» »

Ukrajina Part IV

Ukrajina Part IV

««
80 / 123
»»

VladarP ::

Bom pa po vojni kupil stanovanje/apartma v Sevastopolu, ker bo to v prihodnosti ornk turisticna destinacija. Vi pa se kopajte z Eritrejci na Krku :))
Akhmat sila

PrimoZ_ ::

cias je izjavil:

PrimoZ_ je izjavil:


Ti si že v Rusiji ?

Aja nisi, se mi je zdelo :))


Zakaj bi moral biti v Rusiji? Ker imam dovolj pameti da vidim kako nas naši intelektualci vodijo Zahod v revščino?


Zato v Rusijo, ker tam je vse boljše :))
Pa ja ne boš čakal da gre europa u kurac. Reši se kdor se more :))

cias ::

mackilla je izjavil:


Spet prihajajo milijoni črncov? To je konec. Reši se kdor se more. Janković kaj naj naredimo? A se boš vrnil v Srbijo? Kakšen je plan B? Strah me je. Hudo je. Zelo hudo.


Prihajajo konstantno že zelo dolgo.

PrimoZ_ ::

VladarP je izjavil:

Bom pa po vojni kupil stanovanje/apartma v Sevastopolu, ker bo to v prihodnosti ornk turisticna destinacija. Vi pa se kopajte z Eritrejci na Krku :))



Ojej, kake rasistične izjave.

Na nacija vlečeš, pazi se!!! Te bo putin denacificiral!

VladarP ::

cias je izjavil:

PrimoZ_ je izjavil:


Ti si že v Rusiji ?

Aja nisi, se mi je zdelo :))


Zakaj bi moral biti v Rusiji? Ker imam dovolj pameti da vidim kako nas naši intelektualci vodijo Zahod v revščino?



EU unija si zasluzi, da jo preplavijo afriski in migranti z bliznjega vzhoda. Glede na to, da ne gre za delovno silo bo zanimivo gledat, ko rata EU ena velika socialna klavnica. Vazno je, da so bratje Madzari ograjeni a ostale ko jebe.
Akhmat sila

cias ::

PrimoZ_ je izjavil:

cias je izjavil:

PrimoZ_ je izjavil:


Ti si že v Rusiji ?

Aja nisi, se mi je zdelo :))


Zakaj bi moral biti v Rusiji? Ker imam dovolj pameti da vidim kako nas naši intelektualci vodijo Zahod v revščino?


Zato v Rusijo, ker tam je vse boljše :))
Pa ja ne boš čakal da gre europa u kurac. Reši se kdor se more :))


Jaz tega nisem trdil, od kje jih pobiraš? Cope & seethe.

PrimoZ_ ::

Vsi tvoji posti so prazen nič ;)

PrimoZ_ je izjavil:

l0g1t3ch je izjavil:

Sabah El Kheir, Bićezzz 8-)

Vidim da ste še vsi doma v EU, najboljšem kraju na svetu! Dokler se D3mentni in VladarP ne izselita v rusijo sem prepričan da sem doma na pravem kraju 8-)

Salam.


To je zmagovalni argument. Put your money where your mouth is.

VladarP ::

cias je izjavil:

Jaz ne vem kako je Rusom ratalo da so cel Zahod porinili v tako recesijo in inflacijo? To morajo imeti res nek think tank da so naumili tako efektivno strategijo.
2 del strategije bo prišel v veljavo že to poletje ko bo par kontinentov na robu stradanja in nas bo preplavilo miljone stradajočih beguncev iz 3. sveta. A naši že kaj tuhtajo kako se bomo soočili s tem?



WORD
Akhmat sila

mackilla ::

cias je izjavil:

PrimoZ_ je izjavil:


Ti si že v Rusiji ?

Aja nisi, se mi je zdelo :))


Zakaj bi moral biti v Rusiji? Ker imam dovolj pameti da vidim kako nas naši intelektualci vodijo Zahod v revščino?

A te ni strah črncov? Vsa socialna bo šla za njih in nič ne bo ostalo zate. Hudo bo. Zelo hudo. Sam razmišljam,da bi se preselil na Kamčatko ali Kurilske otoke v skrajnem primeru pa v Banjaluko.

kow ::

VladarP je izjavil:


EU unija si zasluzi, da jo preplavijo afriski in migranti z bliznjega vzhoda. Glede na to, da ne gre za delovno silo bo zanimivo gledat, ko rata EU ena velika socialna klavnica. Vazno je, da so bratje Madzari ograjeni a ostale ko jebe.


Bo vsaj nekdo delal za penzije. Na tvojem mestu bi se vprasal kdo bo delal na madzarskem? Mladih madzarov je premalo...

PrimoZ_ ::

VladarP je izjavil:

cias je izjavil:

Jaz ne vem kako je Rusom ratalo da so cel Zahod porinili v tako recesijo in inflacijo? To morajo imeti res nek think tank da so naumili tako efektivno strategijo.
2 del strategije bo prišel v veljavo že to poletje ko bo par kontinentov na robu stradanja in nas bo preplavilo miljone stradajočih beguncev iz 3. sveta. A naši že kaj tuhtajo kako se bomo soočili s tem?



WORD


Excel in powerpoint ?

PrimoZ_ je izjavil:

l0g1t3ch je izjavil:

Sabah El Kheir, Bićezzz 8-)

Vidim da ste še vsi doma v EU, najboljšem kraju na svetu! Dokler se D3mentni in VladarP ne izselita v rusijo sem prepričan da sem doma na pravem kraju 8-)

Salam.


To je zmagovalni argument. Put your money where your mouth is.

VladarP ::

mackilla je izjavil:

cias je izjavil:

PrimoZ_ je izjavil:


Ti si že v Rusiji ?

Aja nisi, se mi je zdelo :))


Zakaj bi moral biti v Rusiji? Ker imam dovolj pameti da vidim kako nas naši intelektualci vodijo Zahod v revščino?

A te ni strah črncov? Vsa socialna bo šla za njih in nič ne bo ostalo zate. Hudo bo. Zelo hudo. Sam razmišljam,da bi se preselil na Kamčatko ali Kurilske otoke v skrajnem primeru pa v Banjaluko.



Z takim rusofobnim obnasanjem v Banja Luki ne prezivis dva dni.
Akhmat sila

PrimoZ_ ::

VladarP je izjavil:

mackilla je izjavil:

cias je izjavil:

PrimoZ_ je izjavil:


Ti si že v Rusiji ?

Aja nisi, se mi je zdelo :))


Zakaj bi moral biti v Rusiji? Ker imam dovolj pameti da vidim kako nas naši intelektualci vodijo Zahod v revščino?

A te ni strah črncov? Vsa socialna bo šla za njih in nič ne bo ostalo zate. Hudo bo. Zelo hudo. Sam razmišljam,da bi se preselil na Kamčatko ali Kurilske otoke v skrajnem primeru pa v Banjaluko.



Z takim rusofobnim obnasanjem v Banja Luki ne prezivis dva dni.


Rusofobnim ?

Dej dej, greva se dobit v živo, da se ti še v živo smejem v glavo :)) Fobija omeni strah, mi se pa tebi in rusom sam smejemo v glavo :))

VladarP ::

kow je izjavil:

VladarP je izjavil:


EU unija si zasluzi, da jo preplavijo afriski in migranti z bliznjega vzhoda. Glede na to, da ne gre za delovno silo bo zanimivo gledat, ko rata EU ena velika socialna klavnica. Vazno je, da so bratje Madzari ograjeni a ostale ko jebe.


Bo vsaj nekdo delal za penzije. Na tvojem mestu bi se vprasal kdo bo delal na madzarskem? Mladih madzarov je premalo...



Bo ja. Zelo dobra delovna sila, dela razen nekih iskanih storitev sploh ne bo :))
Akhmat sila

PrimoZ_ ::

VladarP je izjavil:

kow je izjavil:

VladarP je izjavil:


EU unija si zasluzi, da jo preplavijo afriski in migranti z bliznjega vzhoda. Glede na to, da ne gre za delovno silo bo zanimivo gledat, ko rata EU ena velika socialna klavnica. Vazno je, da so bratje Madzari ograjeni a ostale ko jebe.


Bo vsaj nekdo delal za penzije. Na tvojem mestu bi se vprasal kdo bo delal na madzarskem? Mladih madzarov je premalo...



Bo ja. Zelo dobra delovna sila, dela razen nekih iskanih storitev sploh ne bo :))

PrimoZ_ je izjavil:

l0g1t3ch je izjavil:

Sabah El Kheir, Bićezzz 8-)

Vidim da ste še vsi doma v EU, najboljšem kraju na svetu! Dokler se D3mentni in VladarP ne izselita v rusijo sem prepričan da sem doma na pravem kraju 8-)

Salam.


To je zmagovalni argument. Put your money where your mouth is.

VladarP ::

Severnoafriška džamahirija Slovenija :))
Akhmat sila

PrimoZ_ ::

VladarP je izjavil:

Severnoafriška džamahirija Slovenija :))


Ti ne bo treba kenjat v keniji :))

Sami plusi :)


PrimoZ_ je izjavil:

l0g1t3ch je izjavil:

Sabah El Kheir, Bićezzz 8-)

Vidim da ste še vsi doma v EU, najboljšem kraju na svetu! Dokler se D3mentni in VladarP ne izselita v rusijo sem prepričan da sem doma na pravem kraju 8-)

Salam.


To je zmagovalni argument. Put your money where your mouth is.

cias ::

mackilla je izjavil:

cias je izjavil:

PrimoZ_ je izjavil:


Ti si že v Rusiji ?

Aja nisi, se mi je zdelo :))


Zakaj bi moral biti v Rusiji? Ker imam dovolj pameti da vidim kako nas naši intelektualci vodijo Zahod v revščino?

A te ni strah črncov? Vsa socialna bo šla za njih in nič ne bo ostalo zate. Hudo bo. Zelo hudo. Sam razmišljam,da bi se preselil na Kamčatko ali Kurilske otoke v skrajnem primeru pa v Banjaluko.


Od kje pa ti ideja da se sedaj bojim črncev? A ne znaš res nič drugega ponavljati kot kar te na Poptv učijo? Svašta.

VladarP ::

Tudi za Dansko ni plina - dobave v to državo so prekinjene

Danska je postala peta država, ki ji je bila prekinjena dobava ruskega zemeljskega plina, potem ko je njen največji veletrgovec z električno energijo Orsted zavrnil plačilo dobave plina v rubljih. Iz istega razloga so bile dobave podjetju Shell Energy v Nemčiji začasno ustavljene, so sporočili iz ruskega energetskega velikana Gazprom.

t.me/buntcg


Akhmat sila, pozimi bojo gonili kolesa v stanovanjih, da jih zeblo nebo
Akhmat sila

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: VladarP ()

PrimoZ_ ::

VladarP je izjavil:

Tudi za Dansko ni plina - dobave v to državo so prekinjene

Danska je postala peta država, ki ji je bila prekinjena dobava ruskega zemeljskega plina, potem ko je njen največji veletrgovec z električno energijo Orsted zavrnil plačilo dobave plina v rubljih. Iz istega razloga so bile dobave podjetju Shell Energy v Nemčiji začasno ustavljene, so sporočili iz ruskega energetskega velikana Gazprom.

t.me/buntcg


Akhmat sila


Spet kozlom delaš silo ?

Pa so taki še halal potem ?


Sicer pa odlična novica pod črto. Manj plina je manj denarja za ruse!

VladarP ::

Republikanske sile nadaljujejo z operacijo obkrožanja Avdiivka

Vas Novoselovka-Vtoraya je bila osvobojena, poroča tiskovna služba NM DPR.

Ruska vojska podpira republikanske sile.

Skupne sile oboroženih sil Ruske federacije in NM DPR so zasedle odsek poti in odrezale garnizon Avdiivka od ene od dveh oskrbovalnih poti.

Video: @nm_dnr


Rabotajte bratje!

@anna_news
Akhmat sila

UkrFTW! ::

PrimoZ_ je izjavil:

cias je izjavil:

Jaz ne vem kako je Rusom ratalo da so cel Zahod porinili v tako recesijo in inflacijo? To morajo imeti res nek think tank da so naumili tako efektivno strategijo.
2 del strategije bo prišel v veljavo že to poletje ko bo par kontinentov na robu stradanja in nas bo preplavilo miljone stradajočih beguncev iz 3. sveta. A naši že kaj tuhtajo kako se bomo soočili s tem?



Ti si že v Rusiji ?

Aja nisi, se mi je zdelo :))

Gre takoj na front, ker pa je milenijski pussi, mu to ne diši najbolj. Bolj mu paše naskok na kozla.

mackilla ::

VladarP je izjavil:

mackilla je izjavil:

cias je izjavil:

PrimoZ_ je izjavil:


Ti si že v Rusiji ?

Aja nisi, se mi je zdelo :))


Zakaj bi moral biti v Rusiji? Ker imam dovolj pameti da vidim kako nas naši intelektualci vodijo Zahod v revščino?

A te ni strah črncov? Vsa socialna bo šla za njih in nič ne bo ostalo zate. Hudo bo. Zelo hudo. Sam razmišljam,da bi se preselil na Kamčatko ali Kurilske otoke v skrajnem primeru pa v Banjaluko.



Z takim rusofobnim obnasanjem v Banja Luki ne prezivis dva dni.

Vem spreminil se bom. Obljubim. Na streho avta si bom prišvasal pralni stroj in sekret školjko tako bodo vsi vedeli,da podpiram specialno operacijo. Za vsak slučaj si bom kupil tudi majico Wagner group approved. To bi moralo biti dovolj.

cias je izjavil:

mackilla je izjavil:

cias je izjavil:

PrimoZ_ je izjavil:


Ti si že v Rusiji ?

Aja nisi, se mi je zdelo :))


Zakaj bi moral biti v Rusiji? Ker imam dovolj pameti da vidim kako nas naši intelektualci vodijo Zahod v revščino?

A te ni strah črncov? Vsa socialna bo šla za njih in nič ne bo ostalo zate. Hudo bo. Zelo hudo. Sam razmišljam,da bi se preselil na Kamčatko ali Kurilske otoke v skrajnem primeru pa v Banjaluko.


Od kje pa ti ideja da se sedaj bojim črncev? A ne znaš res nič drugega ponavljati kot kar te na Poptv učijo? Svašta.

Hvala bogu. Upam,da jih pride čim več. Pa ne samo Afričani rabimo tudi Afganistance,Pakistance in ostale Gance. Same dobre novice. Se opravičujem mislil sem,da si proti multikulturnosti. Vesel sem,da podpiraš.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: mackilla ()

UkrFTW! ::

V rusijo bomo do urala naselili črnce in geje. Bo takoj raj na svetu. Na drugi strani urala pa boste ruski kozje fuki z vladarjem koz na čelu. Ko ga bodo bratje rusi našli, da se je izognil vpoklicu, bo visel s prve veje, narodni izdajalec.

Kozja silas!

VladarP ::



Da se poveca nataliteta, je kljucno da se v Slovenijo naseli 14-15 milijonov africanov in arabcev
Akhmat sila

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: VladarP ()

gozdar1 ::

VladarP je izjavil:



Da se poveca nataliteta, je kljucno da se v Slovenijo naseli 14-15 africanov in arabcev


Za to v rusiji skrbijo čečeni. Rusija bo kalifat.

VladarP ::

gozdar1 je izjavil:

VladarP je izjavil:



Da se poveca nataliteta, je kljucno da se v Slovenijo naseli 14-15 africanov in arabcev


Za to v rusiji skrbijo čečeni. Rusija bo kalifat.


Iz tvojih ust v Bozja usesa.
Akhmat sila

cias ::

mackilla je izjavil:


Hvala bogu. Upam,da jih pride čim več. Pa ne samo Afričani rabimo tudi Afganistance,Pakistance in ostale Gance. Same dobre novice. Se opravičujem mislil sem,da si proti multikulturnosti. Vesel sem,da podpiraš.


Saj pravim da je vaš edin cilj uničenje Zahoda, Hitler, kolonializem pa te fore. Se moramo oprati teh naših grehov iz preteklosti. Edino izrael ima lahko ograjo okoli svoje države.

mackilla ::

VladarP je izjavil:



Da se poveca nataliteta, je kljucno da se v Slovenijo naseli 14-15 milijonov africanov in arabcev

Najmanj. To je edina rešitev. Tudi Rusi so ugotovili,da je to edina možnost,da ne izumrejo.
Akhmat sila.
Muslims will make up 30 percent of Russia’s population by 2034, the country’s grand mufti said Monday.

Speaking at a conference in Moscow, Sheikh Ravil Gainutdin said the number of Muslims in Russia has been growing with every passing day.

“According to the predictions of experts, 30 percent of Russia’s population will consist of Muslims after 15 years,” Gainutdin said.

He recalled that during last year’s Eid al-Adha religious festival, more than 320,000 Muslims came to mosques in Moscow to perform their prayers, saying this was a “record”.

Noting that the number of those performing prayers during the Islamic festivals have been increasing compared to previous years, Gainutdin said it was an indicator of the rising numbers of Muslims in the country.

He also said there was a need for dozens of new mosques in Russia’s big cities.

In an interview last year with Anadolu Agency, Gainutdin said the Muslim community in Russia was 25 million strong and continues to grow.

The reason for the increase is mainly due to two factors: the high birth rate among Muslim families and through the arrival of people from Central Asia, he added.

PrimoZ_ ::

cias je izjavil:

mackilla je izjavil:


Hvala bogu. Upam,da jih pride čim več. Pa ne samo Afričani rabimo tudi Afganistance,Pakistance in ostale Gance. Same dobre novice. Se opravičujem mislil sem,da si proti multikulturnosti. Vesel sem,da podpiraš.


Saj pravim da je vaš edin cilj uničenje Zahoda, Hitler, kolonializem pa te fore. Se moramo oprati teh naših grehov iz preteklosti. Edino izrael ima lahko ograjo okoli svoje države.



Židi!

Reptili!

NWO!!!

VladarP ::

Muslimani so ok. Seriatsko pravo mora biti vzpostavljeno vsepovsod, da se izkorenini destrukcija.


https://youtube.com/shorts/ZGQx-0R-kDM?...
Akhmat sila

mackilla ::

cias je izjavil:

mackilla je izjavil:


Hvala bogu. Upam,da jih pride čim več. Pa ne samo Afričani rabimo tudi Afganistance,Pakistance in ostale Gance. Same dobre novice. Se opravičujem mislil sem,da si proti multikulturnosti. Vesel sem,da podpiraš.


Saj pravim da je vaš edin cilj uničenje Zahoda, Hitler, kolonializem pa te fore. Se moramo oprati teh naših grehov iz preteklosti. Edino izrael ima lahko ograjo okoli svoje države.


Saj mi jo tudi imamo zdaj jo pa gospod Golob hoče podreti. Jaz bi jo samo malo nadgradil. Se pravi zid visok 10 metrov in širok 10 metrov ter na vsake 10 metrov stolp. Armiran beton. Pred zidom 10 metrski pas minskega polja ter 10 metrov globok in širok jarek. Za varovanje našega Hadrijanovega zidu bi najel šest milijonov črnskih in muslimanski najemniških vojakov.

cias ::

mackilla je izjavil:


Muslims will make up 30 percent of Russia’s population by 2034, the country’s grand mufti said Monday.



Kaj ima religija veze? Če se danes cela Švica spreobrne in postanejo muslimani je velika razlika kot pa če se jih genetsko spreobrne v afričane.

mackilla ::

cias je izjavil:

mackilla je izjavil:


Muslims will make up 30 percent of Russia’s population by 2034, the country’s grand mufti said Monday.



Kaj ima religija veze? Če se danes cela Švica spreobrne in postanejo muslimani je velika razlika kot pa če se jih genetsko spreobrne v afričane.

A so Afričani genetsko manjvredni od Švicarjev? To je zdaj resna debata:D

VladarP ::

cias je izjavil:

mackilla je izjavil:


Muslims will make up 30 percent of Russia’s population by 2034, the country’s grand mufti said Monday.



Kaj ima religija veze? Če se danes cela Švica spreobrne in postanejo muslimani je velika razlika kot pa če se jih genetsko spreobrne v afričane.



Jajo grobar desnice je s svojim pretepanjem in zaplinjanjem lastnega naroda, pripeljal na oblast levo kugo, ki bo poskrbela za LGBT skupnost in migrante 8-):))

Kar sejes to pol zanjes.
Akhmat sila

cias ::

mackilla je izjavil:

cias je izjavil:

mackilla je izjavil:


Muslims will make up 30 percent of Russia’s population by 2034, the country’s grand mufti said Monday.



Kaj ima religija veze? Če se danes cela Švica spreobrne in postanejo muslimani je velika razlika kot pa če se jih genetsko spreobrne v afričane.

A so Afričani genetsko manjvredni od Švicarjev? To je zdaj resna debata:D


Ne, Švicarji so genetsko manj vredni od Afričanov ker so izropali Afriko da je sedaj tam revščina.

D3m ::

l0g1t3ch je izjavil:

Sabah El Kheir, Bićezzz 8-)

Vidim da ste še vsi doma v EU, najboljšem kraju na svetu! Dokler se D3mentni in VladarP ne izselita v rusijo sem prepričan da sem doma na pravem kraju 8-)

Salam.


Suck your Oman dick, dick. :D
|HP EliteBook|R5 6650U|

VladarP ::

mackilla je izjavil:

cias je izjavil:

mackilla je izjavil:


Muslims will make up 30 percent of Russia’s population by 2034, the country’s grand mufti said Monday.



Kaj ima religija veze? Če se danes cela Švica spreobrne in postanejo muslimani je velika razlika kot pa če se jih genetsko spreobrne v afričane.

A so Afričani genetsko manjvredni od Švicarjev? To je zdaj resna debata:D


Nikakor. Vazno je samo, da jim pripravite topla oblacila. Sem pozimi bil vpoklican in opravljal delo rezervista in smo imeliv postopku temnopoltega, ki je kradel v enem od ljubljanskih hipermarketov. Pri varnostnem pregledu je dec slekel 2 bunde, 4 puloverje, dvoje kavbojke in dolge gate. Ukradel je pa samo neko kremo za otroke. Vrednost 4e.:))
Akhmat sila

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: VladarP ()

mackilla ::

cias je izjavil:

mackilla je izjavil:

cias je izjavil:

mackilla je izjavil:


Muslims will make up 30 percent of Russia’s population by 2034, the country’s grand mufti said Monday.



Kaj ima religija veze? Če se danes cela Švica spreobrne in postanejo muslimani je velika razlika kot pa če se jih genetsko spreobrne v afričane.

A so Afričani genetsko manjvredni od Švicarjev? To je zdaj resna debata:D


Ne, Švicarji so genetsko manj vredni od Afričanov ker so izropali Afriko da je sedaj tam revščina.

endelin ::

Koliko otrok si naštepal kanela?:)
Ribe ne prijemljejo na ST?

VladarP ::

Sprehajate macke in pse in trobite, da izmumirate.
Akhmat sila

l0g1t3ch ::

D3m je izjavil:

l0g1t3ch je izjavil:

Sabah El Kheir, Bićezzz 8-)

Vidim da ste še vsi doma v EU, najboljšem kraju na svetu! Dokler se D3mentni in VladarP ne izselita v rusijo sem prepričan da sem doma na pravem kraju 8-)

Salam.


Suck your Oman dick, dick. :D


Jaz imam prav in ti narobe.

Ko se preseliš bom pa resno razmislil, do tedaj pa :**

D3m ::

:*****
|HP EliteBook|R5 6650U|

mackilla ::

VladarP je izjavil:

Sprehajate macke in pse in trobite, da izmumirate.

Amaterji. Pravi profesionalci sprehajajo legvane in pitone.

Mr.B ::

Another day another city : Severodonetsk

In Zahodno financiranje tudi Slovensko vojskovanja ukrajinski " po socialnih medijih definirani supermani" vojakov je Ukrajinska dnevna statistika : Some 60 to 100 Ukrainian soldiers are killed per day in the war with Russia, Ukrainian President Volodymyr Zelenskyy has said, adding that around 500 are wounded daily.


PS: bo obroc ali se bo reklo Krof po Ukrajinsko.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

VladarP ::

Ukrajinska vojska je verjetno po nasvetu Natovih posebnih služb (Psychological Operations Group) začela aktivno uporabljati progresivne metode pri psihološki pripravi borcev, kot je Kundalini joga in podobne tehnike, ki imajo okultni značaj. Ta metodologija se uporablja za enote, ki še niso šle na fronto. Tako bo v prihodnosti taktična oprema ukrajinskega vojaka vključevala podlogo za pilates / meditacijo.
# Psihološke operacije # Meditacija # Okultizem # Posebna vojna


Kundalini joga/sekta proti Pravoslavlju in Islamu ;((
Akhmat sila

PrimoZ_ ::

Mr.B je izjavil:

Another day another city : Severodonetsk

In Zahodno financiranje tudi Slovensko vojskovanja ukrajinski " po socialnih medijih definirani supermani" vojakov je Ukrajinska dnevna statistika : Some 60 to 100 Ukrainian soldiers are killed per day in the war with Russia, Ukrainian President Volodymyr Zelenskyy has said, adding that around 500 are wounded daily.


PS: bo obroc ali se bo reklo Krof po Ukrajinsko.


Karkoli, samo naj pohitijo...

Agent ruske Zvezne varnostne službe (FSB) trdi, da so zdravniki ruskemu voditelju Vladimirju Putinu zaradi napredujoče oblike raka napovedali še dve leti ali tri leta življenja.

VladarP ::

Je bolj zdrav k vecina vas kle
Akhmat sila

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: VladarP ()

UkrFTW! ::

PrimoZ_ je izjavil:

Agent ruske Zvezne varnostne službe (FSB) trdi, da so zdravniki ruskemu voditelju Vladimirju Putinu zaradi napredujoče oblike raka napovedali še dve leti ali tri leta življenja.


Zdravniki si mu verjetno niso upali napovedati, da ga konec avgusta letos ne bo več, pa so malo podaljšali. Rusi lažejo kot vladar ovc.

VladarP je izjavil:

Je bolj zdrav k vecina vaa kle

Mu je videt. Samo zdravje, v povprečju podobno zapitemu rusu. Ima stamina, da te prešiša pri dnevnem jahanju obc. Obišči ga. Hvaležno te bo poslal na front, judež in ti ne bo treba jahat kozlov.
Pa pohiti, zdravniki mu napovedujejo, da bo kmalu od zdravja riknil.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: UkrFTW! ()

Utk ::

Vladimirju Putinu zaradi napredujoče oblike raka napovedali še dve leti ali tri leta življenja.

No, jaz sem vseeno veliko bolj optimističen kot njegovi zdravniki...upam na letos, če ne pa drugo leto ziher.
««
80 / 123
»»