» »

15. Slovenska vlada (2022- )

15. Slovenska vlada (2022- )

Temo vidijo: vsi
««
210 / 236
»»

Unilseptij ::

ne razumeš oz. nočeš razumeti, kaj je kult osebnosti... pa saj to smo že stokrat premleli in res nimam volje iti skozi vse še enkrat.

AtaŠtumf ::

Unilseptij je izjavil:

ne razumeš oz. nočeš razumeti, kaj je kult osebnosti... pa saj to smo že stokrat premleli in res nimam volje iti skozi vse še enkrat.


Problem je v tem, da je za vsakega tulilca pomeni janšizem nekaj drugega in noben ne zna definirati kaj specifično je janšizem.

Tudi kult osebnosti ne znaš povedati, kaj je in zakaj recimo ni SAB ali LMŠ primer čaščenja kulta osebnosti v stranki.

Povej specifično kot prvo, kaj je janšizem oz. kaj so unikatni faktorji janšizma, da se lahko pogovarjamo sploh naprej na isti valovni dolžini in kot drugo kaj zate pomeni, da nekdo specifično gradi kult osebnosti.
#SlovenijaPrva #SLOVEenianLivesMatter #SlavaGasilcem

link_up ::

Mare2 je izjavil:

link_up je izjavil:

ja seveda, enkrat na leto, pa se za takrat naj se uporabi prestopno ane? Kako pa vi poimenujete zensko, ki ze tretjic blebece o isti stvari? Pokvarjen radio?

A to si bil ti, ki si uporabljal tisto žaljenje ženske za dvigovanje svojega ega? Bom napisal zgolj svoje mnenje: Zelo primitivno dejanje. Lahko bi te bilo sram. Ne vem, kdo te je vzgajal.


Kaj ti je zdaj zaen avion skozi glavo peljal? Vidim pa, da si prec skontal kako fino je imeti vzviseno mnenje! :)
In and Out

Unchancy ::

AtaŠtumf je izjavil:

Kako lepo od Urške, da je davkoplačevalcem privarčevala dinarčke, pa tej gospe je treba dati prav priznanje "žid leta".

ps: Človek lahko samo upa, da stroške reform ne računa ista oseba, kot pa to šparanje...

LOL, a je tudi potica cenejša od kruha?

AtaŠtumf je izjavil:

Unilseptij je izjavil:

ne razumeš oz. nočeš razumeti, kaj je kult osebnosti... pa saj to smo že stokrat premleli in res nimam volje iti skozi vse še enkrat.


Problem je v tem, da je za vsakega tulilca pomeni janšizem nekaj drugega in noben ne zna definirati kaj specifično je janšizem.

Tudi kult osebnosti ne znaš povedati, kaj je in zakaj recimo ni SAB ali LMŠ primer čaščenja kulta osebnosti v stranki.

Povej specifično kot prvo, kaj je janšizem oz. kaj so unikatni faktorji janšizma, da se lahko pogovarjamo sploh naprej na isti valovni dolžini in kot drugo kaj zate pomeni, da nekdo specifično gradi kult osebnosti.

Še Tito ni imel “Stranke Josipa Broza Tita”, ampak se je zadovoljil s komunistično partijo brez poimenovanja po njemu.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Unchancy ()

link_up ::

"jaz" takrat ni obstajal v taki meri.
In and Out

MrStein ::

Sploh ne:
Churchill, Hitler, Mussolini, Stalin, Tito

Sploh nobenih jaz-ov.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

111111111111 ::

Unilseptij je izjavil:

ne razumeš oz. nočeš razumeti, kaj je kult osebnosti... pa saj to smo že stokrat premleli in res nimam volje iti skozi vse še enkrat.

Seveda nočeš, ker ti sedaj Golob serje po glavi. :) Pa še volil si ga in spoznavaš, da je slabši kot Janša. :D
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

TESKAn ::

Meh, naj firesnake piše in zmerja. Prvič lepo vsakič pokaže svoj odnos do žensk, drugič pa, če se ti da it skozi solato, lahko noter najdeš banalnosti v primerjavi s prejšnjo vlado. In potem poslušaš 'prejšnje vlade ni več, to se ne sme primerjat', hkrati pa ne pozabijo vlečt zraven kučana ob vsaki priliki, da omenjanja komunistov ne...omenjam...

Skratka, raje kot jih cenzurirat in jim dat municijo za javkanje, se jim smejmo.

Ps da bo golob slabši kot janša bo pa najprej moral s solzilcem špricat po ljubljani in se zraven v komandnem centru dret na policaje, da morjo še bolj zaplinit.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: TESKAn ()

Mare2 ::

TESKAn je izjavil:


Skratka, raje kot jih cenzurirat in jim dat municijo za javkanje, se jim smejmo.

Ps da bo golob slabši kot janša bo pa najprej moral s solzilcem špricat po ljubljani in se zraven v komandnem centru dret na policaje, da morjo še bolj zaplinit.


Špricat po celotnem centru, Bežigradu in Šiški. In to še posebej otroke po otroških igriščih npr. v Tivoliju.
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

MrStein ::

TESKAn je izjavil:

Meh, naj firesnake piše in zmerja. Prvič lepo vsakič pokaže svoj odnos do žensk, drugič pa, če se ti da it skozi solato, lahko noter najdeš banalnosti v primerjavi s prejšnjo vlado. In potem poslušaš 'prejšnje vlade ni več, to se ne sme primerjat', hkrati pa ne pozabijo vlečt zraven kučana ob vsaki priliki, da omenjanja komunistov ne...omenjam...

Preglej temo. Kučana zraven vlečejo predvsem "levosučni". Komuniste pa sploh. Saj veš: SDS so v resnici komunisti. Največji komunisti. Edini komunisti. Komunisti, komunisti in komunisti.

In ne, firesnake ni vlekel zraven Kučana.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

FireSnake ::

Unilseptij je izjavil:

Glej, saj vemo, da to prihaja iz kleti na Trstenjakovi...


Moj seznam prihaja od tam (en čas nisem imel pojma kaj to sploh pomeni, potem sem pa skapiral)?
Če je to letelo name: fant, poglej kdaj sem jaz registriran ;)
Potem pomisli znova.

Sestavljam ga ljubiteljsko.

Pa še to: tisti, ki so bili plačani so pisali STROGO nekje po devetih in do pete ure (strogo delovnik, ob vikendih tišina). Potem niso bili več plačani in, jasno, niso delali. Eden takih pajacov je bil smrekar1 - plačano trobilo.
Zdaj pa poglej, kdaj pbjavljam jaz. Pa bo vse jasno (upam vsaj).
No, me pa tudi nič ne gane kaj ti misliš, to je pa tudi res, haha.

Unilseptij je izjavil:

ne razumeš oz. nočeš razumeti, kaj je kult osebnosti... pa saj to smo že stokrat premleli in res nimam volje iti skozi vse še enkrat.


Lahko pa daš link.
Ali je še to pretežko?
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnake ()

FireSnake ::

Unilseptij je izjavil:

Glej, saj vemo, da to prihaja iz kleti na Trstenjakovi...


Pa še tole bom rekel, ker si me izzval s tole trstenjakovo: glede na to, da delam za tujino in denar vlačim v Slovenijo in tukaj plačujem davke ona žre moj kruh. Na žalost ali srečo je tako.
In tole poročilo nje in njenega kabineta je žalitev za vsakega državljana, ki ima IQ vsaj 30.
In, glede na to, kako jo braniš lahko pridemo, do zaključka, da si ti:
- bodisi plačano trobilo
- bodisi IQ pod 30
odloči se sam.

Drugače pa, še enkrat, za vsakega normalnega pa je to žalitev in da vedeti kak vzvišen vase zaljubljen drek od dreka je.
In to skupaj s celim njenim kabinetom! Če rabijo 20 dni, da skupaj spravijo nekaj takega. Podn od podna!
Še enkrat: drek od dreka! In čas bo to tudi do(po)kazal - no, dejansko je že!
Kar shrani si povezavo do tele moje objave!
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Unilseptij ::

no, bom odgovoril, da zaključim tole nedeljsko brezplodno prepucavanje brez enega uporabnega in konstruktivnega prispevka v tej temi... ja, imaš precej kilometrine, tudi jaz je imam nekaj in včasih, nekje do 2019 se te je dalo še prebavljati, ker si imel veliko komentarjev v tehničnih temah in si izkazoval še nekako razumljivo in občasno celo do določene mere utemeljeno skepso do vseh političnih opcij, ki je bila na nekem nivoju in je presegala golo zmerjanje in nabijanje v tri dni. Potem med korono se ti je bodisi malo skegljalo (tako kot recimo solatkotu, ki je bil prej čisto soliden sogovornik, tudi če smo imeli različne poglede) ali pa si profil prodal janševcem. Moj komentar sicer ni letel neposredno nate, dopuščam možnost da pač nebuloze iz "kleti" reproduciraš sam od sebe, brez nekega plačila oz. kompenzacije, ampak to samo še bolj potrjuje mojo tezo, da pač to nisi več stari ti, hehe... kakorkoli že, pa je moj izvorni post naslavljal moderatorje, ker jaz na takem nivoju, kot ga držite desničarski zadrteži, odkar ste popušili, ne morem in nočem debatirati.

Zgodovina sprememb…

MrStein ::

Kaj šele porečeš o levakarskih zadrtežih, ki so jih celo levosučni moderatorji banali iz teme.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Unilseptij ::

ah, porekel bi kaj, posebej o tistih, ki prihajajo iz te iste kleti kot desnosučni, in samo serjejo po forumu ter dajejo vtis, da je desničarska opcija vseeno boljša... ampak ne bom izgubljal besed.

FireSnake ::

Unilseptij je izjavil:

ker si imel veliko komentarjev v tehničnih temah

Zanimivo, da se me spominjaš. To so bili časi, ko si imel v tehničnih temah še dobre sogovornike.
Zdaj pa tega ni več. Žal.

Unilseptij je izjavil:

ali pa si profil prodal janševcem

Dobra!
Koliko bi kaj bil vreden? :))
(glede na moje tehnične prispevke to ne drži vode)

Unilseptij je izjavil:

Moj komentar sicer ni letel neposredno nate

Hja, v tem primeru se opravičujem.
Bi bil pa vesel, če bi bil, v prihodnje, bolj dosleden pri citiranju.

MrStein je izjavil:

Kaj šele porečeš o levakarskih zadrtežih, ki so jih celo levosučni moderatorji banali iz teme.

A koga pogrešaš?
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

MrStein ::

Pogrešam forum brez trolov.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Unchancy ::

Unilseptij je izjavil:

ah, porekel bi kaj, posebej o tistih, ki prihajajo iz te iste kleti kot desnosučni, in samo serjejo po forumu ter dajejo vtis, da je desničarska opcija vseeno boljša... ampak ne bom izgubljal besed.

Moving to chemtrails territory…
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

dexterboy ::

Buggy je izjavil:

Mogoce rabijo posvet z fajrsnejkom...on ima tudi travme glede zensk. Zenska je zgolj za sporhet pa za postlo, knde SDS klero gamad?
Ta čivava je za šprhet ali pa za na fronto previja rane vojakom ali pa za hišo ljubezni pod vodstvom izkušene madam. Ne želimo jo žaliti ampak ona sam prosi, da jo tako komentiramo, ker s svojim obnašanjem ne kliče drugačne vrste komentarjev.
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

dexterboy ::

"" Potem pa naj servirajo koliko imajo za dežurstvo zdravniki? Oni tam dežura, da te pošlje potem v bolnico, ni boljše imeti več rešilcev, 112 sistem kot 911 in ti lepo svetujejo kako in kaj? Ne vem samo razmišljam, nekako se mi nov sistem zdi boljši in bolj fleksibilen, ter prijazen. Sam sem nekajkrat šel do dežurnega, enkrat sem imel presekano glavo, je bil najprej jezen, da smo ga zbudili, je zalepil in me poslal v bolnico. Tisti čas, ko sem ga porabil, bi bil prej že v bolnici. ""
Ne vem, ali naj se smejem ali jokam... a vi bi kar 911 sistem pripeljali v kokoško. OK, jaz sem takoj za, samo potem pride serijsko tudi dovoljenje za posest orožja... ker "levosuki rednecki" ne pomislijo dva koraka naprej, ampak so tako zavrti v svoji butari, da poznajo samo "tukaj in sedaj", ko vidijo sliko đejđeja, pa dobijo hormonski napad jeze in sovražnega govora... Ne vem, če smo do sedaj imeli slabšo vlado od trenutne perjadi. Sej kot žival je dobra za v juho in pa kakšno rižoto s piščancem. Vidim pa, da se je piđn postrigu. Bomo dočakali tudi čivavo pri maši? Pa ne v miniču in žabah z vzorcem, bo pater dobil pregrešne misli...
:))
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

bbbbbb2015 ::

Mare2 je izjavil:

Se strinjam s dejstvom, da tako zmerjanje s cipo pokaže zgolj na zelo primitivnega človeka, pisca tistega sporočila. Tudi v odnosu do žensk pri takem človeku očitno nima nobene zveze z normalnostjo. Tisti seznam bi bil v redu 1x na leto. :)


Cipa je lep in pravilen slovenski izraz. Imamo še hujše slovenske, ter še hujše, ki sploh niso slovenski.

S Kloakarico je problem, da se ne zna obleči. Saj se sicer deloma tudi Bratuškova ni znala, samo... Naj si namesto svetovalk za lepo življenje omisli vizažistko in stilistko.

Na uradnem dogodku ima obleko z izrezom skoraj do popka, kar ima cuno verjetno še od maturantskega, ter joški "na izvolite". In karminsko rdeča šminka. In učke napleskane kot na maturantskem.

Oh, mein gott. Od kod misliš, da je dobila vzdevek cipa?

Čakamo samo še tigraste štikle za obisk pri papežu.

Poglej si malo Macronovo spremljevalko, Melanija Trump recimo da ne bomo šteli, ker ima stas in je bila profesionalna manekenka. Pa italijansko predsednico si poglej, dosti boljše se oblači. In namaže. In se obnaša.

Von der Leyenova je sicer zelo stara, samo se temu primerno obleče in jo zelo rahlo namažejo. Predsednica EU parlamenta ima sicer zelo nepravilen obraz, samo jo zgleda maže tim vizažistov in nekako vedno lepa.

Eva Kaili se je pa vedno znala izjemno lepo obleči in poudariti naravno lepoto, škoda da je koruptivna ko fak.

Zgodovina sprememb…

FireSnake ::

Kailijeva je tudi mene presenetila. Kako je lahko tako lepo bitje tako pokvarjeno.

Naša bjonda pa niti lepa ni (no, eni tu trdijo, da bi jo - vsak ima svoj fetiš, jaz pravim).

In glede oblačil se strinjam. Za piko na i pa z dekoltejem uleti na Japonsko ambasado. Ta bab res ni diht. Dokazuje iz dneva v dan.

dexterboy je izjavil:

Buggy je izjavil:

Mogoce rabijo posvet z fajrsnejkom...on ima tudi travme glede zensk. Zenska je zgolj za sporhet pa za postlo, knde SDS klero gamad?
Ta čivava je za šprhet ali pa za na fronto previja rane vojakom ali pa za hišo ljubezni pod vodstvom izkušene madam. Ne želimo jo žaliti ampak ona sam prosi, da jo tako komentiramo, ker s svojim obnašanjem ne kliče drugačne vrste komentarjev.

Uf, tegale pa niti zasledil nisem (no, kaj veliko nisem zamujal). Ko pogledam, da je vikend je vse jasno: ob vikendih popiva in potem vseka vse najslabše ven iz njega. Mu ni za zamerit. Človek se ti zasmili (je pa res, da se podobno zgodi tudi že med tednom).
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnake ()

AtaŠtumf ::

A, če kak desni član parlamenta naredi ovadbo in policija to ovadbo izvede nad novinarjem/komentatorjem na televiziji, a to je janšizem?

Kaj pa, če to naredi predsednica parlamenta?

Kaj pa, če to naredi predsednica vlade?

Nagradno vprašanje, koliko novinarjev bo protestiralo nad uporabo policije in sodstva za kritiziranje nasproti mislečih, koliko pisem bo napisano v Bruselj, koliko kolesarjev bo naslednji petek?
#SlovenijaPrva #SLOVEenianLivesMatter #SlavaGasilcem

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: AtaŠtumf ()

Unilseptij ::

Ne, sama ovadba ni janšizem, razen če je očitno kriva ovadba, kar je pa seveda kaznivo dejanje in spada med janšistične metode. Janšizem pa je, če po ovadbi potem dotična oseba še kliče direktorja policije (ali pa kar svoje nastavljence med operativci) in mu/jim daje navodila, kako naj ta postopek pelje, potem pa še zganja medijski (in morda še kakšen) pogrom nad tožilko/sodnico, ko tako ovadbo seveda zavrže (če je neosnovana, kar je seveda vedno res pri janšistih :) ).

Zgodovina sprememb…

nejclp ::

Če si seksistično primitivno govno, nisi "drugače misleč", ampak si seksistično primitivno govno.

AtaŠtumf ::

Unilseptij je izjavil:

Ne, sama ovadba ni janšizem, razen če je očitno kriva ovadba, kar je pa seveda kaznivo dejanje in spada med janšistične metode. Janšizem pa je, če po ovadbi potem dotična oseba še kliče direktorja policije (ali pa kar svoje nastavljence med operativci) in mu/jim daje navodila, kako naj ta postopek pelje, potem pa še zganja medijski (in morda še kakšen) pogrom nad tožilko/sodnico, ko tako ovadbo seveda zavrže (če je neosnovana, kar je seveda vedno res pri janšistih :) ).


Ko pri Zokiju uničijo prisluhe, je pa odlično delo tožilstva in policije! >:D

nejclp je izjavil:

Če si seksistično primitivno govno, nisi "drugače misleč", ampak si seksistično primitivno govno.


A to se nanaša na slikanje telefona javne osebe v javnem prostoru?
#SlovenijaPrva #SLOVEenianLivesMatter #SlavaGasilcem

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: AtaŠtumf ()

nejclp ::

AtaŠtumf je izjavil:



A to se nanaša na slikanje telefona javne osebe v javnem prostoru?

Verjetno ne, kaj meniš, genijalček? Nanaša se na seksistična primitivna govna, ki zmerjajo ženske s "cipami" in "potrebnimi kobilami".

111111111111 ::

nejclp je izjavil:

Če si seksistično primitivno govno, nisi "drugače misleč", ampak si seksistično primitivno govno.

Kloakarca tudi meni ni všeč, ampak s takimi je pa res ni treba obkladati.

Unilseptij je izjavil:

Ne, sama ovadba ni janšizem, razen če je očitno kriva ovadba, kar je pa seveda kaznivo dejanje in spada med janšistične metode. Janšizem pa je, če po ovadbi potem dotična oseba še kliče direktorja policije (ali pa kar svoje nastavljence med operativci) in mu/jim daje navodila, kako naj ta postopek pelje, potem pa še zganja medijski (in morda še kakšen) pogrom nad tožilko/sodnico, ko tako ovadbo seveda zavrže (če je neosnovana, kar je seveda vedno res pri janšistih :) ).

Seveda ni, samo pravi se "pravilno" pritožijo čez novinarje.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

Unchancy ::

Unilseptij je izjavil:

Ne, sama ovadba ni janšizem, razen če je očitno kriva ovadba, kar je pa seveda kaznivo dejanje in spada med janšistične metode. Janšizem pa je, če po ovadbi potem dotična oseba še kliče direktorja policije (ali pa kar svoje nastavljence med operativci) in mu/jim daje navodila, kako naj ta postopek pelje, potem pa še zganja medijski (in morda še kakšen) pogrom nad tožilko/sodnico, ko tako ovadbo seveda zavrže (če je neosnovana, kar je seveda vedno res pri janšistih :) ).

Ah, misliš tako, kot se je Taubi nadejal da bo lahko v Novi Gorici?
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

redtech ::

Kako se RTV odloči o čem poroča, dobi selekcijo iz vlade - neuradno?

Poročanje o protestih v zadnjih dneh:

Francija NE
Španija NE
Peru DA

Kaj imam jaz s Perujem, da me seznanijo s tem, o bližnji okolici pa ne?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: redtech ()

Unilseptij ::

mislis selekcijo iz prejsnje vlade :D. Si pozabil, kako je tam in kdo hara in odloca?

redtech ::

Nevem, kako to gre.

Če si predstavljam, da sem jaz novinar, bi sklepal, da bi bila novica iz Francije o miljonskem protestu proti dvigu upokojitvene starosti za 2 leti bolj zanimiva za SLO bralca, kot pa tepež protestnikov (proti neo liberalnemu nastavljencu) v Peruju.

Če mi rečejo zjutraj, danes pa naredi kakšno o protestih.. recimo.

111111111111 ::

redtech je izjavil:

Nevem, kako to gre.

Če si predstavljam, da sem jaz novinar, bi sklepal, da bi bila novica iz Francije o miljonskem protestu proti dvigu upokojitvene starosti za 2 leti bolj zanimiva za SLO bralca, kot pa tepež protestnikov (proti neo liberalnemu nastavljencu) v Peruju.

Če mi rečejo zjutraj, danes pa naredi kakšno o protestih.. recimo.

Vladajoča struja nas misli prepričat, da je vse v redu, da lahko tudi nam dvignejo mejo upokojevanja. :) Zato MSM ne objavljajo novic o protestih. :D
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

CiClon ::

Nov dan in nov del nadaljevanke o naši ubogi materi Urškici :))

https://www.reddit.com/r/Slovenia/comme...

Unchancy ::

Unilseptij je izjavil:

mislis selekcijo iz prejsnje vlade :D. Si pozabil, kako je tam in kdo hara in odloca?

FDVjčki.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

FireSnake ::

CiClon je izjavil:

Nov dan in nov del nadaljevanke o naši ubogi materi Urškici :))

https://www.reddit.com/r/Slovenia/comme...


Hahahaha, pa saj to ni res :)
Kaj pupa želi igrati kult osebnosti? Jo je sram kaj je govorila in kako se je obnašala?
Če bi jaz imel malo več časa bi še jaz kaj objavil tam na wiki in dodal vire :)

Ni kaj, lepo se tole odvija! Je kar prav, da je ovekovečeno. Naj se zaveda, da zadeve ne bodo šle v pozabo.
Upam, da bojo dodali tudi kasnejša pojasnila (ki je eno kot drugo bolj neumno)

-----------------------------------------------

Prvi del: klik

- kloaka želi zakriti svoje neumnosti klik
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnake ()

FireSnake ::

Nič ne bo z manjšim obdavčenjem:
https://siol.net/novice/slovenija/ustav...
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

FireSnake ::

Tole s spreminjanjem informacij pa postaja zanimivo.
Zgleda, da se eni zelo trudijo, da bi v javnosti izpadla lepo. Ne glede na to, kakšne neumnosti dela.
Če želijo posegati na wiki, potem si lahko samo mislimo kakšno šele delajo nad mediji.

Danes je poskušala zopet hekniti :))
Tale reddit je zakon! Folk res vse izvoha.

Komunistična klet je, torej, zelo dejavna :))
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnake ()

Utk ::

Ne razumem tega. Če stoji za svojim poplesavanjem, zakaj ne bi tega smelo pisat na wikipediji? Če stoji za svoj izračun CO2 avtov proti letalu, zakaj ne bi tega smelo pisat?

FireSnake ::

Raja pozabi, zato.
Oni pa nočejo, da se ne pozabi.

Popravki iz komunistične kleti kar dežujejo.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnake ()

scipascapa ::

Pri nas nimamo Ustavno Sodišče ampak to je kar nekaj.

fur80 ::

FireSnake je izjavil:

Raja pozabi, zato.
Oni pa nočejo, da se ne pozabi.

Popravki iz komunistične kleti kar dežujejo.


Da ni slučajno komu zmanjkalo materiala za pisanje na kakem portalu, je malo prirejal in objavljal na redditu. Upam, da najdejo človeka, pa da vidimo, bi skoraj stavil, da je to Grims! Kaj bi imela Urška od tega ali je to gor ali ne, imaš celo vse na youtube in drugod na RTV arhiv,...

Wrop ::

:)) Itak, da je desničar od zadaj, ki hoče na tak prikrit način podlo omadeževati dobro ime UKZ. Levičarji nikoli niso prirejali svoje lepe podobe v zgodovini. Še Mati Terezija se lahko skrije pred etiko in moralo levičarjev. Kdor ne misli tako, je prikriti janšist. :))

hendriks ::

FireSnake je izjavil:

Nič ne bo z manjšim obdavčenjem:
https://siol.net/novice/slovenija/ustav...


Tega ne bom nikoli razumel. Zakaj bi (katerakoli) oblast hotela, da ljudje nimajo večjih plač..

Pat_MaGroin ::

Sarkazem?

FireSnake ::

hendriks je izjavil:

FireSnake je izjavil:

Nič ne bo z manjšim obdavčenjem:
https://siol.net/novice/slovenija/ustav...


Tega ne bom nikoli razumel. Zakaj bi (katerakoli) oblast hotela, da ljudje nimajo večjih plač..


Jaz bom kar priznal, da se mi je s to potezo golobja hunta do konca zagnusila.
Mimam ravno minimalca zato bi se mi, na leto, to poznalo .... za en relativno dober dopust.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

StarMafijec ::

hendriks je izjavil:


Tega ne bom nikoli razumel. Zakaj bi (katerakoli) oblast hotela, da ljudje nimajo večjih plač..

Zato, ker narod tako hoče. To je narod izvolil. Torej čim večjo enakost, vsaj po plačah.

V bistvu vlada dela točno po pričakovanjih.

FireSnake ::

https://siol.net/novice/slovenija/golob...

Ustavno večino ima v parlamentu, pa ta pajac še kar joka, da ne more delati?
Jaz bi rekel drugače: krota je totalno nesposoben.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnake ()

link_up ::

StarMafijec je izjavil:

hendriks je izjavil:


Tega ne bom nikoli razumel. Zakaj bi (katerakoli) oblast hotela, da ljudje nimajo večjih plač..

Zato, ker narod tako hoče. To je narod izvolil. Torej čim večjo enakost, vsaj po plačah.

V bistvu vlada dela točno po pričakovanjih.


problem je tocno to, da narod zeli neke uravnilovke...stare navade ocitno.
In and Out

FireSnake ::

Wow, komunistična klet je danes malo pred dvanajsto ponorela! ;((

Brišejo, kot nori, admini pa po brisanju obnovijo staro vsebino.

Levakarska gamad poskus brisanja označuje kot: "vozualno urejanje". Res, same laži jih držijo skupaj!
Smeha polna skleda:
Posebno:Prispevki/163.159.1.145 @ Wikipedia

Adminu prekipelo:
Ta IP-naslov je trenutno blokiran. Za sklicevanje je naveden zadnji dnevniški zapis blokiranja:

11:57, 24. januar 2023 Sporti pogovor prispevki je blokiral_a 163.159.1.145 pogovor s časom preteka 3 ure (samo za anonimne uporabnike, onemogočeno ustvarjanje računov) (vandalizem)
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnake ()
««
210 / 236
»»