» »

Izogibanje vsega, kar je iz Rusije

Izogibanje vsega, kar je iz Rusije

Temo vidijo: vsi
««
105 / 114
»»

fur80 ::

gozdar1 je izjavil:

Kaj je to folksturm?


masovni pohod po nemško, nekaj takega, ali ljudski marš..

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fur80 ()

endelin ::

Saj rusi so naciji

endelin ::

Civiliste pred smrtjo mučili, nato odvrgli v množično grobišče

#Ruskoosvobajanje

Nkvd-jebci ostajajo Nkvd-jebci

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

VladarP ::

D3m je izjavil:



Hahaha dobra dem pozdrav iz Portoroža ni čaj je pa Heineken 0.0
Akhmat sila

Pac-Man ::

The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.

fur80 ::

endelin je izjavil:

Civiliste pred smrtjo mučili, nato odvrgli v množično grobišče

#Ruskoosvobajanje

Nkvd-jebci ostajajo Nkvd-jebci


Ampak cilje so sedaj spremenili:

Glavni cilj ruske invazije na Ukrajinu je zaštita samoproglašenih separatističkih "Narodnih republika" Donjeck i Luhansk, izjavio je glasnogovornik Kremlja Dmitrij Peskov

Torej so po nepotrebnem mučili in pobijali ljudi pred Kijevim? In oni sedaj pričakujejo, da bo mir?

PrimoZ_ ::

Oooopsie...

https://mobile.twitter.com/igorsushko/s...

A military base/munitions depot is on fire in Klintsy, #Bryansk - 50km from the border with #Ukraine. Multiple large explosions. Eyewitness stories vary - 1) Helicopter attack 2) Sound of attempted rocket launch from the location followed by explosions.

fur80 ::

PrimoZ_ je izjavil:

Oooopsie...

https://mobile.twitter.com/igorsushko/s...

A military base/munitions depot is on fire in Klintsy, #Bryansk - 50km from the border with #Ukraine. Multiple large explosions. Eyewitness stories vary - 1) Helicopter attack 2) Sound of attempted rocket launch from the location followed by explosions.


Na videu je ruski helikopter, je možno, da je to ukrajinski, če pišejo, da je bil napad s helikopterjem?


There was reportedly an explosion in Klintsy, Bryansk Oblast this morning. A Russian Mi-28UB helicopter was see overhead afterwards.


https://mobile.twitter.com/RALee85/stat...

korenje3 ::

https://twitter.com/AZmilitary1/status/...

cca 4500 demilitariziranih nazijev.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

fur80 ::

korenje3 je izjavil:

https://twitter.com/AZmilitary1/status/...

cca 4500 demilitariziranih nazijev.


Maš eno stran na telegramu, kjer si lahko pogledaš mrtve Ruse, slike osebnih, slike iz FB in slike iz bojišča, amapk jaz tega sem ne bi lepil, prizori niso najlepši!

korenje3 ::

fur80 je izjavil:

korenje3 je izjavil:

https://twitter.com/AZmilitary1/status/...

cca 4500 demilitariziranih nazijev.


Maš eno stran na telegramu, kjer si lahko pogledaš mrtve Ruse, slike osebnih, slike iz FB in slike iz bojišča, amapk jaz tega sem ne bi lepil, prizori niso najlepši!


10000 mrtvih rusov za 80000 ukrajinskih nazijev. good deal.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

kow ::

Burjati so tud Rusi? Srbi bodo tud postali Rusi? Asking for a friend.

Mimogrede, pozabil si da je tvoj Vlade lani pisal, da Ukrajinci ne obstajajo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

PrimoZ_ ::

Kaki naciji ?

Sej se ne gre vez za denacification. Še šef je priznal da gre samo za land grab.

Upm, da vam je kaj nerodne, ker ste bili toliko časa tako neumni ?

fur80 ::

korenje3 je izjavil:

fur80 je izjavil:

korenje3 je izjavil:

https://twitter.com/AZmilitary1/status/...

cca 4500 demilitariziranih nazijev.


Maš eno stran na telegramu, kjer si lahko pogledaš mrtve Ruse, slike osebnih, slike iz FB in slike iz bojišča, amapk jaz tega sem ne bi lepil, prizori niso najlepši!


10000 mrtvih rusov za 80000 ukrajinskih nazijev. good deal.


A to so ti Peskov, Lavrov in Putler osebno povedali?! :D Vejameš ti to? :D

mackilla ::

PrimoZ_ je izjavil:

D3m je izjavil:



D3m: jaz bom navijal za ruse, ker sem drugačen in mislim s svojo glavo! S tem bom že pokazal svojo moralno superionost, ker so danes neobstoječi imperiji storili nekaj gredega rusiji in se je treba maščevat!
Pa ni važno ali s tem serjem po državi kjer živim sam. Samo da dajem kontra ljudem na internetu! Glejte ma kako sem zajeban!

Da si samo resno D3menten, potrdi že tole...

l0g1t3ch je izjavil:

Škoda za ono temo, da so modi zaklenili, ko je bila ravno dobra debata z D3m.

Kot ga jaz razumem, se strinja da bi bilo za EU države ekonomsko najbolše da Rusija zapusti ukrajino (torej izgubi). Ampak temu nasprotuje, zaradi (domnevnih?) zgodovisnkih krivic, ki so jih Rusiji storile Francija in Anglija.

Zame neracionalna pozicija ampak pač, takle mamo :)


Zagotovo bi bil zanimiv primerek za kakega psihiatra, da razišče to željo po samo škoovanju :)

Domnevne krivice,ki jih je storil britanski kolonialni imperij ruskemu kolonialnemu imperiju pred več,kot 150 leti je po njegovem opravičilo za rusko invazijo na Ukrajino. Vsakršna resna debata z D3mentnim je napaka. Tip je prebral par radarjev in preigral par strateških iger in misli,da je strokovnjak za zgodovinsko geopolitiko.

gozdar1 ::

fur80 je izjavil:

korenje3 je izjavil:

fur80 je izjavil:

korenje3 je izjavil:

https://twitter.com/AZmilitary1/status/...

cca 4500 demilitariziranih nazijev.


Maš eno stran na telegramu, kjer si lahko pogledaš mrtve Ruse, slike osebnih, slike iz FB in slike iz bojišča, amapk jaz tega sem ne bi lepil, prizori niso najlepši!


10000 mrtvih rusov za 80000 ukrajinskih nazijev. good deal.


A to so ti Peskov, Lavrov in Putler osebno povedali?! :D Vejameš ti to? :D


Ruska matematika.

Motion ::

napačna tema

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Motion ()

UkrFTW! ::

Rusi so znani kot lažnjivci, korenje pa kot dementni debilni rusofil, ki rad onanira na trupla.

Kozji je tudi podobne onanirajoče pasme na posnetke trupel.

Kakšna žurka bo še za kozjega in korenjastega, ko bo ruskemu šefu naciju putlerju explodirala glava! Morda bo celo implodirala. Sicer pa dobre novice iz Rusije. Gori tudi pri fašistih rusih. Korenje že pripravlja kokice za kozji skok!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: UkrFTW! ()

VladarP ::

DNR zaprosil Rusijo, naj uporabi dodatne Iskanderje in letala za uničenje topništva oboroženih sil Ukrajine - predstavnik vojske DPR Basurin

Iz Rusije sporočajo, da so prošnjo sprejeli ter da bo kmalu prišlo do odgovora na včerajšnje bombardiranje Donetska. Spomnimo, včeraj so Ukrajinci izstrelili preko 300 raket in granat na Donetsk. To je največje število od kar traja vojna. (2014)



t.me/RVvoenkor
Akhmat sila

fur80 ::

VladarP je izjavil:

DNR zaprosil Rusijo, naj uporabi dodatne Iskanderje in letala za uničenje topništva oboroženih sil Ukrajine - predstavnik vojske DPR Basurin

Iz Rusije sporočajo, da so prošnjo sprejeli ter da bo kmalu prišlo do odgovora na včerajšnje bombardiranje Donetska. Spomnimo, včeraj so Ukrajinci izstrelili preko 300 raket in granat na Donetsk. To je največje število od kar traja vojna. (2014)



t.me/RVvoenkor


Kaj praviš, da jih v 3-eh mesecih niso premaknili niti za meter ali kako?

UkrFTW! ::

VladarP je izjavil:

DNR zaprosil Rusijo, naj uporabi dodatne Iskanderje in letala za uničenje topništva oboroženih sil Ukrajine - predstavnik vojske DPR Basurin

Iz Rusije sporočajo, da so prošnjo sprejeli ter da bo kmalu prišlo do odgovora na včerajšnje bombardiranje Donetska. Spomnimo, včeraj so Ukrajinci izstrelili preko 300 raket in granat na Donetsk. To je največje število od kar traja vojna. (2014)



t.me/RVvoenkor

Ruski fašisti bodo z veseljem pobijali ljudi, kar ni nič novega za ruske fašiste in puzlerjevo zeljansto glavo, korenje bo imel material za večerno onaniranje. Kozji, si ponosen na ruske fašiste?

gozdar1 ::

Kaj sedaj joka tale ruski gaulajter, če so pa vse tiste havbice uničene iz česa torej? Nekdo konkretno laže.

Pac-Man ::

https://twitter.com/ngumenyuk/status/15...

The best of us dies. Famous 🇺🇦activist Roman Ratushnyy was killed in the Izium battle.
Roma was THAT 17 year old student beaten in the Maidan, which led to the Revolution of Dignity.
He saved his neighbourhood park in Kyiv from real estate builders. It should not be his memorial

Roman was one of the brightest. An urban activist (last year we made a small film festival for his community), he wanted to run for the city council, at 24 was able to join military intelligence.
In this video he reflects 5 years after the Maidan. @1:30





Roman Ratushnyy Human Rights Defender Ukraine
The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.

VladarP ::

fur80 je izjavil:

VladarP je izjavil:

DNR zaprosil Rusijo, naj uporabi dodatne Iskanderje in letala za uničenje topništva oboroženih sil Ukrajine - predstavnik vojske DPR Basurin

Iz Rusije sporočajo, da so prošnjo sprejeli ter da bo kmalu prišlo do odgovora na včerajšnje bombardiranje Donetska. Spomnimo, včeraj so Ukrajinci izstrelili preko 300 raket in granat na Donetsk. To je največje število od kar traja vojna. (2014)



t.me/RVvoenkor


Kaj praviš, da jih v 3-eh mesecih niso premaknili niti za meter ali kako?


Mariupol, Herson, predmestje Harkiva... Si ti pogledal koliko je dolga linija fronta in kaksno delo opravlja manj kot 150k vojakov?
Akhmat sila

kow ::

A mobilizacija v okupiranih delih Ukrajine je fake news, VladarP?

D3m ::

Domnevne krivice,ki jih je storil britanski kolonialni imperij ruskemu kolonialnemu imperiju pred več,kot 150 leti je po njegovem opravičilo za rusko invazijo na Ukrajino. Vsakršna resna debata z D3mentnim je napaka. Tip je prebral par radarjev in preigral par strateških iger in misli,da je strokovnjak za zgodovinsko geopolitiko.


Kakšne krivice?

Great Game @ Wikipedia

Mackilla ti si resno malo počasen ali kaj? :/
|HP EliteBook|R5 6650U|

VladarP ::

kow je izjavil:

A mobilizacija v okupiranih delih Ukrajine je fake news, VladarP?



Logicna pojava, moras branit hiso pa naj se to imenuje regrutacija, mobilizacija, vpoklic....
Akhmat sila

mackilla ::

VladarP je izjavil:

fur80 je izjavil:

VladarP je izjavil:

DNR zaprosil Rusijo, naj uporabi dodatne Iskanderje in letala za uničenje topništva oboroženih sil Ukrajine - predstavnik vojske DPR Basurin

Iz Rusije sporočajo, da so prošnjo sprejeli ter da bo kmalu prišlo do odgovora na včerajšnje bombardiranje Donetska. Spomnimo, včeraj so Ukrajinci izstrelili preko 300 raket in granat na Donetsk. To je največje število od kar traja vojna. (2014)



t.me/RVvoenkor


Kaj praviš, da jih v 3-eh mesecih niso premaknili niti za meter ali kako?


Mariupol, Herson, predmestje Harkiva... Si ti pogledal koliko je dolga linija fronta in kaksno delo opravlja manj kot 150k vojakov?

Če se jim pridružiš še ti jih bodo imeli 150k+1.

D3m je izjavil:

Domnevne krivice,ki jih je storil britanski kolonialni imperij ruskemu kolonialnemu imperiju pred več,kot 150 leti je po njegovem opravičilo za rusko invazijo na Ukrajino. Vsakršna resna debata z D3mentnim je napaka. Tip je prebral par radarjev in preigral par strateških iger in misli,da je strokovnjak za zgodovinsko geopolitiko.


Kakšne krivice?

Great Game @ Wikipedia

Mackilla ti si resno malo počasen ali kaj? :/

Ti si pa retardiran. Kakšno zvezo ima to z Ukrajino?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: mackilla ()

gozdar1 ::

VladarP je izjavil:

kow je izjavil:

A mobilizacija v okupiranih delih Ukrajine je fake news, VladarP?



Logicna pojava, moras branit hiso pa naj se to imenuje regrutacija, mobilizacija, vpoklic....


Tako kot so nacisti mobilizirali pri nas?

kow ::

VladarP je izjavil:

kow je izjavil:

A mobilizacija v okupiranih delih Ukrajine je fake news, VladarP?

Logicna pojava, moras branit hiso pa naj se to imenuje regrutacija, mobilizacija, vpoklic....


Koliko je pol vojakov ruske vojske? trije? Ostali so lokalni mobiliziranci. Kako si to prestel?

PrimoZ_ ::

D3m je izjavil:

Domnevne krivice,ki jih je storil britanski kolonialni imperij ruskemu kolonialnemu imperiju pred več,kot 150 leti je po njegovem opravičilo za rusko invazijo na Ukrajino. Vsakršna resna debata z D3mentnim je napaka. Tip je prebral par radarjev in preigral par strateških iger in misli,da je strokovnjak za zgodovinsko geopolitiko.


Kakšne krivice?

Great Game @ Wikipedia

Mackilla ti si resno malo počasen ali kaj? :/


Če navijaš za ruse, zaradi 150 let starih dogodkov, si še bolj moten kot sem dosedaj mislil.

Britanski imperij je na srečo propadel. Čakamo še da se sesuje Ruski. Srčno upam da je tole uvod v razpad Rusije.

D3m ::

Ti si pa retardiran. Kakšno zvezo ima to z Ukrajino?


Saj to te sprašujem.....zakaj si tako počasen? A šola ti gre?
|HP EliteBook|R5 6650U|

PrimoZ_ ::

D3m je izjavil:

Ti si pa retardiran. Kakšno zvezo ima to z Ukrajino?


Saj to te sprašujem.....zakaj si tako počasen? A šola ti gre?


So že drugi ugotovili tvoje psihoze...

l0g1t3ch je izjavil:

Škoda za ono temo, da so modi zaklenili, ko je bila ravno dobra debata z D3m.

Kot ga jaz razumem, se strinja da bi bilo za EU države ekonomsko najbolše da Rusija zapusti ukrajino (torej izgubi). Ampak temu nasprotuje, zaradi (domnevnih?) zgodovisnkih krivic, ki so jih Rusiji storile Francija in Anglija.

Zame neracionalna pozicija ampak pač, takle mamo :)

mackilla ::

D3m je izjavil:

Ti si pa retardiran. Kakšno zvezo ima to z Ukrajino?


Saj to te sprašujem.....zakaj si tako počasen? A šola ti gre?

Ti si napisal,da je to vzrok,da ne podpiraš zahod. Šolo sem za razliko od tebe že končal. Ne vem zakaj moramo mi biti katalizator za tvoje travme,ko si bil zlorabljen. Pojdi drkat na trupla,mučit sosedove mačke ali pa poišči pomoč. Boli mene.

D3m ::

@Primož

Tudi ti imaš neke probleme.

Ti strahovi še zmeraj ne dajo miru?

mackilla je izjavil:

D3m je izjavil:

Ti si pa retardiran. Kakšno zvezo ima to z Ukrajino?


Saj to te sprašujem.....zakaj si tako počasen? A šola ti gre?

Ti si napisal,da je to vzrok,da ne podpiraš zahod. Šolo sem za razliko od tebe že končal. Ne vem zakaj moramo mi biti katalizator za tvoje travme,ko si bil zlorabljen. Pojdi drkat na trupla,mučit sosedove mačke ali pa poišči pomoč. Boli mene.


Lepo.

Zdaj imaš vsaj nek papir, da si retardiran. :D
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

PrimoZ_ ::

D3m je izjavil:

@Primož

Tudi ti imaš neke probleme.


Ja gnusite se mi kvizlinške gnide.

Da si samo resno D3menten, potrdi že tole...

l0g1t3ch je izjavil:

Škoda za ono temo, da so modi zaklenili, ko je bila ravno dobra debata z D3m.

Kot ga jaz razumem, se strinja da bi bilo za EU države ekonomsko najbolše da Rusija zapusti ukrajino (torej izgubi). Ampak temu nasprotuje, zaradi (domnevnih?) zgodovisnkih krivic, ki so jih Rusiji storile Francija in Anglija.

Zame neracionalna pozicija ampak pač, takle mamo :)

D3m ::

Ahhhh daj no. Na Logija se sedaj zgovarjaš.
|HP EliteBook|R5 6650U|

PrimoZ_ ::

D3m je izjavil:

Ahhhh daj no. Na Logija se sedaj zgovarjaš.


Vsa čast mu, da se je mel voljo s tabo kaj menit.

Si pač ultimativna pizda kot je razvidno.

D3m ::

Logi je kul. :)

Tebe pa še ne vem kam bi dal.
|HP EliteBook|R5 6650U|

PrimoZ_ ::

D3m je izjavil:

Logi je kul. :)

Tebe pa še ne vem kam bi dal.


Jaz bi tebe dal v kanto za biološke odpadke.

mackilla ::

D3m je izjavil:

@Primož

Tudi ti imaš neke probleme.

Ti strahovi še zmeraj ne dajo miru?

mackilla je izjavil:

D3m je izjavil:

Ti si pa retardiran. Kakšno zvezo ima to z Ukrajino?


Saj to te sprašujem.....zakaj si tako počasen? A šola ti gre?

Ti si napisal,da je to vzrok,da ne podpiraš zahod. Šolo sem za razliko od tebe že končal. Ne vem zakaj moramo mi biti katalizator za tvoje travme,ko si bil zlorabljen. Pojdi drkat na trupla,mučit sosedove mačke ali pa poišči pomoč. Boli mene.


Lepo.

Zdaj imaš vsaj nek papir, da si retardiran. :D

Če bi te pregledali bi ga imel tudi ti. Brez skrbi.

VladarP ::

Akhmat sila

PrimoZ_ ::

VladarP je izjavil:



Zakaj limaš Putina ko serje ?

fur80 ::

PrimoZ_ je izjavil:

VladarP je izjavil:



Zakaj limaš Putina ko serje ?


Kot je bil Vidkun Quisling prispodoba iz izdajalca in kvizling še danes pogovorno pomeni izdajalec, bi lahko po Vladimirju Putinu, Putler bila prispodoba za lažnjivca. Puta tako pomeni že kurba po špansko!

Vidkun Quisling @ Wikipedia

D3m ::

|HP EliteBook|R5 6650U|

PrimoZ_ ::

D3m je izjavil:

https://twitter.com/warsmonitoring/stat...

Blyatiful ;)




Da si samo resno D3menten, potrdi že tole...

l0g1t3ch je izjavil:

Škoda za ono temo, da so modi zaklenili, ko je bila ravno dobra debata z D3m.

Kot ga jaz razumem, se strinja da bi bilo za EU države ekonomsko najbolše da Rusija zapusti ukrajino (torej izgubi). Ampak temu nasprotuje, zaradi (domnevnih?) zgodovisnkih krivic, ki so jih Rusiji storile Francija in Anglija.

Zame neracionalna pozicija ampak pač, takle mamo :)

D3m ::

Boš prispeval kaj k debati.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

fur80 ::

@SecDef
about weapons for UA:
"The U.S. is willing to provide everything and to help Ukraine be successful."

Looking forward to the #Ramstein 3. Timely and sufficient military support to UA = stopping the spread of RU aggression further West & restoring peace in Europe.

https://twitter.com/DefenceU/status/153...

spaget ::

Predlog za spomenik 30k padlim ruskim vojakom.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: spaget ()

endelin ::



spaget je izjavil:

Predlog za spomenik 30k padlim ruskim vojakom.

Haha.

Tale perzijska preproga me je na @korenje spomnila:))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()
««
105 / 114
»»