep twitter account, ki tracka mrtve Ruse:
https://twitter.com/666_mancer

https://twitter.com/666_mancer/status/1...
25-year-old native of the village of Kilmez, Kirov region, 139th graduate of the RVVDKU, senior lieutenant #331??? Akhmedyanov Rustem Rifatovich dreamed of becoming a military man and became, however, not for long, on 05/20/22 he was demilitarized near Izyum



https://twitter.com/666_mancer/status/1...
PMC mercenary #?????? Banshchikov Anton Aleksandrovich, born in 1987 from Kopeysk on 05/23/22 he almost captured Liman alone, but ran into and died



in tako dalje... stotine in stotine imen s slikami

(za razliko od predsednika enega izmed odborov ruske dume, ki pravi, da ni nobenih žrtev)

Unchancy ::

Truga je izjavil:

Unchancy je izjavil:

Ko sem pred mesecem ali dvema omenil, da ste levičarji itak vsi na strani Putina, si pa igral presenečenje in ogorčenje, da odkod meni takšne ideje. LOL
kje sem napisal tam da sem za putina? pls razlozi

Tole si napisal:

predvsem je treba pocasi zacet spinat, zakaj bomo ukrajino vrgli pod avtobus, ker se tole vlece ze predolgo in ratuje predrago.


Vsak izgovor je dober, tudi če ga pes na repu prinese, nje?
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

VladarP ::

koyotee je izjavil:

VladarP je izjavil:

koyotee je izjavil:

VladarP je izjavil:

koyotee je izjavil:

VladarP je izjavil:

Življenje v Sloveniji zadnjih 20 let še ni bilo tako drago
Ljubljana, 02.06.2022, 19:06 | Posodobljeno pred 5 minutami

https://www.24ur.com/novice/slovenija/k...




IDEMOOOOO SE BOLJ JE TREBA PODRAZIT 8-)8-)

Mi smo vecerjal lososa 8-) tudi stari moj bo podrazil drva za kurjavo jeseni. Mesana 80, bukev in gaber po 100 na meterce. Interesa je dovolj, vidim da ga zagajo, cepijo in vezejo meterce, iz dneva v dan posla njemu in njegovim delavcem ne manjka. 8-)


A lososa si ujel prej ko si supal? Metrce za 100EUR pa ti nisi v življenju sploh metrce videl, kaj šele da kdo plačal 100EUR za 1m3 :)):)):))



Ujel v leklerku divjega za 27e po kilogramu. Bos bos, dal bos 100e al bos pa kuril gume in jelovino.


Mam hrastove, tretje leto se sušijo, rabiš kaj? Gume smo pa kurili 20 let nazaj na kresu za 1.maj, zdej pa se to ne dela več, saj nismo za uralom.


Namesto, da kuriš hrast, ki ma tudi po 3 letih 40% vlažnost ti pripelje Mirsad fotrov delavc traktorsko prikolico bukve se boš grel tako kot treba. Samo denar na sonce, nema dzabe



Hrast ima 100% vlažnost tudi po 30 letih ležanja v vodi, si vedel to?

1 leto za topol in smreko,
1,5 leta za lipo, jelšo, brezo,
2 leti za bukev, jesen, sadno drevje,
2 do 3 leta hrast.

Vidim da ste sami izobraženi gozdarji pri hiši.


Karkoli daš v vodo bo vlažno, sploh les ki se napije vode. Hrast je samo poseben, da je trdoživ les zato pa so še danes hrastove truge v zemlji cele po 150 letih ležanja v zemlji. Aja če maš kaj starega hrastovega tesanega lesa za prodat, ga naši odkupujejo in odpremljajo na Kitajsko in Veliko Britanijo.

mackilla je izjavil:

VladarP je izjavil:

Unchancy je izjavil:

VladarP se je šolal v Tacnu. Vsaj tako je napisal. Mogoče je imel težave s predpostavljenimi:D


Aha, policajski kolidž, visoko strokovno izobražen človek, je kače in dela drva. To je preveč intelektualno zame...:))





Na se bos kaj naucil, ker vem da skornjev na marsih po kamnih gulil nisi

A to so vas učili v Tacnu?:D



V Gotenici ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: VladarP ()

fur80 ::

Kherson:
Days ago the ZSU crossed Ingulets river in 3 points and counterassault the ??positions. As a response ??
forces attempted to dislodge the ??from these platforms, but ?? destroyed whole russian BTG.
IMO on the video are remains of this BTG
1945/


Abandoned and destroyed russian hardware.

https://twitter.com/TheDeadDistrict/sta...

Arestovich:
Several streets of Severodonetsk have already been recaptured.
This counterattack does not mean that we will liberate the city.
First of all, the Russians suffer heavy losses.
3/
We hit when the concentration of Russians in the city was very high and they preparing for assault and they aren't ready for defence.
In the next days we will see what is the plan of the Ukrainian General Staff, but for now russians are in very heavy situation.

According to the Arestovich:
Ukrainian Armed Forces dragged Russians into a trap in Severodonetsk, pretending to "surrender" the city. Now they counterassault and began to cut the Russian forces in urban battles.
1/

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fur80 ()

Truga ::

Unchancy je izjavil:

Truga je izjavil:

Unchancy je izjavil:

Ko sem pred mesecem ali dvema omenil, da ste levičarji itak vsi na strani Putina, si pa igral presenečenje in ogorčenje, da odkod meni takšne ideje. LOL
kje sem napisal tam da sem za putina? pls razlozi

Tole si napisal:

predvsem je treba pocasi zacet spinat, zakaj bomo ukrajino vrgli pod avtobus, ker se tole vlece ze predolgo in ratuje predrago.


Vsak izgovor je dober, tudi če ga pes na repu prinese, nje?

kako tocno sem jaz za putina, ce bo EU vrgla ukrajino pod avtobus? saj vem da ste naciji nepismeni ampak to je pa res nov nivo

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Truga ()

l0g1t3ch ::

Jao jao, kake osle pr nas sprejmejo v policijo, če je bil tam res VladarP.

Največje debile in naciste.

Unchancy ::

VladarP je izjavil:

Unchancy je izjavil:

VladarP se je šolal v Tacnu. Vsaj tako je napisal. Mogoče je imel težave s predpostavljenimi:D


Aha, policajski kolidž, visoko strokovno izobražen človek, je kače in dela drva. To je preveč intelektualno zame...:))





Na se bos kaj naucil, ker vem da skornjev na marsih po kamnih gulil nisi

Eni mentalno za vedno ostanejo na koncu pubertete :))
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

Truga ::

l0g1t3ch je izjavil:

Jao jao, kake osle pr nas sprejmejo v policijo, če je bil tam res VladarP.

Največje debile in naciste.

a to je shocker alkaj?

l0g1t3ch ::

Truga je izjavil:

l0g1t3ch je izjavil:

Jao jao, kake osle pr nas sprejmejo v policijo, če je bil tam res VladarP.

Največje debile in naciste.

a to je shocker alkaj?


Sej sm vedu, da niso najbl brihtni.

sam tole z vladarp je pa novi poden. Ko že misliš da si na dnu, pa gre še dva štuka nižje :))

VladarP ::

Skoraj na celotnem ozemlju Ukrajine je razglašen alarm za zračno nevarnost.



Idemoooo ponovno kalibracija na tovarniške nastavitve 8-)
Akhmat sila

Unchancy ::

Truga je izjavil:

Unchancy je izjavil:

Truga je izjavil:

Unchancy je izjavil:

Ko sem pred mesecem ali dvema omenil, da ste levičarji itak vsi na strani Putina, si pa igral presenečenje in ogorčenje, da odkod meni takšne ideje. LOL
kje sem napisal tam da sem za putina? pls razlozi

Tole si napisal:

predvsem je treba pocasi zacet spinat, zakaj bomo ukrajino vrgli pod avtobus, ker se tole vlece ze predolgo in ratuje predrago.


Vsak izgovor je dober, tudi če ga pes na repu prinese, nje?

kako tocno sem jaz za putina, ce bo EU vrgla ukrajino pod avtobus? saj vem da ste naciji nepismeni ampak to je pa res nov nivo

Ti si za to, da se “Ukrajino vrže pod avtobus, ker se vojna že predolgo vleče in ratuje predrago”, right?
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

D3m ::

TezkoDihanje je izjavil:

D3m je izjavil:

Aktiviral so T62 zato, ker so bili najbolj pripravljeni za boj med vsemi ostali tank


Ne ampak, ker so dobri za uporabo in idealni za mobilno topništvo.


"dobri za uporabo" ?!! WTF ti žereš ene droge??

115mm topovi s 50 let starimi merilnimi napravami seveda niso dobri za praktično nič.
Še v Siriji se niso izkazali.


A se ti malo idiota špilaš?

Laserski merilnik in balistični računalnik ima.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Truga ::

Unchancy je izjavil:

Ti si za to, da se “Ukrajino vrže pod avtobus, ker se vojna že predolgo vleče in ratuje predrago”, right?

ne, nisem jaz za to, jaz sem opisal zakaj se je ta clanek pojavil v guardianu.

Unchancy ::

Truga je izjavil:

Unchancy je izjavil:

Ti si za to, da se “Ukrajino vrže pod avtobus, ker se vojna že predolgo vleče in ratuje predrago”, right?

ne, nisem jaz za to, jaz sem opisal zakaj se je ta clanek pojavil v guardianu.

Potem pa moja napaka. Se opravičujem.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

mackilla ::

l0g1t3ch je izjavil:

Truga je izjavil:

l0g1t3ch je izjavil:

Jao jao, kake osle pr nas sprejmejo v policijo, če je bil tam res VladarP.

Največje debile in naciste.

a to je shocker alkaj?


Sej sm vedu, da niso najbl brihtni.

sam tole z vladarp je pa novi poden. Ko že misliš da si na dnu, pa gre še dva štuka nižje :))

A veš,da je to prva stvar,ki mu jo verjamem:D

VladarP ::

Moskva bo smrtonosno udarila po centrih odločanja, če bo Kijev uporabil orožje, ki ga je prejelo od ZDA, proti ruskim ozemljem, - Medvedjev za TV kanal Al Jazeera


Opa direktna najava taktične nuklearke na Kijev8-)
Akhmat sila

fur80 ::

Na koncu se ti še ti kmeti zasmilijo. Jao... kako brezveze je to!

Captured soldiers of the DNR.
As claimed it's in Severodonetsk.


https://twitter.com/TheDeadDistrict/sta...

TezkoDihanje ::

D3m je izjavil:

A se ti malo idiota špilaš?
Laserski merilnik in balistični računalnik ima.


A ti boš meni zdaj razlagal kaj ima pa kaj nima, dafaq?? ;((

Edini razlog, zakaj so T62 v Ukrajini je to, da so jih Rusi obnavljali za Sirijce. Niti en drug razlog, zakaj bi bil T62 dobra izbira v primerjavi z novejšimi tanki s 125mm topom NE OBSTAJA. To pa pomeni, da onih, ki bi morali biti na voljo v rezervi enostavno ni ali pa so v izjemno slabem stanju (kar dokazujejo slike tankov T-72B/T-80BV - oboje soviet era, ki jih tudi v manjši količini vozijo v Ukrajino).

Sep 7, 2018
#PutinAtWar: Soviet Tanks Reactivated in Russia’s East
https://medium.com/dfrlab/putinatwar-so...

T-62 @ Wikipedia
In 2018, the Russian Federation reactivated and field-tested T-62M and T-62MV tanks from war stores and transported them to Syria.[69]

Zgodovina sprememb…

fur80 ::

VladarP je izjavil:

Moskva bo smrtonosno udarila po centrih odločanja, če bo Kijev uporabil orožje, ki ga je prejelo od ZDA, proti ruskim ozemljem, - Medvedjev za TV kanal Al Jazeera


Opa direktna najava taktične nuklearke na Kijev8-)


Se Rusi bojijo, da jih bodo Ukrajinci v "Oluji" potisnili preko mej? ;)

TezkoDihanje ::

VladarP je izjavil:

Moskva bo smrtonosno udarila po centrih odločanja, če bo Kijev uporabil orožje, ki ga je prejelo od ZDA, proti ruskim ozemljem, - Medvedjev za TV kanal Al Jazeera


Opa direktna najava taktične nuklearke na Kijev8-)


To ni najava taktične nuklearke na Kiev, bedak.

Unchancy ::

VladarP je izjavil:

Moskva bo smrtonosno udarila po centrih odločanja, če bo Kijev uporabil orožje, ki ga je prejelo od ZDA, proti ruskim ozemljem, - Medvedjev za TV kanal Al Jazeera


Opa direktna najava taktične nuklearke na Kijev8-)

Prpa stiska ruse pred prihodom superiorne tehnike iz Zahoda?
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Unchancy ()

Truga ::

Unchancy je izjavil:

Truga je izjavil:

Unchancy je izjavil:

Ti si za to, da se “Ukrajino vrže pod avtobus, ker se vojna že predolgo vleče in ratuje predrago”, right?

ne, nisem jaz za to, jaz sem opisal zakaj se je ta clanek pojavil v guardianu.

Potem pa moja napaka. Se opravičujem.

nic hudega, meni dostkrat pravijo da sem putinisti, ker sem apriori proti vojnam, in proti slepemu podpiranju ukrajinskega rezima, samo zato ker se bori proti ruskem rezimu, ki je trenutno javni neprijatelj st. 1

ce bi blo pomoje bi se ruski in ukrajinski nacisti stepli do smrti v enem jarku in bi bla stvar resena, samo zal so oboji na ablasti in se raje streljajo po mestih med civilisti.

fur80 ::

TezkoDihanje je izjavil:

D3m je izjavil:

A se ti malo idiota špilaš?
Laserski merilnik in balistični računalnik ima.


A ti boš meni zdaj razlagal kaj ima pa kaj nima, dafaq?? ;((

Edini razlog, zakaj so T62 v Ukrajini je to, da so jih Rusi obnavljali za Sirijce. Niti en drug razlog, zakaj bi bil T62 dobra izbira v primerjavi z novejšimi tanki s 125mm topom NE OBSTAJA. To pa pomeni, da onih, ki bi morali biti na voljo v rezervi enostavno ni ali pa so v izjemno slabem stanju (kar dokazujejo slike tankov T-72B/T-80BV - oboje soviet era, ki jih tudi v manjši količini vozijo v Ukrajino).

Sep 7, 2018
#PutinAtWar: Soviet Tanks Reactivated in Russia’s East
https://medium.com/dfrlab/putinatwar-so...


Točno to, so jih prodajali in podarjali drugim sovjetskim državam, sedaj pa bi to radi nazaj! :D haha

TezkoDihanje ::

fur80 je izjavil:

Na koncu se ti še ti kmeti zasmilijo. Jao... kako brezveze je to!

Captured soldiers of the DNR.
As claimed it's in Severodonetsk.


https://twitter.com/TheDeadDistrict/sta...


To sploh ni trenirano. En teden nazaj so bili še v svojih službah, pa so jih nasilno mobiliziral, pa poslal v prvo linijo...

VladarP ::

Posnetek napada na Natovi poti oskrbe nacistov z orožjem: precizna raketa je zadela strateški most pri Odesi.

Lokalni viri objavljajo posnetek trenutka enega od napadov na most v Zatoki, preko katerega se z zahoda dobavljajo orožje in gorivo.

Videoposnetek:
https://t.me/c/1715310374/7910


Ode most u picku materinu 8-)
Akhmat sila

fur80 ::

TezkoDihanje je izjavil:

fur80 je izjavil:

Na koncu se ti še ti kmeti zasmilijo. Jao... kako brezveze je to!

Captured soldiers of the DNR.
As claimed it's in Severodonetsk.


https://twitter.com/TheDeadDistrict/sta...


To sploh ni trenirano. En teden nazaj so bili še v svojih službah, pa so jih nasilno mobiliziral, pa poslal v prvo linijo...


According to the Arestovich:
Ukrainian Armed Forces dragged Russians into a trap in Severodonetsk, pretending to "surrender" the city. Now they counterassault and began to cut the Russian forces in urban battles.

D3m ::

TezkoDihanje je izjavil:

D3m je izjavil:

A se ti malo idiota špilaš?
Laserski merilnik in balistični računalnik ima.


A ti boš meni zdaj razlagal kaj ima pa kaj nima, dafaq?? ;((

Edini razlog, zakaj so T62 v Ukrajini je to, da so jih Rusi obnavljali za Sirijce. Niti en drug razlog, zakaj bi bil T62 dobra izbira v primerjavi z novejšimi tanki s 125mm topom NE OBSTAJA. To pa pomeni, da onih, ki bi morali biti na voljo v rezervi enostavno ni ali pa so v izjemno slabem stanju (kar dokazujejo slike tankov T-72B/T-80BV - oboje soviet era, ki jih tudi v manjši količini vozijo v Ukrajino).

Sep 7, 2018
#PutinAtWar: Soviet Tanks Reactivated in Russia’s East
https://medium.com/dfrlab/putinatwar-so...

T-62 @ Wikipedia
In 2018, the Russian Federation reactivated and field-tested T-62M and T-62MV tanks from war stores and transported them to Syria.[69]


Točno tebi, ker tebi pomeni večji ror ima boljši je.
|HP EliteBook|R5 6650U|

fur80 ::

VladarP je izjavil:

Posnetek napada na Natovi poti oskrbe nacistov z orožjem: precizna raketa je zadela strateški most pri Odesi.

Lokalni viri objavljajo posnetek trenutka enega od napadov na most v Zatoki, preko katerega se z zahoda dobavljajo orožje in gorivo.

Videoposnetek:
https://t.me/c/1715310374/7910


Ode most u picku materinu 8-)


Ti si cela Natova pot oskrbe... bebo... kaj ne vidiš, da delajo pašteto iz vaših ljudi tam in vedno huje bo, ko se bo stroj v redu zagrel! Putler že grozi z nukicami, če bo to šlo preko meje! Ukrajinci so bili že prej natrenirani, sedaj jim samo dostavljajo kar rabijo!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fur80 ()

bbbbbb2015 ::

koyotee je izjavil:

cias je izjavil:

Mali oglasi.



Pa kdo bo kupil prazno tubo javelina?
Degen :))


Ne. To so pošteni lopovi. Noter dajo za 12,7kg opek.

D3m ::

fur80 je izjavil:

TezkoDihanje je izjavil:

fur80 je izjavil:

Na koncu se ti še ti kmeti zasmilijo. Jao... kako brezveze je to!

Captured soldiers of the DNR.
As claimed it's in Severodonetsk.


https://twitter.com/TheDeadDistrict/sta...


To sploh ni trenirano. En teden nazaj so bili še v svojih službah, pa so jih nasilno mobiliziral, pa poslal v prvo linijo...


According to the Arestovich:
Ukrainian Armed Forces dragged Russians into a trap in Severodonetsk, pretending to "surrender" the city. Now they counterassault and began to cut the Russian forces in urban battles.


Uuuuuu its a trap

|HP EliteBook|R5 6650U|

mackilla ::

TezkoDihanje je izjavil:

fur80 je izjavil:

Na koncu se ti še ti kmeti zasmilijo. Jao... kako brezveze je to!

Captured soldiers of the DNR.
As claimed it's in Severodonetsk.


https://twitter.com/TheDeadDistrict/sta...


To sploh ni trenirano. En teden nazaj so bili še v svojih službah, pa so jih nasilno mobiliziral, pa poslal v prvo linijo...

Še en fantastični plan Putane. Poruši Lugansk in Doneck do tal in uporabi prebivalce za kanonfuter. One je resnično Gröfaz.

l0g1t3ch ::

.

VladarP ::

V osvobojenem Mariupolu ukrajinski policisti množično prehajajo na službovanje v Ministrstvo za notranje zadeve republike DNR

Njihovo vodstvo je zapustilo svoje podrejene in pobegnilo na ozemlja, ki jih nadzoruje Kijev. Zdaj se želi več kot dvesto nekdanjih zaposlenih na ministrstvu za notranje zadeve Ukrajine pridružiti policiji DNR. Zdaj kot prostovoljci pomagajo patruljirati po mestu, čistiti ruševine in urejati upravne zgradbe, varujejo pomembne predmete in pomagajo pri iskanju premoženja, ukradenega lokalnim prebivalcem.

Posnetek vojaškega dopisnika Sladkova:

https://t.me/denazi_UA/11737


Dobrodošli novi/stari sotrudniki policije v MVD DNR.
Akhmat sila

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: VladarP ()

fur80 ::

D3m je izjavil:

fur80 je izjavil:

TezkoDihanje je izjavil:

fur80 je izjavil:

Na koncu se ti še ti kmeti zasmilijo. Jao... kako brezveze je to!

Captured soldiers of the DNR.
As claimed it's in Severodonetsk.


https://twitter.com/TheDeadDistrict/sta...


To sploh ni trenirano. En teden nazaj so bili še v svojih službah, pa so jih nasilno mobiliziral, pa poslal v prvo linijo...


According to the Arestovich:
Ukrainian Armed Forces dragged Russians into a trap in Severodonetsk, pretending to "surrender" the city. Now they counterassault and began to cut the Russian forces in urban battles.


Uuuuuu its a trap



Si si pogledal tam ruski POV, kaki ljudje nasedajo Putlerju in napadajo. Poglej že razliko v postavi vojakov na eni in drugi strani!

mackilla ::

D3m je izjavil:

TezkoDihanje je izjavil:

D3m je izjavil:

A se ti malo idiota špilaš?
Laserski merilnik in balistični računalnik ima.


A ti boš meni zdaj razlagal kaj ima pa kaj nima, dafaq?? ;((

Edini razlog, zakaj so T62 v Ukrajini je to, da so jih Rusi obnavljali za Sirijce. Niti en drug razlog, zakaj bi bil T62 dobra izbira v primerjavi z novejšimi tanki s 125mm topom NE OBSTAJA. To pa pomeni, da onih, ki bi morali biti na voljo v rezervi enostavno ni ali pa so v izjemno slabem stanju (kar dokazujejo slike tankov T-72B/T-80BV - oboje soviet era, ki jih tudi v manjši količini vozijo v Ukrajino).

Sep 7, 2018
#PutinAtWar: Soviet Tanks Reactivated in Russia’s East
https://medium.com/dfrlab/putinatwar-so...

T-62 @ Wikipedia
In 2018, the Russian Federation reactivated and field-tested T-62M and T-62MV tanks from war stores and transported them to Syria.[69]


Točno tebi, ker tebi pomeni večji ror ima boljši je.

Ne ne. Ti imaš prav. T62 je zagotovo boljši kot t72. In ja mulo,večji ror kot imaš boljše je. Vprašaj mamico:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: mackilla ()

l0g1t3ch ::

l0g1t3ch je izjavil:

.


Najlepša fotka.

Kmalu bo :)

VladarP ::

Konzulat ZDA v Turčiji okrašen v LGBT barvah

Darilo Američanov turškim muslimanom in osebno Erdoganu.



Srbi imajo pregovor; česar se pameten sramuje z tem je budala ponosen.
Akhmat sila

fur80 ::

Large unit of Wagner Group eliminated in eastern Ukraine
From a conversation intercepted by the Security Service of Ukraine, it became known that the Armed Forces of Ukraine eliminated a large unit of mercenaries of Russia's Wagner Group in the east.
https://www.ukrinform.net/rubric-ato/34...

VladarP je izjavil:

Konzulat ZDA v Turčiji okrašen v LGBT barvah

Darilo Američanov turškim muslimanom in osebno Erdoganu.



Srbi imajo pregovor; česar se pameten sramuje z tem je budala ponosen.


Potem pa poslušaj malo to in se zamisli! :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fur80 ()

D3m ::

mackilla je izjavil:

D3m je izjavil:

TezkoDihanje je izjavil:

D3m je izjavil:

A se ti malo idiota špilaš?
Laserski merilnik in balistični računalnik ima.


A ti boš meni zdaj razlagal kaj ima pa kaj nima, dafaq?? ;((

Edini razlog, zakaj so T62 v Ukrajini je to, da so jih Rusi obnavljali za Sirijce. Niti en drug razlog, zakaj bi bil T62 dobra izbira v primerjavi z novejšimi tanki s 125mm topom NE OBSTAJA. To pa pomeni, da onih, ki bi morali biti na voljo v rezervi enostavno ni ali pa so v izjemno slabem stanju (kar dokazujejo slike tankov T-72B/T-80BV - oboje soviet era, ki jih tudi v manjši količini vozijo v Ukrajino).

Sep 7, 2018
#PutinAtWar: Soviet Tanks Reactivated in Russia’s East
https://medium.com/dfrlab/putinatwar-so...

T-62 @ Wikipedia
In 2018, the Russian Federation reactivated and field-tested T-62M and T-62MV tanks from war stores and transported them to Syria.[69]


Točno tebi, ker tebi pomeni večji ror ima boljši je.

Ne ne. Ti imaš prav. T62 je zagotovo boljši kot t72. In ja mulo,večji ror kot imaš boljše je. Vprašaj mamico:D


Mi je tvoja že povedala.

Mckilla.....I AM YOUR FATHER!!!

|HP EliteBook|R5 6650U|

VladarP ::

"Dohodek brez primere" iz izvoza energije: naraščajoče cene nafte in zemeljskega plina leta 2022 bodo Rusiji letos prinesle več kot 285 milijard dolarjev, - Bloomberg

To bo ustvarilo "trdno finančno blazino" pred sankcijami, poudarja agencija.


Jbg Evropa se je odločila za reciklažo traktorskih gum, zelena energija pa to. Sej če ponoči kuriš gume sosed ne vidi pa to :))
Akhmat sila
««
92 / 123
»»