» »

Parlamentarne volitve 2022

Parlamentarne volitve 2022

Temo vidijo: vsi
««
36 / 126
»»

Hypathia ::

JJ si bo morda 2 leti malo spočil v opoziciji, poslanska plača gotovo ni hlapčevska, potem, ko se bodo levaki znova skregali, pa spet zajahal premierskega konja.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

Telbanc ::

Hypathia je izjavil:

JJ si bo morda 2 leti malo spočil v opoziciji, poslanska plača gotovo ni hlapčevska, potem, ko se bodo levaki znova skregali, pa spet zajahal premierskega konja.


Potrebno bo marsikaj razčistit. Za vsak evro ko so vzeli kredite. In za vodenje epidemije. Kdo se je spomnil cepit mladoletne z Jensen cepivom in še kaj, kar so zaj vehementno pospravili pod tepih, dohtarjem pa dvignili plače v nebo. Ne bi se čudil, da mu vzamejo poslansko imeniteto. Tko da si bo lah spet počil, tam ko je že.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Telbanc ()

pirat ::

Telbanc bo razočaran po volitvah.
SDS sicer ne bo v vladi, ampak bo drugih kompromisov toliko, da bo novih potrebnih kreditov še več. Pa še obrestna mera bo višja.

Gregor P ::

Lahko se zgodi, da bomo vsi razočarani in bodo ponovne volitve.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

pirat ::

Gregor P je izjavil:

Lahko se zgodi, da bomo vsi razočarani in bodo ponovne volitve.

Ponovne volitve ne spreminjajo končnega razočaranja, le morda prestavijo ga. Vlada, ko bo enkrat oblikovana (pa kadarkoli že) bo morala sprejemati kompromise. In kompromisi takšnim kot je Telbanc ne sedejo, ker ne razumejo zakaj so potrebni. Tudi se ne splača, da bi mu jih pojasnjevali, pač ne gre.
Tako da ja - naj bo že čimprej april, ne.

Telbanc ::

pirat je izjavil:

Gregor P je izjavil:

Lahko se zgodi, da bomo vsi razočarani in bodo ponovne volitve.

Ponovne volitve ne spreminjajo končnega razočaranja, le morda prestavijo ga. Vlada, ko bo enkrat oblikovana (pa kadarkoli že) bo morala sprejemati kompromise. In kompromisi takšnim kot je Telbanc ne sedejo, ker ne razumejo zakaj so potrebni. Tudi se ne splača, da bi mu jih pojasnjevali, pač ne gre.
Tako da ja - naj bo že čimprej april, ne.


Kompromisi itak da bojo, ampak bojo brez SDS. Brez kompromisov je težko vladati. Bo pa Jajatu težko padlo, ko ne bo več glavni, čez 4 leta no, pa bo on že v fizičnem zatonu, blizu 70 let.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

FireSnake ::

https://siol.net/novice/slovenija/nespo...

Iz vira:

Zavrnitev in ponudba Goloba Zorčiču sta enaki žalitvi nekdanjega premierja Marjana Šarca (LMŠ) Zdravku Počivalšku (SMC). Šarec je, ko je odstopil kot šef vlade, tudi predlagal, da bi poslanci SMC na predčasnih volitvah nastopili kar kot kandidati LMŠ. In ne SMC.


Serpentinšek, klošar.
Dobil prst v rit :))
(2x! Drugič, ker ga je Jajo peljal scat in ni bilo predčasnih volitev).

Iz vira še to:

Z napovedjo, da bi plačali dolgove Židanu, je Lubej opozoril, da stranka SD skoraj desetletje ni plačevala računov za pretekle volilne kampanje dobaviteljem. Letošnje volitve bodo prve, na katere bodo šli brez te sramotne dediščine.


Cigane bi bilo potrebno iztožiti!
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnake ()

FireSnake ::

https://siol.net/novice/slovenija/ustav...

Vrana vrani ne izkljuje oči.
Pričakovano.
Na evropsko sodišče bo treba s to pobudo.

Potem pa doseči, da vrnejo VES nakraden denar!
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

PrihajaNodi ::

Resnica in zoran stevanovic bodo kar dalec prilezli. Za Goloba se pa itak ve da je nastavljen. Stevanovic ima tudi dejansko ok ljudi znotraj stranke.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

FireSnake ::

Si njegov plačanec?
Ta kriminalec praga ne bo prestopil. In prav je tako.
Dobil bo pol %
Pa še to je preveč.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

PrihajaNodi ::

Kriminalec? Bos presenecen
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

msms ::

Ta Zoran sem mislil da je možakar na mestu pol sem pa videl tole:

TheBlueOne ::

PrihajaNodi je izjavil:

Resnica in zoran stevanovic bodo kar dalec prilezli. Za Goloba se pa itak ve da je nastavljen. Stevanovic ima tudi dejansko ok ljudi znotraj stranke.


Meni Golob ne deluje kakor nek mehek ego katerega bi kdo nastavil. On verjetno kar vedno hoce biti sef.

Utk ::

Meni Golob ne deluje kakor nek mehek ego katerega bi kdo nastavil. On verjetno kar vedno hoce biti sef.

Se pravi, isti kot Janša, samo da ta bo pa ta dober diktator.

TheBlueOne ::

msms je izjavil:

Ta Zoran sem mislil da je možakar na mestu pol sem pa videl tole:



Hvala za to. :D Prvic poslusam tipa in mi ni zal. To pa je komedija. Hvala hvala, se ze dolgo nisem tako nasmejal. Vem kaj bom pokazal komu, ki razmislja o teh klovn.ih.

Utk je izjavil:

Meni Golob ne deluje kakor nek mehek ego katerega bi kdo nastavil. On verjetno kar vedno hoce biti sef.

Se pravi, isti kot Janša, samo da ta bo pa ta dober diktator.


Si delita dolocene kvalitete. Saj Janez ni zastonj tam kjer je. Ce Golob ne bo koruptiven, bo imel manire in si ne bo podrejal vej oblasti ali pa jih bo celo krepil, potem tudi obozevalci JJ ne bi smeli imeti dosti za razmisljat. Zanekrat kaze OK.

Zgodovina sprememb…

Gregor P ::

msms je izjavil:

Ta Zoran sem mislil da je možakar na mestu pol sem pa videl tole:


... mislim HALOOO!8-O ... torej nauk je, da rabimo zgleda YT influenserje, da nam povedo, kako in kaj;((
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

simonchelo ::

Utk je izjavil:

Meni Golob ne deluje kakor nek mehek ego katerega bi kdo nastavil. On verjetno kar vedno hoce biti sef.

Se pravi, isti kot Janša, samo da ta bo pa ta dober diktator.


Odvisno, kako bo žvižgal po pravilih medijev in drugih stricev iz ozadja. Enostavno mi ni jasno, kako je nekdo lahko tak ljubljeneč medijev. Sicer mi je ful zanimiv model in ga spremljam z neizdelanim mnenjem. Se mi zdi, da so tudi vsi večji "neodvisni" mediji prišli do mnenja da JJ mora iti in da je trenutno Golob še najmanj škodljiv.

Prosim, da tisti, ki podpirate Resni.ca malce pregledate njihove izjave v javnosti, pogledate kako zelo populističen je Stevanovič in njegove pretekle škandale v Kranju. P.S. On je zadnji ki bi lahko karkoli govoril o korupciji. Potem je tu še nivo komunikacije in neka splošna razgledanost. Pa še ena stvar, epidemija se bliža koncu, še vsaka se je končala in tudi ta se bo. in dragi proticepilci, čeprav spoštujem vašo voljo in odločitev boste imeli prav le in samo če čez 5 let dejansko vsi cepljeni odidemo. Tako da je zadnji čas da se nehate ukvarjati s cepljenimi oz. necepljenimi in začnete nazaj živeti. (ciljam samo na tiste, ki imajo občutek da morajo vse nas prepričati da imamo narobe, poznam ogromno necepljenih, ki se ne obremenjujejo, testi so na vsakem koraku in kvaliteta življenja je za cca. 10min na dan slabša. (2 čika za kadilce)).

Moram priznati, da me je kot s.p. situacija blazno prizadela, a se vseeno ne razburjam. med vsem skupaj sem svojo dejavnost še razpršil. Pa niti na misel mi ne pride da bi se razburjal in niti slučajno si ne bi želel biti v vlogi odločevalcev. (pač zvozili smo kot smo, ne znam si predstavljati, da bi se zgodil zdravstveni kolaps, bolje biti malce na strani z rezervo, kot da počepne vseskupaj).
ciao

Utk ::

TheBlueOne je izjavil:

msms je izjavil:

Ta Zoran sem mislil da je možakar na mestu pol sem pa videl tole:



Hvala za to. :D Prvic poslusam tipa in mi ni zal. To pa je komedija. Hvala hvala, se ze dolgo nisem tako nasmejal. Vem kaj bom pokazal komu, ki razmislja o teh klovn.ih.


Pa se zavedaš, da je ta komik Nova24 material? Sicer sem nehal gledat ko je začel govorit o državnem vs javnem zdravstvu, ker očitno ne razume v čem je stvar, ampak ne najmanj neumne med katere spadaš, verjetno prepriča.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

Utk ::

Vsaj to si preberi, da ne boš tako zabit:
https://www.portalplus.si/2891/35-milij...

Gregor P ::

... takoj ko daš link do tega specifičnega portala, je že znak za alarm8-)
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Utk ::

Gregor P je izjavil:

... takoj ko daš link do tega specifičnega portala, je že znak za alarm8-)

Ste res tako globoko zabredli v svojo neumnost, da ne znate videt situacije, ampak verjamete samo še tistim, ki jim pač ne vem zakaj verjamete? Kaj te kurac briga kdo je napisal, preberi, pa se odloči ali je res tako ali ne. Če nisi neumen kot noč.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

Gregor P ::

Se opravičujem, ampak ta teoretično populistično nažiganje o strašanski razliki med državnim in javnim je res glih za na kak desničarski portal.

Torej "državno zdravstvo" mišljeno kot da ima vse čez ministrstvo za zdravje, javni izvajalci so njegove izpostave, ministrstvo določa direktorje, vsi zaposleni so uradniki itd.; potem pa naj bi imel na drugi strani "javno zdravstvo" in "zasebno zdravstvo", kjer država zgolj oblikuje politiko, sprejema zakonodajo in zagotovi proračunska sredstva itd.. Ampak to je res teorija, ki jo potem določeni populisti zlorabljajo (res šolski primer Resni.ce zgoraj), obenem pa je niti docela ne razumejo.

Zdaj pa ti beri ...8-)
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gregor P ()

Utk ::

Državnemu zdravstvu država vsake tolk časa rukne 50-100-150 mio, da ne propade. Zasebnemu ne bi rabila. Državna zavarovalnica lahko reče "letos smo že operirali 200 kolen, čakaj 5 let", zasebna pač tega ne bi mogla. Državnemu zdravstvu plačujemo prispevke zato, da imajo zdravniki plače, javnemu bi ga plačevali zato, da bi dobili kaj rabimo. To je "majhna", ampak obenem gigantska razlika.

tilen03 ::

Hypathia je izjavil:

JJ si bo morda 2 leti malo spočil v opoziciji, poslanska plača gotovo ni hlapčevska, potem, ko se bodo levaki znova skregali, pa spet zajahal premierskega konja.

Nah, gen z bo porusila Janso. 4 leta bo v opoziciji, potem pa prisiljen v penzijo. Prihaja druga generacija, ki je druzbeno zelo aktivna, za razliko od milenijcev. Prav tako so ji blizje leve ideje. Prihaja nov val, ki seveda pride zelo prav, ob trenutnih okoljskih in ekonomskih tezavah. Caka nas nova druzba...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tilen03 ()

fikus_ ::

Utk je izjavil:

Meni Golob ne deluje kakor nek mehek ego katerega bi kdo nastavil. On verjetno kar vedno hoce biti sef.

Se pravi, isti kot Janša, samo da ta bo pa ta dober diktator.


Za ijj vemo kakšen je v politiki, je že 30 let not, Golob se pa še mora pokazat. Kolikor je bil v politiki, še ni pokazal kaj zna.
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

Utk ::

Sej morda je res najmanj slab, ampak še zmeraj je slab. Če se bo zlizal s SD, je pa tudi preslab.

Gregor P ::

Utk je izjavil:

Državnemu zdravstvu država vsake tolk časa rukne 50-100-150 mio, da ne propade. Zasebnemu ne bi rabila. Državna zavarovalnica lahko reče "letos smo že operirali 200 kolen, čakaj 5 let", zasebna pač tega ne bi mogla. Državnemu zdravstvu plačujemo prispevke zato, da imajo zdravniki plače, javnemu bi ga plačevali zato, da bi dobili kaj rabimo. To je "majhna", ampak obenem gigantska razlika.

Glede na to, da v Avstriji vložijo veliko več denarja v zdravstvo kot pri nas in imajo zgleden javen zdravstveni sistem, mora biti težava nekje drugje od zgolj teoretičnega razlikovanja med Beveridgeovim zdravstvenim sistemom in Bismarckovim zdravstvenim sistemom, ki ga imamo pri nas kot seveda prav tako v Avstriji.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Utk ::

Razlikovanje ni teoretično, ampak je čisto praktično. Če plačujem zavarovanje za zobarja, bi ga moral dobit. Pa ga ne. Ne vem kako bi to lahko še bolj simpl povedal. Če bi šel lahko h kateremukoli zobarju, zavarovalnica bi pa to morala plačat, bi bilo pač zame bolje. Če tist, ki pobira denar, ne more providat storitve, ga pač naj neha pobirat. Ali pa izplačilo direkt na trr pa se bom znašel po svoje.

TESKAn ::

Telbanc je izjavil:

Kompromisi itak da bojo, ampak bojo brez SDS. Brez kompromisov je težko vladati. Bo pa Jajatu težko padlo, ko ne bo več glavni, čez 4 leta no, pa bo on že v fizičnem zatonu, blizu 70 let.

Sej bo spet 'vodja opozicije' (pa tudi če bo v opoziciji tudi levica)...mora met naziv.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

MrStein ::

TheBlueOne je izjavil:

(Golob) Zanekrat kaze OK.

Ne, zaenkrat ne kaže nič.

Eni si domišljajo, da ja, dejansko pa ne.

Vprašanje je preprosto: ali lahko lahko nekaj tednov pred volitvami pričaraš stabilno stranko in z njo vlado?
Odgovor... po oglasih.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

pirat ::

tilen03 je izjavil:

Hypathia je izjavil:

JJ si bo morda 2 leti malo spočil v opoziciji, poslanska plača gotovo ni hlapčevska, potem, ko se bodo levaki znova skregali, pa spet zajahal premierskega konja.

Nah, gen z bo porusila Janso. 4 leta bo v opoziciji, potem pa prisiljen v penzijo. Prihaja druga generacija, ki je druzbeno zelo aktivna, za razliko od milenijcev. Prav tako so ji blizje leve ideje. Prihaja nov val, ki seveda pride zelo prav, ob trenutnih okoljskih in ekonomskih tezavah. Caka nas nova druzba...

Bistvena težava, tudi zgodovinsko dokazana, je le-ta, da če si blizu levim idejam (kar pravis da nova generacija je) potem ekonomskih težav ne moreš reševati. Ne gre, zmanjka ‘other peoples money’.
Pa to ne pomeni, da okoljskih, migracijskih, družbenih, ekonomskih in konec koncev tudi religiozno povzrocenih vprašanj, ne bo potrebno reševati. Seveda jih bo potrebno reševati, ampak rešitev ni tako preprosta kot verjame SDNJ volilec.

MrStein ::

fikus_ je izjavil:


Za ijj vemo kakšen je v politiki, je že 30 let not, Golob se pa še mora pokazat. Kolikor je bil v politiki, še ni pokazal kaj zna.

In to je problem. V pilotsko kabino dajemo nekoga, za katerega sploh ne vemo, ali zna piloritati.
Hej, pustimo se presenetiti! (ko pa smo presenečeni, pa iščemo krivca... vsepovsod... samo pri sebi ne)
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrStein ()

Smrekar1 ::

Utk je izjavil:

Razlikovanje ni teoretično, ampak je čisto praktično. Če plačujem zavarovanje za zobarja, bi ga moral dobit. Pa ga ne.


Ga dobiš. Tudi v primeru operacije kolena, ga dobiš. Ne dobiš ga takrat, ko ga ti hočeš, kar je seveda popolnoma druga zgodba.

Če bi šel lahko h kateremukoli zobarju, zavarovalnica bi pa to morala plačat, bi bilo pač zame bolje. Če tist, ki pobira denar, ne more providat storitve, ga pač naj neha pobirat. Ali pa izplačilo direkt na trr pa se bom znašel po svoje.


Če bi dobil na TRR kolikor zavarovalnico dejansko stane tista plomba bi pizdil, da si s tem denarjem ne moreš plačati zobarja.
In res si ga ne bi mogel btw. V najboljšem primeru bi dobil pokritega polovico stroška, pri poceni zobozdravniku.

Ti ni všeč? No, eni že dalj časa tumbamo, da je zdravstvo finančno podhranjenno.

MrStein ::

Problem je, da tumbate, potem se razdelite v dve skupini, ki tumbajo, in potem tumbate eni proti drugim, namesto, da bi kaj pametnega naredili. Pacienti pa trpijo.

PS: Kako za vraga zavarovalnica Triglav za avto takoj krije stroške škodnega primera? Ne glede na lokacijo? Brez "ja, to pa boste na vrsto prišli čez 6 mesecev... 4, če greste v enoto v Kopru"? Kako magijo tam uporabljajo? In še več vprašanj, v naslednji epizodi hrabrega Miška, pardon, Goloba.
Pa nič doplačil. Ma sigurno gre za nek janšev trik, v njegovi agendi, da zruši javno zdravstvo! Da bomo potem vsi hodili v njegovo kliniko! Za vsem stoji Jajo, čutim na vodi!
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrStein ()

Utk ::

Ga dobiš. Tudi v primeru operacije kolena, ga dobiš. Ne dobiš ga takrat, ko ga ti hočeš, kar je seveda popolnoma druga zgodba.

Kdorkoli zagovarja ta sistem, je ali bedak ali pa pokvarjenec.

Ti ni všeč? No, eni že dalj časa tumbamo, da je zdravstvo finančno podhranjenno.

Morda je, morda ni, treba ga bi vržt na trg pa bi videli. Zdaj ne moremo vedet. Razen če si bedak ali pokvarjenec.

PrihajaNodi ::

Kdorkoli zagovarja ta sistem, je ali bedak ali pa pokvarjenec.


Te ortopedske operacije se caka 5 in 10 let
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Smrekar1 ::

MrStein je izjavil:


PS: Kako za vraga zavarovalnica Triglav za avto takoj krije stroške škodnega primera? Ne glede na lokacijo? Brez "ja, to pa boste na vrsto prišli čez 6 mesecev... 4, če greste v enoto v Kopru"? Kako magijo tam uporabljajo?


Magijo ključa.


Tega ključa

Če bi tebe pred servisom lahko ugasnili in po potrebi zamenjali dele z novimi bi tudi zdravniški poklic bil precej bolj enostaven, cenejši in vrst ne bi bilo. Toda če bi avtomobile lahko popravljali samo med delovanjem in brez zamenjave poškodovanih ali izrabljenih delov, bi tudi servisi bili malenkost dražji in tudi vrste bi bile kar konkretne.

Samo nekateri ste pač malo trdi. Žal se vas ne da ugasniti in prižgati nazaj, da vidimo ali bo kaj pomagalo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Smrekar1 ()

MrStein ::

tilen03 je izjavil:

Hypathia je izjavil:

JJ si bo morda 2 leti malo spočil v opoziciji, poslanska plača gotovo ni hlapčevska, potem, ko se bodo levaki znova skregali, pa spet zajahal premierskega konja.

Nah, gen z bo porusila Janso. 4 leta bo v opoziciji, potem pa prisiljen v penzijo. Prihaja druga generacija, ki je druzbeno zelo aktivna, za razliko od milenijcev. Prav tako so ji blizje leve ideje. Prihaja nov val, ki seveda pride zelo prav, ob trenutnih okoljskih in ekonomskih tezavah. Caka nas nova druzba...

Eh, ta "samo što nije" poslušamo že od leta 2008.
In bomo še en čas. To je značilnost filozofije "samo što nije". Ključni dogodek je vedno v megleni prihodnosti. Tako kot Linux v sosednji temi. ;)

Smrekar1 je izjavil:


Samo nekateri ste pač malo trdi. Žal se vas ne da ugasniti in prižgati nazaj, da vidimo ali bo kaj pomagalo.

Aha, torej nisi pokvarjen ampak bedast. No, zdaleč nisi edini.

Sicer pa se pacienti pred operacijo "ugasnejo". Imenuje se anestezija. Ampak hej, za floskuliranje ne rabiš tega vedeti.

Resnica pa je taka, da brez vozila se komot živi, z bolečino ali okvaro pa težko. Ampak hej, tu je Smrekar s svojimi modrostmi!
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrStein ()

Polda ::

Domovinska liga ima kar dobre zamisli. V večini jih kar podpiram.





TheBlueOne ::

Utk je izjavil:


Pa se zavedaš, da je ta komik Nova24 material? Sicer sem nehal gledat ko je začel govorit o državnem vs javnem zdravstvu, ker očitno ne razume v čem je stvar, ampak ne najmanj neumne med katere spadaš, verjetno prepriča.


Pa ni me toliko fasciniral komik, kot pa kaksne bedarije govori ta tip iz stranke. :D Sem ga namrec prvic slisal.

Polda ::

Vodja srbskih radikalcev podpira Stevanovića: Slovenci, vam karma nagaja? Po 30 letih vam mi nastavljamo barikade!

Razvpiti vodja Srbske radikalne stranke Vojislav Šešelj, ki je na sceni že več kot tri desetletja, se je odzval na napoved vodje proticepilnega gibanja v Sloveniji Zorana Stevanovića, da bo s svojimi privrženci blokiral promet.

Šešelj, sicer stari znanec Haaga, je nedavno na enem od srečanj svoje stranke javno izjavil, da Slovencem nagaja karma. >>Pred 30 leti ste naši jugoslovanski vojski postavljali barikade in blokirali promet. Takrat se je kaplar Janša napihoval, da je ugnal drugo najmočnejšo armado v Evropi. Sedaj pa mu bo naš rojak dal vetra. Zoran Stevanović je naš človek. Podprimo ga!





Srbija do tokia i Slovenia do Beograda.

Utk ::

TheBlueOne je izjavil:

Utk je izjavil:


Pa se zavedaš, da je ta komik Nova24 material? Sicer sem nehal gledat ko je začel govorit o državnem vs javnem zdravstvu, ker očitno ne razume v čem je stvar, ampak ne najmanj neumne med katere spadaš, verjetno prepriča.


Pa ni me toliko fasciniral komik, kot pa kaksne bedarije govori ta tip iz stranke. :D Sem ga namrec prvic slisal.

Ta komik se norca dela samo iz Šarca, Meseca, itd. Iz Janše...not so much. Celo na Nova24 so ga parkrat "citirali". Kaj ti to pove?
Neke izjave iz konteksta pa lahko izrežeš od kogarkoli in zraven nekaj pametuješ.

Gregor P ::

Kakšen kontekst? Je potem rekel, da je Zemlja potem le okrogla?:P
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gregor P ()

Utk ::

Zakaj bi to reku? A je kje reku, da je ploščata? In potem se vi norce delate...sej še brat ne znate.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

Gregor P ::

A nisi gledal videa (ki ga upam nisi bral!), njegova članica bojda to trdi nekje; zato so najbrž zanalašč izrezali ta ven del, ko on trdi, da je Zemlja le okrogla8-)
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Polda ::

Ne pozabit, da Robertu Golobu pomagajo pisati program pri iniciativi Glas Ljudstva

DELO : Robert Golob napoveduje, da se bo pri pisanju programa oprl na iniciativo Glas ljudstva https://www.delo.si/mnenja/komentarji/g...


Zgodovina sprememb…

  • spremenila: Polda ()

recmajkemi ::

pirat je izjavil:


Bistvena težava, tudi zgodovinsko dokazana, je le-ta, da če si blizu levim idejam (kar pravis da nova generacija je) potem ekonomskih težav ne moreš reševati. Ne gre, zmanjka ‘other peoples money’.
Pa to ne pomeni, da okoljskih, migracijskih, družbenih, ekonomskih in konec koncev tudi religiozno povzrocenih vprašanj, ne bo potrebno reševati. Seveda jih bo potrebno reševati, ampak rešitev ni tako preprosta kot verjame SDNJ volilec.

Praviš, da zmanjka denarja drugih.
Se ni to porazgubilo s samo definicijo čigav denar je? Zakaj čisti dobički podjetij v državni lasti in infrastrukturnih podjetij ne pritečejo nazaj v poračun? Kadar jim teče voda v grlo jih pa "mi" financiramo.
Mislim, da nam "limonski socializem" ne prinaša nič kaj dobrega.
V tej državi vsi vedo za vse svinjarije, ki se dogajajo.
Ko pa vprašaš, kdaj so prijavili kako stvar pa črički.
Če veš, obišči & prijavi na; e-uprava.gov.si/podrocja/vloge/vloga.html?id=2377

Zgodovina sprememb…

Gregor P ::

Je bil eden izmed dobrih primerov tega fenomena pri nas težave z odpadnim blatom; ko je država dovolila prosti trg, so ta podjetja rajši izvažala v cisternah to odpadno blato v tujino in dobiček nato seveda niso uporabila za investicije v lastne kapacitete za ustrezno obdelavo tega blata v prihodnosti - vmes pa so propadla oz. se prestrukturirala slovenska podjetja, ki so se ukvarjala s tem, ker pač niso mogla konkurirati nizkim cenam v tujini; potem pa jim je tujina zaprla vrata oz. močno podražila odvzem blata, so se pa takoj ogorčeni obrnili na državo po pomoč, češ da trg ne deluje in naj država zdaj pod nujno poskrbi za ta problem - slovenskih podjetij, ki bi lahko poskrbela za to pa praktično ni bilo več.;((
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gregor P ()

recmajkemi ::

Mah tega je malo morje; banke, telekomunikacije, ceste, komunalne službe, ZZZS, JEK, TEŠ ...

Več kot očitno korporacijski pohlep vozi tale naš svet. Te naše šeme, ki sebe kličejo politiki, se borijo za mesta, da lahko svojim sponzorjem čim bolje ustrežejo. Pa naj si bo z razprodajo državnega premoženja, sprejemanja zakonodaje v njihovo korist, mižanja na obe očesi ob nečednostih,...

Ne verjamem, da imamo katerokoli levo stranko pri nas, kar se dejanj tiče so vsi pa še kako desni. Tisto mahanje z ☆ je del marketinške segmentacije volilnega telesa, kot tudi Twittkotovo udrihanje po tipkovnici in ostali spremljevalni program.
To kar brez sramotno delajo trenutni na oblasti vodi v pogubo.

Se kdo spomni kdaj je bila nazadnje sprejeta kaka zakonodaja, da bi konkretno olajšala življenja prebivalcev RS? Vse sprejeto prinaša nove omejitve, dodatne stroške, komplikacije ... Pa pustimo pesek v oči, kot je recimo 200 EUR bon za počitnice.

Kar me pripelje na vprašanje za to temo. Kdo je še neoporečen, koga ne držijo za jajca, koga ne bodo zlomili, kdo si bo upal? Oziroma koga naj volim?
V tej državi vsi vedo za vse svinjarije, ki se dogajajo.
Ko pa vprašaš, kdaj so prijavili kako stvar pa črički.
Če veš, obišči & prijavi na; e-uprava.gov.si/podrocja/vloge/vloga.html?id=2377

Zgodovina sprememb…

tilen03 ::

recmajkemi je izjavil:

Se kdo spomni kdaj je bila nazadnje sprejeta kaka zakonodaja, da bi konkretno olajšala življenja prebivalcev RS? Vse sprejeto prinaša nove omejitve, dodatne stroške, komplikacije ... Pa pustimo pesek v oči, kot je recimo 200 EUR bon za počitnice.

Vsaka sprememba prinese prednosti in slabosti. Nemogoče je sprejeti zakonodajo, ki ne prinese s seboj nove omejitve, dodatne stroške, komplikacije itd. v vsaj majhni meri. Se pa je v določenih idejah lažje spopasti s slednjim, ker prinaša več prednosti.

recmajkemi je izjavil:

Kar me pripelje na vprašanje za to temo. Kdo je še neoporečen, koga ne držijo za jajca, koga ne bodo zlomili, kdo si bo upal? Oziroma koga naj volim?

Tvoje predstave so čisto nerealne in zaradi tega Janša zmaguje na volitvah. Ti raje konstruiraš idealno predstavo sveta in politike ter preskočiš volitve. Spremembe so počasne in zoprne.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tilen03 ()
««
36 / 126
»»