» »

Parlamentarne volitve 2022

Parlamentarne volitve 2022

Temo vidijo: vsi
««
110 / 126
»»

feryz ::

Jest?
Če sem bil do včeraj proti janezu, bom od jutri dalje proti Robertu.
To sem že večkrat povedal. Poštenjaka na tem delovnem mestu ne boste videli na tem planetu.

p0f ::

111111111111 je izjavil:

p0f je izjavil:

Lej meni je vseeno, sel bom v poljubno drzavo, takoj, ko se bo malo zakompliciralo. Jaz vas samo opozarjam, da ne bodite prevec pametni, ker niste. Pa razgledani tudi ne, sicer bi bili modro tiho.

Vsak malo pri sebi v glavo, cetudi ima vsaj dva neurona, hoce socialni mir. Ne zeli si momenta, ko se bom jaz selil v kaksno drugo drzavo. Ker jaz bom prezivel, zate pa nisem preprican, pa se lahko repencis kolikor hoces.

He, he, he... Tipičen levičar. menjam državo, ker je tukaj zagustilo. Mi ostanemo in se borimo dalje. Nova vlada, malo bolj črna prihodnost.


Ja, zakaj bi vztrajal, kjer ni perspektive? Zakaj bi placeval subvencije s svojim zasluzkom ljudem, ki se nekaj repencijo cez mene? Zakaj bi jim zidal ceste, saj zmorejo vse sami. Zakaj bi jim delali bolnice (bo vaski brivec "zrihtal"), zakaj bi jim nudili sole (ki jih ne znajo uporabljati), zakaj bi jim nudili kulturo (ki je sami nimajo)? Zakaj bi jih rinili v 21 stoletje, ce je to tako, kot, ce bi Savo s kolom ob breg rinil. Saj imajo svoj ideal, razne Romunije, centralno afriko, naj pac zivijo kot sami hocejo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: p0f ()

enemon ::

Poslanec SDS-a bo znani glasbenik Boštjan Konečnik, znan po hitu Borovničke.

Zimonem ::

enemon je izjavil:

Poslanec SDS-a bo znani glasbenik Boštjan Konečnik, znan po hitu Borovničke.

Ojej. naj ta parlament preimenujejo v zoo2

111111111111 ::

p0f je izjavil:

Ja, zakaj bi vztrajal, kjer ni perspektive? Zakaj bi placeval subvencije s svojim zasluzkom ljudem, ki se nekaj repencijo cez mene? Zakaj bi jim zidal ceste, saj zmorejo vse sami.

Samo gasa. Čudno da si še tukaj. :D Res pa da je sedaj tvoja opcija na oblasti in si boš še malo npolnil žepe preden greš. :D
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

endelin ::

Enemon: en debil tule (pof) že cel cas neprestano ponižuje ljudi. Kao volivec opcije ki je strpna, sooidarna haha;) samo napisal sem mu da smo na nasprotni strani tudi "njemu enaki ljudje"

Ps. Pof ima huda fašisticna nagnjenja

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

p0f ::

endelin je izjavil:

Ps. Pof ima huda fašisticna nagnjenja


Realisticna. Ce me nocete, vas ne bom silil, rabis pa kar nekaj kmetij, da moje davke notri prinesejo :) Seveda razumem, da ima taksno razmisljanje kot ga razglasate tukaj samo pescica samozagledanih fejstbukovih kretenov. Dokler obstaja neko ravnovesje se ne bom pritozeval, cetudi obstaja nekaj cudnih marginalcev.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: p0f ()

Zimonem ::

feryz je izjavil:

Jest?
Če sem bil do včeraj proti janezu, bom od jutri dalje proti Robertu.
To sem že večkrat povedal. Poštenjaka na tem delovnem mestu ne boste videli na tem planetu.

+ Na koncu pa dva ki se pred kamerami lasata kot dve Babi drug drugemu anuse z jeziki ližeta.

mojsterleo ::

Zgleda da bo nova koalicija Svoboda+SD (47 sedežev). Z levico ne bo šlo ker ima 4 sedeže.

Zimonem ::

p0f je izjavil:

111111111111 je izjavil:

p0f je izjavil:

Lej meni je vseeno, sel bom v poljubno drzavo, takoj, ko se bo malo zakompliciralo. Jaz vas samo opozarjam, da ne bodite prevec pametni, ker niste. Pa razgledani tudi ne, sicer bi bili modro tiho.

Vsak malo pri sebi v glavo, cetudi ima vsaj dva neurona, hoce socialni mir. Ne zeli si momenta, ko se bom jaz selil v kaksno drugo drzavo. Ker jaz bom prezivel, zate pa nisem preprican, pa se lahko repencis kolikor hoces.

He, he, he... Tipičen levičar. menjam državo, ker je tukaj zagustilo. Mi ostanemo in se borimo dalje. Nova vlada, malo bolj črna prihodnost.


Ja, zakaj bi vztrajal, kjer ni perspektive? Zakaj bi placeval subvencije s svojim zasluzkom ljudem, ki se nekaj repencijo cez mene? Zakaj bi jim zidal ceste, saj zmorejo vse sami. Zakaj bi jim delali bolnice (bo vaski brivec "zrihtal"), zakaj bi jim nudili sole (ki jih ne znajo uporabljati), zakaj bi jim nudili kulturo (ki je sami nimajo)? Zakaj bi jih rinili v 21 stoletje, ce je to tako, kot, ce bi Savo s kolom ob breg rinil. Saj imajo svoj ideal, razne Romunije, centralno afriko, naj pac zivijo kot sami hocejo.

Šola te ni niti toliko izobrazila , da se nebo sramoval svojega mesta. Subvencij pa ne plačuješ ti. Ako nebo bilo EU...

111111111111 ::

p0f je izjavil:

Ja, zakaj bi vztrajal, kjer ni perspektive? Zakaj bi placeval subvencije s svojim zasluzkom ljudem, ki se nekaj repencijo cez mene? Zakaj bi jim zidal ceste, saj zmorejo vse sami. Zakaj bi jim delali bolnice (bo vaski brivec "zrihtal"), zakaj bi jim nudili sole (ki jih ne znajo uporabljati), zakaj bi jim nudili kulturo (ki je sami nimajo)? Zakaj bi jih rinili v 21 stoletje, ce je to tako, kot, ce bi Savo s kolom ob breg rinil. Saj imajo svoj ideal, razne Romunije, centralno afriko, naj pac zivijo kot sami hocejo.

O vaša vzvišenost. Kmečki delovni ljudje s srednjo šolo so ničvredneži neizobraženci, ker zradi vzreje živine niso nikoli šli v opero, katero tudi oni plačujejo z davki.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

p0f ::

mojsterleo je izjavil:

Zgleda da bo nova koalicija Svoboda+SD (47 sedežev). Z levico ne bo šlo ker ima 4 sedeže.

Mhm.

endelin ::

p0f je izjavil:

endelin je izjavil:

Ps. Pof ima huda fašisticna nagnjenja


Realisticna. Ce me nocete, vas ne bom silil, rabis pa kar nekaj kmetij, da moje davke notri prinesejo :)

Nadčlovek. Ja nič. Blagor tebi.

p0f ::

111111111111 je izjavil:

p0f je izjavil:

Ja, zakaj bi vztrajal, kjer ni perspektive? Zakaj bi placeval subvencije s svojim zasluzkom ljudem, ki se nekaj repencijo cez mene? Zakaj bi jim zidal ceste, saj zmorejo vse sami. Zakaj bi jim delali bolnice (bo vaski brivec "zrihtal"), zakaj bi jim nudili sole (ki jih ne znajo uporabljati), zakaj bi jim nudili kulturo (ki je sami nimajo)? Zakaj bi jih rinili v 21 stoletje, ce je to tako, kot, ce bi Savo s kolom ob breg rinil. Saj imajo svoj ideal, razne Romunije, centralno afriko, naj pac zivijo kot sami hocejo.

O vaša vzvišenost. Kmečki delovni ljudje s srednjo šolo so ničvredneži neizobraženci, ker zradi vzreje živine niso nikoli šli v opero, katero tudi oni plačujejo z davki.


Ne kmecki delovni ljudje. TI. To, ce reces, da je tebe in Kitajcev nekaj miljard, ne pomeni, da jaz govorim o Kitajcih. Govorim o primitivcih kot si ti.

endelin ::

Hijene so že ob plenu

PacificBlue ::

enemon je izjavil:

Poslanec SDS-a bo znani glasbenik Boštjan Konečnik, znan po hitu Borovničke.


Zdaj vemo, kaj bo imel endelin za podlago na njegovih protestih pred parlamentom. Mu želim tudi prime time v MSM medijih, da se še mal nasmejemo.

111111111111 ::

p0f je izjavil:

endelin je izjavil:

Ps. Pof ima huda fašisticna nagnjenja


Realisticna. Ce me nocete, vas ne bom silil, rabis pa kar nekaj kmetij, da moje davke notri prinesejo :) Seveda razumem, da ima taksno razmisljanje kot ga razglasate tukaj samo pescica samozagledanih fejstbukovih kretenov. Dokler obstaja neko ravnovesje se ne bom pritozeval, cetudi obstaja nekaj cudnih marginalcev.

Dvomim da prineseš toliko davkov kakor kmet s 100 ha kmetije in 220 glavami živine, aparatom za 500.000€, ki na dan naredi 4000l jogurta, robotom v hlevu ki je bil 150.000€.

Močno dvomim.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

p0f ::

endelin je izjavil:

Blagor tebi.


Ja, sem tudi jaz kar zadovoljen. Bi si zelel enakega tudi tebi, pa si zal prevec zaplombiran v svojo pokvarjeno nrav, da bi sel izven mej, ki si jih sam postavljas. In potem sovrazis vse okrog sebe, namesto, da bi sovrazil sebe (in kaj spremenil, namesto, da poslusas SDS, ki prijetno boza tvoje komplekse).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: p0f ()

energetik ::

mojsterleo je izjavil:

Zgleda da bo nova koalicija Svoboda+SD (47 sedežev). Z levico ne bo šlo ker ima 4 sedeže.
Meh, očitno smo se prekmalu veselili, da bodo levaki ostali zunaj. Na srečo jih vsaj Holob ne rabi za vlado.
vires in numeris

lynxslo5 ::

Telbanc je izjavil:

Levica bo zgleda not, ma 4,08. :))

To da so ostali zunej Počivalšek, Podobniki, Kangler, Pivčeva, Zmegec plemenitko, Desus....to je čista zmaga teh volitev. Sploh zaj bo težko Jajo dobu "koalicijo voljnih", ker se ve, da pol sledi SDS poljub smti, ki voljno stranko dezintegrira.


A nisi ti bil nekoč za SDS, potem si pa prešaltal na Resnico?

111111111111 ::

p0f je izjavil:

Ne kmecki delovni ljudje. TI. To, ce reces, da je tebe in Kitajcev nekaj miljard, ne pomeni, da jaz govorim o Kitajcih. Govorim o primitivcih kot si ti.

Zakaj se sedaj popravljaš in ven vlečeš. Lepo sem ti povedal, da je marsikateri kmet volil za SDS in si jih označil a primitivce.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

p0f ::

111111111111 je izjavil:

p0f je izjavil:

Ne kmecki delovni ljudje. TI. To, ce reces, da je tebe in Kitajcev nekaj miljard, ne pomeni, da jaz govorim o Kitajcih. Govorim o primitivcih kot si ti.

Zakaj se sedaj popravljaš in ven vlečeš. Lepo sem ti povedal, da je marsikateri kmet volil za SDS in si jih označil a primitivce.


Nic se ven ne vlecem, ja, kdor je volil SDS je nerazgledan primitivec. A ti moram dvakrat povedat, prvic nisi razumel?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: p0f ()

Telbanc ::

lynxslo5 je izjavil:

Telbanc je izjavil:

Levica bo zgleda not, ma 4,08. :))

To da so ostali zunej Počivalšek, Podobniki, Kangler, Pivčeva, Zmegec plemenitko, Desus....to je čista zmaga teh volitev. Sploh zaj bo težko Jajo dobu "koalicijo voljnih", ker se ve, da pol sledi SDS poljub smti, ki voljno stranko dezintegrira.


A nisi ti bil nekoč za SDS, potem si pa prešaltal na Resnico?


Ja nekoč je to blo. Zaj pa ni več tko.

Lepo se vidi, kak je Jajo uniču vse desne stranka, ki so ble u navezi z njim, al so pa to nameravale.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Masayoshi ::

Telbac je antiwax zarota genij. Se mu je jj z maskami zameril doživljensko

111111111111 ::

p0f je izjavil:

Ja, kdor je volil SDS je nerazgledan primitivec. A ti moram dvakrat povedat, prvic nisi razumel?

Še vedno nisi povedal koliko je tvoj prispevek v davčno blagajno... :D Ker kmet s 100ha zemlje in vpeljanim biznisom, je volil SDS. :D
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

p0f ::

Masayoshi je izjavil:

Telbac je antiwax zarota genij. Se mu je jj z maskami zameril doživljensko

Ma ja, vsaj dojel je. Vecina nima te srece.

Telbanc ::

Masayoshi je izjavil:

Telbac je antiwax zarota genij. Se mu je jj z maskami zameril doživljensko


Itak, da ko pride do kdo do moje riti in me hoče pičit z ameriško žajfo je kažin, isto velja za Golobčka.


Nej mi spizdijo z maskami in iglami.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Telbanc ()

p0f ::

111111111111 je izjavil:

p0f je izjavil:

Ja, kdor je volil SDS je nerazgledan primitivec. A ti moram dvakrat povedat, prvic nisi razumel?

Še vedno nisi povedal koliko je tvoj prispevek v davčno blagajno... :D Ker kmet s 100ha zemlje in vpeljanim biznisom, je volil SDS. :D


In ga se vedno ne naredi za nic drugega kot nerazgledanega primitivca. Ne glede koliko hektarjev ima.

endelin ::

p0f je izjavil:

endelin je izjavil:

Blagor tebi.


Ja, sem tudi jaz kar zadovoljen. Bi si zelel enakega tudi tebi, pa si zal prevec zaplombiran v svojo pokvarjeno nrav, da bi sel izven mej, ki si jih sam postavljas. In potem sovrazis vse okrog sebe, namesto, da bi sovrazil sebe (in kaj spremenil, namesto, da poslusas SDS, ki prijetno boza tvoje komplekse).

meni so važne objektivne reči kot je gospodarstvo in to da imajo ljudje sluźbo. Vam podobnim pa predvsem to, da obvladujete družbo, da imate v krempljih družbo kot celoto, tudi zavoljo tega da podrejeni ljudje (kot jih imenujete) tolčejo revščino. To je bistvena razlika

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

Telbanc ::

Drgač je desnica zaj na 36 mandatov. :))
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

GregiB ::

Zdele, ko poslušam PV imam občutek, da so vse stranke zmagale... bravo!
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

p0f ::

endelin je izjavil:

p0f je izjavil:

endelin je izjavil:

Blagor tebi.


Ja, sem tudi jaz kar zadovoljen. Bi si zelel enakega tudi tebi, pa si zal prevec zaplombiran v svojo pokvarjeno nrav, da bi sel izven mej, ki si jih sam postavljas. In potem sovrazis vse okrog sebe, namesto, da bi sovrazil sebe (in kaj spremenil, namesto, da poslusas SDS, ki prijetno boza tvoje komplekse).

Modelček, meni so važne objektivne reči kot je gospodarstvo in to da imajo ljudje sluźbo. Vam podobnim pa predvsem to, da obvladujete družbo, tudi zavoljo tega da podljudje (kot jih imenujete) tolčejo revščino. To je bistvena razlika


Seveda, in prav je tako, ker noces sranja z "lacno Ljubljano". Ali Mariborom. Ze Celje ali Kranj je lahko cel problem. Slabo zate.

Revscino pa tocejo ljudje, ki padajo na obljube desnice. Levica vsaj v teoriji hoce socialno enakost. Kapitalizem pa ne. Strmi proti socialni neenakosti in ce tolce revscino nekdo, ki voli kapital - prav mu je.

Kar si sejal, to bos zel. In v slabsem primeru, kdor seje veter zanje vihar.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: p0f ()

endelin ::

Telbanc je izjavil:

Drgač je desnica zaj na 36 mandatov. :))

Glede na rusko volilno kampanjo svobodnjakov je to vrhunski rezultat

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

111111111111 ::

p0f je izjavil:

In ga se vedno ne naredi za nic drugega kot nerazgledanega primitivca. Ne glede koliko hektarjev ima.

Tebe pa z navadno fašistično Ljubljansko svinjo, ki bi bila druga na kmečkem tekmovanju za najdebelejšega prasca. :D
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

p0f ::

111111111111 je izjavil:

p0f je izjavil:

In ga se vedno ne naredi za nic drugega kot nerazgledanega primitivca. Ne glede koliko hektarjev ima.

Tebe pa z navadno fašistično Ljubljansko svinjo, ki bi bila druga na kmečkem tekmovanju za najdebelejšega prasca. :D


Kot sem ze povedal, usel si iz Deliveranca. Zdaj samo potrjujes.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: p0f ()

Zimonem ::

p0f je izjavil:

111111111111 je izjavil:

p0f je izjavil:

Ja, kdor je volil SDS je nerazgledan primitivec. A ti moram dvakrat povedat, prvic nisi razumel?

Še vedno nisi povedal koliko je tvoj prispevek v davčno blagajno... :D Ker kmet s 100ha zemlje in vpeljanim biznisom, je volil SDS. :D


In ga se vedno ne naredi za nic drugega kot nerazgledanega primitivca. Ne glede koliko hektarjev ima.

Večina današnjih kmetov je bolj razgledanih kot ti. Pa nabor znanja precej večji, kot ga boš ti premogel kadarkoli. Oni ne nabavljajo nekih notebookov in phohnetov za par jurjev ampak resne stroje.

PacificBlue ::

Zimonem ::

Telbanc je izjavil:

Drgač je desnica zaj na 36 mandatov. :))

Preveč glede na to kar počnejo.

enemon ::

Jajo je danes baje tvital, da so se Rusi vmešavali v volitve. :D

endelin ::

Slovenija, dobrodošla v revščini 2024:))

p0f ::

Zimonem je izjavil:

p0f je izjavil:

111111111111 je izjavil:

p0f je izjavil:

Ja, kdor je volil SDS je nerazgledan primitivec. A ti moram dvakrat povedat, prvic nisi razumel?

Še vedno nisi povedal koliko je tvoj prispevek v davčno blagajno... :D Ker kmet s 100ha zemlje in vpeljanim biznisom, je volil SDS. :D


In ga se vedno ne naredi za nic drugega kot nerazgledanega primitivca. Ne glede koliko hektarjev ima.

Večina današnjih kmetov je bolj razgledanih kot ti. Pa nabor znanja precej večji, kot ga boš ti premogel kadarkoli. Oni ne nabavljajo nekih notebookov in phohnetov za par jurjev ampak resne stroje.


A se poznava? Ker jaz pa poznam precej kmetov in njihovo razmisljanje, kar opisujes jim delam pa jaz :)

111111111111 ::

p0f je izjavil:

Kot sem ze povedal, usel si iz Deliveranca. Zdaj samo potrjujes.

Šel sem na tvoj nivo, ker je gospod moderator kuglvinkl, dovolil ta nivo debate:
https://slo-tech.com/forum/t498146/p755...

Torej te lahko mirno ozmerjam z Ljubljansko svinjo. :D Sicer si debela ampak nužitna.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

p0f ::

111111111111 je izjavil:

p0f je izjavil:

Kot sem ze povedal, usel si iz Deliveranca. Zdaj samo potrjujes.

Šel sem na tvoj nivo, ker je gospod moderator kuglvinkl, dovolil ta nivo debate:
https://slo-tech.com/forum/t498146/p755...

Torej te lahko mirno ozmerjam z Ljubljansko svinjo. :D Sicer si debela ampak nužitna.


Da dragi nerazgledani redneck, saj tudi take filme pustijo snemati:

Telbanc ::

Zimonem je izjavil:

Telbanc je izjavil:

Drgač je desnica zaj na 36 mandatov. :))

Preveč glede na to kar počnejo.


Tle se strinjam, ampak so potalali en kup denarja folku, zaposlovali v Js.......in eni so padli na to.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

111111111111 ::

Zimonem je izjavil:

Večina današnjih kmetov je bolj razgledanih kot ti. Pa nabor znanja precej večji, kot ga boš ti premogel kadarkoli. Oni ne nabavljajo nekih notebookov in phohnetov za par jurjev ampak resne stroje.

Težka se obeta kmetom, če je elita samo 2% na nivoju P0f-a.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Miki N ::

Telbanc je izjavil:

Masayoshi je izjavil:

Telbac je antiwax zarota genij. Se mu je jj z maskami zameril doživljensko


Itak, da ko pride do kdo do moje riti in me hoče pičit z ameriško žajfo je kažin, isto velja za Golobčka.


Jaz še vedno trdim, da na voliščih se odloča o porazdeljevanju tvojega denarja po koritu ... koliko in pod kakimi pogoji se bo špikalo pa se odloča na cepiščih. Ker saj ste opazili, da tam se je še pozorneje in živčneje spremljajo odstotke - ne kar tako.

Zimonem ::

p0f je izjavil:

Zimonem je izjavil:

p0f je izjavil:

111111111111 je izjavil:

p0f je izjavil:

Ja, kdor je volil SDS je nerazgledan primitivec. A ti moram dvakrat povedat, prvic nisi razumel?

Še vedno nisi povedal koliko je tvoj prispevek v davčno blagajno... :D Ker kmet s 100ha zemlje in vpeljanim biznisom, je volil SDS. :D


In ga se vedno ne naredi za nic drugega kot nerazgledanega primitivca. Ne glede koliko hektarjev ima.

Večina današnjih kmetov je bolj razgledanih kot ti. Pa nabor znanja precej večji, kot ga boš ti premogel kadarkoli. Oni ne nabavljajo nekih notebookov in phohnetov za par jurjev ampak resne stroje.


A se poznava? Ker jaz pa poznam precej kmetov in njihovo razmisljanje, kar opisujes jim delam pa jaz :)

Ne še ne hvala bogu. Ker na daleč dišiš po dreku. Poznaš kakega kmeta in se mu to upaš zaseetati na uho kar trobiš po forumih?

p0f ::

111111111111 je izjavil:

Zimonem je izjavil:

Večina današnjih kmetov je bolj razgledanih kot ti. Pa nabor znanja precej večji, kot ga boš ti premogel kadarkoli. Oni ne nabavljajo nekih notebookov in phohnetov za par jurjev ampak resne stroje.

Težka se obeta kmetom, če je elita samo 2% na nivoju P0f-a.


Ne, tezka se obeta takim, kot si ti. Zato pa zdaj zdravis svoje primtivne gone na meni. :) Ni problem v kmetih. Problem je v tebi. In v vsakomur, ki ti nasede, zal pa so res, ravno kmeti najbolj na prepihu prevarantov kot si sam in tvoja stranka (SDS, NSi).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: p0f ()

floyd1 ::

PacificBlue je izjavil:

enemon je izjavil:

Poslanec SDS-a bo znani glasbenik Boštjan Konečnik, znan po hitu Borovničke.


Zdaj vemo, kaj bo imel endelin za podlago na njegovih protestih pred parlamentom. Mu želim tudi prime time v MSM medijih, da se še mal nasmejemo.

Gostilna, gostilna je moj dom :)). mahnič bo dobil še enega intelektualca za sogovornika.

Telbanc ::

Kokr se odvija zaj, bo desnica zaj u finalu še ob en mandat. :))
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Telbanc ()
««
110 / 126
»»