» »

15. Slovenska vlada (2022- )

15. Slovenska vlada (2022- )

Temo vidijo: vsi
««
136 / 236
»»

111111111111 ::

Toliko o naši vladi.
https://www.24ur.com/novice/svet/ze-tre...

Pa sem upal, da je Golob vsaj strokovnjak za energetiko, če je že drugače nesposoben, amapk očitno mu tudi energetika laufa samo v času debelih krav.

Nam so tudi ukinili pogodbo za plin. Gen-i. In to sredi septembra, da zamenjaš plinskega odjemalca pa traja 1 mesec papirologije.

SAmo da veste, da boste lahko na mrzlem ostali iz čistega idiotizma in zaspanosti države.

VAžno, da so uspeli preklicati boxerje, kadrovati in JS zvišati plače. Kreteni.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

svecka ::

Imamo predpotopno vojaško opremo, Slo vojaki dobesedno niso v toliko letih dobili NIČ OPREME, razen ko je Tonin stopil na sceno. Zdaj pa ne mi pametovat o "zapravljanju" denarja za vosjko, ker že tako desetletja zaostajajmo za MIN NOMRAMI OPREMLJENOSTI voske po ZAHTREVAH NATA. Cela EU dela na temu da bo vojaško opremljena, mi pa še zmeraj mečemo kopija in streljamo z loki v vojski. In sedaj so še MINIMALNO vrgli stran 70 miljonov eur kot pogodbena kazen zaradi odstopa od pogodbe. Res kretenizem do konca.

Ta vlada nas bo prva vrgla na mino, ko pride do vojne. Vsi ostali bodo pa zmežali ven iz Slo, kot se to dogaja v Rusiji. A mislite da se bo tujec v Slo boril za Slovenijo, prvio nas bodo ustelili v hrbet.

FACEPALM ta vlada.

111111111111 je izjavil:

Toliko o naši vladi.
https://www.24ur.com/novice/svet/ze-tre...

Pa sem upal, da je Golob vsaj strokovnjak za energetiko, če je že drugače nesposoben, amapk očitno mu tudi energetika laufa samo v času debelih krav.

Nam so tudi ukinili pogodbo za plin. Gen-i. In to sredi septembra, da zamenjaš plinskega odjemalca pa traja 1 mesec papirologije.

SAmo da veste, da boste lahko na mrzlem ostali iz čistega idiotizma in zaspanosti države.

VAžno, da so uspeli preklicati boxerje, kadrovati in JS zvišati plače. Kreteni.


A se še spomnite ko je Golob govoril, da v Slo imamo zadosti plina? A se zavedate da vsi ostali veliki dobavitelji čakajo še na pomoč vlade (Petrol, Geni-i,..) in če tega ne bo bodo tudi oni IZKLOPILI PLIN VSEM. Tako da tisti ki se ogrevate na plin, dvakrat premislite kako se boste ogrevali pozimi.,

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: svecka ()

Unchancy ::

Pozimi sem navajen imeti 25 stopinj in hoditi naokrog v kratkih rokavih. Če bo zaradi Kim Džong Putina pomanjkanje plina in bo to pomagalo ustavit invazijo in vreči ruske nacije iz Ukrajine, bom pozimi oblekel pulover, če ne bo šlo drugače. Peč na drva je v dnevni sobi, včasih smo bili pozimi v puloverjih v stanovanju.
No, še sreča, da imamo za precednika vlade energetskega guruja, ne bo nam hudega, nje?

Alfonso ::

https://www.24ur.com/novice/gospodarstv...

Kako je pa tale članek ušel iz filtra Kosove?? Ali pa plešoči gredo tudi za okus 24kur le predaleč?

svecka ::

Sentviski tunel, Trojanski tunel, TES, zgodba se ponavlja, kradlo se bo spet na veliko...plešimo.

FireSnake ::

111111111111 je izjavil:

Toliko o naši vladi.
https://www.24ur.com/novice/svet/ze-tre...

Pa sem upal, da je Golob vsaj strokovnjak za energetiko, če je že drugače nesposoben, amapk očitno mu tudi energetika laufa samo v času debelih krav.

Nam so tudi ukinili pogodbo za plin. Gen-i. In to sredi septembra, da zamenjaš plinskega odjemalca pa traja 1 mesec papirologije.

SAmo da veste, da boste lahko na mrzlem ostali iz čistega idiotizma in zaspanosti države.

VAžno, da so uspeli preklicati boxerje, kadrovati in JS zvišati plače. Kreteni.


Ne skrbi in ne zganjaj panike.
Počakaj, da ti naš nejči da logično razlago.

A se do sedaj res nisi še nič naučil?
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

GregiB ::

Alfonso je izjavil:

https://www.24ur.com/novice/gospodarstv...

Kako je pa tale članek ušel iz filtra Kosove?? Ali pa plešoči gredo tudi za okus 24kur le predaleč?


Očitno je mandat trdno vezan na barvo vlade...
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

111111111111 ::

FireSnake je izjavil:


Ne skrbi in ne zganjaj panike.
Počakaj, da ti naš nejči da logično razlago.

A se do sedaj res nisi še nič naučil?

Ne zganjam panike, v firmi smo že zamenjali energente in kupili agregate. Samo zato, da bomo oškodovali državno blagajno, ker bo plin svinjsko poceni in lahko dobavljiv. :)

V 3 mesecih smo že v plusu pri elektriki in plinu. V primeru izklopa pa imamo na polici dele, da se plinska peč preuredi na navadno gospodinjsko bombo in se dela od tam naprej. :)

Sedaj pa čakamo nejčijevo rešitev. Gotovo bo boljša in bo nas paničarje ujela nepripravljene in se bomo še po glavi tolkli zakaj bomo delali plus. :D
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

FireSnake ::

Sarkazem detektor ti je crknil, preden si šel brati moj post.
Nejči je tiho.
A se mu ne da več (trositi bedarij)?
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

111111111111 ::

FireSnake je izjavil:

Sarkazem detektor ti je crknil, preden si šel brati moj post.
Nejči je tiho.
A se mu ne da več (trositi bedarij)?

Sarkazem detektor mi je odlično deloval, zato sem zložil sarkastičen odgovor. :)

Očitno smo Nejčija čisto utišali. Še enovrstičnic ne zmore.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

FireSnake ::

Aha, pol je pa OK.

Zmanjkalo sendviča in pingota, očitno.
Zdaj bi, v kleti, radi šunko.

Zadnje čase je jamral. Je vsem omenil, da se mu ne da. Pa čeprav je prej neumorno objavljal.

Upam, da je z njegovim zdravjem vse vredu. Predvsem duševnim.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

nejclp ::

FireSnake je izjavil:

Aha, pol je pa OK.

Zmanjkalo sendviča in pingota, očitno.
Zdaj bi, v kleti, radi šunko.

Zadnje čase je jamral. Je vsem omenil, da se mu ne da. Pa čeprav je prej neumorno objavljal.

Upam, da je z njegovim zdravjem vse vredu. Predvsem duševnim.

O,lej, pogrešan sem bil, kako lepo. Sori, niso nam nakazali, pa smo štrajkali. Baje da Soroš ni nakazal, pa niso mogli, prasec je ratal škrt odkar je ogromno denarje zmetal v prevaro z vakcinacijo, podporo migrantom in transgenderizmu.
Šunke pa itak ne jem, a ne veš, da smo vsi levaki vegani?

Unchancy je izjavil:

Fantje, temu kar počnete, se reče peglanje javne podobe lika in dela tovariša Goloba. Je pa iz konteksta povsem jasno, kaj je komu od teh politikov "intimna opcija" in kaj govori javno.

Temu kar ti počneš se reče shillanje za Janšota. Praviš, da si apolitičen in neopredeljen, pa si, jasno, desnjakar do mozga.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nejclp ()

nejclp ::

Unchancy je izjavil:

Pozimi sem navajen imeti 25 stopinj in hoditi naokrog v kratkih rokavih. Če bo zaradi Kim Džong Putina pomanjkanje plina in bo to pomagalo ustavit invazijo in vreči ruske nacije iz Ukrajine, bom pozimi oblekel pulover, če ne bo šlo drugače. Peč na drva je v dnevni sobi, včasih smo bili pozimi v puloverjih v stanovanju.
No, še sreča, da imamo za precednika vlade energetskega guruja, ne bo nam hudega, nje?

Saj bosta Zoki in Golob zrihtala, preko Dodika, direkt od Putina, je znana njuna intimna opcija. Pa še Jajo lahko kakšno lepo reče srbskemu kameradu, pa tudi pri Orbanu, je treba je stopit skupaj, Jajo je pa znan po tem, da združuje.

111111111111 ::

Yo, nejči. Smo pogrešali forumskega klovna. :)

Na veliko stvari nisi odgovoril. Si pozabil kako brati?
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

nejclp ::

Unchancy je izjavil:

'Nimam srca pogledati ljudem v oči in reči, da sem zapravil dve milijardi'

https://www.24ur.com/novice/slovenija/s...

Upam, da boš imel jajca, da se soočiš s svojci vojakov, ki bojo umrli zaradi te tvoje idiotske odločitve, Serpentinšek.
Pa v primeru vojne te je treba sterat v prvo linijo, z jointom in rožami v rokah.

Skupaj z mesečniki.

Ja, le boxerji lahko rešijo naše vojake pred jedrskim orožjem, je to Tonin ugotovil z raziskavo časopisnih člankov. Superiornost boxerjev potrjujejo tudi v Litvi, izjemno zadovoljni so z njimi, edina kritika je, da so neuporabni (Doesn't run, doesn't hit, doesn't work), ampak enkrat jih bojo že zrihtal, ni hudič, saj majo dnarja.
https://m.delfi.lt/lietuvoje/article.ph...

111111111111 je izjavil:

Yo, nejči. Smo pogrešali forumskega klovna. :)

Na veliko stvari nisi odgovoril. Si pozabil kako brati?

Se trudim, lahko me pa opozoriš, če sem kakšno prezrl.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nejclp ()

Unchancy ::

Temu kar ti počneš se reče shillanje za Janšota. Praviš, da si apolitičen in neopredeljen, pa si, jasno, desnjakar do mozga.

Amaterski šlogar? Don't quit your day job. Zokijev apologetek.

nejclp ::

Unchancy je izjavil:

Temu kar ti počneš se reče shillanje za Janšota. Praviš, da si apolitičen in neopredeljen, pa si, jasno, desnjakar do mozga.

Amaterski šlogar? Don't quit your day job. Zokijev apologetek.

Ni treba bit šlogar, dovolj je, da preberem tvoje poste. Ves čas relativiziraš, spinaš, hkrati pa zmerno pošinfaš čez Jajota, ravno toliko, da ti ne pade maska, apolitični centristek.

111111111111 ::

nejclp je izjavil:


Ni treba bit šlogar, dovolj je, da preberem tvoje poste. Ves čas relativiziraš, spinaš, hkrati pa zmerno pošinfaš čez Jajota, ravno toliko, da ti ne pade maska, apolitični centristek.

Nejči bolj preproste besede moraš uporabljat. Za zgornje sploh ne veš kaj katera pomeni, ker jih narobe tudi uprabljaš.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

nejclp ::

Ti si kot en noj. Noj meni, da ga drugi ne vidijo, če jih sam ne vidi, ti pa meniš, da drugi ne razumejo besed, če jih sam ne razumeš.

Unchancy ::

nejclp je izjavil:

Unchancy je izjavil:

Temu kar ti počneš se reče shillanje za Janšota. Praviš, da si apolitičen in neopredeljen, pa si, jasno, desnjakar do mozga.

Amaterski šlogar? Don't quit your day job. Zokijev apologetek.

Ni treba bit šlogar, dovolj je, da preberem tvoje poste. Ves čas relativiziraš, spinaš, hkrati pa zmerno pošinfaš čez Jajota, ravno toliko, da ti ne pade maska, apolitični centristek.

Jajo je passe. Sem ga zelo grdo pljuval, ko je bil aktualen. Zdaj je crknjen konj in za razliko od Zoki apologetkov in brown noskov se meni ne da brcat crknjenga konja, ker ni efekta - razen da se Zoki & Co še bolj razmahnejo - kar očitno odgovarja tebi in podobnim, ki včasih malo grdo pogledate - pro forma seveda - nato pa ga veselo obkrožite na volitvah.

nejclp ::

Vidiš, to pa je whataboutizem. Seveda se lahko zgodi, da obkrožim Zokija, ampak zgolj v drugem krogu in zgolj če bo drugi kandidat desnjakar.

Unchancy ::

Ne, to je odgovor na tvoje neutemeljeno prdenje v korist Zokija.

zgolj če bo drugi kandidat desnjakar


ROFLMAO, a niso na MOL volitvah to vsi, ki niso Zoki?

Jer klasni neprijatelj nikad ne spava, drugarice i drugovi!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Unchancy ()

nejclp ::

Unchancy je izjavil:

Ne, to je odgovor na tvoje neutemeljeno prdenje v korist Zokija.

zgolj če bo drugi kandidat desnjakar


ROFLMAO, a niso na MOL volitvah to vsi, ki niso Zoki?

Jer klasni neprijatelj nikad ne spava, drugarice i drugovi!

Ne, v prvem krogu je praviloma več levih kandidatov. V drugem krogu pa se lahko zgodi, da imamo dva "leva" kandidata, če bo desni dovolj beden, ali pa da dober levi kandidat prehiti Zokija v prvem krogu.

FireSnake ::

https://siol.net/siol-plus/kolumne/pani...

Kuhinja!
Kaj se tu dogaja?
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

nejclp ::

FireSnake je izjavil:

https://siol.net/siol-plus/kolumne/pani...

Kuhinja!
Kaj se tu dogaja?

Jančič čaka na abortus.

Unchancy ::

nejclp je izjavil:

Unchancy je izjavil:

Ne, to je odgovor na tvoje neutemeljeno prdenje v korist Zokija.

zgolj če bo drugi kandidat desnjakar


ROFLMAO, a niso na MOL volitvah to vsi, ki niso Zoki?

Jer klasni neprijatelj nikad ne spava, drugarice i drugovi!

Ne, v prvem krogu je praviloma več levih kandidatov. V drugem krogu pa se lahko zgodi, da imamo dva "leva" kandidata, če bo desni dovolj beden, ali pa da dober levi kandidat prehiti Zokija v prvem krogu.


Haha, nice try. Noben spodoben “levi” kandidat ne bo kandidiral proti Zokiju. Kakršne koli barve že bo Zokijev protikandidat v morebitnem drugem krogu, bo spika, da gre za Jajotovega mandžurskega kandidata. In boš imel izgovor, da izpolniš svojo intimno opcijo in voliš za Zokija.

nejclp ::

Unchancy je izjavil:

nejclp je izjavil:

Unchancy je izjavil:

Ne, to je odgovor na tvoje neutemeljeno prdenje v korist Zokija.

zgolj če bo drugi kandidat desnjakar


ROFLMAO, a niso na MOL volitvah to vsi, ki niso Zoki?

Jer klasni neprijatelj nikad ne spava, drugarice i drugovi!

Ne, v prvem krogu je praviloma več levih kandidatov. V drugem krogu pa se lahko zgodi, da imamo dva "leva" kandidata, če bo desni dovolj beden, ali pa da dober levi kandidat prehiti Zokija v prvem krogu.


Haha, nice try. Noben spodoben “levi” kandidat ne bo kandidiral proti Zokiju. Kakršne koli barve že bo Zokijev protikandidat v morebitnem drugem krogu, bo spika, da gre za Jajotovega mandžurskega kandidata. In boš imel izgovor, da izpolniš svojo intimno opcijo in voliš za Zokija.

Računam na Levico, da kandidira spodobnega, kakšne posebne ljubezni med njimi in Zokijem ni. Na prejšnjih volitvah je Zoki zmagal v prvem krogu (okoli 60%), njegova lista pa je zbrala občutno manj kot polovico glasov,
https://volitve.gov.si/lv2018/rezultati...
Kar kaže na to, da so nekateri volili strateško, deloma zaradi močnega kandidata na desni in deloma zato, da se ne ukvarjamo z drugim krogom, ker je zmagovalec itak znan. Jaz ga zagotovo ne bom. Si tudi ne znam predstavljati, kako bi lahko uspeli kandidata Levice ali SD predstaviti kot Jajotovega mandžurskega.

Unchancy ::

Levica bo kandidirala (če) kakšnega modela, ki ga nihče ne pozna, tako da bo na papirju sodelovala, v naprej pa bo jasno, kdo je pravi kandidat "leve".

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Unchancy ()

111111111111 ::

nejclp je izjavil:

Ti si kot en noj. Noj meni, da ga drugi ne vidijo, če jih sam ne vidi, ti pa meniš, da drugi ne razumejo besed, če jih sam ne razumeš.

Bolje največji med pticami kot, kot zadnji med svinjami.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

nejclp ::

Unchancy je izjavil:

Levica bo kandidirala (če) kakšnega modela, ki ga nihče ne pozna, tako da bo na papirju sodelovala, v naprej pa bo jasno, kdo je pravi kandidat "leve".

Aja, zdaj boš pa ti šlogal. Bomo videli.

111111111111 je izjavil:

nejclp je izjavil:

Ti si kot en noj. Noj meni, da ga drugi ne vidijo, če jih sam ne vidi, ti pa meniš, da drugi ne razumejo besed, če jih sam ne razumeš.

Bolje največji med pticami kot, kot zadnji med svinjami.

Čestitam, ker si napredoval. Tudi jaz sem vesel zate.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nejclp ()

Unchancy ::

Aja, zdaj boš pa ti šlogal. Bomo videli.
Točno tako. Bomo videli.

111111111111 ::

nejclp je izjavil:


Čestitam, ker si napredoval. Tudi jaz sem vesel zate.

Hvala. Tudi ti boš enkrat napredoval in boš predzadnji prašiček. :D
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

nejclp ::

Itak, na nojevsko nizek nivo inteligence ne morem računati, to le redkim uspeva.

111111111111 ::

nejclp je izjavil:

Itak, na nojevsko nizek nivo inteligence ne morem računati, to le redkim uspeva.

Ne razumem. :)
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Polda ::

Prav veseli me,da so v Italiji zmagali tako zvani fašisti Bratje italija na volitvah in ,da desnica prevzema Italijo:)) zdaj pa upam,da čim bolj grenijo življenje primorcem, ki so masovno glasovali za globalista Golobnjaka.

Giorgia Meloni samo udri brez mislosti 8-):D




Viva l'Italia

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: Polda ()

BuDi79 ::

Polda je izjavil:

ki so masovno glasovali za globalista Golobnjaka.
Globalista? A si ti mal pomešal?

Od globalnosti je videti da je največ kar je kdaj videl SUPanje na Krku.

nejclp ::

Polda je izjavil:

Prav veseli me,da so v Italiji zmagali tako zvani fašisti Bratje italija na volitvah in ,da desnica prevzema Italijo:)) zdaj pa upam,da čim bolj grenijo življenje primorcem, ki so masovno glasovali za globalista Golobnjaka.

Giorgia Meloni samo udri brez mislosti 8-):D


Viva l'Italia


A skušaš provocirat, kolaborantek?

Polda ::

nejclp je izjavil:

Polda je izjavil:

Prav veseli me,da so v Italiji zmagali tako zvani fašisti Bratje italija na volitvah in ,da desnica prevzema Italijo:)) zdaj pa upam,da čim bolj grenijo življenje primorcem, ki so masovno glasovali za globalista Golobnjaka.

Giorgia Meloni samo udri brez mislosti 8-):D


Viva l'Italia


A skušaš provocirat, kolaborantek?


Nič ne skušam provicirat mislim popolnoma resno , komunistek.

nejclp ::

No, sicer sem povojne poboje vedno obsojal, že iz estetskega stališča, čudim se jim pa ne več. Da te ni sram, izdajalec lastnega naroda.

Polda ::

nejclp je izjavil:

No, sicer sem povojne poboje vedno obsojal, že iz estetskega stališča, čudim se jim pa ne več. Da te ni sram, izdajalec lastnega naroda.


Ni me sram sem presrečen zaradi zmage v Italiji. Danes bomo zapekli in se veselili.

Edini izdajalci lastnega naroda ste primorci in žabarji.

nejclp ::

Polda je izjavil:

nejclp je izjavil:

No, sicer sem povojne poboje vedno obsojal, že iz estetskega stališča, čudim se jim pa ne več. Da te ni sram, izdajalec lastnega naroda.


Ni me sram sem presrečen zaradi zmage v Italiji. Danes bomo zapekli in se veselili.

Edini izdajalci lastnega naroda ste primorci in žabarji.
Izdajalci lastnega naroda ste tisti, ki želite, da tujci obračunajo z vašimi sonarodnjaki. Smrad.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nejclp ()

Polda ::

nejclp je izjavil:

Polda je izjavil:

nejclp je izjavil:

No, sicer sem povojne poboje vedno obsojal, že iz estetskega stališča, čudim se jim pa ne več. Da te ni sram, izdajalec lastnega naroda.


Ni me sram sem presrečen zaradi zmage v Italiji. Danes bomo zapekli in se veselili.

Edini izdajalci lastnega naroda ste primorci in žabarji.
Izdajalci lastnega naroda ste tisti, ki želite, da tujci obračunajo z vašimi sonarodnjaki. Smrad.


nejclp ::

Revček misli, da me je trigeriral.

CiClon ::

Izdajalec lastnega naroda lol. Kaj je to za ena nacionalistična mitomanija iz začetka 20. stoletja? :D

nejclp ::

CiClon je izjavil:

Izdajalec lastnega naroda lol. Kaj je to za ena nacionalistična mitomanija iz začetka 20. stoletja? :D

Standardna oznaka za tistega, ki se postavi na stran okupatorja in mu pomaga pri pobijanju in zatiranju sonarodnjakov oz. svojih sodržavljanov, zaradi lastnih interesov. Lahko se nadomesti ali obogati z izrazi: govno, pezdetek, smrad, sluz, gnida in podobnimi.

FireSnake ::

Italijani imajo pa počasi dovolj teh pedrov in lezbijk:
https://www.linkedin.com/posts/atefeh-e...
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

111111111111 ::

nejclp je izjavil:

No, sicer sem povojne poboje vedno obsojal, že iz estetskega stališča, čudim se jim pa ne več. Da te ni sram, izdajalec lastnega naroda.

Hja, od nekdaj ste komunisti najraje zatirali lasten narod in tujcu lizali podplate. Mislim, da se boste čez pol leta klanjali italjanom, ko bodo uničevali slvoensko manjšino, ker so to itak kolaboranti, na Italjanski strani.

nejclp je izjavil:

Izdajalci lastnega naroda ste tisti, ki želite, da tujci obračunajo z vašimi sonarodnjaki. Smrad.

In ne pozabi tistih, ki jih povojni poboji motijo iz estetskega vidika. Take smrduhe imamo še v teh časih.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

nirburu ::

Kaj menite o Švedskem zasuku?
Precejšnje presenečenje zame.
Nisem vedel, da imajo še kaj v sebi po 50 letih trdega globohomo totalitarizma.

111111111111 ::

nejclp je izjavil:

Standardna oznaka za tistega, ki se postavi na stran okupatorja in mu pomaga pri pobijanju in zatiranju sonarodnjakov oz. svojih sodržavljanov, zaradi lastnih interesov. Lahko se nadomesti ali obogati z izrazi: govno, pezdetek, smrad, sluz, gnida in podobnimi.

Ali komunist, ki se proglasi za rešitelja naroda in ga zatira 50+ let in pobija vse tiste, ki mu ne pašejo.

FireSnake je izjavil:

Italijani imajo pa počasi dovolj teh pedrov in lezbijk:
https://www.linkedin.com/posts/atefeh-e...

Resnični problem polarizacije. Nobenega zdravega zmernega razuma, da je treba sodelovati tudi z opozicijo. Žal se vračamo v čase komunizma in fašizma, ko bo sosed soseda špecal. :(
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

FireSnake ::

nirburu je izjavil:

Kaj menite o Švedskem zasuku?
Precejšnje presenečenje zame.
Nisem vedel, da imajo še kaj v sebi po 50 letih trdega globohomo totalitarizma.


In, kaj se je zgodilo?
Poglej in se nasmej: vicmaher.si
««
136 / 236
»»