» »

Parlamentarne volitve 2022

Parlamentarne volitve 2022

Temo vidijo: vsi
««
108 / 126
»»

TheBlueOne ::

111111111111 je izjavil:


Če bi bil Jajo za diktaturo bi vi letos bili doma za zaprtimi vrati in ne bi šli volit. Vidim da imate od MSM oprane možgane.


Ne ne, nekateri smo samo obcutljivi na manevre kakersne ima on in SDS. Potem pa se kje koga poznas in slisis iz prve roke kako je, ko ara SDS in si tesko ravnodusen.

Se enkrat, bodite prepricani, da niso pusili zaradi teh antivax in MSM detajlov. To se nikoli ni pomagalo volilni udelezbi, pomagal je zgolj nacin in dejanja SDSa in satelitov. Lahko pa se slepite, toliko boljse, da nas se naprej jezite. Bo pa se kdaj dobra volilna udelezba.

c3p0 ::

Pivčeva si dovolj škode dela sama, kdor jo želi "očrnit" ima lahko delo, le napiše resnico.

111111111111 ::

Horas je izjavil:

budalo kako primerjavo si dal. sej bi sebe ustrelu v klleno če bi kej takega naredu. v obe koleni ubistvu.

Vsi ste napovedovali da bodo zamikali volitve, da bodo igrali umazano igro, pa ni bilo nič od tega. Kje je sedaj diktator? Kje so prirejeni rezultati? Kje so vaše blodnje? Ko so bile občine zaprte, ste gobcali, da se ne bodo nikoli več odprle itd... :D
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

endelin ::

Se bo kaj preiskovalo zakaj je Golob nakazoval nore denarja novinarjem ki sedaj tvorijo Necenzurirano? Denarni tok pa to?>:D Seveda ne;)

111111111111 ::

enemon je izjavil:

Tako je prav. ;) Kar dober rezultat so dosegli.

Vsaj ena pozitivna stran večera. :D
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

enemon ::

Vesel sem, da lopovov tipa Počivalšek in Kangler ne bo blizu parlamentu.

rejven ::

endelin je izjavil:

Se bo kaj preiskovalo zakaj je Golob nakazoval nore denarja novinarjem ki sedaj tvorijo Necenzurirano? Denarni tok pa to?>:D Seveda ne;)


Financiranje nove s strani Telekom? To bo zanimivo na eu komisiji.

endelin ::

enemon je izjavil:

Vesel sem, da lopovov tipa Počivalšek in Kangler ne bo blizu parlamentu.

A ni Kangler od države dobil 50jurjev odškodnine?

enemon ::

endelin je izjavil:

enemon je izjavil:

Vesel sem, da lopovov tipa Počivalšek in Kangler ne bo blizu parlamentu.

A ni Kangler od države dobil 50jurjev odškodnine?


Klinc pa tako krivosodje ane.

kuall ::

golob legalno pokrade milijone, nič, pivčeva par sto eurov, cel cirkus. umetnost delanja muhe iz slona in slona iz muhe.

111111111111 ::

TheBlueOne je izjavil:

Se enkrat, bodite prepricani, da niso pusili zaradi teh antivax in MSM detajlov. To se nikoli ni pomagalo volilni udelezbi, pomagal je zgolj nacin in dejanja SDSa in satelitov. Lahko pa se slepite, toliko boljse, da nas se naprej jezite. Bo pa se kdaj dobra volilna udelezba.

Tako, MSM niso nič pomagali, pa hujskanje ljudi za proteste proti ukrepom tudi ne, pa prenašanje v živo onih 10 kolesarčkov ljubljanskih tudi ne... :D

PA to da je Inštitut 8. marec bil praktično vsak dan v MSM s svojimi izjavami tudi ne. Pa da je Nikica dala podporo Serpentinšku podporo tudi ne. :D
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

TheBlueOne ::

111111111111 je izjavil:


Vsi ste napovedovali da bodo zamikali volitve, da bodo igrali umazano igro, pa ni bilo nič od tega. Kje je sedaj diktator? Kje so prirejeni rezultati? Kje so vaše blodnje? Ko so bile občine zaprte, ste gobcali, da se ne bodo nikoli več odprle itd... :D


To je bil strah, je JJ le cestital Trumpu. Vprasanje kaj bi bilo, ce bi bil rezultat bolj izenacen.

111111111111 ::

kuall je izjavil:

golob legalno pokrade milijone, nič, pivčeva par sto eurov, cel cirkus. umetnost delanja muhe iz slona in slona iz muhe.

GOLOB NI KRADEL. NJEMU SO UKRADLI IDENTITETO. :D
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

PrimoZ_ ::

Bolje Golob na strehi kot Janša v parlamentu :D

111111111111 ::

TheBlueOne je izjavil:

To je bil strah, je JJ le cestital Trumpu. Vprasanje kaj bi bilo, ce bi bil rezultat bolj izenacen.

Verjetno Levičarji na cestah in bi streljali vse, ki ne bi imeli mavrične zastave, da bi bile volitve bolj pravične. :D
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Miki N ::

Zgleda, da bo Tonin kar večno Jajotova mucika - razen če se opogumi in gre v koalicijo LOL. :))

feryz ::

kuall je izjavil:

golob legalno pokrade milijone, nič, pivčeva par sto eurov, cel cirkus. umetnost delanja muhe iz slona in slona iz muhe.
Kako pa to izgleda, legalno pokrade?
Daj tole malo opiši, da bomo tudi malo bolj butasti lahko legalno kradli.

Horas ::

skoraj 80% preštetih glasov. še malo
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

TheBlueOne ::

111111111111 je izjavil:


Tako, MSM niso nič pomagali, pa hujskanje ljudi za proteste proti ukrepom tudi ne, pa prenašanje v živo onih 10 kolesarčkov ljubljanskih tudi ne... :D

PA to da je Inštitut 8. marec bil praktično vsak dan v MSM s svojimi izjavami tudi ne. Pa da je Nikica dala podporo Serpentinšku podporo tudi ne. :D


Vsi v mojem krogi, katerim je sel nacin SDSa posteno na jetra nismo antivax, nismo feministi, nismo kolesarji in ne volimo vedno. Jaz sem del neodlocenih, moja druzba pravtako. Zato pa mi je tezko razlagati vernikom, da je dosti fleksibilnosti.

Vi si delate neko napacno sliko, kar je dobro in slabo. Dobro, ker ce ostane SDS enak kreten, se zna zadeva ponoviti, slabo pa, ker verjamete SDS pravljicam in bo znaten del drzave ostal blentav.

IL_DIAVOLO ::

kuall je izjavil:

golob legalno pokrade milijone, nič, pivčeva par sto eurov, cel cirkus. umetnost delanja muhe iz slona in slona iz muhe.


Pivčeva krade da preživi, golob krade ker zna 8-)
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Tatankas ::

Tile v sab in lmš so prav smešni. Kaj si že šihte rihtajo? :))

Zimonem ::

Pezdetje iz levice kanijo res prestopiti parlamentarni krog.

endelin ::

Bo zanimivo videt kam bodo zajadrali failani Kulovci - tile znani obrazi. Verjetno neke udobne državne visoko profilirane službe z enih 4k bruto že čakajo.

Sedaj Golob tala ;))

Število objav v MSM o sestrični - janša 1650. Kontekst: Janša bil b opoziciji

Število objav v MSM o romunskih posla Goloba - 0. Kontekst: golob se je boril za nandatarstvo

:))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

Miki N ::

Torej .... a je Zmago zgubil sredstva? >:D

mojsterleo ::

A je Trump že čestital Janši za zmago?

endelin ::

No kakorkoli. Uživajte v zmagi, čeprav je bila predvolilna kampanja rusko obarvana (pa ne zaradi vojne haha)

rejven ::

endelin je izjavil:

Bo zanimivo videt kam bodo zajadrali failani Kulovci - tile znani obrazi. Verjetno neke udobne državne visoko profilirane službe z enih 4k bruto že čakajo.

Sedaj Golob tala ;))

Število objav v MSM o sestrični - janša 1650. Kontekst: Janša bil b opoziciji

Število objav v MSM o romunskih posla Goloba - 0. Kontekst: golob se je boril za nandatarstvo

:))


4k bruto plača ni lih nekaj za na kruh namazat...stolčke pa grejejo levi in desni. Poglej uradni list v zadnjem mesecu.

111111111111 ::

TheBlueOne je izjavil:

Vsi v mojem krogi, katerim je sel nacin SDSa posteno na jetra nismo antivax, nismo feministi, nismo kolesarji in ne volimo vedno. Jaz sem del neodlocenih, moja druzba pravtako. Zato pa mi je tezko razlagati vernikom, da je dosti fleksibilnosti.

Vi si delate neko napacno sliko, kar je dobro in slabo. Dobro, ker ce ostane SDS enak kreten, se zna zadeva ponoviti, slabo pa, ker verjamete SDS pravljicam in bo znaten del drzave ostal blentav.

Torej vi fleksibilneži. Se vam zdi da je Golob dobra novica za Slovenijo? Da pride stara garda politikov spet na oblast, sedaj ko so imeli 2 leti prazne žepe?

Kaj bodo delali prvo leto? Kadrovske menjave
Kaj bodo delali drugo leto? Velike projekte za svoje botre.
Kaj bodo delali tretje leto? Verjetno razpisovali predčasne volitve. :)

Smo kaj naučili naše butaste levičarje? Smo jim dali lekcijo? NISMO.

Slovensko leve stranke bi se kaj naučile samo če bi bile naslednja 4 leta v opoziciji. SAmo tako bi dosegli kako dolgoročno spremembo. Naslednja 4 leta bi moral SDS pokrasti kar še mislijo, levica pa izvežbat enega politika s hrbtenico, ki bi bil na nivoju pokojnega Drnovška. Tako imamo pa spet nekega klovna, ki o politiki in mednarodni politiki nima pojma. In se gremo nov cikel.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Okapi ::

Miki N je izjavil:

Torej .... a je Zmago zgubil sredstva? >:D

Ne, meja za financiranje (okoli 80.000 evrov letno) je 1%.

p0f ::

hendriks je izjavil:

No, pa imamo sedaj podlago za:
- višje davke
- manjše neto plače
- višje financiranje nepotrebnih NVOjev
- daljše čakalne dobe zaradi neučinkovitega državnega zdravstva
- manjšo pluralnost medijev

Kar ste izvolili, to boste imeli. Mi je pa žal vseh podjetnikov in pa tistih, ki bi to želeli postati.


- Ne, zdaj imamo podlago za nizje davke zaradi zapiranja desnicarskih in levicarskih pizd, ki zazirajo drzavo.
- Enake neto place za vse, ki nimajo vec kot rabijo in visje za tiste, ki se preseravajo.
- Visje financiranje za NVOje je pravilno, ce si sam nerazgledan kmet ne pricakuj, da smo to tudi vsi ostali - pac svoje "Kmetije", "Marijote" in podalpske poskocnice, pa glej kar sam. Pa tudi financiraj jih sam, srednjeveska kultura nas v 21 stoletju ne zanima.
- Glede na zmoznost handlanja korupcije v zdravstvu bo kvecemu bolj ucinkovito.
- Pluralnost medijev na nacin, kjer pricakuje vas diktator bo pravilno manjsa. Za nazadnjaske pizde medijev sploh ne bi smelo biti, slabi celotno drzavo.

Skratka v celoti precej boljsa situacija za veeeeeeeeliko vecino. Tudi zate, samo nisi ravno biser inteligence. Mogoce tisti biser - za svinje.

Pac nazadnjasko slovenijo je treba pustiti tam kamor spada - v svinjaku. Ostali pa moramo naprej.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: p0f ()

endelin ::

Levici fali še samo 0,06%

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

feryz ::

endelin je izjavil:

Levici fali še samo 0,06%
So what?
Problem je, ker ima janez še vedno 25 procentov preveč. Nula bi bila glih prav.

Telbanc ::

Jajo je pršu u parlament z 3,86% l. 94 se mi zdi. Je bla neka caka.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Telbanc ()

p0f ::

Telbanc je izjavil:

Jajo je pršu u parlament z 3,86% l. 94 se mi zdi.

Ja, potem je pa sodeloval v spremembi zakonodaje, da se znebi konkurence.

endelin je izjavil:

Levici fali še samo 0,06%

Zaenkrat so notri s 4 sedezi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: p0f ()

endelin ::

Levica notri;(( insane folk

Telbanc ::

Zgleda da štejejo LJ.:))
Desnica vse skup ma 37 sedežev.:))
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Telbanc ()

endelin ::

Ljubljanski bogati lizzardi v centru so itak 1/4 za levico lol

kuall ::

Telbanc je izjavil:

Desnica vse skup ma 37 sedežev.:))

nič novega. vedno je nekaj takega. tak da nismo pogoreli. jaz se bolj bojim unega scenarija, ki je že na precedniških volitvah, da desni iozpade že 1. krog in se potem bojujeta 2 levaka.

p0f ::

endelin je izjavil:

Ljubljanski bogati lizzardi v centru so itak 1/4 za levico lol

Ja, nerazvite regije s pretezno katolibanskim prebivalstvom kjer volijo vecinoma moski +46 pa za SDS.

https://volitve.dvk-rs.si/#/rezultati (klikni "volilni okraj", je zelo jasno videno, da pokrajine, ki naredijo najmanj za razvoj Slovenije glasujejo za SDS. Skratka imamo teror redneckov, ki terorizirajo celotno Slovenijo, da bi se premaknila naprej od vaskih tekmovanj, kdo ima debelejsega prasica in kdo bo vrgel sosedu njegova creva visje na drevo.

Zgodovina sprememb…

Miki N ::

Lukec ga ima notri!!

Mandat v Parlamentu, seveda.

kuall ::

p0f je izjavil:

Ja, nerazvite regije s pretezno katolibanskim prebivalstvom kjer volijo vecinoma moski +46 pa za SDS.

ja revni + delovni ljudje volijo za sds, bogati za levake.

Telbanc ::

kuall je izjavil:

Telbanc je izjavil:

Desnica vse skup ma 37 sedežev.:))

nič novega. vedno je nekaj takega. tak da nismo pogoreli. jaz se bolj bojim unega scenarija, ki je že na precedniških volitvah, da desni iozpade že 1. krog in se potem bojujeta 2 levaka.


Ja sam zaj ni Desusa in Zmagota. Zaj bo čičanje v opoziji dolgotrajno. :))
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

p0f ::

kuall je izjavil:

p0f je izjavil:

Ja, nerazvite regije s pretezno katolibanskim prebivalstvom kjer volijo vecinoma moski +46 pa za SDS.

ja revni + delovni ljudje volijo za sds, bogati za levake.


Zal je ravno obratno. Nerazledani vedno povsod volijo desnico, tako je po celem svetu. Trump (tm).

Zgodovina sprememb…

endelin ::

Ja, nerazvite regije s pretezno katolibanskim prebivalstvom kjer volijo vecinoma moski +46 pa za SDS.

Škofja loka, Šenčur, Cerklje, Grosuplje, Logatec - so nerazviti deli?8-) dobro jutro?

Dej spizdi nekam rasist haha

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

111111111111 ::

p0f je izjavil:


Pac nazadnjasko slovenijo je treba pustiti tam kamor spada - v svinjaku. Ostali pa moramo naprej.

In naprej boste šli z nespoštovanjem kmetov in ljudi, ki delajo z rokami in jih imenovali svinje. Res lepo.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

p0f ::

endelin je izjavil:

Ja, nerazvite regije s pretezno katolibanskim prebivalstvom kjer volijo vecinoma moski +46 pa za SDS.

Škofja loka, Šenčur, Cerklje, Grosuplje so nerazviti deli?8-)

Dej spizdi nekam rasist


Da. V ZDA bi temu rekli "fly over countries". Nekje na nivoju Deliverance.



Prej ko se boste zaceli tega zavedati, prej boste zlezli ven iz samozagledanosti v omikani svet.

Zgodovina sprememb…

endelin ::

111111111111 je izjavil:

p0f je izjavil:


Pac nazadnjasko slovenijo je treba pustiti tam kamor spada - v svinjaku. Ostali pa moramo naprej.

In naprej boste šli z nespoštovanjem kmetov in ljudi, ki delajo z rokami in jih imenovali svinje. Res lepo.

Ja, meni je epsko kako lizzardi dajajo v nič prebivalstvo ki je 5km od centra ljubljane. :)) in so na to celo ponosni.

Zimonem ::

p0f je izjavil:

kuall je izjavil:

p0f je izjavil:

Ja, nerazvite regije s pretezno katolibanskim prebivalstvom kjer volijo vecinoma moski +46 pa za SDS.

ja revni + delovni ljudje volijo za sds, bogati za levake.


Zal je ravno obratno. Nerazledani vedno povsod volijo desnico, tako je po celem svetu. Trump (tm).

Levica kot stranka ni povsem nič leva , ampak kup lovcev na položaje tako kot Trump.

rejven ::

endelin je izjavil:

Ja, nerazvite regije s pretezno katolibanskim prebivalstvom kjer volijo vecinoma moski +46 pa za SDS.

Škofja loka, Šenčur, Cerklje, Grosuplje, Logatec so nerazviti deli?8-)

Dej spizdi nekam rasist haha


Izobrazbena struktura SDSovih volilcev je jasna. Velika večina se lahko kosa kvečejmu z amebo :))

endelin ::

Prej ko se boste zaceli tega zavedati, prej boste zlezli ven iz samozagledanosti v omikani svet.

Modelček, jaz živim v enem bolj elitnih ljubljanskih predelov z vecetanovanjski stavbami. Toliko da te razocaram
««
108 / 126
»»