» »

Izogibanje vsega, kar je iz Rusije

Izogibanje vsega, kar je iz Rusije

Temo vidijo: vsi
««
112 / 114
»»

Mr.B ::

TezkoDihanje je izjavil:

Mr.B je izjavil:

Defakto sem ti dal isti vir, in cene jac in drugiuh izdelkov so vide.
Defacto sem ti demantiral tvoje blodnje z istim clck bait virom samo da je objavil cene iz oktobra 2021.
Defacto sem ti pokazal doseg oziroma širino.
Od tu dalje, si najprej neke osnove razčisti, kot pa da linkaš dokaz lastnega poneumljanja.


10% v pol leta za nekaj kar raste v vsakem hlevu v Rusiji je prekleto visoka inflacija.
Kaj šele kakšne stvari iz tujine. Zdaj pa nehaj cvilt.

Kaj sedaj, it tvojih lastnih virov se narediü budalo, potem pa naj se ukvarjam z random viri socialnih medijev, in potem üe hoöeü da razmiüljam kaj si ti misliü `A si res tako nerazgledan..
Kaj ko bi govorila o opciji A :



Ali o opciji B:



PrimoZ_ je izjavil:

Poldi, lajna si.

Ponavljaš stare laži, dan za dnem...

Da letalonosilke ima za üirjenje demokracije.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mr.B ()

PrimoZ_ ::

Letalonosilke so za napade na kopenske meje ?

Comandante ::

Zanimivo, da se še niso predali.

Rusi se ne bodo predali. Dobili jih bodo po pizdi, razglasili zmago, ter se pobrali domov, spotoma pa bodo za sabo pustili se Krim in kvazi samooklicani republiki, ki to nista.

S tem, ko preprečujejo nadaljno širitev NATO imperialne vojske?

Na wiki si preberi kaj pomeni imperialno, oziroma imperializem. Ocitno ti ni jasno.

Zgodovina sprememb…

PrimoZ_ ::

Zdej bo pa res zabavno.

Še meme boomer se je pojavil v temi.

Party :))

Poldi112 ::

Comandante je izjavil:

Na wiki si preberi kaj pomeni imperialno, oziroma imperializem.


Sam ne znaš razložiti?

To, da ameriškega imperija ne vidiš kot imperij, ker si opran od pravljic o svobodi in demokraciji, realnosti pač ne spremeni.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Poldi112 ()

Comandante ::

Poldi112 je izjavil:

Comandante je izjavil:

Na wiki si preberi kaj pomeni imperialno, oziroma imperializem.


Sam ne znaš razložiti?

To, da ameriškega imperija ne vidiš kot imperij, ker si opran od pravljic o svobodi in demokraciji, realnosti pač ne spremeni.

Govoril si o zvezi NATO. Kaj je pri tej zvezi imperialnega, res me zanima?

TezkoDihanje ::

Mr.B je izjavil:

Kaj sedaj, it tvojih lastnih virov se narediü budalo, potem pa naj se ukvarjam z random viri socialnih medijev, in potem üe hoöeü da razmiüljam kaj si ti misliü `A si res tako nerazgledan..
Kaj ko bi govorila o opciji A :


Človek, dokazal si, da je v Rusiji 20% inflacija. Budalo si naredil sam iz sebe.

Poldi112 je izjavil:

To, da ameriškega imperija ne vidiš kot imperij, ker si opran od pravljic o svobodi in demokraciji, realnosti pač ne spremeni.


Here we go again...

Zgodovina sprememb…

VladarP ::

Trditi da bo Rus zapustil Krim je isto kot bi jaz trdil da grem tepsti kočevskega medveda.
Akhmat sila

PrimoZ_ ::

VladarP je izjavil:

Trditi da bo Rus zapustil Krim je isto kot bi jaz trdil da grem tepsti kočevskega medveda.


A ne greš?

Reva!

luli ::

VladarP je izjavil:

Trditi da bo Rus zapustil Krim je isto kot bi jaz trdil da grem tepsti kočevskega medveda.

Se strinjam s tabo. Tisti, ki živijo na Krimu menda ja niso tako neumni, da bi ga zapustili in šli v Rusijo. Bodo raje ostali in živeli v EU.

VladarP ::

PrimoZ_ je izjavil:

VladarP je izjavil:

Trditi da bo Rus zapustil Krim je isto kot bi jaz trdil da grem tepsti kočevskega medveda.


A ne greš?

Reva!



Ne, bom pa jutri prisoten na Lynx dogodku v Mozelju v Kočevju, kjer se zbere vsa streljaška in orožarska smetana v Sloveniji in širše. Vabljen:

https://facebook.com/events/s/lynx-brut...
Akhmat sila

mackilla ::

Poldi112 je izjavil:

TezkoDihanje je izjavil:

Poldi112 je izjavil:

TezkoDihanje je izjavil:

LOL. Ukrajina je imela 10% ruskega vojaškega proračuna. 20k mesečnih izgub seveda lahko nadomestijo. Rusi po drugi strani jih ne morejo.


Ker so večji in imajo posledično več ljudi, tako da izgub ne morejo nadomestiti?


Rusi ne dobijo ljudi v vojsko in jih tudi ne bodo brez mobilizacije (kar silno zakomplicira položaj ruske elite). Zdaj bodo zopet povišali starostno omejitev na 49 za vstop v vojsko.

Pa tudi, če bi se šli neko mobilizacijo, ni za pričakovat, da pride ta folk v Ukrajino v nekaj mesecih, opremljenost bo pa na nivoji vojsk iz WW2.


Se pravi rusi ne morejo nadomestiti izgub, ker bi splošna mobilizacija silno zakomplicirala položaj ruske elite. Zanimivo, da se še niso predali.

mackilla je izjavil:


Seveda. Rusi delajo sranje na meji Evrope.


S tem, ko preprečujejo nadaljno širitev NATO imperialne vojske?

Zakaj pa živiš v NATO imperiju,če je tako hudo?

VladarP ::

Jutri v Kočevju nas obišče tudi Darko iz srbskega youtube kanala Dum Dum. Darko je pred časom predstavil tudi našo pištolo. Po njegovih trditvah, je naša pištola v svetovnem vrhu in je trenutno najboljša izpeljanka Sig Sauerja.



Vabljeni!
Akhmat sila

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: VladarP ()

mackilla ::

VladarP je izjavil:

Jutri v Kočevju nas obišče tudi Darko iz srbskega youtube kanala Dum Dum. Darko je pred časom predstavil tudi našo pištolo. Po njegovih trditvah, je naša pištola v svetovnem vrhu in je trenutno najboljša izpeljanka Sig Sauerja.



Vabljeni!

Naredi predstavitev na insta kanalu. Počakaj,da pridejo še majice iz AliExpressa. Pa še unboxing kaviarja iz Kamčatke. A promoviraš tudi pajkice od lelosi?

VladarP ::

mackilla je izjavil:

VladarP je izjavil:

Jutri v Kočevju nas obišče tudi Darko iz srbskega youtube kanala Dum Dum. Darko je pred časom predstavil tudi našo pištolo. Po njegovih trditvah, je naša pištola v svetovnem vrhu in je trenutno najboljša izpeljanka Sig Sauerja.



Vabljeni!

Naredi predstavitev na insta kanalu. Počakaj,da pridejo še majice iz AliExpressa. Pa še unboxing kaviarja iz Kamčatke. A promoviraš tudi pajkice od lelosi?



Majice iz aliexpresa so gambling... nikoli ne ves a bos trofnil ali ne. Sicer pa rad nosim aeronautica militare, samo to nosimo samo jaz in Salvini vam pa prepuscam instagram al kaj maste tam ;)
Akhmat sila

VladarP ::

Nekaj podobnega kot Aeronautica Militare izdelujejo v Srbiji. Firma Horus. Kvalitetne pilotske jakne, taktične hlače, majice z motivi ruskih letal, kamikaz itd.. Sam si lastim pilotsko usnjeno jakno, top kvalitete. Žal čas ne dopušča, da grem večkrat na leto k bratom Srbom na jagnjetino, zaječarsko pivo in v šoping v Horus in 001.shop




https://www.horus.rs/prodavnica

https://www.011shop.rs/sr
Akhmat sila

gazibo ::

Biden Starts Throwing Zelensky Under The Bus


bajbaj zeljonka :))

VladarP ::

Gazprom je sporočil, da se bo jutri dobava plina v Evropo zmanjšala s 100 milijonov kubičnih metrov na 67. Uradni razlog je neizpolnjevanje obveznosti Siemensa glede popravil opreme. Od jutri bo na plinskem trgu vroče.



Ajmo igra se začenja
Akhmat sila

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: VladarP ()

endelin ::

A rusi ne znajo sami popravit?:))
Doba petra velikega

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

TezkoDihanje ::

gazibo je izjavil:

Biden Starts Throwing Zelensky Under The Bus


bajbaj zeljonka :))


Naslov tega videa je budalija, vsebina pa tudi. A sploh veš o čem gre???

Utk ::

A nismo to že pred enim mesecom pisali...in pol bi oni zgradili plinovod iz Sibirije do Kitajske. LoL.

koyotee ::

VladarP je izjavil:

Gazprom je sporočil, da se bo jutri dobava plina v Evropo zmanjšala s 100 milijonov kubičnih metrov na 67. Uradni razlog je neizpolnjevanje obveznosti Siemensa glede popravil opreme. Od jutri bo na plinskem trgu vroče.



Ajmo igra se začenja


Siemens sila!
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

PrimoZ_ ::

VladarP je izjavil:

PrimoZ_ je izjavil:

VladarP je izjavil:

Trditi da bo Rus zapustil Krim je isto kot bi jaz trdil da grem tepsti kočevskega medveda.


A ne greš?

Reva!



Ne, bom pa jutri prisoten na Lynx dogodku v Mozelju v Kočevju, kjer se zbere vsa streljaška in orožarska smetana v Sloveniji in širše. Vabljen:

https://facebook.com/events/s/lynx-brut...


Še jaz ne uporabljam tega fb sranja.
Razočaral si VladarP...

TezkoDihanje ::

koyotee je izjavil:

VladarP je izjavil:

Gazprom je sporočil, da se bo jutri dobava plina v Evropo zmanjšala s 100 milijonov kubičnih metrov na 67. Uradni razlog je neizpolnjevanje obveznosti Siemensa glede popravil opreme. Od jutri bo na plinskem trgu vroče.



Ajmo igra se začenja


Siemens sila!


Interesnatno, da prav Siemens.
Konstantin namreč dela pri ruskem podjetju, ki je inštaliralo Siemensovo opremo v Rusiji.

VladarP ::

Rusi so v Ukrajini prvič ujeli dva ameriška nacista

Med spopadom z ruskimi silami v Ukrajini so ujeli dva nekdanja ameriška vojaka, poroča britanski Telegraph. To je prvič, da so bili ameriški nacisti ujeti v Ukrajini od začetka vojne.

39-letni Alexander Drueke in 27-letni Andy Huynh sta bila prejšnji teden ujeta med hudim bojem blizu Harkova, pravijo njuni tovariši, Drueke in Huynh pa sta služila kot plačanca v redni enoti ukrajinske vojske.

Spomnimo, sodišče "Ljudske republike Doneck" je pred kratkim na smrt obsodilo dva britanska plačanca in nacista, ujeta v Mariupolu.


Upam, da bodo anglosaksonski nacisti streljani z zaplenjenim anglosaksonskim orozjem.

Pushilin: DPR lahko postane del Rusije kot ločena enota in obdrži besedo "republika" v imenu po vzoru Tatarstana in Čečenije



Kakorkoli duh svobode se širi!
Akhmat sila

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: VladarP ()

TezkoDihanje ::

VladarP je izjavil:

Rusi so v Ukrajini prvič ujeli dva ameriška nacista


Zakaj sta onadva nacista?

VladarP ::



Mama mia nebi im bil v koži
Akhmat sila

TezkoDihanje ::

VladarP je izjavil:



Mama mia nebi im bil v koži


Kaj pa misliš, da bodo Rusi naredili Američanoma? LOL
Ta zadnja stvar, ki jo hočejo Rusi zdaj, da še bolj razpizdijo Američane.

tikitoki ::

PrimoZ_ je izjavil:



Buhuhu, ne pomagajte moji zrtvi, ker se bo upirala in ne pustila na suho nategniti.

TezkoDihanje ::

Ta dva Američana sta bila zajeta nekaj dni nazaj, kokr sem zasledil.
Zakaj ni to prišlo ven s strani Rusov že takoj ob zajetju??

https://twitter.com/TFBaguette/status/1...
OFFICIAL STATEMENT : A week ago our team ended up isolated in the middle of a Russian Offensive. Bama and Hate, 2 of our American brothers, were captured. We have not since heard anything about their well being. The information was confirmed by the Ukrainian intelligence.


Niti lasu jima ne bodo skrivili, če so vsaj malo pametni.

nejclp ::

VladarP je izjavil:


Ne, bom pa jutri prisoten na Lynx dogodku v Mozelju v Kočevju, kjer se zbere vsa streljaška in orožarska smetana v Sloveniji in širše. Vabljen:

Orožje imaš? Kako ti je pa uspelo prit čez psihiatričnega?

VladarP ::

https://t.me/panteri_panteri/18562

Usral se bom :))

https://t.me/intelslava/31272

Čečenski specialci čistijo Gorsky in Zolotoy od nacistov



Lahko noč
Akhmat sila

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: VladarP ()

TezkoDihanje ::

Alo, zakaj sta dva Američana, nacista??

Al ne veš, kaj pišeš, kot običajno.

D3m ::

Macron said He repeated to Zelensky: "Europeans share one continent, the Russian Federation was, is and will be a part of it, it is a strong power." - Media
|HP EliteBook|R5 6650U|

TezkoDihanje ::

VladarP je izjavil:

Čečenski specialci čistijo Gorsky in Zolotoy od nacistov


Dobr zgleda, jap

https://twitter.com/RALee85/status/1537...
Video from Ukraine's 80th Air Assault Brigade reportedly showing two Russian T-90 tanks destroyed by Javelin ATGMs.

kow ::

Evropejci nategujejo Ruse. Macron in Scholz igrata vlogo good cop.

Comandante ::

kow je izjavil:

Evropejci nategujejo Ruse. Macron in Scholz igrata vlogo good cop.

Macron mogoce, Scholz pa je po moje navadna pizda. Francozi posiljajo badass artilerijo, Nemci pa meckajo kot da gre za vesoljski program, ne pa za par kamionov robe.

Poldi112 ::

Comandante je izjavil:


Govoril si o zvezi NATO. Kaj je pri tej zvezi imperialnega, res me zanima?


Bolj je vprašanje, kaj ni.

Namen NATO "obrambne" zaveze je, prosto po prvem sekretarju:

to keep the Russians out, the Americans in, and the Germans down
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Poldi112 ()

PrimoZ_ ::

In Poldi je klovn :)

Poldi112 ::

mackilla je izjavil:

Zakaj pa živiš v NATO imperiju,če je tako hudo?


Kje pravim, da je hudo?

Ter od kje ti ideja, da imam izbiro?
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

PrimoZ_ ::

Seveda imaš, ni zakona proti izselitvi.

Poldi crkuje se svet raduje!!!

UkrFTW! ::

Poldi112 je izjavil:

Ampak ja, rusi so tisti, ki delajo sranje.

Genij. Rusi delajo sranje, drži.

TezkoDihanje je izjavil:

https://twitter.com/UAWeapons/status/15...
The National Guard of Ukraine destroyed a modern Russian Silok-01 electronic warfare system in #Kharkiv Oblast. This system is specially designed to jam UAV signals - which did not prevent the Ukrainian drone from correcting artillery fire.

Slava Ukraini.

Poldi112 je izjavil:

Seveda! Ker bo čez desetletja svet ENAK, kot je danes.

Poldek, motiš se. Tudi ti ne boš tak bumbar, boš še večja ovca, ki je prepričana, da so drugi ovce.
TI pa kozji sta isti osebi?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: UkrFTW! ()

PrimoZ_ ::

Avstrija v prepoved plinskih peči, menjava sistemov ogrevanja bo izdatno subvencionirana

Gremo na elektriko in biomaso.

Rus pa lahko plin poje če mu paše.

Rus inu Poldi crkuje, svet se na vso moč raduje!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PrimoZ_ ()

UkrFTW! ::

VladarP je izjavil:

Trditi da bo Rus zapustil Krim je isto kot bi jaz trdil da grem tepsti kočevskega medveda.

Rusija bo zapustila Krim, ti pa ne boš tepel medveda, temveč bo po tebi še naprej skakal kozel.

Comandante ::

Poldi112 je izjavil:

Comandante je izjavil:


Govoril si o zvezi NATO. Kaj je pri tej zvezi imperialnega, res me zanima?


Bolj je vprašanje, kaj ni.

Namen NATO "obrambne" zaveze je, prosto po prvem sekretarju:

to keep the Russians out, the Americans in, and the Germans down

Kot sem ti povedal, wikipedia -> imperializem. Ker ocitno nimas pojma kaj imperializem je. Kje je v tej izjavi imperializem ves samo ti.

NATO je izkljucno obrambna organizacija, ustvarjena za to, da Ruski imperij ne bi zjebal cele Evrope. To vlogo je imel ob ustanovitvi, in to vlogo ima se danes. Z vstopom Svedske in Finske je Evropa varnejsa, prikljuciti je potrebno se Ukrajino, Moldavijo in Gruzijo.

Potem pa samo cakat, da beda od Rusije crkne in razpade.

TezkoDihanje ::

Pa dobro no. Pa kaj ni jasno?!?!

VSI VEMO, DA MORAMO ZMANJŠAT IZPUHE V OZRAČJE ZARADI GLOBALNEGA SEGREVANJA.

Poldi, VladarP, Mr.B, D3M VAM JE TO JASNO?!?!?!

ČE VAM NI JASNO, ZAKAJ VAM NI JASNO.

V vsakem primeru moramo iti stran od premoga, plina, nafte. In tukaj Rusija nima kaj iskat.

VladarP ::

Akhmat sila

kow ::

Krim Ukrajini definitivno ne bo enostavno dobiti. Ampak, ce osvojijo nazaj Herson in porusijo most, bo Krim ekonomsko ornk v riti. In bo demografsko propadal, podobno kot sedaj propada Transnitrija.

mackilla ::

Poldi112 je izjavil:

mackilla je izjavil:

Zakaj pa živiš v NATO imperiju,če je tako hudo?


Kje pravim, da je hudo?

Ter od kje ti ideja, da imam izbiro?

Kako nimaš izbire? Lahko se preseliš v Rusijo in pomagaš uničiti NATO imperij.

PrimoZ_ ::

Ustavit vodo na Krim, pa bodo tenko piskali.
Če še podre še most, je pa to to.
««
112 / 114
»»