» »

Parlamentarne volitve 2022

Parlamentarne volitve 2022

Temo vidijo: vsi
««
104 / 126
»»

jb_j ::

Ganon je izjavil:

endelin je izjavil:

Haha skoraj sami bodo lahko sprejemali zakone.

Propaganda je naredila dobro delo. ;) saj o svobodi niso poročali ničesar negativnega. Temu se reče totalna msm ignoranca. Na drugi strani vladne stranke 3 tedne dnevno nabijali po vseh Msm. Kot sem napisal: pošten boj na ravni Rusije. Tam tudi o putinu ne povejo nič slabega pred volitvami.:)

Zelo zelo pošten boj je bil haha.


Niti podrejanje medijev ni rešilo skrajnih desničarjev, a ni to žalostno? Njihove tovarne laži so naletele na gluha ušesa. Iz Slovenije so želeli narediti drugo Rusijo/Madžarsko/Poljsko, pa jim je spodletelo na celi črti. Udarec za udarcem. Še obstaja pravica.


Medtem je pa Golob delal za podjetje iz Ruskega kapitala.......

Ampak nisem volil njega zaradi tega, volil sem zaradi tega, ker podpira SVOBODO........

Miki N ::

Te volitve so tudi poraz za slotech transdžender "analitičarke" - Pivko je prehitel celo Stevo. :))

floyd1 ::

Toliko jokanja na forumu vseeno nisem pričakoval. Sicer pa je risanka že mimo, še malo pa vas bo večino jokajočih mamica spravila spat. Govorim o stanju duha, ne o letih.

IL_DIAVOLO ::

rejven je izjavil:

Princ teme bo spet vesel, da bo depresijo fural:D
Ne bi bil presenečen, če bodo predcasne pokazale še večjo prednost Goloba. Tujina se bo pa na desno obrnila.


Tujci so sli ven iz Slovenije zaradi naprednega razmišljanja, torej v smeri pigeona.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

mojsterleo ::


Ampak nisem volil njega zaradi tega, volil sem zaradi tega, ker podpira SVOBODO........

Ker pa do sedaj nisi bil svoboden.

p0f ::

mojsterleo je izjavil:


Ampak nisem volil njega zaradi tega, volil sem zaradi tega, ker podpira SVOBODO........

Ker pa do sedaj nisi bil svoboden.


Ne, verjetno se je kot jaz pocutil ogrozenega z invazijo brezmozganskih dronov iz klerikalne in ruralne smeri. Pac nazadnjaskim ideologijam je treba narediti konec.

tilen03 ::

Danes plesemo ;)

endelin ::

Samo 35% potem ko ti cela MSM mašinerija poje hvalospeve in v živo prenaša okrogle mize?:)) no ja. Enotna rusija dobi 50% ponavadi

Zimonem ::

p0f je izjavil:

Zimonem je izjavil:

Kak ni jasno. Vzel bo SD. Levica ni nora da bi šla v vlado in izpadla na naslednjih volitvah. Bodo še naprej konstruktivna opozicija.


Ne vem ce. Glede na Golobove obljube, bi mu lahko prineslo konstruktivno sodelovanje z Levico precej vec, treba je vedeti, da je SD pribljizno toliko obremenjena z interesnimi skupinami in svijarijami kot SDS (ne pozabimo, TES je maslo SDS + SD). Bolje bi bilo zaceti nezasvinjan, ker te potem nihce ne more izsiljevati.

Das pac Levici kar hoce, ni nic nerazumnega.

Golobov program je bil antijansizem.
Kordiša pa ja ne misli imeti nihče priseben v vladi.

Horas ::

https://siol.net/novice/slovenija/hojs-...

hojs že joka, hojsovanje.
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

mojsterleo ::

p0f je izjavil:


Ne, verjetno se je kot jaz pocutil ogrozenega z invazijo brezmozganskih dronov iz klerikalne in ruralne smeri. Pac nazadnjaskim ideologijam je treba narediti konec.

Hkrati pa govorite o kombinaciji Golob + NSi. Kdo je tukaj bedak?

jb_j ::

mojsterleo je izjavil:


Ampak nisem volil njega zaradi tega, volil sem zaradi tega, ker podpira SVOBODO........

Ker pa do sedaj nisi bil svoboden.


tako je,

številka trenutno ni dosegljiva,
bančni račun ne more sprejeti enega evra,
na facebooku me nobeden na celem svetu ne more dodati,
blokirane imam vse dejanske svetovne novice,
in celoten internet......

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jb_j ()

rejven ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

rejven je izjavil:

Princ teme bo spet vesel, da bo depresijo fural:D
Ne bi bil presenečen, če bodo predcasne pokazale še večjo prednost Goloba. Tujina se bo pa na desno obrnila.


Tujci so sli ven iz Slovenije zaradi naprednega razmišljanja, torej v smeri pigeona.


Pod tujino sem mislil na glasovnice iz tujine, sem se slabo izrazil :))

p0f ::

Zimonem je izjavil:

p0f je izjavil:

Zimonem je izjavil:

Kak ni jasno. Vzel bo SD. Levica ni nora da bi šla v vlado in izpadla na naslednjih volitvah. Bodo še naprej konstruktivna opozicija.


Ne vem ce. Glede na Golobove obljube, bi mu lahko prineslo konstruktivno sodelovanje z Levico precej vec, treba je vedeti, da je SD pribljizno toliko obremenjena z interesnimi skupinami in svijarijami kot SDS (ne pozabimo, TES je maslo SDS + SD). Bolje bi bilo zaceti nezasvinjan, ker te potem nihce ne more izsiljevati.

Das pac Levici kar hoce, ni nic nerazumnega.

Golobov program je bil antijansizem.
Kordiša pa ja ne misli imeti nihče priseben v vladi.


Vse se da zmenit. Das mu kar hoce in to je to. Niso zahtevali nic nerazumnega, ce pa pac malo trola kapital, je pa vsaj zabavno. S tem, da ne vemo ali je Kordes izvoljen.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: p0f ()

Zimonem ::

Horas je izjavil:

https://siol.net/novice/slovenija/hojs-...

hojs že joka, hojsovanje.

Cajt je da mamo pelje na hrvaško.

endelin ::

V Sloveniji je vedno isto. Takoj ko na oblasti niso levaki njihova leva civilna družba dela popoln kaos. Vse je slabo.
Mediji so vse to prenašali v živo obicajno.;)

p0f ::

endelin je izjavil:

V Sloveniji je vedno isto. Takoj ko na oblasti niso levaki njihova leva civilna družba dela popoln kaos. Vse je slabo.
Mediji so vse to prenašali v živo obicajno.;)


Sorry ampak moras biti pa hudo moten, da ti je vlada srednjeveskih vrednot in kompleksa Tita pri srcu.

jb_j ::

jb_j je izjavil:

mojsterleo je izjavil:


Ampak nisem volil njega zaradi tega, volil sem zaradi tega, ker podpira SVOBODO........

Ker pa do sedaj nisi bil svoboden.


tako je,

številka trenutno ni dosegljiva,
bančni račun ne more sprejeti enega evra,
na facebooku me nobeden na celem svetu ne more dodati,
blokirane imam vse dejanske svetovne novice,
in celoten internet......


kao nisem imel svobode,
takšna so dejstva.......

Masayoshi ::

p0f je izjavil:

Zimonem je izjavil:

p0f je izjavil:

Zimonem je izjavil:

Kak ni jasno. Vzel bo SD. Levica ni nora da bi šla v vlado in izpadla na naslednjih volitvah. Bodo še naprej konstruktivna opozicija.


Ne vem ce. Glede na Golobove obljube, bi mu lahko prineslo konstruktivno sodelovanje z Levico precej vec, treba je vedeti, da je SD pribljizno toliko obremenjena z interesnimi skupinami in svijarijami kot SDS (ne pozabimo, TES je maslo SDS + SD). Bolje bi bilo zaceti nezasvinjan, ker te potem nihce ne more izsiljevati.

Das pac Levici kar hoce, ni nic nerazumnega.

Golobov program je bil antijansizem.
Kordiša pa ja ne misli imeti nihče priseben v vladi.


Vse se da zmenit. Das mu kar hoce in to je to. Niso zahtevali nic nerazumnega, ce pa pac malo trola kapital, je pa vsaj zabavno. S tem, da ne vemo ali je Kordes izvoljen.


Za nesposobne reveže verjamem da je zabavno. Saj boste pogruntal da bo "trolanje kapitala" zelo hitro udarilo najbolj ravno vas.

xeon ::

wohoo, svoboda!!!! višji davki, višja položnica za rtv, višanje cene elektrike in nafte... :)) gremo plesat!!! bo veliko denarja za državno blagajno, končno bomo lahko financiral 8 marec!!! wooohooo!!!

endelin ::

p0f je izjavil:

endelin je izjavil:

V Sloveniji je vedno isto. Takoj ko na oblasti niso levaki njihova leva civilna družba dela popoln kaos. Vse je slabo.
Mediji so vse to prenašali v živo obicajno.;)


Sorry ampak moras biti pa hudo moten, da ti je vlada srednjeveskih vrednot in kompleksa Tita pri srcu.

Vlada je odlično poskrbela za gospodarstvo. v izredno težkih razmerah. Objektivna dejstva.

Srednjeveške metode? Misliš skrivanje levice za opicami iz trga republike?

Pof: volitev je konec. Račun lahko samoukineš

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

Zimonem ::

p0f je izjavil:

Zimonem je izjavil:

p0f je izjavil:

Zimonem je izjavil:

Kak ni jasno. Vzel bo SD. Levica ni nora da bi šla v vlado in izpadla na naslednjih volitvah. Bodo še naprej konstruktivna opozicija.


Ne vem ce. Glede na Golobove obljube, bi mu lahko prineslo konstruktivno sodelovanje z Levico precej vec, treba je vedeti, da je SD pribljizno toliko obremenjena z interesnimi skupinami in svijarijami kot SDS (ne pozabimo, TES je maslo SDS + SD). Bolje bi bilo zaceti nezasvinjan, ker te potem nihce ne more izsiljevati.

Das pac Levici kar hoce, ni nic nerazumnega.

Golobov program je bil antijansizem.
Kordiša pa ja ne misli imeti nihče priseben v vladi.


Vse se da zmenit. Das mu kar hoce in to je to. Niso zahtevali nic nerazumnega, ce pa pac malo trola kapital, je pa vsaj zabavno. S tem, da ne vemo ali je Kordes izvoljen.

Za ministra ne nucaš biti izvoljen.

p0f ::

Masayoshi je izjavil:

Za nesposobne reveže verjamem da je zabavno. Saj boste pogruntal da bo "trolanje kapitala" zelo hitro udarilo najbolj ravno vas.


Lol, mene ne, sem pod tujim kapitalom in odporen na vse kar se dogaja v Sloveniji. Tako, da se mi gladko jebe. :) Ce boste pa kaksno resno sranje zakuhali, se bom pa preselil v kaksno drugo drzavo, mi je pa v interesu, da nimamo zaradi neenakosti (s tem, da bom za take kot si ti jaz vedno neenak) tezave s socialnim mirom, kapitalom ipd.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: p0f ()

IL_DIAVOLO ::

SVOBODA!!!
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

jb_j ::

xeon je izjavil:

wohoo, svoboda!!!! višji davki, višja položnica za rtv, višanje cene elektrike in nafte... :)) gremo plesat!!! bo veliko denarja za državno blagajno, končno bomo lahko financiral 8 marec!!! wooohooo!!!


na podlagi česa govoriš te laži?

če bo svoboda?
misliš, da bodo dražje položnice?



POLOŽNICE SO DRAŽJE ZARADI TEGA,
KER NI SVOBODE,

AMPAK TEGA NAJBRŽ NIHČE NI UVIDEL........

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jb_j ()

endelin ::

8 marec praznuje. Obetajo se lepe sluzbe za zaslužne.

Hail Golob!

mojsterleo ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

SVOBODA!!!

Jaz samo upam, da ne bodo čez leto dni Janšo na kolenih prosili, če bi lahko bil ponovno mandatar. Ker tokrat nesposobnih levakov ne bo nihče reševal.

Ganon ::

jb_j je izjavil:

na podlagi česa govoriš te laži?


Župnikove besede. Je navrgel tudi to, da nas bodo vrnili v komunizem.

xeon ::

milijarde za 8 marec!!! :))

Miki N ::

Je pa Danijel Krivec (SDS) zavrnil namigovanja, da bi moralo zaradi slabega izida na volitvah vodstvo odstopili - kot je dejal, so svoj izid celo izboljšali, če držijo podatkih vzporednih volitev, saj bodo imeli poslanca več kot do zdaj.


Jajo vedno zmaga!

Horas ::

mojsterleo je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:

SVOBODA!!!

Jaz samo upam, da ne bodo čez leto dni Janšo na kolenih prosili, če bi lahko bil ponovno mandatar. Ker tokrat nesposobnih levakov ne bo nihče reševal.


kdaj so ga pa prosili? daj ne se sprenevedat pa trosit laži. vedno je on druge strmoglavljal!
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

p0f ::

jb_j je izjavil:

POLOŽNICE SO DRAŽJE ZARADI TEGA,
KER NI SVOBODE,


Ne, poloznice so drazje ker je kreten od SDSa sel lesti v rit Ukrajini, namesto, da bi sel Putinu povedati, da nima nic z neumno EU odlocitvijo (seveda pod krinko mirovnih "posvetov", zraven Zelenskemu povedal, da podpira njegovo "stvar" in mu nesel 5 Milk, sprejem beguncev in humanitarno pomoc). Od vsega ostalega bi se pa distanciral.

Celotna stala, od inflacije dalje izvira iz nesposobnosti SDS.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: p0f ()

jb_j ::

endelin je izjavil:

8 marec praznuje. Obetajo se lepe sluzbe za zaslužne.

Hail Golob!



Hail Ljudem, ki so bili vpleteni v fašistične oprijeme in dogajanja,
IN SE JIM ŠE DO SEDAJ NI SODILO !!!!!!!

HAIL LJUDJEM,
KI TI UNIČUJEJO SVOBOŠČINE IN ČLOVEKOVE PRAVICE.......

HAIL LJUDEM, KI SO TE IMELI ZA LABORATORIJSKO PODGANO,
IN ČIP V GLAVI DOKAZUJE O TEM POČETJU........



HAIL FAŠITSTOM, KI JIH ŠČITITE !!!!!!!!!!!

endelin ::

Haha levi fašisti že grozijo, da bodo naredili great purge po javnih ustanovah.

111111111111 ::

p0f je izjavil:

Ker jih je ze naredil, ampak jaz bi rad imel nekoga, ki bo njegove menjave in kraje lepo preucil in pozaprl vse, ki so se v casu njegove vlade okoristili.

Potem pa tudi za 30 let nazaj vse pozapret.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Malidelničar ::

p0f je izjavil:

Masayoshi je izjavil:

Za nesposobne reveže verjamem da je zabavno. Saj boste pogruntal da bo "trolanje kapitala" zelo hitro udarilo najbolj ravno vas.


Lol, mene ne, sem pod tujim kapitalom in odporen na vse kar se dogaja v Sloveniji. Tako, da se mi gladko jebe. :) Ce boste pa kaksno resno sranje zakuhali, se bom pa preselil v kaksno drugo drzavo, mi je pa v interesu, da nimamo zaradi neenakosti (s tem, da bom za take kot si ti jaz vedno neenak) tezave s socialnim mirom, kapitalom ipd.


Ja kaj pa naj jaz naredim ROFL?
Don't invest like a Joe. Invest like a Simon.

endelin ::

jb_j je izjavil:

endelin je izjavil:

8 marec praznuje. Obetajo se lepe sluzbe za zaslužne.

Hail Golob!



Hail Ljudem, ki so bili vpleteni v fašistične oprijeme in dogajanja,
IN SE JIM ŠE DO SEDAJ NI SODILO !!!!!!!

HAIL LJUDJEM,
KI TI UNIČUJEJO SVOBOŠČINE IN ČLOVEKOVE PRAVICE.......

HAIL LJUDEM, KI SO TE IMELI ZA LABORATORIJSKO PODGANO,
IN ČIP V GLAVI DOKAZUJE O TEM POČETJU........



HAIL FAŠITSTOM, KI JIH ŠČITITE !!!!!!!!!!!

Haha dej pejt k mami malo

enemon ::

endelin je izjavil:

p0f je izjavil:

endelin je izjavil:

V Sloveniji je vedno isto. Takoj ko na oblasti niso levaki njihova leva civilna družba dela popoln kaos. Vse je slabo.
Mediji so vse to prenašali v živo obicajno.;)


Sorry ampak moras biti pa hudo moten, da ti je vlada srednjeveskih vrednot in kompleksa Tita pri srcu.

Vlada je odlično poskrbela za gospodarstvo. v izredno težkih razmerah. Objektivna dejstva.

Srednjeveške metode? Misliš skrivanje levice za opicami iz trga republike?

Pof: volitev je konec. Račun lahko samoukineš


Vazelin, ne jemlji tako resno no. ;)

111111111111 ::

GregiB je izjavil:


Nis(m)o…

Si pač premlad. Pionirska čepica je bila obvezna.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Valvoline ::

Zanimivo, 20 strank na listicu, folk pa da glas levemu monopolisticnemu uber lopovu ter *namisljenemu* desnemu siptarju... LOL

Masayoshi ::

p0f je izjavil:

Masayoshi je izjavil:

Za nesposobne reveže verjamem da je zabavno. Saj boste pogruntal da bo "trolanje kapitala" zelo hitro udarilo najbolj ravno vas.


Lol, mene ne, sem pod tujim kapitalom in odporen na vse kar se dogaja v Sloveniji. Tako, da se mi gladko jebe. :) Ce boste pa kaksno resno sranje zakuhali, se bom pa preselil v kaksno drugo drzavo, mi je pa v interesu, da nimamo zaradi neenakosti (s tem, da bom za take kot si ti jaz vedno neenak) tezave s socialnim mirom, kapitalom ipd.


Haha, si vse povedal, si kot Golob, ki mu ob 400k letnega prihodka, jurja manj pri dohodnini nič ne pomeni. Bolano frajer bolano.

FireSnake ::

Čas, da se pajacem nasmejemo:

tilen03 je izjavil:


NSi misli, da lahko zdaj s tem pokaže, da je legitimna stranka. No, saj bodo volitve pokazale... med 3,6 in 4,3%. Naslednji teden se začenja zgodovinski preobrat Slovenije


Kako neumnega se počutiš? :))

-----------------------------
Hipatijec:

Hypathia je izjavil:


V moji žlahti je kar nekaj SDS in Nsi volilcev in zdaj jih nagovarjam, da naj vsaj kakšen raje taktično glasuje za Pivčevo, enako predlagam tudi vsem drugim, ki poznate takšen folk. Prihajajoči prazniki, ko se družine srečujejo, je dobra priložnost za to.


Kako neumenga se počutiš?

Tako, kot je Smrekica delal škodo za leve, si ti delal škodo za desne.
Taktično, si pravil! Tvoja taktija en drek velja!

Hipatijec je pravil tudi, da Pivec ni muha enodnevnica:
https://slo-tech.com/forum/t792618/p753...
HAHAHAHA! :))

--------------------------
Je rekle, da bo recnica daleč prišla:

PrihajaNodi je izjavil:

Resnica in zoran stevanovic bodo kar dalec prilezli. Za Goloba se pa itak ve da je nastavljen. Stevanovic ima tudi dejansko ok ljudi znotraj stranke.


HAHAHAHA! :))

---------------------------

KOmentar ni potreben, HAHAHA :)):

Telbanc je izjavil:


Pivčeva bo prišla v parlament, nardila bo točno tko kot sem že napovedal, šla bo brez balasta na volitve, (brez bivših propalic) in dobla do 7%.


Nsi bo ob veliki udeležbi izvisela. Hvala bogu.
Vesna bo v Parlamentu, če ponovim še Pivčeva, Jajček z ene 9%, Levica ker ma podpore med mladimi

V parlamentu bo še Resnica z ene 8%.

Udeležba pa tam okoli 65%. Globček 20%, SD 18%, SDS 9%, Resnica 8%, Levica 8%.......



-------------------------

HAHAHA :))

Telbanc je izjavil:

Resnica bo tam od 5-10%. Za Golobom bo cel aparat

NSI že tud gori rdeča luč


----------------------------

Toše, kje je tvoj Cerpentinšek?
HAHAHAHAHA :))



--------------------------

Pa še je tega, a imam delo :)
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnake ()

IL_DIAVOLO ::

Hmm nekateri pomembneži pa niso zadovoljni z rezultatom :D
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

endelin ::

Svobodnjaki in Sdjevci bodo lahko sprejeli dobesedno skoraj vse. Naredili bodo lahko skoraj karkoli. Edini plus je, da nimajo ustavne večine.

"Naši" po dveh letih premora spet v sedlu. Uboge finance

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

p0f ::

Miki N je izjavil:

Je pa Danijel Krivec (SDS) zavrnil namigovanja, da bi moralo zaradi slabega izida na volitvah vodstvo odstopili - kot je dejal, so svoj izid celo izboljšali, če držijo podatkih vzporednih volitev, saj bodo imeli poslanca več kot do zdaj.


Jajo vedno zmaga!



Upam, da bo Golob "Black Beast of Aaaaarrrrrrggghhh":

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: p0f ()

eric_cartman ::

Prvo dejanje:
Razrešitev politično nastavljenega prvega moža policije

In

Razrešitev nekompetentne politično nastavljene Grah Lazarjeve na NPU.

jb_j ::

endelin je izjavil:

jb_j je izjavil:

endelin je izjavil:

8 marec praznuje. Obetajo se lepe sluzbe za zaslužne.

Hail Golob!



Hail Ljudem, ki so bili vpleteni v fašistične oprijeme in dogajanja,
IN SE JIM ŠE DO SEDAJ NI SODILO !!!!!!!

HAIL LJUDJEM,
KI TI UNIČUJEJO SVOBOŠČINE IN ČLOVEKOVE PRAVICE.......

HAIL LJUDEM, KI SO TE IMELI ZA LABORATORIJSKO PODGANO,
IN ČIP V GLAVI DOKAZUJE O TEM POČETJU........



HAIL FAŠITSTOM, KI JIH ŠČITITE !!!!!!!!!!!

Haha dej pejt k mami malo


a tebi niso tega počel?
zakaj bi jaz mami šel?


ČE SO TO POČELI, NAJ NAREDIJO ŠE TEBI, VSE ENAKO,
IN PEJT TI POTEM MAMI MALO !!!!!!!!!!!!!!!!

111111111111 ::

p0f je izjavil:

In bos zato volil vlado, za katero je ze jasno kaksni so ukrepi in kaksen vonj ima solzilec? :) Ki privlece desne nacionaliste (nogometne navijace), za podpihovanje nasilja?

Kolikor se spomnim, je vodni top prisel ven tudi med prejsnjo Jansevo vlado (slucajno sem bil malo moker, pa si clovek zapomni), in dihala osvobajajoc vonj solzilca je bilo tudi cutiti. Vmes se ne spomnim njegove uporabe, tako, da je jasno kaj se dogaja, ko vlada SDS.

Sedaj ko so zmagali tvoji poštenjaki, bomo pa gledali 4 leta menjav. Po 4 letih že vidim: Nič nismo mogli naredit, ker je SDS zasral v 2 letih. Zvezane imamo roke. :)
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

p0f ::

eric_cartman je izjavil:

Prvo dejanje:
Razrešitev politično nastavljenega prvega moža policije

In

Razrešitev nekompetentne politično nastavljene Grah Lazarjeve na NPU.


In cistka po celotnem drzavnem in gospodarstvenem sektorju, odpiranje preiskav zoper nastavljalce in sprozanje sodnih ovadb.

Prepoved Opus Dei in obdavcenje crkvene posesesti (da resimo problem resevanja dolgov, ki sta nam jih nakopala SDS in NSi).

endelin ::

eric_cartman je izjavil:

Prvo dejanje:
Razrešitev politično nastavljenega prvega moža policije

In

Razrešitev nekompetentne politično nastavljene Grah Lazarjeve na NPU.

Ja, seveda brez skrbi da bodo menjali s svojimi kadri prvi moment.
A novi ne bo politično nastavljen haha?
««
104 / 126
»»