» »

Izogibanje vsega, kar je iz Rusije

Izogibanje vsega, kar je iz Rusije

Temo vidijo: vsi
««
3 / 114
»»

WizzardOfOZ ::

FireSnake je izjavil:


Pa to, da nam je toplo v rit.
Ampak, ne več zaradi Rusov: ker plinovod, ki je speljan prek Ukrajine v Evropo ne prinaša več plina.
Kupovali bomo od usekov, po višji ceni.


Hmm, v menčijo se še vedno zliva ogromno plina, amričani še vedno kupujejo nafto od rusov, samo ostali smo se pa v koleno ustrelili, pa boste lepo tiho in požrli ves drek.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

endelin ::

Z veseljem bom požrl drek. Vse da Putin stopi pred nurnbersko sodišče 2 za vojne zločine

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

LeQuack ::

In kdo bo šel v Rusijo po Putina?
Quack !

endelin ::

Če bodo pametni ga bodo odstavili in pridržali rusi sami. Sicer bodo morda lačni in vsesplošna uboščina. Sankcije so edine preko katerih se lahko pritisne. Drugo je neposredni vojaški spopad Zahoda in Rusije. Vse je v rokah ruskega naroda ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

Mr.B ::

endelin je izjavil:

Z veseljem bom požrl drek. Vse da Putin stopi pred nurnbersko sodišče 2 za vojne zločine

Poznamo nekatere, ki so tako pogumno govorili tudi o kitajcih, pa so bolj denarnico gledali...
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

tomlin ::

zavajanje in kretenske bedarije neke kače. SysAir Maribor je že več kot pol leta pod urgentno seznanjen z extra rizik posli z rusijo, naj kasira za svojo debilno poslovno politiko8-)

FireSnake je izjavil:

styrian je izjavil:

Jaz pa sploh ne vem kaj bi bojkotiral, ker ne poznam nobenih ruskih izdelkov & storitev.


SPLAT zobna krema (odlična zadeva).
Pa to, da nam je toplo v rit.
Ampak, ne več zaradi Rusov: ker plinovod, ki je speljan prek Ukrajine v Evropo ne prinaša več plina.
Kupovali bomo od usekov, po višji ceni.
Se je že podražilo, pa še se bo.

SysAir Maribor: čez noč so morali SAMI prekiniti pošiljanje robe v Rusijo (že sklenjeno).
Kdo bo plačal izpad in morebitna odpuščanja?

FireSnake ::

WizzardOfOZ je izjavil:


Hmm, v menčijo se še vedno zliva ogromno plina, amričani še vedno kupujejo nafto od rusov, samo ostali smo se pa v koleno ustrelili, pa boste lepo tiho in požrli ves drek.


Francozi so že rekli podjetjem, naj se jim s sankcijami ne mudi preveč.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

tomlin ::

Daj strupenjača link do francozov!

FireSnake je izjavil:

WizzardOfOZ je izjavil:


Hmm, v menčijo se še vedno zliva ogromno plina, amričani še vedno kupujejo nafto od rusov, samo ostali smo se pa v koleno ustrelili, pa boste lepo tiho in požrli ves drek.


Francozi so že rekli podjetjem, naj se jim s sankcijami ne mudi preveč.

FireSnake ::

tomlin je izjavil:

zavajanje in kretenske bedarije neke kače. SysAir Maribor je že več kot pol leta pod urgentno seznanjen z extra rizik posli z rusijo, naj kasira za svojo debilno poslovno politiko8-)




Zaposleni (vodja) bo verjetno vedel več, kot ti, ane (info iz prve roke)?
Ne pij, če ti škodi.
Privoščljivost tudi ne ravno vrlina, ki bi bila zaželena.
Tako da: ko se boš streznil, boš morda želel drugače povedati, a editiranje ne bo več delalo. :P

Seveda me zanima tudi, kje točno jaz zavajam.

Neverjetno, kaj vse (po kanalizaciji) lazi sem iz med-over-net.

tomlin je izjavil:

Daj strupenjača link do francozov!


Beri še tuje medije, ne samo nora TV (ker ti škodi) ;)
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

tomlin ::

Ponovno si se predoziral. Pazi coca cola overdose zna biti jako neugodna

FireSnake je izjavil:

tomlin je izjavil:

zavajanje in kretenske bedarije neke kače. SysAir Maribor je že več kot pol leta pod urgentno seznanjen z extra rizik posli z rusijo, naj kasira za svojo debilno poslovno politiko8-)




Zaposleni (vodja) bo verjetno vedel več, kot ti, ane (info iz prve roke)?
Ne pij, če ti škodi.
Privoščljivost tudi ne ravno vrlina, ki bi bila zaželena.
Tako da: ko se boš streznil, boš morda želel drugače povedati, a editiranje ne bo več delalo. :P

Seveda me zanima tudi, kje točno jaz zavajam.

Neverjetno, kaj vse (po kanalizaciji) lazi sem iz med-over-net.

tomlin je izjavil:

Daj strupenjača link do francozov!


Beri še tuje medije, ne samo nora TV (ker ti škodi) ;)

tikitoki ::

Kako lepo bi bilo, ce neprilagojenci ne bi privlekli covida v vsako temo.

driver_x ::

styrian je izjavil:

Jaz pa sploh ne vem kaj bi bojkotiral, ker ne poznam nobenih ruskih izdelkov & storitev.


Potem bojkotiraj češke izdelke.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: driver_x ()

nightrage ::

driver_x je izjavil:

styrian je izjavil:

Jaz pa sploh ne vem kaj bi bojkotiral, ker ne poznam nobenih ruskih izdelkov & storitev.


Potem bojkotiraj češke izdelke.


Zakaj bi češke, če lahko ruske? Kaj ti bo avto, če imaš kolo?

Yohan del Sud ::

Ta tema bi bolj spadala med "Probleme človeštva" IMHO. :)

Sicer pa, bemtiš, da se ne spomnim, kdaj sem nazadnje videl kaj "Made in Russia" tu okrog.

Ok, plin, najbrž. Pogrevanje s putinovimi prdci? Ok, dvoličnež sam, pa kaj.
www.strancar.com

Griffin R500 ::

V naslednjih 3 letih se bo tudi ST zelo spremenil. Cepljeni bodo ugašali, vedno manj bo oprancev zahodne nazi elite.
MSM se osredotoča na zakritje vseh smrti zaradi cepiva. Ukrajina je odličen trenutek za to. Vendar je vse še kako povezano.


https://www.bitchute.com/video/8wyZWfxo...

https://www.bitchute.com/video/BS3KpBfi...

Lep dan necepljenim.
https://www.bitchute.com/video/K6o3GnXVHbIg/

dronyx ::

mr_chai je izjavil:

Zelensky je nekaj najslabšega kar se je zgodilo Ukrajini.Bogi ljudje, le kako so bili lahko tako naivni, da so šli tega igralca volit. Hrabrega idiota, potrebovali bi pa modreca, k bi znal voditi politiko na obeh straneh.

Si pa res naiven. Za Ukrajino je bila možnost samo da postane enaka kot je Belorusija, torej Ruska marioneta, ali da se poveže z zahodom in tvega rusko agresijo. Veliko takih modrecev ima Srbija, kar v praksi pomeni, da so razpeti med Kitajsko in Rusijo, radi bi pa v EU. Na koncu bodo ostali balkanska vukojebina še večja, kot so sedaj.

Svet ruskih vojaških dosežkov ne bo nikdar priznal, razen morda Severna Koreja, Belorusija in Srbija. Rusija pa postaja nova Severna Koreja na vzhodnih mejah EU. To je trenutno geopolitična realnost.

EU pa bi morala začeti razmišljati v smeri, da bi v skrajni sili tudi kriminalizirala vsakršno simpatiziranje ali propagiranje režima Vladimirja Putina. Ti režimi doma brutalno zatirajo vsako napačno razmišljanje, v tujini pa izkoriščajo čisto vse instrumente demokracije za doseganje svojih ciljev. In zato so ti režimi zelo nevarni tudi izven svojih meja. Nenazadnje, tudi pregon organiziranega kriminala praktično ni mogoč, če policiji ne daš dovolj prostih rok, saj kriminal si ne postavlja nikakršnih omejitev. Če policijo preveč omejiš pri svojem delu, potem nima praktično nikakršnih možnosti. Gre pa seveda tu za kompromis.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dronyx ()

D3m ::

Še enkrat.

Nočeš prestopiti tega praga.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Mr.B ::

dronyx je izjavil:

mr_chai je izjavil:

Zelensky je nekaj najslabšega kar se je zgodilo Ukrajini.Bogi ljudje, le kako so bili lahko tako naivni, da so šli tega igralca volit. Hrabrega idiota, potrebovali bi pa modreca, k bi znal voditi politiko na obeh straneh.

Si pa res naiven. Za Ukrajino je bila možnost samo da postane enaka kot je Belorusija, torej Ruska marioneta, ali da se poveže z zahodom in tvega rusko agresijo. Veliko takih modrecev ima Srbija, kar v praksi pomeni, da so razpeti med Kitajsko in Rusijo, radi bi pa v EU. Na koncu bodo ostali balkanska vukojebina še večja, kot so sedaj.

Svet ruskih vojaških dosežkov ne bo nikdar priznal, razen morda Severna Koreja, Belorusija in Srbija. Rusija pa postaja nova Severna Koreja na vzhodnih mejah EU. To je trenutno geopolitična realnost.

EU pa bi morala začeti razmišljati v smeri, da bi v skrajni sili tudi kriminalizirala vsakršno simpatiziranje ali propagiranje režima Vladimirja Putina. Ti režimi doma brutalno zatirajo vsako napačno razmišljanje, v tujini pa izkoriščajo čisto vse instrumente demokracije za doseganje svojih ciljev. In zato so ti režimi zelo nevarni tudi izven svojih meja. Nenazadnje, tudi pregon organiziranega kriminala praktično ni mogoč, če policiji ne daš dovolj prostih rok, saj kriminal si ne postavlja nikakršnih omejitev. Če policijo preveč omejiš pri svojem delu, potem nima praktično nikakršnih možnosti. Gre pa seveda tu za kompromis.

Prvi korak blokirat vse vire informacij ki prihaja od tam. Verjetno so taki kot ti prevec sposobni in NE locijo med informacijo in propagando.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

PacificBlue ::

Meni je fascinanto s kaksno hitrostjo se Eu spreminja v diktatorski režim.

Pojav razisma do Rusov in ostalih me spominja na Hitlerjevo Nemcijo in žide.

Začelo se je omejevati tudi medije in nekateri bi radi ze kaznovali tiste, ki drugace mislijo, govorijo.

Jebemo asa smo zabredli.

gozdar1 ::

To da so teoretiki zarot ob enem tudi putinofili in trumpardi je logično saj jih ruska propaganda že leta hrani z fake news in teorijami zarot. Čudi samo, da to nekateri opažajo šele danes.
Im apa putin največ podpore ravno na skrajni evropski desni in levi.

dronyx ::

PacificBlue je izjavil:

Meni je fascinanto s kaksno hitrostjo se Eu spreminja v diktatorski režim.

Pojdi živet v Belorusijo. Tam ti bo sigurno lažje.

Saj Putin je sam priznal, da si prizadeva za "pravo demokracijo", torej to, kar so danes Rusija, Kitajska, Belorusija in njim podobne države. Sebe pa verjetno vidi kot vladarja sveta. To je za na psihiatrijo.

Verjamem da bodo rusi naravnost navdušeni, ko bodo lahko na izlete v tujino hodili samo še v Belorusijo in na Kitajsko. Z napadom na Ukrajino so se praktično čez noč zbudili v povsem drugačni državi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dronyx ()

D3m ::

Pozabil si še na preostali svet.
|HP EliteBook|R5 6650U|

dronyx ::

D3m je izjavil:

Pozabil si še na preostali svet.

Ja, pa res. Čisto pozabil, da je svet velik. Samo ne vem zakaj so ruski oligarhi in ostali bolj premožni rusi hodili radi v EU in GB ter tu kupovali nepremičnine, hodili smučat in na morje, ne pa recimo v Venezuelo, Bocvano ali Vietnam. Kot sem že napisal so se rusi čez noč zbudili v povsem drugi državi, EU pa se mislim da čedalje bolj zaveda, kakšno grožnjo predstavlja putinov režim.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dronyx ()

D3m ::

Naštel si samo tri države.
|HP EliteBook|R5 6650U|

m0LN4r ::

endelin je izjavil:

Enim ni jasno da so sankcije edina stvar, ki morda ruse prepriča da spizdijo iz UA. Druga je WW3 najverjetneje

Meni se nekako ne zdi posteno, da se kaznuje ruse, zaradi Putina.
Je pa cudno, da se rusi sami ne obrnejo proti njemu.

Bom malo vprasal soseda, kak je stanje tam, ma on veze prek.
https://ref.trade.re/38mvdvxm
Trade Republic 38MVDVXM

dronyx ::

Moram dodati še tole k mojemu izvajanj. Putin je spretno igral na karto dvoličnosti zahoda, saj komu mar Čečenija, Gruzija ali Sirija, vsem pa diši ruski denar. Z veseljem so za ruske oligarhe gradili jahte, jim prodajali dizajnerske torbice in drage ure ter seveda številne nepremičnine, tudi na najbolj prestižnih lokacijah. Ampak pri Ukrajini je pa očitno diktator tokrat zagrizel v beton! Dvoličnost zahoda ima kljub vsemu nekje mejo in tokrat jo je putin prestopil.

Za številne rusofile pri nas sicer tragičen razplet, ampak tako to pač je. Pri teh "geostrateških" igrah ne smeš podcenjevati nasprotnika in precenjevati lastnih sposobnosti. Pa dobro moraš poznati pravila, po katerih se ta igra igra.

Ampak s tem bi se morala ukvarjati psihiatrija, ne jaz.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dronyx ()

Vanich ::

Pa ravno prejšnji teden sem montiral bojler "Ariston", 50l. Zadnjič pa opazim nalepko: "Made in Russia"!!!
Skoraj bi me kap!
Kaj naj sedaj storim? Naj se tuširam samo z mrzlo vodo? Baje je to zdravo, pa tudi elektriko bom prišparal, po drugi strani se pa sam Putin potaplja v zaledeneli reki in ne bi rad videl, da me kdo obtoži, da ga posnemam. Lahko me kdo od familije tudi prijavi na policijo zaradi ruske propagande. Hmmmm, le kaj naj sedaj storim? Kako pristopiti k tej kočljivi zadevi?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Vanich ()

Mike_Rotch ::

Prvi korak blokirat vse vire informacij ki prihaja od tam. Verjetno so taki kot ti prevec sposobni in NE locijo med informacijo in propagando.


Tudi ti ne ločiš med informacijo in propagando, čeprav mogoče misliš, da ločiš.

jest10 ::

dronyx je izjavil:

D3m je izjavil:

Pozabil si še na preostali svet.

Samo ne vem zakaj so ruski oligarhi in ostali bolj premožni rusi hodili radi v EU in GB ter tu kupovali nepremičnine, hodili smučat in na morje, ne pa recimo v Venezuelo, Bocvano ali Vietnam.

V bistvu so zelo radi hodili v Azijo, ter tudi marsikaj tam kupili.

dronyx ::

jest10 je izjavil:

V bistvu so zelo radi hodili v Azijo, ter tudi marsikaj tam kupili.

Tudi pri nas so imeli kar izbran okus pri svojih nakupih. To jim moram priznati. Edino tista vila na Bledu je pa tipično...kako naj rečem...ruska. Kot Aniston bojler.

Putin je spretno igral na karto dvoličnosti zahoda...
Tu bi bila morda lahko namesto dvoličnost uporabljena beseda pragmatičnost. Ampak stvar okusa.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dronyx ()

m0LN4r ::

Vanich je izjavil:

Pa ravno prejšnji teden sem montiral bojler "Ariston", 50l. Zadnjič pa opazim nalepko: "Made in Russia"!!!
Skoraj bi me kap!
Kaj naj sedaj storim? Naj se tuširam samo z mrzlo vodo? Baje je to zdravo, pa tudi elektriko bom prišparal, po drugi strani se pa sam Putin potaplja v zaledeneli reki in ne bi rad videl, da me kdo obtoži, da ga posnemam. Lahko me kdo od familije tudi prijavi na policijo zaradi ruske propagande. Hmmmm, le kaj naj sedaj storim? Kako pristopiti k tej kočljivi zadevi?

Poslji bojler nazaj in kupi drugega.
https://ref.trade.re/38mvdvxm
Trade Republic 38MVDVXM

dronyx ::

m0LN4r je izjavil:

Poslji bojler nazaj in kupi drugega.

Škoda se matrat zaradi malenkosti. Odtrgaj dol nalepko made in russia in daj gor nalepko made in bangladeš iz kakšne addidas trenirke. Pa ne me spet obtožit, da ne maram balkancev.

Unchancy ::

Griffin R500 je izjavil:

V naslednjih 3 letih se bo tudi ST zelo spremenil. Cepljeni bodo ugašali, vedno manj bo oprancev zahodne nazi elite.
MSM se osredotoča na zakritje vseh smrti zaradi cepiva. Ukrajina je odličen trenutek za to. Vendar je vse še kako povezano.


https://www.bitchute.com/video/8wyZWfxo...

https://www.bitchute.com/video/BS3KpBfi...

Lep dan necepljenim.

A se je katastrofa prestavila za 3 leta? A niste že ene parkrat prestavljali?
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

Mr.B ::

gozdar1 je izjavil:

To da so teoretiki zarot ob enem tudi putinofili in trumpardi je logično saj jih ruska propaganda že leta hrani z fake news in teorijami zarot. Čudi samo, da to nekateri opažajo šele danes.
Im apa putin največ podpore ravno na skrajni evropski desni in levi.

No vidiš, tako kot je putin uspel prepričati redneke z juga amerike da volijo Trumpa. Taki kot ti misliš da vas bo druga stran medalje ...
Ne skrbi sej bo kmalu sticket Putin did that in zamenjal Bidenov sticker.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Unchancy ::

PacificBlue je izjavil:

Meni je fascinanto s kaksno hitrostjo se Eu spreminja v diktatorski režim.

Pojav razisma do Rusov in ostalih me spominja na Hitlerjevo Nemcijo in žide.

Začelo se je omejevati tudi medije in nekateri bi radi ze kaznovali tiste, ki drugace mislijo, govorijo.

Jebemo asa smo zabredli.

Medtem se iz Rusije umikajo vsi tuji mediji, ker je za oblasti nevšečno poročanje v Rusiji zagrožena kazen 15 let zapora.
Kako retardiran moraš biti, da zagovarjaš Rusijo pri tem…
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

Mr.B ::

dronyx je izjavil:

Moram dodati še tole k mojemu izvajanj. Putin je spretno igral na karto dvoličnosti zahoda, saj komu mar Čečenija, Gruzija ali Sirija, vsem pa diši ruski denar. Z veseljem so za ruske oligarhe gradili jahte, jim prodajali dizajnerske torbice in drage ure ter seveda številne nepremičnine, tudi na najbolj prestižnih lokacijah. Ampak pri Ukrajini je pa očitno diktator tokrat zagrizel v beton! Dvoličnost zahoda ima kljub vsemu nekje mejo in tokrat jo je putin prestopil.

Za številne rusofile pri nas sicer tragičen razplet, ampak tako to pač je. Pri teh "geostrateških" igrah ne smeš podcenjevati nasprotnika in precenjevati lastnih sposobnosti. Pa dobro moraš poznati pravila, po katerih se ta igra igra.

Ampak s tem bi se morala ukvarjati psihiatrija, ne jaz.

Rabiš bau bau.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Reycis ::

DarwiN je izjavil:

IMHO odgovornost ni toliko na posameznikih, ampak na politiki in velikih podjetjih. Podobno torej kot pri prehodu na zeleno energijo.. Posameznik pač naredi kolikor je pripravljen pomagati, lahko pa se še vedno vozi z letalom vsak dan, če želi. Politika in podjetja so tisti faktor, ki dela bistveno razliko.

Ampak ja. Rusijo je treba v čim večji meri in čim prej zradirat iz zemljevida, kar se tiče sodelovanja z njimi. Kar seveda ne gre čez noč. Za določene stvari bodo potencialno potrebna dolga leta (kot je denimo skenslanje plina in nafte).

Pravzaprav je treba it v totalne ekstreme. Tudi do te mere, da bo ekonomske posledice čutil ves svet. Smo namreč na ključni točki. Če se Rusiji "pogleda skozi prste", bo naslednja udarila Kitajska ali katera druga država.. Če se pa Rusijo takorekoč spremeni v Severno Korejo, bo pa to močan opomin ostalim državam. Teorija odvračanja.

Ampak jasno. Trumptardom vam gre vse to na živce, ker vas "nekaj" vleče proti Rusiji.

Dva problema sta. Prvi je ta, da se s temi potezami Rusijo dela samozadostno in avtarkija bi znala postat njihova zelo velika prednost. Kot država z zelo velikim ozemljem, ki je razmeroma redko poseljeno za to definitivno imajo potencial. Putin želi seznam držav, ki so uvedle sankcije. Kot je že namignil Putin bo Rusija po vsej verjetnosti nacionalizirala vse patente, ki izhajajo iz teh držav. Škoda, ki jo bo s tem utrpelo zahodno gospodarstvo in na drugi strani korist za Rusijo bo gromozanska.

Drugi problem so zavezniki in bodoči prestopniki. Teh držav sploh ni tako malo, npr države, ki na listi porednih: Venezuela, Severna koreja, države bližnjega vzhoda, potem je še nekaj držav, ki so že tradicionalni zavezniki npr. Srbija. Potem je še cel kup držav, ki bodo navidezno uvedle sankcije na skrivaj pod mizo pa bodo še naprej trgovali v skoraj enakem obsegu - med njimi bodo skoraj gotovo gromozanske Kitajska, Indija in Brazilija. V prihodnosti se lahko te države začnejo obračat proti zahodu in povezovat z Rusijo. Zahodni narciski zaslepljeni s svojo supremacijo na to možnost sploh ne pomislite.

P.S. Glede totalne osamitve in opomina ostalim državam: 1: Severnokorejci so dokaj zadovoljni s svojo situacijo. 2: Niso materialne dobrine edino merilo kvalitete življenja. 3: Kdor drugemu jamo koplje sam vanjo pade.
Diversity is our greatest strength

voss_ ::

Racism is back on the menu boys!

Na telegramu kar nekaj posnetkov kako v svobodnih, progresivnih, demokratičnih... narodih, sedaj na cesti napadajo ruse in rusinje, razbijajo jim stekla, mečejo v njih kamenje...

Me zanima če se bojo neodvisni, prestižni zahodni mediji kaj zoperstavili tej diskriminaciji?

No borders, no nations, no deportations proteste tudi čakam v USA.

dronyx ::

voss_ je izjavil:

Me zanima če se bojo neodvisni, prestižni zahodni mediji kaj zoperstavili tej diskriminaciji?

Kaj konkretno ti pričakuješ? Nihče ni do sedaj še sprejel zakonodaje, da lahko napadaš ruse in jim uničuješ premoženje. Ne moreš pa pričakovat, da se ne bodo ljudje odzivali čustveno na dogodke okrog sebe, sploh v času interneta in TV, ko vse to dobiš direktno v svojo sobo.

voss_ ::

Za #notallmuslims so mediji in organizatorji takoj šli v akcijo.

Mr.B ::

dronyx je izjavil:

voss_ je izjavil:

Me zanima če se bojo neodvisni, prestižni zahodni mediji kaj zoperstavili tej diskriminaciji?

Kaj konkretno ti pričakuješ? Nihče ni do sedaj še sprejel zakonodaje, da lahko napadaš ruse in jim uničuješ premoženje. Ne moreš pa pričakovat, da se ne bodo ljudje odzivali čustveno na dogodke okrog sebe, sploh v času interneta in TV, ko vse to dobiš direktno v svojo sobo.

No kot sem rekel, denarnica boli.
Ker ni nikakršnega problema nacinalizirat vse rusko in pomagat ukrjini. Ko bo zmanjkalo se boš pa izgovarjal, je šlo v luft v Ukrajini, in celo sami ste spravili v luft.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

filip007 ::

Bom vprašal koliko se je Vodka podražila v lokalnem baru.
Trevor Philips Industries

m0LN4r ::

Racun za v "luft/rakete, tanke itn." sele pride, tole malo dvigovanje cen energentov je samo avans.
Krizni davek, vojni davek...
https://ref.trade.re/38mvdvxm
Trade Republic 38MVDVXM

dexterboy ::

enemon je izjavil:

Če pa je zdaj in biti proti Rusiji no. Ovce zvesto sledijo svojim pastirjem. Sovražni govor na družbenih omrežjih se dopušča, če je uperjen proti Rusom. Antiwar LGBTQQQ+++++ podpira vojno proti Rusiji. Načela veljajo, dokler so popularna. Svet je lep.
Lepo si tole spesnil, kapo dol. Pri vsem tem me skrbi alarmantno število owac... eni pravijo, da jih je celo 90%. Nam gre res tako slabo?

endelin je izjavil:

Z veseljem bom požrl drek. Vse da Putin stopi pred nurnbersko sodišče 2 za vojne zločine

Imaš pri sebi vse pod kontrolo? Ne pozabi še Buškota in Bidonarčka. Prvi še danes ni pokaza "vepons of mas distrakšns", drugi pa sprejema begunce iz Mehike z avtobusi in jim daje brezplačno zdravstveno oskrbo, seveda rabi tudi njihove volilne glasove... pa "frau merkl" bi lahko povedala kakšno v svoj zagovor, "pedrček trudojček" pa mora prvo priti iz svoje skrivne lokacije, kjer se skriva kot podgana v kelti...
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

Zgodovina sprememb…

Netrunner ::

starfotr je izjavil:


Medtem, ko vsi z največjim veseljem še naprej vozijo avte, ki jih poganja nafta, si grejejo riti s plinom, uživajo v rudah in izdelkih, ki narejenih iz teh rud, ki prihajajo iz Rusije ipd.


Ne moreš primerjati ruskih izdelkov z naravnimi dobrinami, katere slučajno prihajajo iz Rusije.

Kakorkoli, te sankcije prizadenejo ruske državljane, kateri večinoma ne podpiranjo trenutne vojne.
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

jotunn2 ::

DarwiN je izjavil:

jotunn2 je izjavil:

Aja ker je tebi nujno da ti je toplo, imas elektriko in se moras nujno voziti potem elektrike, plina in nafte ne bomo bojkotirali, bomo pa bojkotirali sibirske borovnice, ki imajo sicer res rusko ime, je pa ze zadnjih 50 generacij vzgojenih izkljucno pri nas. Ampak ker borovnice zate niso nujne je to res zadnji cas da se bojkotira.
Kaj kurac bodimo potem nacelni pa naj nas zebe v avte pa filajmo izkljucno tisto nafto, ki jo dobimo od drugje, pa tudi ce je zaradi tega 5eur/liter. Pa zapremo Krko in skrbimo za 12.000 novih brezposelnih, ker Rusijo je treba zjebat. Ja vem ne pase, pa nujno je tako da je boljse ce malo prilagodimo te sankcije.

Vidim, da si anti-vax šola oziroma uporabljaš njihov facebook priročnik. Tisti vsesplošno razširjen idiotizem: če se cepljeni lahko okuži; če cepljeni lahko širi virus; če cepljeni lahko umre - v čem je potem sploh smisel cepiva?

Črno ali belo. 100% ali 0%. Ali cepivo deluje 100% ali 0%.. Ali bojkotiramo 100% ruskih izdelkov ali 0%. Ali poznamo vseh 100% detajlov dejstva o evoluciji, ali pa nas je naredil bog. Ali smo 100% krivi za globalno segrevanje in bo konec sveta, ali pa nimamo nobenega vpliva. Itd, itd, itd, itd..

Naj uganem: še en antivax desničar?

Slabo ti gre tole tvoje predalckanje. Glede na to da sem cepljen proti bogu in pol stvari, vkljucno s korono, potem bom res zelo tezko antivaxer. Glede na to, da na volitve ne hodim, pa tudi drugace sem precej blizje levi strani kot pa desnicarjem, najbrz tudi desnicar nisem. Tako da keep on going. Ce je kdo omejen, si to ti... in to precej.

FireSnake ::

dronyx je izjavil:

mr_chai je izjavil:

Zelensky je nekaj najslabšega kar se je zgodilo Ukrajini.Bogi ljudje, le kako so bili lahko tako naivni, da so šli tega igralca volit. Hrabrega idiota, potrebovali bi pa modreca, k bi znal voditi politiko na obeh straneh.

Si pa res naiven. Za Ukrajino je bila možnost samo da postane enaka kot je Belorusija, torej Ruska marioneta, ali da se poveže z zahodom in tvega rusko agresijo. Veliko takih modrecev ima Srbija, kar v praksi pomeni, da so razpeti med Kitajsko in Rusijo, radi bi pa v EU. Na koncu bodo ostali balkanska vukojebina še večja, kot so sedaj.

Svet ruskih vojaških dosežkov ne bo nikdar priznal, razen morda Severna Koreja, Belorusija in Srbija. Rusija pa postaja nova Severna Koreja na vzhodnih mejah EU. To je trenutno geopolitična realnost.

EU pa bi morala začeti razmišljati v smeri, da bi v skrajni sili tudi kriminalizirala vsakršno simpatiziranje ali propagiranje režima Vladimirja Putina. Ti režimi doma brutalno zatirajo vsako napačno razmišljanje, v tujini pa izkoriščajo čisto vse instrumente demokracije za doseganje svojih ciljev. In zato so ti režimi zelo nevarni tudi izven svojih meja. Nenazadnje, tudi pregon organiziranega kriminala praktično ni mogoč, če policiji ne daš dovolj prostih rok, saj kriminal si ne postavlja nikakršnih omejitev. Če policijo preveč omejiš pri svojem delu, potem nima praktično nikakršnih možnosti. Gre pa seveda tu za kompromis.


Jaz pa mislim, da bi morali useke nabrcati v rit in z Rusijo gospodarsko sodelovati.
Toliko, kot lahko mi proizvedemo je kaplja v morje in oni to z lahkoto kupujejo.
Hočemo ali nočemo sta Rusija in Evropa sosedi.
Hočemo prepir med sosedi? To želijo useki in se nam preko luže hihitajo. Ker vedo, da na na način ne bo napredka. Šibka Evropa in ponižna jim je pa v interesu.

Mr.B je izjavil:

dronyx je izjavil:

mr_chai je izjavil:

Zelensky je nekaj najslabšega kar se je zgodilo Ukrajini.Bogi ljudje, le kako so bili lahko tako naivni, da so šli tega igralca volit. Hrabrega idiota, potrebovali bi pa modreca, k bi znal voditi politiko na obeh straneh.

Si pa res naiven. Za Ukrajino je bila možnost samo da postane enaka kot je Belorusija, torej Ruska marioneta, ali da se poveže z zahodom in tvega rusko agresijo. Veliko takih modrecev ima Srbija, kar v praksi pomeni, da so razpeti med Kitajsko in Rusijo, radi bi pa v EU. Na koncu bodo ostali balkanska vukojebina še večja, kot so sedaj.

Svet ruskih vojaških dosežkov ne bo nikdar priznal, razen morda Severna Koreja, Belorusija in Srbija. Rusija pa postaja nova Severna Koreja na vzhodnih mejah EU. To je trenutno geopolitična realnost.

EU pa bi morala začeti razmišljati v smeri, da bi v skrajni sili tudi kriminalizirala vsakršno simpatiziranje ali propagiranje režima Vladimirja Putina. Ti režimi doma brutalno zatirajo vsako napačno razmišljanje, v tujini pa izkoriščajo čisto vse instrumente demokracije za doseganje svojih ciljev. In zato so ti režimi zelo nevarni tudi izven svojih meja. Nenazadnje, tudi pregon organiziranega kriminala praktično ni mogoč, če policiji ne daš dovolj prostih rok, saj kriminal si ne postavlja nikakršnih omejitev. Če policijo preveč omejiš pri svojem delu, potem nima praktično nikakršnih možnosti. Gre pa seveda tu za kompromis.

Prvi korak blokirat vse vire informacij ki prihaja od tam. Verjetno so taki kot ti prevec sposobni in NE locijo med informacijo in propagando.


Hkrati pa požret vse, kar nam servirajo useki.
Razlika je pa? Kakšna že?

dronyx je izjavil:

PacificBlue je izjavil:

Meni je fascinanto s kaksno hitrostjo se Eu spreminja v diktatorski režim.

Pojdi živet v Belorusijo. Tam ti bo sigurno lažje.

Saj Putin je sam priznal, da si prizadeva za "pravo demokracijo", torej to, kar so danes Rusija, Kitajska, Belorusija in njim podobne države. Sebe pa verjetno vidi kot vladarja sveta. To je za na psihiatrijo.

Verjamem da bodo rusi naravnost navdušeni, ko bodo lahko na izlete v tujino hodili samo še v Belorusijo in na Kitajsko. Z napadom na Ukrajino so se praktično čez noč zbudili v povsem drugačni državi.


Malo se sprehodi v Črno Goro in povprašaj koliko denarja Rusi dol pustijo.
Tudi investirali so ogromno. Plan je bil do Črne Gore narediti avtocesto.

Ti, ki ne živiš od turizma lahko opletaš. Če bi bilo drugače bi pa drugače govoril.
In ne, ne živim od turizma. Le razumem malo širšo sliko.
Ni vse črno/belo.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

Reycis ::

Ta narativa Trumptard = anti-vaxer = russian sympathizer je očitno uvožena iz Amerike. Tam je tudi jasno proti komu je uperjena. Pri nas pa nima kaj dosti smisla.
Diversity is our greatest strength

voss_ ::

Reycis je izjavil:

Ta narativa Trumptard = anti-vaxer = russian sympathizer je očitno uvožena iz Amerike. Tam je tudi jasno proti komu je uperjena. Pri nas pa nima kaj dosti smisla.


Tvoja izjava je nevarna za naše vrednote in demokracijo, prosim da pobrišeš ta sovražni govor.

DarwiN ::

jotunn2 je izjavil:

Slabo ti gre tole tvoje predalckanje. Glede na to da sem cepljen proti bogu in pol stvari, vkljucno s korono, potem bom res zelo tezko antivaxer. Glede na to, da na volitve ne hodim, pa tudi drugace sem precej blizje levi strani kot pa desnicarjem, najbrz tudi desnicar nisem. Tako da keep on going. Ce je kdo omejen, si to ti... in to precej.

Ok, sorry, potem si ga zgolj biksnil z eno nebulozo.. Namigovanje, da če se že gremo bojkotiranje, bi morali bojkotirat čisto vse, sicer smo dvolični. Se sploh zavedaš, kako neumna izjava je to? A ni bolj smiselno maksimizirat "bolečine" sovražnika in minimizirat lastne?

Reycis je izjavil:

Drugi problem so zavezniki in bodoči prestopniki. Teh držav sploh ni tako malo, npr države, ki na listi porednih: Venezuela, Severna koreja, države bližnjega vzhoda, potem je še nekaj držav, ki so že tradicionalni zavezniki npr. Srbija. Potem je še cel kup držav, ki bodo navidezno uvedle sankcije na skrivaj pod mizo pa bodo še naprej trgovali v skoraj enakem obsegu - med njimi bodo skoraj gotovo gromozanske Kitajska, Indija in Brazilija. V prihodnosti se lahko te države začnejo obračat proti zahodu in povezovat z Rusijo. Zahodni narciski zaslepljeni s svojo supremacijo na to možnost sploh ne pomislite.

Dobro, bomo vsaj vedeli, katere države so tako imenovane shit-hole države. In če bi se svet res razdelil na dvoje, me res zanima, katera od teh držav bi se priključila luzerskemu zlobnemu imperiju.. Morda res samo tista, ki nima nobene perspektive za prihodnost. Kitajska in Indija to zagotovo nista.

Reycis je izjavil:

Ta narativa Trumptard = anti-vaxer = russian sympathizer je očitno uvožena iz Amerike. Tam je tudi jasno proti komu je uperjena. Pri nas pa nima kaj dosti smisla.

Amerika je ogledalo sveta. Vse kar se tam dogaja, se v takšnem in drugačnem razmerju opazi povsod po svetu. Imamo pri nas precej manj teh ekstremistov. To se pa strinjam.

Ampak vzemi te pokojne antivax frajerje. ~99% njih je trumptardov. Še sam lastnik spletne strani je šokiran. Zakaj bi bila pri nas tako drastično drugačna slika?
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DarwiN ()
««
3 / 114
»»