» »

Ukrajina Part IV

Ukrajina Part IV

««
86 / 123
»»

D3m ::

tardusm je izjavil:

Naši severni sosedje imajo svojo zvezno vojsko tudi za korektno informiranje
(za anglofile)
(za germanofile)
Še nisem opazil, da bi kak naš višji častnik kaj resnega povedal o konfliktu na Ukrajini, še manj pa kak politik...


Dobro poročilo.
|HP EliteBook|R5 6650U|

fur80 ::

Comandante je izjavil:

uff.. celih 4 za trening

Stirje lanserji pomenijo, da lahko v pol minute izstrelijo 24 raket vsaj 70km dalec, in vse bodo v nulo zadele svoje tarce. To je v primeru fragmentacijskega streliva ekvivalent popolnoma zradiranega letalisca. Ali pa mocno zdesetkane takticne bataljonske skupine.

Kljucni bodo dobri obvescevalni podatki. Bo pa tole Ruse bolelo. Đabe so njihovi MLRSji proti temu, ker nimajo vodenih raket, in 99% casa ne zadanejo nicesar, kar bi imelo kaksno vojasko vrednost.



Putler joka in grozi USA, verjetno ne zastonj!!! Kdo bo vedel, da je strelivo za 70km, lahko dajo za 300kn, s tem da bodo streljali iz 150km, kmet v Dombasu tak ne bo vedel kaj mu pada na glavo!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fur80 ()

mackilla ::

VladarP je izjavil:

PrimoZ_ je izjavil:

VladarP je izjavil:

Veliko kosov orožja, ki jih države pošiljajo v Ukrajino, bo sčasoma končalo v rokah kriminalcev v Evropi...

https://www.rtvslo.si/svet/interpol-oro...


Mislim, da sem prvi opozarjal na to. Bo zanimivo, ko islamisti v Evropi pridejo do raketnih metalcev, rocnih bomb, pusk... :):))8-)

Sicer pa ko jebe Evropo


Pravi revež ki živi v EU :D

Ahaha, patetika :D


Revež, ki je dal skozi vojaški rok, Tacen, Gotenico in 14 dni farme legije tujcev 2010 v Marseillu. In ja boli me kurac za Evropo, jaz se znam branit, če pa pride do amok situacije pa je važno da ni družina vpletena. Bom pa drago prodal svojo kožo, mi ni problem z golo roko vratne arterije potrgat bilo komu če bom ogrožen jaz ali moja družina.

A si hodil na srednjo policijsko šolo?:D

Unchancy ::

Pac-Man je izjavil:

Miki N je izjavil:

Wunderwaffen!

Jup, glej kako izgubljajo glavo tisti Rusi, ki vedo kaj sledi.

https://twitter.com/JuliaDavisNews/stat...

LOL, kakšen meltdown :))
“Kako bi mi, Rusija, vodilna jedrska sila, lahko izgubili?! To ni mogoče!” Guess what, Sherlock…>:D
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

tardusm ::

D3m je izjavil:

tardusm je izjavil:

Naši severni sosedje imajo svojo zvezno vojsko tudi za korektno informiranje
Še nisem opazil, da bi kak naš višji častnik kaj resnega povedal o konfliktu na Ukrajini, še manj pa kak politik...


Dobro poročilo.


Ja Herr Dr. Oberst , je predvsem profesionalec, ki govori pač o faktih.

Pomembno je, da ima ta ameriški večcevni metalec HIMARS , ki naj bi rešil situacijo (Wunderwaffe) v eni bateriji 9 strelnih vozil, 12-15 specialnih več osnih vozil za prevoz streliva (loader ), dve cisterni goriva ... plus seveda komandna vozila, PA zaščito, protidiverzantski vod, mehanike, elektronike, seveda brezpilotnik(e), zveze, elektronske motilce in še kaj - kar predstavlja za "uporabnika" v vojnem stanju logistični brezup. Še posebej, ker so ga (jih) poslali na vojno s formalno veliko močnejšim nasprotnikom brez efektivnega letalstva.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: tardusm ()

VladarP ::




when you kick the wrong chair
Akhmat sila

l0g1t3ch ::

VladarP je izjavil:


Revež, ki je dal skozi vojaški rok, Tacen, Gotenico in 14 dni farme legije tujcev 2010 v Marseillu. In ja boli me kurac za Evropo, jaz se znam branit, če pa pride do amok situacije pa je važno da ni družina vpletena. Bom pa drago prodal svojo kožo, mi ni problem z golo roko vratne arterije potrgat bilo komu če bom ogrožen jaz ali moja družina.


in

VladarP je izjavil:



Jap samo 14 dni, sem lih napolnil 18 let in sva z kolegom mislila, da ce sva brcala nogomet za interblok, da sva pripravljena ;(( so mi pa ostale rabljene hlače za spomin v francoskem kamo vzorcu, made in Španija letnik 1999.



Torej si bil leta 2010 star 18 let, sepravi letnik 92 :)) Ni čudno da se tako repenčiš :))

l0g1t3ch je izjavil:

VladarP je izjavil:


Revež, ki je dal skozi vojaški rok, Tacen, Gotenico in 14 dni farme legije tujcev 2010 v Marseillu. In ja boli me kurac za Evropo, jaz se znam branit, če pa pride do amok situacije pa je važno da ni družina vpletena. Bom pa drago prodal svojo kožo, mi ni problem z golo roko vratne arterije potrgat bilo komu če bom ogrožen jaz ali moja družina.


in

VladarP je izjavil:



Jap samo 14 dni, sem lih napolnil 18 let in sva z kolegom mislila, da ce sva brcala nogomet za interblok, da sva pripravljena ;(( so mi pa ostale rabljene hlače za spomin v francoskem kamo vzorcu, made in Španija letnik 1999.



Torej si bil leta 2010 star 18 let, sepravi letnik 92 :)) Ni čudno da se tako repenčiš :))


Še bolje postane, ko damo zravn tvoje izjave o tem kako si 11 let sp :))

In da ne pozabimo na zastopstvo za Arex, prodajaš pištole v Braziliji. Pa veleposestnik s pšenico :))

Pa muta multikultivator s katerim vse to obdelaš :))

Aja pa Špedicijsko podjetje, ki na leto da 40k€ samo za stroške pošiljanja :))

Ahaha, ker mojster laganja. Lavrov bi se lahko kaj naučil pri tebi :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: l0g1t3ch ()

Miki N ::

In ne bodite naivni in mislite, da bodo te "top shelf" zahodne sisteme upravljali 100% ukrajinski timi. Vsaka posadka bo potrebovala "vaditelje". Razlog zakaj so samo 4 ni v ceni, ampak ker ni bilo možno sestaviti več ekip. Folk, večini "pogodbenikov" oboroženih sil ZDA ni več jasno niti zakaj točno bi se borili za Ameriko , kaj šele da bi šli upravljat neke faking večcevne sisteme v neko .. karkoli že.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

VladarP ::

Poročajo, da so kalibri zadeli tarče v regiji Lviv. Prav tako so opazili lete kalibrov nad regijama Ivano-Frankivsk in Ternopil v Ukrajini.

https://t.me/ratnenovosti


A niso rusofobi jamrali, da je zmanjkalo kalibrov Rusom 8-)
Akhmat sila

l0g1t3ch ::

VladarP je izjavil:

Poročajo, da so kalibri zadeli tarče v regiji Lviv. Prav tako so opazili lete kalibrov nad regijama Ivano-Frankivsk in Ternopil v Ukrajini.

https://t.me/ratnenovosti


A niso rusofobi jamrali, da je zmanjkalo kalibrov Rusom 8-)


Kaj zdej mladič, kdaj boš sploh 30 ?

Še od mleka pod nosom, pa verjameš v vse pravljice :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: l0g1t3ch ()

VladarP ::



Vazdušna opasnost nad celom Ukrajinom!


Akhmat sila 8-)
Akhmat sila

l0g1t3ch ::

VladarP je izjavil:



Vazdušna opasnost nad celom Ukrajinom!


Akhmat sila 8-)


Kaj zdej mladič ?
Si že obrisal mlečne brčice ? Še vedno cuzaš mamico za siso ?

A na zmenek pol greš ?

Kake smešnice tu prebereš :D

VladarP je izjavil:


Revež, ki je dal skozi vojaški rok, Tacen, Gotenico in 14 dni farme legije tujcev 2010 v Marseillu. In ja boli me kurac za Evropo, jaz se znam branit, če pa pride do amok situacije pa je važno da ni družina vpletena. Bom pa drago prodal svojo kožo, mi ni problem z golo roko vratne arterije potrgat bilo komu če bom ogrožen jaz ali moja družina.


VladarP je izjavil:


Jap samo 14 dni, sem lih napolnil 18 let in sva z kolegom mislila, da ce sva brcala nogomet za interblok, da sva pripravljena ;(( so mi pa ostale rabljene hlače za spomin v francoskem kamo vzorcu, made in Španija letnik 1999.





Torej si bil leta 2010 star 18 let, sepravi letnik 92 :)) Ni čudno da se tako repenčiš :))

Še bolje postane, ko damo zravn tvoje izjave o tem kako si 11 let sp :))

In da ne pozabimo na zastopstvo za Arex, prodajaš pištole v Braziliji. Pa veleposestnik s pšenico :))

Pa muta multikultivator s katerim vse to obdelaš :))

Aja pa Špedicijsko podjetje, ki na leto da 40k€ samo za stroške pošiljanja :))

Ahaha, ker mojster laganja. Lavrov bi se lahko kaj naučil pri tebi :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: l0g1t3ch ()

VladarP ::

Akhmat sila

Pac-Man ::

VladarP je izjavil:




when you kick the wrong chair


Ta lev je neonaci. Ruski neonaci.

Aleksander Šprigin, en heffe njihovih fuzbal huliganov.

https://www.dailymail.co.uk/news/articl...

This extraordinary photograph shows the head of the official Russian football fans' group performing an apparent Nazi salute alongside a woman exposing her breasts.
Notorious far-right activist Alexander Shprygin is travelling alongside the official Russian FA delegation in his role as leader of the Russian Supporters Union.
But he insists that the image, which was taken as he worked as a security guard at a rock concert in 2001, is 'not scary'.

The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.

fur80 ::

VladarP je izjavil:




when you kick the wrong chair


Tu mu manjka glava, ka to neke stare slike lepiš!

PrimoZ_ ::

VladarP je izjavil:

https://novac.jutarnji.hr/novac/aktualn...

Rusi polni denarja 8-)


Zakaj mi ne pišeš, rekel si mi da mi boš!!!

Zapustil si me baraba in to še pred prvim zmenkom!!!

Pa Homan je tako lep spomladi.

Pa všeč ste mi mladi tipčki, sladkih 30 praviš da si....


Mmmmm, grrrrrr :P

fur80 ::

VladarP je izjavil:

https://novac.jutarnji.hr/novac/aktualn...

Rusi polni denarja 8-)


Za invalida, pa 2 litra olja in 1000 rubljev? :D

Pac-Man je izjavil:

VladarP je izjavil:




when you kick the wrong chair


Ta lev je neonaci. Ruski neonaci.

Aleksander Šprigin, en heffe njihovih fuzbal huliganov.

https://www.dailymail.co.uk/news/articl...

This extraordinary photograph shows the head of the official Russian football fans' group performing an apparent Nazi salute alongside a woman exposing her breasts.
Notorious far-right activist Alexander Shprygin is travelling alongside the official Russian FA delegation in his role as leader of the Russian Supporters Union.
But he insists that the image, which was taken as he worked as a security guard at a rock concert in 2001, is 'not scary'.



Moraš vedet, da ta italijanska jakna od Putlerja pride 14 000$ :D Več ko Rus tam za Uralom zasluži v 10-ih letih! :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fur80 ()

VladarP ::

Svetovalec vodje ministrstva za notranje zadeve Ukrajine Anton Geraščenko je potrdil napad s križarskimi raketami na železniški predor Beskydy, ki poteka skozi Karpate v regiji Lviv.


Gledal prele slike, lepo lepo 8-)
Akhmat sila

fur80 ::

VladarP je izjavil:

Svetovalec vodje ministrstva za notranje zadeve Ukrajine Anton Geraščenko je potrdil napad s križarskimi raketami na železniški predor Beskydy, ki poteka skozi Karpate v regiji Lviv.


Gledal prele slike, lepo lepo 8-)


Panika pred Zahodnim orožjem? To gre tudi preko njive, pač 2 dni zaostanka, pride pa vse! :D

PrimoZ_ ::

VladarP je izjavil:

Svetovalec vodje ministrstva za notranje zadeve Ukrajine Anton Geraščenko je potrdil napad s križarskimi raketami na železniški predor Beskydy, ki poteka skozi Karpate v regiji Lviv.


Gledal prele slike, lepo lepo 8-)



Kaj zdej, nič Homana ?
Ta petek pozno popoldan na sladoled ?

Jaz imam rad borovnico in jogurt, nekaj sadnega in osvežilnega.

D3m ::

The Russian army hit the NATO supply route for Ukraine
Rockets hit the Beskydy railway tunnel through the Carpathians.
"The goal is to try to disrupt the railway communication and stop the supply of fuel and weapons from our allies

Lahk gremo na en sladoled.....ananas okus mi paše.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

PrimoZ_ ::

D3m je izjavil:

The Russian army hit the NATO supply route for Ukraine
Rockets hit the Beskydy railway tunnel through the Carpathians.
"The goal is to try to disrupt the railway communication and stop the supply of fuel and weapons from our allies


Bi ti tud prišel v Homana na sladoled v petek ?

Vladar vabi.

No je vabil, zdej pa je prpo stisnil :/

VladarP ::

Danes sta se na ruskem veleposlaništvu v Ljubljani sestala ruski ambasador nj. eks. Timur Eyvazov in predsednik stranke Resni.ca Zoran Stevanović.

Slovenska zunanja politika je povsem zgrešena in v škodo Sloveniji. Sprememb ni pričakovati. Zato je treba paralelno (uradni politiki) ustvarjati novo politiko, ki bo delovala v korist ljudem.

Pogovor je tekel o ureditvi slovensko-ruskih odnosov in o blaženju ekonomskih posledic ukrajinsko-ruskega spora za Slovenijo. O normalnem uvozu energentov in dobrin pomembnih za prehrambeno verigo.

Vse bo ok. Ne glede na zavoženo slovensko zunanjo politiko. Pričakujemo tudi sestanek z ukrajinskim konzulom, kot tudi z veleposlaniki drugih vplivnih držav.

#RESNIcaVdejanjih


Bravo Zorane!
Akhmat sila

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: VladarP ()

mackilla ::

VladarP je izjavil:

Svetovalec vodje ministrstva za notranje zadeve Ukrajine Anton Geraščenko je potrdil napad s križarskimi raketami na železniški predor Beskydy, ki poteka skozi Karpate v regiji Lviv.


Gledal prele slike, lepo lepo 8-)

A si hodil na srednjo policijsko šolo?:D

PrimoZ_ ::

VladarP je izjavil:

Danes sta se na ruskem veleposlaništvu v Ljubljani sestala ruski ambasador nj. eks. Timur Eyvazov in predsednik stranke Resni.ca Zoran Stevanović. ????

Slovenska zunanja politika je povsem zgrešena in v škodo Sloveniji. Sprememb ni pričakovati. Zato je treba paralelno (uradni politiki) ustvarjati novo politiko, ki bo delovala v korist ljudem.

Pogovor je tekel o ureditvi slovensko-ruskih odnosov in o blaženju ekonomskih posledic ukrajinsko-ruskega spora za Slovenijo. O normalnem uvozu energentov in dobrin pomembnih za prehrambeno verigo.

Vse bo ok. Ne glede na zavoženo slovensko zunanjo politiko. Pričakujemo tudi sestanek z ukrajinskim konzulom, kot tudi z veleposlaniki drugih vplivnih držav.

#RESNIcaVdejanjih


Bravo Zorane!


Čefur. Kaj pa je drugega za pričakovat.

Na prvi vlak naložit in poslat dol v tisto srbsko vukojebino nekam.

fur80 ::

PrimoZ_ je izjavil:

VladarP je izjavil:

Svetovalec vodje ministrstva za notranje zadeve Ukrajine Anton Geraščenko je potrdil napad s križarskimi raketami na železniški predor Beskydy, ki poteka skozi Karpate v regiji Lviv.


Gledal prele slike, lepo lepo 8-)



Kaj zdej, nič Homana ?
Ta petek pozno popoldan na sladoled ?

Jaz imam rad borovnico in jogurt, nekaj sadnega in osvežilnega.

:D
https://www.youtube.com/shorts/BoPF5HY_...

koyotee ::

VladarP je izjavil:

https://novac.jutarnji.hr/novac/aktualn...

Rusi polni denarja 8-)




Evo ti realno stanje v rusiji, propalice sila!
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

D3m ::

mackilla je izjavil:

VladarP je izjavil:

Svetovalec vodje ministrstva za notranje zadeve Ukrajine Anton Geraščenko je potrdil napad s križarskimi raketami na železniški predor Beskydy, ki poteka skozi Karpate v regiji Lviv.


Gledal prele slike, lepo lepo 8-)

A si hodil na srednjo policijsko šolo?:D



Kalibri

https://t.me/intelslava/30569

PrimoZ_ je izjavil:

D3m je izjavil:

The Russian army hit the NATO supply route for Ukraine
Rockets hit the Beskydy railway tunnel through the Carpathians.
"The goal is to try to disrupt the railway communication and stop the supply of fuel and weapons from our allies


Bi ti tud prišel v Homana na sladoled v petek ?

Vladar vabi.

No je vabil, zdej pa je prpo stisnil :/


Škofja Loka?
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

VladarP ::

Vojska LNR ponuja ostankom ukrajinskih militantov, da odložijo orožje sicer bodo uničeni.

t.me/rusvesnasu
Akhmat sila

koyotee ::

VladarP je izjavil:

Vojska LNR ponuja ostankom ukrajinskih militantov, da odložijo orožje sicer bodo uničeni.

t.me/rusvesnasu


Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

fur80 ::

Miki N je izjavil:

In ne bodite naivni in mislite, da bodo te "top shelf" zahodne sisteme upravljali 100% ukrajinski timi. Vsaka posadka bo potrebovala "vaditelje". Razlog zakaj so samo 4 ni v ceni, ampak ker ni bilo možno sestaviti več ekip. Folk, večini "pogodbenikov" oboroženih sil ZDA ni več jasno niti zakaj točno bi se borili za Ameriko , kaj šele da bi šli upravljat neke faking večcevne sisteme v neko .. karkoli že.


Joško to je že vse izurjeno! :D Si blentav, kaj misliš, da jih bodo šele sedaj učili? :D Ni ti USA plemenska ureditev ko Rusija!

D3m je izjavil:

The Russian army hit the NATO supply route for Ukraine
Rockets hit the Beskydy railway tunnel through the Carpathians.
"The goal is to try to disrupt the railway communication and stop the supply of fuel and weapons from our allies

Lahk gremo na en sladoled.....ananas okus mi paše.


Oh ne, se bodo Ukrajinci kar predali? :D hahah bebo!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fur80 ()

Pac-Man ::

Kaj zdaj panično tolčejo po tunelih, če pa vse zahodne dobave uničijo spotoma?

Čudno vse skupaj.
The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.

VladarP ::

V moderni evropski prestolnici tj. Ljubljani je 3000 brezdomcev, klosarjev in podobne navlake. Ne morete iti mimo UKC, Metelkove ali Kongresnega trga, da ne srecate vsaj 5 skrbastih narkomanov. Pred vsako Lidlovo in Hoferjevo trgovino stoji najmanj 1 kralj ulice in beraci. Pojdite placat parkirnino v blizini UKC in glavne postaje, brez da vam skrbasti narkoman tezi za cekin.
Akhmat sila

PrimoZ_ ::

VladarP je izjavil:

V moderni evropski prestolnici tj. Ljubljani je 3000 brezdomcev, klosarjev in podobne navlake. Ne morete iti mimo UKC, Metelkove ali Kongresnega trga, da ne srecate vsaj 5 skrbastih narkomanov. Pred vsako Lidlovo in Hoferjevo trgovino stoji najmanj 1 kralj ulice in beraci. Pojdite placat parkirnino v blizini UKC in glavne postaje, brez da vam skrbasti narkoman tezi za cekin.


Greva v Homana ?
Ta še ni beračev :)

fur80 ::

VladarP je izjavil:

V moderni evropski prestolnici tj. Ljubljani je 3000 brezdomcev, klosarjev in podobne navlake. Ne morete iti mimo UKC, Metelkove ali Kongresnega trga, da ne srecate vsaj 5 skrbastih narkomanov. Pred vsako Lidlovo in Hoferjevo trgovino stoji najmanj 1 kralj ulice in beraci. Pojdite placat parkirnino v blizini UKC in glavne postaje, brez da vam skrbasti narkoman tezi za cekin.


Ko bi ti videl kaj je bilo pod mojim podhodom v Rusiji, ljudje posrani in polulani vsaki dan, smrdelo po urinu zjutraj ko smo šli na šiht, ne se hecaj no... :D Si ti sploh šel kdaj kam, da nam take kvasiš!? Ajde WC je bil, to priznam in to keramični kot pri nas! :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fur80 ()

VladarP ::

Kok smo varna in postena drzava, pove dejstvo da ma vsak diskont ze svojega varnostnika :)) drgac pa ja, ko sem predaval za Varen svet na enem predavanju 2019 in poslusal si nisem mislil, da varnostno osebje v Sloveniji v trgovinah letno opravi na tisoce zadrzanj do prihoda policije. Slovenceljni kradejo od pastet, parfumov, gat pa do lokomotive po diskontih, hipermarketih in drugih objektih.
Akhmat sila

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: VladarP ()

PrimoZ_ ::

VladarP je izjavil:

V moderni evropski prestolnici tj. Ljubljani je 3000 brezdomcev, klosarjev in podobne navlake. Ne morete iti mimo UKC, Metelkove ali Kongresnega trga, da ne srecate vsaj 5 skrbastih narkomanov. Pred vsako Lidlovo in Hoferjevo trgovino stoji najmanj 1 kralj ulice in beraci. Pojdite placat parkirnino v blizini UKC in glavne postaje, brez da vam skrbasti narkoman tezi za cekin.




Today, homelessness in the Russian Federation is the problem everyone knows about but no one wants to address. According to Rosstat, the government organization responsible for tracking homelessness in the Russian Federation, there are 64,000 homeless people in Russia. However, the organization has not compiled new data since 2010. The real number is estimated to be roughly 5 million, approximately 3.5 percent of Russia’s population. These estimates correspond with reported numbers on Russians living below the poverty line. Out of Russia’s 144.5 million population, 13.3% live below the poverty line.

One of the most common issues that the homeless in Russia face is the loss of legal documents, such as passports and residency permits. Once Russian citizens lose these documents, they are no longer eligible to receive free social or medical care and have no path to recovering these benefits. Compounding the problem is the widespread exploitation of those without legal documents. Companies who rely on homeless populations for inexpensive labor often do not follow through on paying wages. When homeless workers are paid, they face scrutiny and exploitation from the police who are at liberty to take advantage of undocumented people.


Ojej VladarP, karkoli hočeš dissat, je Rusija vsaj za faktor 10 slabša :))

koyotee ::

VladarP je izjavil:

V moderni evropski prestolnici tj. Ljubljani je 3000 brezdomcev, klosarjev in podobne navlake. Ne morete iti mimo UKC, Metelkove ali Kongresnega trga, da ne srecate vsaj 5 skrbastih narkomanov. Pred vsako Lidlovo in Hoferjevo trgovino stoji najmanj 1 kralj ulice in beraci. Pojdite placat parkirnino v blizini UKC in glavne postaje, brez da vam skrbasti narkoman tezi za cekin.


Alcohol has long been a top killer in Russia and vodka is often the drink of choice, available cheaply and often homemade in small villages. Previous studies have estimated that more than 40% of working-age men in Russia die because they drink too much, including using alcohol that is not meant to be consumed, like that in colognes and antiseptics.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

PrimoZ_ ::

VladarP je izjavil:

Kok smo varna in postena drzava, pove dejstvo da ma vsak diskont ze svojega varnostnika :)) drgac pa ja, ko sem predaval za Varen svet na enem predavanju 2019 in poslusal si nisem mislil, da varnostno osebje v Sloveniji v trgovinah letno opravi na tisoce zadrzanj do prihoda policije. Slovenceljni kradejo od pastet, parfumov, gat pa do lokomotive po diskontih, hipermarketih in drugih objektih.


Pri svojih 27ih si bil že tak predavatelj ?

Izjemno!!!

Pridi z mano v Homana na sladoled. Ne bom te tepel, pa še jaz častim ;)

VladarP ::

Pijan kot Slovenec!
Akhmat sila

PrimoZ_ ::

VladarP je izjavil:

Pijan kot Slovenec!



Bova jedla tortice v Homanu.

Pridi no, ne bit reva zdej.

VladarP ::

Klošarji in ostala dežurna rusofobna golazen lahko noč
Akhmat sila

tomlin ::

Besedilo kultne pesmi Wind of Change so nemška skupina Scorpions dokaj uspešno prilagodili.

Toda tudi original iz leta 90 je bil za tisti čas ustrezen z Gorbačovovim in kasneje Jelcinovim optimizmom

približevanja Zahodu. Velika škoda je da se Putinova Rusija želi vrniti na pota carskega imperializma.

*************

Now listen to my heart
It says Ukraine
Waiting for the wind to change

A Dark and lonely night
Dreams will never die
Waiting for the wind to change

The world is closing in
Did you ever think
That we could be so close, like brothers

The future's in the air
Can feel it everywhere
Blowing with the wind of change
Take me to the magic of the moment
On a glory night
Where the children of tomorrow dream away
In the wind of change

Walking down the street
Distant memories
Are buried in the past, forever

Listen to my heart
It says Ukraine
Waiting for the wind to change

Take me to the magic of the moment
On a glory night
Where the children of tomorrow share their dreams
With you and me

Take me to the magic of the moment
On a glory night
Where the children of tomorrow dream away
In the wind of change

The wind of change
Blows straight into the face of time
Like a storm wind that will ring the freedom bell
For peace of mind
Let your balalaika sing
What my guitar wants to say
Take me to the magic of the moment
On a glory night
Where the children of tomorrow share their dreams
With you and me

Take me to the magic of the moment
On a glory night
Where the children of tomorrow dream away
In the wind of change


PrimoZ_ ::

VladarP je izjavil:

Klošarji in ostala dežurna rusofobna golazen lahko noč


Tortica???

mackilla ::

VladarP je izjavil:

V moderni evropski prestolnici tj. Ljubljani je 3000 brezdomcev, klosarjev in podobne navlake. Ne morete iti mimo UKC, Metelkove ali Kongresnega trga, da ne srecate vsaj 5 skrbastih narkomanov. Pred vsako Lidlovo in Hoferjevo trgovino stoji najmanj 1 kralj ulice in beraci. Pojdite placat parkirnino v blizini UKC in glavne postaje, brez da vam skrbasti narkoman tezi za cekin.

A si hodil na srednjo policijsko šolo?:D

VladarP ::

12 letna deklica, ki je pred dnevi v Sloveniji naredila samomor zaradi medvrstniškega nasilja nad njo je bila Rusinja.
Mediji znova ubijajo. Tokrat otroke.




Britanec, ki iz Donbasa poroca o ukrajinskih zlocinih
Akhmat sila

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: VladarP ()

mackilla ::

VladarP je izjavil:

12 letna deklica, ki je pred dnevi v Sloveniji naredila samomor zaradi medvrstniškega nasilja nad njo je bila Rusinja.
Mediji znova ubijajo. Tokrat otroke.

A imaš rad konje Urban?:D

PrimoZ_ ::

VladarP je izjavil:

12 letna deklica, ki je pred dnevi v Sloveniji naredila samomor zaradi medvrstniškega nasilja nad njo je bila Rusinja.
Mediji znova ubijajo. Tokrat otroke.


Tortica???

Dej no ne bit reva.

Sej menda ubijas z golimi rokami.

nirburu ::

In kolegi, kako napreduje?
Ste že odkrili teorijo vsega?
86 strani ste že dali mimo pa še vedno nič.

Unchancy ::

Society 'may not survive' Putin's war, says billionaire George Soros


"Other issues that concern all of humanity -- fighting pandemics and climate change, avoiding nuclear war, maintaining global institutions -- have had to take a back seat to that struggle. That's why I say civilization may not survive."



"I think Ukraine today is rendering a tremendous service to Europe and to the western world and to open society and our survival because they are fighting our fight," Soros said. "They have a really good chance of winning...[W]e must give them all the support that they ask for."


https://edition.cnn.com/2022/05/24/econ...
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.
««
86 / 123
»»