» »

Izogibanje vsega, kar je iz Rusije

Izogibanje vsega, kar je iz Rusije

Temo vidijo: vsi
««
76 / 114
»»

cias ::

kow je izjavil:



Haha. Kaksna jokica si.


To so res cmizde. Sploh firme so totalne pičke ker sedaj ne vejo kaj narediti zaradi cen plina.

Pac-Man je izjavil:

a 20-year-old Alabama college student, runs one of the most-followed Twitter accounts documenting the war in Ukraine.


Ta tip sploh ni diplomiral iz novinarstva, torej ni kredibilen. Ne vem zakaj Twiter ne cenzorira takih nekredebilnih posterjev.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: cias ()

Pithlit ::

cias je izjavil:

Pithlit je izjavil:

Rusi imajo trenutno samo to srečo da sedijo na atomske arzenalu. V nasprotnem primeru od nje ne bi ostalo popolnoma nič. Vse sosednje države (pa še kdo) bi si jo razdelile. Konvencionalne obrambe nima nobene. Na srečo zgleda imajo te države več pameti kot kolektivni Kremelj.


Ja ja. Vidim da imamo tu same generale z 20*
Škoda da ne delate v NATO, bi bili Rusi poraženi v 5 minutah.

Ni treba bit general da vidiš kako Rusom samo še šrot ostaja od konvencionalne oborožitve. Pa da je praktično ves ta šrot skoncentriran v Ukrajini. Vključno s praktično vsemi operaterji ki jih lahko skup napraskajo. Rusija se je zagemblala u nulo. Zdej ima praktično vse meje brez obrambe (tudi tisto z Ukrajino, kar dokazujejo ukrajinci ki včasih mal požokajo Ruse na oni strani meje).

Na srečo vsi vejo da če se grejo Land grab v Rusijo (kar bi dejansko z veliko lahkoto naredili) jih bodo dobili po guzici z ruskimi nukicami. To vejo tudi pajaci v kremlinu, in si zato tako gemblanje lahko privoščijo.

Edino vam, apologetom agresije in nasilja, to (še) ni jasno.
Life is as complicated as we make it...

D3m ::

No biggie.
|HP EliteBook|R5 6650U|

yansek ::

Nenad Čanak, srbski politik
Nenad %C4%8Canak @ Wikipedia

Eden od zanimivih osebnosti, govori na temo kaj Rusi počnejo na Balkanu, kako operirajo in kaj so njihovi interesi

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: yansek ()

Pac-Man ::

V Ruščini, prevajalnik pomaga

https://theins.ru/history/251336

"Never attacked anyone." A Brief History of Russia's Aggressive Wars from Ivan the Terrible to the Present Day

”Russia has never attacked anyone. It is amazing when a great and powerful country did not attack anyone, it only defended its borders,” said the head of the Russian Orthodox Church Vladimir Gundyaev (Patriarch Kirill), echoing Maria Zakharova and other officials with their recently adopted phrase “Russia does not start wars she finishes them. Russia has its own problems with ending wars (for example, a peace treaty with Japan has not yet been signed), but there are many examples when Russia started wars against other states.
The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.

D3m ::

Rimljani tudi niso napadali.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Mr.B ::

Kaj so že bankrotirali te rusi ? Ker meso je saj pri nas , no včasih si kos purana dobil po 8€ na kilo, danes je 16€/kg, ker smo kao v Avstriji samo izkoščičili perutnino, ker drugače je po EU zakonodaji nismo smeli uvažati izven meja EU.
PS, ko gledam cene online v ruskih supermarketih, so cene še vedno dokaj stabilne.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Pithlit ::

Js res ne vem kje vi te cene najdete. 8EUR/kg prej (v Mercatorju), 16EUR/kg zdej (pr lokalnem ekobio mesarju)? Matr ste zblojeni.

"Puran prsa file sveži cca 2,5kg
9,84 EUR /kg"

Kreteni
Life is as complicated as we make it...

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: Pithlit ()

Mr.B ::

Pithlit je izjavil:

Js res ne vem kje vi te cene najdete. 8EUR/kg prej (v Mercatorju), 16EUR/kg zdej (pr lokalnem ekobio mesarju)? Matr ste zblojeni.

"Puran prsa file sveži cca 2,5kg
9,84 EUR /kg"

Kreteni

No kar dihaj, Sej jesete Slovensko južno od sotle, ker Avstrijci plačujejo kot kaže bistveno bolje.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Pithlit ::

Ej, a vas mami ni naučila da ima laž kratke noge? Res ni lepo da se tko lažete, sploh ko se vas v enih petih sekundah ujame.
Life is as complicated as we make it...

Pac-Man ::

Mr.B je izjavil:

No kar dihaj, Sej jesete Slovensko južno od sotle, ker Avstrijci plačujejo kot kaže bistveno bolje.


Znamka za 14€

https://www.interspar.at/shop/lebensmit...

in S-Budget za 9€

https://www.interspar.at/shop/lebensmit...
The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.

TezkoDihanje ::

https://twitter.com/UAWeapons/status/15...
#Ukraine: Footage from the UA SSO (SOF) destroying Russian equipment, abandoned after one of the failed bridging attempts over the Siverskyi Donets river- a rare Russian BMP-1AM taken out by Spanish-supplied Instalaza C90, though the first one ricocheted.

Pravilno, da uničujejo ta zapuščena vozila...

D3m ::

EU has frozen only €23bn worth of assets of the Russian Central Bank as stated by the EU Justice Commission. This figure is way less than previous western projected figures.

Lmao.
|HP EliteBook|R5 6650U|

sbawe64 ::

Pac-Man je izjavil:

Mr.B je izjavil:

No kar dihaj, Sej jesete Slovensko južno od sotle, ker Avstrijci plačujejo kot kaže bistveno bolje.


Znamka za 14EUR

https://www.interspar.at/shop/lebensmit...

in S-Budget za 9EUR

https://www.interspar.at/shop/lebensmit...

S-Budget, tega se pes noče jesti 8-O.


D3m
Pravno podlago so že našli ? Twit VdL bo je premalo.

Ali kopirajo od Ivana prakso zadnje dve leti ?
2020 is new 1984
Corona World order

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sbawe64 ()

SmolWhale ::

Kaj pa manjka S budget? Se grem stavit, da je notri enako meso.

korenje3 ::

i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

endelin ::

SmolWhale je izjavil:

Kaj pa manjka S budget? Se grem stavit, da je notri enako meso.

Embalaža je češka:P

korenje3 ::

i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

fikus_ ::

korenje3 je izjavil:

Ukrajinski tanki

https://t.me/RVvoenkor/13755


Kako že gre; bolje se slabo peljat, kot dobro hodit peš.
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

Unchancy ::

Mr.B je izjavil:

Kaj so že bankrotirali te rusi ? Ker meso je saj pri nas , no včasih si kos purana dobil po 8€ na kilo, danes je 16€/kg, ker smo kao v Avstriji samo izkoščičili perutnino, ker drugače je po EU zakonodaji nismo smeli uvažati izven meja EU.
PS, ko gledam cene online v ruskih supermarketih, so cene še vedno dokaj stabilne.

Ti si na tekočem s cenami puranjega mesa? Lepo.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

Pac-Man ::

Po včerajšnjih fotkah zdaj še video italijanskih FH70

The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.

korenje3 ::

Pijača monster +50%, cocacola +30%, meso +30%, ...

vse zaradi pro-nacistov.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

SmolWhale ::

Živiš zdravo.. Kaj pa korenje?

D3m ::

Winter is coming!



:))
|HP EliteBook|R5 6650U|

WhiteAngel ::

kow je izjavil:


Ladje zgradis v nekaj letih. No biggie, korejci bodo sopali.


Se splača kupit delnice od Hyundai Heavy Industries.

kow ::

Vidim, da je bil vceraj strom v Nemciji cez dan prakticno zastonj. Se 15 let - da se nastepa nekaj 100 milijonov EV - pa se bomo polovico leta vozili smesno poceni.

https://news.metal.com/newscontent/1018...

Lani se je proizvodnja LFP vec kot podvojila. Trend se ne bo ustavil. Putin je gotof.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

fikus_ ::

Nekateri živite v oblakih.
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

Pithlit ::

korenje3 je izjavil:

Pijača monster +50%, cocacola +30%, meso +30%, ...

vse zaradi pro-nacistov.

Jao no. Js pa še vedno monster je kupujem po 99¢. Kere transparentne budale ste no, še kar ne znate drugega kot se na vsakem koraku lagat. In pol ste jezni ker vam nihče nič več ne verjame. Bogice no...
Life is as complicated as we make it...

tikitoki ::

Nekatere stvari so se podrazile, cemer se lahko zahvalimo Putinu.

SmolWhale ::

Korenje kupuje Monsterje na Petrolu.

Pithlit ::

SmolWhale je izjavil:

Korenje kupuje Monsterje na Petrolu.

No, v tem primeru naj mu bo. Je že v štartu premaknjen.
Life is as complicated as we make it...

l0g1t3ch ::

korenje3 je izjavil:

Pijača monster +50%, cocacola +30%, meso +30%, ...

vse zaradi pro-nacistov.


Napiši, zaradi Putinove Rusije, da ne bo kak intelektualno prikrajšan narobe razumel ;)

https://news.yahoo.com/russia-extends-a...

Meaning, no (summer) break; (their) main goal is to 'de-Ukrainify' (students) and prepare (them) for a new academic year under Russian curricula," said Andriushchenko.

"Children will be forced to spend the summer cramming Russian language, literature, and history, and mathematics in Russian."


Hmmmm, hmmmm....


Ampak saj so baje sami rusi ali pa vsaj rusko govoreči ljudje v tistih koncih ?

Rusi pa ja ne bi npadli drugega naroda, samo ščitijo lastne ljudi, le kako to da jih bo treba sedaj učiti ruščine ? Pa ne da Rusi lažejo ???

Hm hm, le kaj bi o tem imeli za reči naši stari starši ?

Italjanske in Nemške šole med ww2 in prepevanje Deutschland, Deutschland über alles, über alles in der Welt...

Hitler bi bil ponosen :))

kow ::

Pa berem, da so Korejci ta teden zagnali se en jedrski reaktor in da so se s Poljaki ze zmenili, da jim gradijo. Se cirka 10 let, pa bodo Poljaki zaceli zapirati rudnike premoga.

mackilla ::

kow je izjavil:

Pa berem, da so Korejci ta teden zagnali se en jedrski reaktor in da so se s Poljaki ze zmenili, da jim gradijo. Se cirka 10 let, pa bodo Poljaki zaceli zapirati rudnike premoga.

Kako daleč smo sploh mi do drugega bloka? A nova vlada misli delati v tej smeri?

kow ::

Energetska politika je glavni izziv Slovenije v naslednjih 10 letih. Nimam pojma. Je pa dobro, da se Golob spozna na energetski sektor. Morda pomaga.

D3m ::

Golob bo fural sončne in vetrne.

Kaki NEK2.
|HP EliteBook|R5 6650U|

PacificBlue ::

Pripravite se na jesen. Tisti, ki placujejo mesecno 100eur elektrike, bodo konec leta placevali po 300-400eur. Da ne omenjam se ostalih podrazitev.
I’m out.
:3

D3m ::

Yo.
|HP EliteBook|R5 6650U|

PacificBlue ::

kow je izjavil:

Energetska politika je glavni izziv Slovenije v naslednjih 10 letih. Nimam pojma. Je pa dobro, da se Golob spozna na energetski sektor. Morda pomaga.


https://www.rtvslo.si/gospodarstvo/alek...
I’m out.
:3

SmolWhale ::

Sup broski

PacificBlue je izjavil:

Pripravite se na jesen. Tisti, ki placujejo mesecno 100eur elektrike, bodo konec leta placevali po 300-400eur. Da ne omenjam se ostalih podrazitev.


Jaz sem pripravljen, ker razumem situacijo. Tile NPC soyboyi ki podpirajo Ukrajino bodo pa piskali na jesen. Smejal se vam bom v faco in jedel kaviar.

Lahko vam napišem recept za kuhanje juhe iz usnjenih čevljev, če želite. Mojega kaviarja ne dobiste, samo D3m lahko malo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: SmolWhale ()

korenje3 ::

Pithlit je izjavil:

korenje3 je izjavil:

Pijača monster +50%, cocacola +30%, meso +30%, ...

vse zaradi pro-nacistov.

Jao no. Js pa še vedno monster je kupujem po 99¢. Kere transparentne budale ste no, še kar ne znate drugega kot se na vsakem koraku lagat. In pol ste jezni ker vam nihče nič več ne verjame. Bogice no...


v leclercu je 1,4 oz 1,5€. samo ko je akcija dajo na 1€.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

mackilla ::

SmolWhale je izjavil:

Sup broski

PacificBlue je izjavil:

Pripravite se na jesen. Tisti, ki placujejo mesecno 100eur elektrike, bodo konec leta placevali po 300-400eur. Da ne omenjam se ostalih podrazitev.


Jaz sem pripravljen, ker razumem situacijo. Tile NPC soyboyi ki podpirajo Ukrajino bodo pa piskali na jesen. Smejal se vam bom v faco in jedel kaviar.

Lahko vam napišem recept za kuhanje juhe iz usnjenih čevljev, če želite. Mojega kaviarja ne dobiste, samo D3m lahko malo.

Lahko dobi malo tvojega "kaviarja"? Oh my.

SmolWhale ::

mackilla je izjavil:

SmolWhale je izjavil:

Sup broski

PacificBlue je izjavil:

Pripravite se na jesen. Tisti, ki placujejo mesecno 100eur elektrike, bodo konec leta placevali po 300-400eur. Da ne omenjam se ostalih podrazitev.


Jaz sem pripravljen, ker razumem situacijo. Tile NPC soyboyi ki podpirajo Ukrajino bodo pa piskali na jesen. Smejal se vam bom v faco in jedel kaviar.

Lahko vam napišem recept za kuhanje juhe iz usnjenih čevljev, če želite. Mojega kaviarja ne dobiste, samo D3m lahko malo.

Lahko dobi malo tvojega "kaviarja"? Oh my.



NE KER SI NAZI, imam seznam vseh, ki si ne zaslužijo niti ENE kroglice kaviarja!!!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: SmolWhale ()

mackilla ::

SmolWhale je izjavil:

mackilla je izjavil:

SmolWhale je izjavil:

Sup broski

PacificBlue je izjavil:

Pripravite se na jesen. Tisti, ki placujejo mesecno 100eur elektrike, bodo konec leta placevali po 300-400eur. Da ne omenjam se ostalih podrazitev.


Jaz sem pripravljen, ker razumem situacijo. Tile NPC soyboyi ki podpirajo Ukrajino bodo pa piskali na jesen. Smejal se vam bom v faco in jedel kaviar.

Lahko vam napišem recept za kuhanje juhe iz usnjenih čevljev, če želite. Mojega kaviarja ne dobiste, samo D3m lahko malo.

Lahko dobi malo tvojega "kaviarja"? Oh my.



NE KER SI NAZI, imam seznam vseh, ki si ne zaslužijo niti ENE kroglice kaviarja!!!


Daj no. Samo eno kroglico.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: mackilla ()

SmolWhale ::

Kar skuhaj si juho iz čevljev, od mene ne dobiš nič! Ok, dam ti kozarček vodke, da te ne bo zeblo čez zimo.

Sem čustven.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: SmolWhale ()

sds ::

SmolWhale je izjavil:

Kar skuhaj si juho iz čevljev, od mene ne dobiš nič! Ok, dam ti kozarček vodke, da te ne bo zeblo čez zimo.

Sem čustven.


Pa z gnojnico ga bos polil mar ne?

SmolWhale je izjavil:

Tile NPC soyboyi ki podpirajo Ukrajino bodo pa piskali na jesen.


Tudi jaz se bom narezal, najbolj revni pluvajo sami sebi v hrano in gorivo. Jaz se bom najbolj rezal, ko se bojo zaceli bedaki voziti z javnim transportom, ker bosta gorivo in elektrika predraga, Golob pa bo subvencioniral samo transport in javni prevoz.
I have no mouth, and I must scream

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sds ()

PacificBlue ::

I’m out.
:3

Comandante ::

PacificBlue je izjavil:

Pripravite se na jesen. Tisti, ki placujejo mesecno 100eur elektrike, bodo konec leta placevali po 300-400eur. Da ne omenjam se ostalih podrazitev.

Ja seveda, ne nakladaj. A bo kilovatna ura 3€ namesto 0,17€? Plin se je pri mojem dobavitelju podrazil za 100%, namesto 800€ letno bom placal 1100€. Big deal, 300€ vec. Pri elektriki je bila podrazitev bistveno manjsa. Tam pricakujem na letnem nivoju max 100€ vec. In zivim v hisi, blokarji bodo imeli manjse povisanje stroskov.

Cena energije v resnici ne more vec rasti kaj dosti. Ja, plin bo se naslednji dve leti drazji, nafta bo kaksno leto draga, potem pa bomo Ruse odrezali, in se lahko jebejo. Evropa bo imela zaneslivejse vire energije, Rusi pa naj prodajajo svojo brozgo kitajcem 30% pod trzno ceno, in upajo, da ne bo kdo miniral cevovodov.

sds ::

Comandante je izjavil:

PacificBlue je izjavil:

Pripravite se na jesen. Tisti, ki placujejo mesecno 100eur elektrike, bodo konec leta placevali po 300-400eur. Da ne omenjam se ostalih podrazitev.

Ja seveda, ne nakladaj. A bo kilovatna ura 3EUR namesto 0,17EUR? Plin se je pri mojem dobavitelju podrazil za 100%, namesto 800EUR letno bom placal 1100EUR. Big deal, 300EUR vec. Pri elektriki je bila podrazitev bistveno manjsa. Tam pricakujem na letnem nivoju max 100EUR vec. In zivim v hisi, blokarji bodo imeli manjse povisanje stroskov.

Cena energije v resnici ne more vec rasti kaj dosti. Ja, plin bo se naslednji dve leti drazji, nafta bo kaksno leto draga, potem pa bomo Ruse odrezali, in se lahko jebejo. Evropa bo imela zaneslivejse vire energije, Rusi pa naj prodajajo svojo brozgo kitajcem 30% pod trzno ceno, in upajo, da ne bo kdo miniral cevovodov.


Bomo videli, kreteni, ki navijajo za Ukrajino in hkrati zagajo sebi vejo na kateri sedijo, ga bojo sicer popolnoma pravicno najebali. In ne gre ravno za ljudi, ki so najbolj inteligentni, sicer tega ne bi poceli.

ZDA ne bo nikoli mogla konkurirati s ceno plina Rusom, ker je pac pol sveta stran. Grdo boste sami sebe tepli zaradi lastne neumnosti, zal mi je samo, da zaradi vasega fejstbukovega kretenizma in navijastva, ne boste trpeli samo vi. Golob bi moral ponuditi subvencije vsem, ki so proti ukrepom zoper Rusijo in dodatno obdavciti vse, ki za njih. Naj pac krivci za draginjo, zrejo svoj lastni drek za katerega navijajo.

Se bomo se pogovarjali o tem, ko bo gorivo 3 eure na liter. Vas prav vidim, kako boste javkali, da je visina nadomestka za prevoz na delo prenizka. Ne bi je poveceval, niti za cent. Zakaj? Saj sami hocete tako ceno, jo pa imejte. Zrite svoj lastni fejstbookov drek in odgovarjajte za lasne neumne odlocitve. Zakaj bi morala drzava skrbeti za vas idiotizem?

I have no mouth, and I must scream

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sds ()

mackilla ::

SmolWhale je izjavil:

Kar skuhaj si juho iz čevljev, od mene ne dobiš nič! Ok, dam ti kozarček vodke, da te ne bo zeblo čez zimo.

Sem čustven.



Mr Smollwhale you are hiding kaviar under your floorboards aren't you?
««
76 / 114
»»