» »

15. Slovenska vlada (2022- )

15. Slovenska vlada (2022- )

Temo vidijo: vsi
««
13 / 236
»»

bbbbbb2015 ::

kotanyi je izjavil:

shitty agitprop tiktok-style videa, pa ignoriranje ter žaljenje EU parlamentarcev,


Če je govora o parlamentarki Zofki:
Sophie in %27t Veld @ Wikipedia

ta Zofka ni nek presežek. Dobili so jo, da je goljufala na potnih stroških. Ampak niti ni v tem problem. Problem je bil, da so slovenski EU poslanci šimfali Slovenijo, ter so novinarji (slovenski) pisali grde članke o Sloveniji, pa je šla Zofka barat tam enega Janšo.

Nista ona na istem nivoju. Kako to, da Zofka ni šla barat Merklice? Ker nemškim novinarjem ne pade na pamet, da bi šimfali Nemčijo. Ampak tudi če bi jo, Nemci zagotovo ne bi trenili z očesom, če bi Zofka prišla delat red v Nemčijo.

Tako da glej, ni to v redu. Verjamem, da ima Nemčija probleme, Italija sploh - pa jim ne pade na pamet, da bi šli prat perilo v EU parlament.

Da ne govorimo o sami Nizozemski. Tam okrog Rotterdama se tolpe odkrito streljajo in tudi novinarje streljajo, če se razpišejo o razpečevanju mamil. To je imel Janša prav, da je baral Zofko o tem.
Kot rečeno, zdaj je Holob obtožil vlado, da zdaj pa nočejo uredb talati in zniževati ceno dizla. Nato je obtožil prodajalce z energenti, da ravnajo kartelno.
Glej, to bo premalo.

Zgodovina sprememb…

111111111111 ::

kotanyi je izjavil:

Drugače pa - jej jej....ko tele dni berem neskončna jokcanja "desnih" nad kvaliteto morebitnih Golobovih kandidatov za vlado, bi si mislil da nam grozi najmanj 7 let suhih krav pa še en paket kakatklizem s kobilicami, temo, pa krvjo namesto vode included. Pa se še resno pogovarjat niso začeli.

Pravzaprav levi jokate, da imate sedaj držaje gorivo. :) In da se vam Janša maščuje. Mislim, pa da je desna kritika veliko bolj umirjena. Nisem videl še nobenih krvavih stolov, porisanih plakatov, kolesarjenja pred parlamentom. Nobene neke pretirane drame.

Pa tudi zakaj bi sploh zganjali dramo, saj isti scenarij gledamo že 12 let. Antijanšistom se odpelje in volijo tistega, ki iam največ možnosti za zmago. Vlada potem razpade.

Upam da Golobu uspe. Ekipa, ki jo sestavlja mi smrdi, iz njegovih komentarjev pa sklepam, da bo reguliral cene pogonskih goriv.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

D3m ::

Zakaj bi reguriral?

A ni za svobodo in prosti trg?
|HP EliteBook|R5 6650U|

tilen03 ::

111111111111 je izjavil:

Mislim, pa da je desna kritika veliko bolj umirjena.

Čakaj, da se kavči podražijo >:D

111111111111 ::

kotanyi je izjavil:

Ampak vse to bomo še videli in sodili v kratkem. Sedaj pa je zares še prekmalu. Tudi zato je navada, da se da po volitvah 100 dni mir, smiselna. Ne pa tole jokcanje ki se ga gredo sedaj koprivce. Že dva tedna tule poslušamo samo jamr na jamr. Introspektive zakaj je folk rajši volil neznanko kot pa njihove bedaste lopovske lažnivce, pa prav nobene.


No, no, no... Ti si lepo dal 100 dni mir. :) Vlada je prisegla 13 marca in tam nekje si se začel pištoliti. Levičarjem je 100 dni španska vas.

Tulili boste v luno, če bo opozicija prej začela pritiskat na vas, kako je svet nepošten, sami ste pa že 28. februarja se je na shodu pod imenom Proti koaliciji sovraštva. Vlada se še sploh formirala ni pa ste že skakali v luft. Hinavci.

kotanyi:: 5. apr 2020, 08:33
Jaz sem svoje kritike že povedal in vidim, da sem imel popolnoma prav. Efekt je posreden, folk prestrašen, efekt na varovanje zdravja pa dvomljiv, saj so lokalne sprehajalne točke polne.

Me pa malce zanima, koliko časa mislite prenašat takele uredbe? 14 dni je namreč že zdavnaj mimo in nič ne kaže da bosta po naslednjih 14 dneh Hojs in Kacin kaj manj napsihirana. Dva meseca? Tri?
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

111111111111 ::

D3m je izjavil:

Zakaj bi reguriral?

A ni za svobodo in prosti trg?

Ne ko se stolček maje. :)
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

endelin ::

Druzga ni blo kot Cvikla za ministra za gospodarstvo s strani SD?;((

Dobro jutro, revščina :(

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

Hypathia ::

Holob je obljubil, da bodo položaje zasedli največji strokovnjaki in izgleda bo obljubo držal, lol.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

harvey ::

Hypathia je izjavil:

Holob je obljubil, da bodo položaje zasedli največji strokovnjaki in izgleda bo obljubo držal, lol.

Večina, ki ga spremlja na pogojanjih iz 'njegove ekipe' so SAB kadri. Vici se, bolj kot ne, pišejo sami.
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

AtaŠtumf ::

111111111111 je izjavil:


Pravzaprav levi jokate, da imate sedaj držaje gorivo. :) In da se vam Janša maščuje.

Upam da Golobu uspe. Ekipa, ki jo sestavlja mi smrdi, iz njegovih komentarjev pa sklepam, da bo reguliral cene pogonskih goriv.


Koliko levakov bo na cesti, če golobček ne bo reguliral cene goriv in izvajal ukrepe za ublažitev energetske krize ali bodo pa vsi še vedno plesali, ker ni več JJ na oblasti?

fikus_ ::

Zaenkrat ima še ijj v rokah škarje in platno, tako da ne jokaj!

Če lahko v zadnjih izdihljajih zaposluje nove (ritoliznike) na ministrstvih, bo pa še ceno goriv uredil, ali pa ne, ker ga nismo voilili, je pač ubog maščevalen človeček.
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

AtaŠtumf ::

fikus_ je izjavil:

Zaenkrat ima še ijj v rokah škarje in platno, tako da ne jokaj!

Če lahko v zadnjih izdihljajih zaposluje nove (ritoliznike) na ministrstvih, bo pa še ceno goriv uredil, ali pa ne, ker ga nismo voilili, je pač ubog maščevalen človeček.


Seveda ima še JJ škarje v rokah.

Sicer ne vem kdo joka?

Direkt vprašanje zate, ali bo golobček reguliral cene goriva in bo bencin spet 1,51 ali ne?

Se boš drl, da je to dajanje bonbončkov?

Ali bo golobček po koncu mandata, ko bo nekdo drug dobil volitve, zaposlil svoje ritoliznike ali ne?

ps: Zanima me tvoje pričakovanje oz. predvidevanje, da se ne boš sedaj izgovarjal, da ne moreš vedeti, kaj bo naredil.

Zgodovina sprememb…

fikus_ ::

Ata, dej ne razburjaj se.

Bom pogledal v kristalno kuglo, pa ti vse povem. Samo prah še pobrišem z nje.
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

111111111111 ::

fikus_ je izjavil:

Zaenkrat ima še ijj v rokah škarje in platno, tako da ne jokaj!

Če lahko v zadnjih izdihljajih zaposluje nove (ritoliznike) na ministrstvih, bo pa še ceno goriv uredil, ali pa ne, ker ga nismo voilili, je pač ubog maščevalen človeček.

Pojma nimaš o čem govoriš. Vsaka vlada v odhajanju dela isto sranje in isto sranje dela vsaka nova vlada. Nič nenavadnega, Golob bo pač moral najprej čistko naredit, potem pa čez eno leto spet Janša. :D
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

solatko ::

111111111111 - Idiot, ki ne vidi dlje od prepričanj svojih idolov, mi lahko reče kar hoče. Čas bi bil, da začneš uporabljat tistih nekaj sivih celic, ki jih ima vsako živo bitje od amebe naprej in ugotoviš, da te nekdo hebe ne suho, razen, če si mazohist in v tem uživaš. Udba je novačila politične ljudi, mene pa politika ni nikoli zanimala, razen to, da sem bil več ali manj, vedno skeptičen in kritičen do tistih na vrhu, od momenta, ko je svet zapustil Tito in ni bilo več nadzora nad početjem elit.
Lahko bi ti razložil marsikaj in te morda tudi prepričal, da politika, ki bi mu bilo mar zate, ni, so pa nekateri, ki naredijo za skupnost malo več, kot drugi in za enkrat je med takimi politiki na položaju, samo Zoki, če prav se tudi on, morda, ukvarja tudi s posli, ki predvsem koristijo njemu, počne pa to tako, da mu tisti, ki naj bi skrbeli za zakonitost, ne morejo nič, ker ni trdnih dokazov, na gostilniške debate in skrpanke iz Terstenjakove kleti, pa tožilci in sodišče ne morejo obsoditi nikogar, zato tudi vse barabe, vključno z JJ, Kanglo, Hojsom, Olajem,..... hodijo na prostosti. Vam je itak vseeno kaj počne vaš vodja, na vsako bedarijo ploskate in tulite živel Twitko.

Sc0ut - Kaj pa JJ da več na gospodarstvo, kot kdorkoli drug, razen podpore firmam, ki mu kimajo. Poglej Hobotnico, s katerimi firmami delajo vlade in ti bo jasno. Pečečnik je celo dobil dovoljenja, dokler mu je ugajal, ko pa je hotel denar za pripeljano, je ministrstvo za okolje in prostor in ministrstvo za kulturo, dovoljenje preklicalo. Je to gledanje na gospodarstvo?

lisaac - Pametni vladarji uporabljajo sposobne ljudi, ne glede na njihovo politično pripadnost, ker takih v SLO nimamo, se vedno uporablja naše, ne glede na njihovo kvaliteto.
Morda bo Golob pokazal, da je pameten vladar.

Miki N - Razen Zorana Jankoviča, ki je ali uresničuje večino programov, mi pokaži v naši zgodovini politika, vlado,... ki je uresničil vsaj
10%-ov tistega, kar je pred volitvami obljubljal.

Gregor P - Med pravniki in tehnološkimi poklici je velika razlika in Cerar je bil ustavni pravnik - teoretik. Golob je bolj iz sfere Zorana Jankoviča in podobnih.

bbbbbb2015 - Tudi s starimi ni kakšnega hudega napredka, tisti, ki so bili večkrat, so praviloma tudi večkrat počeli sranje.

svecka - Delničarje ni pokradla Alenka, temveč evropska banka in Narodna banka Slovenije.

pirat - Ko bi bila politika tako enostavna, je samo v SDS, kjer ima papež vedno prav. Če slučajno nima, glej točko ena.
Delo krepa človeka

fikus_ ::

"Aleš Hojsa že čaka dobro plačana služba v državni firmi (DRI): spet bi rad v žep pospravil 6500 evrov bruto na mesec"

Po sistemu "vsak svetnik ima roke k sebi obrnjene".
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

tomlin ::

Volivci kupili nov obraz/novega mačka v žaklju!

Najverjetnejši ministri Golobove vlade, kažejo, da gre v glavnem za stare kadre KUL. LMŠ in SAB so volivci

povedali, da jih ne želijo več in jih odnesli iz parlamenta. Očitno je Golob volivcem prodal mačka v žaklju.

TheBlueOne ::

tomlin je izjavil:

Volivci kupili nov obraz/novega mačka v žaklju!


Je pa ja ze jasno, da ni tako. Vse analize so pokazale, da volilvi kupijo tistega, ki deluje kakor, da ima najvec sans proti SDS in JJ. Takoj, ko ne bo vsaj JJ, ali pa bo tudi SDS relevanten bo vecina sploh kaj kupovala.

Trenutno je tako:
1. More se odrect SDSu
2. Mora delovati kolikortoliko na mestu.

fikus_ ::

Se še vedno ne morete sprijazniti, da niste glavni v parlamentu?!
Kje je tistih prvi 100 dni nove vlade, ko jih opazujemo, kaj delajo, potem pa sledi argumentirana debata.

PS. se nisem nikoli vozil z biciklom po LJ.
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

Levica ::

Končno bomo prvič v zgodovino Slovenije dobili pravo čisto levo vlado.
Me veseli, da ni sredine v novi vladi čeprav jp nekateri klučejo sredinsko leva kar je traparija.

Po pogramu je GS med Sd in Levico.
Sram me je,da sem bel moški, Black Life maters Slovenija
Vpis SFRJ manjšin v ustavo 64.a člen. Refugees Welcome Slovenija

TheBlueOne ::

Vsaj dve stranki sta levosredinski. Ce ni morda Svoboda bolj desnosredinska, ker obljublja locevanje vej oblasti, dosti posluha za podjetja itn. Kaj dosti levega nisem zasledil. Kar se tice nacina vladanja pa je tako ali tako SDS najbolj levi od vseh.

Ali gledas ti kaj drugega?

Levica ::

TheBlueOne je izjavil:

Vsaj dve stranki sta levosredinski. Ce ni morda Svoboda bolj desnosredinska, ker obljublja locevanje vej oblasti, dosti posluha za podjetja itn. Kaj dosti levega nisem zasledil. Kar se tice nacina vladanja pa je tako ali tako SDS najbolj levi od vseh.

Ali gledas ti kaj drugega?



Oprosti ampak kar se tiče političnih polov NIMAŠ POJMA.
Sram me je,da sem bel moški, Black Life maters Slovenija
Vpis SFRJ manjšin v ustavo 64.a člen. Refugees Welcome Slovenija

Polda ::

TheBlueOne je izjavil:

Vsaj dve stranki sta levosredinski. Ce ni morda Svoboda bolj desnosredinska, ker obljublja locevanje vej oblasti, dosti posluha za podjetja itn. Kaj dosti levega nisem zasledil. Kar se tice nacina vladanja pa je tako ali tako SDS najbolj levi od vseh.

Ali gledas ti kaj drugega?



Mogoče sta levosredinski potem Levica in Sd.
GS katerim je program napiisal Glas ljudstva petkovi kolesarji je skrajno lev program na čisto vse področjih.

TheBlueOne ::

Polda je izjavil:



Mogoče sta levosredinski potem Levica in Sd.
GS katerim je program napiisal Glas ljudstva petkovi kolesarji je skrajno lev program na čisto vse področjih.


Lahko povzames? Jaz nisem zasledil nekih zelo levih obljub.

Sem pa nekaj kar mi je vsec pri desnici v tujini.
- Oddaljevanje vej oblsi
- Zmanjsevanje vpliva politike na veje oblasti
- Zmanjsevanje vpliva politike na medije

Kaj tocno imata z Levico v mislih, kar jih naredi tako zelo leve?

Polda ::

TheBlueOne je izjavil:

Polda je izjavil:



Mogoče sta levosredinski potem Levica in Sd.
GS katerim je program napiisal Glas ljudstva petkovi kolesarji je skrajno lev program na čisto vse področjih.


Lahko povzames? Jaz nisem zasledil nekih zelo levih obljub.

Sem pa nekaj kar mi je vsec pri desnici v tujini.
- Oddaljevanje vej oblsi
- Zmanjsevanje vpliva politike na veje oblasti
- Zmanjsevanje vpliva politike na medije

Kaj tocno imata z Levico v mislih, kar jih naredi tako zelo leve?



Migracije
Tujci
Lgbt
Mediji
Romi
Vojska
Okolje
Pravosodje

matobeli ::

TheBlueOne je izjavil:


Lahko povzames? Jaz nisem zasledil nekih zelo levih obljub.

Sem pa nekaj kar mi je vsec pri desnici v tujini.
- Oddaljevanje vej oblsi
- Zmanjsevanje vpliva politike na veje oblasti
- Zmanjsevanje vpliva politike na medije


Sej smo ravno imel desno vlado...
V sloveniji je desnica avtoritarna, lahko bi bila libertarna in bi vse zgoraj veljalo, ampak ni.

Miha49 ::

tomlin je izjavil:

Kam so izginili petkovi kolesarji?
OMG, kakšno vprašanje? Saj so vendar zmagali, pripravljajo se za ministre :D

111111111111 je izjavil:

tilen03 je izjavil:

Seveda, to pomeni, da bodo na Nova24 lahko kričali večjo številko kadrovskih menjav, ki jih bo prisiljen izvesti.

p.s. A mislite, da bodo desni organizirali kakšne proteste?

Morda veš kam so izginili petkovi kolesarji?

Petkovi kolesarji vsak petek portestirajo, tudi ko si ti spraseval so bili na trgu republike in zahtevali odstop vlade in ureditev razmer in odgovornost za 6600 mrtvih, za katere je kriv nesposoben predsednik vlade.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

TheBlueOne ::

Polda je izjavil:



Migracije
Tujci
Lgbt
Mediji
Romi
Vojska
Okolje
Pravosodje


Si lahko bolj konkreten? Vse skupaj je lahko levo ali desno.

matobeli je izjavil:



Sej smo ravno imel desno vlado...
V sloveniji je desnica avtoritarna, lahko bi bila libertarna in bi vse zgoraj veljalo, ampak ni.


Kaj sploh imamo konsenz o tem kaj je levo in kaj desno? Jaz imam obcutek, da je nima nekega opisnega pomena, razen, da je desno kar pravi SDS in levo vse ostalo.

Zgodovina sprememb…

matobeli ::

matobeli ::

Zelo veliko ljudi tukaj misli da je naša desnica pelje v Minarhizem oziroma "Stanje nočnega čuvaja" kjer se država skoraj da ne vmešava v delovanje družbe, https://bahasa.wiki/sl/Minarchism ampak v resnici so nasi desničarji (SDS) konzervativci ki jih vleče še severneje. Nsi na meji med konzervativci in liberalci, ampak bistveno proti libertarcem kot SDS.

Levica so bili za demokratični socializem, ampak jih je potegnilo malo proti libertarcem. SD pa nihajo med liberalci in socialnimi demokrati (no shit sherlock). Zadnje čase celo bolj k socialnim demokratom.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: matobeli ()

kotanyi ::

matobeli je izjavil:

Zelo veliko ljudi tukaj misli da je naša desnica pelje v Minarhizem oziroma "Stanje nočnega čuvaja" kjer se država skoraj da ne vmešava v delovanje družbe, https://bahasa.wiki/sl/Minarchism ampak v resnici so nasi desničarji (SDS) konzervativci ki jih vleče še severneje.


Severneje? Milo rečeno.

Naši "desni" v ekonomskem in regulatornem smislu niso kaj dosti desni. Njihov pristop k nadzoru nad državnim aparatom, h konsolidaciji moči v državnih podjetjih, bankah ter projektih, ter njihova politika in izvedba k državni pomoči med epidemijo ima vidne vzporednice s politikami vzhodnoevropskih soicalističnih držav v 70ih in 80ih prejšnejag stoletja.

Kar, glede na to da se je ta kader šolal točno v takšnem okolju, nikakor ni samo naključje. Ne pravimo jim zastonj preoblečeni komunajzli.

tomlin ::

Kaj namerava Golob? Ker noben tega ne ve, smo takega tipa imenovali pokrita rihta.

vrhovni sodnik Jan Zobec:

"Vsak obtoženec pred haaškim sodiščem ima pravico do obrambe, ki se mu mora zagotoviti. Dejstvo, da je nekdo

nekoga branil, ga samo po sebi še ne diskvalificira. Tudi na nürnberškem procesu je moral imeti vsak obtoženec

zagovornika. Gotovo pa v primeru potencialne ministrice (D.Š.Pipan)prinaša to nek slab priokus," je o

morebitnem imenovanju Dominike Švarc Pipan za pravosodno ministrico povedal Njeno potencialno imenovanje je

namreč močno razburilo bosanske medije, ker naj bi sodelovala pri pravni obrambi srbskega vojnega zločinca
Karadžića.


Spomniti gre na Golobovo izjavo, da v odnosih do Hrvaške "ne bodo delali kot sedanja vlada", kar je na Hrvaškem

dvignilo kar nekaj prahu. Sedanja vlada je dobro sodelovala s Hrvati, mar tvoja izjava pomeni konfrontacijo s

Hrvaško!?






Miha49 ::

Kr naenkrat nacionaliste skrbi za Hrvaško.

matobeli ::

kotanyi je izjavil:



Naši "desni" v ekonomskem in regulatornem smislu niso kaj dosti desni.


Tukaj pa nastopi bistvo tranzicije in zakaj je tako zelo neugodna (za državljane, da bo jasno), v SDS oziroma v naši vladajoči desnici želijo imet kapitalsko moč v državnih rokah (ker je to lažje kot sam nardit) ampak se do nje obnašat kot da gre za privat kapital. Naslednji korak je pa seveda privatizacija vsega in prestop v pravi desni libertarizm.

Ampak se prestop ne sme zgodit preden bi imeli tapravi ljudje v rokah kapital :))

AtaŠtumf ::

Kako jim ti praviš je čisto vseeno, v slovenskem političnem prostoru pravimo stranki SDS desna stranka, NSi desna stranka, SNS smo imeli kot alt desno stranko, SMC pa kot desno sredinsko stranko, GS levo sredinska stranka, SD leva stranka in Levica alt leva stranka.

Vsaj tako jih poimenujejo v MSM in te definicije predlagam, da se tudi v tej debati držimo.

Praktično nobena stranka v slovenskem političnem prostoru, pa tudi v tujem političnem prostoru, ne zagovarja edino in le leve ali edino in le desne ideje, pa je čisto vseeno, kako je poimenovana in pozicionirana v medijih.

Trump, ki ga vsi levičarji obožujejo, je izvajal in zagovarjal tudi leve ukrepe, desni favorit Obama, pa je izvajal in zagovarjal tudi desne ukrepe, pa lahko damo primere tudi za druge države.

Že sam si izpostavil SDS in njihovo talanje bonbončkov, po drugi imaš pa SD in LMŠ, ki sta levi stranki in sta bili ves čas zelo kritični, ko je SDS delila socialo vsem, obenem pa SAB, ki naj bi bila leva stranka, izvaja privatizacijo itd.

Zato to se te debate in neke uvrstitve čisto brezvezne in raje uporabljamo že uporabljene definicije v praksi.


ps: Se pa strinjam, da je prostor v Sloveniji za stranko, ki bi zagovarjala in tudi v praksi izvajala Minarhizem, SDS to ni, kakor tudi ni NSi, SMC, SD ali kdorkoli drugi že.

Zgodovina sprememb…

fikus_ ::

tomlin je izjavil:

Kaj namerava Golob? Ker noben tega ne ve, smo takega tipa imenovali pokrita rihta.

vrhovni sodnik Jan Zobec:

"Vsak obtoženec pred haaškim sodiščem ima pravico do obrambe, ki se mu mora zagotoviti. Dejstvo, da je nekdo

nekoga branil, ga samo po sebi še ne diskvalificira. Tudi na nürnberškem procesu je moral imeti vsak obtoženec

zagovornika. Gotovo pa v primeru potencialne ministrice (D.Š.Pipan)prinaša to nek slab priokus," je o

morebitnem imenovanju Dominike Švarc Pipan za pravosodno ministrico povedal Njeno potencialno imenovanje je

namreč močno razburilo bosanske medije, ker naj bi sodelovala pri pravni obrambi srbskega vojnega zločinca
Karadžića.


Spomniti gre na Golobovo izjavo, da v odnosih do Hrvaške "ne bodo delali kot sedanja vlada", kar je na Hrvaškem

dvignilo kar nekaj prahu. Sedanja vlada je dobro sodelovala s Hrvati, mar tvoja izjava pomeni konfrontacijo s

Hrvaško!?









Ti imaš pa probleme z Golobom še preden ti je naredil kakšen problem. :))
Že v tvojem postu je, da je to delala po uradni dolžnosti.
Če si zamislim hipotetični situacijo, ali ti ne bi pomagal Golobu po prometni nesreči iz gorečega avta, ker se bojiš, kaj bodo drugi govorili?!
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

AtaŠtumf ::

Če želi tole Švarc Pipanovo golobček naj jo ima.

Enako velja za Levico v vladi, ali pa za bivše kadre iz SAB, LMŠ itd.

To je čisto njegova odločitev, če bo kandidatka oz. kandidat dobila podporo poslancev strank, ki bodo sestavljale vlado, naj dobi položaj.

Za vsako to odločitev bo moal golobček stati, jo podpreti in tudi zagovarjati.

Zakaj se sploh ukvarjamo s tem?

Če bo njegova vlada gnila bo gnila in če ljudem ne bo všeč, bodo naslednjič glasovali drugače, glede na vse videno verjetno za spet novi obraz!

matobeli ::

AtaŠtumf je izjavil:

Kako jim ti praviš je čisto vseeno, v slovenskem političnem prostoru pravimo stranki SDS desna stranka, NSi desna stranka, SNS smo imeli kot alt desno stranko, SMC pa kot desno sredinsko stranko, GS levo sredinska stranka, SD leva stranka in Levica alt leva stranka.

Vsaj tako jih poimenujejo v MSM in te definicije predlagam, da se tudi v tej debati držimo.


Na žalost te oznake niti slučajno ne ustrezajo bolj kompleksni debati. A se v tej debati debatira al samo ponavljamo kar govorijo na MSM?

fikus_ ::

Počakajmo še malo, da se formira nova vlada, potem pa z argumenti na plano.
To sedaj so samo nemočni kakci po političnih nasprotnikih.
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

AtaŠtumf ::

matobeli je izjavil:

AtaŠtumf je izjavil:

Kako jim ti praviš je čisto vseeno, v slovenskem političnem prostoru pravimo stranki SDS desna stranka, NSi desna stranka, SNS smo imeli kot alt desno stranko, SMC pa kot desno sredinsko stranko, GS levo sredinska stranka, SD leva stranka in Levica alt leva stranka.

Vsaj tako jih poimenujejo v MSM in te definicije predlagam, da se tudi v tej debati držimo.


Na žalost te oznake niti slučajno ne ustrezajo bolj kompleksni debati. A se v tej debati debatira al samo ponavljamo kar govorijo na MSM?


Če hočeš imeti resno debato glede tega, odpri novo temo in recimo kako na to kompleksno debato, tole je tema o novi vladi, ne o tem, kako se kaka stranka pozicionira in kake politike izvaja.

Če bo sedaj vsak trdil po svoje kam kaka stranka spada bo cel kaos v tej temi, zato sem predagal, da uporabljajmo MSM definicije tega.

matobeli ::

Kar se mene tiče v tej temi sploh ne rabimo pozicioniranja, not mamo dve ali 3 stranke in to je to. Glede na njihove programe pa lahko počas začnemo ugotavljat kaj naj bi se dogajalo, oziroma pobirat stave. Ker naša politika je bolj podobna srečelovu kot znanosti.

FireSnake ::

https://siol.net/novice/slovenija/domin...

Svinje se že rinejo proti koritu?
In to kar same?
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Hypathia ::

Nič novega, edina stvar, ki levake povezuje, je strah pred vladavino Janše, ko ta nevarnost mine pa začnejo med sabo obračunavati, si metati polena pod noge in zabadati nože v hrbet, in to večinoma kar na odprti sceni. Dominika torej ne bo ministrica ampak se vrača Katičeva.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

Hypathia ::

In zato tudi ta vlada ne bo uspešna, kljub lepim besedam in obljub, ker bodo večino časa porabili za kreganje in ukvarjanje sami s sabo.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

Meizu ::

Eni ste res politični jasnovidci, ni kaj.

Medtem pa jajca od Simonitega in Kustečeve pa prikladno ne omenjate. Ti ljudje, s Pojbičem na čelu in Grimsom nimajo kaj delati v politiki, kvečjemu so zreli za smeti po cesti pobirat, da ostalemu narodu ne bo treba.

Aja Hojs pa niti za smeti pobirat ni zrel. On bi pa moral direkt v penzijo in počivat.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Meizu ()

tilen03 ::



Dalje lažejo. In jočejo zaradi volitev :'(:'(;(

tilen03 ::

Keri klicatelji so v tej oddaji, jočem od smeha. Pa zakaj pije voditelj s skodelice? A ima alkohol noter? :D

fikus_ ::

FireSnake je izjavil:

https://siol.net/novice/slovenija/domin...

Svinje se že rinejo proti koritu?
In to kar same?


Ženska ima politične ambicije. Mislim da je na prejšnjih volitvah kandidirala na listi SD, pa ni prišla noter.
Za v politiko ima visoko izobrazbo, kaj pa zagovarja, pa ne vem.
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

Kebo ::

Golob bi moral it v koalicijo samo z levico. Hebeš SD, kjer je prisesanih 500 različnih lobijev, ki se že spopadajo znotraj stranke.

Kebo ::

««
13 / 236
»»