» »

15. Slovenska vlada (2022- )

15. Slovenska vlada (2022- )

Temo vidijo: vsi
««
235 / 236
»»

MrStein ::

TheBlueOne je izjavil:

MrStein je izjavil:


Razen "ni Janša" nisi navedel nič.
Kaj torej?

Recimo za Šarca. Kaj, razen da ni jajo, te je prepričalo?
Ker nekaj mesecev pred volitvami se noben ni slišal zanj *

Bom jaz začel spisek:
- ni jajo

Zdaj pa nadaljujte.


Pac je prevec ostalih zadev in so odvisne glede na situacijo. Sej imas kampanije in soocenja kjer vsak pove kako kaj vidi. Izbire je bilo vec kot samo Sarec, meni bolj ni jasno zakaj bi bil kakorkoli boljsi JJ. On pac pade na rep zaradi tega kar je pocel. V parlament je tudi prislo vec strank, ker kar pa tebi in podobnim ni jasno, nimamo dvostrankarskega sistema, ceprav vam tako namigne Nova24.

Je pa tu zopet problem, da ima JJ tocno to kar ocitatjo SDSovci ostalim na drugem polu. On pa res ima bazo, ki mu oprosti vse in deloma sili ostale, da to upostevajo. Ker smo videli kako jokca, ce potem ne more sestaviti vlade kot relativni zmagovalec. Pac ce hocemo mir pred njim mora izgubiti na vse frontah, drugace nonstop gledamo te retro bivse komuniste in njihove glupe interpretacije zakaj sistem ni OK.

In spet: Razen "ni Janša" nisi navedel nič.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

132552 ::

MrStein je izjavil:

In spet: Razen "ni Janša" nisi navedel nič.

In spet: Kamenko je izvedel enovrsticnico in ni povedal nic. Bravo.

"Rather than shield firms and jobs from change, the state should ensure markets
are efficient and that workers, not jobs, are the focus of policy."

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 132552 ()

PovemVfaco ::

bbbbbb2015 je izjavil:

PovemVfaco je izjavil:

Tudi občasna kustosinja v Narodni galeriji je bila, predstavljala razstave na zgodovinsko temo. Lahko pa se jo še pošlje na izpopolnjevanje, pa bo še malo s prstom kazala, katero kost izkopat, avtist sanjaški ozkogledni bleferski, če misliš, da mora zdaj vsak, ki lahko ima kakršno koli zvezo z muzejem, bit še arheolog.

In to je za enega klovna "nobena, ampak popolnoma nobena referenca". Ne, popolnoma nobene reference nimaš ti. To je nula. Ona več kot očitno ima neke reference za to. Po janšističnih standardih ne, po realističnih pa že. Ni zdaj, kot da so gradbenika postavili za notranjega ministra ali pa podpirali ustavnega sodnika, ki je 20 let porabil za diplomo prava, kot pri Janši.


No, glej, malo sem jo preveril:
https://www.bizi.si/Dialektika-Manca-Gr...

Ima odprt s.p., ki sploh TRRja nima in ni davčna zavezanka, kar pomeni, da niti 50.000EUR prihodkov letno nima. Ta si ne zna zaslužiti za skodelico mrzle kave.

Če je ne bi porinili noter v ta muzej, bi bila verjetno lačna. Doktorat gor ali dol.


Matr si ti prizadet, zdaj boš še naumil, da moraš met keramičarski s.p. z visokimi prihodki, da si primeren za karkoli v zvezi z muzeji. Verjetno je ful pogosto, da se podjetniki z muzeji ukvarjajo. Kolikor vem, je kar dosti časa bila redno zaposlena, tudi na fakulteti, s.p. ima očitno bolj za zraven za kakšne stranske projekte. Ni vsem s.p. glavni vir prihodkov, to veš?

Zgodovina sprememb…

nejclp ::

Bbbbb ma zgleda ful penzije, plus tisto, kar od kleti dobi, da ni lačen.

MrStein ::

maha, nejclp, PovemVfaco
očitno se je klet aktivirala.

Argumenti špricajo. Kot vedno.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Kebo ::

nejclp ::

MrStein je izjavil:

maha, nejclp, PovemVfaco
očitno se je klet aktivirala.

Argumenti špricajo. Kot vedno.

Sej ste bogi, vem. Vam mora bit res hudo, brez Jajota na oblasti. Če bi se tukajle debatiralo zgolj z argumenti, ti ne bi imel kaj napisat. Ni važno kdo je, važno je, da je Janša, anede?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nejclp ()

ripmork ::

Ko je kadroval SDS-ovski lobi frendov, partnerjev in familije je bilo (upravičeno) glasno na forumu, naj bo pa še zdaj. Spet se nekompetentne ljudi postavlja na položaje, samo da z druge strani. A zdej je pa all good? Če mi gre kaj na živce, so to dvojna merila.

PovemVfaco ::

MrStein je izjavil:

maha, nejclp, PovemVfaco
očitno se je klet aktivirala.

Argumenti špricajo. Kot vedno.


Očala si gor natakni, ker so ti, zgleda, dol padla. Jaz sem kar na dolgo, artikulirano, z novimi argmenti, informacijami in pomisleki odgovoril na "argumente" bbbbbbbb2023, seveda pa moram njegove očitne neumnosti in slaboumno politično propagando tudi poudariti s par sočnimi besedami, saj te ne moti, čistunček, a ne da ne?

nejclp ::

ripmork je izjavil:

Ko je kadroval SDS-ovski lobi frendov, partnerjev in familije je bilo (upravičeno) glasno na forumu, naj bo pa še zdaj. Spet se nekompetentne ljudi postavlja na položaje, samo da z druge strani. A zdej je pa all good? Če mi gre kaj na živce, so to dvojna merila.

Za razliko od Jajotovih kadrov, je omenjena več kot kompetentna, pa če se na glavo postaviš.

PovemVfaco je izjavil:

MrStein je izjavil:

maha, nejclp, PovemVfaco
očitno se je klet aktivirala.

Argumenti špricajo. Kot vedno.


Očala si gor natakni, ker so ti, zgleda, dol padla. Jaz sem kar na dolgo, artikulirano, z novimi argmenti, informacijami in pomisleki odgovoril na "argumente" bbbbbbbb2023, seveda pa moram njegove očitne neumnosti in slaboumno politično propagando tudi poudariti s par sočnimi besedami, saj te ne moti, čistunček, a ne da ne?

Desnjakarske snežinkice, kaj češ. Še malo, pa bojo jokcali moderatorjem, znan vzorec.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nejclp ()

Dimnik ::

Maha, nejči,povemvfaco....pa vam se janša in sds prikazuje nonstop.....komedija, bogi ste res, to z nekimi kletami je pa totalno mimo, malo se zamislite, ste kot eni bedaki, ki lajnate vsak drugi post janša to, sds to, klet ono.....blablabla, v glavnem samo, da preusmerite temo oz golobov ples....

ripmork ::

nejclp je izjavil:

ripmork je izjavil:

Ko je kadroval SDS-ovski lobi frendov, partnerjev in familije je bilo (upravičeno) glasno na forumu, naj bo pa še zdaj. Spet se nekompetentne ljudi postavlja na položaje, samo da z druge strani. A zdej je pa all good? Če mi gre kaj na živce, so to dvojna merila.

Za razliko od Jajotovih kadrov, je omenjena več kot kompetentna, pa če se na glavo postaviš.

Bolj kompetentna, se strinjam. Me pa prav zanima, kako je zgledal razpis za tole pozicijo. Al je tako "na lepe oči" tole dobila?
Modus operandi zelo podoben sds-ovemu, to hočem rečt. Najprej frendi, znanci, (bivši) ali sedanji partnerji...

PovemVfaco ::

nejclp je izjavil:

ripmork je izjavil:

Ko je kadroval SDS-ovski lobi frendov, partnerjev in familije je bilo (upravičeno) glasno na forumu, naj bo pa še zdaj. Spet se nekompetentne ljudi postavlja na položaje, samo da z druge strani. A zdej je pa all good? Če mi gre kaj na živce, so to dvojna merila.

Za razliko od Jajotovih kadrov, je omenjena več kot kompetentna, pa če se na glavo postaviš.


Točno tako. Saj se da poiskat verjetno kakšne popolnoma neprimerne kadre pri tej vladi, prav gotovo jih je veliko. Da pa gre en klovn za doktorico zgodovine, ki ima neke izkušnje z razstavami in nastopanjem, pisat, da nima "nobenih, ampak res nobenih" kompetenc da bi delala karkoli v zvezi z muzeji, pa kaže na možganski SDS virus.

Poiščite mi enga strokovnjaka, ki je 20 let polagal diplomo z ustreznega področja, kot ga je podpirala vlada JJ, pa se bom strinjal s tabo. S tem zdaj pa še možgansko shirano sekto smešite.

Zgodovina sprememb…

nejclp ::

Dimnik je izjavil:

Maha, nejči,povemvfaco....pa vam se janša in sds prikazuje nonstop.....komedija, bogi ste res, to z nekimi kletami je pa totalno mimo, malo se zamislite, ste kot eni bedaki, ki lajnate vsak drugi post janša to, sds to, klet ono.....blablabla, v glavnem samo, da preusmerite temo oz golobov ples....

Kje pa, tebi se prikazuje, pa vsakič se v pozor postaviš, dobiš erekcijo in salutiraš.

bbbbbb2015 ::

PovemVfaco je izjavil:

nejclp je izjavil:

ripmork je izjavil:

Ko je kadroval SDS-ovski lobi frendov, partnerjev in familije je bilo (upravičeno) glasno na forumu, naj bo pa še zdaj. Spet se nekompetentne ljudi postavlja na položaje, samo da z druge strani. A zdej je pa all good? Če mi gre kaj na živce, so to dvojna merila.

Za razliko od Jajotovih kadrov, je omenjena več kot kompetentna, pa če se na glavo postaviš.


Točno tako. Saj se da poiskat verjetno kakšne popolnoma neprimerne kadre pri tej vladi, prav gotovo jih je veliko. Da pa gre en klovn za doktorico zgodovine, ki ima neke izkušnje z razstavami in nastopanjem, pisat, da nima "nobenih, ampak res nobenih" kompetenc da bi delala karkoli v zvezi z muzeji, pa kaže na možganski SDS virus.


Povedal sem že večkrat, da jaz SDS ne volim, niti me ne zanima, kaj delajo. Jaz sem liberalec po duši in argumentih.

Kako zgledajo pa REference (torej ne kompetence, ampak REference) si poglej drugoimenovanega v ta svet. Ta pa je imel v življenju opravka z muzeji. Referenca je, recimo dokazana kompetenca.

Povedal sem tudi, da če nekdo na podlagi IZOBRAZBE dobi nekaj, je to rentništvo.

TESKAn ::

Povedal sem tudi, da če nekdo na podlagi IZOBRAZBE dobi nekaj, je to rentništvo.

Se pravi vsak frišen s faksa je rentnik? In če si iz sela, kjer imaš samo eno fabriko, kjer lahko porabijo tvoj profil in do konca življenja delaš v isti službi, si do konca življenja 'rentnik'?
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

nejclp ::

bbbbbb2015 je izjavil:

PovemVfaco je izjavil:

nejclp je izjavil:

ripmork je izjavil:

Ko je kadroval SDS-ovski lobi frendov, partnerjev in familije je bilo (upravičeno) glasno na forumu, naj bo pa še zdaj. Spet se nekompetentne ljudi postavlja na položaje, samo da z druge strani. A zdej je pa all good? Če mi gre kaj na živce, so to dvojna merila.

Za razliko od Jajotovih kadrov, je omenjena več kot kompetentna, pa če se na glavo postaviš.


Točno tako. Saj se da poiskat verjetno kakšne popolnoma neprimerne kadre pri tej vladi, prav gotovo jih je veliko. Da pa gre en klovn za doktorico zgodovine, ki ima neke izkušnje z razstavami in nastopanjem, pisat, da nima "nobenih, ampak res nobenih" kompetenc da bi delala karkoli v zvezi z muzeji, pa kaže na možganski SDS virus.


Povedal sem že večkrat, da jaz SDS ne volim, niti me ne zanima, kaj delajo. Jaz sem liberalec po duši in argumentih.

Kako zgledajo pa REference (torej ne kompetence, ampak REference) si poglej drugoimenovanega v ta svet. Ta pa je imel v življenju opravka z muzeji. Referenca je, recimo dokazana kompetenca.

Povedal sem tudi, da če nekdo na podlagi IZOBRAZBE dobi nekaj, je to rentništvo.

Ja, večkrat si se že zlagal, da SDS ne voliš. Po službeni dolžnosti.

PovemVfaco ::

Dimnik je izjavil:

Maha, nejči,povemvfaco....pa vam se janša in sds prikazuje nonstop.....komedija, bogi ste res, to z nekimi kletami je pa totalno mimo, malo se zamislite, ste kot eni bedaki, ki lajnate vsak drugi post janša to, sds to, klet ono.....blablabla, v glavnem samo, da preusmerite temo oz golobov ples....


Nek normalen človek z IQ nad 80 se pač mora slej ko prej vprašat, kaj je pa alternativa golobjemu plesu in kako se primerja z njim, mogoče se lahko eni v krogu vrtite v vakuumu in fantazijskem svetu, kjer gargamel ne obstaja, ampak slej ko prej bo treba preiti na nek širši pogled o politični sliki. Vlado se pač primerja s prejšnjimi vladami, to je normalno.

132552 ::

ripmork je izjavil:

Ko je kadroval SDS-ovski lobi frendov, partnerjev in familije je bilo (upravičeno) glasno na forumu, naj bo pa še zdaj. Spet se nekompetentne ljudi postavlja na položaje, samo da z druge strani. A zdej je pa all good? Če mi gre kaj na živce, so to dvojna merila.


Tudi meni, zato mi gre pa ekstra na kurac, ko najbolj koruptivna in nepotisticna vlada SDSa zacne nabijati kaj drugi delajo. S tem, da zapustijo drzavo v razsulu in vedno (to je zdaj ze vzorec) s sindikati na okopih in razsutim zdravstvom (nazadnje so zapustili vlado z razsutim zobozdravstvom, za katerega se vedno placujemo). Pac preprosto nehajte nabijati kaksni so drugi dokler ste sami enake pizde - oz. mirno nadaljujte nabijati, ne pa poceti vsega, za to, da bi vlado onesposobili.
"Rather than shield firms and jobs from change, the state should ensure markets
are efficient and that workers, not jobs, are the focus of policy."

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 132552 ()

TESKAn ::

Pa sej ni problem, da se kaže na napake.
Problem je:
- da se napake 'njihovih' vedno odmisli z 'oni so bli prej, ne gledat to'
- da je mnogokrat napaka to, da je na poziciji moči ženska. Če pa še gobca, je pa sploh napaka.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

PovemVfaco ::

bbbbbb2015 je izjavil:

PovemVfaco je izjavil:

nejclp je izjavil:

ripmork je izjavil:

Ko je kadroval SDS-ovski lobi frendov, partnerjev in familije je bilo (upravičeno) glasno na forumu, naj bo pa še zdaj. Spet se nekompetentne ljudi postavlja na položaje, samo da z druge strani. A zdej je pa all good? Če mi gre kaj na živce, so to dvojna merila.

Za razliko od Jajotovih kadrov, je omenjena več kot kompetentna, pa če se na glavo postaviš.


Točno tako. Saj se da poiskat verjetno kakšne popolnoma neprimerne kadre pri tej vladi, prav gotovo jih je veliko. Da pa gre en klovn za doktorico zgodovine, ki ima neke izkušnje z razstavami in nastopanjem, pisat, da nima "nobenih, ampak res nobenih" kompetenc da bi delala karkoli v zvezi z muzeji, pa kaže na možganski SDS virus.


Povedal sem že večkrat, da jaz SDS ne volim, niti me ne zanima, kaj delajo. Jaz sem liberalec po duši in argumentih.

Kako zgledajo pa REference (torej ne kompetence, ampak REference) si poglej drugoimenovanega v ta svet. Ta pa je imel v življenju opravka z muzeji. Referenca je, recimo dokazana kompetenca.

Povedal sem tudi, da če nekdo na podlagi IZOBRAZBE dobi nekaj, je to rentništvo.


SDS možganski virus je moteno stanje duha, ne samo politični pojem. Lahko te tudi nezavedno popade, sploh če lepiš "reskin" nore 24 z argumentom, da to ni nora 24, je to znak neke možganske luknje. Noben ni rekel, da ma zdaj najboljše reference na svetu, ampak da nima nobenih, je pa totalna laž. Saj tudi ni starka, da bi lahko imela celo življenjsko delo za sabo. Izobrazba je tudi referenca. Lahko je pa še precej huje. Če priložnostni muzejski strokovnjaki ne veste, se lahko marsikatero mesto v politiki dobi celo brez izobrazbe in hkrati brez drugih referenc, to se včasih zgodi pri SDS kadrovanju, pa tudi drugje, v tem primeru pač ne.

bbbbbb2015 ::

PovemVfaco je izjavil:

Noben ni rekel, da ma zdaj najboljše reference na svetu, ampak da nima nobenih, je pa totalna laž. Saj tudi ni starka, da bi lahko imela celo življenjsko delo za sabo. Izobrazba je tudi referenca. Lahko je pa še precej huje. Če priložnostni muzejski strokovnjaki ne veste, se lahko marsikatero mesto v politiki dobi celo brez izobrazbe in hkrati brez drugih referenc, to se včasih zgodi pri SDS kadrovanju, pa tudi drugje, v tem primeru pač ne.


Izobrazba, seveda, ni referenca. Če bi vsaj en resen CV komu dal, bi to že vedel.

Saj mene kot prvega skrbi, da so v parlamentu poslanci sploh brez ali slabo izobrazbo, vključno z ministri (Han, recimo).

Delovna mesta se dobivajo zavoljo referenc. Pač v redu. Narinili so jo noter, da dobiva neko plačko. Brez skrbi, vem da ni edini tak primer, ne sedaj, ne prej.

Saj ta tri leta bodo hitro minila, potem pa se bo videlo, kako in kaj. Ne trdim, da jo je treba odpoklicati. Sigurno pa se bo morala zavedati, da je prišla noter brez referenc, po politični poti. Tako bo lahko tudi odšla. Da ne bo potem zopet nek ravs.

Ker sem prepričan, da bo Golob moral oditi.

nejclp ::

bbbbbb2015 je izjavil:


Saj ta tri leta bodo hitro minila, .

Resno upaš na Jajota po treh letih?

PovemVfaco ::

Seveda je izobazba referenca. Ne v najožjem birokratsko-avtističnem smislu, kot si jo izključno sposoben razumeti ti, ampak če si široko izobražen, pa to pač veš. In ženska ima tudi reference v najožjem smislu izven izobrazbe, čisto dovolj za tako funkcijo, seveda zate ne, ker misliš, da obstajajo ali bi morali obstajati ljudje, ki so od 18. leta bili samo okoli muzejev, zraven bi pa morali imeti odprt še s.p. z imenom muzejski muzej muzejevstva in tam status davčnega zavezanca. Če ne znaš niti prepoznat nora24 reskina, se ne mislim spuščat v to, kako znaš ti reference prepoznavat. Verjetno podobno površinsko in avtistično.

111111111111 ::

bbbbbb2015 je izjavil:

Evo ozadje muzeja novejše in zelo super zgodovine Slovenije: plačke, na katerih sedijo mali buržoazijci:

https://pomurske-novice.si/bivsa-partne...

PS: Da vam ne bom dajal linka od Nove24, če ima kdo alergijo.

Tale gospa si položaj zasluži, če je spala s sluzavcem Mesecem.

nejclp je izjavil:


Aja, daš raje link na podružnico?
Ker genijalc.

A pol ni res da je dobila službo?
Ker genialc.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

FireSnake ::

Poklicni gasilci v četrtek na protestni shod pred poslopje vlade
https://siol.net/novice/slovenija/pokli...
Kaj seješ, to žanješ!
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

bbbbbb2015 ::

nejclp je izjavil:

bbbbbb2015 je izjavil:


Saj ta tri leta bodo hitro minila, .

Resno upaš na Jajota po treh letih?


Jaz upam, da levakarjev, ki sami sebe prodajajo kot levica, pa nimajo ne izkušenj s štempl uro, ne z delom, ne z gospodarstvom, ne bo v nobeni vladi več. Kdo bo potem vladal, je pa, zopet, drugo vprašanje. Golob sigurno ne.

Pravim levakarji, ker jaz imam sebe za levo orientiranega, ker Luka Mesec in uni Kordiš menim, da sta maloburžoazna reakcionarja. Imata srečo, ker se piše leto 2023. Leta 1945 bi ju ustrelili kot dve mimikriji, buržoazna reakcionarja, ki se delata, da sta komunista.

In potem bodo vsi, ki so prišli noter tako, na lepe oči, pač na prepihu. Eni bodo ostali, eni bodo šli.

Če se ljudje zavedajo, kak ona blef so prišli, potem vedo, da se morajo izkazati (da ostanejo še po tem obdobju). Saj jih poznam kar nekaj, ki so se tega zavedali. Enim je uspelo ostati, eni so morali iti. Obstaja sekretar na ministrstvu, ki ob menjavi vlade vedno zamenja strankoz vladajočo in se slika na družbenih omrežjih z reklamo za novo stranko. Ta se zaveda, da je na blef prišel, ne namerava narediti nič, ter migotari, da čim dlje fikusira kot javnosektorec. Zaenkrat mu uspeva. Kako dolgo pa, je težko reči.

Ne pozabit, da se je Levica potegnila v parlament ne na zobe, na plombe v zadnjih kočnikih. Bodo za druge volitve spraskali 4%. Jaz mislim, da ne.

Zgodovina sprememb…

nejclp ::

111111111111 je izjavil:


A pol ni res da je dobila službo?
Ker genialc.

Res je dobila službo, genijalc. Ima dovolj kompetenc, da jo je dobila. Patetično je, da se skušate čimbolj distancirati od Jajota, tako kot se je moral Logar, da je prepričal retardirani del volilnega telesa. Pa mu ni uspelo, anede, genijalc.

PovemVfaco ::

111111111111 je izjavil:


Tale gospa si položaj zasluži, če je spala s sluzavcem Mesecem.


To je taglavna informacija, poudarjena v nora24 reskinu, ja, in me ne čudi, da to poznaš. Kar bi zanimalo sredinske SDS lovce na reference, je izpuščeno.

111111111111 je izjavil:


A pol ni res da je dobila službo?
Ker genialc.


Če si nepismen, potem je v tej informaciji problem, ne pa v tem zgoraj.

nejclp ::

bbbbbb2015 je izjavil:



Jaz upam, da levakarjev, ki sami sebe prodajajo kot levica, pa nimajo ne izkušenj s štempl uro, ne z delom, ne z gospodarstvom, ne bo v nobeni vladi več.
No, saj ma ženska SP, za razliko od sdsovskih fafačk tiča Janšotu? Da Logar nima izkušenj s štempl uro, te pa ni motilo, anede centristek?

PovemVfaco ::

bbbbbb2015 je izjavil:

[
Pravim levakarji, ker jaz imam sebe za levo orientiranega, ker Luka Mesec in uni Kordiš menim, da sta maloburžoazna reakcionarja. Imata srečo, ker se piše leto 2023. Leta 1945 bi ju ustrelili kot dve mimikriji, buržoazna reakcionarja, ki se delata, da sta komunista.


Jaz mislim, da bi leta 1945 Kordiš lahko zraven streljal. Če so še rahitičnega Janšo vzeli v partijo, bi seveda kerlca z njivo tudi. Mesec bi pa pesmi pisal v ozadju za motivacijo.

Zgodovina sprememb…

bbbbbb2015 ::

PovemVfaco je izjavil:

bbbbbb2015 je izjavil:

[
Pravim levakarji, ker jaz imam sebe za levo orientiranega, ker Luka Mesec in uni Kordiš menim, da sta maloburžoazna reakcionarja. Imata srečo, ker se piše leto 2023. Leta 1945 bi ju ustrelili kot dve mimikriji, buržoazna reakcionarja, ki se delata, da sta komunista.


Jaz mislim, da bi leta 1945 Kordiš lahko zraven streljal. Če so še rahitičnega Janšo vzeli v partijo, bi seveda kerlca z njivo tudi. Mesec bi pa pesmi pisal v ozadju za motivacijo.


Kordiš ni služil vojske, po moje sploh streljati ne zna. Kakor tudi, da ne loči borbenega noža od bajoneta, kaj šele, da bi bajonet imel v rokah.

Samo naklada. Pač, če kdo kupi to njegovo nakladanje. Jaz ga ne.

nejclp ::

bbbbbb2015 je izjavil:

PovemVfaco je izjavil:

bbbbbb2015 je izjavil:

[
Pravim levakarji, ker jaz imam sebe za levo orientiranega, ker Luka Mesec in uni Kordiš menim, da sta maloburžoazna reakcionarja. Imata srečo, ker se piše leto 2023. Leta 1945 bi ju ustrelili kot dve mimikriji, buržoazna reakcionarja, ki se delata, da sta komunista.


Jaz mislim, da bi leta 1945 Kordiš lahko zraven streljal. Če so še rahitičnega Janšo vzeli v partijo, bi seveda kerlca z njivo tudi. Mesec bi pa pesmi pisal v ozadju za motivacijo.


Kordiš ni služil vojske, po moje sploh streljati ne zna. Kakor tudi, da ne loči borbenega noža od bajoneta, kaj šele, da bi bajonet imel v rokah.

Samo naklada. Pač, če kdo kupi to njegovo nakladanje. Jaz ga ne.

Kaj, a si bil v JNA, heroj? A si si dal tetovažo tudi?

bbbbbb2015 ::

nejclp je izjavil:

bbbbbb2015 je izjavil:



Jaz upam, da levakarjev, ki sami sebe prodajajo kot levica, pa nimajo ne izkušenj s štempl uro, ne z delom, ne z gospodarstvom, ne bo v nobeni vladi več.
No, saj ma ženska SP, za razliko od sdsovskih fafačk tiča Janšotu? Da Logar nima izkušenj s štempl uro, te pa ni motilo, anede centristek?


Halo, pa Marx je rekel, da mora biti oblast diktatura proletariata. Kapiš? P.r.o.l.e.t.a.r.i.a.t.a. Delo, šiht, pejd gledat v slovar slovenskega jezika, kaj to je.

nejclp ::

bbbbbb2015 je izjavil:

nejclp je izjavil:

bbbbbb2015 je izjavil:



Jaz upam, da levakarjev, ki sami sebe prodajajo kot levica, pa nimajo ne izkušenj s štempl uro, ne z delom, ne z gospodarstvom, ne bo v nobeni vladi več.
No, saj ma ženska SP, za razliko od sdsovskih fafačk tiča Janšotu? Da Logar nima izkušenj s štempl uro, te pa ni motilo, anede centristek?


Halo, pa Marx je rekel, da mora biti oblast diktatura proletariata. Kapiš? P.r.o.l.e.t.a.r.i.a.t.a. Delo, šiht, pejd gledat v slovar slovenskega jezika, kaj to je.

Ne, tega Marx ni rekel.

PovemVfaco ::

bbbbbb2015 je izjavil:

PovemVfaco je izjavil:

bbbbbb2015 je izjavil:

[
Pravim levakarji, ker jaz imam sebe za levo orientiranega, ker Luka Mesec in uni Kordiš menim, da sta maloburžoazna reakcionarja. Imata srečo, ker se piše leto 2023. Leta 1945 bi ju ustrelili kot dve mimikriji, buržoazna reakcionarja, ki se delata, da sta komunista.


Jaz mislim, da bi leta 1945 Kordiš lahko zraven streljal. Če so še rahitičnega Janšo vzeli v partijo, bi seveda kerlca z njivo tudi. Mesec bi pa pesmi pisal v ozadju za motivacijo.


Kordiš ni služil vojske, po moje sploh streljati ne zna. Kakor tudi, da ne loči borbenega noža od bajoneta, kaj šele, da bi bajonet imel v rokah.

Samo naklada. Pač, če kdo kupi to njegovo nakladanje. Jaz ga ne.


On ma verjetno tanajbolj pomembno pištolo v hlačah, vprašaj svojo mamo, sestro ali partnerico/ženo. Normalno da se v pussy kapitalizmu večinoma ne igračkamo z nekimi pištolicami, saj nismo v Jugi ali leta 1945, to je kontekst časa.

ripmork ::

132552 je izjavil:

ripmork je izjavil:

Ko je kadroval SDS-ovski lobi frendov, partnerjev in familije je bilo (upravičeno) glasno na forumu, naj bo pa še zdaj. Spet se nekompetentne ljudi postavlja na položaje, samo da z druge strani. A zdej je pa all good? Če mi gre kaj na živce, so to dvojna merila.


Tudi meni, zato mi gre pa ekstra na kurac, ko najbolj koruptivna in nepotisticna vlada SDSa zacne nabijati kaj drugi delajo. S tem, da zapustijo drzavo v razsulu in vedno (to je zdaj ze vzorec) s sindikati na okopih in razsutim zdravstvom (nazadnje so zapustili vlado z razsutim zobozdravstvom, za katerega se vedno placujemo). Pac preprosto nehajte nabijati kaksni so drugi dokler ste sami enake pizde - oz. mirno nadaljujte nabijati, ne pa poceti vsega, za to, da bi vlado onesposobili.


1) razsuto zdravstvo je posledica slabe politike zadnijh 30 let, ne le prejšnje vlade (btw kot zanimivost: prevladovale so "leve" vlade)
2) ne mene metat v koš z sds-om: si greš lahko brat moje poste izpred leta+ nazaj, kakšno je moje stališče do njih in koliko kritik sem spisal čeznje

bbbbbb2015 ::

nejclp je izjavil:

bbbbbb2015 je izjavil:

nejclp je izjavil:

bbbbbb2015 je izjavil:



Jaz upam, da levakarjev, ki sami sebe prodajajo kot levica, pa nimajo ne izkušenj s štempl uro, ne z delom, ne z gospodarstvom, ne bo v nobeni vladi več.
No, saj ma ženska SP, za razliko od sdsovskih fafačk tiča Janšotu? Da Logar nima izkušenj s štempl uro, te pa ni motilo, anede centristek?


Halo, pa Marx je rekel, da mora biti oblast diktatura proletariata. Kapiš? P.r.o.l.e.t.a.r.i.a.t.a. Delo, šiht, pejd gledat v slovar slovenskega jezika, kaj to je.

Ne, tega Marx ni rekel.


Reklamiraj ta tvoj en nedokončan letnik FDV in jih prosi denar nazaj.

PovemVfaco je izjavil:

bbbbbb2015 je izjavil:

PovemVfaco je izjavil:

bbbbbb2015 je izjavil:

[
Pravim levakarji, ker jaz imam sebe za levo orientiranega, ker Luka Mesec in uni Kordiš menim, da sta maloburžoazna reakcionarja. Imata srečo, ker se piše leto 2023. Leta 1945 bi ju ustrelili kot dve mimikriji, buržoazna reakcionarja, ki se delata, da sta komunista.


Jaz mislim, da bi leta 1945 Kordiš lahko zraven streljal. Če so še rahitičnega Janšo vzeli v partijo, bi seveda kerlca z njivo tudi. Mesec bi pa pesmi pisal v ozadju za motivacijo.


Kordiš ni služil vojske, po moje sploh streljati ne zna. Kakor tudi, da ne loči borbenega noža od bajoneta, kaj šele, da bi bajonet imel v rokah.

Samo naklada. Pač, če kdo kupi to njegovo nakladanje. Jaz ga ne.


On ma verjetno tanajbolj pomembno pištolo v hlačah, vprašaj svojo mamo, sestro ali partnerico/ženo. Normalno da se v pussy kapitalizmu večinoma ne igračkamo z nekimi pištolicami, saj nismo v Jugi ali leta 1945, to je kontekst časa.


Preveč pohaš in ti izgubilobčutek za čas in argumente. Postaneš žaljiv kot driska, ko več nimaš kaj nazaj povedati.

Zgodovina sprememb…

nejclp ::

bbbbbb2015 je izjavil:


Reklamiraj ta tvoj en nedokončan letnik FDV in jih prosi denar nazaj.

Fuckme, ne rabiš faksa, da bi to vedel. Govoril je o prehodnem obdobju iz kapitalizma v komunizem, tam je omenil diktaturo proletariata. Ampak nobenega proletariata ni več v komunizmu. Brezrazredna družba, genijalc.

PovemVfaco ::

bbbbbb2015 je izjavil:


Preveč pohaš in ti izgubilobčutek za čas in argumente. Postaneš žaljiv kot driska, ko več nimaš kaj nazaj povedati.


Saj sem povedal, da se človek obnaša pač primerno svojemu času, danes pač ni smiselno isto kot leta 1945. Če bi pa Kordiš dejansko hodil s puško naokoli in postal videe svojega streljanja s stajliš čegevara baretko, bi pa itak ti prvi jokal, kako si ogrožen.

bbbbbb2015 ::

PovemVfaco je izjavil:

bbbbbb2015 je izjavil:


Preveč pohaš in ti izgubilobčutek za čas in argumente. Postaneš žaljiv kot driska, ko več nimaš kaj nazaj povedati.


Saj sem povedal, da se človek obnaša pač primerno svojemu času, danes pač ni smiselno isto kot leta 1945. Če bi pa Kordiš dejansko hodil s puško naokoli in postal videe svojega streljanja s stajliš čegevara baretko, bi pa itak ti prvi jokal, kako si ogrožen.


Ahaha, jaz zagotovo ne bom ogrožen. Kordiš ga bo napohal in zaspal in mu bodo zopet vtaknili banano nekam. Stajliš čegevara banano ali?

PovemVfaco ::

bbbbbb2015 je izjavil:

PovemVfaco je izjavil:

bbbbbb2015 je izjavil:


Preveč pohaš in ti izgubilobčutek za čas in argumente. Postaneš žaljiv kot driska, ko več nimaš kaj nazaj povedati.


Saj sem povedal, da se človek obnaša pač primerno svojemu času, danes pač ni smiselno isto kot leta 1945. Če bi pa Kordiš dejansko hodil s puško naokoli in postal videe svojega streljanja s stajliš čegevara baretko, bi pa itak ti prvi jokal, kako si ogrožen.


Ahaha, jaz zagotovo ne bom ogrožen. Kordiš ga bo napohal in zaspal in mu bodo zopet vtaknili banano nekam. Stajliš čegevara banano ali?


Seveda ne bi bil, samo jokal bi, da si. Beri bolj pozorno.

nejclp ::

bbbbbb2015 je izjavil:

PovemVfaco je izjavil:

bbbbbb2015 je izjavil:


Preveč pohaš in ti izgubilobčutek za čas in argumente. Postaneš žaljiv kot driska, ko več nimaš kaj nazaj povedati.


Saj sem povedal, da se človek obnaša pač primerno svojemu času, danes pač ni smiselno isto kot leta 1945. Če bi pa Kordiš dejansko hodil s puško naokoli in postal videe svojega streljanja s stajliš čegevara baretko, bi pa itak ti prvi jokal, kako si ogrožen.


Ahaha, jaz zagotovo ne bom ogrožen. Kordiš ga bo napohal in zaspal in mu bodo zopet vtaknili banano nekam. Stajliš čegevara banano ali?

Lol, in to reče tip ki rabi dve viagri, da mu vstane.
Daj še malo demonstriraj svoje orjaško poznavanje Marksa, levo usmerjeni volivec SDS.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nejclp ()

AtaŠtumf ::

Pa zakaj se je potrebno spet spustiti nivo na Slo-techu in se spustiti na osebno medsebojno žaljivo raven?
#SlovenijaPrva #SLOVEenianLivesMatter #SlavaGasilcem

bbbbbb2015 ::

AtaŠtumf je izjavil:

Pa zakaj se je potrebno spet spustiti nivo na Slo-techu in se spustiti na osebno medsebojno žaljivo raven?


To v glavnem počnejo troli na tem forumu, da odpeljejo debato nekam daleč stran - od trenutne vlade, oz. teme.

To se ne bo spremenilo. To je treba ignorirati, ni druge.

nejclp ::

bbbbbb2015 je izjavil:

AtaŠtumf je izjavil:

Pa zakaj se je potrebno spet spustiti nivo na Slo-techu in se spustiti na osebno medsebojno žaljivo raven?


To v glavnem počnejo troli na tem forumu, da odpeljejo debato nekam daleč stran - od trenutne vlade, oz. teme.

To se ne bo spremenilo. To je treba ignorirati, ni druge.

Po pravici povedano, sem pripravljen po človeško debatirati z vsakim. Ampak če je na robu blaznosti in debili do onemoglosti, je pa to njegov problem, se opravičujem.

Malidelničar ::

Da ne bomo samo kritični, opazil sem nekaj zanimivega: Sanja Ajanovič Hovnik naj bi z plačno reformo javnega sektorja celo ciljala v pravo smer.
Nekaj debate:
https://twitter.com/Liberalec2/status/1...
So pa problemi, ker načeloma je ideja ministrice, da se ukine senioriteto morda v redu in zadeva gre v pravo smer, ampak ljudje že pravijo, da so starejši v JU tak lobij, da bo to udarilo po zamrznitvi in odpravi napredovanj za vse mlade v JU in se bo potolklo njih (folk že govori v smislu, mladi ga boste, kljub dobrim idejam najebali, ker zadfeve furajo Štrukelj ter boomerji):
https://twitter.com/DavidNovak17/status...
Don't invest like a Joe. Invest like a Simon.

Zgodovina sprememb…

ripmork ::

A je kdo omenil Marxa? 8-) 10 let+ nazaj sem še sam naivno nasedal na bajke, kako "tapravega komunizma še ni bilo".




V slovenskih intelektualnih sferah gre nekako takole: Kordiš je plemeniti borec za delavce in plebs, Boscarol je pa "hudobni izkoriščevalski kapitalist". Ampak če mal realno pogledamo in ju primerjamo:

Kordiš:
Ideolog, prisesan na državno siso od študentskih let, brez dneva dejanskih delovnih izkušenj. Izključno porabnik. Zna pa parole kričat.
Prispevek v dobrobit družbe: minimalen (hobi projekt zadružne njive, kjer si lahko folk sam hrano pridela)

Boscarol:
Zgodba o uspehu. Podjetje Pipistrel je nekaj let prejemalo državno pomoč, a je investicijo več kot povrnilo v obliki ohranjanja številnih dolgotrajnih in dobro plačanih delovnih mest (kar pomeni konkretne prispevke v drž. blagajno - ergo - financiranje javnih služb in sociale). Lep del denarja je podaril v dobrodelne namene občini, povrhu pa celo plačal nekaj davka na dobiček (očita se mu, da bi moral še več).
Prispevek v dobrobit družbe: velik

---

summasumarum: za dobrobit družbe bi rabili več Boscarolov in manj Kordišev.

111111111111 ::

nejclp je izjavil:


Res je dobila službo, genijalc. Ima dovolj kompetenc, da jo je dobila. Patetično je, da se skušate čimbolj distancirati od Jajota, tako kot se je moral Logar, da je prepričal retardirani del volilnega telesa. Pa mu ni uspelo, anede, genijalc.

Hja, napisal si da je nezanesljiv vir poročanja, ker je satelit Nova24. :D Zdaj se pa s kompetencami hvališ in spreminjaš temo in sploh ne veš zakaj te zbadam. :D

PovemVfaco je izjavil:

111111111111 je izjavil:


Tale gospa si položaj zasluži, če je spala s sluzavcem Mesecem.


To je taglavna informacija, poudarjena v nora24 reskinu, ja, in me ne čudi, da to poznaš. Kar bi zanimalo sredinske SDS lovce na reference, je izpuščeno.

111111111111 je izjavil:


A pol ni res da je dobila službo?
Ker genialc.


Če si nepismen, potem je v tej informaciji problem, ne pa v tem zgoraj.

Kaj si bil v oni drugi temi preveč tepen po faci, Si sedaj prišel po batine še v to temo.? :D
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

111111111111 ::

nejclp je izjavil:

No, saj ma ženska SP, za razliko od sdsovskih fafačk tiča Janšotu? Da Logar nima izkušenj s štempl uro, te pa ni motilo, anede centristek?

Seveda ne. Logar je naš in nas ne moti. Te moti Levičarček, ker uporabljamo iste parametre za naše kandidte, kot jih vi za svoje?

nejclp je izjavil:


Kaj, a si bil v JNA, heroj? A si si dal tetovažo tudi?

Hja, nekateri gredo med lovce, nekateri gremo v strelska društva, nekdo bo moral branit zemljo, ko boste lačni levičarji s cigani stikali okoli oglov.

PovemVfaco je izjavil:

Saj sem povedal, da se človek obnaša pač primerno svojemu času, danes pač ni smiselno isto kot leta 1945. Če bi pa Kordiš dejansko hodil s puško naokoli in postal videe svojega streljanja s stajliš čegevara baretko, bi pa itak ti prvi jokal, kako si ogrožen.

Tako pa kot bebček hodi naokoli in razlaga, da pač moraš na državnih razpisih goljufati in pač napišeš, da boš zaposloval, pa se zlažeš a ne? Bistveno bolje.

nejclp je izjavil:


Lol, in to reče tip ki rabi dve viagri, da mu vstane.
Daj še malo demonstriraj svoje orjaško poznavanje Marksa, levo usmerjeni volivec SDS.

A Nejči si prišel malo v podporo in se hvališ s svojim poznavanjem Marxa. :D O katerem seveeda nimaš pojma. Mogoče te pa faca lahko kaj nauči. :D
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

««
235 / 236
»»