» »

15. Slovenska vlada (2022- )

15. Slovenska vlada (2022- )

Temo vidijo: vsi
««
226 / 236
»»

TheBlueOne ::

RedDrake je izjavil:


Pa tudi, Colombo Goriziano zaenkrat še ni nič takega naredil, za razliko od Glanzkopfa.


Ce vprasas SDSovce pravni sistem deluje samo takrat, ko oprosti JJ. Ko se zavedas tega razumes SDSovsko pozicijo.

111111111111 ::

nejclp je izjavil:


Prav nič me ne peče, jaz ne jokcam, ampak odgovorim. Seveda nisi bil neodvisen opazovalec, jasno sem napisal, da je tisti, ki zmerja ženske s cipami, seksistični nedojebanec. Torej?

Vsi tisti, ki pravijo da jih nič ne peče, take najbolj peče. :D

nejclp je izjavil:

Ti mi ne odgovarjaš, ker je tvoj skrajni domet izločanje bulšita. Ubogi tvoji bližnji. Nisem trol, spodoben človek sem, občasno pa me idioti trigerirajo, priznam. Potegnejo tisto najslabše iz mene.

Tako je Levičar, povej jim. če ne bodo lepo govorili o tvojih, boš pa policijo za sovražni govor poslal na dom. :) Živel komunizem. :D
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

AtaŠtumf ::

TheBlueOne je izjavil:

RedDrake je izjavil:


Pa tudi, Colombo Goriziano zaenkrat še ni nič takega naredil, za razliko od Glanzkopfa.


Ce vprasas SDSovce pravni sistem deluje samo takrat, ko oprosti JJ. Ko se zavedas tega razumes SDSovsko pozicijo.


Da, če vprašaš levake, pravni sistem deluje samo takrat, ko obsodi JJ. Ko se zavedaš tega razumeš levaško pozicijo.

FTFY
#SlovenijaPrva #SLOVEenianLivesMatter #SlavaGasilcem

111111111111 ::

nejclp je izjavil:


A se ti zdi? Živčke mam jeklene, sem pa altruist, saj je belouškica želela, da se oglasimo tudi levaki, predvidevam, da je zdaj vesel.

Rzrahljana jeklenica ne more držati gondole. :D

RedDrake je izjavil:

Ejga nejc, še vedno velja ponudba da se dobiva na pijači in kakšno rečeva.
Saj veš, nisi trol, si čisto normalen volilec Levice, jaz nisem trol, in sem čisto normalen volilec stranke, ki ni prišla v parlament.
In celo nisem nasilen, žaljiv, grozeč kot večina SDS psihotov iz te teme ...

Pridem takoj zraven. Sem volilec stranke, ki je prišla v parlament. :D
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

RedDrake ::

TheBlueOne je izjavil:


Ce vprasas SDSovce pravni sistem deluje samo takrat, ko oprosti JJ. Ko se zavedas tega razumes SDSovsko pozicijo.

Jasno. Ker Glanzkopf že samo s svojim obstojem ogroža ustavno ureditev Slovenije in je potemtakem samo v zapor do konca življenja. Sem prebral na necenzurirano al' neki tac'ga.
Po drugi strani pa Liberator Colombo po definiciji imena stranke in njegovega priimka ne more prinašati drugega kot Svobodo, Mir in Ljubezen (sem prebral na vsakem resnem mediju zadnjih 12 mesecev, al neki tac'ga).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: RedDrake ()

111111111111 ::

TheBlueOne je izjavil:

Ce vprasas SDSovce pravni sistem deluje samo takrat, ko oprosti JJ. Ko se zavedas tega razumes SDSovsko pozicijo.

Mislim, da smo dorekli, da pravni sistem pri nas ne deluje. Če ne bi sedela Janša in Jankovič, pa še kdo zraven.

Tako pa dokler jim ne morejo dokazat pač niso krivi.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

RedDrake ::

111111111111 je izjavil:


Mislim, da smo dorekli, da pravni sistem pri nas ne deluje. Če ne bi sedela Janša in Jankovič, pa še kdo zraven.

Tako pa dokler jim ne morejo dokazat pač niso krivi.

Če bi pri nas pravni sistem deloval bi dobesedno sedelo 20% Slovenije ali še več.
Tako pa ...

111111111111 ::

AtaŠtumf je izjavil:


Da, če vprašaš levake, pravni sistem deluje samo takrat, ko obsodi JJ. Ko se zavedaš tega razumeš levaško pozicijo.

FTFY

Lep facepalm da bo modri še malo bolj moder. :D

RedDrake je izjavil:


Če bi pri nas pravni sistem deloval bi dobesedno sedelo 20% Slovenije ali še več.
Tako pa ...

... plešejo.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

RedDrake ::

111111111111 je izjavil:


Pridem takoj zraven. Sem volilec stranke, ki je prišla v parlament. :D

Noben SDS-ovec ki ga poznam ni diht. Taki niste zaželjeni.

bbbbbb2015 ::

TheBlueOne je izjavil:

bbbbbb2015 je izjavil:


Če se boste zapeljali po severu Slovenije, boste opazili, da imajo ljudje lepe hiše in lepe avte. Z avstrijsko tablico. In enega s slovensko, da se zapeljejo po opravkih v mesto.


Kaj imajo obiske iz Avstrije? Ali imajo se prebivalisce v Avstriji, ker radi placujejo drago registracijo avta?

bbbbbb2015 je izjavil:



Če jih boste vprašali, če so za Avstrijo, vam bo 80% ljudi dvignilo roko.


Zakaj tocno? Naceloma je najboljsi hack, da zivis v poceni drzavi in delas v dragi.


Avstrijci imajo celo finančno policijo. Če vidijo, da se dnevno voziš po njihovi državi in imaš tujo tablico ti napišejo kazen. Saj ni to samo tam tako. Tudi v Belgiji je. Zat se pač vozijo na delo z avstrijsko tablico. Ker bi pa tak avto v Murski Soboti zelo izstopal, da ne rečem, da jim ga kdo popraska od fovšije, še imajo potem en avto, da gredo po nakupih. V Sloveniji pa se en Musar preserava z nemško tablico. Pač ni ga sram. Bi ga moralo biti, pa ga ni.

Plačevanje registracije in zavarovanja je sicer strošek, a ne pretiran.

Če imajo prebivališče, ne vem. Eni imajo, ker vem, da v Avstriji vplačujejo v penzijski sistem.

Ti ljudje so se navadili in razvadili, da imajo urejeno in delo in življenje in ne marajo, da jih kdo nažira in tala bogataše in ne vem kaj. Ker za avstrijske razmere to ni bogatašenje in pač ti ljudje bi radi imeli urejeno življenje in mir. Zato so oni takoj za red in mir in visoke plače.

V Sloveniji pa recimo traja pol leta, da dobiš gradbeno pa tako. Plače pa 2x manjše ali pa 3x manjše. Zato oni takoj dvignejo roko za Avstrijo.

bbbbbb2015 ::

TheBlueOne je izjavil:

Zakaj tocno? Naceloma je najboljsi hack, da zivis v poceni drzavi in delas v dragi.


Nihče od teh ljudi ne mara hekeriranja. Da normalno delaš 8 ur dnevno, imaš prosti čas, dobiš lepo in točno plačilo, lepo greš na dopust. Si zgradiš hišo in tako.

Ena medicinska sestra (sedaj je šla v pokoj) je Avstriji zaupala do te mere, da je tam kupovala špecerijo, kruh, vse. To se je meni osebno zelo brezveze, njej pa pač ne. Ona je delala in trošila tam. Do meje je imela 5km ali nekaj takega, nisem siguren.

Zato pa pravim, da je svet enega Mesca ali bucija Maljevca zelo zelo omejen. Oni ne vedo, kaj vse ne vedo.

Zgodovina sprememb…

nejclp ::

111111111111 je izjavil:

nejclp je izjavil:


Prav nič me ne peče, jaz ne jokcam, ampak odgovorim. Seveda nisi bil neodvisen opazovalec, jasno sem napisal, da je tisti, ki zmerja ženske s cipami, seksistični nedojebanec. Torej?

Vsi tisti, ki pravijo da jih nič ne peče, take najbolj peče. :D

[. :D

Aja, pol te peče?

kajtimara ::

nejclp ::

RedDrake je izjavil:

Ejga nejc, še vedno velja ponudba da se dobiva na pijači in kakšno rečeva.
Saj veš, nisi trol, si čisto normalen volilec Levice, jaz nisem trol, in sem čisto normalen volilec stranke, ki ni prišla v parlament.
In celo nisem nasilen, žaljiv, grozeč kot večina SDS psihotov iz te teme ...

Pajade, predolgočasni ste, da bi še v prostem času imel opravka s takimi. Prav nič mi ne koristi komunikacija z desnjakarji, že levakov poznam dovolj, ki mi grejo na jetra.

AtaŠtumf je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:

RedDrake je izjavil:


Pa tudi, Colombo Goriziano zaenkrat še ni nič takega naredil, za razliko od Glanzkopfa.


Ce vprasas SDSovce pravni sistem deluje samo takrat, ko oprosti JJ. Ko se zavedas tega razumes SDSovsko pozicijo.


Da, če vprašaš levake, pravni sistem deluje samo takrat, ko obsodi JJ. Ko se zavedaš tega razumeš levaško pozicijo.

FTFY

Deluje takrat, ko so kriminalci za rešetkami.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nejclp ()

MrStein ::

bbbbbb2015 je izjavil:

...

Ti ljudje so se navadili in razvadili, da imajo urejeno in delo in življenje in ne marajo, da jih kdo nažira in tala bogataše in ne vem kaj. Ker za avstrijske razmere to ni bogatašenje in pač ti ljudje bi radi imeli urejeno življenje in mir. Zato so oni takoj za red in mir in visoke plače.

V Sloveniji pa recimo traja pol leta, da dobiš gradbeno pa tako. Plače pa 2x manjše ali pa 3x manjše. Zato oni takoj dvignejo roko za Avstrijo.

Lahko kdo omeni tudi tisti primer pivovarne. V Radgoni ali kje je že bilo.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

nejclp ::

111111111111 je izjavil:


Tako je Levičar, povej jim. če ne bodo lepo govorili o tvojih, boš pa policijo za sovražni govor poslal na dom. :) Živel komunizem. :D

Ti si dejansko prav prototip osebka, ki bi v komunizmu ovajal sodržavljane. Oz. ne glede na sistem.

kajtimara je izjavil:


Bravo, nova24 in Luka Perš. Dva vira, oz. en.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nejclp ()

kajtimara ::

nejclp je izjavil:


Bravo, nova24 in Luka Perš. Dva vira, oz. en.


Ja in še stara roba je to. OPSS. Passe! Zgodovina.

Zgodovina sprememb…

nejclp ::

kajtimara je izjavil:

nejclp je izjavil:


Bravo, nova24 in Luka Perš. Dva vira, oz. en.


Ja in še stara roba je to. OPSS. Passe! Zgodovina.

To je roba, s katero naj se ukvarjajo kriminalisti, mednarodno, če je kaj na tem. Da pa to frekventno popaš po forumih, je pa bolj znak obupa, ker Jajo še vedno ni na oblasti.

kajtimara ::

IJJ ne bo nikoli več na oblasti!

nejclp ::

To smo mislili tudi leta 2014.

chucki ::

Se pravi konec nasih zivljenj. Revscina in beda
AMD Ryzen 5 5600/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 32gb/1TB SSD
Gigabyte RTX 3060 Ti /SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + ASUS TUF A17 with RTX 3070 Ti

Pat_MaGroin ::

Kdaj sledi depolitizacija fiskalnega sveta?

https://twitter.com/FiskalnisvetRS/stat...

RedDrake ::

nejclp je izjavil:

To smo mislili tudi leta 2014.

Težava je, da realni svet ni kot Harry Potter ali pa Avengerji in zlo se uspešno vrača dokler ga ne vržeš v Barbara rov. Potem imaš pa kakih 50 let mir, minimalno. Če bi res dobro počistili bi bil sicer mir za večno.
Ne vem kaj čakate?

segedin740 ::

RedDrake je izjavil:

nejclp je izjavil:

To smo mislili tudi leta 2014.

Težava je, da realni svet ni kot Harry Potter ali pa Avengerji in zlo se uspešno vrača dokler ga ne vržeš v Barbara rov. Potem imaš pa kakih 50 let mir, minimalno. Če bi res dobro počistili bi bil sicer mir za večno.
Ne vem kaj čakate?


Pa saj to je fora, če bi 45tega taprave v jame zmetali, teh bolnikov danes ne bi bilo, in marsikaj bi bilo urejeno danes, tako se pa fura sistem lopovstva in "snađi se" filozofije že 75+ let po tistih dogodkih. Ker so dejansko ostale same opice, naši "borci heroji" in njihovo lopovsko vzgojena egoistična podmladek - drhal. Lublana je (bila) leglo te parazitske lopovske drhali (razni pijančki, "umetniki", kurbirji, in podobna brezdelna golazen) to mi upam da ni treba razlagat kako tekom bližnje zgodovine "branijo tekovine revolucije nad lastnim narodom". To golazen bi pometali v jame samo enkrat, in bi bil mir za večno.

Ne rabiš biti znanstvenik, da to dojameš. V Lublani je večinoma ostalo leglo lopovov in čefurskega belega parazitskega proletarskega črva, inteligenca je tako bila pobita takrat, ki bi nam nekako dala znanje, moralo in delovne navade za v naprej, in bi nas verjetno danes postavila ob bok Avstrijcem - namesto tega smo pa dobili potomce te morilske drhali, ki še vedno kažejo vzorce njihovih "herojev dedkov" in pa čifutarske proletarce, ki so jih načrtno naselili za manjko pobite inteligence, ki še 30 let po bivanju tukaj na besedno zvezo "dober dan" odgovarjajo z "molim"?

Mi je zanimivo, da predvsem tisti nadebudni, ki se tukaj predstavljajo za "levičarje" tega ne dojamejo, predvsem iz njihovih lastnih egoističnih sikanj, ki tako očitno kažejo na intelektualni in realni nivo njihovih "moralnih očetov", in njihovega upora proti kajpajazvemčemu, (osvobodili niso nit ene vasi, kozolca, pasje ute v vseh letih 2 sv. vojne izpod nacijev, upam da vam je vsaj to jasno) to vedo samo oni in njihovi zapiti dedki in nesposobni, špicljasti in nategunski fotri, ki so pri kakšnih privatnikih ali delavnih ljudeh po veselici šli pod okna vlečt, kako pa "sovražni razred" govori proti novemu redu, in to poročat lokalnim miličniškim šefo-pijančkom.

Jim ne potegne pa da se hebeš, treba furat egoizem in lopovstvo svojih očetov, ker če to ne delajo, padejo kamor pač spadajo - na dno družbe, tako kot njihovi dedki.

In potem se folk sprašuje, zakaj je Slovenija vsa tako zhebana. Ampak jim ne potegne, in nikoli ne bo. Dokler bo tak folk pri nas, ne bo nič bolje.

111111111111 ::

nejclp je izjavil:

Aja, pol te peče?

Peče, peče, ampak sam da tebe peče bolj.:D

kajtimara je izjavil:


Ne, ne, ne... To je vse zakuhal JJ. VSE. Golob je nedožen kot jagnje.

nejclp je izjavil:

Pajade, predolgočasni ste, da bi še v prostem času imel opravka s takimi. Prav nič mi ne koristi komunikacija z desnjakarji, že levakov poznam dovolj, ki mi grejo na jetra.


He, he, he... Vsake toliko prideš malo nazaj pa hitro odnehaš, ker itak nimaš kaj pametnega za povedat.

nejclp je izjavil:

Ti si dejansko prav prototip osebka, ki bi v komunizmu ovajal sodržavljane. Oz. ne glede na sistem.

Ljubček, ti si volil rdečo zvezdo in si želiš totalitarizma. :D
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

spegli ::

Zdej smo zvedel, da so policaji v kazenskem postopku. Boti bodo znoreli.

bbbbbb2015 ::

spegli je izjavil:

Zdej smo zvedel, da so policaji v kazenskem postopku. Boti bodo znoreli.


Kar se mene osebno tiče, lahko dajo prav vse policaje v arest, jih odpustijo in policijo razpustijo.

Vendar.

Kar sem jaz gledal (občaso) posnetke, nisem videl nič takega, kar bi zaslužilo, da ne rečem grajo ali neko kazen. Policaji v Belgiji ali Nizozemskem so pretolkli tudi mimoidoče, ter neko žensko zabili z vodnim topom ob nek kontejner, da je utrpela trajne poškodbe.

Za policaje je to signal, da lahko izvršuješ nek ukaz, pa se - ko se vlada zamenja - znajdeš v arestu. Prej pa je bilo vse v redu. Če to ni politizacija, potem pa ne vem, kaj pa je.

Pač vsak policaj bo razmislil, če se mu taka stresna služba izplača (verjetno se mu), potem pa ali več ne bo hotel iti na take zadeve (in bo šel v bolniško) ali pa bo šel iz policije in tam se tudi da zaslužiti, brez da te nekdo trpa v zapor.

S takim obnašanjem je MNZ stopil sam sebi na stopala in se sam spotaknil.

Tako sankcioniranje policajev, sploh javno, jaz ne bi nikoli dovolil.

Buggy ::

RedDrake je izjavil:

nejclp je izjavil:

To smo mislili tudi leta 2014.

Težava je, da realni svet ni kot Harry Potter ali pa Avengerji in zlo se uspešno vrača dokler ga ne vržeš v Barbara rov. Potem imaš pa kakih 50 let mir, minimalno. Če bi res dobro počistili bi bil sicer mir za večno.
Ne vem kaj čakate?



Epic izhodisce! Caka se na ljudi, ki bodo koncno zreli dojemati druzbo drugace kot zgolj "jaz sem bebast retardiran egoist poslan na ta svet priskrbeti sebi materialne koriti", ne pa tudi vracati druzbi katere del sem in ki me je do tega stanja tudi privlekla ter zaradi kater prosperiram tako ali drugace.
Glede na toksicno gnojnico, ki ste jo uspeli nasrati zadnje dva tedna teh par rumenjakov niti ne gre jemati resno, vsekakor pa niti ne podcenvjevati. Nacistiscne teznje ze zacnejo ravno tako...subtilno, ker se jih ponavadi dolgo zapostavlja in ignorira.

Mi je pa zelo vsec, kako rumencki tripate, ko se v drzavi koncno dejansko zeli delat spremembe in se tudi udejanjajo v obliki napovedanih reform. Rumenjaki bi kar celo vlado interpelirali ter v svojem zagonu opravicevanja svoje nesposobnosti, ki vas se dodatno prikazuje kot najvecje pokvarjene nesposobneze ever...how low can you go :D

Mi plesemo!

Polda ::

Sta elekteo tajkun Holob in pokvarjena sodnoca Supančic Kurška že v zaporu ?

111111111111 ::

Buggy je izjavil:

Mi je pa zelo vsec, kako rumencki tripate, ko se v drzavi koncno dejansko zeli delat spremembe in se tudi udejanjajo v obliki napovedanih reform. Rumenjaki bi kar celo vlado interpelirali ter v svojem zagonu opravicevanja svoje nesposobnosti, ki vas se dodatno prikazuje kot najvecje pokvarjene nesposobneze ever...how low can you go :D

Mi plesemo!

Če vi rečete, da je kadrovanje in dajanje bebastih izjav za javnost, reformiranje...

Potem pa le plešite, verjetno še to ne znate. :D
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

Utk ::

Me prav zanima kako boste čez 4 leta, ko bo vse isto, zaspinali, da je kriv Janša.

Kebo ::

111111111111 je izjavil:

Buggy je izjavil:

Mi je pa zelo vsec, kako rumencki tripate, ko se v drzavi koncno dejansko zeli delat spremembe in se tudi udejanjajo v obliki napovedanih reform. Rumenjaki bi kar celo vlado interpelirali ter v svojem zagonu opravicevanja svoje nesposobnosti, ki vas se dodatno prikazuje kot najvecje pokvarjene nesposobneze ever...how low can you go :D

Mi plesemo!

Če vi rečete, da je kadrovanje in dajanje bebastih izjav za javnost, reformiranje...

Potem pa le plešite, verjetno še to ne znate. :D


Mi rabimo vsake 2 meseca nov paket "protikoronskih ukrepov", kdo rabi reforme rabimo samo čim več zakonov in bomo rešili vse probleme /s.

c3p0 ::

Enstavno: "zdaj smo komaj prav začeli", "toliko je bilo balasta, da je zdaj komaj podlaga za kaj naredit"

Levica aka. mi plešemo, ker druga tako ne znamo, špinel, žur in orgije.

nejclp ::

bbbbbb2015 je izjavil:

spegli je izjavil:

Zdej smo zvedel, da so policaji v kazenskem postopku. Boti bodo znoreli.


Kar se mene osebno tiče, lahko dajo prav vse policaje v arest, jih odpustijo in policijo razpustijo.

Vendar.

Kar sem jaz gledal (občaso) posnetke, nisem videl nič takega, kar bi zaslužilo, da ne rečem grajo ali neko kazen.

Čestitam, ker si občasno gledal posnetke in prišel do objektivnega zaključka. Lahko si pa prebereš policijsko poročilo:
https://files.dnevnik.si/2023/izredni_n...

Špricali invalide s solzivcem, celo gumjastih nabojev je bilo izstreljenih 70 komadov.
Recimo, stran 93:

neupravičena uporaba vodnega curka in plinskega sredstva proti posamezniku. Iz posnetka
MVI_0002.MP4 je (ob 03:03) je vidna uporaba vodnega curka proti posamezniku,270 ki seje nahajal
ob drevesih na levi strani vodnega topa. Čeprav se omenjeni ni več nahajal v množici, prav tako
pa ni ni huje kršil javnega reda (pred tem je tudi že vidno intervencijsko vozilo, ki odpelje v smer
Gosposvetske ceste), je bil zoper njega uporabljen vodni curek s primesjo plinskega sredstva, kar
pomeni, daje bil vodni curek s primesjo plinskih sredstev uporabljen proti posamezniku, ki ni huje
kršil javnega reda;
- neupravičena uporaba vodnega curka in plinskega sredstva proti vidno bolnemu
posamezniku, ki ni huje kršil javnega reda. Iz posnetka MVI 0003.MP4 je vidna uporaba
(drugega) vodnega curka v smeri proti posamezniku, ki si pri hoji pomaga z berglo (neposredno po
tem, ko je drugi posameznik iz množice v smeri vodnega topa odvrgel kvadratni predmet podoben
betonskemu tlakovcu in je bil vodni curek uporabljen v tej smeri). Posebel problematično le
delovanje vodnega curka proti vidno bolni osebi, ki si pri holi pomaga z berglo, saj je v
nasprotju z določbo 76. člena ZNPPol. Iz UZ o uporabi prisilnih sredstev tudi ne izhaja opis
zakonske izjeme za takšno uporabo. Iz posnetka je še razvidno, daje ta drugi curek uporabljen
prav v smeri omenjene, vidno bolne osebe (levo od vodnega topa), čeprav je druga oseba, ki
je malo pred tem odvrgla predmet, že po prvi uporabi vodnega curka zbežala v smeri Hotela Cubo
(desno od vodnega topa);271

Pa še ena hecna, V štabu je moral Hojs miriti Mahniča, ki je začel cviliti nad policiste.
str.112
Nadzorna skupina izpostavlja še obisk ministra za notranje zadeve, državnega sekretarja MNZ in
državnega sekretarja za nacionalno varnost v kabinetu VRS Ž. M. v OŠ GPU 5.10. 2021, ki je bil po
pojasnilih policije sicer protokolarne narave.305 A. S. iz UUP GPU pa ie v tei zvezi nadzorni skupini
povedal, da le po govoricah slišal, da le državni sekretar za nacionalno varnost v kabinetu VRS306
takrat enemu od prisotnih v OŠ GPU očital, da le zoper nleaa spisal kazensko ovadbo, kar le bilo
za vse prisotne nepriletno. Navedbo A. S. Potriule tudi Jasen Posnetek govorne komunikacije
med vodlo OŠ GPU (nočna izmena) T. P. in namestnikom GDP S. V.307 Navajamo izsek tega dela
komunikacije:
T. P.: Lej tam si mel DS-ja, tlele je skakal, da kakšno smo mel preventivo, zdaj ne vem.
S. V.: Kakšno preventivo pa?
T. P.: Veš ker DS, un.
S. V.: Aha vem, ja.
T. P.: SSNAV.
S. P.: Ja, ja.
T. P.: Ne vem, preventivo.
S. V.: Kakšno preventivo?
T. P.: Ja, de ne vem.
S. V.: Da jih doma zaklenemo al kaj?
T. P.: Ne vem, da jih nismo prej čapnili.
S. V.: Kje, kaj, kako?
T. P.: Ne vem, lej.
S. V.: Kako naj.
T. P.: Sam ti povem.
S. V.: Za Ljubljano.
T. P.: Vem S.308 sam naprej ti povem, da boš vedel.
S. V.: Ma dej, briga me ej.
T. P.: Saj smo bli tih, kaj se češ oglašat. Pa bleknu je, to mi pa ni blo jasno, je rekel da en tle sedi, k je
pisal ovadbo zoper njega, pa to ni. Pa smo se gledal en druzga zdaj ne vem zgleda, da je verjetn
zamešal imena ali pa face. Pojma nimam.
S. V.: Ta pa je res dobro, dobr vam.
T. P.: Ne saj ga je minister pol miril.
S. V.: Ta je pa res dobr, dobr, dobro naredil.
T. P.: Ampak ne vem.
S. V.: Taje pa res lep da je prišel.
T. P.: Ja ne vem.
S. V.: Dvignil moralo ful.
T. P.: Ja dobr.

111111111111 je izjavil:



He, he, he... Vsake toliko prideš malo nazaj pa hitro odnehaš, ker itak nimaš kaj pametnega za povedat.



Tako se pač obnaša spodoben človek. Če nimam nič pametnega za povedat, potem sem tiho. Ti nikoli ne poveš nič pametnega, pa še kar blebetaš.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nejclp ()

TESKAn ::

bbbbbb2015 je izjavil:

Za policaje je to signal, da lahko izvršuješ nek ukaz, pa se - ko se vlada zamenja - znajdeš v arestu. Prej pa je bilo vse v redu. Če to ni politizacija, potem pa ne vem, kaj pa je.

To je signal, da če se ne upreš nezakonitemu ukazu oz. če pretiravaš z uporabo sile, se znajdeš v zaporu. Opravičevat domače tepežkanje z 'sej v xyz državi so jih pa bolj' je isto, kot bi se pretepač žene branil, da trobec jih je pa kuril.

Utk je izjavil:

Me prav zanima kako boste čez 4 leta, ko bo vse isto, zaspinali, da je kriv Janša.

Ne bo treba, ker se bomo, za razliko od vas, še spomnili:
- menjave GD policije, dokler niso dobili ustrežljivega
- siljenje policije, da morajo 'na trdo' zatirat proteste
- šikaniranje in menjavo policajev, ki so si 'drznili' odstranit rumene provokatorje
- sprehajanje ob kolpi brez mask in razdalje, ko drugi niso smeli it sami v gozd brez maske, ker 'oblak bacilov'
- milijon za serviete z gumico, ki da so 'super izdelek domače industrije'
- poslovna voda s kruhom v gostilni, potem ko ministrstvo na izrecno vprašanje, ali so poslovna kosila dovoljena, reče da ne
- 'preverjanje' hrvaških obmejnih organov
- ...
In glede na zgodovino teh vlad ni nobenega upanja, da bi bilo naslednjič pa kaj bolje.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

Utk ::

Se strinjam, niti jaz ne pričakujem, da bi ta vlada karkoli naredila.

Pat_MaGroin ::

Utk je izjavil:

Se strinjam, niti jaz ne pričakujem, da bi ta vlada karkoli naredila.


Razen višjih davkov across the board.

user4683 ::

Kako nic, sprejeli so interventni zakon s katerim so razresili cel kup ljudi v neki ustanovi, da se niso rabili zafrkavati s pocasnim in zapletenim kadrovanjem.;((

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: user4683 ()

Utk ::

Niti tega ne bo naredila. Skenslali so Janševe olajšave, to že, da bi bli sposobni karkoli drugega naumit, pa že dvomim.

user4683 je izjavil:

Kako nic, sprejeli so interventni zakon s katerim so razresili cel kup ljudi v neki ustanovi, da se niso rabili zafrkavati s pocasnim in zapletenim kadrovanjem.;((

Še to bo padlo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

svecka ::

Važno da bodo mel sedaj 1:7 plače v javnih upravah, kar pomeni da bodo imeli politiki 8k eur. Za vas v privatnem sektorju pa ko vas jebe, plačevali boste davke še bolj, ker boste moral šolnikom in ostalim parazitom (kvazi direktorjem, pomočnikom in ostalim mešalcem megle - političnim prijateljem na visokih mestih) plačevati 3x plačo kot je bilo do sedaj (1:4,7 razmerje). Tisti na socialni pa bodo dobival bonbončke za nedelo in prodajanje megle v obliki kvazi umetnikov ala Zlatko k mu napiše AI 3 komade na mesec in to je to.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: svecka ()

nejclp ::

Pejt v javni sektor, genijalc, jaz bi tudi, so pa plače prenizke, pa jebat se je treba s papirji. Ni zame, ampak kaj tebe ovira, da boš vesel?

Utk ::

Mene ovira predvsem to, da bi si moral 3/4 možganov odstranit.

nejclp ::

Utk je izjavil:

Mene ovira predvsem to, da bi si moral 3/4 možganov odstranit.

To si že dosegel.

Utk ::

Potem bi moral še enkrat ponovit. Ker še zmeraj ne vem zakaj točno ste volili Holoba.

Pat_MaGroin ::

Obljubil je višje davke. Višji davki so tu.

Zame je mož beseda.

nejclp ::

Utk je izjavil:

Potem bi moral še enkrat ponovit. Ker še zmeraj ne vem zakaj točno ste volili Holoba.

Nisem ga volil, ampak predvidevam, da zato, ker ni Janša. Ko boste na desni spacali kaj boljšega skupaj, jaz sicer tega ne bom volil, ker sem levak, ampak mogoče boste celo zmagali na volitvah. Trenutno ste bolj v kurcu, kar se tega tiče.

svecka ::

nejclp je izjavil:

Pejt v javni sektor, genijalc, jaz bi tudi, so pa plače prenizke, pa jebat se je treba s papirji. Ni zame, ampak kaj tebe ovira, da boš vesel?


Za razliko od tebe sem jaz vsaj produktiven član družbe, ki nekaj prispevam v okolje, ko delam v privatnem sektorju in ne lenarim v javni upravi in skrbim za tehnološki razvoj in inovacijo, da lahko prodamo to kupcem, ne pa da sam čakaš tako kot Zlatko parazit vsak mesec od države free money za nedelo.

nejclp ::

svecka je izjavil:

nejclp je izjavil:

Pejt v javni sektor, genijalc, jaz bi tudi, so pa plače prenizke, pa jebat se je treba s papirji. Ni zame, ampak kaj tebe ovira, da boš vesel?


Za razliko od tebe sem jaz vsaj produktiven član družbe, ki nekaj prispevam v okolje, ko delam v privatnem sektorju in ne lenarim v javni upravi in skrbim za tehnološki razvoj in inovacijo, da lahko prodamo to kupcem, ne pa da sam čakaš tako kot Zlatko parazit vsak mesec od države free money za nedelo.

Zlatko parazit, sicer ni nekaj, kar bi bilo meni blazno blizu, ampak ko boš pa izločil kaj, kar bo vsaj približno blizu tistemu, kar je uspelo Zlatku parazitu, se pa oglasi, ništrc.

svecka ::

On parazit ni nič prinesel Slovenskem okolju kot je npr: povečanje turizma, povečaje prepoznavnosti Slovenije in poslednično povečanja turizma, povečanju delovnih mest, tehnološkemu razvoju, ki bi prinesel nove investicije itd. Je še en paraztit, tako kot ti.

nejclp ::

Največ je k turizmu in povečanju prepoznavnosti Slovenije in posledično povečanju turizma in tehnološkemu razvoju pridonesel Janša, ker je vse tujce zanimalo, kje živijo taki, večkrat izvoljeni bulšiterji, kot je on, se strinjam . Ne delam v javnem sektorju, ampak žena je pa vesela, ker jo je en tak mentalno izzvani osebek označi za parazita, ji je dalo nov zagon, kljub kurčevi plači.
««
226 / 236
»»