» »

Parlamentarne volitve 2022

Parlamentarne volitve 2022

Temo vidijo: vsi
««
115 / 126
»»

Valvoline ::

Kakorkoli ze, kapo dol Kucanu. He did it again. :D

Zgodovina sprememb…

Zimonem ::

Sem pa vesel da se jj počuti kot zmagovalec. Volk sit in koza cela.

kotanyi ::

AtaŠtumf je izjavil:

Par opazk za te volitve.

...

MSM mediji so vzpostavili Goloba še predenj je sploh vzpostavil kandidaturo, desni pol s svojimi mediji nima kakega realnega vplliva, vse govorice glede Nova24, Demokracije itd. in tudi vzpostavljanje svojih ljudi na RtvSLo niso imele kakega vpliva, 24ur, Mediana in ostali imajo očitno še vedno veliko zelo veliko moč, da lahko vzpostavijo nov obraz, ki prepriča večino ljudi.


Bom dodal še sam svojo opazko.

"Desni" si morda lahko še naprej prodajajo(te) pravljice o "neuravnoteženi medijski krajini", pa o "neenakopravnem položaju", pa o "moči t.i. levih medijev". Ampak vam ne bo nucalo - ker je eno preprosto dejstvo. Lahko prevzamejo še 5 siolov, ustanovijo še 15 brezplačnikov, od Orbana dobijo še za dva TV-ja, pa še vedno ne bodo mainstream oblikovalci mnenja. Ker nobena reklama ne bo pomagala dokler bo izdelek - drek.

Potem imamo pa introspektive kova "ljudje niso prepoznali naših rezultatov" - hehe. Morda so pa jih. Morda bo pa treba naslednjič enega Vizjaka odstopit po tem, ko ga dobijo da s Petanom govori o glupih davkih pa trenju sodniških jajc. Morda si bo treba spomnit kak boljši izgovor kot pa "mene se ne da lobirat", ko te dobijo kako se smejčkaš z jahtic in golfišč s tajkuni. Ali pa enega Hojsa poslat nazaj k mami, potem ko med zaporo cele države "nadzira delovanje hrvaških mejnih organov"? Morda Matoza ni dobro porinit še v osemintrideseti nazdorni svet državnih firm?

Tkole, za začetek?

pirat ::

Vesel sem, da je NSi uspel vsaj takšen rezultat kot je. Za Slovenijo bi bilo boljše, če bi imela NSi še precej boljši rezultat (in bi bila posledično koalicija GS+NSi bolj realna), a je kar je.
Žal je spet zraven Levica. To je vsebinsko še največja škoda včerajšnjih volitev.
Iz "koalicije Odhajajočih" so štiri stranke izpadle tudi iz parlamenta, kar je zame odlična novica.
Prav tako je odlično, da v parlamentu ni raznih škodljivcev kot so Stevanović in podobni.
Poletje bo lepo, formirala se bo nova vlada, kup stvari bo razveljavljenih, NVO bodo srečni, v medijih bodo bistveno lepše novice, kar pomeni, da se bo tudi stres med ljudstvom zmanjšal. Konec jeseni, pa ne vem... Če bo korona kriza vztrajala bo potrebno sprejemati spet ukrepe bo to prvi resni test za vlado. Drugi test bodo cene energentov, ki bodo v podobnem času podivjale, podobno velja za inflacijo (čeprav lokalna vlada na to nima nobenega vpliva).

kotanyi ::

Valvoline je izjavil:

Kakorkoli ze, kapo dol Kucanu. He did it again. :D


fikus_ ::

Valvoline je izjavil:

Kakorkoli ze, kapo dol Kucanu. He did it again. :D


Kaj je naredil Kučan?! Nič.

ijj je sam porinil Goloba v politiko.
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

hendriks ::

Miha49 je izjavil:

Zato ker drugi imajo jaz pa nimam in jaz zaradi tega si nemorem družino ustvariti oni pa živijo od obresti.


Zahvali se levim vladam in NVO-jem, ki so blokirale gradnjo stanovanj na določenih zemljiščih pod pretvezo uničevanja narave. Zaradi premajhne ponudbe stanovanj so cene visoke in zato pa si ga ne moreš privoščiti. Prištej sem še visoko obdavčitev plač in smo tam. Sedaj pa ko ste izvolili Svobodo, bodo zadeve samo še slabše.

feryz ::

chucki je izjavil:

Forumasi ste dal glas boksarju zavcu, ki vas bo vodil v tezkih casih. A nima on pomozne sole?
Vlada rabi enega za pogajanja v Ukrajini. Z leporečjem ne pridemo nikamor, torej ...

tilen03 ::

Obetajo se nam lepi casi. 1. mandat Golobove vlade se bomo spopadli z rekordnim zadolzevanjem Janseve vlade in lajsanjem vseh drugih skodljivih posledic, od zdravstva do medijev, v 2. mandatu pa bomo zaceli cveteti.

imagodei ::

Vsem, ki analizirate in bentite, kako bi morali predsedniki KUL-a vsi po vrsti odstopat zaradi slabega izida: you're overthinking it. V odsotnosti Goloba bi te štiri stranke (SD, LMŠ, SAB, Levica) zagotovo pobrale večino glasov in bi udobno oblikovale koalicijo. Ker se je pojavil Golob, je pač pobral tem strankam volilce. Roko na srce, programskih razlik ni nekih velikih - svojevrsten fiasko je pa seveda tudi to, da mediji (RTV, PopTV) v celem mesecu niso uspeli pripraviti enega samega soočenja, kjer bi stranke izzvali s konkretnimi vprašanji o konkretnih programskih korakih. Skrajševanje čakalnih vrst pri zdravnikih je ful fajn ideja, ni pa program. 10.000 stanovanj za mlade je ful fajn ideja, ni pa program.

Ampak, kljub temu: nov obraz je prepričal, izgubljale so obstoječe stranke na levici in levi sredini. To je vsa analiza, ki je potrebna.
- Hoc est qui sumus -

Miki N ::

Po mojem se je tudi pokazalo, da ogromno ljudi, ki znancem, sorodnikom ali soforumašem govorijo, kako volijo razne zanimive "programske" satelite od Pivk do Piratov ... potem seveda potihem lepo obkroži Jajota, Goloba ali kaj podobno ziheraškega. :))

jotunn2 ::

fikus_ je izjavil:

Valvoline je izjavil:

Kakorkoli ze, kapo dol Kucanu. He did it again. :D


Kaj je naredil Kučan?! Nič.

ijj je sam porinil Goloba v politiko.

Kako nic? A ni Kucan kriv za vse kar se slabega naredi Janezku???

tilen03 ::

Saj Mesec je itak storil prav, ze zaradi tega, ker bo postal minister in ne bo imel prevec casa. Ali za okolje ali za kulturo se trenutno se ne ve, je pa v obeh toliko navlake, da bo imel roke polne dela.

Stikalo ::

Pat_MaGroin je izjavil:

Ce bi Levica odletela ven, bi blo skoraj prelepo, ampak tudi izpad LMS in SAB je noro dobra novica :).



hehe, če bi letela ven zdraharska levica bi bilo popolno. Klovn lmš, tisto ropotanje alenke bratušek... top, da mi tega ne bo potrebno gledat. Če bi še levica letela ven bi blo spoh popolno. Sem pa videl kordiša kako se je sladko smejal, ker bo imel spet 4k€ neto plače :D


BTW jst ne vidim problema v janši. Janša ima svoj domet. Pri nas je še vedno prostor za dodatne stranke, na sredini in na levi strani. Predvsem je problem, ker ni neke stabilne leve stranke, ki bi ji volilno telo zaupalo čez daljši čas. Videli smo SMC, LMŠ, kjer so levi/sredinski volilci skočili z glasovi ampak so videli po 4 letih, da so si dali v žep topel kakec, ki se je v 4 letih lepo shladil in je samo še smrdel, ni bil več topel.


Golob ima sedaj vse vajeti v rokah, boljšega rezultata si ne bi mogel pričakovati tudi v sanjah ne. Kaj bo iz tega je samo loterija, ker ne vidimo kaj je pokazal. Nastavek je pomojem slab, pobiralec provizij državne elektrike ni nek dober renome.

aerie ::

Japajade... edino kar je važno je: SDNJ :)

shmandi ::

tilen03 je izjavil:

Obetajo se nam lepi casi. 1. mandat Golobove vlade se bomo spopadli z rekordnim zadolzevanjem Janseve vlade in lajsanjem vseh drugih skodljivih posledic, od zdravstva do medijev, v 2. mandatu pa bomo zaceli cveteti.

Pa ti to res verjameš al kaj?

matic492 ::

tilen03 je izjavil:

Obetajo se nam lepi casi. 1. mandat Golobove vlade se bomo spopadli z rekordnim zadolzevanjem Janseve vlade in lajsanjem vseh drugih skodljivih posledic, od zdravstva do medijev, v 2. mandatu pa bomo zaceli cveteti.



Res upam da bo tako, ampak na koncu bo kot Obama pred in po volitvami, kaj vse je obljubljal, delal pa isto kot vsi predhodniki na koncu.
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

ginekk ::

chucki je izjavil:


Dober komentar. A mas ti tudi 4 razrede koncane?


A je kislo grozdje dan potem? Janez se je blokiral čisto sam in namesto normalnega bontona čestitk tekmecem, smo že včeraj zvečer poslušali njegove standardne žrtvene litanije

Valvoline ::

Se ena zmaga sarenega sorosa/sorosovih nvo milijard.

p0f ::

imagodei je izjavil:

Skrajševanje čakalnih vrst pri zdravnikih je ful fajn ideja, ni pa program. 10.000 stanovanj za mlade je ful fajn ideja, ni pa program.

Ampak, kljub temu: nov obraz je prepričal, izgubljale so obstoječe stranke na levici in levi sredini. To je vsa analiza, ki je potrebna.


Da. Primarno me zanima usmeritev, kje naj bi bili cez 10 let in kako priti tja. In pa seveda kredibilnost strank, da bojo to izvedle.

Desni program, da nas transformira z ZDA skupaj s smetmi po cestah, socialnimi nemiri, in crkovanjem klosarjev pod mostovi me ne zanima. Kredibilnosti pa desne stranke tako ali tako nimajo. Nobene.

GregiB ::

No, izkazalo se je tudi to, da smo le imeli tisti prav, ki smo trdili, da sta SMC in DeSUS svoje volilce prevarali in da Janševa vlada ni imela mandata ljudstva. Svojo dolgoročno politično usodo so v momentu, ko so se "suck up" Janši te sateliti zapečatili... Le kaj si bosta Gregorčičeva in Petrič zmislila, kdo je kriv...? Pa se je Petrič delal norce iz kolegov, koliko je kdo dibil na lokalnih volitvah... No, on je včeraj dobil... 193 glasov... od 8.314 volilcev v njegovem okraju.... hehehe...
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

Stikalo ::

p0f je izjavil:

imagodei je izjavil:

Skrajševanje čakalnih vrst pri zdravnikih je ful fajn ideja, ni pa program. 10.000 stanovanj za mlade je ful fajn ideja, ni pa program.

Ampak, kljub temu: nov obraz je prepričal, izgubljale so obstoječe stranke na levici in levi sredini. To je vsa analiza, ki je potrebna.


Da. Primarno me zanima usmeritev, kje naj bi bili cez 10 let in kako priti tja. In pa seveda kredibilnost strank, da bojo to izvedle.

Desni program, da nas transformira z ZDA skupaj s smetmi po cestah, socialnimi nemiri, in crkovanjem klosarjev pod mostovi me ne zanima. Kredibilnosti pa desne stranke tako ali tako nimajo. Nobene.



celotna politična garnitura nateguje folk glede zdravstva. Situacija je jasna:
ZZZS OMEJUJE LJUDJEM KORIŠČENJE ZDAVSTVENEGA ZAVAROVANJA.

Torej, mene boli zob in potrebujem plombo. Zoboszdravniki so na voljo, isto uro lahko grem popravit zob. Mi to zavarovalnica plača? JA, ampak samo, če imajo koncesionarji še kaj preostale glavarine. Torej, ZZZS raziše omejeno količino posegov. Torej, če grem jst privat porpavit zob in dam za to 100€ mi ZZZS ne bo tega povrnil, čeprav sem zavarovan. Sami pa ne omogočijo storitve. TO JE NATEG IN NOBEN POLITIK TEGA NE OMENJA.

49106 ::

A niso leve stranke tiste, ki so brez kredibilnosti? zato tudi "novi obrazi" npr zares, bratušek, cerar, šarec in zdaj še golob.

aviator ::

Volil sem Pirate, skoda da jih ni noter, pa vseeno. Upam, da ne bo izgovorov, da sedaj ne more vlada delat. Prakticno imajo vecino, z levico so celo blizu ustavne.

Upam, da pride do menjave generacij, in konca poosamosvojitvenega obdobja. Da se zacnemo obnasat in probleme resevat, reforme, ceprav bolece izpeljat.

Cas je, da 30-55 prevzamejo vajeti. Ker ce nam bodo vladali zgolj penzionisti obeh strani,...

Phantomeye ::

kixs je izjavil:

Phantomeye je izjavil:

Jaz se strinjam, da so korona ukrepi morali biti, tudi cepljen sem.

Kar me je motilo je bil celoten aggro odnos predstavnikov vlade, kod da so dejanski vladarji, vse te afere s testi, ventilatorji, prekomernimi zapiranji, včasih zelo nesmiselnimi zapiranji in odpiranji, vse na pamet in vse eksperiment. In še bi lahko našteval.


Pa pazi, da ti ne bo veljavnost potekla. Potem se bos morda vprasal, zakaj si se ze 3x cepil?


Nisem se 3x cepil :)

49106 ::

Super ukrepi, da lahko gostinci delajo, smo zvedeli, ko so zasačili počivalška, da je v enem popival.

#ukrepimorajobit

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

Miki N ::

Menda je Gospot Golop zmagal v vseh volilnih enotah (ne okrajih, seveda). Tako da čeprav smo vsi zmagali je to vseeno en velik #prstvrit za Jajota in bi bilo vseeno koristno za SDS same, da v Generalštabu malo pokramljajo o teh uspehih, ne pa da razglabljajo kako so dobili v bistvu več procentov/mandatov kot ne vem katerega leta in kako so v bistvu zmagali, če ne zdaj pa na predčasnih, ki bodo zdaj zdaj!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

Miha49 ::

Laže je dihati ko fašisti niso več na oblasti!

Imamo levičarsko podnebje!

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: shmandi ()

svecka ::

Še Levica in SD bi morala odleteti od KULBEDAKOV pa bi bilo prelepo. Sit sem teh extemističnih kvazi strank. Naslednjič še njih odpikamo in bo svet bojši.

Miha49 ::

Levica je edina kredibilna stranka v parlamentu.

no comment ::

Zanimiva besedla danes ;)

Masayoshi ::

Miha49 je izjavil:

Levica je edina kredibilna stranka v parlamentu.


Za nesposobne reveže, ki pričakujejo da bodo vse pokradli od drugih seveda je.

tilen03 ::



Praznujem :)

Miha49 ::

Masayoshi je izjavil:

Miha49 je izjavil:

Levica je edina kredibilna stranka v parlamentu.


Za nesposobne reveže, ki pričakujejo da bodo vse pokradli od drugih seveda je.

Za vsakega ki ni pijan od putinovih medijev!

bajker ::

Edina rešitev za slovenski politični prostor je Twitotova penzija. Da res naredi "let it go", na da je stric iz ozadja.
Tako bo nastala priložnost, da se na tako na desni kot na levi formirajo stabilne stranke, ki nas bodo z malo sreče lahko popeljale v svetlo bodočnost :D.
Twito je enostavno večni luzer, ker nikoli ne zmore iz svoje kože in vedno poje svoje otroke. Z njim je Slovenija že 30 let v krču, iz katerega ne more, dokler on uničuje politično sceno.
Golob je najlepši dokaz tega. Žal je premočan, ker je šel folk "na ziher". Bolje bi bilo, če bi bile stranke bolj enakomerno zastopane, a vseeno bolje od alternative.
Ko bo šel Twito v penzijo, bom enkrat iz pricipa volil desnico.

Utk ::

Vsem, ki analizirate in bentite, kako bi morali predsedniki KUL-a vsi po vrsti odstopat zaradi slabega izida

Ampak, kljub temu: nov obraz je prepričal, izgubljale so obstoječe stranke na levici in levi sredini.


Se ti ne zdi, da si kontradiktoren? Imaš SD, 80 let staro stranko, ki je odprto ciljala na premiersko mesto odkar je Šarec odstopil, pa dobi 7 poslancev. Kako lahko nekdo, nihče, iz lufta pride, ti to vzame, ti pa tega ne vidiš kot poraz? LMŠ-u, SAB-u bi še oprostil, ker so se pojavili enako kot izginili, in itak so to one-man bandi. Levica je pač Levica, tudi za njih ni poraz tako strašen, to da so imeli sploh kdaj 9, 10 poslancev je bila bolj anomalija, več kot na 4-5 dolgoročno ne morejo računat.

Miki N ::

Jajo bi moral iti v EU ali v kak globohomo "think tank" načrtovat barvne revolucije ali nekaj - tukaj je naredil, kar se je narediti dalo - samo to mu morajo povedati v SDS.

Če si upajo, seveda.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

svecka ::

veselite se BEDAKI, vam že znižujejo plače in spodbujajo visoko plačanega kadrov v tujino. Smo med najbolj obremenjeni z davki v EU in dobimo NAJMANJ.

Gibanje Svoboda, SD in Levica prav tako nasprotujejo spremembam zakona o dohodnini, ki med drugim prinaša dvig splošne davčne olajšave in s tem davčno razbremenitev plač.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: svecka ()

matic492 ::

svecka je izjavil:

veselite se BEDAKI, vam že znižujejo plače:

Gibanje Svoboda, SD in Levica prav tako nasprotujejo spremembam zakona o dohodnini, ki med drugim prinaša dvig splošne davčne olajšave in s tem davčno razbremenitev plač.



Ne, oni so vsi samo zato da Jajota ne vidijo, ker je grd in nesramen, ko jih je zapru, kaj bo v prihodnosti jim je vseeno.

Samo zaradi davčne politike sem SDS volil, ampak to komu dopovedat je težko, drugič v življenju sem na volitvah ampak verjetno bom zdaj označen za Janšista, hvala bogu vsaj tile Levi komunisti so komaj prišli v parlament, to bi šele bili davki, vse bi dali albancem pa migrantom.
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: matic492 ()

no comment ::

Še ene par strank je obljubljalo enako davčno politiko. Še "sreča", da si janšist, sicer bi bile mogoče tudi druge kombinacije...

matic492 ::

no comment je izjavil:

Še ene par strank je obljubljalo enako davčno politiko. Še "sreča", da si janšist, sicer bi bile mogoče tudi druge kombinacije...


Taktično pač, koga naj bi pa volil? Rezultat je bil že napovedan, vse ostale stranek bi bile izgubljen glas. Tako kot so vsi levi volillci šli za GS, sem pač šel za SDS, čeprav bi se več strinjal z kom drugim.

Janša pa naj že odj* nekam, ker ga imajo na obeh straneh vsi že poln k. :D
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: matic492 ()

Malidelničar ::

Mislim, da je ena zadeva bistvena razlika z 2014 in 2018. Ne vem, če se Golob in njegovi volivci zavedajo kako težko obdobje, ne bom rekel nas čaka, ampak se bo nadaljevalo že iz COVID-a, energetska kriza plus gospodarski pretresi. JJ-a se lahko podjebava ampak tisti 2 leti je odvodil. Tudi mislim, da zato je bil ob prvih izjavah v Cankarjevem domu zelo resen in miren, ker ve, da zadeve niso simpl. Pahor je bil na težko situacijo s svojo vlado leta 2008 bistveno bolj pripravljen, s samimi izkušenimi politiki tako v DZ-ju kot med ministri, pa vemo kako se je končalo. 5 letna kriza in Slovenija je bistveno pozneje in bistveno bolj gospodarsko opustošena izšla iz krize kot Višjegrajci in Balti.
Aja na Golobove afere ne pozabite, to so mednarodne zadeve, če karkoli ni bilo v redu tam in se tuje države, tuje obveščevalne zbudijo, bo štala totalna.
Tako, da bo še pestro. Nič ne bi izključil, od zamenjave predsednika vlade (od Goloba do Kosa - ki tudi zna plesat, 'Pleši pleši črni kos'), do še enih predčasnih. Ne pričakujem mirnega LDS obodobja, kot je bil mandat 2000-2004.

P.S. itak sem nad rezultatom volitev razočaran ampak jebiga. Redno hodim volit in na referendume, kaj pa hočem.
Don't invest like a Joe. Invest like a Simon.

Stikalo ::

Hehe, golobček bo rekel, da bo kriza, bo lepo znižal plače in penzije. V zdravstvu bo pa tako kot že 30 let.

Žal, se nobenemu ni očitno v interesu da bi zrihtal zavarovalnico ZZZS da krije storitve. :D

svecka ::

saj zdaj je spet nov virus no pohodu, je že v italiji. ČAs je da zaklenemo vse otroke spet domov. Me zanima, če bodo potem spet plesali vsak petek zunaj.

AtaŠtumf ::

fikus_ ::

Kaj je sedaj janšisti?! Še ni minilo 24 ur od volitev pa že jamranje?

Vaš veliki ijj je porinil Goloba v politiko, vašemu velikemi ijj se zahvalite!
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

Utk ::

AtaŠtumf je izjavil:

A je že kdo komentiral, kako konkretno so ankete falile glede na zadnje raziskave?

Volilna napoved Mediana za Poptv Ljubljana, 21.04.2022, 22:00

Bliža se veliki spektakel: preberite, kdo bi moral biti najbolj zaskrbljen petek, 22. 4. 2022; 17.51

Sem prepričan, da bojo znali tudi to zaspinat, da so oni to naredili strokovno in zadeli v nulo...

Malidelničar ::

Stikalo je izjavil:

Hehe, golobček bo rekel, da bo kriza, bo lepo znižal plače in penzije. V zdravstvu bo pa tako kot že 30 let.

Žal, se nobenemu ni očitno v interesu da bi zrihtal zavarovalnico ZZZS da krije storitve. :D


Ti lahko rečeš, da ljudje vse požrejo. Pahor je imel hude težave, spomni se kako so ga razmere pokrile kot plaz. Dobro takrat smo imeli še te ostanke mastodontov, od Mure do Preventa. Ampak danes imamo izvoznike, odvisne od gibanj na trgih, odvisne od energentov. Mogoče Golob računa, da bi "popucal" RTV in da bo nacionalka skupaj s PoP-om vse supaj pokrila. Saj veš:
Ne vem zakaj, sam nisem takšen optimist.
Don't invest like a Joe. Invest like a Simon.

AtaŠtumf ::

fikus_ je izjavil:

Kaj je sedaj janšisti?! Še ni minilo 24 ur od volitev pa že jamranje?

Vaš veliki ijj je porinil Goloba v politiko, vašemu velikemi ijj se zahvalite!


Sicer nisem janšist, pa vseeno malce za hec:

"Kaj je sedaj antijanšist, kdaj se začne cediti med in mleko, kdaj bo 100k eur dodane vrednosti na vsakega Slovenca?"

Resnično upam, da bo tvoj veliki up tako izkazal, kakor si ti želiš in da nam bo šlo vsem bolje!

matic492 ::

AtaŠtumf je izjavil:

fikus_ je izjavil:

Kaj je sedaj janšisti?! Še ni minilo 24 ur od volitev pa že jamranje?

Vaš veliki ijj je porinil Goloba v politiko, vašemu velikemi ijj se zahvalite!


Sicer nisem janšist, pa vseeno malce za hec:

"Kaj je sedaj antijanšist, kdaj se začne cediti med in mleko, kdaj bo 100k eur dodane vrednosti na vsakega Slovenca?"

Resnično upam, da bo tvoj veliki up tako izkazal, kakor si ti želiš in da nam bo šlo vsem bolje!



Enako, jaz sem načeloma mnenja, da bi morali države vodit podjetniki, ne pa karierni politiki, tako da mi je ideja v osnovi super. Vprašanje pa koliko bo človek samostojen in uspel spremeniti.
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: matic492 ()
««
115 / 126
»»