» »

15. Slovenska vlada (2022- )

15. Slovenska vlada (2022- )

Temo vidijo: vsi
««
187 / 236
»»

-Wall ::

FireSnake je izjavil:

-Wall je izjavil:


Ne, si narcis, ki ne vidi realne slike. In zagovarjas lopove. Dejstvo.


Ne! Tole drži zate! VSe je OK, dokler kradejo tvoji. Taki ste najbolj problematični.

Vir:

-Wall je izjavil:

Kradli bodo vsi

In nato:

-Wall je izjavil:


Vprasanje pa je, ali hoces imeti dezelo kmetov, katolibanstva, nazadnjastva, fasizma, (...) ali nekaj, kar vsaj za silo spada nekam "po renesansi".


Kr neki. Mojih ni. Spet nekaj projiciras in dejansko dokazujes, da razmisljas tocno tako kot bi rad naprtil meni.

Je pa res, da zagovednih primitivcev tipa tebe in SDS ne prenasam in bom volil proti njim vedno. Ne zato, ker bi bil Golob "moj" (matr si bedak), ampak zato ker ste vsi ostali se slabsi.

Skisalo se ti je od buljenja nova24. Ce je nekdo proti vami, se ne pomeni, da je z nasprotniki. Je samo proti vam. Je pa res, da ker ste poosebljenje kretenizma, nazadnjastva, laganja, goljufanja, korupcije, fasizma - je proti vam veliko ljudi. Tudi jaz.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: -Wall ()

MrStein ::

-Wall je izjavil:

Ker ni problema v sistemu. Problem je v glavah egoisticnih pizd (vecinski del slovenske populacije).

Če sistem ne deluje, je problem v sistemu.

Če pogin rib rešuješ po sistemu "dajmo jim bicikle" in seveda ne deluje, je problem v tem sistemu, nikjer drugje.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

-Wall ::

MrStein je izjavil:

-Wall je izjavil:

Ker ni problema v sistemu. Problem je v glavah egoisticnih pizd (vecinski del slovenske populacije).

Če sistem ne deluje, je problem v sistemu.

Če pogin rib rešuješ po sistemu "dajmo jim bicikle" in seveda ne deluje, je problem v tem sistemu, nikjer drugje.


Seveda in ker si sposoben samo redukcije do absurda, imas prav.

111111111111 ::

-Wall je izjavil:


Kr neki. Mojih ni. Spet nekaj projiciras in dejansko dokazujes, da razmisljas tocno tako kot bi rad naprtil meni.

Je pa res, da zagovednih primitivcev tipa tebe in SDS ne prenasam in bom volil proti njim vedno. Ne zato, ker bi bil Golob "moj" (matr si bedak), ampak zato ker ste vsi ostali se slabsi.

Butec. Proti prejšnjim lopovom si kolesaril, proti sedanjim pa ne bi ker so ti bolj povšeči. :D Beseda konsistentnost ti je verjetno tujka.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

-Wall ::

111111111111 je izjavil:

-Wall je izjavil:


Kr neki. Mojih ni. Spet nekaj projiciras in dejansko dokazujes, da razmisljas tocno tako kot bi rad naprtil meni.

Je pa res, da zagovednih primitivcev tipa tebe in SDS ne prenasam in bom volil proti njim vedno. Ne zato, ker bi bil Golob "moj" (matr si bedak), ampak zato ker ste vsi ostali se slabsi.

Butec. Proti prejšnjim lopovom si kolesaril, proti sedanjim pa ne bi ker so ti bolj povšeči. :D


Jah si pac se en patoloski laznjivec in goljuf. Sem ze navajen.

MrStein ::

-Wall je izjavil:

... bom volil proti njim vedno. Ne zato, ker bi bil Golob "moj" (matr si bedak), ampak zato ker ste vsi ostali se slabsi.

Doing the same thing and expecting...
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

111111111111 ::

-Wall je izjavil:


Jah si pac se en patoloski laznjivec in goljuf. Sem ze navajen.

Smo malo užaljeni, ker so vsi na formu proti tvojim nebulozam?

Smo potegnili surlico po asvaltu?
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

-Wall ::

MrStein je izjavil:

-Wall je izjavil:

... bom volil proti njim vedno. Ne zato, ker bi bil Golob "moj" (matr si bedak), ampak zato ker ste vsi ostali se slabsi.

Doing the same thing and expecting...

Se vedno pri 300 znakih povprecnega trolanja?

111111111111 je izjavil:

-Wall je izjavil:


Jah si pac se en patoloski laznjivec in goljuf. Sem ze navajen.

Smo malo užaljeni, ker so vsi na formu proti tvojim nebulozam?

Smo potegnili surlico po asvaltu?


Ne precenjuj se, samo ne vidim razloga, zakaj bi se prerekal z idiotom.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: -Wall ()

bbbbbb2015 ::

Malidelničar je izjavil:

Tudi v Grčiji so imeli rentnike v veliki večini :) Vemo kakšna je bila posledica. Tudi Italijani so imeli rentnike dolgo časa v večini in tudi tam se model kruši :) Rentniški model lahko dolgo časa vztraja ampak pogosto nato 'goes out with a bang' :):)


Vsaj za Grčijo ti lahko rečem, da ni bil problem v rentniškem sistemu.

Grčija je bila kot država izjemno zadolžena že od samega začetka. Živeti v Grčiji = živeti v velikem dolgu

Dolg je postal nevzdržen in Varufakis in kamarila so, namesto, da bi začeli nekako dajati zdravila svoji državi - so prodajali meglo in ... še več rente (demagogija je beseda, ki mi pade na misel). To se je končalo potem pa s hudim padcem. Ampak oni so že v debelem minusu od kar zase vedo.

Italijanske ekonomije ne poznam, da bi jo lahko komentiral.

Slovenija leze v nek ubitačni dolg (trenutno 41 mrd €) in Lukec bo lahko srečen, če ga ne bodo s kamnom na cesti. Lezenje v dolg ne pomaga in zdaj se bodo obrestni odhodki Slovenije - zvišali.

Boštjančič vas bo reševal? Boštjančič?

Pat_MaGroin ::

Janša je psiho, ampak za državo je bil super. Vsaj nakup olivnega olja je bil v medijih, kolesarji so protestirali.

Zdaj pa je šlo 1 mrd skoraj sumljivo v energetiko, brez neke obveze, da se ta denar vrne, pa nikome ništa. Ker so "naši" na vladi.

Skratka, servilnost in sostorilstvo medijev je najslabša kombinacija.

bbbbbb2015 ::

user4683 je izjavil:

Kako dobro je opiranje na tuje trge pa vidimo sedaj, ko plina ni od nikoder. Podobno je z izvozom (dober primer smo imeli po razpadu Jugoslavije). Vsak pameten ekonomist ti bo znal razloziti zakaj je prevelika odvisnost od necesa slaba. Njegova izjava je pricakovano v duhu levice, je pa ena redkih njihovih bolj premisljenih in dejansko relevantna.


Luka Mesec je bedak in demagog. Ničesar v svojem mizernem življenju ni storil tako markantnega, da bi to bilo za anale. Še štempljal se ni nikoli v življenju. On niti levičar ni. On je buržuazni reakcionar. In njemu in Niki Kovač in njima podobnim se kolca po nekem lagodnem življenjecu tam okrog Ljubljane. Dlje bodo prodajali meglo, bolj se bo Slovenija sesuvala. Že iz izrazoslovja teh buržoaznih reakcionarjev (aka gremo na počitnice) vidiš, da nikoli v življenju niso delali. Ker mi, ki delamo, rečemo dopust.

Slovenija ni država polna resursov in smo prisiljeni v izvoz. Če ne izvažamo, začnemo prodajati "sami sebi", ker mislim, da se tam okrog Ljubljane celo dogaja.

To s plinom nima nobene veze.

Kako pa dosegati visoko dodano vrednost - je pa Luka Mesec zadnji, ki bi lahko o tem kaj sploh relevantnega povedal.

Zgodovina sprememb…

-Wall ::

Pat_MaGroin je izjavil:

Zdaj pa je šlo 1 mrd skoraj sumljivo v energetiko, brez neke obveze, da se ta denar vrne, pa nikome ništa.


Seveda, ker si vase zaverovan narcis in ne stekas kako trg energetike deluje. Ce je nekdo v lanskem letu, preden je bila kriza v UA jasna, preko terminskih pogodb zakupil za eno leto pridelave elektrike od slovenskih elektrarn, potem so jo te dolzne ali zagotoviti ali placati penale. In tocno to se je zgodilo. Zdaj pa nujno rabimo elektriko mi. Ali jo bomo placevali po nesramnih cenah iz tujine (ce jo bomo dobili) ali pa bomo placali penale. Letosnje elektrike ni vec. Je bila prodana ze lani.

Kdo je pa kriv za to? SDS in ostali smradi, ki so se sli zaganjati v Rusijo, kjer ne bi izklucil dejstva, da so ravno oni preko vladajoce pozicije in tujih druzb zakupili slovensko proizvodnjo elektrike in nato, spet, preko vladajoce pozicije naredili cimvec stale v slovensko-ruskih odnosih, ki so bili sicer dobri, da je potreba in cena po energentih karseda narasla. Zdaj pa seveda kazejo s prstom na pozicijo, ki mora servisirati njihov drek.

In seveda nima nobene veze s plinom, da je cena elektrike danes obupna draga, cena plina tudi, nekateri pa se lahko ogrevajo samo s plinom ali elektriko. Neeeeee, to je nekaj tretjega, nima nobene veze s plinom.

Ne bluzi SDSovski apologet. To, da si kmet v glavo in da te ima tvoja lastna stranka za idiota, se ne pomeni, da smo vsi ostali enaki.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: -Wall ()

FireSnake ::

-Wall je izjavil:

FireSnake je izjavil:

-Wall je izjavil:


Ne, si narcis, ki ne vidi realne slike. In zagovarjas lopove. Dejstvo.


Ne! Tole drži zate! VSe je OK, dokler kradejo tvoji. Taki ste najbolj problematični.

Vir:

-Wall je izjavil:

Kradli bodo vsi

In nato:

-Wall je izjavil:


Vprasanje pa je, ali hoces imeti dezelo kmetov, katolibanstva, nazadnjastva, fasizma, (...) ali nekaj, kar vsaj za silo spada nekam "po renesansi".


Kr neki. Mojih ni. Spet nekaj projiciras in dejansko dokazujes, da razmisljas tocno tako kot bi rad naprtil meni.

Je pa res, da zagovednih primitivcev tipa tebe in SDS ne prenasam in bom volil proti njim vedno. Ne zato, ker bi bil Golob "moj" (matr si bedak), ampak zato ker ste vsi ostali se slabsi.

Skisalo se ti je od buljenja nova24. Ce je nekdo proti vami, se ne pomeni, da je z nasprotniki. Je samo proti vam. Je pa res, da ker ste poosebljenje kretenizma, nazadnjastva, laganja, goljufanja, korupcije, fasizma - je proti vam veliko ljudi. Tudi jaz.


Noro TV in Jajota si lahko zatakneš tjakaj, kamor ne posije sonce.
Tega ne gleda nihče pameten. Po drugi strani pa si zelo na tekočem kaj tam piše. Le kako to?

Zdaj pa k resnim stvarem:
- golobnjak si volil, ker "Jajo, Jajo"
- jih zagovarjaš, pa če to storiš še na tak primitiven način kot je žaljenje (beri, kaj si pisal)
A sploh lahko potoneš še nižje?
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Malidelničar ::

Mah meni je 'Kdo vam laže' čist kul. Tomažič in še posebej Rant sta zelo inteligentna voditelja. Pa poslušam ob torkih ker me zanima kaj rečejo ljudje, ker je ena redkih opcij kjer ljudje lahko povejo po pravici kaj jih žuli.

Drugače pa izven 'Kdo vam laže' ne gledam Nove24 - mogoče so šli preveč v FoxNews model. Ampak če jim model znese, da preživijo ok ni panike.

Zanimivo pa kakšna panika, ker je to pač ena alter televizija :) Po mojem je ljudi potrebno osveščati, da jim ni potrebno slediti buzeriranjem na Rtvslo/24ur. Ampak dokler bodo ljudje lenuhi, se Golobu/vladi ni za bati.

Mediji bodo vlado pokrili IMHO dokler jo bodo lahko. Prej bi rekel, da bi štalo naredili v stranki Levica in šli ven iz vlade, če ne bo po njihovo :)

Odvisno kakšna bo kriza oz. krizni pritiski, do kje lahko mediji pokrijejo. Saj pravim, d aje ogromno vzporednic s Pahorjevo vlado.
Don't invest like a Joe. Invest like a Simon.

-Wall ::

Malidelničar je izjavil:

Mah meni je 'Kdo vam laže' čist kul.


Seveda. Ali pa ce reces "sem bebec, ki mu ni nic jasno". Odgovor na oddajo "kdo vam laze" je v vecini "mi". Samo tega ne povedo.

In rezultat so videni:


... ali ostali SDSovski kreteni v tej temi. Ki so enaki. Prestrasencki, ki se bojijo lastne sence, na podlagi politicnega scaremongeringa.

Mogoce ti hoces ziveti v taki drzavi, jaz pac ne.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: -Wall ()

Malidelničar ::

-Wall: Oddaja je kul in sproža prepotrebno debato o številnih zadevah.

Meni je kul. Progresivne družbene in ekonomske politike so pa passe, kar kaže tudi trenutna Golobova vlada.
Tema je Golob in ne Janša, ti pa speljuješ debato na Janšo.

Očitno Golobu ne laufa vse po planu, glede na to, da se ukvarjaš z Janšo. Na moj post pa itak nisi imel in nimaš odgovora.
Don't invest like a Joe. Invest like a Simon.

FireSnake ::

-Wall je izjavil:

Prestrasencki, ki se bojijo lastne sence


Reče nekdo, ki bi volilk še hitlerja, ker .... "Ni Jajo".

Daj, prestrašenček laži komu drugemu! :))
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

-Wall ::

FireSnake je izjavil:

-Wall je izjavil:

Prestrasencki, ki se bojijo lastne sence


Reče nekdo, ki bi volilk še hitlerja, ker .... "Ni Jajo".

Daj, prestrašenček laži komu drugemu! :))


No, tole samo se enkrat dokazuje kaksni kreteni tvorijo volilno telo SDS.

FireSnake ::

1) Nisem volil SDS (v rit si ga vtakni)
2) Ko zmanjka argumentov žalimo. Otroče, a res? HAHAHAHAHA

Malidelničar je izjavil:

-Wall: Oddaja je kul in sproža prepotrebno debato o številnih zadevah.

Meni je kul. Progresivne družbene in ekonomske politike so pa passe, kar kaže tudi trenutna Golobova vlada.
Tema je Golob in ne Janša, ti pa speljuješ debato na Janšo.

Očitno Golobu ne laufa vse po planu, glede na to, da se ukvarjaš z Janšo. Na moj post pa itak nisi imel in nimaš odgovora.


Tudi na mojega ne.
Pa sem ga večkrat pozval.
Ko vztrajaš je pa na koncu: "Ampak Janša...". No, tudi v štartu je tako. Na srečo so objave javne.
Bednik od bednika!
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnake ()

-Wall ::

Malidelničar je izjavil:

-Wall: Oddaja je kul in sproža prepotrebno debato o številnih zadevah.


Ne je ne. To je ekonomsko propagandni program ene partije, po vzoru SFRJ in KPJ. K sreci nimajo moznosti, da bi jo naredili za drzavno in kot edini vir resnice.

In zato je ekstremno pomembno, da se kmetavzarskih smradov znebimo iz rtvslo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: -Wall ()

bbbbbb2015 ::

-Wall je izjavil:

Pat_MaGroin je izjavil:

Zdaj pa je šlo 1 mrd skoraj sumljivo v energetiko, brez neke obveze, da se ta denar vrne, pa nikome ništa.


Seveda, ker si vase zaverovan narcis in ne stekas kako trg energetike deluje. Ce je nekdo v lanskem letu, preden je bila kriza v UA jasna, preko terminskih pogodb zakupil za eno leto pridelave elektrike od slovenskih elektrarn, potem so jo te dolzne ali zagotoviti ali placati penale. In tocno to se je zgodilo. Zdaj pa nujno rabimo elektriko mi. Ali jo bomo placevali po nesramnih cenah iz tujine (ce jo bomo dobili) ali pa bomo placali penale. Letosnje elektrike ni vec. Je bila prodana ze lani.


No šit šerlok! Pa saj to vemo že sami.

Da bo šla cena energije gor, se je napovedovalo že lani. Po začetku vojne pa sploh. Kako je kdo elektriko prodajal, ki je sploh ni imel? Aka NEK? Rudnik Trbovlje ima težave z dobavo premoga že 3+ leta, ni to nekaj novega.

To nima s strankami nobene veze.

To mora biti izredna revizija poslovanja, ter ugotoviti, kako je lahko sploh prišlo do tako nedopustnih tveganj. Šefa pa zapreti za 30 let. Brez vikend izhodov in podobnih bedarij.

TEŠ6, to usrano sežigalnico evrotov pa končno zapreti. Vključno z aplogeti na strani SD in SDS (aka šaleški lobi).

nejc_nejc ::

Wall....no coment.

-Wall ::

bbbbbb2015 je izjavil:

-Wall je izjavil:

Pat_MaGroin je izjavil:

Zdaj pa je šlo 1 mrd skoraj sumljivo v energetiko, brez neke obveze, da se ta denar vrne, pa nikome ništa.


Seveda, ker si vase zaverovan narcis in ne stekas kako trg energetike deluje. Ce je nekdo v lanskem letu, preden je bila kriza v UA jasna, preko terminskih pogodb zakupil za eno leto pridelave elektrike od slovenskih elektrarn, potem so jo te dolzne ali zagotoviti ali placati penale. In tocno to se je zgodilo. Zdaj pa nujno rabimo elektriko mi. Ali jo bomo placevali po nesramnih cenah iz tujine (ce jo bomo dobili) ali pa bomo placali penale. Letosnje elektrike ni vec. Je bila prodana ze lani.


No šit šerlok! Pa saj to vemo že sami.

Da bo šla cena energije gor, se je napovedovalo že lani. Po začetku vojne pa sploh. Kako je kdo elektriko prodajal, ki je sploh ni imel? Aka NEK? Rudnik Trbovlje ima težave z dobavo premoga že 3+ leta, ni to nekaj novega.

To nima s strankami nobene veze.

To mora biti izredna revizija poslovanja, ter ugotoviti, kako je lahko sploh prišlo do tako nedopustnih tveganj. Šefa pa zapreti za 30 let. Brez vikend izhodov in podobnih bedarij.

TEŠ6, to usrano sežigalnico evrotov pa končno zapreti. Vključno z aplogeti na strani SD in SDS (aka šaleški lobi).


Ne. Jasno je, kdo je v tem casu bil na poziciji moci. SDS. In NSi.

In ne, blage nimas(te), sicer bi za celotno zgodbo krivil SDS/NSi navezo.

nejc_nejc je izjavil:

Wall....no coment.

Ja, ko bos starejsi od 15 bos razumel, da politiko tvori denar pokvarjencev, ne floskule nova24.

In potem bos, cudezno, prenehal zagovarjati kapital.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: -Wall ()

nejc_nejc ::

No smrkovc, a te po sladoled pošljem.

-Wall ::

nejc_nejc je izjavil:

No smrkovc, a te po sladoled pošljem.

Mislim, da - glede na to, da sem zelo ocitno precej bolj inteligenten od enega 32 bedaka, ki pada na floskule nova24 (recimo ti), bi lahko sklepal, da lahko, kvecemu jaz tebe kam posljem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: -Wall ()

nejc_nejc ::

Kje se pa vidi tvoja očitna inteligenca?

-Wall ::

nejc_nejc je izjavil:

Kje se pa vidi tvoja očitna inteligenca?

Ni problem v moj inteligenci, problem je v tvoji ocitni zabitosti. Tako, da se ne ukvarjaj prevec z mano ampak raje, kako bos iz sebe naredil nekoga, ki navzven ne deluje kot 12 leten pokavec, ki se dela starejsega.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: -Wall ()

nejc_nejc ::

Ha ha...
No, skoci mi po lučko...

-Wall ::

nejc_nejc je izjavil:

Ha ha...
No, skoci mi po lučko...


Sorry, mulcem ne nosim sladkarij (to je domena RKC pedofilske naveze, v katero si "nehote" zagreznil), lahko mi gres pa po cigarete.

In ne, ni "ha ha". Zadeva je skrajno resna, prostitucija pri 12 letih je najmanj bolna, da ne recem kazniva. Za duhovnika, se razume, mar ne Nodi?

Koliko nickov se rabis, da bos opravicil svojo primitivnost?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: -Wall ()

nejc_nejc ::

Aja, ne lučko raje bom ježka.

FireSnake ::

-Wall je izjavil:


Ja, ko bos starejsi od 15 bos razumel

... pravi nekdo, ki je registriran 2022 :))
Resno?

-Wall je izjavil:

da sem zelo ocitno precej bolj inteligenten od enega 32 bedaka


Uf, sodeč po tvojih objavah si en navaden nizkoten primitivnež, ki mu manjka spoštovanja do marsi česa.
Od kje bi naj tale tvoja inteligenca izžarevala?
Iz tvojih objav? :))

Pa ne mi zdaj spet: "JANŠA, JANŠA!"
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnake ()

Malidelničar ::

Evo, Pečečnik že svari:
"Pečečnik: Pričakujem katastrofalno leto. Gospodarstvo bi lahko spomladi počepnilo."
https://siol.net/posel-danes/novice/pec...
Don't invest like a Joe. Invest like a Simon.

nejc_nejc ::

Hvala, da sta prevzela, za ene pol ure, da lohk mal oddremam.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nejc_nejc ()

FireSnake ::

-Wall je izjavil:

glede na to, da sem zelo ocitno precej bolj inteligenten


Prej pa:

-Wall je izjavil:

kmetavzarskih smradov

-Wall je izjavil:

kreteni tvorijo

-Wall je izjavil:

ostali SDSovski kreteni

-Wall je izjavil:

si kmet v glavo

-Wall je izjavil:


Ne precenjuj se, samo ne vidim razloga, zakaj bi se prerekal z idiotom.



Pa tega je na tone.
Mogoče sem samo jaz, ampak po napisanem lahko rečemo samo, da si nevzgojen idiot.

In ti imaš jajca napisati:

-Wall je izjavil:

primitivizmi me ne ganejo

čigavi? Tvoji? Dečko: če bi jaz bil ti bi se od sramote v gnoj zakopal samo, da bi se skril ;)
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Malidelničar ::

-Wall. Kaj pa meniš o opozorilih Pečečnika?
:)
Don't invest like a Joe. Invest like a Simon.

-Wall ::

FireSnake je izjavil:

-Wall je izjavil:


Ja, ko bos starejsi od 15 bos razumel

... pravi nekdo, ki je registriran 2022 :))
Resno?


Ja, verjetno tudi najvecji debili razumejo. Ti verjetno ne.

Sicer standarni vzorec, ko kreten nima vec kaj pametnega za povedati, zacne vleci ven datum registracije. Videno ze preveckrat.

Malidelničar je izjavil:

-Wall. Kaj pa meniš o opozorilih Pečečnika?
:)


Seveda, najbolj pomembno mi je, kaj se en kapitalski psihopat meni o cemerkoli.

FireSnake je izjavil:

v gnoj zakopal samo, da bi se skril ;)


Govoris pac o tistem kar poznas. Me ne preseneca.

nejc_nejc je izjavil:

Hvala, da sta prevzela, za ene pol ure, da lohk mal oddremam.

In seveda se en dokaz, da se butthurt SDS kreteni greste organizirano navijasko vojno proti lastni drzavi.

In potrjujete, da je bila odlocitev, da se voli proti vam - pravilna.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: -Wall ()

111111111111 ::

-Wall je izjavil:

Ne precenjuj se, samo ne vidim razloga, zakaj bi se prerekal z idiotom.

Jaz se trudim, da ti malo razsvetlim tvojo čebulo, ki jo nosiš na vratu, zato se trudim in se tudi prerekam s tabo. :D

Pat_MaGroin je izjavil:

Janša je psiho, ampak za državo je bil super. Vsaj nakup olivnega olja je bil v medijih, kolesarji so protestirali.

Zdaj pa je šlo 1 mrd skoraj sumljivo v energetiko, brez neke obveze, da se ta denar vrne, pa nikome ništa. Ker so "naši" na vladi.

Skratka, servilnost in sostorilstvo medijev je najslabša kombinacija.

Jap, Janša ni mogel veliko. Še RTV zakona ni mogel spremeniti, je moral počakati in dati svoje notri, ker je imel švoh koalicijo. Sedaj je neprimerno večja jeba in kar nanenkrat se o umazanijah te vlade bere na desničarskih trobilih in obskurnih medijih. MSM ne pišejo ničesar.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

nejc_nejc ::

Pokaži mi samo eno dejstvo, da sem SDS follower.

111111111111 ::

-Wall je izjavil:

Ne bluzi SDSovski apologet. To, da si kmet v glavo in da te ima tvoja lastna stranka za idiota, se ne pomeni, da smo vsi ostali enaki.

Normalno, da je kriv Janša. Kako pa drugače. Bi bil tako prijazen in pogledal, kdo je bil ne čelu Gen-i energija, ko se je sklepalo terminske pogodbe za zakup elektrike od NEK Krško? Pa mi sporoči.

-Wall je izjavil:

Prestrasencki, ki se bojijo lastne sence, na podlagi politicnega scaremongeringa.

Ne vem kdo je kolesaril in metal kocke po Ljubljani. Vi levičarčki.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

nejc_nejc ::

In potrjujete, da je bila odlocitev, da se voli proti vam - pravilna.

Proti meni nisi volil, me sploh ne poznaš.
Drugače pa, kdor voli proti je brez hrbtenice, navaden skrivač....

nejc_nejc ::

https://n1info.si/gospodarstvo/skupscin...
Me zanima kajbo stem. Gospodič se kur..., z mislim, da z 6%.

AtaŠtumf ::

Da ne bomo preveč facebook poslušali in citirali facebook kot neko sveto resnico.

No ja, morda taki facebook poste citirajo, ki spremljajo redno Nova24.

Mogoče bi bilo bolje, da se ne prerekamo z ad hominem napadi, ampak o dejstvih.


Bravo FireSnake za tale list, še bolje bi bilo, če bi povsod bil vir za trditev.

Pa naj fani golobčka potem z viri in dejstvi vsako izjavo dokažejo, da je napačna.

Samo za tiste golobčkove fane, ki verjamejo vse, kar jim facebook reče bo verjetno to malce težje in bodo hitro še kak izgovor več proti temu napisali!

FireSnake je izjavil:

Pa dajmo:
- policija (brutalna podreditev s kadrovanjem in pritiski)
vir: https://siol.net/novice/slovenija/to-so...
- izguba elektrarn pri rekordnih cenah elektrike
- premogovnik uvaža premog, elektrarna pa stoji
- preklic zvišanja olajšave, kar je že samo po sebi dost katastrofalno za levo vlado, poleg tega je stvar zelo verjetno neustavna
- zakon o rtv samo zato, da se zamenja vodstvo, tudi zelo verjetno neustaven
- normiranci
- šopirjenje proti Hrvaški na začetku, zdaj so pa vse podpisali
- ministrstvo za pot v idiokracijo
- kupovanje "neodvisnih" novinarjev
- človek, ki ga varuje, dela na črno
- sledenje fursa brez odredbe sodišča
- fiasko morje + sonce zdravita kovid. Temu se je smejalo 3/4 Evrope
- kurbinsko poplesavanje mimo častne čete in obračanje hrbta
- vodenje sej državnega zbora malo po svoje
- zaposlovanje oseb v kabinetih, ki še same ne vedo zakaj so tam (team building mislim, da)
- rušenje vodilnih kadrov in nastavljanje svojega gnoja (strokovnost nima veze, kot so prej obljubljali)
- Golob ima raje mamilarje, ki vlamljajo na tujo posest kot pa DUTB
- pol milijarde za nevladnike: predvsem LGT++++
- posiljevanje LG+++ v šole
- otroke v posvojitev LG+++++
- nevladniki narekujejo kakšni bodo zakoni
- tri nova ministrstva
- proti (!!!) manjši obdavčitvi plač
- nezmožnost pogajanja z zdravniki (podal jim je lažne obljube)
-

- premogovnik Velenje se podpira, zato mora TEŠ šparati s premogom
- HSE elektriko kupuje na trgu (v času popolnoma divjih cen)
- za šefa HSE dajo poročno pričo Goloba
- država (torej davkoplacevalci) dokapitalizira HSE z 492 mio EUR
- zdravstvo ne dobi nobene ponudbe za elektriko za 2023
- na sestankih GD policije sedi in daja navodila nekdo, ki je obsojen na dve leti zapora za gospodarski kriminal in nima nobene funkcije v vladi
- rekordno zadolževanje
- finančni načrt temelji na predpostaki, da bo poleti 2023 šlo vse na bolje
- podiranje ograje (dajanje očitnega pozitivnega signala beguncem)
- Tarča 8.12.2022 zvečer: noče/ne zna odgovoriti na KONKRETNO vprašanje o kadrovskih čistkah v policiji
- krčenje nujne medicinske pomoči
https://www.rtvslo.si/zdravje/krcenje-m...
- javni sektor štrom po 200EUR gospodarstvo pa po 450EUR
- odstopi ti minister za notranje zadeve, ker se brutalno vmešavaš v kadrovanje na policiji naslednji dan pa v EU parlamentu razlagaš o vladavini prava
- pol milijarde vržeš v firmo, ki proizvaja elektriko, drugi dan blodiš o sončni prihodnosti
- mesec noče ministrstva, ki ga je sam izsilil klik
- 170 MIO injekcija ELES-u
- zafiksan mesečnik: izvoz je trenutno največja Ahilova peta našega gospodarstva klik
#SlovenijaPrva #SLOVEenianLivesMatter #SlavaGasilcem

user4683 ::

Mogoce bo treba dodati se nekaj 100 milijonov za naftne druzbe ;((

https://www.rtvslo.si/gospodarstvo/petr...

-Wall ::

AtaŠtumf je izjavil:

Bravo FireSnake za tale list, še bolje bi bilo, če bi povsod bil vir za trditev.


Vir: nova24, si bos ze poiskal. Sicer so trditve bizarne in izkazujejo ali manipulativnost, ali pa popolno nerazumevanje nastetega.

Glede na vir (nova24), gre verjetno za oboje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: -Wall ()

FireSnake ::

Lažeš (ne prvič ampak desetič in to kar danes), dokaži, da je temu tako!
Čakamo!

Naštej kje je vir od nore24 (ker to trdiš)!
Sem ti rekel: bomo brisali iz našega seznama. A "se ti ni dalo".
Da se pretvarjaš še prenesemo. Pajac, da se pa LAŽEŠ pa ne bomo tilerirali.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

bbbbbb2015 ::

nejc_nejc je izjavil:

https://n1info.si/gospodarstvo/skupscin...
Me zanima kajbo stem. Gospodič se kur..., z mislim, da z 6%.


Sicer je to čisto pravilno, da zahtevajo povračilo od Vlade RS (katerekoli pač). In prejšnje in te.
Je pa en majhen problem.

Kako dinamika nabavnih cen vpliva na dinamiko prodajnih cen?
Drugače rečeno:
a) danes morajo prodajati poceni (regulirano)
b) kdaj so to gorivo kupili?

Ni korektno, da Vlada "znižuje" cene, ne da bi prodajalcem povrnila razliko v ceni in vsaj normativno maržo.
Na ta način lahko vlada, katerakoli "znižuje" kar cene vsega - kruha, mesa. Zadaj pa naj trgovci švicajo.

To velja za vlado RS in RH, da se razumemo.

To je resnično sprenevedanje in pač ni druge, da državo tožijo. Morda bi bilo pametneje, da naredijo kot Madžari. Ko je madžarska vlada šla "pod" ceno, so preprosto pumpe zaprli.

To je pač treba plačati. Vendar bi bilo nepošteno, da bi rekli, da je to samo na zelniku te vlade zraslo. To je zraslo pretežno na zelniku prejšnje in do neke mere te vlade.

AtaŠtumf je izjavil:

Da ne bomo preveč facebook poslušali in citirali facebook kot neko sveto resnico.


No, menim, da je lista preveč tendenciozna. Za tole:
- Golob ima raje mamilarje, ki vlamljajo na tujo posest kot pa DUTB

nima z Golobom nobene veze. Problem je v DUTB in to že dolgo pred tem, kot je nastopila ta vlada.
DUTB ima neke nepremičnine v lasti, na nepremičnine bi morali bolj paziti in predvsem skrbeti, da se kdo v njih ne vseli.

Zdaj pa so se jim mamilarji vselili.
Zdaj pa DUTB noče izpasti grdo/grobo, pa mamilarje nažene.

Pravi koncept bi bil, da nepremičnine zavarujejo pred vdorom in jih z obhodi nenehno preverjajo. Pač to nekaj stane.

Zgodovina sprememb…

nejc_nejc ::

Poglej lastniško strukturo, pol pa komentiraj.

bbbbbb2015 ::

nejc_nejc je izjavil:

Poglej lastniško strukturo, pol pa komentiraj.


Ne, to ne gre tako. Še prej 14. vlado sem zasledil oglas, da je DUTB prodajala neke prostore. Malo sem se pogovarjal, pogledali smo v živo (brez DUTB prodajalca).

Niso skrbeli za nič, pa sem dvignil od vsega roke. Za nepremičnine so slabo skrbeli že 5+ let nazaj ali koliko pač, nisem štel let.

Ni čuda, da se jim mamilarji vseljujejo. Za to ni vlada kriva, da ne rečem Golobova. Lahko pa bi vse to malo že pospešili in vse skupaj prodali. Ter DUTB razformirali.

hendriks ::

Opa, tole bo pa odjeknilo, ne glede na to kakšno sodbo bo podalo ustavno sodišče:

TESKAn ::

Zakaj? A je blo sploh vprašanje, ali bo desnica na vse načine poskušala zavlačevat uveljavitev zakonov?
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.
««
187 / 236
»»