» »

Parlamentarne volitve 2022

Parlamentarne volitve 2022

Temo vidijo: vsi
««
118 / 126
»»

gruntfürmich ::

mirator je izjavil:

Kot sem že precej pred volitvami napovedal, je zmagal levi pol politične usmeritve.

je bilo kdaj drugače?:D
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

GregiB ::

gruntfürmich je izjavil:


je bilo kdaj drugače?:D


Do zdaj ne... zato je kakršnokoli sprenevedanje, da Janševe vlade niso nič drugega, kot politični nateg odveč...
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

gruntfürmich ::

TheBlueOne je izjavil:

Je pa res, da je treba RTV dodatno zascititi pred politiko, kar je obljubil Golob na odprti mizi z tistim gospodarskim drustvom. Upam, da bo realiziral.
edino kako se zadeve zaščitijo pred politiko je tako da se zmanjša število zaposlenih. vsi javni zavodi, javna podjetja so prenabuhla političnega kadrovanja.
bomo videli kako bo nova vlada gledala na to.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

nagobčnik ::

gruntfürmich je izjavil:

mirator je izjavil:

Kot sem že precej pred volitvami napovedal, je zmagal levi pol politične usmeritve.

je bilo kdaj drugače?:D


Ja, 2004.

Pat_MaGroin ::

mirator je izjavil:

Kot sem že precej pred volitvami napovedal, je zmagal levi pol politične usmeritve (za katerega sem navijal tudi jaz). Ali je to dobro ali ne, bo žal pokazal čas. Vsekakor bo nova vlada mogoče še pod hujšim drobnogledom volilcev, kot je bila sedanja. Predvsem zaradi konkretnih obljub, kako bo pod novo vlado vse drugače. Torej, korenito skrajšanje čakalnih vrst v zdravstvu, nična toleranca do koruptivnosti (ne v besedah, ampak dejanjih), neodvisna zakonodajna veja oblasti s hitrimi sodnimi epilogi, svobodno in nepristransko novinarstvo (novinarji lahko svoje poglede izražajo v blogih) in pa seveda nadaljevanje začetih investicij, zagotovitev rasti pokojnin skladno z rastjo DP, zagotovitev ustrezne višine minimalnih plač, zmanjšati prekarstvo na minimum in še kaj, da ne govorim o uskladitvi kadrov, na mestih, kjer jih zasedajo ljudje z neustreznimi kavalifikacijami. Vem, da bo to zelo, zelo težko, vendar so to obljubljali.


Vsi upamo to za dobro vseh nas, je pa zaskrbljujoče, da se okoli Goloba Janković smuka. A se vsaj tukaj strinjamo, da Zoki ni lih apetitlich za "novo in pošteno" politiko?

TheBlueOne ::

gruntfürmich je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:

Je pa res, da je treba RTV dodatno zascititi pred politiko, kar je obljubil Golob na odprti mizi z tistim gospodarskim drustvom. Upam, da bo realiziral.
edino kako se zadeve zaščitijo pred politiko je tako da se zmanjša število zaposlenih. vsi javni zavodi, javna podjetja so prenabuhla političnega kadrovanja.
bomo videli kako bo nova vlada gledala na to.


Niti ne. Kot prvo garantiras financiranje, kot drugo postavis pravne okvirje, ki otezijo vpliv politike. Recimo Avstrija ne financira direktno ampak skozi GIS, da ima politika cim manj vpliva. Je pa zadeve draga, placujemo med 300 in 400€ letno.

Pat_MaGroin je izjavil:



Vsi upamo to za dobro vseh nas, je pa zaskrbljujoče, da se okoli Goloba Janković smuka. A se vsaj tukaj strinjamo, da Zoki ni lih apetitlich za "novo in pošteno" politiko?


Meni se Golob zdi skoraj bolj ego ko ZJ. Da ne govorimo, da ima najvec moci od vseh do sedaj. Bo prej Golob sef od ZJ kot obratno.

Zgodovina sprememb…

Pat_MaGroin ::

Verjetno res, bolj sem ciljal na to, da je Zoki preveč kontaminirana oseba, plus je pa, kot praviš, da je Golob verjetno dovolj ego, da se ne bo pustil kar tako premetavat.

wcpapir ::

Grem danes v svet, par strank zjutraj, od podjetnikov, kmetov, taki ki dela 8-16... vse nasmejano, čisto drugače vse. Noro, čuti se svoboda pa je komaj prvi dan po volitvah.

ginekk ::

Pat_MaGroin je izjavil:



Vsi upamo to za dobro vseh nas, je pa zaskrbljujoče, da se okoli Goloba Janković smuka. A se vsaj tukaj strinjamo, da Zoki ni lih apetitlich za "novo in pošteno" politiko?


To je povsem pričakovano. Golob je bil nekoč podpredsednik Pozitivne Slovenije in Jankovič ga je takrat hotel za mandatarja. Golob se je umaknil zaradi osebnih razlogov, pol je prišla Alenka.

matic492 ::

wcpapir je izjavil:

Grem danes v svet, par strank zjutraj, od podjetnikov, kmetov, taki ki dela 8-16... vse nasmejano, čisto drugače vse. Noro, čuti se svoboda pa je komaj prvi dan po volitvah.


A plešejo tudi? Jaz gledam čez okno pa noben ne pleše.
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

TheBlueOne ::

Pat_MaGroin je izjavil:

Verjetno res, bolj sem ciljal na to, da je Zoki preveč kontaminirana oseba, plus je pa, kot praviš, da je Golob verjetno dovolj ego, da se ne bo pustil kar tako premetavat.


Jaz ne vidim nobenega razloga, da bi se Golob komu podrejal. Ampak je pa res, da se ne mores izogniti zupanu Ljubljane, tako da neko sodelovanja skoraj mora biti.

Zgodovina sprememb…

Miki N ::

Takole bo Golob poskrbel za socialo:

RedDrake ::

gruntfürmich je izjavil:

edino kako se zadeve zaščitijo pred politiko je tako da se zmanjša število zaposlenih. vsi javni zavodi, javna podjetja so prenabuhla političnega kadrovanja.
bomo videli kako bo nova vlada gledala na to.

Jasno. Odpustiš razne Možine, Pirkoviče, Peske in si gut.
Potem pa pustiš da razni Šetinc-Pašek, Vonta, Fajon in ostali neodivsni novinarji vodijo medije. To je edini način, da bodo mediji neodvisni.

mtosev ::

Lonsarg je izjavil:

Najvecja zmaga je majhno stevilo strank, torej manj kupckanja in kreganja v koaliciji.

Pa tudi ce GS vzame Levico v koalicijo, Levica ne bo mogla izsiljevat. Ker jih lahko GS+SD preglasujejo z 48 glasovi.

Skratka imajo skarje in platno. Ce ta vlada ne bo izboljsala stvari, potem lahko recemo da ne bo nobena.

Meni je tole dejstvo, da ima Golob večino brez Levice super. Če bo Levica v vladi in spet začne z raznimi idejami kot so počeli ko je bil Šarec predsednik se jim pokaže vrata. Golob in SD pa brez problemov vladajo dalje brez Levice.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

c3p0 ::

Miha49 je izjavil:

Vesel da so z mojim glasom Levica prišli not, škoda da spet LDS vlada, stanovanja bodo še dražja in mladi bomo še dolgo pri tastarih...:8)


Popularna izbira socialcev in proračunskih klopov, da.

zavajon ::

GregiB je izjavil:

Kak poraz... malo preberi "uravnotežene medije"... Saj pravijo, da so zmagali... pridobili so dva stolčka v parlamentu... Kaj je lahko lepšega...?

Saj prav zdaj sestankujejo v vodstvu SDS, kjer se vsi sodelujoči strinjajo, da je zaradi epskega rezultata treba Janši podeliti nov dosmrtni mandat predsednika stranke.

c3p0 ::

Zimonem je izjavil:

A ni imel Zavec neke probleme z davčno?


Skliceval se je na neznanje. Idealni poslanec. Morda je imel šolanje pri someščanki Pivčevi, revna kot miš, vsaj tako trdi, a vodila bi pa vse kar lahko.

fikus_ ::

Pat_MaGroin je izjavil:


Vsi upamo to za dobro vseh nas, je pa zaskrbljujoče, da se okoli Goloba Janković smuka. A se vsaj tukaj strinjamo, da Zoki ni lih apetitlich za "novo in pošteno" politiko?


Smo videli, kako je bilo, ko bi moral Jankovič sestavljat vlado, pa nekako ni šlo. Je bil potem užaljen ter šel nazaj na županske volitve. Jankovič hoče biti na vrhu piramide, četudi je piramida precej nižje, ali pa ga ni.
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

mtosev ::

Tujina tudi poroča o naših volitvah:

Janez Jansa: Slovenia votes out pro-Trump populist

Slovenia's populist Prime Minister Janez Jansa has suffered a heavy defeat in parliamentary elections by a left-leaning party formed only in January.

Mr Jansa's Slovenian Democratic party took about 24% of the vote, compared to 34.5% for the Freedom Movement party led by former businessman Robert Golob.

The poll was marked by allegations that Mr Jansa has undermined the rule of law in the former Yugoslav state.

Mr Golob said his win will enable him to lead his country "back to freedom".

An outspoken supporter of former US President Donald Trump, Mr Jansa was seeking a fourth term a prime minister and stood on a platform of "stability".

But his critics allege that the 63-year-old, who came to prominence as a post-communist reformer, has spent several years eroding democratic standards and restricting press freedom.
He engaged in lengthy rows with the EU over his moves to cut funding for the national news agency and has sought to delay the appointment of prosecutors to the bloc's new anti-corruption body.

Mr Golob is a political newcomer who entered politics in January after being removed as chairman of his energy investment firm.
He had billed the election as a "referendum on democracy".

The 55-year-old celebrated his victory in isolation from his home after contracting Covid-19 and told jubilant supporters via livestream that "people want changes and have expressed their confidence in us as the only ones who can bring those changes".

He is expected to form a governing coalition of other left-wing parties.

Turnout for the vote was significantly higher than expected, with some 70% of the country's 1.7 million residents going to the polls - an increase of 18% on 2018's poll. A much tighter race had also been predicted.
https://www.bbc.com/news/world-europe-6...
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

PacificBlue ::

:DRecept za Janšo, da zmaga na naslednjih parlamentarnih volitvah..

Malidelničar ::

nagobčnik je izjavil:

gruntfürmich je izjavil:

mirator je izjavil:

Kot sem že precej pred volitvami napovedal, je zmagal levi pol politične usmeritve.

je bilo kdaj drugače?:D


Ja, 2004.


Ja ob nižji udeležbi. Desni pol čaka ogromno dela. Jaz sem naredil kar sem lahko, promoviral tudi po spletnih omrežjih, so pa zatajili tisti na vrhu. Predvsem Pivčeva, ki ni šla s Povežimo.
Don't invest like a Joe. Invest like a Simon.

MrStein ::

tilen03 je izjavil:

Jep, Požar je fake news. Ob 7 bodo rezultati Mediane. In ne, NSi ne bo tako visoko.

V bistvu je napisal skoraj do decimalk točno.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

StarMafijec ::

Pat_MaGroin je izjavil:


Vsi upamo to za dobro vseh nas, je pa zaskrbljujoče, da se okoli Goloba Janković smuka. A se vsaj tukaj strinjamo, da Zoki ni lih apetitlich za "novo in pošteno" politiko?

Fun fact: Pozitivna Slovenija je 4 dni pred volitvami zaprla svoj zadnji transakcijski račun.

Pa saj Gibanje Svoboda ni zmagala, ker bi ljudje radi manj korupcije. Tako, da ZJ v tej stranki ni problem. Kvečjemu plus. En sposoben človek v stranki več. Poglejte, kaj je naredil v Ljubljani. Volivci tam ga podpirajo.

Lonsarg ::

Desni pol nikoli ni sam imel 50%, vlade so vedno sestavljali tako, da so neko sredinsko stranko zvabili zraven.

Ce bodo to se kdaj hoteli doseci bodo morali postati veliko bolj zmerni, da jim bo pa kaka stranka verjela da so zmerni pa seveda mora prej Jansa stran, tko pac je. Izvrsno oblast bodo morali precej manj nasilno izvajat in se fokusirat bolj na zakonodajno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

CiClon ::

Če malo analiziramo rezultat volitev 2018, je zaključek malo presenetljiv:

2018 - antiJJ mandati 52
2022 - antiJJ mandati 53

Praktično brez sprememb. Sprememba je le v tem, kako so se ti antiJJ mandati razdelili.
Sicer je potem JJ sestavil vlado, ampak le po spremembi vodstva in usmeritve v dveh strankah.

2018 - sds + nsi 32 mandatov
2022 - sds + nsi 35 mandatov

V 2018 lahko damo še SNS zraven pa smo na 36.

Torej praktično na istem, kar se tega tiče.

Malidelničar ::

Lonsarg je izjavil:

Desni pol nikoli ni sam imel 50%, vlade so vedno sestavljali tako, da so neko sredinsko stranko zvabili zraven.

Ce bodo to se kdaj hoteli doseci bodo morali postati veliko bolj zmerni, da jim bo pa kaka stranka verjela da so zmerni pa seveda mora prej Jansa stran, tko pac je. Izvrsno oblast bodo morali precej manj nasilno izvajat in se fokusirat bolj na zakonodajno.


To sicer drži, celo za DEMOS. Sej pravim, dela bo ogromno.
Don't invest like a Joe. Invest like a Simon.

pegasus ::

CiClon je izjavil:

Če malo analiziramo rezultat volitev 2018, je zaključek malo presenetljiv:
Bi lahko tu (že?) govorili o nekakšni konsolidaciji političnega prostora?

Utk ::

Bi lahko tu (že?) govorili o nekakšni konsolidaciji političnega prostora?

Težko, če je 35% dobil nekdo, ki ga pred tremi meseci še ni bilo nikjer. Kje piše, da se bo kdo konsilidiral okoli njega? Zaenkrat s(m)o se samo okoli tega, da nočemo Janše.
Odstrani Janšo iz enačbe, pa bo še zmeraj en pol imel 50%, drug pa 40? Sploh ni nujno.

no comment ::

Me zanima ali bo Janševa izjava, da bi że 10 tisič glasiv popolnoma obrnilo volitve, imela še kake podaljške.

Konstruktivna stranka, kot je SDS, bi se MORALA boriti proti Poštni kraji volitev. Do konca. Vsaj tako zavzeto kot Trump.

CiClon ::

Ma to je bolj fama. Bi rad videl vse te, ki bodo glasovali za desnico, ko janše ne bo več. Takrat bo pa nek drug izgovor. Če ne drugega, bo JJ postal desni Kučan iz sence lol

tomlin ::

Bravo, točno to!

AngelOfDeath je izjavil:

No ce se se kdo sprašuje kako to da je Putin na oblasti v Rusiji.

Si lahko to pogleda v Sloveniji.

Samo medije moreš kontrolirat pa so vse ovce na pravi strani.

Zalostno je samo da toliko ljudi podpira Rusko stran.

no comment ::

Ja, dobre nastavke za demonizacijo kogarkoli so vsadili v Slovence.

Seješ "vsega je kriv Kučan", żanješ "vsega je kriv Janša".

Karma.

Zgodovina sprememb…

p0f ::

no comment je izjavil:

Ja, dobre nastavke za demonizacijo kogarkoli so vsadili v Slovence.


Ce postavis demona na celo najvecje desne stranke, potem je to logicna posledica.



tomlin je izjavil:

Bravo, točno to!

AngelOfDeath je izjavil:

No ce se se kdo sprašuje kako to da je Putin na oblasti v Rusiji.

Si lahko to pogleda v Sloveniji.

Samo medije moreš kontrolirat pa so vse ovce na pravi strani.

Zalostno je samo da toliko ljudi podpira Rusko stran.


Ali pa bi se vidva backa lahko poducila kaj o zgodovini, namesto, da "po kmecki pameti" nekaj blejata po svoje, nimata pa blage veze o nicemer.

Razen tega je Slovenski ekvivalent Putina - Jansa.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: p0f ()

endelin ::

Pof se je samoukinil al kako?:)) komanda iz svobodne kleti

tomlin ::

Kardinalna napaka Aleksandre Pivec. Ni se želela pridružiti stranki Povežimo Slovenijo. Dobili bi najmanj več glasov kot Levica. Sicer obetavna A.Pivec je zdaj verjetno "politično truplo".
3,42 % POVEŽIMO SLOVENIJO
1,51 % NAŠA DEŽELA
SKUPAJ 4,93%

imagodei ::

49106 je izjavil:

imagodei je izjavil:

svecka je izjavil:

Smo med najbolj obremenjeni z davki v EU in dobimo NAJMANJ.

To je seveda navadna nevednost, če že ne laž. :) A v Božička tudi še verjameš?


Ni laž.

Ah, torej zgolj nevednost?
- Hoc est qui sumus -

no comment ::

Trump je že čestital Janši za zmago?

tomlin ::

Bacek pof bleja po starih navadah. Pustimo ga, naj meketa, sendvič iz kleti si mora zaslužiti :D:D

endelin je izjavil:

Pof se je samoukinil al kako?:)) komanda iz svobodne kleti

p0f ::

endelin je izjavil:

Pof se je samoukinil al kako?:)) komanda iz svobodne kleti

Pojdi ti raje na en Pingo, pa se tomlina vzami sabo, nima niti za Pingo. :)

Preprican sem, da niti tega ne vesta od kod pingo in sendvic izhajajo. Ker sicer dva kolickaj pametna (oksimoron) SDSovska propagandista, tega ne bi omenjala. Hint: avtobus protestnikov v podporo JJu pred Ljubljanskim sodiscem. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: p0f ()

Malidelničar ::

tomlin je izjavil:

Kardinalna napaka Aleksandre Pivec. Ni se želela pridružiti stranki Povežimo Slovenijo. Dobili bi najmanj več glasov kot Levica. Sicer obetavna A.Pivec je zdaj verjetno "politično truplo".
3,42 % POVEŽIMO SLOVENIJO
1,51 % NAŠA DEŽELA
SKUPAJ 4,93%

Jp to so napake, ki spreminjajo potek političnih karier, nekatere uničijo in spremenijo potek dogodkov.
Don't invest like a Joe. Invest like a Simon.

fikus_ ::

tomlin je izjavil:

Kardinalna napaka Aleksandre Pivec. Ni se želela pridružiti stranki Povežimo Slovenijo. Dobili bi najmanj več glasov kot Levica. Sicer obetavna A.Pivec je zdaj verjetno "politično truplo".
3,42 % POVEŽIMO SLOVENIJO
1,51 % NAŠA DEŽELA
SKUPAJ 4,93%


Volilna matematika ni tako enostavna.
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

p0f ::

Matr, ne morem se znebiti obcutka, da pri zagovornikih SDSa v tej temi na drugi strani ekrana sedi eden teh:



(Hint: endelin in tomlin)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: p0f ()

GregiB ::

Malidelničar je izjavil:

tomlin je izjavil:

Kardinalna napaka Aleksandre Pivec. Ni se želela pridružiti stranki Povežimo Slovenijo. Dobili bi najmanj več glasov kot Levica. Sicer obetavna A.Pivec je zdaj verjetno "politično truplo".
3,42 % POVEŽIMO SLOVENIJO
1,51 % NAŠA DEŽELA
SKUPAJ 4,93%

Jp to so napake, ki spreminjajo potek političnih karier, nekatere uničijo in spremenijo potek dogodkov.


Po svoje je Pršutarka slovenski politični destruktivnostni rekorder...

Najprej uniči Erjavca in razkolje takrat še levosučni DeSUS
Potem nategne volivce, ki so sicer veseli, da ni več Kohla, ko volan zasuče v desno in sesuje "tradicionalni" DeSUS.
Potem s pršutarjenjem in odstopom (pred odstrelom) sesuje še tisto malo DeSUSa, ki ga je bilo (karkoli že) in v parlamentu pusti tri ritke na stolčkih
Potem pa zruši še SDS satelit, ki bi včeraj vsaj malo ublažil nerodnost, ki smo ji bili priča...

Mater... 4-0... svaka čast...
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

CiClon ::

Naj mi nekdo prosim objasni to kao "taktično" prelivanje glasov volilcev Lmš, Sab, Levice, Sd k Golobu?

Ali pa dejansko gen pop-u niso jasne niti osnove našega volilnega sistema?

GregiB ::

CiClon je izjavil:

Naj mi nekdo prosim objasni to kao "taktično" prelivanje glasov volilcev Lmš, Sab, Levice, Sd k Golobu?


Zadeva je sila preprosta... Praviloma se volivec, ki ni nujno zvest, fanatičen vernik neke stranke, kot bi lahko dejali za "your average" volilca ponavadi skrajn(ejš)ih strank, odloča med naborom strank po sistemu eliminacije. Črta stranke, za katere ve, da jih ne bo volil, razlogi za te odločitve so lahko različne. Potem mu ostane nabor strank, med katerimi se bo odločal. Ponavadi je pač tako, da volivec, če se že napoti na volišče, ne želi svojega glasu zavreči, v smislu dati stranki, ki ne bo prestopila volilnega praga. Potem pridemo pa do tega, kolikšno tveganje je kdo pripravljen privzeti... In če se nakazuje (ankete, hear-say, občutek ipd), da bodo določene stranke "na robu", volivec potaktizira in da glas stranki, ki mu je blizu šele na 2. ali 3. mestu, a zagotovo ve, da bo ... "notri". In glede na to, da so bile včerajšne volitve bolj referendum za/proti Janši, so tako Pro et Contra volilci želeli biti popolnoma gotovi, da bo njihov glas štel... ergo... so glasovali "taktično"
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

MrStein ::

> ne želi svojega glasu zavreči, v smislu dati stranki, ki ne bo prestopila volilnega praga

Ta stranka bo dobila status financiranja, nabrala izkušnje, in naslednje volitve nastopila še boljša.
Čez 4 leta bomo še vedno tu in bomo spet potrebovali vlado.
In ta stranka bo tam. Za razliko od "muh enodnevnic".
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Hangman ::

Priznam, da nisem redno spremljal predvolilnih soočenj, zato nisem na tekočem glede opredelitve GS (Golob) in SDS (Janša). Kakšne spremembe nam prinaša Gibanje Svoboda z Golobom na čelu? Katere so ključne stvari, ki bodo v njegovi vladi drugačne kot so bile v vladi Janše? Če se ne motim, so vsi obljubljali višje plače, boljše stanje zdravstva, znižanje cen nepremičnin itd. Kaj bo potemtakem drugače?

MrStein ::

Protesti bodo prepov... pardon, bodo spontano nehali. ;)
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Miki N ::

Dobro pa saj neke prave proteste je uspel namutiti zgolj Stevo - edino tam je bil Jajo mogoče MALO živčen. Pa tudi NPC ovčke so se že začele nelagodno spogledovati.

Petkovi so bili bolj čitalni krožek in mogoče bi lahko celo postali ena taka lepa tradicija v stilu govorniškega kota ali kaj takega.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

GregiB ::

Hangman je izjavil:

Kakšne spremembe nam prinaša Gibanje Svoboda z Golobom na čelu? Katere so ključne stvari, ki bodo v njegovi vladi drugačne kot so bile v vladi Janše? Če se ne motim, so vsi obljubljali višje plače, boljše stanje zdravstva, znižanje cen nepremičnin itd. Kaj bo potemtakem drugače?


Mater ej... resno... ne vem, al zajebavate same sebe al en druzga... Včeraj smo imeli referendum... in folk se je izrekel... In sprememba, ki jo prinaša GS in Golob na čelu je ta, da se je s čela odlimalo Puklastega ... Vsi to vemo, sam filozofirali bi vsi radi...
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!
««
118 / 126
»»