» »

15. Slovenska vlada (2022- )

15. Slovenska vlada (2022- )

Temo vidijo: vsi
««
219 / 236
»»

AtaŠtumf ::

Pat_MaGroin je izjavil:

Ja, tole jokanje moderatorjem je adijo.

Naj uvedejo, da novi uporabniki ne morejo objavljati se 1 mesec po registraciji, ker trollov s psihičnimi težavami tle gor dobesedno mrgoli.


Pa saj so tudi moderatorji del problema tukaj, ker enkrat je nekaj dovoljeno, drugič pa ne, dostikrat je celo povezano z nazorom moderatorja, včasih pa je povezano tudi z osebnim poznanstvom moderatorja.

Eni so zelo dobri pri ločevanju svojega nazora, poznanstva in pravil, drugi pa so obupni pri temu.
#SlovenijaPrva #SLOVEenianLivesMatter #SlavaGasilcem

HitraSperma ::

Samo so res #weak ti komonajzeri, takoj gredo jokati ali špecati gospodarju :))

Kot v partiji, hehe
fgdsfjk

Murenček ::

cipa pofukat

Se zdravstvo že rešuje? ma kaj se čaka?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Murenček ()

nejclp ::

AtaŠtumf je izjavil:

nejclp je izjavil:

FireSnake je izjavil:

. .

Resno? Si pa res hecko, junaško zmerjaš predsednico parlamenta s "cipo", ko pa jaz uporabim besedno zvezo "pofukan Janša" pa to tako prizadene tvoja politično korektna sdsovska čustveca, da greš jokcat moderatorjem?
https://slo-tech.com/forum/t498146/p782...
A si povsem brez hrbteničke, snežinkica?


Glede na to, da sta oba izraza cipa in pofukati (pofukan) opredeljena v slovenskem slovarju knjižnjega jezika (SSKJ), ni niti en razlog, da se osebo prijavi, pa čeprav se ne strinja z njo.

Sama kultura komunikacije je pe itak že nekaj časa na obupno slabi ravni na tem forumu.

Jah, jaz nisem tisti, ki je karkoli prijavil moderatorjem, četudi je jasno, da je osebek, ki zmerja ženske s cipami, navadno nedojebano govno. Prijavljajo pa moderatorjem desnjakarčki, nimaš kaj, to je v desnjakarski naravi, da lezejo v rit tistemu, ki predstavlja avtoriteto.

bbbbbb2015 ::

nejclp je izjavil:

FireSnake je izjavil:

. .

Resno? Si pa res hecko, junaško zmerjaš predsednico parlamenta s "cipo", ko pa jaz uporabim besedno zvezo "pofukan Janša" pa to tako prizadene tvoja politično korektna sdsovska čustveca, da greš jokcat moderatorjem?
https://slo-tech.com/forum/t498146/p782...
A si povsem brez hrbteničke, snežinkica?


Nehaj najedati. Kloakarico ne zmerjamo s cipo. Kloakarici smo nadeli ljubkovalni vzdevek "cipa".

Če bi bili v vojni, bi ji pa nadeli partizansko ime "cipa".

Pa poglej, kako cipasta je:
https://nova24tv.si/slovenija/ljudje/pr...

Prekratka kikla s predpasničkom. Razume ona sploh point tega predpasnička? Manjka ji namreč podvezica.

Zgodovina sprememb…

nejclp ::

Upam, da debiliš zgolj zato, ker ženska ni v jajotovi stranki, ker če tole misliš resno, si poišči strokovno pomoč, nekaj je hudo narobe s tabo.

Kebo ::

Jaz sem lev pa mi gre ta ženska tudi blazno na živce, predvsem ker je elitistična in s svojimi izjavali vsak teden dokazuje da ni primerna za predsednico parlamenta.

Dimnik ::

Uhhh, kako se jo nejči trudi zagovarjat....daj si priznaj, da je v tej cunji, taman za na njivo, ampak je spet problem, ker bodo golobi priletali, namesto, da bi odletali.....

AtaŠtumf ::

Ta ženska ni primerna za predsednico parlamenta, pa ne zaradi tega, ker ima prekratko krilo, ampak ker ima v glavi, da je ona edino predstavnica koalicije, čeprav funkcija predstavlja prvega med vsemi poslanci, po svoje je zelo podoben problem kot pri NPM, ki misli, da je predsednica samo levakov!

ps: Da sploh ne omenjam njene dvoličnosti in laži pri uporabi Falcona!
#SlovenijaPrva #SLOVEenianLivesMatter #SlavaGasilcem

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: AtaŠtumf ()

nejclp ::

AtaŠtumf je izjavil:

Ta ženska ni primerna za predsednico parlamenta, pa ne zaradi tega, ker ima prekratko krilo, ampak ker ima v glavi, da je ona edino predstavnica koalicije, čeprav funkcija predstavlja prvega med vsemi poslanci, po svoje je zelo podoben problem kot pri NPM, ki misli, da je predsednica samo levakov!

ps: Da sploh ne omenjam njene dvoličnosti in laži pri uporabi Falcona!

To je nekaj povsem drugega.
Prej si debilil o tem, da izraz "cipa" ni žaljiv, ker je v slovarju. Hej, tudi kreten je v slovarju pa tepček in idiot tudi.

Kayzon ::

AtaŠtumf je izjavil:

Pat_MaGroin je izjavil:

Ja, tole jokanje moderatorjem je adijo.

Naj uvedejo, da novi uporabniki ne morejo objavljati se 1 mesec po registraciji, ker trollov s psihičnimi težavami tle gor dobesedno mrgoli.


Pa saj so tudi moderatorji del problema tukaj, ker enkrat je nekaj dovoljeno, drugič pa ne, dostikrat je celo povezano z nazorom moderatorja, včasih pa je povezano tudi z osebnim poznanstvom moderatorja.

Eni so zelo dobri pri ločevanju svojega nazora, poznanstva in pravil, drugi pa so obupni pri temu.


Slotech forum ma ene najbolj gnilih moderatorjev,med covid histerijo nisi smel drugega kota prikazati,ker so ti zapirali konstantno teme. Samo da si rekel da sumis da ni cepivo varno,si bil oznacen za teoretika zarot.

nejclp ::

Dimnik je izjavil:

Uhhh, kako se jo nejči trudi zagovarjat....daj si priznaj, da je v tej cunji, taman za na njivo, ampak je spet problem, ker bodo golobi priletali, namesto, da bi odletali.....

Kje jo pa zagovarjam? Izpostavil sem dejstvo, da tip, ki junaško zmerja ženske s cipami, jokca moderatorjem, ko jaz napišem "pofukan janša".https://slo-tech.com/forum/t800067/p782...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nejclp ()

AtaŠtumf ::

nejclp je izjavil:

AtaŠtumf je izjavil:

Ta ženska ni primerna za predsednico parlamenta, pa ne zaradi tega, ker ima prekratko krilo, ampak ker ima v glavi, da je ona edino predstavnica koalicije, čeprav funkcija predstavlja prvega med vsemi poslanci, po svoje je zelo podoben problem kot pri NPM, ki misli, da je predsednica samo levakov!

ps: Da sploh ne omenjam njene dvoličnosti in laži pri uporabi Falcona!

To je nekaj povsem drugega.
Prej si debilil o tem, da izraz "cipa" ni žaljiv, ker je v slovarju. Hej, tudi kreten je v slovarju pa tepček in idiot tudi.


Malce te zafrkava branje nejček, omenil sem specifično, da sta uporabljena izraza v SSKJ in zato ni primerno, da se toži moderatorju za uporabo določenih izrazov, pa če strinjaš s človekom ali ne oz. strinjaš s tem, da nek nekulturnež uporablja take izraze, ki so neprimerni statusu funkcije.

Tole zgoraj je pa letelo zakaj Urška ni primerna za predsednico parlamenta in se je nanašalo na komentar, da zaradi oblačenja oz. "prostaškega" obnašanja ni primerna za predsednico parlamenta.

Osebno mene ne moti, kako se obnaša in kako se oblači, če se ne zna kulturno obnašati je njen problem, sicer je tudi v sramoto državi in vsem državljanom, a to ni vsaj po mojem mnenju glavnirazlog, da ne bi smela biti predsednica parlamenta.

Me pa moti, da misli in izvaja ukrepe kakor, da je predsednica samo in edino v imenu koalicijskega dela parlamenta, čeprav je uradno njena vloga biti predsednica vseh parlamentarcev.

Sicer pa je zanimivo, hitro skočijo na plano levaški apologeti, ko je levakinja na udaru.

Pa, da ne boš imel mene za referenco glede ženske mode, evo ti recimo kako na to gleda nekdanja vodja Protokola Republike Slovenije.
#SlovenijaPrva #SLOVEenianLivesMatter #SlavaGasilcem

nejclp ::

Tebe branje naravnost jebe, a sem kje opravičeval Klakočarjevo? O tem sem govoril, kakšne jokice ste desnjakarji, saj izmenično žalite potem pa jokcate moderatorjem, ko kasirate nazaj.

D3m ::

Mato989 je izjavil:

D3m je izjavil:

Naj spremenijo zakon pa bo banka dala kredit.

Ta zakonski unikum imamo samo mi v celi evropi. :D


To je eden redkih DOBRIH zakonov v RS...

Če imaš minimalca pač ne moreš kreditov jemat, to bi moralo bit jasno sprejeto in dejstvo...


Ta zakon je bil sprejet zaradi slabih poslov velikih igralcev.

Zafrknili so pa preostale.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

bbbbbb2015 ::

nejclp je izjavil:

AtaŠtumf je izjavil:

Ta ženska ni primerna za predsednico parlamenta, pa ne zaradi tega, ker ima prekratko krilo, ampak ker ima v glavi, da je ona edino predstavnica koalicije, čeprav funkcija predstavlja prvega med vsemi poslanci, po svoje je zelo podoben problem kot pri NPM, ki misli, da je predsednica samo levakov!

ps: Da sploh ne omenjam njene dvoličnosti in laži pri uporabi Falcona!

To je nekaj povsem drugega.
Prej si debilil o tem, da izraz "cipa" ni žaljiv, ker je v slovarju. Hej, tudi kreten je v slovarju pa tepček in idiot tudi.


Ne, čisto zares, temu ni tako. Vsak visok uradnik, da ne rečem predsednik/predsednica parlamenta predstavlja Slovenijo v formi in vsebini. Ne samo v vsebini.

Kakor je rekel nekoč moj poslovni partner, zdaj je v penziji, bil je profesor na visokem položaju (šef ne vem česa, katedre, tujci imajo to drugače urejeno) VUB (Vrije Universiteit Brussel) meni pojasnil, da v odnosih med različnimi partijami (prideš na poslovni sestanek, politično srečanje, ipd.) vedno je najprej forma. Z njo narediš vtis, pokažeš dolžno spoštovanje, ipd. Najprej to.

Potem in šele potem pride vsebina.

Ker se vsi ne spoznajo na vse, si pomagaš z frizerjem/maskerjem/vizažistom, da te postrižejo in namažejo, stilistom, da se oblečeš priložnosti primerno, ter se posvetuješ s protokolom (tvojim, ne tujim), ki uredi vse detajle, kdaj priti, kako priti, kje se vsesti ali stati, koga pozdraviti (obvezno), koga neobvezno, je potrebno pozdraviti vojaka tuje države (častna straža, recimo) in tako naprej.

Lahko si potem pomagaš še s kakšnim usposabljanjem retorike, ipd.

Resni politiki si ne domišljajo, da vse vedo.

Redko, zelo redko imaš ljudi, ki so šarmantni, pa četudi se ne oblečejo po protokolu, pa četudi ne sledijo protokolu, vseeno izpadejo priljubljeni in šik. Eden takih je bil JF Kennedy.
To so bili pa trendseterji:
https://www.thegentlemansjournal.com/st...

Ko se oni tako oblečejo, se vsi tako oblačijo. Pri JF Kennedyju je bila stvar še taka, da se je njegova žena Jackie pa tudi oblačila šik, pogosto je imela odkrita ramena na uradnih dogodkih zvečer:
https://www.harpersbazaar.com/fashion/t...

Guess what. Naslednjič so vse dame imele odkrita ramena na večernih toaletah. V Harpers bazaarju in Vogue pa so se razpisali, nov trend, kok pa je to šik, pa vlekli ven primerjave, pa svetovali damam, ki so močnejše postave, pa damam ki so zelo vitke, kako ravnati.

Cipa Kloakarica ni v tej ligi. Not even close. Nisem zasledil, da bi se kje kaka svetovna revija razpisala o stilu oblačenja Kloakarice. Lahko pa da bo v kakih memetih.

Zgodovina sprememb…

Lonsarg ::

In zakaj bi morala biti v tej ligi?

Zategnjeni politiki so uspešni za zadeve ki se dogajajo v ozadju. Za zadeve v ospredju imajo prednost nezategnjeni.

111111111111 ::

nejclp je izjavil:

Tebe branje naravnost jebe, a sem kje opravičeval Klakočarjevo? O tem sem govoril, kakšne jokice ste desnjakarji, saj izmenično žalite potem pa jokcate moderatorjem, ko kasirate nazaj.

Saj vemo, da je iz tvojega volilnega telesa. :) LAhko jo zagovarjaš. Nam je pač antipatična.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

bbbbbb2015 ::

D3m je izjavil:

Mato989 je izjavil:

D3m je izjavil:

Naj spremenijo zakon pa bo banka dala kredit.

Ta zakonski unikum imamo samo mi v celi evropi. :D


To je eden redkih DOBRIH zakonov v RS...

Če imaš minimalca pač ne moreš kreditov jemat, to bi moralo bit jasno sprejeto in dejstvo...


Ta zakon je bil sprejet zaradi slabih poslov velikih igralcev.

Zafrknili so pa preostale.


Kolega je bil v časih 2010 - 2014 nek bančnik. Rekel je, da je od 35 miljardnega trga kreditov v Sloveniji, kar 20 miljard v defaultu (torej dolžniki zamujajo za več kot 30 dni s plačilom). To niso bili samo "veliki" igralci. Poznam vsaj pet zgodb, ko so ljudje izgubili vse, streho nad glavo, vse premoženje, vključno z nekimi brezveznimi travniki.

Od teh petih zgodb sta dva človeka umrla, prav fizično umrla (kap in rak), eden ni čisto diht (živi pri ostarelih starših), enega je kap, tako da mu ustnico malo vleče in se v hipu razjezi ko majhen otrok. Eden pa se je od sramote odselil daleč stran in živi kot najemnik.

Niso vsi Jankovići, da so dolžni kot pes in se režijo kot jazbeci vsem v faco. Samo pokvarjenci so dolžni tako, da denar kanalizirajo drugam, potem pa špilajo reveže. Vendar, verjetno, če bi seštel vse dolgove Jankovića in vse premoženmje Jankovića, bi verjetno bil debelo v minusu.

Absolutno je treba preprečiti, da se ljudje prezadolžijo, potem pa jih dajo na cesto ali firme gredo na boben, ker jim nekdo ni plačal. Za to obstaja Banka Slovenije, da te sistemske rizike ocenjuje.

Zgodovina sprememb…

CiClon ::

Luki bo zdaj zakonsko ukazal, da dobijo ljubljanski buržujčiči kredite za stanovanja. Kasneje bomo z zakonom dolgove odpisali, ker je to solidarno. Banke pa spet dokapitalizirali. In naslednji krog - do solidarne prihodnosti ;)

MrStein ::

TheBlueOne je izjavil:

Hypathia je izjavil:


Živiš v urejeni kapitalistični državi, nam bi pa, zaradi svoje ideološke zaslepljenosti, rad uturil socializem 2.O. Taki ste največji hipokriti in škodljivci.


Meni ja Avstrijski socializem super. Je pa zelo drag ampak se pokrije z visoko dodano vrednostjo. To bi bila nekje moja zelja za Slovenijo, da bi lahko brez skrbi tam zivel.

Ti pa garantiram, da bi kaksen JJ v Avstriji bil adijo pri prakticno vsakem gnusnem deliktu. Verjetno bi bila dovolj ze postafobnost. Nazadnje lahko pogledas zaradi cesa je odstopil Kurz. Taki kot ti pac tezko razumete take standarde, jaz pa sem jih vajen. Sam niti nimam ideologije, imam pa minimalni standard dosti visje kot taki kot ti.

Imaš res lep standard pljuvanja po sogovorniku.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

arnecan1 ::

Kaj pravijo politične stranke o težavah tiskanih medijev? https://siol.net/novice/slovenija/kaj-p...

Pa saj ne veš, če je lahko še bolj prozorno kakor to, na kakšen način se vrača dolg za izvolitev v parlament.

T440 ::

nejclp je izjavil:

Dimnik je izjavil:

Uhhh, kako se jo nejči trudi zagovarjat....daj si priznaj, da je v tej cunji, taman za na njivo, ampak je spet problem, ker bodo golobi priletali, namesto, da bi odletali.....

Kje jo pa zagovarjam? Izpostavil sem dejstvo, da tip, ki junaško zmerja ženske s cipami, jokca moderatorjem, ko jaz napišem "pofukan janša".https://slo-tech.com/forum/t800067/p782...

Ja, ti konstantno dokazuješ, da razmišljaš samo o preteklih in minulah zadevah (o enem bivšem predsedniku vlade, ki je trenutno honorarno predsednik ene leve stranke brez vsakega vpliva v parlamentu), medtem pa toleriraš neumnosti, ki jih počnejo ljudje z dejanskim vzvodom oblasti. Pač levak. Znotraj lastne organizacije vam nič ne štima in je razsulo, pa potem ves čas rabite zunanjega sovražnika, da se to prikrije.

nejclp ::

bbbbbb2015 je izjavil:

nejclp je izjavil:

AtaŠtumf je izjavil:

Ta ženska ni primerna za predsednico parlamenta, pa ne zaradi tega, ker ima prekratko krilo, ampak ker ima v glavi, da je ona edino predstavnica koalicije, čeprav funkcija predstavlja prvega med vsemi poslanci, po svoje je zelo podoben problem kot pri NPM, ki misli, da je predsednica samo levakov!

ps: Da sploh ne omenjam njene dvoličnosti in laži pri uporabi Falcona!

To je nekaj povsem drugega.
Prej si debilil o tem, da izraz "cipa" ni žaljiv, ker je v slovarju. Hej, tudi kreten je v slovarju pa tepček in idiot tudi.


Ne, čisto zares, temu ni tako. Vsak visok uradnik, da ne rečem predsednik/predsednica parlamenta predstavlja Slovenijo v formi in vsebini. Ne samo v vsebini.

Kakor je rekel nekoč moj poslovni partner, zdaj je v penziji, bil je profesor na visokem položaju (šef ne vem česa, katedre, tujci imajo to drugače urejeno) VUB (Vrije Universiteit Brussel) meni pojasnil, da v odnosih med različnimi partijami (prideš na poslovni sestanek, politično srečanje, ipd.) vedno je najprej forma. Z njo narediš vtis, pokažeš dolžno spoštovanje, ipd. Najprej to.

Potem in šele potem pride vsebina.

Ker se vsi ne spoznajo na vse, si pomagaš z frizerjem/maskerjem/vizažistom, da te postrižejo in namažejo, stilistom, da se oblečeš priložnosti primerno, ter se posvetuješ s protokolom (tvojim, ne tujim), ki uredi vse detajle, kdaj priti, kako priti, kje se vsesti ali stati, koga pozdraviti (obvezno), koga neobvezno, je potrebno pozdraviti vojaka tuje države (častna straža, recimo) in tako naprej.

Lahko si potem pomagaš še s kakšnim usposabljanjem retorike, ipd.

Resni politiki si ne domišljajo, da vse vedo.

Redko, zelo redko imaš ljudi, ki so šarmantni, pa četudi se ne oblečejo po protokolu, pa četudi ne sledijo protokolu, vseeno izpadejo priljubljeni in šik. Eden takih je bil JF Kennedy.
To so bili pa trendseterji:
https://www.thegentlemansjournal.com/st...

Ko se oni tako oblečejo, se vsi tako oblačijo. Pri JF Kennedyju je bila stvar še taka, da se je njegova žena Jackie pa tudi oblačila šik, pogosto je imela odkrita ramena na uradnih dogodkih zvečer:
https://www.harpersbazaar.com/fashion/t...

Guess what. Naslednjič so vse dame imele odkrita ramena na večernih toaletah. V Harpers bazaarju in Vogue pa so se razpisali, nov trend, kok pa je to šik, pa vlekli ven primerjave, pa svetovali damam, ki so močnejše postave, pa damam ki so zelo vitke, kako ravnati.

Cipa Kloakarica ni v tej ligi. Not even close. Nisem zasledil, da bi se kje kaka svetovna revija razpisala o stilu oblačenja Kloakarice. Lahko pa da bo v kakih memetih.

Ne, jaz pravim, da cipa ženski reče lahko zgolj seksistično nedojebano govno, ti pa to potrjuješ.

111111111111 je izjavil:

nejclp je izjavil:

Tebe branje naravnost jebe, a sem kje opravičeval Klakočarjevo? O tem sem govoril, kakšne jokice ste desnjakarji, saj izmenično žalite potem pa jokcate moderatorjem, ko kasirate nazaj.

Saj vemo, da je iz tvojega volilnega telesa. :) LAhko jo zagovarjaš. Nam je pač antipatična.

Niti najmanj je ne zagovarjam in dobro veš da ni "iz mojega volilnega telesa", n krat sem že povedal, da volim Levico.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nejclp ()

nejclp ::

T440 je izjavil:

nejclp je izjavil:

Dimnik je izjavil:

Uhhh, kako se jo nejči trudi zagovarjat....daj si priznaj, da je v tej cunji, taman za na njivo, ampak je spet problem, ker bodo golobi priletali, namesto, da bi odletali.....

Kje jo pa zagovarjam? Izpostavil sem dejstvo, da tip, ki junaško zmerja ženske s cipami, jokca moderatorjem, ko jaz napišem "pofukan janša".https://slo-tech.com/forum/t800067/p782...

Ja, ti konstantno dokazuješ, da razmišljaš samo o preteklih in minulah zadevah (o enem bivšem predsedniku vlade, ki je trenutno honorarno predsednik ene leve stranke brez vsakega vpliva v parlamentu), medtem pa toleriraš neumnosti, ki jih počnejo ljudje z dejanskim vzvodom oblasti. Pač levak. Znotraj lastne organizacije vam nič ne štima in je razsulo, pa potem ves čas rabite zunanjega sovražnika, da se to prikrije.

Ne, jaz konstantno dokazujem, da ste desnjakarji užaljene snežinkice in tožibabe, oziroma to konstantno dokazujete kar sami, ko konstantno užaljeno jokcate moderatorjem.
Tvoje lapanje o sdsu in jajotu si pa itak navrgel povsem brezveze, desnjakarji imate par fraz, ki jih naserjete ne glede na temo in jih ponavljate kot ene ovce.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nejclp ()

bbbbbb2015 ::

nejclp je izjavil:

Ne, jaz pravim, da cipa ženski reče lahko zgolj seksistično nedojebano govno, ti pa to potrjuješ.

111111111111 je izjavil:

nejclp je izjavil:

Tebe branje naravnost jebe, a sem kje opravičeval Klakočarjevo? O tem sem govoril, kakšne jokice ste desnjakarji, saj izmenično žalite potem pa jokcate moderatorjem, ko kasirate nazaj.

Saj vemo, da je iz tvojega volilnega telesa. :) LAhko jo zagovarjaš. Nam je pač antipatična.

Niti najmanj je ne zagovarjam in dobro veš da ni "iz mojega volilnega telesa", n krat sem že povedal, da volim Levico.


Kaj toliko najedaš okrog te "cipe"? Tukaj se pogovarjamo o vsebinskih zadevah, ne obmetavamo se z nekim blatom. Zaenkrat je tako, da Kloakarica ni dala kaj ekstra od sebe in se še naprej obnaša cipasto. Tudi ostali niso kaj dosti dali od sebe, začenši z Mesecem, Vrečko in unim pedrom Maljevcem. Še dobro, da ni minister za družino, ker to bi bila pa kar sramota (saj upam, da razumeš, zakaj bi bila sramota).

Tudi Emilija ni dala kaj dosti od sebe. Prav spomnim se, kako je z jezo odkimavala programu za digitalizacijo prejšnje vlade, no - še malo, pa bo leto mimo, kje je njen plan? Ni ga. Ima pa Emilija nekaj kazenskih zadev na svoji grbi, kako je kanalizirala denar na faksu.

Mesec hodi na zaključke projektov prejšnje vlade (institucija v Hrastovcu). Svojih projektov nima, 20.000 stanovanj je postalo 2000 stanovanj, kar se je prelevilo v 1000 stanovanj. Zdaj je govora o tem, da pa so to lahko obstoječa stanovanja, ne nova. Koliko stanovanj to bo, niti govora ni več. Mesec pametuje, kako je treba spremeniti model izračuna kreditne sposobnosti, sedaj, ko je zafrknil z minimalno plačo. Folk bo gradil manj, ne več.

Davke so realno dvignili, upokojencem penzije zmanjšali. Vatdefak?

Loredan in Golob flikajo zdravstvo in obljubljajo reformo. Finski model.

Minister za šolstvo je moški. To je tradicionalno ženska vloga. Kar nekaj žensk (mam) poznam, da pa to je pa res švohtno.

Golob zopet najeda z nekim veganstvom in se je obdal s kimavci in Herbalifovci. V teh 8 mesecih se je vidno postaral in deluje impulzivno. In nam pamet soli o zdravi prehrani. Verjetno bi moral kupiti Herbalifov šejk. Na vrat so si spravili vse javnosektorce.

Fajonka ni hotela za ambasadorja Pahorja. Slovenija kandidira za nestalno članico v varnostnem svetu proti Belorusiji. Če tole pogori, potem naj gre Fajonka v rit.

Kloakarica v parlamentu "ne dovoli" vprašanj. Vprašanja so vprašanja. Tega ni niti v Ameriki, niti v Angliji, tudi ne v EU parlamentu.

Tale Socializem 2.0 bo pogorel ko bakla.

To je to.

Zgodovina sprememb…

nejclp ::

Najedam okoli cipe, ker cipa ženski lahko reče zgolj seksistično nedojebano govno, ko gre pa taisto potem jokcat moderatorjem, ker sem jaz napisal "pofukan janša", se pač oglasim.
Ostalo me pač ne trigerira, izločajte debilizme, sestavljajte spiske, skratka, imejte svojo sdsovsko fešto tukaj, če vas to veseli.

TESKAn ::

Minister za šolstvo je moški. To je tradicionalno ženska vloga. Kar nekaj žensk (mam) poznam, da pa to je pa res švohtno.

Glede na tole, je to v sloveniji 'tradicionalno moška vloga' (5:14). To, da se desničarji obešate na take malenkosti (da je minister za šolstvo moški, da predsednica DZ preveč kaže, ...) me navdaja z optimizmom, da v sloveniji očitno nimamo večjih problemov.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

bbbbbb2015 ::

nejclp je izjavil:

Najedam okoli cipe, ker cipa ženski lahko reče zgolj seksistično nedojebano govno, ko gre pa taisto potem jokcat moderatorjem, ker sem jaz napisal "pofukan janša", se pač oglasim.
Ostalo me pač ne trigerira, izločajte debilizme, sestavljajte spiske, skratka, imejte svojo sdsovsko fešto tukaj, če vas to veseli.


Ne volimo SDS vsi. Jaz volim liberalce. To je tehnološki forum. Ampak beremo tudi še kaj drugega. Ugotavljam, da jaz dela karla Marxa poznam bolje od deklariranih levičarjev. Razpravljamo z argumenti, to nas veseli. Kakšni vzdevki semtertja, to nas ne gane, niti se okrog tega preveč ne sekiramo.

Če imaš na spisek, ki sem ga podal, kaj za pripomniti (vsebinskega), ti kar. V realnosti je kadrovski bazen levice plitek, da si še otroci komaj zmočijo podplate do nohtov.

Mene to načeloma veseli, ker bodo ljudje sedaj vsaj vedeli, kdo jim je nabil davke in znižal penzije. Ker Levica ne bo spraskala niti 1% na naslednjih volitvah. Po mojem mnenju.

Ne verjamem pa, da bo en Loredan zrihtal zdravstveni sistem. Pa saj so si po vseh bolnicah nastavili neke člane Gibanja Svoboda. Zdaj bodo osirali ZZZS takodolgo, da pridejo nekje do nekega lončka, iz katerega se hočejo oni sami napajati. To je rekel Fakin. Tudi Janša in Fakin sta rekla, da je seznam ukrepov v zdravstvu znan že dolgo časa. "Delovna skupina" pernatih je v mescu dni spisala poročilo, kaj je vse narobe.

Fakin se je posmehnil, da pernati še ne vedo, česa še ne vedo.

To mi daje vedeti, da perjad in levica blefirajo do daske. Nimajo pojma, kako se naj problema lotijo.

Brecelj (ki je sicer kot karakter neznosen) si v naprej dela sovražnike:
https://siol.net/novice/slovenija/brece...
https://www.24ur.com/novice/slovenija/m...

Z zdravstvom nimam nič (zavarovanje imam v tujini), samo Brecelj si že dela sovražnike. Tako ne bo prišel daleč, ne glede na to, kaj dela.

bbbbbb2015 ::

TESKAn je izjavil:

Minister za šolstvo je moški. To je tradicionalno ženska vloga. Kar nekaj žensk (mam) poznam, da pa to je pa res švohtno.

Glede na tole, je to v sloveniji 'tradicionalno moška vloga' (5:14). To, da se desničarji obešate na take malenkosti (da je minister za šolstvo moški, da predsednica DZ preveč kaže, ...) me navdaja z optimizmom, da v sloveniji očitno nimamo večjih problemov.


Glede ministra/ministrice za šolstvo/socialo in glede ministra za obrambo smo si v žlahti in tudi širše dokaj enotni.

Ministrica za šolstvo bi morala biti ženska, poročena, z lastnimi otroci, karierno blizu šolstvu/sociali - delala na šoli, ministrstvu, ustreznem faksu, ipd. Ona bo najbolje razumela probleme pri vzgoji in izobraževanju otrok.

Minister za obrambo/notranje zadeve bi moral biti moški, z neko izobrazbo, ki je temu primerna (obramboslovje, notranje zadeve), ter s kariernimi izkušnjami na tem področju (dela na faksu, dela na ministrstvu).
Ni primerno, da je minister karierni vojak/policist. Civilna sfera mora nadzorovati vojsko/policijo.

Poglej si, recimo, odstopljeno nemško ministrico za obrambo. Ni poznala enot nemške vojske, ni poznala organiziranosti vojske, ni znala vojaških činov. Potrebno se je bilo odločiti kaj in kako pomagati Ukrajincem. Koliko tankov dati, koliko iz rezerv, koliko kupiti drugje, koliko je rezervnih delov, od kje podpreti vzdrževanje tankov.

In je kar odstopila in šla baba butasta. Lotila se je dela, ki ga ne obvlada.

Zgodovina sprememb…

nejclp ::

bbbbbb2015 je izjavil:

nejclp je izjavil:

Najedam okoli cipe, ker cipa ženski lahko reče zgolj seksistično nedojebano govno, ko gre pa taisto potem jokcat moderatorjem, ker sem jaz napisal "pofukan janša", se pač oglasim.
Ostalo me pač ne trigerira, izločajte debilizme, sestavljajte spiske, skratka, imejte svojo sdsovsko fešto tukaj, če vas to veseli.


Ne volimo SDS vsi. Jaz volim liberalce. To je tehnološki forum. Ampak beremo tudi še kaj drugega. Ugotavljam, da jaz dela karla Marxa poznam bolje od deklariranih levičarjev. Razpravljamo z argumenti, to nas veseli. Kakšni vzdevki semtertja, to nas ne gane, niti se okrog tega preveč ne sekiramo.

Če imaš na spisek, ki sem ga podal, kaj za pripomniti (vsebinskega), ti kar. V realnosti je kadrovski bazen levice plitek, da si še otroci komaj zmočijo podplate do nohtov.

Mene to načeloma veseli, ker bodo ljudje sedaj vsaj vedeli, kdo jim je nabil davke in znižal penzije. Ker Levica ne bo spraskala niti 1% na naslednjih volitvah. Po mojem mnenju.

Ne verjamem pa, da bo en Loredan zrihtal zdravstveni sistem. Pa saj so si po vseh bolnicah nastavili neke člane Gibanja Svoboda. Zdaj bodo osirali ZZZS takodolgo, da pridejo nekje do nekega lončka, iz katerega se hočejo oni sami napajati. To je rekel Fakin. Tudi Janša in Fakin sta rekla, da je seznam ukrepov v zdravstvu znan že dolgo časa. "Delovna skupina" pernatih je v mescu dni spisala poročilo, kaj je vse narobe.

Fakin se je posmehnil, da pernati še ne vedo, česa še ne vedo.

To mi daje vedeti, da perjad in levica blefirajo do daske. Nimajo pojma, kako se naj problema lotijo.

Brecelj (ki je sicer kot karakter neznosen) si v naprej dela sovražnike:
https://siol.net/novice/slovenija/brece...
https://www.24ur.com/novice/slovenija/m...

Z zdravstvom nimam nič (zavarovanje imam v tujini), samo Brecelj si že dela sovražnike. Tako ne bo prišel daleč, ne glede na to, kaj dela.

Kolk poznaš Marxa, si dokazal, ja, blefer. Kakšne kurčeve liberalce voliš? Kakšen spisek si podal, a si Firesnake, mr. Dunning Kruger?

bbbbbb2015 ::

nejclp je izjavil:


Kolk poznaš Marxa, si dokazal, ja, blefer. Kakšne kurčeve liberalce voliš? Kakšen spisek si podal, a si Firesnake, mr. Dunning Kruger?


No, glej. Rekel sem, da volim liberalce, ne kurčeve liberalce, ker slednjih sploh ni. Pač navedel sem trenutne, bom rekel, projekte trenutne vlade - o tem se pogovarjamo. Če misliš, da kaj od tega ni res ali ni pravilno navedeno, ti kar daj kontra argument, ni noben problem. Zaenkrat zgleda, da jaz tebi predstavljam problem, kar je sploh napak.

In povedal sem, da se bo ta Socializem 2.0 sesedel v prah. Kar je v redu, so vsaj ljudje videli, kam vodijo nebuloze enega Meseca ali Kordiša. Recimo, koliko je ljudem blizu Socializem 2.0, so pokazale predsedniške volitve.

Kordiš je bil zadnji, z 2,8% glasov. Še gineologinja at random je bila boljša.

nejclp ::

Mi prav dol visi kaj nakladaš o projektih te vlade, a nisem bil jasen, zakaj sem se oglasil? Kolikokrat moram ponovit?

Pat_MaGroin ::

Drugače pa Lukec ima kar zahteven okus.

Danes si je za sosednjo mizo v eni najboljših kavarn v LJ privoščil kavo za 6.5 eur, v družbi dveh blondink, vsaka s svojo LV torbico :).

Imajo socialisti okus, ni kej :).

Zgodovina sprememb…

BuDi79 ::

Pat_MaGroin je izjavil:

vsaka s svojo LV torbico :).

Imajo socialisti okus, ni kej :).
Sigurno so bile torbice iz zadružne manufakture v lasti zaposlenih.

Pat_MaGroin ::

Lahko da so bile fake, ampak te so bile narejene verjetno v se bolj suzenjskih pogojih kot original.

bbbbbb2015 ::

Pat_MaGroin je izjavil:

Drugače pa Lukec ima kar zahteven okus.

Danes si je za sosednjo mizo v eni najboljših kavarn v LJ privoščil kavo za 6.5 eur, v družbi dveh blondink, vsaka s svojo LV torbico :).

Imajo socialisti okus, ni kej :).


Pa ve se to že dolgo časa. Tudi copate nosi trendovske:
https://www.metropolitan.si/trendi/luka...

To je cca 150€, medtem ko so eni normalni copati cca 70€, eni super dobri pa 120€.

Pa v redu, naj nosi to. Kot sem rekel, gre za male buržuje. Nimajo oni z levičarstvom nič. Tako je vsaj moje mnenje. Saj ni edini tak.

Vprašanje pa je, kako dolgo bodo lahko prodajali to svoje "levičarstvo", unim najšibkejšim.

nejc_nejc ::

Ta teden so poslanci Golobovega Gibanja Svoboda ob pomoči Levice Luke Mesca vnovič podprli zakon o finančni upravi, ki Fursu omogoča sporno tajno sledenje brez sodne odredbe. Zaradi spornosti in...

Kako se temu reče?

bbbbbb2015 ::

nejc_nejc je izjavil:

Ta teden so poslanci Golobovega Gibanja Svoboda ob pomoči Levice Luke Mesca vnovič podprli zakon o finančni upravi, ki Fursu omogoča sporno tajno sledenje brez sodne odredbe. Zaradi spornosti in...

Kako se temu reče?


Temu se reče bedarija in zapravljanje časa dragih ustavnih sodnikov.

Šele ko jim je opozicija pokazala s prstom na člen zakona, da oni sedaj to ne morejo dati v ustavno presojo, so utihnili.

111111111111 ::

nejclp je izjavil:

Najedam okoli cipe, ker cipa ženski lahko reče zgolj seksistično nedojebano govno, ko gre pa taisto potem jokcat moderatorjem, ker sem jaz napisal "pofukan janša", se pač oglasim.
Ostalo me pač ne trigerira, izločajte debilizme, sestavljajte spiske, skratka, imejte svojo sdsovsko fešto tukaj, če vas to veseli.

Pa še ti prijavi, če te to tako zbada.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

StarMafijec ::

bbbbbb2015 je izjavil:

Pat_MaGroin je izjavil:

Drugače pa Lukec ima kar zahteven okus.

Danes si je za sosednjo mizo v eni najboljših kavarn v LJ privoščil kavo za 6.5 eur, v družbi dveh blondink, vsaka s svojo LV torbico :).

Imajo socialisti okus, ni kej :).


Pa v redu, naj nosi to. Kot sem rekel, gre za male buržuje. Nimajo oni z levičarstvom nič. Tako je vsaj moje mnenje. Saj ni edini tak.

Vprašanje pa je, kako dolgo bodo lahko prodajali to svoje "levičarstvo", unim najšibkejšim.


Luka se tudi vozi z BMW-jem. Z avtom s kapitalističnega Zahoda, narejenega pri firmi, ki je nekoč delala za Luftwaffe. Čeprav redno hodo v Dražgoše. Mimogrede, tudi večino ostalih uglednih gostov se tja pripelje z avtomobili znamk BMW, Mercedes in Audi.

Milovan Đilas je o takih napisal knjigo Novi razred: analiza komunističnega sistema.

Unilseptij ::

To so seveda službeni avtomobili ministrstev, itd. Kaj je po tvojem primerno prevozno sredstvo za ministra, moped? Ali naj hodi kar peš. Ta hinavščina, češ, če se on(a) vozi z mercedesom/falconom, potem se pa tudi meni ni potrebno nič ozirati na okolje in mi nimajo pravice pridigati, je tudi en tak trapast popreproščen pogled na zadevo.

bbbbbb2015 ::

Unilseptij je izjavil:

To so seveda službeni avtomobili ministrstev, itd. Kaj je po tvojem primerno prevozno sredstvo za ministra, moped? Ali naj hodi kar peš. Ta hinavščina, češ, če se on(a) vozi z mercedesom/falconom, potem se pa tudi meni ni potrebno nič ozirati na okolje in mi nimajo pravice pridigati, je tudi en tak trapast popreproščen pogled na zadevo.


Torej, kar se mene tiče, naj se vozi, kot mu paše. Signal sigurno pošilja napačen, ne glede na to, da je tisti črn BMW dokaj star.

Kar se pa tiče pridiganja, to pa je sigurno narobe, da Golob pridiga, da ne smemo jesti mesa, Kloakarica pa s falkonom na Dunaj.

To je pač ta, moj, preproščen pogled na Goloba in Kloakarico.

CiClon ::

Lepo je en enkrat napisal, da so volilci Levice (in Kordiša) tisti, katerih starši že niso videli tovarne od znotraj, kaj šele oni.

Stranka ljubljanskih buržujčičev - vegan, trans, zelenčki.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: CiClon ()

MrStein ::

Pat_MaGroin je izjavil:

Kje vas to naucijo, da smo vecni kritiki katere koli oblasti SDS sekta?

Clovek ne sme biti kritičen do vsega in vseh?

Kdor ni z nami, je proti nam.
A si nov tule?
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Mato989 ::

Zdaj je že dejstvo da je tale vlada naredila samo katastrofo in stavke... poglejte in se čudite temu letu stavk in zahtevkov JS po višjih plačah... samo čakam da naumijo nove davke na naše super duper 2k bruto plače...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

MrStein ::

111111111111 je izjavil:


Toliko kot se je vladi gledalo pod prste v zadnjih 2 letih še ne pomnim v obdobju samostojne Slovenije. Izvedeli smo VSE, kam so šli miljoni in zakaj bodo šli.

In kaj nam to pomaga? Je kaj od teh milijonov bilo vrnjeno?
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Wrop ::

bbbbbb2015 je izjavil:


Kolega je bil v časih 2010 - 2014 nek bančnik. Rekel je, da je od 35 miljardnega trga kreditov v Sloveniji, kar 20 miljard v defaultu (torej dolžniki zamujajo za več kot 30 dni s plačilom). To niso bili samo "veliki" igralci. Poznam vsaj pet zgodb, ko so ljudje izgubili vse, streho nad glavo, vse premoženje, vključno z nekimi brezveznimi travniki.

Od teh petih zgodb sta dva človeka umrla, prav fizično umrla (kap in rak), eden ni čisto diht (živi pri ostarelih starših), enega je kap, tako da mu ustnico malo vleče in se v hipu razjezi ko majhen otrok. Eden pa se je od sramote odselil daleč stran in živi kot najemnik.

Niso vsi Jankovići, da so dolžni kot pes in se režijo kot jazbeci vsem v faco. Samo pokvarjenci so dolžni tako, da denar kanalizirajo drugam, potem pa špilajo reveže. Vendar, verjetno, če bi seštel vse dolgove Jankovića in vse premoženmje Jankovića, bi verjetno bil debelo v minusu.

Absolutno je treba preprečiti, da se ljudje prezadolžijo, potem pa jih dajo na cesto ali firme gredo na boben, ker jim nekdo ni plačal. Za to obstaja Banka Slovenije, da te sistemske rizike ocenjuje.


Saj to je tudi tisto skrito. Tukaj se razpravlja samo številke in kaj se matematično bolj splača, pod nekimi predpostavkami, kot da smo roboti na nas ne vpivajo odločitve, ki pripeljedo do nekega rezultata.
30 let je dolga doba za kredit. Tako smo že v buli, da si dva povprečneža komaj privoščita eno montažno hišo 50 km iz centrov mesta. Pa še težje mlinske kamne si vežemo okoli vratov, da je vsako leto novi generaciji težje. Imajo na voljo vedno daljši kredit ali pa se sprijaznejo živeti pri starših, ker najemniških stanovanj tudi ni na pretek. Namesto, da bi država poenostavila in pocenila postopke za samostojno gradnjo, je vsako leto dražje, težje in vedno dodajajo dodatne zahteve, ki žrejo denar.
Kakorkoli, glede minimalcev in kreditiranja. Bolje, da so zahteve za izdajo kreditov postavljene za odtenek višje, kot prenizko. Čeprav je znesek kredita in najemnine lahko enak, je tu še vedno vidik glede sposobnosti plačevanja v prihodnosti. Kreditiranje ljudi na minimalcih prinese veliko tveganje za njih, ker jih že vsaka najmanjša stvar lahko potopi, tako psihično kot fizično. Kot so, tudi, če bi redno plačevali obroke, stalo pod stresom, kaj bo naslednji mesec ali bo za obrok ali ne bo. Za obrok se ponavadi že najde, v zameno pa se potem gre v pretirano zmanjševanje in poslabšanje pogojev življenja drugje. Pa ne zato, da bi na koncu meseca ostalo kaj denarja, ampak ne ostane nič. Stalno živeti pod stresom, kaj, če se izgubi službo in ne bo za plačilo obroka kredita, do kakšnih zdravstvenih problemov in ti gre ves trud v franže. Ena par letna krizica, pa so lahko več let težje zaposljivi. Po desetljetju pa te konstanten stres zajebe do te mere, da te kaka kap ali pa postaneš kakšen bolnik ali pa celo smrt. Takih zgodb, ki si jih opisal, je verjetno na stotine.
Država naj raje pomaga takim ljudjem s socialnimi stanovanji, samo to pa pomeni, da bo treba malo prevetriti pogoje in stalno pregledovati ali jim tako stanovanje pripada. Ne pa, da si nekateri celo upajo socialna stanovanja oddajati naprej ali pa notri že več let živijo ljudje, ki imajo nadpovprečne dohodke.
Če pa se populistično gleda samo številke in se banke, ki ne dajo kredita označi za grde in neokapitalistične, pa dobimo ... saj vemo koga. Saj tu se gre samo za to, da se posledice odločitev določenih ljudi, preusmeri na drugega "sovražnika" - banke. Lukec ne bo nikoli za nič kriv.

MrStein ::

feryz je izjavil:

Lonsarg je izjavil:

In saj si ne delam utvar da bi to kaj čudežno rešilo problem neumnih volilcev, bi ga pa vsaj malenkost omililo.
A mi kdo razloži, kaj naj bi volil pameten in izobražen slovenski volilec, da ne bo izpadel neumen volilec?
Ker, ko smo mislili, da slabša izbira od lanskega kretena ne obstaja, se je izkazalo, da v resnici obstaja in sicer letošnji kreten.
Kaj torej izvoliti, da bo, enkrat za spremembo, šlo na boljše?

Preprosto. Ne voliti največjega kretena. Je vsako leto očitno, kdo je to. Če večini ni, pa game over.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

RedDrake ::

Unilseptij je izjavil:

To so seveda službeni avtomobili ministrstev, itd. Kaj je po tvojem primerno prevozno sredstvo za ministra, moped? Ali naj hodi kar peš. Ta hinavščina, češ, če se on(a) vozi z mercedesom/falconom, potem se pa tudi meni ni potrebno nič ozirati na okolje in mi nimajo pravice pridigati, je tudi en tak trapast popreproščen pogled na zadevo.

Papež Frančišek se vozi s Fiati, Daciami in R4-ami, papež Benedikt se je pa z mečkami za 350k EUR.
A veš, zgledi vlečejo.
In Buržuji, ki pridigajo o tem kako je treba bogatim vse pobrati, hkrati pa furajo bogataški lifestyle.
Yeah, no ...
««
219 / 236
»»