» »

Managerski zdravniški pregled

Managerski zdravniški pregled

c3p0 ::

Imam opcijo te vrste pregleda, za majhen denar. Ima kdo kakšne izkušnje, še boljše, izkušnje z več ponudniki? Sam poznam:

- Rogaška medical, pred par leti bil tam na kardio pregledu in UZ, kot da bi bil v mali Rusiji, dandanes je verjetno drugače. Oprema OK, a nič hudo modernega
- Barsos MC, tam še nisem bil, so pa vidim nekoliko cenejši od Rogaške
- ostalo?

Pogoji so: prijaznost, strokovnost, izkušenost, modernost opreme in preiskav, hitro na vrsti

jabe ::

DC Bled

donvitoc ::

Za ledvica in ščitnico rabiš ultrazvok. Za srce tudi nek poseben pregled.

Iz krvi se te stvari vidijo šele ko je že zelo pozno.

harvey ::

Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

strawman ::

Sem bil na podobni zadevi v Diagnostiki Clarus, termin v roku enega tedna. Izkušnja je bila ok, imaš občutek da se ti posvetijo, vendar na koncu ostaneš s kupom papirjev in parametrov, ki nimajo konteksta brez tvoje zdravstvene zgodovine. Vsekakor potem pošlji te podatke osebnemu zdravniku.

ginekk ::

jabe je izjavil:

DC Bled


Tako in Cardial v LJ na Zaloški spada pod njih.
V vsakem primeru priporočam pred Barsosom - iz lastnih izkušenj.

sniff ::

@c3p0: koliko pa to kaj stane? Verjetno je dobro iti na general checkup vsake toliko

donvitoc ::

Kaj pa če bi probal https://selfdecode.com/

Kjer ti na podlagi DNA povejo kaj te verjetno čaka?

feryz ::

Težka bo. Vsaj uradno testa naj ne bi dobil.
Lahko pa da ga pošljejo mimo svojih pravil.

donvitoc ::

feryz je izjavil:

Težka bo. Vsaj uradno testa naj ne bi dobil.
Lahko pa da ga pošljejo mimo svojih pravil.


A to name leti? Ker kar sem take storitve gledal imaš itak vse na netu.

mr_chai ::

Jaz sem si sam izboril neke vrste managerski pregled, zastojn.

EKG teste sem delal na sobnem kolesu na obremenitvi, to sem delal nekje v Portorožu, če se prav spomnim. Gastroskopijo sem dal čez v DC Bled(Ljubljanska izpostava), kolonoskopijo pa v Barsosu(Ljubljana). Oba bi pohvalil. Ščitnico UZ na UKC-ljubljana tirološka.

Vse to sem dobil na napotnico.

donvitoc ::

mr_chai je izjavil:



EKG teste sem delal na sobnem kolesu na obremenitvi, to sem delal nekje v Portorožu, če se prav spomnim.



EKG je zelo slab pregled za srce. Se mi zdi da je echocardiogram dober. Vem ker je bilo v bodybuildingu kup ljudi z zdravim srcem, dokler niso začeli echocardiogram delat.

Ne govorim da je to nujno sedaj it delat, ampak če te že zanima dejansko stanje se ne slepit z EKG.

ginekk ::

donvitoc je izjavil:




EKG je zelo slab pregled za srce. Se mi zdi da je echocardiogram dober. Vem ker je bilo v bodybuildingu kup ljudi z zdravim srcem, dokler niso začeli echocardiogram delat.


Torej ultrazvok srca, to naredijo vsi za mgmt pregled (definitivno Barsos in Cardial) + dodatno obremenitveni test, kjer se spremlja EKG, pritisk do polne obremenitve in nazaj.

donvitoc ::

Se mi zdi da je ultrazvok, nisem pa 100%
Sem samo bežno poslušal ko so cepali bodybuilderji, pa ne mislim samo t Olimpijci, ampak tudi instagram modeli in jih je potem veliko začelo delat EKG in teste za srce in šele na tem ultrazvoku jih je veliko odkrilo da niso tako zdravi kot zgledajo.

Pa tudi drugače se mi zdi da samo na ultrazvoku odkrijejo če imaš luknjo v srcu, a to že prej tudi čutiš.

Leo and longevity ima veliko take zanimive vsebine na jutubu.

Aja, drugače pa če greste k zdravniku in rečete da imate srčne probleme v družini vas bi morali poslati na socialni pregled.

jabe ::

Seveda, to je ultrazvok. Pol v teh pregledih je še UZ vratnih žil in obremenitveni test. Tam si pa na EKG priklopljen...

Zadnji odstavek bi mirno spustil. Tako siguren v nekaj, prej pa blage...

c3p0 ::

sniff je izjavil:

@c3p0: koliko pa to kaj stane? Verjetno je dobro iti na general checkup vsake toliko


V Rogaški tam 1300EUR (kardio, gastro), 1900EUR pa nek razširjeni pregled. Barsos malo manj. Zdaj imam opcijo in malo tipam, če že grem, da bo na nivoju.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: c3p0 ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kardiolog z čimkrajšo vrsto ?? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5915648 (3544) mailer
»

Bolečine za lopaticami, kaj storiti

Oddelek: Loža
4611371 (10198) detroit
»

Kam na ''celosten'' zdravniški pregled (plačljiv)?

Oddelek: Problemi človeštva
84988 (4130) 5er-->

Več podobnih tem