» »

Parlamentarne volitve 2022

Parlamentarne volitve 2022

Temo vidijo: vsi
««
113 / 126
»»

Zimonem ::

Miha49 je izjavil:

Vesel da so z mojim glasom Levica prišli not, škoda da spet LDS vlada, stanovanja bodo še dražja in mladi bomo še dolgo pri tastarih...:8)

Jasno če ma Kordiš poslanska stanovanja pa bi lahko s kolesom hodil. ampak doma mu mama ne pusti bunga bunga partijev.

enemon ::

endelin je izjavil:

Odlazek se tudi smeje. Kmalu milijoni za njegove medije;) namesto da bi dali ljudem bodo dali temu obsojenemu kriminalcu. Odlična investicija v necenzurirano. Na ravni kriptomijonarjev.


Misliš Nicolettija in druščine, ki državi prodajajo defektne kovid teste z blagoslovom Velikega Vodje?

Miha49 ::

Phantomeye je izjavil:

Jaz se strinjam, da so korona ukrepi morali biti, tudi cepljen sem.

Kar me je motilo je bil celoten aggro odnos predstavnikov vlade, kod da so dejanski vladarji, vse te afere s testi, ventilatorji, prekomernimi zapiranji, včasih zelo nesmiselnimi zapiranji in odpiranji, vse na pamet in vse eksperiment. In še bi lahko našteval.

Ma daj to kar je ta vlada delala ni ničemur bilo podobno no!!!

Že Kacin da je bil nek koordinator ali kaj, se pojavi na TV in govori da ker "niste bili pridni" boste zdaj zaprti!!!

Meni ni jasno kako takrat ni gorela cela država.

Naj dajo neko skupino zdravnikov ki se bavijo s tem že cela življenja in da iskreno povejo kaj je na stvari in da moramo to in to narediti, ne pa svakojake grožnje in podobno...

Zimonem ::

Pa spet se lahko nadejamo kake knjige bestsellerja od jj-a. Sedaj bo imel čas pisat, ko se mu bodo malo manj evro lokali na prste.

enemon ::

Kje je dr. Crack btw?

lynxslo5 ::

mr_chai je izjavil:

lynxslo5 je izjavil:

mr_chai je izjavil:

Silver lining teh volitev je, da gre šivilja sedaj za šiviljo, da upokojeni prdci ne bodo mogli več blokirati stvari, da se je komedijanst poslovil in gre nazaj za Serpentinška ter češnjica na torti - Levica izgubi polovico podpore. S tem se tolažim :)


Pa Jani Modendorfer se je prvič v življenju zakalkuliral in je prestopil v napačno stranko, ki je izpadla iz parlamenta.


Oh seveda, na tega bedaka sem pa čisto pozabil. :D Še dodaten plus. Pa sj ni tok slab tale izid. Ok, če mal pozabim, da nam bo vladala spet LDS navlaka..


Pa SD je doživel tudi pravi masakr. Tudi Jonas ni prišel v parlament, pa Matjaž Han, Dejan Židan, Marko Koprivc, Matjaž Nemec, Dominika Švarc, Jernej Štromajer, Franc Trček, Jernej Pikalo.... Pa Blaž Zgaga je ostal brez parlamenta, zihr mu bo spet Janša kriv za to.

To je pa zato, ker SD ni suverena stranka. To se jim maščuje. Raje so mazohisti in pustijo, da z njimi upravljajo omrežja, ki so favorizirala Goloba na škodo SD.

Miha49 ::

Zimonem je izjavil:

Miha49 je izjavil:

Vesel da so z mojim glasom Levica prišli not, škoda da spet LDS vlada, stanovanja bodo še dražja in mladi bomo še dolgo pri tastarih...:8)

Jasno če ma Kordiš poslanska stanovanja pa bi lahko s kolesom hodil. ampak doma mu mama ne pusti bunga bunga partijev.

Ma ti pojma nimaš človek ljudje prazna stanovanja držijo za investicije cene grejo gor vsem to ustreza razen nam mladim!

Mi pa se moramo potem zakreditirati kar je tudi super tem starim strankam pri koritu!

Da levica zmaga takoj uvede davek na prazno nepremičnino in cene čez noč si lahko privoščimo!

feryz ::

enemon je izjavil:

Kje je dr. Crack btw?
Verjetno se pogaja za novo službo.

Zimonem ::

Miha49 je izjavil:

Zimonem je izjavil:

Miha49 je izjavil:

Vesel da so z mojim glasom Levica prišli not, škoda da spet LDS vlada, stanovanja bodo še dražja in mladi bomo še dolgo pri tastarih...:8)

Jasno če ma Kordiš poslanska stanovanja pa bi lahko s kolesom hodil. ampak doma mu mama ne pusti bunga bunga partijev.

Ma ti pojma nimaš človek ljudje prazna stanovanja držijo za investicije cene grejo gor vsem to ustreza razen nam mladim!

Mi pa se moramo potem zakreditirati kar je tudi super tem starim strankam pri koritu!

Da levica zmaga takoj uvede davek na prazno nepremičnino in cene čez noč si lahko privoščimo!

Kupi si stanovanje. Kaj boš drugim kradel.

Miha49 ::

Zato ker drugi imajo jaz pa nimam in jaz zaradi tega si nemorem družino ustvariti oni pa živijo od obresti.

endelin ::

odpiranji, vse na pamet in vse eksperiment

Če si malo spremljal tuje medije je bilo povsod enako. Vsi so eksperimentirali. Ker nimaš prirocnika A-Ž kako pa kaj. Kitajska še vedno eksperimentira.

Golob bo seveda "bolje opravil delo" saj se po medijih negativne stvari ne bodo govorile. Anticepilcem bo vstop v medije onemogočen. Tako da boš imel občutek da je vse BP. Eno samo psihozo so ustvarjali mediji.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

Phantomeye ::

Miha49 je izjavil:

Phantomeye je izjavil:

Jaz se strinjam, da so korona ukrepi morali biti, tudi cepljen sem.

Kar me je motilo je bil celoten aggro odnos predstavnikov vlade, kod da so dejanski vladarji, vse te afere s testi, ventilatorji, prekomernimi zapiranji, včasih zelo nesmiselnimi zapiranji in odpiranji, vse na pamet in vse eksperiment. In še bi lahko našteval.

Ma daj to kar je ta vlada delala ni ničemur bilo podobno no!!!

Že Kacin da je bil nek koordinator ali kaj, se pojavi na TV in govori da ker "niste bili pridni" boste zdaj zaprti!!!

Meni ni jasno kako takrat ni gorela cela država.

Naj dajo neko skupino zdravnikov ki se bavijo s tem že cela življenja in da iskreno povejo kaj je na stvari in da moramo to in to narediti, ne pa svakojake grožnje in podobno...


Ja, cel narativ je bil v smislu "niste pridni, boste kaznovani". Namesto: "to je nekaj, kar moramo premagati s skupnimi močmi".

Miha49 ::

Točno tako in če Golob spravi te antivaxerje iz medijev je že to dovolj uspeha da se lahko poklonimo.

Zimonem ::

Miha49 je izjavil:

Zato ker drugi imajo jaz pa nimam in jaz zaradi tega si nemorem družino ustvariti oni pa živijo od obresti.

Delat in služit začni. potem pa zagovarjajo davke.

Telbanc ::

Evo zaj so Jajčko in companija na 35 mandatih. :|:)):)):))
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Telbanc ()

endelin ::

Za rusko vodeno volivno kampanjo svobodnjakov še vedno solid. United Rusija je blizu 50%

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

Telbanc ::

endelin je izjavil:

Za rusko vodeno volivno kampanjo svobodnjakov še vedno solid


lah zgubijo še 2.:8):8):))
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Telbanc ()

Miha49 ::

Zimonem je izjavil:

Miha49 je izjavil:

Zato ker drugi imajo jaz pa nimam in jaz zaradi tega si nemorem družino ustvariti oni pa živijo od obresti.

Delat in služit začni. potem pa zagovarjajo davke.

Suženj sem že preko 10 let in še nimam nič kaj dovolj našparano bogati pa se mastite samo zato ker vam revni dovolimo to.

zobnik ::

Glavno, da se je SDS zrušlo pa tud če sedaj potonemo. Teli v svobodo gibanja so novi kot vidim, naj se pokažejo, če ne bodo pa odstopil in sds bo spet nazaj. ahaha

Miha49 ::

Ma niso novi no LDS pa res ni novo pri nas.

lynxslo5 ::

Telbanc je izjavil:

Evo zaj so Jajčko in companija na 35 mandatih. :|:)):)):))


Glej sine, ti si konvertit. Nekoć si goreče zagovarjal SDS, pol si prešaltal na Resnico, zdej pa navijaš za zmagovalce in misliš, da si frajer.

Stevanovič je danes lepo povedal, da je Golob kandidat globoke države. Resnico so pa režimski mediji ignorirali.

endelin ::

Število člankov o aferi romunski posla v MSM: 0

To vse pove o "kampanji".

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

Miha49 ::

Globoka država je ruska propaganda.

Beli_Zajcek ::

Ok, SDS je popušila. Zdaj pa glavno vprašanje:

Kdaj bo kleti zmanjkalo pingo sokov in sendvičev, da bodo nehali bruhat nebuloze po forumih? :))

endelin ::

Končno bo ProPlus spet PR vlade8-) nobenih afer več. Anticepilce bodo dali na off. Vsi enaki, eni malo bolj. Tudi če bo Golob odredil zaprtje javnega življenja bo to naredil izredno strokovno. Ni da ni. Končno se bodo mediji spet ukvarjali z rabotami opozicije:))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

zobnik ::

Miha49 je izjavil:

Zato ker drugi imajo jaz pa nimam in jaz zaradi tega si nemorem družino ustvariti oni pa živijo od obresti.


sej majo na kredit ti pa nimaš ker nimaš kredita...živim na 1 milijon vredni kmetiji, jedu pa sem včeraj eno čorbo gobovo juho, bel kruh pa solato, vse domače...kriv sem sam bi drugi rekli, ampak nisem, men je taka hrana všeč.

Sej z avtom je isto, za 300 evrov pa se vozim okol, škrta, ropota, pije 1l olja na /2000km ahaha dela kot motorna žaga

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: zobnik ()

endelin ::

Nika in 8 marec v ponedeljek vlagajo zakon, potem pa na 1 mesečni dopust:)) tko so rekli

Kdor se ne strinja z novo vlado bo apriori janšist!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

lynxslo5 ::

endelin je izjavil:

Končno bo ProPlus spet PR vlade8-) nobenih afer več. Anticepilce bodo dali na off. Vsi enaki, eni malo bolj. Tudi če bo Golob odredil zaprtje javnega življenja bo to naredil izredno strokovno. Ni da ni. Končno se bodo mediji spet ukvarjali z rabotami opozicije:))


Ena prvih stvari, ki jo bo Golob zrihtal je ta, da bo Telekom umaknil tožbo proti Pro plusu. Urad za varstvo konkurence bo pa tudi nehal preiskovati Pro plus. V Odlazkove medije se bo pa za nagarado skanliziralo nekaj milijonov davkopčalevskega denarja.

enemon ::

Vazelin, sori, ampak daješ občutek, da si največji plačanec SDS-a tukaj gor. Pa si po mojem drugače v redu fant. Ne si tako jemati k srcu, sistem bo v večini ostal, kakršen je. Če bi volitve karkoli spremenile, bi bile prepovedane.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: enemon ()

endelin ::

Ziher je še kdo v obstoječi vladi popil kak kozarec na kakšni prireditvi. No, s tem se bodo ukvarjali davčni dolzniki na necenzurirano.:D

Rabote koalicije bodo pokrite BP.

Še naprej se bo lovilo afere kurje tatove, medtem ko bo LDS harala pk Sloveniji. Vsaka najmanjša stvaro, tokrat opozicije, bo v medijih. Medtem ko bo LDS v miru opravljala poslanstvo

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

Phantomeye ::

Dve pomembni stvari, ki bi jih morala upoštevati vsaka vlada "Ne alieniziraj prebivalstva, ne delaj si političnih sovražnikov zaradi lastnega ega".

Telbanc ::

lynxslo5 je izjavil:

Telbanc je izjavil:

Evo zaj so Jajčko in companija na 35 mandatih. :|:)):)):))


Glej sine, ti si konvertit. Nekoć si goreče zagovarjal SDS, pol si prešaltal na Resnico, zdej pa navijaš za zmagovalce in misliš, da si frajer.

Stevanovič je danes lepo povedal, da je Golob kandidat globoke države. Resnico so pa režimski mediji ignorirali.


Jajo je zaj na svojih 22% ob tem je uniču celo desnico razen NSI ja. Niso uspeli z Povežimo Slovenijo, ker je blo še men jasno, da ko bo folk vidu spet Podobnike, se bo pržgala rdeča luč na semaforju. Pivčeva je mela šanso, sam je še pred volitvami preveč skakala okol jajota in je zaj končala z politiko. Bil sem za Jajota dolga leta, sam ko so se začeli testirat tud tisti ki so bli sam doma, pa tist z Fajzerjem, pa nabijanje solzilca po folku u Ljubjani, ko da je to neki žlahtni plin in ne bojni strup. Pol ko ti en razlaga da je cepljenje prostovoljno, o tem pa ti pogojuje exsistenco z tem cepljenjem se vprašaš kaj je tle narobe. In pol še vozakanje z dobavitelji....

Kaj je Stevanovič povedal, je njogov problem, glavno da je Jajo odpikan, zarad tega kar je počel. In da se nad tem zamisli tud Golobček.

Če bo še Globček tišo folk na iglo, se bo tud njemu zgodila Ljubljana .
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Telbanc ()

endelin ::

Je pa ta scena pri nas, ta dominanca levice, resnično odurna. Samo Pirkoviča na rtv se pogleda, kaj so mu naredili par dni nazaj. Kdor ni z nami je naš sovražnik scena. Tudi čez trupla po potrebi. A se komu to zdi normalno v neki normalni državi? Nore stvari

To je res izrojeno

In neverjetno, novinarka Tarče danes, kar tako po FB zahteva, da vsi ki niso na "ti" odstopijo. Fašizem prvega reda.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

Telbanc ::

endelin je izjavil:

Je pa ta scena pri nas, ta dominanca levice, resnično odurna. Samo Pirkoviča na rtv se pogleda, kaj so mu naredili par dni nazaj. Kdor ni z nami je naš sovražnik scena. Tudi čez trupla po potrebi. A se komu to zdi normalno v neki normalni državi?


Zaj ste zgubli volitve, ko vse preštejejo, bo šel še kak mandat, na levo. Jbg. Kva češ. Udeležba čez 70%. Ni da ni blo na volitvah, smo vstali taki ki nismo bli skor 20 let na volitvah in šli zrušit Jajota.

Golobn nej čimprej zrihta un studi siti nazaj in tarčo......

Drgač še link za desničarje, ki jokcajo v kleti:

https://www.psih-klinika.si/koristne-in...
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Telbanc ()

endelin ::

Telbanc: uživaj v zmagi na ruski način.:) ne se obremenjevat z luzerji. Ne skrbi, kmalu bodo spet vsi mediji pod levo kontrolo, kot so od osamosvojitve dalje. 100% Msm kontrola še naprej. Spet se bodo lahko v miru ukvarjali z opozicijo.

Naročene sabotaže oddaj kot je bila par dni nazaj ne bodo potrebne. Jebene živali kaj si vse dovolijo

Na žalost bo za ljudi to slabo - na dolgi rok

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

matic492 ::

Zastonj stanovanja in gender neutral WCji za vse. Pa več migrantov.

Aja pa LBTQASDF+ PRO MAX.
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: matic492 ()

endelin ::

matic492 je izjavil:

Zastonj stanovanja in gender neutral WCji za vse. Pa več migrantov.

Aja pa LBTQASDF+ MAX.

Upam da Izglasujejo še 3k kalorij dnevno kot zagotovljeno za vsakega prebivalca:)) sedaj ko 8marec vlaga nek zakon

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

Telbanc ::

endelin je izjavil:

Telbanc: uživaj v zmagi na ruski način.:) ne se obremenjevat z luzerji. Ne skrbi, kmalu bodo spet vsi mediji pod levo kontrolo, kot so od osamosvojitve dalje. 100% Msm kontrola še naprej


Ne gre se za to, gre se za to da smo šli volit in zrušit Jajota če ti povem čist po domače, ko prjatlu, da nam je Jajo enostavno dopizdu. Enostavno smo ga mel dost. In ne sam njega, še Hojsa, in ostale. Pr tem mene osebno čist boli k. za medije.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

endelin ::

Če se spet izrazim v stilu radio oddaj po sestavi vlade Andreja Bajuka kaj vse so levaki škodoželjno govorili
Dobro jutro revščina

;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

endelin ::

Levaki so vedno igrali noro umazano. - nima veze Janez Janša - isti tretma bo deležen vsak. Andrej Bajuk je bil sprejet na nož, čeprav ni takrat nič zlega naredil. Kdorkoli bo na nož. Od Tonina dalje. Zato se je brezveze sprenevedat in bit konstruktiven. Spet naivnost nove opozicije. Še manj bodo v medijih kot doslej saj bosta dve stranki obvladovali vse

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

pangro ::

Ob naslednjem izbruhu korone ali pa bog ve kaj, bo ime Golobovega gibanja dalo veliko smeha.

kixs ::

Phantomeye je izjavil:

Jaz se strinjam, da so korona ukrepi morali biti, tudi cepljen sem.

Kar me je motilo je bil celoten aggro odnos predstavnikov vlade, kod da so dejanski vladarji, vse te afere s testi, ventilatorji, prekomernimi zapiranji, včasih zelo nesmiselnimi zapiranji in odpiranji, vse na pamet in vse eksperiment. In še bi lahko našteval.


Pa pazi, da ti ne bo veljavnost potekla. Potem se bos morda vprasal, zakaj si se ze 3x cepil?

kuall ::

če malo bolje pogledamo so rezultati volitev vsakič enaki:
30% pomladna domobranska stran
30% skrajni levičarji, ex komunajzarji in jugonostalgiki in simpatizerji tita
30% lds, ki se vedno preimenuje v novo stranko

% ljudi, ki prehaja med temi tabori pa je precej majhen, tam 5%. tako kot v zda npr.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kuall ()

enemon ::

endelin je izjavil:

Če se spet izrazim v stilu radio oddaj po sestavi vlade Andreja Bajuka kaj vse so levaki škodoželjno govorili
Dobro jutro revščina

;)


Še dobro, da je vladal samo pol leta potem.

endelin je izjavil:

Levaki so vedno igrali noro umazano. - nima veze Janez Janša - isti tretma bo deležen vsak. Andrej Bajuk je bil sprejet na nož, čeprav ni takrat nič zlega naredil. Kdorkoli bo na nož. Od Tonina dalje. Zato se je brezveze sprenevedat in bit konstruktiven. Spet naivnost nove opozicije. Še manj bodo v medijih kot doslej saj bosta dve stranki obvladovali vse


Uboga uboga desnica, nihče je ne mara. Zakaaaaj???

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: enemon ()

endelin ::

Problem te vlade je bil, da je šel denar v pomoč podjetjem in ljudem. "Naši" bi drugače delili, predvsem v zasebne žepe. ;) dati pomoč posamezniku je veliko večjo greh kot je bilo reševati banko kriminalcev Faktorbanko, ko so potem taisti kupovali nazaj deleže podjetij ki so jih zafurali.

Zahvala vladi da je gospodarsko uspešno prebrodila eno največjih kriz v zgodovini. Folk se sploh ne zaveda kakšni izzivi so bili. Malo pozabljate da je vlada prevzela krmilo dobesedno ob začetku same krize

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

enemon ::

endelin je izjavil:

Problem te vlade je bil, da je šel denar v pomoč podjetjem in ljudem. "Naši" bi drugače delili, predvsem v zasebne žepe. ;) dati pomoč posamezniku je veliko večjo greh kot je bilo reševati banko kriminalcev Faktorbanko, ko so potem taisti kupovali nazaj deleže podjetij ki so jih zafurali.

Zahvala vladi da je gospodarsko uspešno prebrodila eno največjih kriz v zgodovini


Z neomejenim pufom na voljo lahko prebrodiš vsako krizo. ;) Da ne govorimo o tem, da je reševanje te krize paradoksalno rezultiralo v še hujši krizi - stagflaciji in posledični prihajajoči hudi recesiji.

Da o neslavnem visokem mestu smrti med epidemijo in vdoru virusa v domove upokojencev ne govorimo. Ampak to je spet kriv ta neubogljiv narod ane.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: enemon ()

endelin ::

Enemon: objektivna dejstva pravijo, da smo bili zelo uspešni. Po avtoriteti Economistu med prvimi tremi (po spominu).

Upam da tudi še naprej ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

enemon ::

endelin je izjavil:

Enemon: objektivna dejstva pravijo, da smo bili zelo uspešni. Po Economistu med prvimi tremi (po spominu). Očitno niso vsi isti kajne.


Med prvimi tremi smo bili tudi po številu smrti na milijon prebivalcev zaradi kovida, ker se je vlada tako uspešno pripravila na drugi val ob vedenju, da bo prišel in obilici časa za pripravo. Še zlasti uspešna je bila pri zagotavljanju prostih postelj v DSO-jih - zaradi številnih smrti kot posledice neučinkovitega ukrepanja. Izjemno kompetentnih Kreka, Beovićeve in drugih tu ne gre spregledati.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: enemon ()

endelin ::

Haha tale glavni taksist s kerim se pajdaši Nvo je glavni za ruski Yandex v regiji in zagotavlja programsko opremo 3/4 taksi služb pri nas. A zato se tako bori proti Uberju:)) kako low sploh še lahko gredo nvoji. Kako je vse povezano. Noben nić ne dela brez direkt koristi.

Popolna moralna korupcija. Upam da tale taksist dobro plača Nvojev za dno dna

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

kuall ::

ta taxist jefim je en gnoj, ga poznam že od prej. sem bil pri njem 1 teden na testiranju. nek open source program so vzeli in ga pacajo tam eni nesposobneži. dere se na svoje zaposlene, ali bodo kaj delali, medtem ko on sedi na kofetu do 10h, tebe pa sprašuje, ali si šele zdaj prišel na šiht. take bedne ruske fore. zdej sem zaposlen pri sds direktorju in je proti temu levemu gnoju pravi balzam.
««
113 / 126
»»