» »

Izogibanje vsega, kar je iz Rusije

Izogibanje vsega, kar je iz Rusije

Temo vidijo: vsi
««
11 / 114
»»

nevone ::

Gagatronix je izjavil:

Prve kopije Tetrisa so izven Sovjetske Zveze prispele po piratskih kanalih, in do ustanovitve The Tetris Company je preteklo kar nekaj vode.


Vprašanje je, zakaj in čemu ni bilo podjetje ustanovljeno v Rusiji ampak je moralo svojo domovino poiskati v ZDA.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

Gagatronix ::

Ker sta se Pajitnov in zdaj ze pokojni Pohilko ob razpadu Sovjetske Zveze preselila v ZDA.

nevone ::

Gagatronix je izjavil:

Ker sta se Pajitnov in zdaj ze pokojni Pohilko ob razpadu Sovjetske Zveze preselila v ZDA.


Pajitnov je tetris izumil, ko je bil še v Rusiji.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

tikitoki ::

mtosev je izjavil:

tikitoki je izjavil:

Jaz bojkotiram Izraelsek izdelke. Se mi zdi vsaj tolk upravicno.

Jaz bi samo tiste iz okupiranega območja. Drugo mi je ok. So pa datlji v hoferju iz Izraela. Matka ji občasno vzame.

Products from Israeli settlements in the Occupied Territories must be labelled to avoid confusion with products that come from Israel itself, the European Court of Justice (ECJ) ruled on Tuesday (12 November), in a move that provoked an angry response from pro-Israel lobbyists.

The Luxembourg-based court ruled that the "place of provenance of a foodstuff must... be indicated where failure to indicate this might mislead consumers into believing that a foodstuff has a country of origin or a place of provenance different from its true country of origin or place of provenance".

It added that without such labelling, "consumers have no way of knowing, in the absence of any information capable of enlightening them in that respect."

The case came to court after an Israeli winery based in a settlement near Jerusalem contested France's application of a previous ECJ ruling on labelling.


Ja, glih bom zionistom zaupal, da vestno oznacujejo izvor z okupiranega ozemlja.

BTW. Tudi pri rusih ne bojkotiramo zgolj izdelkov iz Ukrajine in Krima. Mislim, da si izraelci zasluzijo popoln bojkot. Ko jih sreca pamet in prenehajo z genocidno politiko, pa se bom spet kupil tudi datlje iz Izraela.

D3m je izjavil:

tikitoki je izjavil:

Jaz bojkotiram Izraelsek izdelke. Se mi zdi vsaj tolk upravicno.


Je probal to naš Mercator.

Je dobil po pički in v dveh dneh imel Izraelske izdelke nazaj na polici.

Z židi ni dobro češenj zobat......te bodo obtožili muh 6 gorrilion.


Jaz jih bojkotiram in upam, da se mi pridruzi civec ljudi, ki ne podpirajo njihove genocidne politike. BTW Zid =/= zionist.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tikitoki ()

Gagatronix ::

nevone je izjavil:

Gagatronix je izjavil:

Ker sta se Pajitnov in zdaj ze pokojni Pohilko ob razpadu Sovjetske Zveze preselila v ZDA.


Pajitnov je tetris izumil, ko je bil še v Rusiji.

o+ nevone


Ja, ampak prve royaltije je za Tetris zacel prejemati sele leta 1996, dobro desetletje po tem. V Sovjetski Zvezi jih kot drzavni usluzbenec pac ni smel.

nevone ::

V Sovjetski Zvezi jih kot drzavni usluzbenec pac ni smel.


Ni smel pustiti službe in odpreti podjetja?

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

Kebo ::

Odpreti podjetja v SZ, dober vic. Na petletki ni bilo v planu igre Tetris, konec zgodbe.

Gagatronix ::

nevone je izjavil:

V Sovjetski Zvezi jih kot drzavni usluzbenec pac ni smel.


Ni smel pustiti službe in odpreti podjetja?

o+ nevone


Tebi se pa ne sanja kaj dosti o Sovjetski Zvezi, kaj ?

nevone ::

Gagatronix je izjavil:

nevone je izjavil:

V Sovjetski Zvezi jih kot drzavni usluzbenec pac ni smel.


Ni smel pustiti službe in odpreti podjetja?

o+ nevone


Tebi se pa ne sanja kaj dosti o Sovjetski Zvezi, kaj ?


Me boš razsvetlil, kot si me do sedaj?

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

dronyx ::

tikitoki je izjavil:

Jaz bojkotiram Izraelsek izdelke. Se mi zdi vsaj tolk upravicno.

Izrael je država, po kateri se bi lahko marsikdo zgledoval. Resda badass tip države, ampak v tako sovražnem okolju drugače sploh ne bi preživeli in bi bili kot narod že davno izbrisani, saj bi jih arabci povozili z nataliteto! Mi bi šli lahko v Izrael na študijske izlete. Izrael je država, ki pri vseh zbuja strahospoštovanje in tako je tudi prav. Ti pa kar bojkotiraj Izrael če hočeš.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dronyx ()

Mr.B ::

dronyx je izjavil:

tikitoki je izjavil:

Jaz bojkotiram Izraelsek izdelke. Se mi zdi vsaj tolk upravicno.

Izrael je država, po kateri se bi lahko marsikdo zgledoval. Resda badass tip države, ampak v tako sovražnem okolju drugače sploh ne bi preživeli in bi bili kot narod že davno izbrisani, saj bi jih arabci povozili z nataliteto! Mi bi šli lahko v Izrael na študijske izlete. Izrael je država, ki pri vseh zbuja strahospoštovanje in tako je tudi prav. Ti pa kar bojkotiraj Izrael če hočeš.

Po Aparheidu ? verjento malo zmešal pojem, ampak ja mentalno si tamtam.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

tikitoki ::

dronyx je izjavil:

tikitoki je izjavil:

Jaz bojkotiram Izraelsek izdelke. Se mi zdi vsaj tolk upravicno.

Izrael je država, po kateri se bi lahko marsikdo zgledoval. Resda badass tip države, ampak v tako sovražnem okolju drugače sploh ne bi preživeli in bi bili kot narod že davno izbrisani, saj bi jih arabci povozili z nataliteto! Mi bi šli lahko v Izrael na študijske izlete. Izrael je država, ki pri vseh zbuja strahospoštovanje in tako je tudi prav. Ti pa kar bojkotiraj Izrael če hočeš.


Pojdi tja, se prijavi za sterilizacijo, da ne bos ogrozal zionisticnih nacrtov in bodi srecen suznej.

bbbbbb2015 ::

dronyx je izjavil:

tikitoki je izjavil:

Jaz bojkotiram Izraelsek izdelke. Se mi zdi vsaj tolk upravicno.

Izrael je država, po kateri se bi lahko marsikdo zgledoval. Resda badass tip države, ampak v tako sovražnem okolju drugače sploh ne bi preživeli in bi bili kot narod že davno izbrisani, saj bi jih arabci povozili z nataliteto! Mi bi šli lahko v Izrael na študijske izlete. Izrael je država, ki pri vseh zbuja strahospoštovanje in tako je tudi prav. Ti pa kar bojkotiraj Izrael če hočeš.


Izraelci ne bi imeli za plastično slamico, s katero bi eventuelno pili sok, če jim ne bi ZDA obilno pomagale s pomočmi v orožju in tehnologiji. Imeli so (ne vem če še imajo, mislim da ja) priviligiran ekonomski status izvoznika.

Ter so bili nenormalno agresivni do Palestincev in drugih narodov na bližnjem vzhodu.

Nedvomno so precej krivi tudi Arabci (celoten spor se je začel dejansko na pobudo Palestincev - to se malo pozablja), samo ta hip so nenormalno grobi do vseh okoli, vključno s Sirijo. Sirci in ostali, vključno s para vojskami pa jim vračajo milo za drago.

Gagatronix ::

Seveda se je zacel na pobudo Palestincev, ce so jim pa dobesedno ukradli teritorij v NJIHOVI drzavi.

norTip2 ::

Gagatronix je izjavil:

Seveda se je zacel na pobudo Palestincev, ce so jim pa dobesedno ukradli teritorij v NJIHOVI drzavi.

Izrael top. Upam da ti zbombardijo tvoj 10m2 klošar plac.

dronyx ::

bbbbbb2015 je izjavil:

Ter so bili nenormalno agresivni do Palestincev in drugih narodov na bližnjem vzhodu.

Še en vrhunski poznavalec situacije. Si malo pozabil na vse palestinske intifade in ostale vojne arabcev proti Izraelu. Še enkrat ponavljam. Če Izrael ne bi bil tak badass kot je, ga v 50 letih ne bi bilo več oziroma to ne bi bila več država Izraelcev, ampak še ena arabska (da ne napišem kaj in to nikakor ni moderna demokracija). Kako to v praksi izgleda bodo videli čez desetletja tudi pri nas. Pa preden pišete traparije pojdite enkrat v Izrael in na palestinska ozemlja. Ampak to vam močno odsvetujem, ker je na palestinskih ozemljih brez lokalnega vodnika lahko nevarno. Očitno je bil zid, ki ga je zgradil Izrael, kar prava rešitev. Da je pa Izrael nek aparthaid lahko trdijo samo tisti, ki so prepričani, da rusi izvajajo humanitarno operacijo v Ukrajini.

Je pa seveda drugo vprašanje kako je Izrael kot država nastal in kako pridobil ozemlje leta 1967. Ampak okolje v katerem je država Izrael je pa izjemno sovražno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dronyx ()

Mr.B ::

dronyx je izjavil:

bbbbbb2015 je izjavil:

Ter so bili nenormalno agresivni do Palestincev in drugih narodov na bližnjem vzhodu.

Še en vrhunski poznavalec situacije. Si malo pozabil na vse palestinske intifade in ostale vojne arabcev proti Izraelu. Še enkrat ponavljam. Če Izrael ne bi bil tak badass kot je, ga v 50 letih ne bi bilo več oziroma to ne bi bila več država Izraelcev, ampak še ena arabska (da ne napišem kaj in to nikakor ni moderna demokracija). Kako to v praksi izgleda bodo videli čez desetletja tudi pri nas. Pa preden pišete traparije pojdite enkrat v Izrael in na palestinska ozemlja. Ampak to vam močno odsvetujem, ker je na palestinskih ozemljih brez lokalnega vodnika lahko nevarno. Očitno je bil zid, ki ga je zgradil Izrael, kar prava rešitev. Da je pa Izrael nek aparthaid lahko trdijo samo tisti, ki so prepričani, da rusi izvajajo humanitarno operacijo v Ukrajini.

Je pa seveda drugo vprašanje kako je Izrael kot država nastal in kako pridobil ozemlje leta 1967. Ampak okolje v katerem je država Izrael je pa izjemno sovražno.

Sej je ok. Aprhid, in podobne zadeve se spregleda, dokler si naš.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

D3m ::

Pac-man propaganda in a nutshell:

Day 1: "There are no Nazis and no biolabs."

Day 5: "Maybe there's a few Nazis."

Day 10: "Okay, yeah, there's a ton of Nazis. But they're good Nazis. And still no biolabs."

Day 15: "Okay, maybe there are a few harmless biolabs."

Day 20: "What's your problem with Nazi biolabs?"

P.S.

in other news:





:))
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

Malidelničar ::

dronyx - Izrael je top država in badass narod, seveda pa to ni všeč pussy pičkam Slovencem, ki bi se šli socializem in Neuvrščene. Ko so bile vojne tam, je ljubljansko Delo (proletarci vseh dežel, združite seTM) navijalo za Arabce in pisalo, kako so tik pred zmago, potem so pa Izraelci nagonili sovraga, so bili pa ljubljanski pisuni presenečeni in so na hitro menjali naslovnice, al kaj že. Bruh od slovenskih partijskih novinarjev. Sramota za slovenski narod ti ljudje.
Izraela jaz ne bom bojkotiral nikoli.

Iz Rusije pa v bistvu nisem nikoli kupoval ničesar. Vodke ne pijem, Finlandia je pa itak ... finska. Mislim, da je bila v LJ trgovina z ruskimi in ukrajinskimi sladkarijami in sem morda kupil kaj ruskih slaščic. Veliko jih je na osnovi arašidov, so kar dobre.
Don't invest like a Joe. Invest like a Simon.

WizzardOfOZ ::

Malidelničar je izjavil:

dronyx - Izrael je top država in badass narod, seveda pa to ni všeč pussy pičkam Slovencem, ki bi se šli socializem in Neuvrščene. Ko so bile vojne tam, je ljubljansko Delo (proletarci vseh dežel, združite seTM) navijalo za Arabce in pisalo, kako so tik pred zmago, potem so pa Izraelci nagonili sovraga, so bili pa ljubljanski pisuni presenečeni in so na hitro menjali naslovnice, al kaj že. Bruh od slovenskih partijskih novinarjev. Sramota za slovenski narod ti ljudje.
Izraela jaz ne bom bojkotiral nikoli.


Pa ti veš, da je jugoslovanska vojska na začetku pošiljala ljudi in orožje v pomoč Izraelu in so skupaj radirali palestince. Dokler ni Tito obrnil plošče in podprl Arafata in začel z neuvrščenimi. Potem je pa pošiljal pomoč palestincem.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

-vx- ::

Malidelničar je izjavil:

Iz Rusije pa v bistvu nisem nikoli kupoval ničesar. Vodke ne pijem, Finlandia je pa itak ... finska. Mislim, da je bila v LJ trgovina z ruskimi in ukrajinskimi sladkarijami in sem morda kupil kaj ruskih slaščic. Veliko jih je na osnovi arašidov, so kar dobre.


Razen kar ti je ze WizzardOfOZ omenil, je tvoja izjava popolna neumnost, pri danasnjem globalnem trgu, nimas nobenih sans, da bi se izognil ruskim izdelkom, ker so lahko kot delcki necesa vecjega, od aluminija (kot surovine, ki je recimo v tvojem avtomobilu), pasu, ki je iz npr. iz ruskega usnja, do polprevodnikov, ki so narejeni z uporabo Ruskega neona iz jeklarn, precisenega v Ukrajini (kar te postavi v se vecji zajeb, ne bos uporabljal rusko, bos pa ukrajinsko... hmmm).

Skratka celoten tvoj spis je neumnost, na podlagi nerazgledanosti, enako kot si vojno v Ukrajini predstavljate kot "preprosto, A napade B" in na prvo zogo si tako predstavljate tudi vse ostalo in mislite, da imate prav.
Ukrajina: freedom's just another word for nothing left to lose.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: -vx- ()

kow ::

Neumnost je tvoja propaganda, ko peres ljudem glavo. Kot, da se vse surovine kopljejo samo v ruski sferi. Traparija. Aluminija je kolikor hoces.
Dalec najvecji problem je nadomstiti ruski plin. Nafto pa niti ne.

Leta vam ze tukaj (nekateri) razlagamo, da paktiranje z ruskimi fasisti, islamofasisti itd. ne vodi nikamor. Samo je tako desnica, sploh pa levica paktirala. Schroederja v arest!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

Mr.B ::

Dejmo reči tako. zagovarjanje NAcije, Aprhida, Fašizma ni ok, dokler je to naš nasprotnik.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

D3m ::

Tudi nafto je težko nadomestiti, če je cena v primerjavi s prej višja. :D
|HP EliteBook|R5 6650U|

kow ::

The only cure for high oil prices, are high oil prices.

D3m ::

No vidiš. Saj gre. :D
|HP EliteBook|R5 6650U|

kow ::

In kaj je to tako tezkega... pac nekaj let visje cene nafte. No biggie. Razen za snezinke.

Unchancy ::

voss_ je izjavil:

D3m je izjavil:

Pretiravati pa ni treba.


Tebi je to pretiravanje? Taki so največja grožnja naši demokraciji in vrednotam. Ne more človek kar sam nekaj po svoje govoriti. Trenutno je ključnega pomena da poslušamo medije in ne nasedamo dezinformacijam. To je ključno da premagamo covid.

O, Nodi.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

Unchancy ::

Sej je ok. Aprhid, in podobne zadeve se spregleda, dokler si naš.
That's a good boy. Tako kot ti spregledaš Putinu in Xiju.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

Mr.B ::

Unchancy je izjavil:

Sej je ok. Aprhid, in podobne zadeve se spregleda, dokler si naš.
That's a good boy. Tako kot ti spregledaš Putinu in Xiju.

Ej maš kakšne lat vire iz Rusije, tako da vemo relano stanje, ali zgolj to kar "moraš" vedeti.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Unchancy ::

Mr.B je izjavil:

Unchancy je izjavil:

Sej je ok. Aprhid, in podobne zadeve se spregleda, dokler si naš.
That's a good boy. Tako kot ti spregledaš Putinu in Xiju.

Ej maš kakšne lat vire iz Rusije, tako da vemo relano stanje, ali zgolj to kar "moraš" vedeti.


Sračje gnezdo, press :))
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

dronyx ::

Medtem ko ostali poskušajo bojkotirati ruske izdelke sem jaz odkril vlog Eli from Russia. Res kvalitetna zadeva, ne pa razne influencerke tipa lepa afna. Se mi pa po ogledu nekaterih njenih prispevkov čedalje bolj zdi, da bo povprečen Rus, ki je sposoben zime preživeti pri minus 25 stopinjah, ki doma pridela skoraj vso potrebno hrano in ima vsaj dve kravi za mleko, po moje zaradi teh sankcij nastradal precej manj, kot pa mi, ki potrebujemo njihova žita, olje, plin in nafto. Tako da na koncu ne veš komu so te sankcije dejansko namenjene oziroma kdo bo imel več škode. Bodo pa Rusi marsikje v tujini zelo osovraženi in nezaželeni, če bodo sploh še lahko potovali v tujino.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dronyx ()

-vx- ::

kow je izjavil:

Neumnost je tvoja propaganda, ko peres ljudem glavo. Kot, da se vse surovine kopljejo samo v ruski sferi. Traparija. Aluminija je kolikor hoces.
Dalec najvecji problem je nadomstiti ruski plin. Nafto pa niti ne.

Leta vam ze tukaj (nekateri) razlagamo, da paktiranje z ruskimi fasisti, islamofasisti itd. ne vodi nikamor. Samo je tako desnica, sploh pa levica paktirala. Schroederja v arest!

Spet govoris neumnosti, kako bos ugotovil, da kitajski izdelek ni narejen iz Ruskega aluminija, ali se bolje, da ni primesan Kitajskemu? Pac ne bos. Ker ne mores. Bos nehal kupovati tudi od Kitajcev? Kaj pa ko bo Korejec kupil od Kitajca aluminij? Bos nehal kupovati tudi Korejsko? Bos nehal kupovati aluminijaste izdelke?

In seveda, kadar se izkaze, da govoris/te neumnosti, smo ostali, ostali, ki opomnemo na to: "paktiranje z ruskimi fasisti, islamofasisti itd.".

Ker si je lazje izmisliti ad-hominem kot pa uporabiti mozgane.
Ukrajina: freedom's just another word for nothing left to lose.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: -vx- ()

Mr.B ::

Unchancy je izjavil:

Mr.B je izjavil:

Unchancy je izjavil:

Sej je ok. Aprhid, in podobne zadeve se spregleda, dokler si naš.
That's a good boy. Tako kot ti spregledaš Putinu in Xiju.

Ej maš kakšne lat vire iz Rusije, tako da vemo relano stanje, ali zgolj to kar "moraš" vedeti.


Sračje gnezdo, press :))

No vidiš. Čisto banalno vprašanje, kako dobiti informacije obeh strani, da si lahko samo vzpostaim mnenje, odgovoriš da do tega mnenja nisi opravičen. Počuti se svobodno, ker relanost kaže da siprostovolni član KP.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

kow ::

-vx- je izjavil:


Spet govoris neumnosti, kako bos ugotovil, da kitajski izdelek ni narejen iz Ruskega aluminija, ali se bolje, da ni primesan Kitajskemu? Pac ne bos. Ker ne mores.


Cakaj, cakaj.. Rusi lahko cez noc naredijo nove tovarne, distribucijo, rudnike itd? Ti si malo nenavadno to predstavljas... Aluminij pac ni noben problem, delalo se ga bo tam, kjer je najcenejsa elektrika, pa poceni logistika.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

-vx- ::

kow je izjavil:

-vx- je izjavil:


Spet govoris neumnosti, kako bos ugotovil, da kitajski izdelek ni narejen iz Ruskega aluminija, ali se bolje, da ni primesan Kitajskemu? Pac ne bos. Ker ne mores.


Cakaj, cakaj.. Rusi lahko cez noc naredijo nove tovarne, distribucijo itd? Ti si malo nenavadno to predstavljas... Aluminij pac ni noben problem, delalo se ga bo tam, kjer je najcenejsa elektrika, pa poceni logistika.


O cem govoris, Rusi ze od nekdaj izvazajo svoje izdelke po celem svetu, tudi v drzave, ki niso del "embarga". Kako si predstavljas, da bos nehal uporabljati ruske izdelke, ce so pa del neruskih izdelkov?
Ukrajina: freedom's just another word for nothing left to lose.

kow ::

No, zdaj mi pa pokazi kje tocno so ti silni rudniki boksita? Na zemljevidu. Hvala!

Namig: rusi so nepomemben proizvajalec.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

voss_ ::

dronyx je izjavil:

sem jaz odkril vlog Eli from Russia. Res kvalitetna zadeva, ne pa razne influencerke tipa lepa afna. Se mi pa po ogledu nekaterih njenih prispevkov čedalje bolj zdi, da bo povprečen Rus, ki je sposoben zime preživeti pri minus 25 stopinjah, ki doma pridela skoraj vso potrebno hrano in ima vsaj dve kravi za mleko, po moje zaradi teh sankcij nastradal precej manj, kot pa mi, ki potrebujemo njihova žita, olje, plin in nafto. Tako da na koncu ne veš komu so te sankcije dejansko namenjene oziroma kdo bo imel več škode. Bodo pa Rusi marsikje v tujini zelo osovraženi in nezaželeni, če bodo sploh še lahko potovali v tujino.


Je (bil) en Youtube kanal ki je redno predstavljal Ruska mesta, zgodovino, ljudi... Rusija je res tako ogromna in raznolika da si slovenec ne more niti predstavljati kakšno samozadostnost imajo. Ena mesta z miljoni ljudi verjetno še vedeli ne bojo za sankcije, itak jejo le neko čudno njihovo hrano, podobno kot kakšne tržnice na ulicah Azije.

Res škoda da je Youtube brisal, sploh o tistem mestu ki je celo na ledu je bil res zanimiv del.

Kar berem slotech generale itak vejo samo za Moskvo.

Malidelničar ::

WizzardOfOZ je izjavil:

Malidelničar je izjavil:

dronyx - Izrael je top država in badass narod, seveda pa to ni všeč pussy pičkam Slovencem, ki bi se šli socializem in Neuvrščene. Ko so bile vojne tam, je ljubljansko Delo (proletarci vseh dežel, združite seTM) navijalo za Arabce in pisalo, kako so tik pred zmago, potem so pa Izraelci nagonili sovraga, so bili pa ljubljanski pisuni presenečeni in so na hitro menjali naslovnice, al kaj že. Bruh od slovenskih partijskih novinarjev. Sramota za slovenski narod ti ljudje.
Izraela jaz ne bom bojkotiral nikoli.


Pa ti veš, da je jugoslovanska vojska na začetku pošiljala ljudi in orožje v pomoč Izraelu in so skupaj radirali palestince. Dokler ni Tito obrnil plošče in podprl Arafata in začel z neuvrščenimi. Potem je pa pošiljal pomoč palestincem.


WizzardOfOZ - ja to sem vedel, o tem je govoril dr. Rado Pezdir. UBDA je pomagala Izraelcem v njihovi Aliyah po WW2. UDBA je imela še v času Neuvrščenih močne stike z Mossadom, čeprav smo bili uradno za Arabce. Očitno nam Izraelci tega niso zamerili dolgoročno, ker so Slovenijo leta 1991 takoj priznali. Tako, da ja je možno, da je Izrael državnost izbojeval tudi z Yugo-orožjem. Ampak na začetku je itak bila tudi SZ za Izrael se mi zdi????? No v glavnem ne prenašam anti-Izrael biasa v Sloveniji.

Glede Rusije se pa ne spominjam nekih izdelkov 'Made in Russia', res ne .... verjamem pa, da so. Revija Ruski zdravnik, pa slaščice o katerih sem pisal.
Ampak Sukhoj-a se ne da kupiti v Maxiju oz. Mercatorju. :))
Don't invest like a Joe. Invest like a Simon.

kow ::

kow je izjavil:

No, zdaj mi pa pokazi kje tocno so ti silni rudniki boksita? Na zemljevidu. Hvala!
Namig: rusi so nepomemben proizvajalec.


Kot ze ves cas ponavljamo - glavno stratesko orozje Rusije je plin. Tudi nas Talum izdeluje aluminij z ruskim plinom (domnevam).

Unchancy ::

Mr.B je izjavil:

Unchancy je izjavil:

Mr.B je izjavil:

Unchancy je izjavil:

Sej je ok. Aprhid, in podobne zadeve se spregleda, dokler si naš.
That's a good boy. Tako kot ti spregledaš Putinu in Xiju.

Ej maš kakšne lat vire iz Rusije, tako da vemo relano stanje, ali zgolj to kar "moraš" vedeti.


Sračje gnezdo, press :))

No vidiš. Čisto banalno vprašanje, kako dobiti informacije obeh strani, da si lahko samo vzpostaim mnenje, odgovoriš da do tega mnenja nisi opravičen. Počuti se svobodno, ker relanost kaže da siprostovolni član KP.

Komentiral sem tvoj nečitljiv prispevek.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

voss_ ::

kow je izjavil:

kow je izjavil:

No, zdaj mi pa pokazi kje tocno so ti silni rudniki boksita? Na zemljevidu. Hvala!
Namig: rusi so nepomemben proizvajalec.


Kot ze ves cas ponavljamo - glavno stratesko orozje Rusije je plin. Tudi nas Talum izdeluje aluminij z ruskim plinom (domnevam).


Super, plina ne rabim, bom kuhal na elektriko, problem rešen.

endelin ::

Baje se na plinu bolje kuha kot na elektriki

voss_ ::

endelin je izjavil:

Baje se na plinu bolje kuha kot na elektriki


Velik problem je oblika posode, ker sedaj ne bom več mogel pravilno




Eh, bom pa več v Mcdonalds hodil.

kow ::

voss_ je izjavil:


Super, plina ne rabim, bom kuhal na elektriko, problem rešen.


Se vedno cakam, da na zemljevid rudnikov boksita...

voss_ ::

kow je izjavil:

voss_ je izjavil:


Super, plina ne rabim, bom kuhal na elektriko, problem rešen.


Se vedno cakam, da na zemljevid rudnikov boksita...


Nikoli nisem govoril o nobenem boksitu.

kow ::

Je bil vx.

voss_ je izjavil:


Super, plina ne rabim, bom kuhal na elektriko, problem rešen.


Jaz ze. Vmes pa gledam po netu solarne celice, pa baterijske hranilnike.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

D3m ::

kow je izjavil:

voss_ je izjavil:


Super, plina ne rabim, bom kuhal na elektriko, problem rešen.


Se vedno cakam, da na zemljevid rudnikov boksita...


Kaj bi ti rad sedaj z boksitom dokazal?
|HP EliteBook|R5 6650U|

kow ::

Rusofili tukaj vsiljujete narativo, da so vse surovine v Rusiji. V resnici je to bullshit in edino realno rusko ekonomsko orozje je plin. Veliko bolj kot nafta.

voss_ ::

kow je izjavil:



Jaz ze. Vmes pa gledam po netu solarne celice, pa baterijske hranilnike.


Super, očitno si dosti premožen in boš altruistično delil svojo blaginjo tudi z manj srečnimi?

Saj veš, složno in demokratsko.
««
11 / 114
»»