» »

15. Slovenska vlada (2022- )

15. Slovenska vlada (2022- )

Temo vidijo: vsi
««
134 / 236
»»

nejclp ::

harvey je izjavil:

Odličen ukrep za 50.000€ v boju proti inflaciji in draginji malo spominja na maketo II. tira.


"Kredibilne" spletne ankete.


https://www.regionalobala.si/novica/jan...

nejclp je izjavil:

jernejl je izjavil:

111111111111 je izjavil:

Evo, vlada dela dobro.
https://www.24ur.com/novice/slovenija/v...

Javni sektor bo v času krize dobil višje plače. :) Jebeš gospodarstvo, javni sektor je tisti, ki ustvarja dobiček. :D

Lahko recimo še pogledamo za nazaj, kaj se je dogajalo z maso plač za JS po letih:
2021 5.136.270.295
2020 4.705.392.495
2019 4.211.190.936
2018 3.883.692.612
2017 3.723.010.149
2016 3.541.152.346
2015 3.357.601.611
2014 3.333.570.423
2013 3.328.844.021
2012 3.460.930.249
2011 3.539.320.104
2010 3.505.875.491

Predvsem v zadnjih letih (od 2018 naprej) je ta precej podivjala in se zvišuje povprečno za 10% na leto, kar bistveno presega rast BDP in je na dolgi rok seveda nevzdržno.

2016 so se sprostitla napredovanja v javnem sektorju, ergo, povišale plače.

Si pa izpustil 2021, 5.136.270.295,00

Se opravičujem, nisi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nejclp ()

Gregor P ::

... še protiutež zgornjim zgražanjim>:D

 Kumbaja majlord, kumbaja ... :P

Kumbaja majlord, kumbaja ... :P



The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

nejclp ::

Sredinski, ne levi ne desni, neideološki, združevalni, presegajo razlike, pripravljeni sodelovati z vsakim

(ki bolje plača).

MrStein ::

nejclp je izjavil:

T440 je izjavil:


Če je tako pomembno, kdaj se je kdo registriral - zakaj vedno potem volite levake, ki se registrirajo tik pred volitvami?

Ker levaki kaznujemo tiste, ki se niso izkazali in jih ne volimo še enkrat.


Svojo metodo volitev boš lahko pohvalil, ko bodo kaki rezultati. Zaenkrat jih ni bilo niti enkrat.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

FoxKnox ::

A se vam ne zdi malo čudno, da vse vlade evropskih držav l, vključno z Evropsko vlado v lastno škodo in v korist državljanov omejujejo cene energentov in ostalih nujnih dobrin ? Vlade držav so se vpletle v določanje mej tržne ekonomije ? Seveda, saj je vsem jasno, da so bile prestopljene vse meje, kjer se še lahko normalno brzda ljudske množice. Napovedi protestov, državljanske nepokorščine, napoved neplačevanja davkov je streznila birokrate, ki sedaj s svojimi ukrepi preprečujejo kolaps demokracije in reda .
Stroški so omejeni na še vzdržno ceno, na ceno, ki jo narod mirno še prenese.
Ampak, ne se slepiti, tudi to bo treba nekoč povrniti.

Gregor P ::

Saj plačujemo celo življenje davke itd. ravno za takšne primere. Da lahko lažje prebrodimo te krize in potem spet plačujemo naprej. To je kot nek moratorij kredita pri banki; ta tudi ni zastonj.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gregor P ()

nejclp ::

MrStein je izjavil:

nejclp je izjavil:

T440 je izjavil:


Če je tako pomembno, kdaj se je kdo registriral - zakaj vedno potem volite levake, ki se registrirajo tik pred volitvami?

Ker levaki kaznujemo tiste, ki se niso izkazali in jih ne volimo še enkrat.


Svojo metodo volitev boš lahko pohvalil, ko bodo kaki rezultati. Zaenkrat jih ni bilo niti enkrat.

No, Drnovšek je bil večkrat izvoljen In Jankovič, ampak ta bo letos nogiran, če bo vse po sreči.

FoxKnox je izjavil:

A se vam ne zdi malo čudno, da vse vlade evropskih držav l, vključno z Evropsko vlado v lastno škodo in v korist državljanov omejujejo cene energentov in ostalih nujnih dobrin ? Vlade držav so se vpletle v določanje mej tržne ekonomije ? Seveda, saj je vsem jasno, da so bile prestopljene vse meje, kjer se še lahko normalno brzda ljudske množice. Napovedi protestov, državljanske nepokorščine, napoved neplačevanja davkov je streznila birokrate, ki sedaj s svojimi ukrepi preprečujejo kolaps demokracije in reda .
Stroški so omejeni na še vzdržno ceno, na ceno, ki jo narod mirno še prenese.
Ampak, ne se slepiti, tudi to bo treba nekoč povrniti.

Ti bo Varufakis razložil, kako je s cenami energentov. Rabiš pa več kot pol minute koncentracije.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nejclp ()

TheBlueOne ::

FireSnake je izjavil:

Heheh izgleda, da je fejst zapeklo.

Glede golazni, s katero se ponosno družite: slaba tolažba. Dejstvo, da je bil tam, ostaja.
Kako je do tega prišlo in kako to preprečiti v prihodnje: vse to drugotnega pomena (in za rdečo nit niti ni pomembno).


Sploh ni zapeklo, samo kaze na obup takih kot si ti.

Je pa se kako pomembno kdo je in zakaj je bil tam, dalec ni drugotnega pomena. Kaj to je nek psiholoski test s tvoje strani v smislu do kake mere je mozno prodati Nova24 stil bedarij na tehnicnem forumu?

MrStein ::

nejclp je izjavil:

MrStein je izjavil:

nejclp je izjavil:

T440 je izjavil:


Če je tako pomembno, kdaj se je kdo registriral - zakaj vedno potem volite levake, ki se registrirajo tik pred volitvami?

Ker levaki kaznujemo tiste, ki se niso izkazali in jih ne volimo še enkrat.


Svojo metodo volitev boš lahko pohvalil, ko bodo kaki rezultati. Zaenkrat jih ni bilo niti enkrat.

No, Drnovšek je bil večkrat izvoljen In Jankovič, ampak ta bo letos nogiran, če bo vse po sreči.

Drnovšek ni bil ravno lev. Jankoviča pa sam ocenjuješ negativno, če prav razumem.
Torej?
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

kopriva60918 ::

TheBlueOne je izjavil:

FireSnake je izjavil:

Heheh izgleda, da je fejst zapeklo.

Glede golazni, s katero se ponosno družite: slaba tolažba. Dejstvo, da je bil tam, ostaja.
Kako je do tega prišlo in kako to preprečiti v prihodnje: vse to drugotnega pomena (in za rdečo nit niti ni pomembno).


Sploh ni zapeklo, samo kaze na obup takih kot si ti.

Je pa se kako pomembno kdo je in zakaj je bil tam, dalec ni drugotnega pomena. Kaj to je nek psiholoski test s tvoje strani v smislu do kake mere je mozno prodati Nova24 stil bedarij na tehnicnem forumu?


Dovolj imamo tega, da nas, prave domoljube, žalite, da smo troli, eskperimenti in še ne vem kaj. Take levakarske diskreditacije so res zelo prozorne, nihče intelegenten jim ne naseda.

nejclp ::

MrStein je izjavil:

nejclp je izjavil:

MrStein je izjavil:

nejclp je izjavil:

T440 je izjavil:


Če je tako pomembno, kdaj se je kdo registriral - zakaj vedno potem volite levake, ki se registrirajo tik pred volitvami?

Ker levaki kaznujemo tiste, ki se niso izkazali in jih ne volimo še enkrat.


Svojo metodo volitev boš lahko pohvalil, ko bodo kaki rezultati. Zaenkrat jih ni bilo niti enkrat.

No, Drnovšek je bil večkrat izvoljen In Jankovič, ampak ta bo letos nogiran, če bo vse po sreči.

Drnovšek ni bil ravno lev. Jankoviča pa sam ocenjuješ negativno, če prav razumem.
Torej?

Drnovšek je bil lev toliko, kot je lev Golob. Jankovič se je izkazal za sposobnega, je pa cajt, da se spoka, ker ne rabimo šerifa, ki operira na meji zakonitega, plus rabimo dejansko levega župana; tudi po vsebini ne zgolj po formi.

111111111111 ::

Mislim, pa da sedaj desničarji ne znajo štet. :)
https://www.rtvslo.si/slovenija/sds-nap...

Vsaj 100 dni so počakali. :D
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Unchancy ::

operira na meji zakonitega

:)):))
(courtesy of some public servants)

plus rabimo dejansko levega župana; tudi po vsebini ne zgolj po formi.


Kaj, a potem ni več dovolj, da za prvi maj z nageljčkom v gumbnici nagovori zbrane s "tovarišice in tovariši"? Kao “delouc deloucu"...:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Unchancy ()

nejclp ::

Unchancy je izjavil:

operira na meji zakonitega


:)):))

plus rabimo dejansko levega župana; tudi po vsebini ne zgolj po formi.


Kaj, a potem ni več dovolj, da za prvi maj z nageljčkom v gumbnici nagovori zbrane s "tovarišice in tovariši"? Kao ldelouc deloucu"...:D

Absolutno, ravno tega ne rabimo. Tipa ki igra levaka, služi pa tistemu, ki ma keš. Fertig.

Unchancy ::

Lahko bi predlagali tistega migranta, ki je v sodnem postopku zaradi spolnega napada ali nekaj takega in je blizu Najbolj Svobodni stranki iz Ptičjega kluba.
Desnakom se zrola, bjonda bi lahko malo afne guncala po rdečem tepihu, ministrica z oltarčki in tematsko gostilno v eni od držav na jugu bivše Juge bi se pa lahko šla klanjat Kidriču v zahvalo.
Šef hunte bi si za uspešnost lahko izplačal kakšen milijonček nagrade.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Unchancy ()

nejclp ::

Jah, predlagajte ga. Na trenutke deluješ razumno, potem pa izločiš standardno desnjakarsko bedarijo.

scipascapa ::

Špekulante in vojne dobičkarje na GILJOTINO.

Unchancy ::

nejclp je izjavil:

Jah, predlagajte ga. Na trenutke deluješ razumno, potem pa izločiš standardno desnjakarsko bedarijo.

Lej, kako bi jo lahko še bolj zagodli desnjakom, kot ste jim jo z Jankovićem? Arabca za župana. Vsi potem veselo plešemo.

kopriva60918 ::

Unchancy je izjavil:

operira na meji zakonitega

:)):))
(courtesy of some public servants)

plus rabimo dejansko levega župana; tudi po vsebini ne zgolj po formi.


Kaj, a potem ni več dovolj, da za prvi maj z nageljčkom v gumbnici nagovori zbrane s "tovarišice in tovariši"? Kao “delouc deloucu"...:D


Glej nore ljubljanske skrajneže, komunistične geste jim niso več dovolj, verjetno se ne bodo ustavili, dokler ne bodo davki 100 % in vsi mali pošteni podjetniki uničeni.

Unchancy ::

Kaj, a Zoki ni več Ok? A ni on najboljši in najbolj pošten na svetu v najlepšem mestu na svetu?

nejclp ::

Vzamem nazaj, kar sem napisal v prejšnjem postu.

Unchancy ::

nejclp je izjavil:

Vzamem nazaj, kar sem napisal v prejšnjem postu.

Hecno, zadnjih nekaj desetletij je bilo s tem vse OK. What happened?

kopriva60918 ::

Levaki so končno ugotovili, da ne morejo vedno enega in istega volit. Imajo pač dolgo lajtngo, levaki pač. Nimajo toliko intelegence kot mi domoljubi.

nejclp ::

Se strinjam s kritiko koprive.

FireSnake ::

FoxKnox je izjavil:

A se vam ne zdi malo čudno, da vse vlade evropskih držav l, vključno z Evropsko vlado v lastno škodo in v korist državljanov omejujejo cene energentov in ostalih nujnih dobrin ? Vlade držav so se vpletle v določanje mej tržne ekonomije ? Seveda, saj je vsem jasno, da so bile prestopljene vse meje, kjer se še lahko normalno brzda ljudske množice. Napovedi protestov, državljanske nepokorščine, napoved neplačevanja davkov je streznila birokrate, ki sedaj s svojimi ukrepi preprečujejo kolaps demokracije in reda .
Stroški so omejeni na še vzdržno ceno, na ceno, ki jo narod mirno še prenese.
Ampak, ne se slepiti, tudi to bo treba nekoč povrniti.


Nobene subvencije ne bi smelo biti!
Samo lupiti na polno! Naj se raja skešira (ne pa samo gobce otresati s toplega kavča)!
Podobna zadeva:
https://siol.net/avtomoto/novice/bodo-r...
Ne par 10, par 100 bi moralo biti tega davka. Avto je luksus.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

D3m ::

Ma_en_tm je izjavil:

Jype je imel prav...
https://www.uni-lj.si/v_ospredju/202209...


Prav glede česa?
|HP EliteBook|R5 6650U|

FireSnake ::

TheBlueOne je izjavil:

prodati Nova24


Ko vidim kaj takega sploh ne berem.
Z nora24 ste obsedeni samo levakarji.
Ne vem kdo, normalen, gleda tisti portal. Ti si pa zelo na tekočem, vidim. ;((
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

wcpapir ::

Nisem politično opredeljen, pravtako nisem volil Goloba ne nobenega v koaliciji, sem pa dan za dnem bolj presenečen kako dobro vlado imamo. Dobro stanje v parlamentu se čudi tudi na ljudeh v vsakdanjem življenju. Prebivalci so vidno srečnejši, sedaj ko so se znebili tistega gestapo režima.

Najprej je bil #plešemo tak malo hudomušen, stalno bolj pa se zdi da res #plešemo #živimo #svoboda je...nor občutek ko vidiš toliko ljudi srečnih in svobodnih.

Unchancy ::

nejclp je izjavil:

Se strinjam s kritiko koprive.

V Partiji, kjer je Feferonka zdaj šefica, so temu včasih rekli “samokritika”.:D

MrStein ::

Stara (roza) vozniška dovoljenja v obtoku ne bodo le do naslednjega leta, temveč vse do leta 2033.


Sem vam lepo rekel. V veljavi bodo do datuma, ki ga piše na njem. (beri: bodo še po letu 2033 podaljšali; no, razen če takrat več ne bo avtomobilov...)

https://siol.net/avtomoto/novice/uradno...
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

nejclp ::

Unchancy je izjavil:

nejclp je izjavil:

Se strinjam s kritiko koprive.

V Partiji, kjer je Feferonka zdaj šefica, so temu včasih rekli “samokritika”.:D

V bistvu je zanimivo, da zaznate trolanje, glede na to, da kopriva skorajda dobesedno ponavlja vaše parole.

Unchancy ::

nejclp je izjavil:

Unchancy je izjavil:

nejclp je izjavil:

Se strinjam s kritiko koprive.

V Partiji, kjer je Feferonka zdaj šefica, so temu včasih rekli “samokritika”.:D

V bistvu je zanimivo, da zaznate trolanje, glede na to, da kopriva skorajda dobesedno ponavlja vaše parole.

Na primer?

MrStein ::

MrStein je izjavil:

Stara (roza) vozniška dovoljenja v obtoku ne bodo le do naslednjega leta, temveč vse do leta 2033.


Sem vam lepo rekel. V veljavi bodo do datuma, ki ga piše na njem. (beri: bodo še po letu 2033 podaljšali; no, razen če takrat več ne bo avtomobilov...)

https://siol.net/avtomoto/novice/uradno...

Po letu 2033 ne gre, ker je to rok iz EU.

Več o tem v stari temi: https://slo-tech.com/forum/t692922/kone...
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

nejclp ::

MrStein je izjavil:

MrStein je izjavil:

Stara (roza) vozniška dovoljenja v obtoku ne bodo le do naslednjega leta, temveč vse do leta 2033.


Sem vam lepo rekel. V veljavi bodo do datuma, ki ga piše na njem. (beri: bodo še po letu 2033 podaljšali; no, razen če takrat več ne bo avtomobilov...)

https://siol.net/avtomoto/novice/uradno...

Po letu 2033 ne gre, ker je to rok iz EU.

Več o tem v stari temi: https://slo-tech.com/forum/t692922/kone...

O, lej, cenzura je bila, se vidi, da so modi levaki. Primer bi rad ? Pobrskaj po koprivinih postih, pa najdeš morje primerov, ker vem da ne boš, ti ga serviram čez kakšno urico, zdajle sem zaseden.

MrStein ::

O čem ti to?? ;)
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

nejclp ::

MrStein je izjavil:

O čem ti to?? ;)

Se opravičujem, gužvo sem imel, narobe kliknil, Unchancy bi rad primer.

nejclp ::

Unchancy je izjavil:

nejclp je izjavil:

Unchancy je izjavil:

nejclp je izjavil:

Se strinjam s kritiko koprive.

V Partiji, kjer je Feferonka zdaj šefica, so temu včasih rekli “samokritika”.:D

V bistvu je zanimivo, da zaznate trolanje, glede na to, da kopriva skorajda dobesedno ponavlja vaše parole.

Na primer?


Primer, standardni desnjakarski repertoar parolic in prikriti sovražni govor, serviran kot lastna izkušnja, ker desnjaki menijo, da je to bolj kredibilno:

Ob prvem valu beguncev sem delal v Brežicah kot prostovoljec. Take ljudi ni drugega kot segnati nazaj od koder so prišli. Skoraj vsak ima boljši telefon kot jaz. Dobival sem ponudbe 2000EUR, če ga peljem do Avstrijske meje. Begunci my ass...


Kopriva piše v isti maniri, z enakimi trditvami, spremeni praktično nič, zgolj zmerno absurdira povedano:

Jaz imam tudi podobne izkušnje, sem tudi delala kot prostovoljka v Brežicah, meni so tudi čez 5000 EUR ponujali za prevoz (in še za kaj drugega tudi, raje ne bom pisala), sami dobri telefoni, polni denarja. Takim je treba preprečit vstop v EU, naj svoj denar nesejo kam drugam ...



To je bil primer, a rabiš še kakšnega?

Unchancy ::

Zdaj ne vem, če ti slovnica ne gre ali kaj je problem, ampak ko meni odgovoriš z "vaše parole", to pomeni, da sem po tvoje tudi jaz pisal takšne.
Prosim torej za primer, kjer sem jaz napisal kaj podobnega. Hvala.

nejclp ::

Unchancy je izjavil:

Zdaj ne vem, če ti slovnica ne gre ali kaj je problem, ampak ko meni odgovoriš z "vaše parole", to pomeni, da sem po tvoje tudi jaz pisal takšne.
Prosim torej za primer, kjer sem jaz napisal kaj podobnega. Hvala.

A, menil si, da sem te vikal?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nejclp ()

Unchancy ::

nejclp je izjavil:

Unchancy je izjavil:

Zdaj ne vem, če ti slovnica ne gre ali kaj je problem, ampak ko meni odgovoriš z "vaše parole", to pomeni, da sem po tvoje tudi jaz pisal takšne.
Prosim torej za primer, kjer sem jaz napisal kaj podobnega. Hvala.

A, menil si, da sem te vikal?

Tebi res bralno razumevanje dela težave?

nejclp ::

Unchancy je izjavil:

nejclp je izjavil:

Unchancy je izjavil:

Zdaj ne vem, če ti slovnica ne gre ali kaj je problem, ampak ko meni odgovoriš z "vaše parole", to pomeni, da sem po tvoje tudi jaz pisal takšne.
Prosim torej za primer, kjer sem jaz napisal kaj podobnega. Hvala.

A, menil si, da sem te vikal?

Tebi res bralno razumevanje dela težave?

No, če ti rečeš, da smo mi levičarji take kot si ti pošiljali v gulage, potem ne menim, da si rekel, da sem jaz koga poslal v gulag.

Tvojim izvajanjem sledim površno, imam pa v spominu, da tudi ti pišeš desnjakarske truizme in divje nelogične sklepe.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nejclp ()

Unchancy ::

nejclp je izjavil:

Unchancy je izjavil:

nejclp je izjavil:

Unchancy je izjavil:

Zdaj ne vem, če ti slovnica ne gre ali kaj je problem, ampak ko meni odgovoriš z "vaše parole", to pomeni, da sem po tvoje tudi jaz pisal takšne.
Prosim torej za primer, kjer sem jaz napisal kaj podobnega. Hvala.

A, menil si, da sem te vikal?

Tebi res bralno razumevanje dela težave?

No, če ti rečeš, da smo mi levičarji take kot si ti pošiljali v gulage, potem ne menim, da si rekel, da sem jaz koga poslal v gulag.

Tvojim izvajanjem sledim površno, imam pa v spominu, da tudi ti pišeš desnjakarske truizme in divje nelogične sklepe.

Jaz nikoli nisem pisal takšnih stvari, ker pač ti - kakor vem - nisi nikogar poslal v gulag. Tako da lahko počasi prenehaš s temi vulgarnimi kolektivnimi neumnimi opredelitvami sogovornikov. Vsaj ko naslavljaš mene. Aja, pa kje sem jaz pisal "desnjakarske truizme in divje nelogične sklepe"?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Unchancy ()

nejclp ::

Unchancy je izjavil:

nejclp je izjavil:

Unchancy je izjavil:

nejclp je izjavil:

Unchancy je izjavil:

Zdaj ne vem, če ti slovnica ne gre ali kaj je problem, ampak ko meni odgovoriš z "vaše parole", to pomeni, da sem po tvoje tudi jaz pisal takšne.
Prosim torej za primer, kjer sem jaz napisal kaj podobnega. Hvala.

A, menil si, da sem te vikal?

Tebi res bralno razumevanje dela težave?

No, če ti rečeš, da smo mi levičarji take kot si ti pošiljali v gulage, potem ne menim, da si rekel, da sem jaz koga poslal v gulag.

Tvojim izvajanjem sledim površno, imam pa v spominu, da tudi ti pišeš desnjakarske truizme in divje nelogične sklepe.

Jaz nikoli nisem pisal takšnih stvari, ker pač ti - kakor vem - nisi nikogar poslal v gulag. Tako da lahko počasi prenehaš s temi vulgarnimi kolektivnimi neumnimi opredelitvami sogovornikov. Vsaj ko naslavljaš mene. Aja, pa kje sem jaz pisal "desnjakarske truizme in divje nelogične sklepe"?

No, na hitro:
vulgarnimi kolektivnimi neumnimi opredelitvami sogovornikov

https://slo-tech.com/forum/t800067/p770...

desnjakarske truizme in divje nelogične sklepe

https://slo-tech.com/forum/t804621/p770...

plus
https://slo-tech.com/forum/t800067/p770...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nejclp ()

Unchancy ::

Kaj tukaj ne štima?

1. Če bi uspeli ustoličiti Arabca za župana Ljubljane, bi se desnakom dejansko strgalo. A ni to vse skupaj potencialno precej smešna situacija? Meni je bilo zabavno razmišljati o tem in vseh komičnih posledicah...
2. Kaj ti ni všeč? Gliha vkup štriha - dvakrat. A ti ni všeč, ker si zelo za Goloba ampak proti ruski okupaciji Ukrajine? Tukaj imaš problem ti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Unchancy ()

simonchelo ::

Bravo Slovenija... Danes sem dobil obvestilo FURSA. da mi napovedjo obisk Oz. Če nimam jest papirjev Nej jim sporočim kje so zbrani računi.

Ker mi je v 2020 prejšnja vlada prepovedala delat in mi v zameno dala 1100eur - prispevki, in vsi ostali stroški za firmo, ven sem na mesec dobil cca. 200eur delat nismo smeli. In zdej nova vlada preverja če smo bili upravičeni do te miloščine. Sej nimam problemov mi je promet v celem letu upadel za 50%, ne za 10%.

Nej se spravijo ljudi ki na črno delajo preverjat Mal po fb pa Mal po IG pobrskat pa najdeš v enem dnevu ilegalnih delavcev za cel mesec kontrole.

Super super dejmo pobrat vsem ko delajo da lahko damo tistim k so doma pa na socialni pa ki delajo performance pa se zgejo po Lj en čez druzga.
ciao

nejclp ::

Unchancy je izjavil:

Kaj tukaj ne štima?

1. Če bi uspeli ustoličiti Arabca za župana Ljubljane, bi se desnakom dejansko strgalo. A ni to vse skupaj potencialno precej smešna situacija? Meni je bilo zabavno razmišljati o tem in vseh komičnih posledicah...
2. Kaj ti ni všeč? Gliha vkup štriha - dvakrat. A ti ni všeč, ker si zelo za Goloba ampak proti ruski okupaciji Ukrajine? Tukaj imaš problem ti.

Ad 1.gre za "vulgarno kolektivno neumno opredelitev sogovornika", ne za vsebino duhovičenja.
Ad 2 gre za bedasto izpeljavo na ravni Požarja oz. standardnih desnjakarskih," ker je bil na razstavi, uživa mamila in posiljuje".Se čudim, da nisi Goloba razglasil za posiljevalca deklic v Buči.

FireSnake ::

Unchancy je izjavil:

nejclp je izjavil:

Unchancy je izjavil:

Zdaj ne vem, če ti slovnica ne gre ali kaj je problem, ampak ko meni odgovoriš z "vaše parole", to pomeni, da sem po tvoje tudi jaz pisal takšne.
Prosim torej za primer, kjer sem jaz napisal kaj podobnega. Hvala.

A, menil si, da sem te vikal?

Tebi res bralno razumevanje dela težave?


Ne, nalašč dela budalo iz sebe.
Vedno počne isto, ko mu zmanjka argumentov: začne se delati butastega (še bolj, kot je) in se skuša izogniti rdeči niti pogovora.
Že videno nič kolikokrat.
Ne nasedaj, drži se bistva in teme pogovora. Na koncu odneha.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnake ()

Unchancy ::

@nejclp:

1. A res, a tebe sem opredeljeval s tem? Sem te omenil?
2. Ljudje s hrbtenico so vrnili Putinova odlikovanja, ko je znorel in napadel Ukrajino. Golob bi se lahko vsaj takrat, ko je Zoki feštal z Dodikom (ali pa vsaj takrat, ko se Zoki ni distanciral od Dodika, ko je le-ta odkrito podprl rusko invazijo na Ukrajino), distanciral od Zokija. Ker se ni, lahko potegnemo določene sklepe. Bo šlo?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Unchancy ()

nejclp ::

FireSnake je izjavil:

Unchancy je izjavil:

nejclp je izjavil:

Unchancy je izjavil:

Zdaj ne vem, če ti slovnica ne gre ali kaj je problem, ampak ko meni odgovoriš z "vaše parole", to pomeni, da sem po tvoje tudi jaz pisal takšne.
Prosim torej za primer, kjer sem jaz napisal kaj podobnega. Hvala.

A, menil si, da sem te vikal?

Tebi res bralno razumevanje dela težave?


Ne, nalašč dela budalo iz sebe.
Vedno počne isto, ko mu zmanjka argumentov: začne se delati butastega (še bolj, kot je) in se skuša izogniti rdeči niti pogovora.
Že videno nič kolikokrat.
Ne nasedaj, drži se bistva in teme pogovora. Na koncu odneha.
O, lej, vulgarni kolektivizem ni nekaj, kar bi bilo lastno desnjakarjem.
Meni nikoli ne zmanjka argumentov, ste pa desnjakarji dokaj odporni na argumente.

nejclp ::

Unchancy je izjavil:

@nejclp:

1. A res, a tebe sem opredeljeval s tem? Sem te omenil?
2. Ljudje s hrbtenico so vrnili Putinova odlikovanja, ko je znorel in napadel Ukrajino. Golob bi se lahko vsaj takrat, ko je Zoki feštal z Dodikom (ali pa vsaj takrat, ko se Zoki ni distanciral od Dodika, ko je le-ta odkrito podprl rusko invazijo na Ukrajino), distanciral od Zokija. Ker se ni, lahko potegnemo določene sklepe. Bo šlo?

Ad 1 sem te jaz omenil, ko sem napisal, da kopriva zgolj ponavlja vaše parole?
Ad 2 Ne, ne bo. Isti dan, ko si to napisal, je Golob potrdil pošiljko slovenskih tankov v Ukrajino, za kar so ga napadli desnjakarji, češ da slabi obrambno sposobnost Slovenije in Putinovi plačanci (insajder.si), češ da podpira nacije. Tvoja izpeljava Dodik>Jankovič>Golob je trapasta.
««
134 / 236
»»