» »

Izogibanje vsega, kar je iz Rusije

Izogibanje vsega, kar je iz Rusije

Temo vidijo: vsi
««
13 / 114
»»

D3m ::

Ejga, tnx za link. Sem pogledal, ja, takšna vsebina je neprimerno boljša in kvalitetnejša od "kardašian stuf"


Dober link.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Mr.B ::

France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

tikitoki ::

voss_ je izjavil:

tikitoki je izjavil:

Trenutno stanje je taksno, da je govorenje o ogrozenosti Izraela, k da izjavis, da je Rusija ogrozena od Ukrajine. Bogi zionisti z atomskimi bombami in eno najmocnejsih vojsk na svetu, ki jih ogrozajo otroci s fracami, ki jih v samoobrambi postrelijo.


A bo izrael fasal kakšne sankcije ker se grejo neko politiko onreligiozni, rasni čistosti? Bomo bojkotirali?



Pa še Rusov ne sankcionirajo, jih bojo Ameri prijeli za vrat?

Nope.

The US Senate approved late on Thursday an omnibus bill that would fund the federal government until September. The $1.5 trillion package comprises all 12 fiscal year 2022 appropriations bills and supplemental $14 billion to support Ukraine. The bill will now head to President Joe Biden’s desk for signing.


Zanimivo.


Za zacetek lahko bojkotiras njihove izdelke in priporocis se prijateljme, da pocnejso isto. Ce se za to odloci dovolj vleiko stevilo ljudi, se jim bo prej ali slej poznalo.

tikitoki ::

dronyx je izjavil:

tikitoki je izjavil:

Trenutno stanje je taksno, da je govorenje o ogrozenosti Izraela, k da izjavis, da je Rusija ogrozena od Ukrajine. Bogi zionisti z atomskimi bombami in eno najmocnejsih vojsk na svetu, ki jih ogrozajo otroci s fracami, ki jih v samoobrambi postrelijo.

V Palestini sem jaz videl osnovnošolske otroke z AK-47. Možno pa da so bili prividi. Samo ne, ne bi rekel. Res so bili otroci s pravimi puškami. Od tu je lahko bit pameten.


Itak, primerjava pripadnikov ene najmocnejsih vojsk na svetu z atomskim orozjem in otrokov s kalasnikom je popolnoma smiselna:).

Si preprican, da otrok s kalasnikom (cetudi nisi sposoben tega z niceme podkrepiti) ni povezan z zionisticnimi vojnimi zlocini in genocidno politiko? Pri nas so tudi partizani pobijali naciste. Kar se mene tice so palestinci na tej tocki vsaj tako upraviceni do odpora, kot so bili partizani.

Nacisti so partizane tudi imeli za bandite in nato kazensko pobijali civiliste. Krasno,da podpiras rezim, ki je na tako nizkme nivoju.

sbawe64 ::

DexterBoy
Prava samooskrba je full time job.
2020 is new 1984
Corona World order

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sbawe64 ()

endelin ::

Rusi so samooskrbni? Tipi ne morejo črpat nafte brez delov iz drugod lol

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

D3m ::

Le kako so lahko črpali, ko so bili USSR?

Endelin?
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

endelin ::

Ussr ni bila neprebojno zaprta za te stvari. Tudi plin je tekel celo med največjimi krizami:D

Mr.B ::

endelin je izjavil:

Rusi so samooskrbni? Tipi ne morejo črpat nafte brez delov iz drugod lol

Sa sej če nočeš izpasti, še bolj neumen, je bolje da si tiho.
Verjeno delaš po sistemi Da draga.

Najboljša slika, so ga prov zadeli...
 JJ

JJ

France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mr.B ()

D3m ::

To bo isti fris, ko uleti Kalibr v vagon.
|HP EliteBook|R5 6650U|

dronyx ::

tikitoki je izjavil:

Si preprican, da otrok s kalasnikom (cetudi nisi sposoben tega z niceme podkrepiti) ni povezan z zionisticnimi vojnimi zlocini in genocidno politiko? Pri nas so tudi partizani pobijali naciste. Kar se mene tice so palestinci na tej tocki vsaj tako upraviceni do odpora, kot so bili partizani.

Upora proti komu? Saj imajo Zahodni breg in gazo, samo verjetno bi vsak raje živel v Tel Avivu ali Haifi. Delo in službe so kakor vem večinoma na Izraelski strani. Samo visoka nataliteta in nič drugega je pot v revščino. In v Palestini sem videl družine s 4, 5 ali še več otroci. Pri nas te imajo za čudaka, če imaš toliko otrok. Sicer večinoma v redu ljudje in nimam nič proti njim (dva primerka sta me v Jeruzalemu sicer skušala oropat). Dejstvo je, da je situacija tam zelo zapletena in ni vse črno belo, kot ti slikaš. Eni so do zob oborožene barabe, drugi pa zatirani revčki, ki nikomur nič nočejo.

Mr.B ::

dronyx je izjavil:

tikitoki je izjavil:

Si preprican, da otrok s kalasnikom (cetudi nisi sposoben tega z niceme podkrepiti) ni povezan z zionisticnimi vojnimi zlocini in genocidno politiko? Pri nas so tudi partizani pobijali naciste. Kar se mene tice so palestinci na tej tocki vsaj tako upraviceni do odpora, kot so bili partizani.

Upora proti komu? Saj imajo Zahodni breg in gazo, samo verjetno bi vsak raje živel v Tel Avivu ali Haifi. Delo in službe so kakor vem večinoma na Izraelski strani. Samo visoka nataliteta in nič drugega je pot v revščino. In v Palestini sem videl družine s 4, 5 ali še več otroci. Pri nas te imajo za čudaka, če imaš toliko otrok. Sicer večinoma v redu ljudje in nimam nič proti njim (dva primerka sta me v Jeruzalemu sicer skušala oropat). Dejstvo je, da je situacija tam zelo zapletena in ni vse črno belo, kot ti slikaš. Eni so do zob oborožene barabe, drugi pa zatirani revčki, ki nikomur nič nočejo.

Sej bo bolje, dihaj. Vmes pa poišči širjenje... Pa pazi da ne boš izpadel itak ne delajo te musliči nič pametnega, zato je pravica židov... Sej veš Zagovarjanje Aparhida , Fašistov, je dokler si na pravi strani medijev, "naših", ok.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Unchancy ::

Bo treba it tankat te dni, zdaj je zagotovo dražje kot v nedeljo, nje? Ker Rusi nas uničujejo...

Mr.B je izjavil:

Kitajska je politično korektno dala finger Ameriki
He added that China rejects sanctions in principle and "has the right to safeguard its legitimate rights and interests", calling the nearly three-week conflict in Ukraine "the product of the accumulation and intensification of European security contradictions over the years".


Kitajci nimajo cajta, izvajajo genoc…posebno operacijo nad Ujguri. Busy.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Unchancy ()

dronyx ::

Kot vse kaže se bo svet zelo hitro razdelil vsaj na dva bloka. V enem bodo EU, ZDA in podobne države, v drugem pa Rusija, Belorusija, Kitajska in njim podobni biseri, ki imajo svoje predstave o demokraciji in se jim zdi njihova verzija boljša. Sedaj bomo hodili v trgovine s spiski držav, ki jih je potrebno bojkotirat. Jaz od danes naprej ne hodim več v kitajske restavracije. Čeprav mi je curry piščanec dober, samo ne bom podpiral režima, ki podpira ruskega diktatorja. Piščanca s curryem znam naredit tudi sam.

tikitoki ::

dronyx je izjavil:

tikitoki je izjavil:

Si preprican, da otrok s kalasnikom (cetudi nisi sposoben tega z niceme podkrepiti) ni povezan z zionisticnimi vojnimi zlocini in genocidno politiko? Pri nas so tudi partizani pobijali naciste. Kar se mene tice so palestinci na tej tocki vsaj tako upraviceni do odpora, kot so bili partizani.

Upora proti komu? Saj imajo Zahodni breg in gazo, samo verjetno bi vsak raje živel v Tel Avivu ali Haifi. Delo in službe so kakor vem večinoma na Izraelski strani. Samo visoka nataliteta in nič drugega je pot v revščino. In v Palestini sem videl družine s 4, 5 ali še več otroci. Pri nas te imajo za čudaka, če imaš toliko otrok. Sicer večinoma v redu ljudje in nimam nič proti njim (dva primerka sta me v Jeruzalemu sicer skušala oropat). Dejstvo je, da je situacija tam zelo zapletena in ni vse črno belo, kot ti slikaš. Eni so do zob oborožene barabe, drugi pa zatirani revčki, ki nikomur nič nočejo.


https://www.aa.com.tr/en/todays-headlin...

Del, da je izrael ilegalno zasedel ozemlje in izvaja genocid je dejstvo. Lahko debatiras o kaksnih malenkostih, sam ne o tem delu. Da krivis za situacijo ljudi nad katerimi se izvajaja genocid in jim je popolnoma onemogoceno kakrsnokoli normalno zivljenje, je abotno.

Se eno dejstvo. Visji standard vodi k nizji nataliteti. Neverjetno, ce ljudem ukrades vse kar imjao in zapred dva miljona ljudi na obmcoje velikosti manj k 2% Slovenije, da je kaos. Prav neverjetno. Seveda vojni zionisticni zlocinci nimajo nobene odgovornosti, krivi so palestinci, ki nad katerimi izvajajo ganocid.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tikitoki ()

Mr.B ::

dronyx je izjavil:

Kot vse kaže se bo svet zelo hitro razdelil vsaj na dva bloka. V enem bodo EU, ZDA in podobne države, v drugem pa Rusija, Belorusija, Kitajska in njim podobni biseri, ki imajo svoje predstave o demokraciji in se jim zdi njihova verzija boljša. Sedaj bomo hodili v trgovine s spiski držav, ki jih je potrebno bojkotirat. Jaz od danes naprej ne hodim več v kitajske restavracije. Čeprav mi je curry piščanec dober, samo ne bom podpiral režima, ki podpira ruskega diktatorja. Piščanca s curryem znam naredit tudi sam.

Indija, UAE, Israel, Mexico, Serbia.
Samo toliko da imaš občutek.

Sedaj pa poišči od kje Zahod največ uvozi produktov.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

tikitoki ::

dronyx je izjavil:

Kot vse kaže se bo svet zelo hitro razdelil vsaj na dva bloka. V enem bodo EU, ZDA in podobne države, v drugem pa Rusija, Belorusija, Kitajska in njim podobni biseri, ki imajo svoje predstave o demokraciji in se jim zdi njihova verzija boljša. Sedaj bomo hodili v trgovine s spiski držav, ki jih je potrebno bojkotirat. Jaz od danes naprej ne hodim več v kitajske restavracije. Čeprav mi je curry piščanec dober, samo ne bom podpiral režima, ki podpira ruskega diktatorja. Piščanca s curryem znam naredit tudi sam.


Curry ni Kitajski. S tako stopnjo razgledanosti, ni cudno, da te lahko operejo:).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tikitoki ()

nejcek74 ::

dronyx je izjavil:

...jkotirat. Jaz od danes naprej ne hodim več v kitajske restavracije. Čeprav mi je curry piščanec dober, samo ne bom podpiral režima, ki podpira ruskega diktatorja. Piščanca s curryem znam naredit tudi sam.

bi samo prijazno povedal, da je beseda "curry" angleska simplifikacija prvotno dolocene hrane iz juga Indije (Tamil), kasneje pa precej na široko različnih jedi iz jugozahodne Azije. Najdlje na vzhod pride do Tajske, t.i. tajski rdeči, rumeni in zeleni kari. ki nima kaj dosti skupnega z onim praškom, ki ga pri nas prodajajo pod tem imenom (in cemur bo v Inidiji najblizje Chicken Massala). Btw, chatniji so tudi neka kolonialna zmešnjava. "fish sauce" je tudi tajski, ceprav obstaja teorija da je v resnici prisel tja kot posledica kontakta z rimljani, ki so ga ukradli Kartigini, ki je bila samo naslednica Fenicanov, ki so v resnici malo Azijici (tako kot so bili stevilni stari Grki). "oyster sauce" pa je kitajski :)

dronyx ::

tikitoki je izjavil:

Del, da je izrael ilegalno zasedel ozemlje in izvaja genocid je dejstvo. Lahko debatiras o kaksnih malenkostih, sam ne o tem delu.

Kako je prišel Izrael do ozemlja se nisem poglabljal. Cela zgodovina civilizacije je boj za resurse in ozemlje. Saj to ti je jasno. Če bi gledal tako se potem izkaže, da moramo tudi mi od tu stran, ker smo okupirali nekomu ozemlje, ker je bil tu nekoč pred tisočletji. Ampak kakorkoli že, to bodo morali rešiti med sabo. Midva jim tu ne moreva pomagat kaj dosti.

tikitoki je izjavil:

Curry ni Kitajski. S tako stopnjo razgledanosti, ni cudno, da te lahko operejo:).

Saj ribano korenje in koleraba tudi nista kitajska, pa ju strežejo v kitajskih restavracijah. Poanta je bojkot, ne curry.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dronyx ()

Mr.B ::

dronyx je izjavil:

tikitoki je izjavil:

Del, da je izrael ilegalno zasedel ozemlje in izvaja genocid je dejstvo. Lahko debatiras o kaksnih malenkostih, sam ne o tem delu.

Kako je prišel Izrael do ozemlja se nisem poglabljal. Cela zgodovina civilizacije je boj za resurse in ozemlje. Saj to ti je jasno. Če bi gledal tako se potem izkaže, da moramo tudi mi od tu stran, ker smo okupirali nekomu ozemlje, ker je bil tu nekoč pred tisočletji. Ampak kakorkoli že, to bodo morali rešiti med sabo. Midva jim tu ne moreva pomagat kaj dosti.

No vidiš, zgodovina je jeba. Rusija se bori v ukrajini samo za resurce ;((, če sehočeš tako banalizirat...
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

dronyx ::

Mr.B je izjavil:

No vidiš, zgodovina je jeba. Rusija se bori v ukrajini samo za resurce ;((, če sehočeš tako banalizirat...

Saj verjetno to sploh ni daleč od resnice. Ukrajina ima bogata nahajališča nafte in zemeljskega plina. Nekaj v Črnem morju, to so dobili praktično rusi z okupacijo Krima, nekaj pa na vzhodu in zahodu Ukrajine. Za to verjetno potekajo spopadi sedaj. Če bi Ukrajina prišla v EU, bi postala s svojimi nahajališči glavni dobavitelj nafte in zemeljskega plina v EU in bi lahko še prej rekli adijo rusom.

voss_ ::

Jaz sem šel danes tankat poln tank, me je zelo skrbelo kako bom sedaj pri tej ceni... LOL, hecam se, imam Teslo!

#notmyproblem

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: scipascapa ()

dronyx ::

voss_ je izjavil:

Jaz sem šel danes tankat poln tank, me je zelo skrbelo kako bom sedaj pri tej ceni... LOL, hecam se, imam Teslo!

Tole je pa lepa novica. Očitno svet le ni tako črn in neprijazen, kot nam ga skušajo nekateri predstaviti. Jaz imam okrog sebe cel kup tesel oziroma teslov.

dronyx ::

Moja najljubša ruska vlogerka Elli anketira ruse kako nanje vplivajo sankcije. En lik je posebej omenil, da zaradi sankcij ne bo videl zadnjega Batmana. Mi je po tem kar odleglo. Podražitev kurilnega olja za 25% n nič proti temu, da ne moreš v kino gledati Batmana.

D3m ::

Jebo Batmana.

Latest The Duran:

|HP EliteBook|R5 6650U|

tikitoki ::

nejcek74 je izjavil:

dronyx je izjavil:

...jkotirat. Jaz od danes naprej ne hodim več v kitajske restavracije. Čeprav mi je curry piščanec dober, samo ne bom podpiral režima, ki podpira ruskega diktatorja. Piščanca s curryem znam naredit tudi sam.

bi samo prijazno povedal, da je beseda "curry" angleska simplifikacija prvotno dolocene hrane iz juga Indije (Tamil), kasneje pa precej na široko različnih jedi iz jugozahodne Azije. Najdlje na vzhod pride do Tajske, t.i. tajski rdeči, rumeni in zeleni kari. ki nima kaj dosti skupnega z onim praškom, ki ga pri nas prodajajo pod tem imenom (in cemur bo v Inidiji najblizje Chicken Massala). Btw, chatniji so tudi neka kolonialna zmešnjava. "fish sauce" je tudi tajski, ceprav obstaja teorija da je v resnici prisel tja kot posledica kontakta z rimljani, ki so ga ukradli Kartigini, ki je bila samo naslednica Fenicanov, ki so v resnici malo Azijici (tako kot so bili stevilni stari Grki). "oyster sauce" pa je kitajski :)


A curry is a dish with a sauce seasoned with spices, mainly associated with South Asian cuisine. In southern India, leaves from the curry tree may be included. There are many varieties of curry.

tikitoki ::

dronyx je izjavil:

tikitoki je izjavil:

Del, da je izrael ilegalno zasedel ozemlje in izvaja genocid je dejstvo. Lahko debatiras o kaksnih malenkostih, sam ne o tem delu.

Kako je prišel Izrael do ozemlja se nisem poglabljal. Cela zgodovina civilizacije je boj za resurse in ozemlje. Saj to ti je jasno. Če bi gledal tako se potem izkaže, da moramo tudi mi od tu stran, ker smo okupirali nekomu ozemlje, ker je bil tu nekoč pred tisočletji. Ampak kakorkoli že, to bodo morali rešiti med sabo. Midva jim tu ne moreva pomagat kaj dosti.

tikitoki je izjavil:

Curry ni Kitajski. S tako stopnjo razgledanosti, ni cudno, da te lahko operejo:).

Saj ribano korenje in koleraba tudi nista kitajska, pa ju strežejo v kitajskih restavracijah. Poanta je bojkot, ne curry.


Wow. Ti se ne bos pogljabljal v zgodovino nastanka situacije, ti se bos a priori postavil na stran zionistov, ker so ti povedali lepo pravljico. Dobro, da vemo pri cem smo.

In Izraelci ta trenutek kradejo zemljo in izvajajo genocid, ni do tega prislo pred tisocletji.

Lahko naredis malekost s tem, da preveris kaj pocnejo in jih ne podpiras.

dronyx ::

Očitno to sploh še ni najhujše, da v rusiji ne bodo videli zadnjega Batmana. Ukinili so jim tudi Instagram in ruske vplivnice doživljajo histerične napade. Groza! Svetu se je res čisto zmešalo. Nek 250 kilski lik se je v Moskvi kar priklenil z lisicami na vhod v Mc'Donalds, da bi preprečil njegovo zaprtje. Sem se pa danes ustavil v bifeju nad bazenom Tivoli v Ljubljani in zgrožen opazil, da je bil napis v slovenščini in očitno v ruščini (začne s z Požalujsta oziroma nekaj takega).

nejcek74 ::

tikitoki je izjavil:

A curry is a dish with a sauce seasoned with spices, mainly associated with South Asian cuisine. In southern India, leaves from the curry tree may be included. There are many varieties of curry.

Predlagam, da si preberes kaj vec kot prvi stavek na wikipediji, sicer je pa tudi tam razlozeno, samo moras malo vec predelat:
"The British lumped all sauce-based dishes under the generic name 'curry'.[6][19] It was introduced to English cuisine from Anglo-Indian cooking in the 17th century, as spicy sauces were added to plain boiled and cooked meats.[20] Curry was first served in coffee houses in Britain from 1809, and has been increasingly popular in Great Britain, with major jumps in the 1940s and the 1970s.[21] During the 19th century, curry was carried to the Caribbean by Indian indentured workers in the British sugar industry. Since the mid-20th century, curries of many national styles have become popular far from their origins, and increasingly become part of international fusion cuisine.[citation needed]"
V 21. stoletju lahko curry sicer mirno imenujes tudi angleška, nemška ali pa japonska hrana, "currywurst" je danes najbolj reprezentativna jed Berlina. Samo potem odpadejo razni bojkoti. Razen ce si kot Rus, sam proti celemu svetu.

Unchancy ::

dronyx je izjavil:

Kot vse kaže se bo svet zelo hitro razdelil vsaj na dva bloka. V enem bodo EU, ZDA in podobne države, v drugem pa Rusija, Belorusija, Kitajska in njim podobni biseri, ki imajo svoje predstave o demokraciji in se jim zdi njihova verzija boljša. Sedaj bomo hodili v trgovine s spiski držav, ki jih je potrebno bojkotirat. Jaz od danes naprej ne hodim več v kitajske restavracije. Čeprav mi je curry piščanec dober, samo ne bom podpiral režima, ki podpira ruskega diktatorja. Piščanca s curryem znam naredit tudi sam.

Se strinjam glede blokovske razdelitve. Glede kitajskih restavracij pa - a niso oni precej hudi uporabniki glutamata in podobnega sranja? Pa odkar so zakuhali pandemijo - uradno zaradi poor food safety - se vsaj meni njihove restavracije ne zdijo ravno opcija.

voss_ je izjavil:

Jaz sem šel danes tankat poln tank, me je zelo skrbelo kako bom sedaj pri tej ceni... LOL, hecam se, imam Teslo!

#notmyproblem

Haha, Tesle redno prehitevam na avtocesti, ko se cijazijo 100 km/h v koloni s tovornjaki. Dizel, FTW! :))
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Unchancy ()

m0LN4r ::

Jebentis, dobili mejl od "govermenta" da ne smemo prodajati Kasperskija.
https://ref.trade.re/38mvdvxm
Trade Republic 38MVDVXM

Unchancy ::

Resno? Razlog bojkot ali varnost?
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Unchancy ()

Sparkxl ::

Histerija, bi rekel

voss_ ::

Moralna superiornost.

Kmalu bomo trgali črko Z iz tipkovnice in slovnice.

D3m ::

Sparkxl je izjavil:

Histerija, bi rekel


Jup.
|HP EliteBook|R5 6650U|

voss_ ::

Jaz samo molim da ne bojo naši voditelji dobili kakšen ukaz da Yandex blokiramo.

Google je ratal smetišče cenzure in fake slovenskih trgovin, Brave je bolj tko tko, Bing še gre, Swisscows je načeloma OK, samo na yandeksu pa res najdeš čisto vse.

Mr.B ::

Unchancy je izjavil:

dronyx je izjavil:

Kot vse kaže se bo svet zelo hitro razdelil vsaj na dva bloka. V enem bodo EU, ZDA in podobne države, v drugem pa Rusija, Belorusija, Kitajska in njim podobni biseri, ki imajo svoje predstave o demokraciji in se jim zdi njihova verzija boljša. Sedaj bomo hodili v trgovine s spiski držav, ki jih je potrebno bojkotirat. Jaz od danes naprej ne hodim več v kitajske restavracije. Čeprav mi je curry piščanec dober, samo ne bom podpiral režima, ki podpira ruskega diktatorja. Piščanca s curryem znam naredit tudi sam.

Se strinjam glede blokovske razdelitve. Glede kitajskih restavracij pa - a niso oni precej hudi uporabniki glutamata in podobnega sranja? Pa odkar so zakuhali pandemijo - uradno zaradi poor food safety - se vsaj meni njihove restavracije ne zdijo ravno opcija.

voss_ je izjavil:

Jaz sem šel danes tankat poln tank, me je zelo skrbelo kako bom sedaj pri tej ceni... LOL, hecam se, imam Teslo!

#notmyproblem

Haha, Tesle redno prehitevam na avtocesti, ko se cijazijo 100 km/h v koloni s tovornjaki. Dizel, FTW! :))

Da samo zadeva se ti podre s tisto, kdaj so bili prvi primeri detektirani v EU. Tako da se izogni populizmov o pandemiji, ker razen Trump like populistov, zadeva zelo hitro potihne, ko je potrebno malo več mentalnega...
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

voss_ ::

:))

Exit from Nord Stream not being discussed, German energy giant E.ON says

Bomo bojkotirali Nemčijo ker so Rusofili? Moralno bi bilo. Vržimo jih iz EU in NATO!

D3m ::

Da nav Švabo nas vrgel iz trga.
|HP EliteBook|R5 6650U|

voss_ ::

Kaže da je vedno več podpore denacifikaciji.

Amazon removes Azov National Battalion T-shirts from its merchandise

Also missing from the catalog were stripes, cups and books with the regiment's symbol.

D3m ::

Bo fake-news Pac-man obrazložil kako se je potopljena ruska ladja Vasil Bykov lahko vrnila????????

https://twitter.com/Capt_Navy/status/15...
|HP EliteBook|R5 6650U|

Mr.B ::

Pac-man je tud objavil kako so Ruske helikopterje fentali parkirane na Kherson letališču. Se moraš res vprašat da bi na bojni črti kjer potekajo spopadi parkiral par ducat Ruskih helikopterjev, ter kazal gorečo ploščat zraven, na drugi strani daleč preč od helikopterskega pristanišča.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

kow ::

D3m je izjavil:

Bo fake-news Pac-man obrazložil kako se je potopljena ruska ladja Vasil Bykov lahko vrnila????????

https://twitter.com/Capt_Navy/status/15...


Si pozabil, da smo pisali, da ni nobenega dokaza, da so jo potopili? Za Pacmana pac vemo, da lima linke, tudi nepreverjene. Enako kot limajo nekateri ruske neumnosti.

Mr.B je izjavil:

Pac-man je tud objavil kako so Ruske helikopterje fentali parkirane na Kherson letališču. Se moraš res vprašat da bi na bojni črti kjer potekajo spopadi parkiral par ducat Ruskih helikopterjev, ter kazal gorečo ploščat zraven, na drugi strani daleč preč od helikopterskega pristanišča.


Obstajajo satelitski posnetki, ki dokazujejo da je nekaj helikopterjev pogorelo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

nirburu ::

Unchancy je izjavil:

Resno? Razlog bojkot ali varnost?


Zakaj se čudiš??
Pa saj ste vi zadnji dve leti masovno prepovedovali biznis vseh sort na podlagi paranoidnih deluzij. Kaj je danes durgače?

voss_ je izjavil:

Jaz samo molim da ne bojo naši voditelji dobili kakšen ukaz da Yandex blokiramo.

Google je ratal smetišče cenzure in fake slovenskih trgovin, Brave je bolj tko tko, Bing še gre, Swisscows je načeloma OK, samo na yandeksu pa res najdeš čisto vse.


Yandex redno uporabljam ko iščem dirt na naši strani. Upam, da se to ne zgodi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nirburu ()

TezkoDihanje ::

Mr.B je izjavil:

Pac-man je tud objavil kako so Ruske helikopterje fentali parkirane na Kherson letališču. Se moraš res vprašat da bi na bojni črti kjer potekajo spopadi parkiral par ducat Ruskih helikopterjev, ter kazal gorečo ploščat zraven, na drugi strani daleč preč od helikopterskega pristanišča.


https://twitter.com/finriswolf/status/1...
Kherson airbase after being hit by Ukrainian forces


Lepo goreči ruski helikopterji...

Mr.B ::

kow je izjavil:

D3m je izjavil:

Bo fake-news Pac-man obrazložil kako se je potopljena ruska ladja Vasil Bykov lahko vrnila????????

https://twitter.com/Capt_Navy/status/15...


Si pozabil, da smo pisali, da ni nobenega dokaza, da so jo potopili? Za Pacmana pac vemo, da lima linke, tudi nepreverjene. Enako kot limajo nekateri ruske neumnosti.

Mr.B je izjavil:

Pac-man je tud objavil kako so Ruske helikopterje fentali parkirane na Kherson letališču. Se moraš res vprašat da bi na bojni črti kjer potekajo spopadi parkiral par ducat Ruskih helikopterjev, ter kazal gorečo ploščat zraven, na drugi strani daleč preč od helikopterskega pristanišča.


Obstajajo satelitski posnetki, ki dokazujejo da je nekaj helikopterjev pogorelo.

Da, verjamem da je pogorelo nekaj. Glede na to da je to letališče fronta, in da potekajo tam spopadi, bi rekel, da ne glede an "sposobnost Rusov" z goro merro sarkazma, verjento tudi oni niso tako nori, da bi parkirali nekaj helikoptejev na sredo bojne črte.

Kaj pa ti misliš, bi ti parkiral čez noč na bojno črto, kjer potekajo spopadi, helikopterje ?
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

TezkoDihanje ::

Mr.B je izjavil:

verjento tudi oni niso tako nori, da bi parkirali nekaj helikoptejev na sredo bojne črte.


:))

Welcome to 2022.

endelin ::

Normal day

Mr.B ::

TezkoDihanje je izjavil:

Mr.B je izjavil:

Pac-man je tud objavil kako so Ruske helikopterje fentali parkirane na Kherson letališču. Se moraš res vprašat da bi na bojni črti kjer potekajo spopadi parkiral par ducat Ruskih helikopterjev, ter kazal gorečo ploščat zraven, na drugi strani daleč preč od helikopterskega pristanišča.


https://twitter.com/finriswolf/status/1...
Kherson airbase after being hit by Ukrainian forces


Lepo goreči ruski helikopterji...

Da sem videl, sporoči mi, kje je bojna črta med Rusi in Ukrajinci ? Ker po uradnih zahodnih/Ukrajinskih mapah, so rusi blizu.

Tole pravijo Rusi na dan 15-3-2022
Pravi da so uničili nekaj hangerjev ter :
4x Su25
5x mi8
1x mi24

Vir je news.sky.com.

Tako da te ŠE !X vprašam. Glede na to da so rusi, kao včeraj prevzeli nadzor nad letališčem, za katero enoumje se boš odločil.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

D3m ::

Ladjo lahko kronajo v Ghost of Sevastopol .
|HP EliteBook|R5 6650U|
««
13 / 114
»»