» »

Parlamentarne volitve 2022

Parlamentarne volitve 2022

Temo vidijo: vsi
««
98 / 126
»»

IL_DIAVOLO ::

hendriks je izjavil:

Recimo da se zgodi (kar je čista znanstvena fantastika), da dobi desnica ustavno večino. Kaj pa mislite da se bi zgodilo?! A mislite da bi Jajo postal Tito in vladal s trdo roko? :)) Dajte ne ga srat no... Kar bi se pomoje zgodilo, bi bilo to, da bi RTVSLO dali v privatne roke, zdravstvo bi postalo javno (in ne državno kot je sedaj), trajni mandat sodnikov pa bi ukinili. Pa mogoče še volilni prag bi zvišali, da bi v parlamentu imeli max 4 stranke. To je pa to.


Kriminal bi se se bolj legaliziral, se vec nesposobnih in arogantnih ljudi tipa Hojs in Počivalsek bi prišlo na položaje, ki bi nam krojilo nas vsakdan.

V glavnem zlocinci bi bili sodniki, zakone pa bi pisali prišleki iz Juga.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Polda ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

hendriks je izjavil:

Recimo da se zgodi (kar je čista znanstvena fantastika), da dobi desnica ustavno večino. Kaj pa mislite da se bi zgodilo?! A mislite da bi Jajo postal Tito in vladal s trdo roko? :)) Dajte ne ga srat no... Kar bi se pomoje zgodilo, bi bilo to, da bi RTVSLO dali v privatne roke, zdravstvo bi postalo javno (in ne državno kot je sedaj), trajni mandat sodnikov pa bi ukinili. Pa mogoče še volilni prag bi zvišali, da bi v parlamentu imeli max 4 stranke. To je pa to.


Kriminal bi se se bolj legaliziral, se vec nesposobnih in arogantnih ljudi tipa Hojs in Počivalsek bi prišlo na položaje, ki bi nam krojilo nas vsakdan.

V glavnem zlocinci bi bili sodniki, zakone pa bi pisali prišleki iz Juga.


Zločinci so že zdaj sodniki.

Masleša s ponarejeno diplomo je zaradi podkupnine na prostost spustil blakanske bojevnike. Sedaj ga na vse pretege brani bivša pristranska sodnica Urška Klokovčar Zupančič na listi Gibanje svoboda zakaj jim je plačal kampanijo ?

PersonaRuda ::

Ne morem verjeet kaj sem danes doživel na volišču.

Eni so prihajali, eni odhajali, ljudje so se pred voliščem objemali, pogovarjali, smejali, potem pa je sledil šok. Takšne vrste ne pomnim, da bi kdaj koli bila. Dobesedno je bilo ogromno ljudi in si moral kar konkretno čakati, da si prišel na vrsto.

Kot vse kaže bo visoka volilna udeležba poslala plešastega-puklastega-psihopata na smetišče zgodovine.

In prav je tak! Dovolj je bilo 2 leti terorja ifašizma, ter da smo vedno bolj drveli v totalitarni režim.

Smrt fašizmu, svoboda narodom!

hendriks ::

LightBit je izjavil:

hendriks je izjavil:

Recimo da se zgodi (kar je čista znanstvena fantastika), da dobi desnica ustavno večino. Kaj pa mislite da se bi zgodilo?! A mislite da bi Jajo postal Tito in vladal s trdo roko? :)) Dajte ne ga srat no... Kar bi se pomoje zgodilo, bi bilo to, da bi RTVSLO dali v privatne roke, zdravstvo bi postalo javno (in ne državno kot je sedaj), trajni mandat sodnikov pa bi ukinili. Pa mogoče še volilni prag bi zvišali, da bi v parlamentu imeli max 4 stranke. To je pa to.

Verjetno se jih ne bi več otresli. Tako kot na Madžarskem.


Čakaj malo, večino časa samostojne države so vladali levi. A to je bilo pa ok?
Osebno sem začel gledati na politiko tako, da gledam kaj imam jaz in moja okolica od tega.
Leva politična opcija žal nima sposobne levosredinske stranke. Še najbližje jim pride SD, ki pa mora za vedno opraviti s svojo komunistično preteklostjo in se nehat klanjat Kidriču.
Kljub temu, da sem večinoma volil desnico, sem 2x volil tudi leve stranke, ker so mi blizu tudi nekateri liberalni pogledi.
Za današnje volitve pa ni druge, kot da volim desnico, saj bo moje širše območje (Ribnica-Kočevje) ogromno pridobilo. Pa tudi levi politični opciji bomo naredili uslugo, da se prvič sesuje sama vase in drugič, da na pogorišču vzklije prava progresivna leva stranka, ker jo Slovenija potrebuje.

Polda ::

PersonaRuda je izjavil:

Ne morem verjeet kaj sem danes doživel na volišču.

Eni so prihajali, eni odhajali, ljudje so se pred voliščem objemali, pogovarjali, smejali, potem pa je sledil šok. Takšne vrste ne pomnim, da bi kdaj koli bila. Dobesedno je bilo ogromno ljudi in si moral kar konkretno čakati, da si prišel na vrsto.

Kot vse kaže bo visoka volilna udeležba poslala plešastega-puklastega-psihopata na smetišče zgodovine.

In prav je tak! Dovolj je bilo 2 leti terorja ifašizma, ter da smo vedno bolj drveli v totalitarni režim.

Smrt fašizmu, svoboda narodom!



Slišat je kot, da si bil na gej partiju.

p0f ::

BuDi79 je izjavil:

LightBit je izjavil:

Verjetno se jih ne bi več otresli. Da se otresemo levih smo rabili skoraj 70 let.


Ja, res je, teh levih, teh "komunajzarjev", ki jih je KPJ tlacil dol v njihovi politicni karieri, ker so bili prevec radikalni komunisti (leta izobrazevanj v Kumrovski soli naredijo svoje):



Mimogrede, SDS ima med celotnim vodilnim kadrom same clane Komunisticne Partije Jugoslavije. Vodijo tudi napram SDju.

Tako, da ce iscete "komunajzarje", SDS so to zagotovo.

In tudi metode delovanja so enake. Res bi bilo koristno, ce bi se jih znebili prej kot v 70 letih.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: p0f ()

link_up ::

@pof take it easy no. Drugace ti bo slabo od propagande. Nic drugega ne pocnes, kot zganjas propagando.
In and Out

primoz4p ::

tilen03 je izjavil:

Tako so se novinarji odlocili. Noben novinar ne bo samo tako napisal, da na bancnem racunu ni bilo nobenih prilivov. Lahko pises Delu in zahtevas vir in dokazilo, ce ne zaupas njihovemu delu, ampak ti verjetno ne bodo poslali, ker ti niso dolzni.

Saj ni nujno, da je bancnik vedel, da gre za zlagano identiteto. Mogoce je dobil fejk osebni dokument, ki je izgledal pravo.

Sem skoraj prepričan, da je bančnik vedel, da gre pri Mikiju Miški, Jaku Racmanu in stricu Skopušniku za "pravo" identiteto.
https://mojeposavje.si/afera-nlb-jaka-r...

dopuščam pa možnost izkaza identitete z drugimi argumenti.

p0f ::

link_up je izjavil:

@pof take it easy no. Drugace ti bo slabo od propagande. Nic drugega ne pocnes, kot zganjas propagando.

Ne projiciraj. :) Po tem, ko je forum prakticno zasedla propagandna svojat SDSa, mi pac tega ne mores reci. Samo "uravnotezam medije" :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: p0f ()

link_up ::

p0f je izjavil:

link_up je izjavil:

@pof take it easy no. Drugace ti bo slabo od propagande. Nic drugega ne pocnes, kot zganjas propagando.

Ne projiciraj. :) Po tem, ko je forum prakticno zasedla propagandna svojat SDSa, mi pac tega ne mores reci. Samo "uravnotezam medije" :))


Potem pa prilagodi nivo komunikacije na ustrezno kulturno raven.
In and Out

p0f ::

link_up je izjavil:

p0f je izjavil:

link_up je izjavil:

@pof take it easy no. Drugace ti bo slabo od propagande. Nic drugega ne pocnes, kot zganjas propagando.

Ne projiciraj. :) Po tem, ko je forum prakticno zasedla propagandna svojat SDSa, mi pac tega ne mores reci. Samo "uravnotezam medije" :))


Potem pa prilagodi nivo komunikacije na ustrezno kulturno raven.


Sem na kulturni ravni, kar pa za tvoje podtikanje ne bi mogel reci. Tako, da spet, najprej pri sebi razcisti, jaz podajam dejstva, ti pa se gres napad name. To pove vse o tebi.

Raptor F16 ::

Hypathia je izjavil:

Verjamem tistemu kar vidim in slišim. Tudi JJ je že odšel iz soočenja, ni pa prej eno uro buzeriral voditeljev, če bi jih, tako kot so si to privoščili kulovci, bi "stroka" že vpila o pritiskih na medije, zdaj pa obtožujejo voditelja. Pirkovič je heroj in ima potrpljenje svetnika.


Od kdaj je voditeljeva naloga, da drugim polaga besede v usta ?

To ni bilo za nikamor.
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

LightBit ::

hendriks je izjavil:

LightBit je izjavil:

hendriks je izjavil:

Recimo da se zgodi (kar je čista znanstvena fantastika), da dobi desnica ustavno večino. Kaj pa mislite da se bi zgodilo?! A mislite da bi Jajo postal Tito in vladal s trdo roko? :)) Dajte ne ga srat no... Kar bi se pomoje zgodilo, bi bilo to, da bi RTVSLO dali v privatne roke, zdravstvo bi postalo javno (in ne državno kot je sedaj), trajni mandat sodnikov pa bi ukinili. Pa mogoče še volilni prag bi zvišali, da bi v parlamentu imeli max 4 stranke. To je pa to.

Verjetno se jih ne bi več otresli. Tako kot na Madžarskem.


Čakaj malo, večino časa samostojne države so vladali levi. A to je bilo pa ok?
Osebno sem začel gledati na politiko tako, da gledam kaj imam jaz in moja okolica od tega.
Leva politična opcija žal nima sposobne levosredinske stranke. Še najbližje jim pride SD, ki pa mora za vedno opraviti s svojo komunistično preteklostjo in se nehat klanjat Kidriču.
Kljub temu, da sem večinoma volil desnico, sem 2x volil tudi leve stranke, ker so mi blizu tudi nekateri liberalni pogledi.
Za današnje volitve pa ni druge, kot da volim desnico, saj bo moje širše območje (Ribnica-Kočevje) ogromno pridobilo. Pa tudi levi politični opciji bomo naredili uslugo, da se prvič sesuje sama vase in drugič, da na pogorišču vzklije prava progresivna leva stranka, ker jo Slovenija potrebuje.

Jaz si ne želim da bi ena stranka dobila ustavno večino. Ni važno katera.
Je pa SDS pokazal največji interes nad vsemi vejami oblastmi po Titotu.

link_up ::

p0f je izjavil:

link_up je izjavil:

p0f je izjavil:

link_up je izjavil:

@pof take it easy no. Drugace ti bo slabo od propagande. Nic drugega ne pocnes, kot zganjas propagando.

Ne projiciraj. :) Po tem, ko je forum prakticno zasedla propagandna svojat SDSa, mi pac tega ne mores reci. Samo "uravnotezam medije" :))


Potem pa prilagodi nivo komunikacije na ustrezno kulturno raven.


Sem na kulturni ravni, kar pa za tvoje podtikanje ne bi mogel reci. Tako, da spet, najprej pri sebi razcisti, jaz podajam dejstva, ti pa se gres napad name. To pove vse o tebi.


Bos morda razumel, ko bos velik. Do takrat se pa kar urno uci, ker snovi je ogromno.
In and Out

wcpapir ::

Kolega je danes volil drugič. Prvič je na predčasnih v drugem kraju, danes je šel v svojem kraju "probat" če gre skozi, oddal je svojo drugo glasovnico samo z OS dokumentom, pa to ne vidiš niti v Nigeriji.

p0f ::

Raptor F16 je izjavil:

Hypathia je izjavil:

Verjamem tistemu kar vidim in slišim. Tudi JJ je že odšel iz soočenja, ni pa prej eno uro buzeriral voditeljev, če bi jih, tako kot so si to privoščili kulovci, bi "stroka" že vpila o pritiskih na medije, zdaj pa obtožujejo voditelja. Pirkovič je heroj in ima potrpljenje svetnika.


Od kdaj je voditeljeva naloga, da drugim polaga besede v usta ?

To ni bilo za nikamor.


Seveda je bilo, bilo je za v SDS. Njihova kultura dialoga, na ruralni ravni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: p0f ()

primoz4p ::

wcpapir je izjavil:

Kolega je danes volil drugič. Prvič je na predčasnih v drugem kraju, danes je šel v svojem kraju "probat" če gre skozi, oddal je svojo drugo glasovnico samo z OS dokumentom, pa to ne vidiš niti v Nigeriji.

... in obakrat se je podpisal v volilni seznam?

p0f ::

link_up je izjavil:

p0f je izjavil:

link_up je izjavil:

p0f je izjavil:

link_up je izjavil:

@pof take it easy no. Drugace ti bo slabo od propagande. Nic drugega ne pocnes, kot zganjas propagando.

Ne projiciraj. :) Po tem, ko je forum prakticno zasedla propagandna svojat SDSa, mi pac tega ne mores reci. Samo "uravnotezam medije" :))


Potem pa prilagodi nivo komunikacije na ustrezno kulturno raven.


Sem na kulturni ravni, kar pa za tvoje podtikanje ne bi mogel reci. Tako, da spet, najprej pri sebi razcisti, jaz podajam dejstva, ti pa se gres napad name. To pove vse o tebi.


Bos morda razumel, ko bos velik. Do takrat se pa kar urno uci, ker snovi je ogromno.


In nadaljujejo se ad-hominem napadi, cloveka (najbrz?), ki bi rad meni nekaj ocital. QED. :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: p0f ()

pegasus ::

wcpapir je izjavil:

Danes so dovoljene sanje... je bil eden bolj butastih rekov,
Nasprotno, genialen je. Ker je dvoumen in si ga lahko razlagaš kakor hočeš, pa to večina ljudi najprej sploh ne opazi. Karkoli se zgodi "jutri", bo ta rek držal.

p0f ::

Mogoce se kaksna zanimiva, za tiste, ki iscejo "komunajzarje", tokrat Janez Jansa, l.r.:

karafeka ::

wcpapir je izjavil:

Kolega je danes volil drugič. Prvič je na predčasnih v drugem kraju, danes je šel v svojem kraju "probat" če gre skozi, oddal je svojo drugo glasovnico samo z OS dokumentom, pa to ne vidiš niti v Nigeriji.


Zdaj mi je jasno zakaj je bila tako velika udeležba na predčasnih volitvah… Same neke mahinacije. Od vseh.

p0f ::

karafeka je izjavil:

wcpapir je izjavil:

Kolega je danes volil drugič. Prvič je na predčasnih v drugem kraju, danes je šel v svojem kraju "probat" če gre skozi, oddal je svojo drugo glasovnico samo z OS dokumentom, pa to ne vidiš niti v Nigeriji.


Zdaj mi je jasno zakaj je bila tako velika udeležba na predčasnih volitvah… Same neke mahinacije. Od vseh.


Jah, jaz nisem sel na predcasne samo iz enega razloga, ker me skrbi, da bi SDS in sateliti poneverili mojo glasovnico. Danes bo bolj varno.

wcpapir ::

primoz4p je izjavil:

wcpapir je izjavil:

Kolega je danes volil drugič. Prvič je na predčasnih v drugem kraju, danes je šel v svojem kraju "probat" če gre skozi, oddal je svojo drugo glasovnico samo z OS dokumentom, pa to ne vidiš niti v Nigeriji.

... in obakrat se je podpisal v volilni seznam?

Ja.

mirator ::

Mislim, da se bo nova vlada, katerakoli že bo, najprej morala soočiti z novim valom covid-19. Katastrofalna organizacija čakalnih vrst pred volišči v osnovnih šolah.

StarMafijec ::

wcpapir je izjavil:

primoz4p je izjavil:

wcpapir je izjavil:

Kolega je danes volil drugič. Prvič je na predčasnih v drugem kraju, danes je šel v svojem kraju "probat" če gre skozi, oddal je svojo drugo glasovnico samo z OS dokumentom, pa to ne vidiš niti v Nigeriji.

... in obakrat se je podpisal v volilni seznam?

Ja.


Sedaj sta ob tvojem imenu in tvoji številki dva podpisa? Kakor vem, imajo na voliščih sezname, ki so jih imeli prej na predčasnih.

Aramis ::

mirator je izjavil:

Mislim, da se bo nova vlada, katerakoli že bo, najprej morala soočiti z novim valom covid-19. Katastrofalna organizacija čakalnih vrst pred volišči v osnovnih šolah.


Organizacija?

folk je glup in se guzva..

oznake so vsepovsod

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Aramis ()

wcpapir ::

StarMafijec je izjavil:

wcpapir je izjavil:

primoz4p je izjavil:

wcpapir je izjavil:

Kolega je danes volil drugič. Prvič je na predčasnih v drugem kraju, danes je šel v svojem kraju "probat" če gre skozi, oddal je svojo drugo glasovnico samo z OS dokumentom, pa to ne vidiš niti v Nigeriji.

... in obakrat se je podpisal v volilni seznam?

Ja.


Sedaj sta ob tvojem imenu in tvoji številki dva podpisa? Kakor vem, imajo na voliščih sezname, ki so jih imeli prej na predčasnih.

Ni isti list. Mi na predcasnih nismo imeli zigov na glasovnicah zakaj ne nevem.

Mare2 ::

endelin je izjavil:

Neverjetno kakšne snežinkice so skrajno levi. Non stop zmerjajo. Ko nekdo nekaj izrece proti njihovim so totalno užaljeni:))

In ja, ena jarčeva ne bo grozila kako bo nadzorovala ljudi. Kapiš???! To bi moralo biti v vseh MsM ta grožnja.

Takšna oseba JE govno ki kaj takega izreče!

Ona je zgolj podtalna pripadnica skrajno desničarske skupine, ki vabi na seanse svojih. :) Danes bo na teh seansah precej povečan obisk. Vsi bodo prišli preverit.
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

primoz4p ::

wcpapir je izjavil:

StarMafijec je izjavil:

wcpapir je izjavil:

primoz4p je izjavil:

wcpapir je izjavil:

Kolega je danes volil drugič. Prvič je na predčasnih v drugem kraju, danes je šel v svojem kraju "probat" če gre skozi, oddal je svojo drugo glasovnico samo z OS dokumentom, pa to ne vidiš niti v Nigeriji.

... in obakrat se je podpisal v volilni seznam?

Ja.


Sedaj sta ob tvojem imenu in tvoji številki dva podpisa? Kakor vem, imajo na voliščih sezname, ki so jih imeli prej na predčasnih.

Ni isti list. Mi na predcasnih nismo imeli zigov na glasovnicah zakaj ne nevem.

Volilni seznami in glasovnice se večkrat kontrolirajo - štejejo. Glasovnice po posameznih voliščih in volilni imenikih se morajo ujemati - to je prva kontrola.
Volilni odbor dobi seznam predčasnih volilcev; kako bodo to rešili po 19h ... zapisnik podpiše celoten volilni odbor; pri štetju pa so lahko prisotni tudi opazovalci.
Normalno gre volilni odbor pred volitvami (dan prej) čez volilni imenik in črta (preveri) izjeme v seznamu ter prešteje glasovnice.
Lahko je napaka v seznamu predčasnih volilcev, ki ga je prejel dotični volilni odbor.
Kakorkoli, če bo izid tesen, se bo šlo v ponovno štetje in 2xvolilec ter krivci za napako bodo odkriti (vsi po verigi se podpišejo), drugače bo šlo za statistično napako.
Ali bodo volitve veljavne je pa spet odvisno od količine teh "statističnih napak" - vpliv na izid.

IL_DIAVOLO ::

Dolžnost opravljena, pričakujem poraz sds-a zgodovinskih razsežnosti.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Aramis ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Dolžnost opravljena, pričakujem poraz sds-a zgodovinskih razsežnosti.


potem si hudo v temi

redtech ::

Pri nas moraš biti strateg na volitvah.

Tudi, če ti je program neke stranke všeč, kandidat na listi mogoče nima nikakšnih pogojev za izvolitev.

Sedaj moraš najprej pretehtati, kateri kandidati so v okraju najbolj poznani in imajo največ možnosti za izvolitev.

Po tem lokalnem izboru top kandidatov (2-3), moraš potem izbrati tisto stranko, ki je najbolj blizu tvoji prvotni izbiri?

Preveč kompliciram? :)

p0f ::

redtech je izjavil:

Pri nas moraš biti strateg na volitvah.

Tudi, če ti je program neke stranke všeč, kandidat na listi mogoče nima nikakšnih pogojev za izvolitev.

Sedaj moraš najprej pretehtati, kateri kandidati so v okraju najbolj poznani in imajo največ možnosti za izvolitev.

Po tem lokalnem izboru top kandidatov (2-3), moraš potem izbrati tisto stranko, ki je najbolj blizu tvoji prvotni izbiri?

Preveč kompliciram? :)


Ne. Dejansko naredis tocno to, seveda pa pazis, da ni tisti, ki ga volis ali SDS ali kateri od satelitov (Konkretno, NSi, SNS, Resni.ca, ...).

In pa ne volis strank, ki nimajo sans, da pridejo v parlament, ker si s tem vrgel glas direktno v smeti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: p0f ()

karafeka ::

p0f je izjavil:



In pa ne volis strank, ki nimajo sans, da pridejo v parlament, ker si s tem vrgel glas direktno v smeti.


No, in zato imamo zadnjih 30 let eno in isto sranje.

IL_DIAVOLO ::

redtech je izjavil:

Pri nas moraš biti strateg na volitvah.

Tudi, če ti je program neke stranke všeč, kandidat na listi mogoče nima nikakšnih pogojev za izvolitev.

Sedaj moraš najprej pretehtati, kateri kandidati so v okraju najbolj poznani in imajo največ možnosti za izvolitev.

Po tem lokalnem izboru top kandidatov (2-3), moraš potem izbrati tisto stranko, ki je najbolj blizu tvoji prvotni izbiri?

Preveč kompliciram? :)


Ce si hinavec, potem ja.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

p0f ::

karafeka je izjavil:

p0f je izjavil:



In pa ne volis strank, ki nimajo sans, da pridejo v parlament, ker si s tem vrgel glas direktno v smeti.


No, in zato imamo zadnjih 30 let eno in isto sranje.


Ja, ampak ne mores drugace, sicer fases SDS v vlado.

LightBit ::

karafeka je izjavil:

p0f je izjavil:



In pa ne volis strank, ki nimajo sans, da pridejo v parlament, ker si s tem vrgel glas direktno v smeti.


No, in zato imamo zadnjih 30 let eno in isto sranje.

Volilni sistem je zanič.

p0f ::

LightBit je izjavil:

karafeka je izjavil:

p0f je izjavil:



In pa ne volis strank, ki nimajo sans, da pridejo v parlament, ker si s tem vrgel glas direktno v smeti.


No, in zato imamo zadnjih 30 let eno in isto sranje.

Volilni sistem je zanič.

Mah v osnovi ni, pac vsaka zaselek bi rada svojo stranko, namesto, da bi se povezovali po skupnih idejah. Recimo "kvazi" levi pol to zajebava ze 30 let, razdrobljenost in vsi drkajo nekaj po svoje. Tako, da KUL je bil korak v pravo smer.

Utk ::

tilen03 je izjavil:

Tako so se novinarji odlocili. Noben novinar ne bo samo tako napisal, da na bancnem racunu ni bilo nobenih prilivov. Lahko pises Delu in zahtevas vir in dokazilo, ce ne zaupas njihovemu delu, ampak ti verjetno ne bodo poslali, ker ti niso dolzni.

Saj ni nujno, da je bancnik vedel, da gre za zlagano identiteto. Mogoce je dobil fejk osebni dokument, ki je izgledal pravo.

Niso dolžni objavit, niso dolžni poslat, jaz pa nisem dolžen verjet.

Bančnik mora tolk to preverit, da je praktično nemogoče, da nekje nekaj ne bi opazil.

p0f je izjavil:

LightBit je izjavil:

karafeka je izjavil:

p0f je izjavil:



In pa ne volis strank, ki nimajo sans, da pridejo v parlament, ker si s tem vrgel glas direktno v smeti.


No, in zato imamo zadnjih 30 let eno in isto sranje.

Volilni sistem je zanič.

Mah v osnovi ni, pac vsaka zaselek bi rada svojo stranko, namesto, da bi se povezovali po skupnih idejah. Recimo "kvazi" levi pol to zajebava ze 30 let, razdrobljenost in vsi drkajo nekaj po svoje. Tako, da KUL je bil korak v pravo smer.

To je zato, ker znotraj strank ni demokracije, kako je bo pol izven.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

primoz4p ::

21% volilna udeležba do 11.00

https://volitve.dvk-rs.si/#/udelezba

primoz4p ::

primerjava udeležbe s preteklimi volitvami
https://n1info.si/novice/slovenija/voli...

tilen03 ::

Vse kaže, da bo letos 70% :)

Ganon ::

Nikoli do zdaj, pa vedno volim približno ob enaki uri, še nisem videl takšne vrste pred voliščem. Ponosen sem na sodržavljane.

MrStein ::

p0f je izjavil:

karafeka je izjavil:

p0f je izjavil:



In pa ne volis strank, ki nimajo sans, da pridejo v parlament, ker si s tem vrgel glas direktno v smeti.


No, in zato imamo zadnjih 30 let eno in isto sranje.


Ja, ampak ne mores drugace,

Lahko, samo nočeš. In potem fases SDS v vlado. In jamraš.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

mtosev ::

Pred eno uro sem šel voliti. Me zanima kakšni bodo rezultati.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

BuDi79 ::

Ganon je izjavil:

Ponosen sem na sodržavljane.

neptun319 ::

wcpapir je izjavil:

Kolega je danes volil drugič. Prvič je na predčasnih v drugem kraju, danes je šel v svojem kraju "probat" če gre skozi, oddal je svojo drugo glasovnico samo z OS dokumentom, pa to ne vidiš niti v Nigeriji.

Tole, pa nwm če verjamem... A niso isti seznami (kamor se podpišeš)? Me ma, da bi še jaz šel probat, da vidim kak stojijo stvari.

Zgodovina sprememb…

Utk ::

BuDi79 je izjavil:

Ganon je izjavil:

Ponosen sem na sodržavljane.

Gnida prodana. Če bi Janša mu plačal, da govori, da treba na volitve priskakljat po eni nogi bi pa to govoru.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

Hypathia ::

tilen03 je izjavil:

Vse kaže, da bo letos 70% :)

Po tej dinamiki bo okoli 67%. Je pa zanimivo, kako so vam prodali floskulo, da višja udeležba avtomatsko pomeni uspeh levice, udeležba bo očitno podobna kot 2011, ostale okoliščine so tudi, kako se je takrat izšlo za vas, pa tudi veste.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Telbanc ()

tilen03 ::

Hypathia je izjavil:

Je pa zanimivo, kako so vam prodali floskulo, da višja udeležba avtomatsko pomeni uspeh levice

To je dejstvo. Več glav več ve :)
««
98 / 126
»»