» »

Parlamentarne volitve 2022

Parlamentarne volitve 2022

Temo vidijo: vsi
««
112 / 126
»»

111111111111 ::

PacificBlue je izjavil:

111111111111 je izjavil:

PacificBlue je izjavil:

Veliko tujih komentatorjev na twitterju slavi zmago Macrona in Goloba. Velika zmaga za demokracijo v EU!

Lahko pripopaš kakšen članek prosim.









Hvala.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Masayoshi ::

p0f je izjavil:

Masayoshi je izjavil:

A tebe ni nič sram? Po lastnih besedah na res ornk tuji verjetno kapitalistični plači ( če ne delaš za Severno Korejo, Kubo, Venezuelo), razlagaš kako boš šel ven (verjetno ne v S. Korejo...) če bo hudo, pridigaš pa o slabem kapitalizmu in dobrem levičarstvu. Podn fant, podn.


Kar tolazi se. Me veseli, da smo se taksnih kot si ti za 4 leta znebili. Za ostalo kaj si mislis mi je pa vseeno.


S čim se tolažim? Da si navaden lažnivec ali pa v podn nenačelen osebek mene nič ne tolaži. Kaj drugega iz tvojih izvajanj ne moreš biti. Sam nikoli nisem bil v politiki, vse življenje plačujem vse davke v Slo, moja firma daje plačo meni in še kar nekaj osebam in ne tudi z Golobom se me niste znebili.

mtosev ::

Sn vido rezulate in se mi zdi okay. Golob je zmagal kar sem pričakoval in to je to. LMŠ bil blizu, ampak mi tole ni niti tolk pomembno glede, da mi je bilo glavno, da JJ ne zmaga in ne more sestaviti nove vlade.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

endelin ::

Se bo pa sedaj pokazalo kako ogabno opozicijo smo meli. Stavim da nova opozicija ne bo tako nagnusna, da ne bo minirala vsega, česar se loti vlada.
In predvsem ne bo strahopetno se skrivala za NVO in delala psihoze po ulicah

LightBit ::

PacificBlue je izjavil:


Zanimivo "center right". Meni se tudi nekako tako zdi (težko reči ker je nova stranka).

Mare2 ::

Čestitam Robertu Golobu za zmago na volitvah. Upam, da bo v Sloveniji končno zagotovljena zaknodajna, sodna in izvršilna funcija. Da se bo upoštevalo ustavno sodišče. Da bo v Slovenijo zavladala Svoboda v pravem smislu.
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

endelin ::

Jan Zaveck v parlamentu. Končno mu je uspelo dobiti rento. :)) kako nategovati ljudi je pa itak pokazal ko je prodajal boje "za svetovnega prvaka" čeprav bi ga vsaj 30 veltrašev razbilo takrat:D

Masayoshi ::

Mare2 je izjavil:

Čestitam Robertu Golobu za zmago na volitvah. Upam, da bo v Sloveniji končno zagotovljena zaknodajna, sodna in izvršilna funcija. Da se bo upoštevalo ustavno sodišče. Da bo v Slovenijo zavladala Svoboda v pravem smislu.


Lol, ;)

endelin ::

Vidim Jankoviča na slikah na zabavi pri svobodnjakih. Nedvomno se obeta spoštovanje prava:)) največji kriminalec tod okoli. Seveda bodo spet brisali dokaze. Tozilke zamujajo roke;) da bo še naprej lahko fukal ženske v zameno za službo.

Sedaj bo lahko kadroval na državnem nivoulju

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

mr_chai ::

Mare2 je izjavil:

Čestitam Robertu Golobu za zmago na volitvah. Upam, da bo v Sloveniji končno zagotovljena zaknodajna, sodna in izvršilna funcija. Da se bo upoštevalo ustavno sodišče. Da bo v Slovenijo zavladala Svoboda v pravem smislu.


Jas tudi nje, pa da jurček pa damjan ne bota več nč na sodišču, pa jst tud nje...Kaka oprostilna sodbica za mene nje..

lynxslo5 ::

PacificBlue je izjavil:

Veliko tujih komentatorjev na twitterju slavi zmago Macrona in Goloba. Velika zmaga za demokracijo v EU!


Zmaga Macrona proti Putinovi marioneti LaPenovi je pozitivna stvar za Evropsko unijo in njeno politiko do Ukrajine.

Tuji komentatorji pa mogoče mislijo, da je Golob nek prozahodno usmerjen politik. Njegova stranka je prestreljena z rusofili. Počakaj, da Golob pride v Bruselj in bo tam skupaj z Orbanom blokiral nove sankcije proti Rusiji. Bomo hitro na CNN-u in BBC-ju kot proruska država.

mr_chai ::

Silver lining teh volitev je, da gre šivilja sedaj za šiviljo, da upokojeni prdci ne bodo mogli več blokirati stvari, da se je komedijanst poslovil in gre nazaj za Serpentinška ter češnjica na torti - Levica izgubi polovico podpore. S tem se tolažim :)

kotanyi ::

endelin je izjavil:

Se bo pa sedaj pokazalo kako ogabno opozicijo smo meli. Stavim da nova opozicija ne bo tako nagnusna, da ne bo minirala vsega, česar se loti vlada.
In predvsem ne bo strahopetno se skrivala za NVO in delala psihoze po ulicah


Lol. Kaj so to, tvoje tadruge volitve? Več jih ziher nisi videl, drugače bi se gotovo spomnil vseh SDS krokodiljih solz čez leta, ko so minirali arbitražo, klicali trojko, tulili čez tajkune pa nacionalni interes?

C'mon wigga. Od SDS opozicije kvečjemu pričakujemo da bo povsem enako idiotska kot je bila vedno do sedaj.

Telbanc ::

lynxslo5 je izjavil:

PacificBlue je izjavil:

Veliko tujih komentatorjev na twitterju slavi zmago Macrona in Goloba. Velika zmaga za demokracijo v EU!


Zmaga Macrona proti Putinovi marioneti LaPenovi je pozitivna stvar za Evropsko unijo in njeno politiko do Ukrajine.

Tuji komentatorji pa mogoče mislijo, da je Golob nek prozahodno usmerjen politik. Njegova stranka je prestreljena z rusofili. Počakaj, da Golob pride v Bruselj in bo tam skupaj z Orbanom blokiral nove sankcije proti Rusiji. Bomo hitro na CNN-u in BBC-ju kot proruska država.



Še zmeraj bolje to, kot podpihovat vojno z pošiljanjem zadnjih tankov, ki jih imamo. Drgač smo brez adekvatne zračne obrambe, goli in bosi. Brez BPL, razen par igrač....
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

lynxslo5 ::

mr_chai je izjavil:

Silver lining teh volitev je, da gre šivilja sedaj za šiviljo, da upokojeni prdci ne bodo mogli več blokirati stvari, da se je komedijanst poslovil in gre nazaj za Serpentinška ter češnjica na torti - Levica izgubi polovico podpore. S tem se tolažim :)


Pa Jani Modendorfer se je prvič v življenju zakalkuliral in je prestopil v napačno stranko, ki je izpadla iz parlamenta.

kotanyi ::

Gre kdo stavit da tudi po temle totalnem porazu SDSovcem še vedno ne bo postalo jasno da en Vizjak ne more tret jajc pa miljonov s tajkunom Petanom in ostat minister? Pa da en Hojs ne more mamce peljat na ogled hrvaške meje medtem ko vsi ostali ne smemo čez sosedovo njivo, in ostat minister?

10EUR, roka!?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kotanyi ()

Motion ::

Komentar. Dokler je kazalo da bodo samo 4 stranke v parlamentu, Dobro. Sedaj ko je še Levica. Meh. Pa bo treba spet falirance v oblakih poslušat. Upam da jih Golob nebo kaj preveč resno jemal.
KUL pričakovano. Pač folk spet ni tolk neumen da vidi da s teve komedije pač nemore bit kaj dosti, in ko so dali rep med noge pred korono so si sami zabili cvek v krsto. SDS pač kot SDS, Po mojem dokler je JJ na vrhu več kot 25% ne bodo dobili. Veliko desnice in sredine ga nemore. Vedno ko poslušam Fajonovo imam občutek da jo boli kurac za njene volice, in ji bolj ali manj gre samo za denar z Bruslja. NSi rečmo ok, bi blo boljše če bi se še malo bolj distancirali od SDS.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Motion ()

enemon ::

Malo sem gledal rezultate za Goričko, ki je zelo ruralno in je, zanimivo, SDS popušil na celi črti, na nekaterih voliščih so dobili samo 3%. Svoboda pa ponekod celo čez 50%, SD pa tudi čez 20%. Skoraj povsod je zmagala Svoboda. Očitno je Goričko neka izjema, kar se ruralnih predelov tiče?

endelin ::

Miha Kordiš v parlamentu.:))
Še vsaj 4 leta prebivanja v stanovanju čeprav ima z vlakom 20min haha

mr_chai ::

lynxslo5 je izjavil:

mr_chai je izjavil:

Silver lining teh volitev je, da gre šivilja sedaj za šiviljo, da upokojeni prdci ne bodo mogli več blokirati stvari, da se je komedijanst poslovil in gre nazaj za Serpentinška ter češnjica na torti - Levica izgubi polovico podpore. S tem se tolažim :)


Pa Jani Modendorfer se je prvič v življenju zakalkuliral in je prestopil v napačno stranko, ki je izpadla iz parlamenta.


Oh seveda, na tega bedaka sem pa čisto pozabil. :D Še dodaten plus. Pa sj ni tok slab tale izid. Ok, če mal pozabim, da nam bo vladala spet LDS navlaka..

Miha49 ::

Vesel da so z mojim glasom Levica prišli not, škoda da spet LDS vlada, stanovanja bodo še dražja in mladi bomo še dolgo pri tastarih...:8)

enemon ::

Vesel sem, da modeli, kot sta Mahnič in Kangler ne bosta mogla več priti do visokih položajev v vladi. Kar zmrazi me ob misli na to, da se tema dvema da karkoli upravljati razen harmonike in lubenic v Dupleku.

mr_chai ::

enemon je izjavil:

Malo sem gledal rezultate za Goričko, ki je zelo ruralno in je, zanimivo, SDS popušil na celi črti, na nekaterih voliščih so dobili samo 3%. Svoboda pa ponekod celo čez 50%, SD pa tudi čez 20%. Skoraj povsod je zmagala Svoboda. Očitno je Goričko neka izjema, kar se ruralnih predelov tiče?

Rodna gruda rdečih komunajzarjev. Ne vem kje je tu presenečenje.

Miha49 ::

Ma bedno je najbolj to da čez štiri leta ne bo nič drugače in bomo spet imeli fašiste na oblasti ker bodo reveži vidli da LDS nič ne naredi za Levico pa ne bodo volili vseeno.

Vsaj zdaj nas policisti ne bodo več polivali s kemikalijami.

endelin ::

enemon je izjavil:

Vesel sem, da modeli, kot sta Mahnič in Kangler ne bosta mogla več priti do visokih položajev v vladi. Kar zmrazi me ob misli na to, da se tema dvema da karkoli upravljati razen harmonike in lubenic v Dupleku.

Nič, uživaj v kadrovanju botra Jankovića ya saj je on boss, že na konvenciji brez maske haha;) samomori delavcev v Stožocah ne bodo nikoli pozabljeni

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

enemon ::

mr_chai je izjavil:

enemon je izjavil:

Malo sem gledal rezultate za Goričko, ki je zelo ruralno in je, zanimivo, SDS popušil na celi črti, na nekaterih voliščih so dobili samo 3%. Svoboda pa ponekod celo čez 50%, SD pa tudi čez 20%. Skoraj povsod je zmagala Svoboda. Očitno je Goričko neka izjema, kar se ruralnih predelov tiče?

Rodna gruda rdečih komunajzarjev. Ne vem kje je tu presenečenje.


Kdo razen Kučana se je rodil tam?

Masayoshi ::

Miha49 je izjavil:

Ma bedno je najbolj to da čez štiri leta ne bo nič drugače in bomo spet imeli fašiste na oblasti ker bodo reveži vidli da LDS nič ne naredi za Levico pa ne bodo volili vseeno.

Vsaj zdaj nas policisti ne bodo več polivali s kemikalijami.


Ja, res čudno da si folk večinsko ne želi po sledi tako prosperitetnih držav kot so Severna Koreja, Kuba in Venezuela...

endelin ::

Miha49 je izjavil:

Vsaj zdaj nas policisti ne bodo več polivali s kemikalijami.

To je tudi praktično nemogoče, saj ne boste več na ulicah, začenjši jutri:P

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

enemon ::

endelin je izjavil:

Miha49 je izjavil:

Vsaj zdaj nas policisti ne bodo več polivali s kemikalijami.

To je tudi praktično nemogoče, saj ne boste na ulicah:P


Ti pa boš, obljubil si?

Miha49 ::

Seveda bomo alo.

Dokler policija ne plača za zločine bomo vsak petek tam.

endelin ::

enemon je izjavil:

endelin je izjavil:

Miha49 je izjavil:

Vsaj zdaj nas policisti ne bodo več polivali s kemikalijami.

To je tudi praktično nemogoče, saj ne boste na ulicah:P


Ti pa boš, obljubil si?

Bi bil? Če bi me vsak petek prenašal Poptv. Tako pa delat opičje vragolije ni smiselno, ko te ne vržejo na frontpage

mr_chai ::

enemon je izjavil:

mr_chai je izjavil:

enemon je izjavil:

Malo sem gledal rezultate za Goričko, ki je zelo ruralno in je, zanimivo, SDS popušil na celi črti, na nekaterih voliščih so dobili samo 3%. Svoboda pa ponekod celo čez 50%, SD pa tudi čez 20%. Skoraj povsod je zmagala Svoboda. Očitno je Goričko neka izjema, kar se ruralnih predelov tiče?

Rodna gruda rdečih komunajzarjev. Ne vem kje je tu presenečenje.


Kdo razen Kučana se je rodil tam?


No, napačno sem se izrazil. Mislil sem na kraje, kjer je pretežno komunajzarska miselnost. Ali niso ravno na nekem hribu nad Novo Gorico imeli napis "Naš Tito" ?

endelin ::

Miha49 je izjavil:

Seveda bomo alo.

Dokler policija ne plača za zločine bomo vsak petek tam.

Petkovih ni več. Saj so rekli da je bil ta petek zadnji :D

Miha49 ::

mr_chai je izjavil:

enemon je izjavil:

mr_chai je izjavil:

enemon je izjavil:

Malo sem gledal rezultate za Goričko, ki je zelo ruralno in je, zanimivo, SDS popušil na celi črti, na nekaterih voliščih so dobili samo 3%. Svoboda pa ponekod celo čez 50%, SD pa tudi čez 20%. Skoraj povsod je zmagala Svoboda. Očitno je Goričko neka izjema, kar se ruralnih predelov tiče?

Rodna gruda rdečih komunajzarjev. Ne vem kje je tu presenečenje.


Kdo razen Kučana se je rodil tam?


No, napačno sem se izrazil. Mislil sem na kraje, kjer je pretežno komunajzarska miselnost. Ali niso ravno na nekem hribu nad Novo Gorico imeli napis "Naš Tito" ?


LOL LOL LOL

Desničarji LOL.

endelin je izjavil:

Miha49 je izjavil:

Seveda bomo alo.

Dokler policija ne plača za zločine bomo vsak petek tam.

Petkovih ni več. Saj so rekli da je bil ta petek zadnji :D

Kdo je rekel to?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miha49 ()

floyd1 ::

endelin je izjavil:

floyd1: mislim da ne razumeš poante slovenija, kmalu revščina. to se je vrtelo ko je oblast prevzel andrej bajuk (verjetno si mlajši) to je bil moto po radijskih postajah ipd


Pač lajanje na politične nasprotnike, kot je npr. bilo deljenje banan v parlamentu, ker tega pa se spomnim jaz. In tudi ni imelo nobene veze s sposobnostmi človeka, le s primitivnostjo protagonistov.

Bajuk pa je bil človek v letih, menda dober finančnik, a na tiskovki enkrat sploh ni več vedel, ali govori o milijonih ali milijardah, mogoče so ga pa celo upravičeno jebuckali?

Mlad sem, ja... Rojen v YU pod Titom, gledal v živo odhod Slo iz Yu, hotel it protestirat na Roško, v podporo janši, ko so ga prvič zaprli, doživljal osamosvajanje in bil v Slo vojski...

endelin ::

Odlazek se tudi smeje. Kmalu milijoni za njegove medije;) namesto da bi dali ljudem bodo dali temu obsojenemu kriminalcu. Odlična investicija v necenzurirano. Na ravni kriptomijonarjev.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

mr_chai ::

Jenull si je ziher oddahnil sedaj, ko mu verjetno ne bo treba plačati tiste 40k težke kazni.

Miha49 ::

mr_chai je izjavil:

Jenull si je ziher oddahnil sedaj, ko mu verjetno ne bo treba plačati tiste 40k težke kazni.

Kazen ki je nasprotna ustavi se ne plača nikoli.

floyd1 ::

endelin je izjavil:

enemon je izjavil:

endelin je izjavil:

Miha49 je izjavil:

Vsaj zdaj nas policisti ne bodo več polivali s kemikalijami.

To je tudi praktično nemogoče, saj ne boste na ulicah:P


Ti pa boš, obljubil si?

Bi bil? Če bi me vsak petek prenašal Poptv. Tako pa delat opičje vragolije ni smiselno, ko te ne vržejo na frontpage

Nora24 bo gotovo tam, samo organizirajte se.

Miha49 ::

Desni so tam za lastno slavo, levi smo za pravice zatiranih dežurali v vsakem vremenu in letnem času.

mr_chai ::

Janša je naredu napako, ker se ni fural okoli z avtobusom po Sloveniji in gledal kako ljudje plešejo.

Miha49 ::

Janša je napako naredil ker ni pustil da protestiramo... Ko so protestirali za njega na Roški niso policisti nič zaplinjali, ko smo proti njemu zdaj pa grožnje kazni solzilec, še nekaj so jih surovo pretepli policaji.

Če za to ne bodo odpuščeni vsi ki so zraven sodelovali pri tem potem pravno državo sploh nimamo.

Mare2 ::

Evo, Trump je čestital pacientu. :)

https://www.facebook.com/photo.php?fbid...
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

matic492 ::

Miha49 je izjavil:

Janša je napako naredil ker ni pustil da protestiramo... Ko so protestirali za njega na Roški niso policisti nič zaplinjali, ko smo proti njemu zdaj pa grožnje kazni solzilec, še nekaj so jih surovo pretepli policaji.

Če za to ne bodo odpuščeni vsi ki so zraven sodelovali pri tem potem pravno državo sploh nimamo.



A ko bo Golob zaprl državo zaradi Covida, boste tudi šli protestirat?
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: matic492 ()

GregiB ::

V zreli demokraciji bi vodja dosedanje politike uvidel, da je s svojo politiko zafural... po Kučanu... izgubil referendum in odstopil... ko pa sem danes poslušal strankarske veljake, so vsi zmagali... 900.000 volivcev je odločilo, da politike, ki smo jo imeli do danes, jutri nočemo več... in kaj naredi nje protagonist? Trdi, da so zmagali, ker imajo poslanca več, kljub temu, da njihovih poslanskih sosedov... ni več...
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

Miha49 ::

Ma o Golobu nimam nobenega mnenja samo zdi mi se da je bogat privegiran moški ampak vsaj on upam da ne bo epidemiologa odpuščal enega za drugim dokler se mu ne najde en ortoped ki mu bo rekel da je vse treba dol zapret razen biznisa od kolegov tako kot je bilo pri SDS zdaj.

matic492 je izjavil:

Miha49 je izjavil:

Janša je napako naredil ker ni pustil da protestiramo... Ko so protestirali za njega na Roški niso policisti nič zaplinjali, ko smo proti njemu zdaj pa grožnje kazni solzilec, še nekaj so jih surovo pretepli policaji.

Če za to ne bodo odpuščeni vsi ki so zraven sodelovali pri tem potem pravno državo sploh nimamo.



A ko bo Golob zaprl državo zaradi Covida, boste tudi šli protestirat?

Če je zaprtje strokovno in niso izjeme neki industrijski obrati in pisarne kjer se širi nalezljiva bolezen potem jaz nisem proti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miha49 ()

enemon ::

mr_chai je izjavil:

enemon je izjavil:

mr_chai je izjavil:

enemon je izjavil:

Malo sem gledal rezultate za Goričko, ki je zelo ruralno in je, zanimivo, SDS popušil na celi črti, na nekaterih voliščih so dobili samo 3%. Svoboda pa ponekod celo čez 50%, SD pa tudi čez 20%. Skoraj povsod je zmagala Svoboda. Očitno je Goričko neka izjema, kar se ruralnih predelov tiče?

Rodna gruda rdečih komunajzarjev. Ne vem kje je tu presenečenje.


Kdo razen Kučana se je rodil tam?


No, napačno sem se izrazil. Mislil sem na kraje, kjer je pretežno komunajzarska miselnost. Ali niso ravno na nekem hribu nad Novo Gorico imeli napis "Naš Tito" ?


Goričko ne pomeni goriške pokrajine, ampak pokrajino na skrajnem SV Slovenije.

Unilseptij ::

Vsekakor zanimivi rezultati in neka konsolidacija političnega prostora, ki je v splošnem pozitivna. Izid je slab za desnico (čeprav je SDS dobil presenetljivo veliko glasov, vendar na račun satelitov, ki so neslavno odpadli), ki se bo verjetno zatekla k nadaljevanju medijske vojne s pomočjo svojih trobil. Golob lahko neovirano sestavi vlado, verjetno z SD in Levico, če bo sledil temu, kar naj bi se dogovorili. Obstaja tudi kombinacija GS + SD ali celo GS + NSi, ki pa bi dale relativno šibko vlado. Največji izzivi Goloba še čakajo, imamo še lokalne in predsedniške volitve, kar ne bo lahek zalogaj... poleg tega se bo moral dokazati kot novi premier, tako na domačem kot na tujem političnem parketu. Ohraniti in okrepiti bo moral tudi stranko, znati bo moral pametno reagirati ob napakah in nepravilnostih, ki se mu bodo kot novopečenemu premierju gotovo dogajale. Najkasneje v enem letu bo navdušenje ljudi skopnelo, potem bomo videli, kaj bo ostalo. Karkoli že bo je malo verjetno, da bi JJ v tem sklicu parlamenta lahko kadarkoli sestavil vlado, prav tako si težko predstavljam scenarij, ki bi pripeljal do predčasnih volitev. Nihče tudi ne bo enostavno nabral dvotretjinske večine za spremembo ustave, kar je konec koncev dobro. Žal mi je, da Levica ni dobila več, ampak načeloma je ljudstvo volilo in izvolilo, kar je hotelo... in to definitivno ni JJ.

Miha49 ::

enemon je izjavil:

mr_chai je izjavil:

enemon je izjavil:

mr_chai je izjavil:

enemon je izjavil:

Malo sem gledal rezultate za Goričko, ki je zelo ruralno in je, zanimivo, SDS popušil na celi črti, na nekaterih voliščih so dobili samo 3%. Svoboda pa ponekod celo čez 50%, SD pa tudi čez 20%. Skoraj povsod je zmagala Svoboda. Očitno je Goričko neka izjema, kar se ruralnih predelov tiče?

Rodna gruda rdečih komunajzarjev. Ne vem kje je tu presenečenje.


Kdo razen Kučana se je rodil tam?


No, napačno sem se izrazil. Mislil sem na kraje, kjer je pretežno komunajzarska miselnost. Ali niso ravno na nekem hribu nad Novo Gorico imeli napis "Naš Tito" ?


Goričko ne pomeni goriške pokrajine, ampak pokrajino na skrajnem SV Slovenije.

Ne boš mu to dopovedal no...

Saj je Kučan tudi od tam doma!!!!

Phantomeye ::

Jaz se strinjam, da so korona ukrepi morali biti, tudi cepljen sem.

Kar me je motilo je bil celoten aggro odnos predstavnikov vlade, kod da so dejanski vladarji, vse te afere s testi, ventilatorji, prekomernimi zapiranji, včasih zelo nesmiselnimi zapiranji in odpiranji, vse na pamet in vse eksperiment. In še bi lahko našteval.
««
112 / 126
»»